Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 15:57   #3811
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
oo, super, że coś znalazłaś, żeby pokazać, dziękuję bardzo wydaje mi się, że nie masz jaśniejszych niż ja, ale to chyba trudno stwierdzić tak po zdjęciu, natężenie światła było inne.
Na jakim ja mam poziomie kolor włosów? na 6?
boję się też, że kolor nie będzie równomierny, bo naturalne włosy chwycą inaczej niż te kiedyś rozjaśniane, które stanowią połowę długości.
wydaje mi się, że masz podobny naturalny do Kotki a ona ma taki 6,5 a zobacz u niej w albumie jaki jej jasniutki wychodzi po garnier nutrisse 111, z tym, że zamienia oryginalny utleniacz na 12%
no tak, naturalne to wiadomo, że chwycą dobrze ale nawet jak za 1 razem by Ci mega równo nie wyszło to potem za pomocą malaksowania mozna wyrównac stopniowo z farbowania na farbowanie będą ładniejsze, ja np w zesżłym roku miałam dosc ciemne włosy a potem robiłam odrosty palette c12 i malaksowałam calosc dzieki temu rozjasnily mi sie całościowo w razie czego mozna dorobic refleksy na tej dolnej warstwie i nie bedzie widac
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:03   #3812
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Ja uzywam farby z wodą 9% i daje refleksy, dzieki temu blond nie jest płaski, nie rzucaja sie w oczy nierówności koloru i kolor się mieni w słoncu
To dla mnie najlepsze rozwiażanie

Ale już mam odrosty Zapisałam się na 7 listopada do fryzjerki, akurat po 4 tygodniach równiutko
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:06   #3813
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że masz podobny naturalny do Kotki a ona ma taki 6,5 a zobacz u niej w albumie jaki jej jasniutki wychodzi po garnier nutrisse 111, z tym, że zamienia oryginalny utleniacz na 12%
no tak, naturalne to wiadomo, że chwycą dobrze ale nawet jak za 1 razem by Ci mega równo nie wyszło to potem za pomocą malaksowania mozna wyrównac stopniowo z farbowania na farbowanie będą ładniejsze, ja np w zesżłym roku miałam dosc ciemne włosy a potem robiłam odrosty palette c12 i malaksowałam calosc dzieki temu rozjasnily mi sie całościowo w razie czego mozna dorobic refleksy na tej dolnej warstwie i nie bedzie widac
a jak się chce zmienić utleniacz na większy/ mniejszy to skąd się go bierze?ja ojęcia nie mam, wcześniej miałam nakładane na włosy to, co było w pudełku
jak się robi malaks to wiem gdzieśczytałam, więc dałabym sobie z tym radę.
u Kotki zobaczyłam tylko malutki kawałeczek włosów, ale rzeczywiścią są jaśniutkie, przepiękne chyba o coś takiego mi chodzi
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:06   #3814
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a jak się chce zmienić utleniacz na większy/ mniejszy to skąd się go bierze?ja ojęcia nie mam, wcześniej miałam nakładane na włosy to, co było w pudełku
jak się robi malaks to wiem gdzieśczytałam, więc dałabym sobie z tym radę.
u Kotki zobaczyłam tylko malutki kawałeczek włosów, ale rzeczywiścią są jaśniutkie, przepiękne chyba o coś takiego mi chodzi
Ze sklepu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:08   #3815
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja uzywam farby z wodą 9% i daje refleksy, dzieki temu blond nie jest płaski, nie rzucaja sie w oczy nierówności koloru i kolor się mieni w słoncu
To dla mnie najlepsze rozwiażanie

Ale już mam odrosty Zapisałam się na 7 listopada do fryzjerki, akurat po 4 tygodniach równiutko
a czym Ci robi refleksy? bo u mnie 10 1/2 1.majirel co mi sie podobały na excellce teraz by były niewidoczne ale u mnie i tak nie jest płasko

a jeszcze mi powiedz, bo się zastanawiałam niedawno, skoro wiesz ze robi Ci kolestonem 12/1 i fajnie wychodzi to czemu nie kupisz sobie i nie zrobisz sama?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:09   #3816
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ze sklepu
no tak, ale z innej farby z mocniejszym oxy wyjąć czy jak?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:20   #3817
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Infa, Buahhot, Snowi co za piękne włosy ja chce już farboooooooooować ! Wellaton rządzi normalnie

