Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 11:33   #751
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

wg. mnie najlepszy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sche-erde.html
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:35   #752
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nigdzie nie widzialam.
Gdzie mozna kupic?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:39   #753
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na tych zdjęciach nic nie widzę, sa jakieś ciemne.



Ja bym proponowala Ci jakia farbe z końcowka 21, popiel i opal. I woda 9% bedzie ok.



O kurka ale super wyszlo WOW!!!!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Wiesz co ja bym na Twoim miejscu poszukala jakiegos naprawdę dobrego specjalisty od nerek ktorty zleci wszystkie mozliwe i potrzebne badania. Bo tak chodzisz od lekarza do lekarza
No ale niestety trzebabyłoby prywatnie i wykosztowac sie na badania.
A nerki moga boleć po nocy jesli masz jakies kamyki i spisz na plecach, normalne, jak objaw Goldflama czyli ktoś lekko uderza Cie wplecy a Ciebie bola nerki.
Musisz wykluczyc przez usg wszelkie wady moczowodu, pecherza-takie wady anatomiczne wrodzone. I wtedy poszukac przyczyny.
agatko ale ja mialam wiele badan robione przy kazdej wizycie u uro i kazdej kolce- w tym na roznych aparatach., w szpitalu i 2 przychodniach- i mialam usg jaki rtg, do tego analize i posiewy moczu.
i nikt nigdy nie mowil o zadnej wadzie ukl moczowego u mnie!
poza tym gdyby byla wada to chyba od urodzenia nie? a nie od 18 roku z. nagle by mi sie ukl moczowy posypal?
jako dziecko nigdy nie mialam nawet zapalenia pecherza...
jedyne co zawsze mowia to liczne drobne zlogi w obu nerkach, w lewej prawie tragedia...
nigdy nikt mi nie dawal skierowania na ta urografie- rtg kontrastowe- bo byc moze uwazali to za zbedne...
jeseli nerki i pecherz mam w normie- wielkosci itp na usg to widocznie nie bylo potrzeby dalej mnie sprawdzac...
na prywatnego lekarza i tyle badan raczej mnie stac nie bedzie...
ale moze masz racje ze to bola nerki po spaniu- bo rano jest masakra, a jak sie w ciagu dnia rozchodze to mija...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstawiam wam na szybciocha moje wczorajsze zakupy
1-buty- teraz musze miec sporo takich do zmiany na zajecia
2- bluzka koronkowa tyl
3- przod -jest dopasowana
fajne zakupy bluzeczka extra!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam
To moje włoski po Alfie 11.13 chciałam tonowac, bo wydawało mi sie troche rudawo,ale to chyba tylko mi sie wydawało.Jak dla mnie chyba jest ok
jak dla mnie to jest bardziej zoltawo...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na litość boską nie użalam sie nad sobą ani nie marudze Człowiek napisze dlaczego jest nieobecny na wątku, że ma ciężki okres w życiu, żeby potem sie nikt nie dopytywał dlaczego mnie nie ma to wielkie halo że marudze. Najlepiej nic nie pisze.

Nie nie marudze, próbuje sie wziąźć w garść do cholery jasnej.
czeko nie przejmuj sie niektorymi tekstami
bedzie dobrze, zobaczysz! ale na pewno nie z dnia na dzien i nie do razu...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:41   #754
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny mam pytanie, tez tak macie ze jak farbujecie wlosy na blond to te na wierzchu sa jasne ladne a te pod spodem ciemniejsze ??

Dzieki za odpowiedz
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:45   #755
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, tez tak macie ze jak farbujecie wlosy na blond to te na wierzchu sa jasne ladne a te pod spodem ciemniejsze ??

