Essence cz. VI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 19:49   #4861
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
aa jestem nie w temacie i nie wiedziałam, że RtP to cała linia no właśnie o ten boski rozświetlacz mi chodzi..
Ja jutro będę w Bochni to mogę za nim zerknąć.

Dziewczyny znajdźcie 3różnice:
1. Logo MAC
2. i 3. Zdjęcia moich pędzli
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:03   #4862
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mnie jakoś póki co nie skusiły pędzle Essence, naprawdę są dobre? Mam tylko te z DW
Nawet bardzo dobre, ja mam ten różowo biały z limitowanki moonlight i od nowości nie stracił ani jednego włoska a piorę go regularnie raz w tygodniu kolejny to ten beżowo- czarny do różu ze stałej oferty- też jest świetny, zero gubienia włosia, zero odkształceń, zawsze wraca do swojej pierwotnej formy bez szczególnego modelowania. No, a ostatnimi nabytkami są pędzelki do linerów z mtallics. och i ach, świetnie malują, mają fajowe włosie, nie za długie, nie za krótkie o co najważniejsze, można nimi wyczarować śliczne kreski Tak więc ogółem essencowe pędzle jakością nie odbiegają od tych z EDM-u na przykład. Polecam jak najbardziej.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:11   #4863
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

czuprynko, dziękuję za recenzję pędzelka do kresek. Mam nadzieję, że jeszcze go gdzieś dostanę we Wrocławiu.


Ktoś pytał o puder brązujący dla brunetek, tutaj są fajne zdjęcia: http://it.paperblog.com/essence-sun-...arling-117018/. Mi się kolor podoba, nie ma w nim pomarańczu, ciekawe czy róż w ogóle widać na policzkach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:13   #4864
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja jutro będę w Bochni to mogę za nim zerknąć.

Dziewczyny znajdźcie 3różnice:
1. Logo MAC
2. i 3. Zdjęcia moich pędzli
literka M ma niedociągniecia, reszty nie zauważyłam.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:15   #4865
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj weszłam do Douglasa na Floriańskiej i podeszłam do szafy Essence to kobietka tam sprzedająca zaraz do mnie przyszła i mówi:
"Dostawa będzie w ciągu najbliższego tygodnia, bo Pani pewnie znowu na zlecenie" Normalnie padłam...

Nie lubię pacynek, nigdy nie umiałam tym operować, wolę pędzle Do inglota będę musiała zajrzeć, jak będę w Katowicach. Dziwne że jeszcze ich wcześniej nie poznałam...

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To kup Sunshade od wizażystów - są identyczne jak te z EDM
Będę się musiała zakręcić, dzięki za cynk
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2010-11-23 o 20:17
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:18   #4866
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
literka M ma niedociągniecia, reszty nie zauważyłam.
Na oryginalnej szmince też M je ma...
Poza jakością wykonania to tam nie widać żadnych różnic
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:26   #4867
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nawet bardzo dobre, ja mam ten różowo biały z limitowanki moonlight i od nowości nie stracił ani jednego włoska a piorę go regularnie raz w tygodniu kolejny to ten beżowo- czarny do różu ze stałej oferty- też jest świetny, zero gubienia włosia, zero odkształceń, zawsze wraca do swojej pierwotnej formy bez szczególnego modelowania. No, a ostatnimi nabytkami są pędzelki do linerów z mtallics. och i ach, świetnie malują, mają fajowe włosie, nie za długie, nie za krótkie o co najważniejsze, można nimi wyczarować śliczne kreski Tak więc ogółem essencowe pędzle jakością nie odbiegają od tych z EDM-u na przykład. Polecam jak najbardziej.
Dzięki za opinię
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 20:27   #4868
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nawet bardzo dobre, ja mam ten różowo biały z limitowanki moonlight i od nowości nie stracił ani jednego włoska a piorę go regularnie raz w tygodniu kolejny to ten beżowo- czarny do różu ze stałej oferty- też jest świetny, zero gubienia włosia, zero odkształceń, zawsze wraca do swojej pierwotnej formy bez szczególnego modelowania. No, a ostatnimi nabytkami są pędzelki do linerów z mtallics. och i ach, świetnie malują, mają fajowe włosie, nie za długie, nie za krótkie o co najważniejsze, można nimi wyczarować śliczne kreski Tak więc ogółem essencowe pędzle jakością nie odbiegają od tych z EDM-u na przykład. Polecam jak najbardziej.
Zgadzam się jak najbardziej. Tym różowym pędzelkiem do różu można czochrać po pasiaku CaC do woli i nic mu się nie dzieje A przecież CaC to niezniszczalny twardziel
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:18   #4869
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
aa jestem nie w temacie i nie wiedziałam, że RtP to cała linia no właśnie o ten boski rozświetlacz mi chodzi..
Właściwie, to ja będę się pozbywać rozświetlacza RTP, nie wiem czemu go wzziełam to wszystko przez WIZAŻ!