Snow, w ogóle Twoje włosy są takie grube i śliczne nie mogę uwierzyć że Ty je prostujesz ! moje po prostowaniu są w tragicznym stanie nie wiem czy pytałam, jeśli tak to wybacz ale czego używasz jako ochrony przed prostownicą?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

zżarłam całą czekoladę przed chwilą ! normalnie moja sytuacja z tżtem jest coraz gorsza... ja się zastanawiam czy w ogóle coś czujemy do siebie jeszcze

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Nove 3mam kciukasy za farbowanko

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Asia zdrówka dla Ciebie i rodzinki kurde, nie wiem jak z tym tortem :bezradny: nie znam się za bardzo
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 16:23   #3818
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a jak się chce zmienić utleniacz na większy/ mniejszy to skąd się go bierze?ja ojęcia nie mam, wcześniej miałam nakładane na włosy to, co było w pudełku
jak się robi malaks to wiem gdzieśczytałam, więc dałabym sobie z tym radę.
u Kotki zobaczyłam tylko malutki kawałeczek włosów, ale rzeczywiścią są jaśniutkie, przepiękne chyba o coś takiego mi chodzi
jak na mniejszy to mozna rozcienczyc a wiekszy to z hurtowni/sklepu z art fryzjerskimi, prof.farbami albo na allegro kupic
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:36   #3819
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a czym Ci robi refleksy? bo u mnie 10 1/2 1.majirel co mi sie podobały na excellce teraz by były niewidoczne ale u mnie i tak nie jest płasko

a jeszcze mi powiedz, bo się zastanawiałam niedawno, skoro wiesz ze robi Ci kolestonem 12/1 i fajnie wychodzi to czemu nie kupisz sobie i nie zrobisz sama?
Refleksy nie wiem czym zapytam teraz
A sama nie chcę bo mi sie włosy plączą i nie umiem tych z tylu zafarbowac za bardzo się z tym ciapię i mam za dużo roboty a i tak jest krzywo źle i brzydko.
Ale mam w domu przeciez 1 tubke 12/1 i utleniacz

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no tak, ale z innej farby z mocniejszym oxy wyjąć czy jak?
Mozesz kupic osobno. W farbach rzadko jest 12%.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-10-29 o 16:37
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:53   #3820
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

moje nogi ale korasy wszedzie scisk co za durny narod ciagle im malo kazdy sklep zapchany i jeszcze te dzieci wrzeszczace jestem padnieta

asiabb zycze wam zdrowka

snow ale dlugie wlosiska dawno tylu nie widzialam i naprawde wygladaja imponujaco

infa ja juz sie pogubilam z tym twoim farbowaniem wydawalo mi sie ze kilka dni temu farbowalas i teraz znow niewiem pogubilam sie
ale mimo to ladnie jak zawsze


tz wybil mi z glowy Toffika on uznal ze ma byc DENIS i kropkawiec tak zostaje
echhh
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 16:56   #3821
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

infa ja juz sie pogubilam z tym twoim farbowaniem wydawalo mi sie ze kilka dni temu farbowalas i teraz znow niewiem pogubilam sie
ale mimo to ladnie jak zawsze


tz wybil mi z glowy Toffika on uznal ze ma byc DENIS i kropkawiec tak zostaje
echhh
Tofik ładniej Szkoda ze bedzie Denis

Mi też się tak z tym farbowaniem wydawało
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 16:59   #3822
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tofik ładniej Szkoda ze bedzie Denis