Dzieki za odpowiedz
Ja nie zauważylam czegos takiego.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ale ja mialam wiele badan robione przy kazdej wizycie u uro i kazdej kolce- w tym na roznych aparatach., w szpitalu i 2 przychodniach- i mialam usg jaki rtg, do tego analize i posiewy moczu.
i nikt nigdy nie mowil o zadnej wadzie ukl moczowego u mnie!
poza tym gdyby byla wada to chyba od urodzenia nie? a nie od 18 roku z. nagle by mi sie ukl moczowy posypal?
jako dziecko nigdy nie mialam nawet zapalenia pecherza...
jedyne co zawsze mowia to liczne drobne zlogi w obu nerkach, w lewej prawie tragedia...
nigdy nikt mi nie dawal skierowania na ta urografie- rtg kontrastowe- bo byc moze uwazali to za zbedne...
jeseli nerki i pecherz mam w normie- wielkosci itp na usg to widocznie nie bylo potrzeby dalej mnie sprawdzac...
na prywatnego lekarza i tyle badan raczej mnie stac nie bedzie...
ale moze masz racje ze to bola nerki po spaniu- bo rano jest masakra, a jak sie w ciagu dnia rozchodze to mija...
Poproś moze o skierowanie na dokładniejsze badania. I tak sie czeka na nie, a zrobic nie zaszkodzi.
A ze spaniem tak jest-kamień uciska jak lezysz a potem rozchodzisz i jest ok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:48   #756
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

jak dla mnie to jest bardziej zoltawo...
..
ta farba w ogole dziwnie u mnie wychodzi tak pasemkowo tzn mam pasemka popielate i złote robic cos z tym?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:49   #757
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ta farba w ogole dziwnie u mnie wychodzi tak pasemkowo tzn mam pasemka popielate i złote robic cos z tym?
Mi sie podoba, slonecznie jest. Nie ruszaj tego bo zepsujesz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 11:51   #758
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ale ja mialam wiele badan robione przy kazdej wizycie u uro i kazdej kolce- w tym na roznych aparatach., w szpitalu i 2 przychodniach- i mialam usg jaki rtg, do tego analize i posiewy moczu.
i nikt nigdy nie mowil o zadnej wadzie ukl moczowego u mnie!
poza tym gdyby byla wada to chyba od urodzenia nie? a nie od 18 roku z. nagle by mi sie ukl moczowy posypal?
jako dziecko nigdy nie mialam nawet zapalenia pecherza...
jedyne co zawsze mowia to liczne drobne zlogi w obu nerkach, w lewej prawie tragedia...
nigdy nikt mi nie dawal skierowania na ta urografie- rtg kontrastowe- bo byc moze uwazali to za zbedne...
jeseli nerki i pecherz mam w normie- wielkosci itp na usg to widocznie nie bylo potrzeby dalej mnie sprawdzac...
na prywatnego lekarza i tyle badan raczej mnie stac nie bedzie...
ale moze masz racje ze to bola nerki po spaniu- bo rano jest masakra, a jak sie w ciagu dnia rozchodze to mija...


fajne zakupy bluzeczka extra!


jak dla mnie to jest bardziej zoltawo...

czeko nie przejmuj sie niektorymi tekstami
bedzie dobrze, zobaczysz! ale na pewno nie z dnia na dzien i nie do razu...
Mnie tez ostatnio plecy bola ciagle w okolicach nerek, ale podejrzewam ze to od siedzenia za długiego, i to po prostu ból pleców.

Ja wiem ze bedzie dobrze, stopniowo, w koncu dojde do siebie i wszystko sie ułoży.

U mnie wyniki wszystkie wporządku jak ostatnio odebrałam, ale ciagle sie zastanawiam nad wymrożeniem tej nadżerki. Niby lekarze mowią ze nie trzeba, ale skoro żadnych stanów zapalnych nie mam, ginekologicznie wszystko wporządku to skądś sie ten ból chyba bierze...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:54   #759
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Od dwoch lat nie mam moich wampirzych 3 wiec mozesz byc spokojna


Bunny - co za konował... jakbym go ochrzaniła i pizgła drzwiami to by nikt wiecej do niego nie poszedł

Buahhot - pieknie wyszło...
powinno mi dac do myslenia ze nie bylo do niego zadnej kolejki i ani jednej osoby w poczekalni

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, tez tak macie ze jak farbujecie wlosy na blond to te na wierzchu sa jasne ladne a te pod spodem ciemniejsze ??

