Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 10:23   #2941
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
infatuated dzięki poczytam

mysia o takie stanie kucyka mi chodzi...
jak dam go niżej to jest to samo. tylko wtedy nie stoi w góry tylko prostopadle do mojego ciała

Dziewczyny a wiecie coś na temat tego mojego referatu, bo zalezy mi na czasie
ewcia ale masz antene
musisz czymś porządnie nawilżyć te włoski

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki.

Jak widać moje włoski mało przyciemniło, a odrost jest troche złotawy.. ale
ponieważ na żywo tak tego nie widać nie przejmuje się tym

Czy jestem zadowolona? I tak i nie, bo na pudełku ten kolor babka miała ciemniejszy niż mi wyszedł - ale ok, mam jasne włosy uznajmy, że to nie będzie takie proste

Generalnie, cieszę się, bo mimo złotka, tak jak mówię, nie widać go bardzo - a najważniejsze, że włosy po długości w ogóle nie dostały w kość Co jest pocieszające bo jak za miesiąc wybiorę kolejną farbę ciemniejszą - to nie będę miała takich wyrzutów sumienia, że je tak katuję

Potem jeszcze nałożyłam maskę anti-age i włoski mam jak dziecko z przedszkola takie miluchne
yatta nawet ładnie tylko jednak troche widać to żółte... ja to bym chciała farbe idealną co nie niszczy nie robi żółtka ani rudości i rozjaśnia

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka no dobrze wyszło
mi też się ciągną włosy niestety

Bunny dzieki

Dziewczyny no i olej kokosowy parachute i spray z tresemme zamówiony teraz czekam na przesyłkę

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


ja także sie pod tym podpisuje
Bunny jesteś WIELKA!!!!!!! : roza:
myśle że olej bardzo pomorze a co do tego spreyu to jak przetestujesz to daj znać

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ewcia, ale to chyba każdemu tak włosy sterczą, jak zepnie w kitkę? Tak na prosto. Dopiero jak są duzo dłuższe, to zaczynaja opadac.

moje wyglądają tak - z dziś- wyprostowane. kolor wyszedł jakis dziwny, bo nie sa takie popielate.
mysia jakie ty masz ładne grube włoski moje to takie cieniutkie... i na grzywce mam jedno małe pasemko spalone co fryzjerka mi robiła pasemka rozjaśniaczem w lipcu.. teraz je zauwarzyłam... dobrze ze tylko jedno...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:31   #2942
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bunny chwaliła sobie maskę anti - age. Myślę, że jako przyszła fryzjerka nie zachwycałaby się tą maską gdyby działała tylko po powierzchni

Pisała też, że są to maski mocno regenerujące i można je robić raz w tygodniu nie częściej, a tak do codziennego mycia lekką maskę.
Więc uważaj kochana, żebyś włosków nie obciążyła
To dobrze że napisałam tu o swoim pomyśle bo przynajmniej otworzyłaś mi oczy ale myślę że moim włoskom po ostatniej wizycie u fryzjera się to przyda bo były trochę suche i na pewno się nacierpiały po za tym fioletowy szampon też je matuje i wysusza więc trochę im nie zaszkodzi, a teraz już będę ja stosować tak jak się powinno
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:43   #2943
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yatta nawet ładnie tylko jednak troche widać to żółte... ja to bym chciała farbe idealną co nie niszczy nie robi żółtka ani rudości i rozjaśnia
No wiem, też o takiej marzę
Dlatego czekam co bunny powie, czy następnym razem jest sens kłaść stockholm - czy mi rozjaśni to złotko. Bo jeśli tak to będę używała - teraz miałam b duży odrost prawie 2 cm to widać ale jakbym wcześniej podjęła decyzję to też inaczej by to wyglądało. Spróbuję później trochę po samym odroście fioletowym szamponem przejechać i zobaczymy jaki będzie tego efekt