Mi też się tak z tym farbowaniem wydawało
niestety tz po konsultacji z kolegami tak ustalil jeden kolega ma amstafa i polecil mu zeby imie dla psa bylo bardziej meskie a nie jakies jak dla pluszaka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 17:07   #3823
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wszystkie blondyny tu mają cudne włosy
ja bym się trochę bała go kłaść na całość, bo tam mocno rozjaśnia sama nie wiem a co się dzieje, masz jaśniejszą koronę?
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja też będę musiała podciąc, bo moje półokręgu to nic a nic nie przypominają
na całość hmm, jak już to na max 15 min bo on rozjasnia dobrze a po co chcesz na całość? żeby jasniejsze były całościowo?
Racja, to bez sensu, szkoda wlosow jest dobrze tak jak jest
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Infa, Buahhot, Snowi co za piękne włosy ja chce już farboooooooooować ! Wellaton rządzi normalnie

Snow, w ogóle Twoje włosy są takie grube i śliczne nie mogę uwierzyć że Ty je prostujesz ! moje po prostowaniu są w tragicznym stanie nie wiem czy pytałam, jeśli tak to wybacz ale czego używasz jako ochrony przed prostownicą?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

zżarłam całą czekoladę przed chwilą ! normalnie moja sytuacja z tżtem jest coraz gorsza... ja się zastanawiam czy w ogóle coś czujemy do siebie jeszcze

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Nove 3mam kciukasy za farbowanko

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Asia zdrówka dla Ciebie i rodzinki kurde, nie wiem jak z tym tortem :bezradny: nie znam się za bardzo
dziekuje juz kupilam kolejne dwa opakowania
a ja wlasnie zjadlam KitKata, a co mi tam!
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niestety tz po konsultacji z kolegami tak ustalil jeden kolega ma amstafa i polecil mu zeby imie dla psa bylo bardziej meskie a nie jakies jak dla pluszaka
haha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 17:11   #3824
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Mozesz kupic osobno. W farbach rzadko jest 12%.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak na mniejszy to mozna rozcienczyc a wiekszy to z hurtowni/sklepu z art fryzjerskimi, prof.farbami albo na allegro kupic
dziękuję za odpowiedzi, jednak dużo nie wiem jeszcze
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:13   #3825
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

a ja pofarbowałam sobie włosy londa 12/9 i jestem mega zachwycona znowu londa okazała sie niezawodną zdjecia wrzuciłam na watku długie piękne blond włosy bede miała chwile to i wrzuce tu bo w kompie juz ich nie mam;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:24   #3826
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
ja nie jestem blondynką, ale byłam i chciałabym być znowu ale tym razem z głową
doradzono mi na innym włosowym wątku, żebym tu wpadła,i coś może poradzicie
teraz mam włosy długie, połowa w naturalnym kolorze, połowa-kiedyś rozjaśniane, potem pofarbowane na ciemny blond, w każdym razie było to prawie 2 lata temu, więc farba się wypłukała do granic możliwości, teraz jest to jakiś brzydki odcień rudego
wcześniej, jak byłam blondynką, to włosy rozjaśniała mi koleżanka, fryzjerka nie pracująca w zawodzie. Nakładała rozjaśniacz palette na 45min, a następnie po zmyciu itd nakładała farbę xxl także firmy palette.I tak co 8 tyg. Efektem były piękne, białe włosy niestety coraz bardziej zniszczone
tym razem chciałabym zrobić to mądrzej. Słyszałam, że farbami lepiej niż rozjaśniaczem. Ze lepiej od razu farbę na całość, niż powoli rozjaśniać włosy coraz większą ilością pasemek...nie wiem co jest prawdą, może pomożecie? nie wiem czy dam radę sama, czy iść do fryzjera, ale wtedy to strach co mi nałoży.Czy farba wystarczy na moje dość ciemne włosy??wstawię wam kilka zdjęć w obecnym kolorze, oraz w tym blondzie, który miałam kiedyś. Z góry dziękuję za wszelkie porady
jak patrzę na Twoje włosy to chyba zrezygnuje z blondu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:31   #3827
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak patrzę na Twoje włosy to chyba zrezygnuje z blondu
oj kochana dziękuję bardzo, ale przysięgm, że mnie te włosy dobijają tzn dobija mnie fakt, że wciąż mają dwa kolory, jak już to bym chciała już mieć całe swoje naturalne, ale to jeszcze potrwa. a pozatym to lubię ten kolor, tylko że strrrrasznie tęsknię do blondu czasami żałuję, że tyle odczekałam, jakbym zafarbowała wcześniej to bym teraz blondynką była, a tak, im dłużej się wstrzymuję, tym bardziej mi szkoda, bo naturalne coraz dłuższe
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:41   #3828
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Infa Buahhot Snow pięknie
ciekawa jestem jak wyjdą Paulince no i Kitce
jestem pewna że wraz z nowym opakowaniem zmienili coś w składzie
następne farbowanie będzie chyba 12/1 chociaż może całkiem coś innego bo kusi mnie i to bardzo zmiana