Dzieki za odpowiedz
te spodnie sa pol-ton ciemniejsze zawsze, bo sa grubsze i inaczej sie rozjasniaja.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważylam czegos takiego.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------


Poproś moze o skierowanie na dokładniejsze badania. I tak sie czeka na nie, a zrobic nie zaszkodzi.
A ze spaniem tak jest-kamień uciska jak lezysz a potem rozchodzisz i jest ok.
poprosze ale wizyta po swietach dopiero...
to juz sie nie bede denerwowac ze rano bola dzieki!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ta farba w ogole dziwnie u mnie wychodzi tak pasemkowo tzn mam pasemka popielate i złote robic cos z tym?
bo to beż czyli przeplatane tony popielate i zlote- to normalne- taki kolor. jak ci sie nie podoba i chcesz jednolity to musisz wybrac inny kolor- absolutnie nie beżowy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:58   #760
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi sie podoba, slonecznie jest. Nie ruszaj tego bo zepsujesz.
szukam swojej idealnej farby od pól roku,wczesniej chodziłąm do fryzjera na balejaz i nie miałąm problemu z kolorem Kondycja włosow na farbie jest lepsza,ale czasami mam ochote znów isc na balejaz.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


bo to beż czyli przeplatane tony popielate i zlote- to normalne- taki kolor. jak ci sie nie podoba i chcesz jednolity to musisz wybrac inny kolor- absolutnie nie beżowy.
jak z tego zejsc do popielu?
a) wymieszac alfe 11.13 pół na pól z 11.10 a potem kolejne farbowania 11.10
B)zrobic alfa 11.0 a potem kolejne farbowanie 11.10
Która opcja lepsza?
Chciałabym zostac przy Alfaparfie bo ładnie włosy po niej błyszcza i nie sa zniszczone
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:03   #761
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstawiam wam na szybciocha moje wczorajsze zakupy
1-buty- teraz musze miec sporo takich do zmiany na zajecia
2- bluzka koronkowa tyl
3- przod -jest dopasowana

bluzka z koronki w moim guście !!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 12:06   #762
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Siema

buahhot no fajnie

Czeko wielki przytulas ode mnie

Kurcze krótko dzis spalam u mnie cieplo 18*C
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:07   #763
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ja ulatniam sie znow
postaram sie zajrzec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:13   #764
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, tez tak macie ze jak farbujecie wlosy na blond to te na wierzchu sa jasne ladne a te pod spodem ciemniejsze ??

Dzieki za odpowiedz
Tak, ale tylko troche po prostu cieplejszy odcien, podoba mi sie to nie chce miec całej bialej głowy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstawiam wam na szybciocha moje wczorajsze zakupy
1-buty- teraz musze miec sporo takich do zmiany na zajecia
2- bluzka koronkowa tyl
3- przod -jest dopasowana
ta koronkowa
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ale ten bronzer:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Okazał sie bardzo dobry, w ogole nie pomaranczowy. Ladnie wyglada na buzi. Polecam jakby co.
Tez go miałam (dla brunteki) Był ok, dlugo sie trzymał i był widoczny
Z rimmela mialam to w ogole go nie było widac
Teraz mam taki
http://www.douglas.pl/douglas/produc...BkNjk3NmVmYWY2
jak dla mnie najlepszy tylko mi spadl i sie pokruszył, jak prawie kazdy puder
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:14   #765
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
powinno mi dac do myslenia ze nie bylo do niego zadnej kolejki i ani jednej osoby w poczekalni


te spodnie sa pol-ton ciemniejsze zawsze, bo sa grubsze i inaczej sie rozjasniaja.


poprosze ale wizyta po swietach dopiero...
to juz sie nie bede denerwowac ze rano bola dzieki!


bo to beż czyli przeplatane tony popielate i zlote- to normalne- taki kolor. jak ci sie nie podoba i chcesz jednolity to musisz wybrac inny kolor- absolutnie nie beżowy.
No to tak jak do tej mojej kolejki takie że zapisy miesiąc - 1,5 wcześniej. Bo ona tylko raz w tygodniu przyjmuje.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:24   #766
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
popieram!
Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ,że jesteście tutaj zgrane i pewnie denerwują was prośby o rady ale bardzo proszę może pomożecie mi
obecnie mam kolor włosów taki jak w załączniku nr 1
co zrobić by uzyskać takie jak ma kobietka w zalaczniku nr 2, a jak sie nie da tak jasnego to nr 3?

wystarczy farba z oxydantem 9%? czy muszę je jakoś rozjaśnić...?