kasiaen jak chcesz mogę Ci go odsprzedać, użyłam go dosłownie raz...
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:26   #4870
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

A ja mam dwa rozświetlacze bo... bo... bo pierwsze pudełko było zbyt luźne :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:39   #4871
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja mam dwa rozświetlacze bo... bo... bo pierwsze pudełko było zbyt luźne :P
Jesteś szaleńczo i ciężko uzależniona od essence
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 22:01   #4872
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Hahhaha wiem... ale wyluzowałam z pędzelkiem z metallics(powtarzałam sobie długo "nie musisz go mieć, nie musisz masz podobny" tzn baaardzo długo powtarzałam i dało radę) więc myślę ze to sukces. Tylko się ciesze że ceny essence są takie jakie są i to uzależnienie zbytnio nie nadwyręża mojego portfela... inaczej... <kaplica>
Zresztą trzeba mnie było widzieć jak było Moonlight... latałam od natury do natury i kulałam pędzle. Kupiłam wszystkie które zastałam i miałam aż 3

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-23 o 22:03
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 22:50   #4873
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Hahhaha wiem... ale wyluzowałam z pędzelkiem z metallics(powtarzałam sobie długo "nie musisz go mieć, nie musisz masz podobny" tzn baaardzo długo powtarzałam i dało radę) więc myślę ze to sukces. Tylko się ciesze że ceny essence są takie jakie są i to uzależnienie zbytnio nie nadwyręża mojego portfela... inaczej... <kaplica>
Zresztą trzeba mnie było widzieć jak było Moonlight... latałam od natury do natury i kulałam pędzle. Kupiłam wszystkie które zastałam i miałam aż 3
A nie chcesz się jednego pozbyć?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 22:52   #4874
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

A ja mam ten pędzelek z Metallics do eye-linera, ale tylko dlatego, że takowego nie posiadam i dlatego, że kosztował 4,99 zł. Fajny jest aczkolwiek uważam, że można znaleźć lepsze. Może któraś się ustosunkować do tego jakie pędzelki do linerów są lepsze? Te ścięte, zaokrąglone czy wygięte? Chyba kupię sobie coś porządniejszego niż to z Essence bo mam chęć na naukę kresek :P.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:00   #4875
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Sexi o to samo zapytała mnie mama i koleżanka jakoś 3 tygodnie po kupieniu ich więc... ostał mi się tylko 1
Ja mam jeden do linera ścięty(taki maciupki ;D ) i jeden taki jak jest teraz w limitce(praktycznie identyczny tylko mu się zdziera farba z rączki... taki wysłużony już... poległy w walce). Nie mam natomiast tego z limitki ale ogólnie to naj naj najlepciej mi się używa skośnego. Jakoś tak... łatwiej mi się rysuje prostą linię ale zanim go dostałam(mhm dostałam ;D ma się wypasioną kuzynkę) to używałam tego takiego jak z limitki i baaardzo baaardzo go lubiłam. Może skośny wolę bo to coś innego po prostu a no i skośnym się moim zdaniem robi łatwiej przedłużenie kreski w kąciku.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:01   #4876
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja mam ten pędzelek z Metallics do eye-linera, ale tylko dlatego, że takowego nie posiadam i dlatego, że kosztował 4,99 zł. Fajny jest aczkolwiek uważam, że można znaleźć lepsze. Może któraś się ustosunkować do tego jakie pędzelki do linerów są lepsze? Te ścięte, zaokrąglone czy wygięte? Chyba kupię sobie coś porządniejszego niż to z Essence bo mam chęć na naukę kresek :P.
Ja mam skośny z sephory i bardzo go lubię aczkolwiek tym z essence łatwiej mi się cienkie kreski robi ale im dłużej robię tym z sephory tym lepiej mi wychodzą.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:04   #4877
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna
a no i skośnym się moim zdaniem robi łatwiej przedłużenie kreski w kąciku.
Właśnie głównie o ten motyw mi chodzi bo nigdy jakoś nie potrafię sobie ładnie tego przedłużenia zrobić (zawsze wychodzi jakoś krzywo albo za grubo :P). Dzięki dziewczyny za info.