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
oj kochana dziękuję bardzo, ale przysięgm, że mnie te włosy dobijają tzn dobija mnie fakt, że wciąż mają dwa kolory, jak już to bym chciała już mieć całe swoje naturalne, ale to jeszcze potrwa. a pozatym to lubię ten kolor, tylko że strrrrasznie tęsknię do blondu czasami żałuję, że tyle odczekałam, jakbym zafarbowała wcześniej to bym teraz blondynką była, a tak, im dłużej się wstrzymuję, tym bardziej mi szkoda, bo naturalne coraz dłuższe
nie dziwię się że szkoda bo naprawdę odżyły i to jak rozumiem ale z drugiej strony masz coś podobnego do ombre hair

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moje nogi ale korasy wszedzie scisk co za durny narod ciagle im malo kazdy sklep zapchany i jeszcze te dzieci wrzeszczace jestem padnieta

asiabb zycze wam zdrowka

snow ale dlugie wlosiska dawno tylu nie widzialam i naprawde wygladaja imponujaco

infa ja juz sie pogubilam z tym twoim farbowaniem wydawalo mi sie ze kilka dni temu farbowalas i teraz znow niewiem pogubilam sie
ale mimo to ladnie jak zawsze


tz wybil mi z glowy Toffika on uznal ze ma byc DENIS i kropkawiec tak zostaje
echhh
szkoda Tofciu pasowałoby do niego ale pewnie niemęskie wg. Tżta

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niestety tz po konsultacji z kolegami tak ustalil jeden kolega ma amstafa i polecil mu zeby imie dla psa bylo bardziej meskie a nie jakies jak dla pluszaka
tak myślałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:45   #3829
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Infa Buahhot Snow pięknie
ciekawa jestem jak wyjdą Paulince no i Kitce
jestem pewna że wraz z nowym opakowaniem zmienili coś w składzie
następne farbowanie będzie chyba 12/1 chociaż może całkiem coś innego bo kusi mnie i to bardzo zmiana

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



nie dziwię się że szkoda bo naprawdę odżyły i to jak rozumiem ale z drugiej strony masz coś podobnego do ombre hair
coś w tym stylu okażę wam, jakie miała dokładnie rok temu,jakie krótkie, szok poprostu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14082010730.jpg (94,6 KB, 44 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 20:22   #3830
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Bayka masz na prawdę śliczne włosy teraz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Lady, mam nadzieję że tak świetnie jak innym dziewczynom mi wyjdą Kitka i tak ma piękne i tak aa chyba farbuję w następnym tygodniu żeby mieć piękne do szkoły hihihi
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:53   #3831
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hejka blondasy!
Jak tam przygotowania do halołinu?
ja bede miec mega domówke przez 3 dni ale jakos to przezyje...
pamietacie ze dzis przestawiamy godzine do tylu zegarki?

bylam dzis u dziadka- podlaczylismy nowa pralke i ja uwielbiam tak fajnie chodzi tylko martwi mnie ze strasznie wyje normalnie slychac jak wyje silnik i nie wiem czy ona tak ma miec...?jakby silniczek byl za slaby i z trudem krecil bebnem- tz mnie zjechal bo mowi ze to normalne ze troche slychac
i kolejne zaskoczenie ze:
- wiruje tylko przed koncem prania, tak miedzy plukaniami nie, tylko spuszcza wode i dolewa poprzednia pralka wirowala po kazdym plukaniu a plukala 4x...
- nie da sie przyspieszyc danego programu prania pokretlem bo ono tylko nastawia dany program i dalej sie nie porusza.... czyli jak sie spiesze nie moge przyspieszyc troszke prania np. przestawic na wirowanie tylko jak nastawie program bawelna- w sumie beznadziejny bo trwa 2:50 h to musze jak cieć czekac do konca...
sytuacje ratuje program prania recznego i szybkie pranie 15 minutowe- a w realu 20 minut
ale z funkcjami tej pralki ciezko, oj ciezko...
chyba z funkcjonalnosci wolalam stara pralke

generalnie to grunt zeby prala...