proszę o radę
ja na takie rudawe nie dawałabym popielu, bo Ci zielone wyjdą moim zdaniem albo kąpiel rozjaśniająca i na to farba do zgaszenia żółtka
a najlepiej przeczytaj pierwszy post i zajrzyj na bloga Bunny

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
teraz dodaje proba


edit: NO!
pię-ę-ę-knie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


a w ogole wiecie co?
wczoraj poszlam do gina wykluczyc jakies bole jajnikow- bo tak mi promieniowalo jak schodzil kamyk...
i trafilam na takiego chama w mojej przychodni ze strach
jak uslyszal o kamicy- to diabel w niego wstapil- zaczal mnie reka okladac po nerkach i plecach i pytac ironicznie- boli? ja lzy w oczach- on do mnie- to dobrze! na fotel prosze... tylko wlazlam jak mi na brzuch- pecherz nagniotl az jeknelam a on- niespodzianka tu tez boli? i zaczal sie nabijac.
a potem cos baknal o malej macicy i o drazliwych jajnikach i pytal mnie o to kto i jak mi stwierdzil kamice... mowie ze urolog, mialam usg i rtg, a on czy mialam urografie- ja ze nie i nikt mnie nie kierowal.
to zaczal dogadywac ze ja moge kamicy nie miec bo mam inne objawy i nie ma krwiomoczu-taaa tym razem chyba - i w ogole na podst analiz moczu i usg nie mozna stwierdzic kamicy i jakiego ja mam lekarza. kretyn!
a co on specjalista od nerek moze? az to w zlosci posprawdzalam, bo wyszlam z gabinetu i sie poplakalam ze urografie to sie robi jesli sa watpliwosci co do usg i rtg a objawy kamicy... tylko wtedy...
powiem wam ze poczulam sie tak, ze zrobil ta szopke bo byl wkurzony ze rodzinna mi sugerowala zeby mnie przebadal i musial sie w ogole pobrudzic...
wiecej nie pojde i musze zmienic przychodnie, bo teraz jest tam tylko ten cham...

znow rodzinna powiedziala mi ze ten osad jaki mialam w sloiku do ktorego sikam sobie- wygladajacy jak kamien z dna czajnika- to kamyk ktory mi sie rozpadl.
czyli wylazl z nerki, w moczowodzie utknal- stad ta kolka inna jak zwykle i kilka h ostrej meki a pozniej mocz go rozbil i wylecial w postaci piachu, proszku...
no ale bolu nikomu nie zycze...
no i nie wiem czego mnie nerki dalej bola zwlaszcza po nocy
a pisze tak jakby sie komus mialo przydac...
wiec wniosek- nerki z poczatku moga nie bolec, tylko podbrzusze boli klujaco i skurczowo- podobne do porodu- to mi rodzinna powiedziala, przy nacisku w okolicach pecherza bol idzie w strone jajnikow do pachwin- i to jest znak ze kamyk jest blisko pecherza i wyszedl z nerki.
gdy wypada z nerki jest bolesne uklucie w plecach.
moze nie byc krwiomoczu, czestomoczu, pieczenia- za to trudnosc z sikaniem... i wymioty jak sie zatka. a jesli wystapi goraczka- jechac na pogotowie. i tyle.
OMG, nie do wiary po prostu, co za koleś
jakie ja miałam szczęście, że dobrze trafiłam z moimi nerkami