W ogóle to któraś ma czarny liner DW na zbyciu? Czaję się na niego już kawał czasu, że nawet zaczęłam substytutów szukać i na Allegro znalazłam takie z W7... Ma któraś może?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:15   #4878
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja mam na zbyciu raz użyty ale ciągle prowadzę pertraktację z jedną wizażanką.
Podobno z elfa ludzie sobie chwalą liner. Inglot ma bardzo różne opinie... o w7 nie wiem ale wiem że loreal hip był kiedyś dostępny na allegro i jest podobno niezły.

A ja bardzo lubie ten czarny liner w kremie z paletki do smoky eyes essence i kurcze nie wiem czemu(mam dw, tego i jakiś w płynie i po inne nie sięgam tylko po niego). On nie wysycha do końca i na początku trochę mnie to wkurzało ale i tak nie dotykam oczu wiec jakoś przeżywa cały dzień i nic się z nim nie dzieje(nie do pomyślenia O_o). Ostatnio jakoś o nocno-rannej porze koło 7 wstałam i potem jak o 23 się zobaczyłam w lustrze to faktycznie "zbladł" był trochę(mam bardzo "oleiste" powieki, bez bazy ani rusz ani ani) ale ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona(tym bardziej że świetnie się spisuje jako baza do smoky eyes). Chociaż wiem że on ma recenzje bardzo skrajne :P tyle że jeśli ci idzie o wywinięcie to faktycznie najlepiej coś co wyschnie bo jak to się rozmaże to umarł w butach.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:18   #4879
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Ja chyba się mojego czarnego jednak pozbędę, za gęsty dla mnie. Co z tego, że jest niezniszczalny
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 23:20   #4880
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja tam nie wiem jak z konsystencją jakoś nie zwróciłam uwagi ale lepsze wrażenie na mnie zrobił szary i czarny chce wymienić bo wiem że nie zużyję obu w ciągu 6 miesięcy.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:39   #4881
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mam już ten cień ale to jednak nie to co chciałam. W sumie on mi wygląda jak CaH. Mogłabyś je porównać?
Nieeeee,
Cień na moje oko to taki ciepły koral w kierunku czerwieni, a róż CaH jest zimny, wściekły, w kierunku magenty.
Takie fotograficzne porównanie różnicy nasunęło mi się:
http://www.coastalscents.com/cfwebst...ycoralmica.jpg
http://www.essence.eu/uploads/tx_cos...l_blush_06.png
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:47   #4882
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Sexi o to samo zapytała mnie mama i koleżanka jakoś 3 tygodnie po kupieniu ich więc... ostał mi się tylko 1
Ja mam jeden do linera ścięty(taki maciupki ;D ) i jeden taki jak jest teraz w limitce(praktycznie identyczny tylko mu się zdziera farba z rączki... taki wysłużony już... poległy w walce). Nie mam natomiast tego z limitki ale ogólnie to naj naj najlepciej mi się używa skośnego. Jakoś tak... łatwiej mi się rysuje prostą linię ale zanim go dostałam(mhm dostałam ;D ma się wypasioną kuzynkę) to używałam tego takiego jak z limitki i baaardzo baaardzo go lubiłam. Może skośny wolę bo to coś innego po prostu a no i skośnym się moim zdaniem robi łatwiej przedłużenie kreski w kąciku.