z mama sie troche dzis pochujałam
bo jak przyszlam zaczela cos mnie od modelek wyzywac ze jak ja wygladam i zebym jej pomogla liscie grabic a najlepsze ze ja przyjechalam na kawe pogadac a nie orac
i nawet nie zeszla z ogrodu, tylko mnie olała- chwile cos do mnie gadala i grabila a potem poszla ziemie nosic poczulam sie jak intruz wiec zebralam pranie i ide z tz do samochodu, a ona drze sie za mna czy ja sie na nia obrazilam no dajcie spokoj bezczelna baba, teraz mnie dluuugo nie zobaczy o nie!!!
na szczescie z dziadkiem bylo milo i spedzilam u niego chyba z 4 godziny.

odrost zrobiony, piekna, zadbana- to moge czekac na swietowanie z towarzystwem dlugiego weekendu
nie bede sie dluzej dolowac

caskada tofik fajniej, ale i denis ladnie. zreszta imie to nie wszystko.
moja lola byla pierwej princeska ale przyjela sama lolę i zostala nasza lolą-lolita

dziewczynki farbujace- perfekcyjne rezultaty, czuje sie dumna ze nasz watek ma takie piekne przedstawicielki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:53   #3832
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Paranormal wymiata polecam polecam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no kurcze u Ciebie to widać tą linie półokręgu a ja cyknełam specjalnie przed chwilą całość, sorry ale nie miał mi kto zrobić i widać ze raczej wyglądają na scięte jakby na prosto z tyłu przynajmniej, a przecież byłam miesiac temu u fryzjerki i specjalnie ją prosiłam żeby był półokrąg eh
faktycznie wyglądają na proste cięcie ale i tak pięknie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dziękuję za wszystkie wasze opinie i rady tak, zależy mi na zimnym odcieniu i chyba chciałbym mieć tak jasne jak miałam, jeśli ciemniejsze, to nie za dużo
obawiam się właśnie, że włosy wyjdą żółte po każdej farbie, a rozjaśniacza to z wiadomych względów chciałabym unikać. Już sama nie wiem

czy Wasze naturalne włosy są dużo jaśniejsze niż moje?
moje są tak na poziomie 7 średni blond

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moje sa na poziomie 7 a kolor mam jak w albumie.
Tylko ze ja mam ciemniejszy niz Ty na zdjeciu.
Bez rozjasniacza moze sie nie obejść a szkoda takich pieknych wlosow jakie masz teraz.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------







Ale Wam super powychodziło

Mi też sie ciagle marzy takie sciecia w półokrag ale Wy macie 2 razy dłuższe włosy niz ja i u mnie nie da to póki co fajnego efektu.


Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Infa, Buahhot, Snowi co za piękne włosy ja chce już farboooooooooować ! Wellaton rządzi normalnie

Snow, w ogóle Twoje włosy są takie grube i śliczne nie mogę uwierzyć że Ty je prostujesz ! moje po prostowaniu są w tragicznym stanie nie wiem czy pytałam, jeśli tak to wybacz ale czego używasz jako ochrony przed prostownicą?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

zżarłam całą czekoladę przed chwilą ! normalnie moja sytuacja z tżtem jest coraz gorsza... ja się zastanawiam czy w ogóle coś czujemy do siebie jeszcze

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Nove 3mam kciukasy za farbowanko