Cytat:
Napisane przez marejta
To dobrze że napisałam tu o swoim pomyśle bo przynajmniej otworzyłaś mi oczy ale myślę że moim włoskom po ostatniej wizycie u fryzjera się to przyda bo były trochę suche i na pewno się nacierpiały po za tym fioletowy szampon też je matuje i wysusza więc trochę im nie zaszkodzi, a teraz już będę ja stosować tak jak się powinno
Zapamiętałam to bardzo dobrze - bo dostało mi się wtedy opierdziel
Tak chciałam odżywić włoski i sprawić by ich kondycja się poprawiła, że zwyczajnie przegięłam obciążyłam włosy i były taki sobie..
Tak więc z tą pielęgnacją tez nie można przesadzać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:44   #2944
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

hej hej DZIEWCZYNY !

Dzis mija 1,5 tygodnia od mojego ostatniego farbowania - LONDA nr 89
jak widac kolor się całkowicie wypłukał a raczej chłod tamtego koloru i jest teraz taki jak na zdjęciach.

Moje pytanie-robić coś z tym czy pochodzić jeszcze?

fotki z komórki, bez lampy, przy oknie. Kolor w 99% odzwierciedla rzeczywistość
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:50   #2945
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia cieszę się a jaki szampon polecasz??

Yattamanka ja maske dolce używam co mycie i jest dobrze
wydaje mi się, że Bunny kiedyś pisała, że tą anti-age na początku co mycie, a potem tak co dwa tygodnie, a tą latte można co mycie, ale mogę sie mylic, bo nie pamiętam dokładnie-Bunny jakby co to popraw mnie

Kotka mam nadzieje, że olej pomoże jasne, że zdam relacje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:52   #2946
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated masz moją wymarzoną długość koloe bardzo ładny.

Yatamanka kochana pochwal się jak mleczko, mam nadzieję ze u Ciebie sie spisze Suszarka - juz mówię-suszyłam nią raz więc mało mogę powiedziec, mam ją od tygodnia, ale jak suszyłam to moje spostrzeżenia:
- jest ciezka
- suszy bardzo szybko
- ma wiele nakładek, dyfuzor, do koloru i zwykłą
- ma wiele opcji, jeszcze nie obczaiłam wszystkich (nawiew ciepły, chłodny, nawiew "color protect", siła, moc itd)
- włosy sa ładne, gładkie, błyszczące. Myślę ze to zasługa suszarki i mleczka Kerastase
Ogólnie polecam
Aha i jeszcze ma jonizację

I dostałam tez prostownice Od pół roku nie prostowalam i boje sie jej użyc

Ewcia z masek silnie dzialajacych to masz tylo anti age, do tego ta herbal i gliss kur, jak dla mnie na potrzeby moich wlosow byłoby za mało. Ale ja mialam wlosy naperawde poniszczone i spalone.
Nie każdemu odpowiada to samo. Ja uzywam (oczywiscie na zmiane i nie za czesto):
- oleju kokosowego
- maski Absolut Repair
- maski Wax L'biotica
- maski Gloria
- maski Matrix
- maski Joanna miod i mleko
- spray Gliss kur
- joanna na koncowki
- mleczko bez spłukiwania Loreal Absolut Repair
- kerastase na ciepło termoochronny
- szampon dziecięcy
itd.
Nie powinno się uzywac ciagle jednej tej samej maski, na pewno nie co mycie, po bo jakims czasie wlosy staja sie sztywne, obciążone, to wynika z moich doswiadczen, ale podkreslam MOIM WŁOSOM TO NIE SLUZY.
Duzo tego mam nazbierane, ale czesto oczyszczam wlosy z silikonow, dawkuje maski i zuzywaja mi sie srednio w ciagu pol roku jedna
A z tego co wiem wlosy się przyzwyczajają i nalezy uzywac roznych rzeczy, żeby jednak dostarczać składniki