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny
dwa lata temu zafarbowałam pierwszy raz moje włosy (naturalne ciemniejszy blond, szary, taki mysi) na bardzo jasny blond (wyszedł trochę żółty, farbowany przez brata mojego chłopaka - fryzjera, jakąś salonową farbą), później cały czas farbowałam na blond farbami l'oreal casting, w tamtym roku chciałam wrócic do naturalnego więc zafarbowałam na jasny brąz (moje naturalne ściemniały od farbowania), ścięłam moje długie włosy na takie do uszu (były bardzo zniszczone) i zaczęłam o nie intensywnie dbac i... zafarbowałam na mocną czerwień, później farbowałam dalej na czerwień (z 2 razy), po jakimś czasie znudził mi się ten kolor ;p i zafarbowałam na ciemną czekoladę l'oreala, ale kolor i tak był z poświatą czerwieni. Teraz mam wielką ochotę wrócic do blondu (wszyscy mówią że mi jest najładniej), chcę zastosowac do ściągnięcia koloru Elgon Color Assist, po nim muszę zastosowac farbę blond, ale jaśniejszą (po tym ściągaczu kolory wychodzą ciemniejsze) I tu moje pytanie jaką farbę polecicie? Zależy mi na tym żeby była w miarę delikatna (mimo dbania o włosy, są puszące się, zniszczone). Chcę żeby wyszedł mi kolor podobny do tego w załączniku, jak myślicie jakiej farby użyc żeby taki wyszedł. Boję się że wyjdzie mi jajecznica...
pierwszy post każdej z nas ta sama farba wychodzi inaczej, więc trudno powiedzieć
jedyny pewniak to Alfaparf

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ale ja mialam wiele badan robione przy kazdej wizycie u uro i kazdej kolce- w tym na roznych aparatach., w szpitalu i 2 przychodniach- i mialam usg jaki rtg, do tego analize i posiewy moczu.
i nikt nigdy nie mowil o zadnej wadzie ukl moczowego u mnie!
poza tym gdyby byla wada to chyba od urodzenia nie? a nie od 18 roku z. nagle by mi sie ukl moczowy posypal?
jako dziecko nigdy nie mialam nawet zapalenia pecherza...
jedyne co zawsze mowia to liczne drobne zlogi w obu nerkach, w lewej prawie tragedia...
nigdy nikt mi nie dawal skierowania na ta urografie- rtg kontrastowe- bo byc moze uwazali to za zbedne...
jeseli nerki i pecherz mam w normie- wielkosci itp na usg to widocznie nie bylo potrzeby dalej mnie sprawdzac...
na prywatnego lekarza i tyle badan raczej mnie stac nie bedzie...
ale moze masz racje ze to bola nerki po spaniu- bo rano jest masakra, a jak sie w ciagu dnia rozchodze to mija...
Bunny, ja miałam zwężenie moczowodu wrodzone, a katastrofa nastąpiła dopiero jak miałam 21 lat. Wodonercze rosło powoli aż doszło prawie do 8 cm szerokości i dopiero właśnie urografia pokazała, w którym miejscu jest problem. Badanie okropne, ale może warto
A nie jest tak, że bóle się nasilają lub zmniejszają w zależności od tego ile płynów przyjmujesz?
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:43   #767
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny nie służy mi ANTI AGE Włosy mam przesuszone , widze ze sie robia kulki na tych bardziej suchych włosach gdzie był rozjasniacz z woda 12% i ponizej kulki włos odpada... Robie sobie teraz odzywka Pantene , która miksuje z maska Gloria i wtedy włoski sa miękkie jak jedwab i prościutkie.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 13:32   #768
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
A ta ziemia ma jeden kolor?
Dla mnie pewnie bedzie za ciemna.
Powiesz gdzie mozna kupić, obejrzec?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie służy mi ANTI AGE Włosy mam przesuszone , widze ze sie robia kulki na tych bardziej suchych włosach gdzie był rozjasniacz z woda 12% i ponizej kulki włos odpada... Robie sobie teraz odzywka Pantene , która miksuje z maska Gloria i wtedy włoski sa miękkie jak jedwab i prościutkie.
Nie kazdej sluzy, mi tez jako tako.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 13:55   #769
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
szukam swojej idealnej farby od pól roku,wczesniej chodziłąm do fryzjera na balejaz i nie miałąm problemu z kolorem Kondycja włosow na farbie jest lepsza,ale czasami mam ochote znów isc na balejaz.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


jak z tego zejsc do popielu?
a) wymieszac alfe 11.13 pół na pól z 11.10 a potem kolejne farbowania 11.10
B)zrobic alfa 11.0 a potem kolejne farbowanie 11.10
Która opcja lepsza?
Chciałabym zostac przy Alfaparfie bo ładnie włosy po niej błyszcza i nie sa zniszczone
bezpieczniejsza opcja b.