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Asia zdrówka dla Ciebie i rodzinki kurde, nie wiem jak z tym tortem :bezradny: nie znam się za bardzo
dziękuję no więc moje zabezpieczanie w tej chwili wygląda tak, że na końce daje serum takie z pompeczką gliss kura i później psikam całe długości tą odżywką z olejkami również gliss kura a żeby nie skłamać to prostuję już jakieś 5lat przedtem do ochrony stosowałam jedynie jedwab biosilk ale też silikonowe odżywki/szampony więc film ochronny miałam na nich porządny

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moje nogi ale korasy wszedzie scisk co za durny narod ciagle im malo kazdy sklep zapchany i jeszcze te dzieci wrzeszczace jestem padnieta

asiabb zycze wam zdrowka
snow ale dlugie wlosiska dawno tylu nie widzialam i naprawde wygladaja imponujaco

infa ja juz sie pogubilam z tym twoim farbowaniem wydawalo mi sie ze kilka dni temu farbowalas i teraz znow niewiem pogubilam sie
ale mimo to ladnie jak zawsze


tz wybil mi z glowy Toffika on uznal ze ma byc DENIS i kropkawiec tak zostaje
echhh
dziękuję, bardzo mi miło
i ja muszę przyznać, że od początku byłam za Denisem mi się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Infa Buahhot Snow pięknie
ciekawa jestem jak wyjdą Paulince no i Kitce
jestem pewna że wraz z nowym opakowaniem zmienili coś w składzie
następne farbowanie będzie chyba 12/1 chociaż może całkiem coś innego bo kusi mnie i to bardzo zmiana

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



nie dziwię się że szkoda bo naprawdę odżyły i to jak rozumiem ale z drugiej strony masz coś podobnego do ombre hair

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------


szkoda Tofciu pasowałoby do niego ale pewnie niemęskie wg. Tżta
---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



tak myślałam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:30   #3833
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziewczynki pięknie wam ten wellaton wychodzi

Ale mi jakoś ostatnio podobają się takie naturalne kolory nie wiem co mi odbija i marzą mi się już długie włosy

Snowi lepszy niż poprzednie części?

Bunny mi się wydaje,że Twoja pralka jest całkowicie normalna
a mamą się nawet nie przejmuj
co to za imprezka się szykuje?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:34   #3834
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cześć Zrobiłam włosy, cacuszko!
równiutko i najważniejsze,że nie siwo. Znalazlam swoja farbkeeee!


Dlaczego nagle przestalo mi dzialac ci, si el ?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cascada
A ja wole Denisa
Tofik to krolik byc moze ;d

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Snow
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:35   #3835
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki pięknie wam ten wellaton wychodzi

Ale mi jakoś ostatnio podobają się takie naturalne kolory nie wiem co mi odbija i marzą mi się już długie włosy

Snowi lepszy niż poprzednie części?

Bunny mi się wydaje,że Twoja pralka jest całkowicie normalna
a mamą się nawet nie przejmuj
co to za imprezka się szykuje?
bedziemy robic domoweczke oczywiscie u nas bo jako jedyni mamy zawsze wolna chate a wiadomo znajomi chetni na impreze zawsze sie znajda wiec balujemy 3 dni
tylko kto to potem posprzata?
dobra uciekam, musze doszykowac mieszkanko na to oblęzenie pierwsi goscie z podrozy juz jutro o 10 rano...
dobranoc kochane!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:52   #3836
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Nove dawaj fotyyytyty

Snow piękne masz włoski na prawde ja ostatnio prostowałam co dwa tygodnie to moje końce już są okropnie marne
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:56   #3837
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

wpadam na dobranoc ale sie dzis zlochtalam
faktycznie snow mimo prostowania miec takie wlosy godne podziwu ja bylabym lysa zapewne prostowalam jakis czas i czulam ze wlosy stoja w miejscu ..

lece do lozka tz wyszedl z Denisem

dobranoc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:21   #3838
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Paulinka
Zaraz co

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Paulinka
Zaraz wstawie,ale swiatlo jest slabe i tylko z lampa bedzie


JAK WLACZYC TE CHOLERNE POLSKIE ZNAKI?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

działa
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:32   #3839
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Bayka masz na prawdę śliczne włosy teraz