Dziewczyny polećcie jakiś dobry szampon oczyszczający z silikonów.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:53
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:14   #2947
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia z masek silnie dzialajacych to masz tylo anti age, do tego ta herbal i gliss kur, jak dla mnie na potrzeby moich wlosow byłoby za mało. Ale ja mialam wlosy naperawde poniszczone i spalone.
Nie każdemu odpowiada to samo. Ja uzywam (oczywiscie na zmiane i nie za czesto):
- oleju kokosowego
- maski Absolut Repair
- maski Wax L'biotica
- maski Gloria
- maski Matrix
- maski Joanna miod i mleko
- spray Gliss kur
- joanna na koncowki
- mleczko bez spłukiwania Loreal Absolut Repair
- kerastase na ciepło termoochronny
- szampon dziecięcy
itd.
Nie powinno się uzywac ciagle jednej tej samej maski, na pewno nie co mycie, po bo jakims czasie wlosy staja sie sztywne, obciążone, to wynika z moich doswiadczen, ale podkreslam MOIM WŁOSOM TO NIE SLUZY.
Duzo tego mam nazbierane, ale czesto oczyszczam wlosy z silikonow, dawkuje maski i zuzywaja mi sie srednio w ciagu pol roku jedna
A z tego co wiem wlosy się przyzwyczajają i nalezy uzywac roznych rzeczy, żeby jednak dostarczać składniki

Dziewczyny polećcie jakiś dobry szampon oczyszczający z silikonów.
a właśnie zapomniałam dodac olej kokosowy, ale dopiero wczoraj go zamówiłam
no to dużo masz tych masek, to co byście jeszcze dziewczyny dodały do mojej pielęgnacji??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:32
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 11:34   #2948
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Niedawno skonczylam tez Dolce i Stapiza. Duzo, duzo, bo zawsze na jakas okazje chce cos do włosów i tak w ciagu kilku mcy nazbieralam te maski
Ale ja ratowałam sie po dekolorze więc u mnie to inna sprawa. Dodatkowo obcielam po dekolorze 15 cm włosow bo tak jak pisałam, sterczaly mi we wszystkie strony

Dziewczyny polećcie jakiś dobry szampon oczyszczający z silikonów.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:38   #2949
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta
Pięknie wyszło.Podejrzewam ze masz włoski które się mogą poddać tej farbce, mnie to nie wyszło niestety.

Ewcia
Antena równa.Odebrałaś już jakieś wibracje z kosmosu?
Odżywiaj dobrze może coś pomoże jeszcze.Ale popieram zdanie yatta na pewno coś by dało również jak byś je podcięła.

infatuated
Moim zdaniem masz śliczne włoski,ale to wszystko zależny od ciebie jak się w nich czujesz.Wiedz jednak z przyciemniania nici?Nie namawiam ale ten średni blond był boski.

Bunny
Popieram zdanie dziewczyn i przyłączam się do podziękowań dla Ciebie.Widać ze robisz to z pasja i życzę dalszych postępów.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:03   #2950
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam

jestem szczesliwa zakupilam sobie za grosze suszareczke z jonizacja ( ewentualnie sciema) ale ma chlodny nawiew i starsznie fajnista jest. Jak sie okaze do duszy to przynajmniej bede wiedziec czego mi potrzeba w przyszlosci .

Ewcia no pikna aantenka a jak naladujesz silikonu to tez tak sterczy?Bo wydaje mi sie ze jesli pod wplywem silikonu klapna to brakuje im nawizenia a jak stercza to taka ich uroda... Warto jakies doswiadczenia grawitacyjne porobic

Adzio co trenujesz?