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
popieram!


ja na takie rudawe nie dawałabym popielu, bo Ci zielone wyjdą moim zdaniem albo kąpiel rozjaśniająca i na to farba do zgaszenia żółtka
a najlepiej przeczytaj pierwszy post i zajrzyj na bloga Bunny



pię-ę-ę-knie


OMG, nie do wiary po prostu, co za koleś
jakie ja miałam szczęście, że dobrze trafiłam z moimi nerkami



pierwszy post każdej z nas ta sama farba wychodzi inaczej, więc trudno powiedzieć
jedyny pewniak to Alfaparf

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Bunny, ja miałam zwężenie moczowodu wrodzone, a katastrofa nastąpiła dopiero jak miałam 21 lat. Wodonercze rosło powoli aż doszło prawie do 8 cm szerokości i dopiero właśnie urografia pokazała, w którym miejscu jest problem. Badanie okropne, ale może warto
A nie jest tak, że bóle się nasilają lub zmniejszają w zależności od tego ile płynów przyjmujesz?
jak z ta urografia jest? bardzo to boli?
widzisz mnie nigdy nie wyszlo nieprawidlowosci w ukl moczowym.
wodonercze wychodzi chyba na usg nie?
jak malo pije to w ogole jest mega bol- tylko z pecherza- ze mnie wtedy piecze i kluje- ale tak ma chyba kazdy, bratowa to samo odczuwa i moja sis tez...
zreszta ja sie staram zawsze pic te 1,5l dziennie do 2 wiecej nie bo z kibla bym nie wyszla.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 13:59   #770
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

blond bunny
uro nie boli. dostajesz kontrast w zyle i tyle.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 13:59   #771
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


te spodnie sa pol-ton ciemniejsze zawsze, bo sa grubsze i inaczej sie rozjasniaja.


.
aha..troche to wkurza mnie, bo takie zolto rude wystają

ale jak tak musi być to ok, dziekuje za odpowiedzi Dziewczyny
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:03   #772
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bezpieczniejsza opcja b.
.
dzieki za porady i duzo zdrówka
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:23   #773
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
uro nie boli. dostajesz kontrast w zyle i tyle.
to juz sie tak nie bede bala... ulga...
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki za porady i duzo zdrówka
dziekuje i nie ma za co!

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
aha..troche to wkurza mnie, bo takie zolto rude wystają

ale jak tak musi być to ok, dziekuje za odpowiedzi Dziewczyny
szkoda katowac wlosy zeby tylko spod byl rowny z gora.
nie ma za co!

paulinka co do dolce anti age...
to jest maska regenerujaca- ona nie da pieknych wlosow po zastosowaniu- ona ma odbudowywac je a nie sztucznie udawac efekt jak pantene...
i tu trzeba duzo czasu- co najmniej miesiac- do trzech stosowania raz-dwa w tyg.
o rodzajach pielegnacji wiecej na moim blogu- ale ja juz nie raz pisalam ze po kosmetykach regenerujacych- wlosy nie beda piekne, one maja sie reperowac a nie udawac piekno po oblepiaczach.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2012-04-04 o 14:26
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:46   #774
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady
te buty tak wygladaja. Nie potrafie sama zrobic lepszej fotki, chyba ze samowyzwalaczem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2066.jpg (46,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2067.jpg (36,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2068.jpg (34,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2069.jpg (33,4 KB, 50 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:58   #775
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to juz sie tak nie bede bala... ulga...