Ja bardzo lubię te pędzelki z DW i świetnie mi się nimi wywija kreski w kąciku. Lubię też pędzelki z płynnych eyelinerów za to jak kiedyś używałam takiego skośnego to się okazało, że jest zupełnie nie dla mnie. Nie umiem się nim posługiwać i koniec
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:36   #4883
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny,mam ogromną prośbę do posiadaczek lakieru z RtP-My little Orchid i jednocześnie Matt Topa.
Czy możecie zmatowić ten lakier?Jestem bardzo ciekawa czy ten perłowaty odcień znika,pod wpływem MT.
Nie mogę się jakoś przekonać do tego koloru,za mocno mi połyskuje.Swojego matowacza już się pozbyłam i nie wiem czy jest sens kupować nowy,tylko dla tego jednego odcienia.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:11   #4884
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość

NaKrawędzi - z EDM mam LHK, strasznie lubię, mięciutki, gęściutki... Marzenie. Miałam jeszcze kupować kilka, ale cholery do PL już nie wysyłają, nad czym ubolewam strasznie...
wszystkie takie są mozesz kupic pędzle sunshade tylko nie mają pędzelków do cieni i różu, dlatego pozostaje all...
jest wiele firm sprzedających bardzo fajne, miękki syntetyki
duzy wybór pędzelków ocznych ma np. CS
więcej znajdziesz na wątku' pędzle do kosmetyków mineralnych '



w mojej naturze nadal niedobitki RtP
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:30   #4885
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To kup Sunshade od wizażystów - są identyczne jak te z EDM
i moim zdaniem taki sam jak stary model Pixie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:40   #4886
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Jak spisują się kredki Jumbo z Metallics?
Mają perłowy połysk?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:01   #4887
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam ogromną prośbę do posiadaczek lakieru z RtP-My little Orchid i jednocześnie Matt Topa.
Czy możecie zmatowić ten lakier?Jestem bardzo ciekawa czy ten perłowaty odcień znika,pod wpływem MT.
Nie mogę się jakoś przekonać do tego koloru,za mocno mi połyskuje.Swojego matowacza już się pozbyłam i nie wiem czy jest sens kupować nowy,tylko dla tego jednego odcienia.
Wrzucę Ci dzisiaj tego swatcha, bo będę się malowała My little Orchid, więc zmatowię jednego paznokcia na próbę.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:35   #4888
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
no nie, nie wklejałam, dopiero wczoraj kupiłam i raczej możliwości teraz nie mam. Ale to nie jest nowy produkt, więc pewnie w necie da się znaleźć np tu: http://www.pinkmelon.de/test/make-up...ing-blush.html

Mam dla blondynek, bo brunetkowy naprawdę jest bardzo ciemny.
Niedobre baby, znowu kuszą ja miałam zawsze wersję dla brunetek, matowego i pasiaka sun club, ale różobrązer dla blondynek już mnie ma
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Z MAC nawet jakbym się mogła pokusić na jakiś pędzel to te dziewuchy ,które pracują w sklepie tak na mnie działają, że omijam go szerokim łukiem
Wiem Sexi o czy mówisz, miałam okazję kiedyś być w MACu w Krakowie no i porazka zwracają uwagę tylko na jakieś wylansowane babki (takie które wyglądają i zachowują się jakby były gotowe kupic kosmetyki za 1000 zł za jednym zamachem) i potrafią się nimi zajmować nie zwracając uwagi na resztę klientek, a ja akurat byłam normalnie ubrana no i pochodziłam po sklepie kilka minut, podziwiałam i wyszłam bo straciłam cierpliwość następnego dnia znów poszłam i znów to samo więcej tam nie wejdę, Inglot spokojnie dorównuje MACowi a tyle nie kosztuje.
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jak spisują się kredki Jumbo z Metallics?
Mają perłowy połysk?
hmm. niedługo do mnie pewnie przyjdą, więc nie omieszkam się wypowiedzieć
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:55   #4889
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucę Ci dzisiaj tego swatcha, bo będę się malowała My little Orchid, więc zmatowię jednego paznokcia na próbę.
Dziękuję Dobra Kobieto.:p liz:
Czekam z niecierpliwością.


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
hmm. niedługo do mnie pewnie przyjdą, więc nie omieszkam się wypowiedzieć
Ja ich już raczej nie upoluję.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:30   #4890
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

ja wole ukosnie sciety (z coastal scents) ale jak chce wyciagnac na zewnatrz kreske to zwyklym do linera ew zagietym (tez z CS)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.