Bunny , mi nie chodzilo ze jestes nieomylna bo wiadomo wrozka nie jestes a troche jak by z fusow nam tu wrozysz w dodatku wirtualnie. Ale jestes pomocna, doradzisz i angazujesz sie w ta pomoc. I dzielisz sie swoja wiedza. Zwykle fryzjerzy nie dziela sie takimi widomosciami bo sa one nadzbyt cenne i za trudne dla biednej kobieciny co przyszla sie pofarbowac.

infatuated kolor fajny ale nie za bledziutko w nim wygladasz? Moze to winna jasnosci zdjecia. Ladne wloski , co ja bym dala zeby moje sie tak ukladaly
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:04   #2951
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia
Spróbuj serii Joico K-Pak, albo Kerastase Vita-Ciment. Włosy są po nich odbudowane i mięciutkie. Ja miałam spalone, ciągnęły mi się jak guma jak były mokre, a jak były suche, to się łamały. Zdołałam je uratowac tylko dzięki tym kosmetykom i oczywiscie rezygnacji z tak inwazyjnego rozjasniania.
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 12:12   #2952
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia a ja myślę że ty masz po prostu takie grube sztywne włosy. Ten kucyk opadnie dopiero jak będziesz mieć je dłuższe albo doczepione klipy bo wtedy masz obciążnik
Cięcie za wiele tu nie da, ale możesz kosmetycznie skrócić o 1cm.
Pielęgnację masz ok, jak chcesz jeszcze jakąś maskę lżejszą dla urozmaicenia to mogę polecić czerwona loreala do farbowanych-ładnie zmiękcza włoski, dodaje im objętości i grubości, nadaje blask kolorowi.
Ogólnie szampon dziecięcy już ci zmiękcza włoski wiec myślę że taka ich natura że sterczą. Za to masz ich dużo i grube- każdy jest inny.


Yatta oczywiście że z kolejnym farbowaniem ten kolor lekko pojaśnieje.
Przecież farba się zmywa i potem w to miejsce wchodzą nowe barwniki więc kolor optycznie zdaje się jaśniejszy. Spróbuj jeszcze raz, to złote powinno się schłodzić, ale nowy odrost będzie złotawy. Taka uroda ciemnych włosów niestety. I zrób to za miesiąc najpóźniej- każdy odrost większy niż 1cm gorzej sie rozjaśnia.
A jak ktoś ma więcej jak 5cm odrostu to się specjalnie go farbuje- a nie pokrywa od razu bo kolor nie będzie równomierny.

Adzio dziękuję!

Maska dolce anti-age rekonstruuje włosy a wiec musi się w nie wbudowywać.
Latte jest lżejsza ale proteinowa więc trzeba uważać.


kiciamała to od dziś jestem wróżką
A tak serio ja uważam że o ile moja wiedza wam się przyda to proszę się nie krępować. Wiecie jak dobrze by było być fryzjerem do którego przychodzą tylko klienci z zadbanymi zdrowymi włosami? Toż to by był wymarzony zawód! Tylko że większość ludzi właśnie nie wie jak dbać o włosy i tu cały feler, bo fryzjer Pan to się wiedzą nie podzieli, co najwyżej jakąś złośliwość rzuci...
Wy jeszcze macie jakąś tam wiedzę- młode pokolenie internetowe ale np. mojej mamie nie jestem w stanie powiedzieć i wytłumaczyć dlaczego tnę włosy tak a nie tak ,albo czemu farba jedna jest czarna a inna ma granatowy połysk. A ostatnio kupiła sobie szampon koloryzujący granatową czerń i chciała na swoje siwki położyć Wiecie co by to było? Miałaby niebieski odrost! Oczywiście nie przeczytała że to nie do siwych a nawet nie wiedziała że nie wszystkie farby się nadają...
Także są klienci co można im pomóc i tacy co trzeba ich chronić żeby tylko sobie kuku nie zrobili.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-10-21 o 12:22
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:17   #2953
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau zeby oczyscil wlosy to zwykly szampon z SLS potrzymac na glowie zeby rozpusil to co tam sie zgromadzilo. Najlepszy byly o krotkim skladzie, przejzysty i lejacy ( niezagesczany)
Zeby skore glowy oczyszczal to najlepiej z mocznikiem.