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

moje są tak na poziomie 7 średni blond

aaa czyli jaśniejsze niż moje

Blond bunny, witam Cię serdecznie ja tu tylko gościnnie, bo blondynką nie jestem, ale chciałabym być, więc jeśli zechciałabyś spojrzeć na moje fotki na poprzedniej stronie i coś doradzić, jak z takiej metamorfozy na blond wyjść z ....włosami to byłabym naprawdę wdzięczna
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:34   #3840
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czeesc

mi się konczy pierwsza butelka Jantaru, ale nie zaluje sobie najwyzej dokupie kolejne butelki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zużyłam już dwie teraz lece z trzecią
ja właśnie kończe pierwszą a dopiero 6 dzień dziś muszę zamówić odrazu 2szt
a właśnie dziewczynki jest u was ten jantar w aptece bo u mnie w okręgu nigdzie nie ma i nawet niektóre farmaceutki robia wielkie oczy że pierwszy raz słyszą o takiej odżywce
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak tak, bardzo ładnie Ci wyszła a odrosty jak?
a kładłaś na całość też?
ja uwielbiam 12/1 za to, że daje taki zarąbiscie opalizujący efektzrobiłam foto bez lampy bo wiadomo, że z fleshem bije po oczach ale chyba coś widac
faktycznie połysk jak po C12 śliczniuchne
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kolejny raz wellaton 12/1 jestem super zadowolona + długość włosów, rosną chyba






obu Wam świetnie wyszedł
pięknie jak zawsze i długość imponująca
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny piekne macie wlosy
musze swoje podciac troche i chyba tez w polokrag, bo niestety do dzis odrastaja mi wlosy (ktore kiedys byly pokryte rozjasniaczem) i nie wszedzie sa rowne

Infa nie, kladlam tylko na odrosty ale okolo 10minut przed koncem zmalaksowalam na calosc zastanawiam sie, czy nie polozyc nastepnym razem na calosc od razu, jak myslicie? zeby troche wyrownac... ale sama nie wiem
piękne masz włoski
ja bym na całość nie kładła bo ona faktycznie mocno rozjaśnia no chyba że na jakieś 10-15 min pod koniec farbowania
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no kurcze u Ciebie to widać tą linie półokręgu a ja cyknełam specjalnie przed chwilą całość, sorry ale nie miał mi kto zrobić i widać ze raczej wyglądają na scięte jakby na prosto z tyłu przynajmniej, a przecież byłam miesiac temu u fryzjerki i specjalnie ją prosiłam żeby był półokrąg eh
u snow to z daleka się rzuca ta linia półokręgu ale u Ciebie tez coś tam widać tylko jakby mało podkręcona w góre ta linia
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moje nogi ale korasy wszedzie scisk co za durny narod ciagle im malo kazdy sklep zapchany i jeszcze te dzieci wrzeszczace jestem padnieta

asiabb zycze wam zdrowka

snow ale dlugie wlosiska dawno tylu nie widzialam i naprawde wygladaja imponujaco

infa ja juz sie pogubilam z tym twoim farbowaniem wydawalo mi sie ze kilka dni temu farbowalas i teraz znow niewiem pogubilam sie
ale mimo to ladnie jak zawsze


tz wybil mi z glowy Toffika on uznal ze ma byc DENIS i kropkawiec tak zostaje
echhh
dziękuję juz jest lepiej
a z imieniem jeśli Tobie i Tż się podoba Denis to niech tak zostanie Tofik tak zabawnie brzmi
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć Zrobiłam włosy, cacuszko!
równiutko i najważniejsze,że nie siwo. Znalazlam swoja farbkeeee!


Dlaczego nagle przestalo mi dzialac ci, si el ?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cascada
A ja wole Denisa
Tofik to krolik byc moze ;d

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Snow
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i następna fanka wellatonu może jednak i ja się na niego skuszę ale to jak przestestuje garnierka

dziewczynki dziękuję wam za życzenia powrotu do zdrowia juz jest lepiej ,a co śmieszne to wszystko mi przeszło przed samą imprezą tort juz zjedzony mam nadzieje że nikt się nie pochoruje przez nas
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.