.
Naprawde nie ma co sie bac

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Dodałam do albumu pare zdjec, podpisalam je, niespecjalne bo aparat mam kiepski No ale widać jak ciepło bylo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:10   #776
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ta ziemia ma jeden kolor?
Dla mnie pewnie bedzie za ciemna.
Powiesz gdzie mozna kupić, obejrzec?.
kiedyś były stoiska w centrach handlowych, taka charakterystyczna kolorowa głowa faraona widoczna była z daleka teraz to nie wiem ziemia ma jeden kolor, nie jest za ciemna, jej intensywność zależy od nakładania, dla mnie najpiękniej wygląda muśnięta na kościach policzkowych
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak z ta urografia jest? bardzo to boli?
widzisz mnie nigdy nie wyszlo nieprawidlowosci w ukl moczowym.
wodonercze wychodzi chyba na usg nie?
jak malo pije to w ogole jest mega bol- tylko z pecherza- ze mnie wtedy piecze i kluje- ale tak ma chyba kazdy, bratowa to samo odczuwa i moja sis tez...
zreszta ja sie staram zawsze pic te 1,5l dziennie do 2 wiecej nie bo z kibla bym nie wyszla.
Urografia nie boli, wpuszczają Ci kilka strzykawek kontrastu w żyłę. Tylko uważaj, jeśli masz jakiekolwiek alergie to od razu krzycz na wejściu, bo mi bez pytania podali normalny jod a nie ten dla alergików i mało nie zeszłam na stole rtg. Zaczęłam się dusić, posiniałam i na szczęście ktoś mądry mi szybko podał zastrzyk antyhistaminowy ale lekarka miała wielkie oczy ze strachu. Potem już mi robili tylko z anestezjologiem i przyjmowali normalnie na oddział w szpitalu na 2dni.
Wodonercze wychodzi na usg, ale przyczyna nie zawsze. Tak jak u mnie zwężenie było dopiero widoczne na urografii i tym badaniem głównie się kierował mój urolog przy operacji.
A próbowałaś kiedyś pić mniej? Pamietam, że lekarz coś mi tam tłumaczył kiedyś o tym piciu... wiem, że zanim miałam operację to kazali pić nie więcej niż 2 szklanki wody, żeby się zbiornik nie powiększał.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
uro nie boli. dostajesz kontrast w zyle i tyle.
no ale można się strachu najeść, poza tym samo wstrzykiwanie też do najprzyjemniejszych uczuć nie należy
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
te buty tak wygladaja. Nie potrafie sama zrobic lepszej fotki, chyba ze samowyzwalaczem.
cudne!
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:30   #777
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstawiam wam na szybciocha moje wczorajsze zakupy
1-buty- teraz musze miec sporo takich do zmiany na zajecia
2- bluzka koronkowa tyl
3- przod -jest dopasowana
Wszystko mi się podoba
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też go kocham mama mi kiedyś oddała i chyba z 3 lata go używałam
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Naprawde nie ma co sie bac

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Dodałam do albumu pare zdjec, podpisalam je, niespecjalne bo aparat mam kiepski No ale widać jak ciepło bylo
ale Ci zazdroszczę widać,że pogoda super i jak tam pięknie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:06   #778
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny dziękuję za przemiłe komentarze

Snow, gdzie jesteś? gratuluję pracy pochwalisz się gdzie pracujesz?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:30   #779
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Snowi właśnie ! pochwalisz się czy mam Cię szukać i napastować PW ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 06:59   #780
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dzień dobry

ale u mnie wczoraj była piękna wiosna a dzisiaj od rana szaro i leje chyba nici ze słonecznych Świąt w tym roku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Witam sie i od razu wstawiam efekty mojego farbowania.
Alfaparf 10,10 i 10,20.
Zdjęcia bez lampy.
faktycznie, troszkę cieplej niż ostatnim razem, ale i tak ślicznie złapało, tak słonecznie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kilka osób do mnie pisało z prośbą o pokazanie efektu po Syossie 7-6, także wklejam aktualne


wszystkie fotki bez lampy
fot 1 w pokoju słonecznym
fot 2 w pokoju zacienionym
fot 3 w słońcu

czas trzymania -> 25 min na całości
kolor wyjściowy -> jasny blond, mysle ze nawet był to poziom 10 (ostatnio farbowane palette c10)
Infuś, pięknie Ci wychodzi ten syoss a powiedz mi kochana, nie ma różnicy w odcieniu między odrostem a długością?

jak kiedyś zachce mi się przyciemnienia, to capnę z półki właśnie go

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
teraz dodaje proba


edit: NO!
jest suuuuper! widziałam, że niezawodna alfusia sobie poradzi

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
te buty tak wygladaja. Nie potrafie sama zrobic lepszej fotki, chyba ze samowyzwalaczem.
śliczne butki

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dodałam do albumu pare zdjec, podpisalam je, niespecjalne bo aparat mam kiepski No ale widać jak ciepło bylo
pozazdrościć wyjazdu


Kitkeczko! Czy Ty już kochana wysyłałaś dziewczynkom zdjęcia z Twojego safari?

Czeko przytulam główka do góry!
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.