Bunny a cos slyszalam o tym by soda oczszczona myc wlosy. To takie ekologiczne sposoby... Cos wiesz na ten temat
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:26   #2954
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Doczytajcie sobie moją poprzednią edycję.

kicia można dawać do szamponu aspirynę albo łyżeczkę sody, zrobić z tego papkę i myć włosy- to bardzo mocno oczyszcza. Nie poleca się tego robić często, bo może przesuszać. No i kolor wypłukuje.
Osobiście uważam że szampony są teraz tak dobre że nie ma co kombinować.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:46   #2955
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Yatta oczywiście że z kolejnym farbowaniem ten kolor lekko pojaśnieje.
Przecież farba się zmywa i potem w to miejsce wchodzą nowe barwniki więc kolor optycznie zdaje się jaśniejszy. Spróbuj jeszcze raz, to złote powinno się schłodzić, ale nowy odrost będzie złotawy. Taka uroda ciemnych włosów niestety. I zrób to za miesiąc najpóźniej- każdy odrost większy niż 1cm gorzej sie rozjaśnia.
A jak ktoś ma więcej jak 5cm odrostu to się specjalnie go farbuje- a nie pokrywa od razu bo kolor nie będzie równomierny.

Dziękuję moja droga - to znaczy, że Stockholm jeszcze ma szanse zostać moim namber łan

Cytat:
Napisane przez Adzi07
Yatta
Pięknie wyszło.Podejrzewam ze masz włoski które się mogą poddać tej farbce, mnie to nie wyszło niestety.

Ewcia
Antena równa.Odebrałaś już jakieś wibracje z kosmosu?
Odżywiaj dobrze może coś pomoże jeszcze.Ale popieram zdanie yatta na pewno coś by dało również jak byś je podcięła.
Dziękuję Mam nadzieję, że będą współpracować zobaczymy za m-c jak stockholm poradzi sobie z tym złotkiem.. Oczywiscie w miedzyczasie spróbuję go pojaśnić szamponem

a jak przeczytałam o tych wibracjach to padłam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:49   #2956
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka, grube? ojej. dziekuję! do grubych to ja bym ich nie zaliczyła, zawsze myślałam, ze są raczej dosc cienkie, ale dzieki dbam o nie, jak tylko potrafię

bunny, ale rekonstrukcja polega na wbudowaniu sie pewnych substancji w miejsca popsute-dziurawe, bo przeciez inaczej tego naprawic juz sie nie da, nawet jesli to keratyna identyczna z naturalna itd. I te lepsze maski jak sie juz wbuduja w środek, to ten cement nie jest wypłukiwany. To chyba na tym polega? Ale napisz, jak to widzisz.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:23   #2957
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej Dziewczyny załączam fotkę farbki którą dziś kupiłam.
Czy któraś używała? Jak wrażenia?

Blond Bunny czy ta farba będzie zbliżona do xxl czystej platyny?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:04   #2958
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny załączam fotkę farbki którą dziś kupiłam.
Czy któraś używała? Jak wrażenia?

Blond Bunny czy ta farba będzie zbliżona do xxl czystej platyny?
Proszęo to watek o tej farbce.http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14363368
Opd.skoro wiem:
NIE to nie farba podobna do XXL jest dużo lżejsza.Zależy na jakie włosy chcesz to kłaść.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:12   #2959
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi tylko chodzi o to, że ja nie mam końcówek zniszczonych, więc podcięcie tu nic nie da, bym musiała ściąc naprawdę dużo, żeby było ok.

kicia mała jak umyje herbal nawilżenie po brzegi(ona ma chyba silikony) to też tak sterczą...

rakkat dzięki

Bunny no jak mam clipy to też sterczą, ale już nie aż tak, bo jak napisałaś mają "obciążnik". No właśnie ten johnson's baby jak pisałaś, że są po nim takie męciutkie to w ogóle nie zauważyłam... ale to fakt, mam grube włosy...i też uważam, że podcięcie jest bez sensu...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 14:14   #2960
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

w sumie to na takie
co myślicie?

xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:23   #2961
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny oceńcie jak wyglądają moje włosy, schły same, zdjęcia robione przed chwilą, zrobiłam wyższy kucyk i niższy i rozpuszczone oczywiście.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:26   #2962
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie jak wyglądają moje włosy, schły same, zdjęcia robione przed chwilą, zrobiłam wyższy kucyk i niższy i rozpuszczone oczywiście.
alez ty masz te wloski takie jak moja dawna lalka barbi jesli chodzi o kolor
jesli chodzi o sterczenie to normalna sprawa bo masz je krotkie i wyzszy kucyk to powoduje
jak dla mnie to masz geste wloski tylko bic ze po takich rozjasnianiach masz je takie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:28   #2963
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
alez ty masz te wloski takie jak moja dawna lalka barbi jesli chodzi o kolor
jesli chodzi o sterczenie to normalna sprawa bo masz je krotkie i wyzszy kucyk to powoduje
jak dla mnie to masz geste wloski tylko bic ze po takich rozjasnianiach masz je takie
dzięki
mówisz jak lalka barbie??
czyli fajny kolorek czy nie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:32   #2964
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki
mówisz jak lalka barbie??
czyli fajny kolorek czy nie??
hahha no powiem ci tak ze naprawde to cud osiagnac taki kolor dla mnie sie podoba jak najbardziej ale jestem swiadoma ze do mnie nie pasuje
mowie ci normalnie jak u lalki barbi ten kolor masz i ten blysk na wlosach az ma sie chec dotknac takich wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:34   #2965
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w sumie to na takie
co myślicie?

ale bielutkie... ty wogóle odrost masz???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:40   #2966
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hahha no powiem ci tak ze naprawde to cud osiagnac taki kolor dla mnie sie podoba jak najbardziej ale jestem swiadoma ze do mnie nie pasuje
mowie ci normalnie jak u lalki barbi ten kolor masz i ten blysk na wlosach az ma sie chec dotknac takich wlosow
haha, dzięki
a jak myslisz jakiego typu są moje włosy, bo widzę, że masz w podpisie , że Twoje to 3a
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-21 o 14:42
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:46   #2967
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale bielutkie... ty wogóle odrost masz???
Kotka tzn tak wyglądają po miesiącu i chcialabym zafarbować tą farbą co kupiłam bo dzisiaj mi wpadła w oko
odrost mam w takim kolorze jak tam widać na zdjęciu oczywiście zdjęcie jest w świetle dziennym bez lampy robione.
Dziewczyny myślicie ze ta farba da jednolity kolorek ?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:48   #2968
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia super masz te włoski, a połysk naprawdę jak mało które włosy sie tak świecą, normalnie jak na reklamach a ja zawsze mówiłam że w reklamach oszukują z tym połyskiem a tu proszę twoje są takie a dzisiaj kucyk już tak nie stoi jak wczoraj
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:49   #2969
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
haha, dzięki
a jak myslisz jakiego typu są moje włosy, bo widzę, że masz w podpisie , że Twoje to 3a
stawiam na 1c ale przy dluzszych widze mozliwosc nawet 2a
wzoruje sie na zdjeciu ktore umiescilas wyzej( rozpuszczone wlosy)
ps zapomnialam dodac ze tu chodzi o skret wlosa ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-21 o 14:50
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:50   #2970
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie jak wyglądają moje włosy, schły same, zdjęcia robione przed chwilą, zrobiłam wyższy kucyk i niższy i rozpuszczone oczywiście.
ewcia ty masz poprostu grube włosy i wiele dziewczyn mogłoby ci ich pozazdroscić! naprawdę! musisz je nawilżać i to co mogę ci polecić to
http://allegro.pl/kerastase-ampulka-...265199755.html

lub to

http://allegro.pl/kerastase-ampulka-...265199756.html

ja powtarzam to co pare miesięcy... ostatnio robiłam w sierpniu i czuje ze sie chyba wypłukała dlatego moje wloski takie suche i znowu zakupiłam oczywiscie vita ciment... naprawde szczerze polecam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.