Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 18:25   #301
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a to dopiero 2 firmy
i to bez róży, bronzerów, primerów i niewiemczegojeszcze
październik zakończę chyba na tych dwóch, bo one zbierają najlepsze recenzje wg mojego researchu (ale kusi mnie jeszcze EM Jojoba )
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:31   #302
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
i to bez róży, bronzerów, primerów i niewiemczegojeszcze
październik zakończę chyba na tych dwóch, bo one zbierają najlepsze recenzje wg mojego researchu (ale kusi mnie jeszcze EM Jojoba )
bo to są dwie najlepsze firmy moim skromnym zdaniem oczywiście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:58   #303
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Można tak samo jak wszystko czego nie udało im się wczoraj sprzedać




Ja się pokusiłam na BB. Upust wyszedł mi 68%, także cenę uważam za satysfakcjonującą. Nie jest to jednak 'podkład' na wielkie wyjścia. Zbiorcze fotki wstawie jak przyjdzie zamówienie.
pochwal sie co zamowilas?? pisalam, ze udalo mi sie zdobyc kilka woreczkow strunowych nadal jestes chetna na lumiere??
A ja bylam dzis na zakupach (2 pary nowych skorzanych butow na poprawe humoru ) oraz kremikW tkmaxxx pojawila sie u mnie nowa eko firma http://www.biomania.pl/46_equavie
kupilam sobie na poczatek http://www.biomania.pl/kosmetyki-do-...jacy-50ml.html ale nie wiem czy nie wrocic jeszcze po krem na noc Ma ktos doswiadczenia a ta firma???
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 20:43   #304
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a ja już kolejny dzień siedzę i próbuję ogarnąć kolory minerałków; setny swatch i już nic nie wiem

obstawiam, że z Lauress plasuję się gdzieś wokół Tan, Gold, Honey lub Ivory około Soft lub Pure (też mi zawężenie, co? ); w Meow na krzywe oko pasują chyba do mnie Chartreux, Manx, Abyssinian lub Korat, w odcieniach Frisky, czasem Naughty
obłęd totalny!



dobrze, że chociaż mam swoich faworytów pędzelkowych
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
i to bez róży, bronzerów, primerów i niewiemczegojeszcze
październik zakończę chyba na tych dwóch, bo one zbierają najlepsze recenzje wg mojego researchu (ale kusi mnie jeszcze EM Jojoba )
no co, zawężone jest może jeszcze nie wystarczająco, ale jest!
wiesz, może ktoś porobi słocze porównawcze. masz jakieś paszące kolory podkładów? może ktoś też taki ma (znaczy się resztki, jeśli nienaturalny ) i ma jakieś z interesujących cię minerałków, i ci pstryknie porównanie?
ja już z płynnych nienaturalków nie mam absolutnie niczego, ale możemy krossłocz (cross-swatch ) zrobić - zerkniesz u mnie w albumie na słocze, ja dodatkowo pstryknę zdjęcia minerałkom, jakie mam (z interesujących cię tylko 3 kolorki EDM jojoba) w obecności tego, co jeszcze mi zostało z poprzednich słoczów. ju noł?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:01   #305
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no co, zawężone jest może jeszcze nie wystarczająco, ale jest!
wiesz, może ktoś porobi słocze porównawcze. masz jakieś paszące kolory podkładów? może ktoś też taki ma (znaczy się resztki, jeśli nienaturalny ) i ma jakieś z interesujących cię minerałków, i ci pstryknie porównanie?
ja już z płynnych nienaturalków nie mam absolutnie niczego, ale możemy krossłocz (cross-swatch ) zrobić - zerkniesz u mnie w albumie na słocze, ja dodatkowo pstryknę zdjęcia minerałkom, jakie mam (z interesujących cię tylko 3 kolorki EDM jojoba) w obecności tego, co jeszcze mi zostało z poprzednich słoczów. ju noł?
komentarz mojego TŻ 'a poza tym wszyscy zdrowi'
jutro chyba skoczę do jakiejś Sephory, żeby mi może Bare Minerals dobrały albo cuś (dla ściemy of kors, coby kolor swojej paszczy obecny poznać)... bo teraz mam tylko kończącego się MACa Matchmastera kolor 1,5 (ale to było przed opalenizną )
Na krosłocza i inne cuda jestem jak najbardziej chętna...

Używała może któraś tego MACa i ma porównanie kolorystyczne???
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:06   #306
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, które macie ruski olej odżywczy ( ten ), zmywacie tak jak zaleca producent po 60 minutach czy można z nim spać? Pewnie można i nic się nie stanie, tylko ciekawa jestem dlaczego producent zaleca tylko 60 minut
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:12   #307
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Fryne, to jak będzie okazja w świetle dziennym (pewnie dopiero w następny weekend), to pokrosuję dla ciebie i niech twój chłop już nie będzie taki krytyczny - na przykład cross-FX-rates się też tak nie-po-drodze liczy, a działa!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 21:20   #308
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które macie ruski olej odżywczy ( ten ), zmywacie tak jak zaleca producent po 60 minutach czy można z nim spać? Pewnie można i nic się nie stanie, tylko ciekawa jestem dlaczego producent zaleca tylko 60 minut
ja mam z tej serii regenerujacy laduje na leb na cala noc i jest wszystko ok wlasnie sie podgrzewa na wieczorny seansik olejowy porcyjka
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:22   #309
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam z tej serii regenerujacy laduje na leb na cala noc i jest wszystko ok wlasnie sie podgrzewa na wieczorny seansik olejowy porcyjka
ooo, podgrzewasz? Ja tylko rozcieram w dłoniach, uznaje to za lekkie podgrzanie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:37   #310
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ooo, podgrzewasz? Ja tylko rozcieram w dłoniach, uznaje to za lekkie podgrzanie
tak zawsze podgrzewam oleje do wlosow wkladajac je do bardzo cieplej wody podobno wtedy lepiej "penetruje" jak to brzmi i glebiej dociera do cebulek wlosowych
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:42   #311
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak zawsze podgrzewam oleje do wlosow wkladajac je do bardzo cieplej wody podobno wtedy lepiej "penetruje" jak to brzmi i glebiej dociera do cebulek wlosowych
A tak szczerze, to widzisz różnicę w działaniu?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 21:53   #312
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A tak szczerze, to widzisz różnicę w działaniu?
nigdy nie stosowalam twojej metody poniewaz wszystkie stosowane przeze mnie oleje zawsze byly takie stale a nie lejace. Wiec sila rozpedu i przyzwyczajenia zawsze wkladam do cieplej wody
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 22:00   #313
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nigdy nie stosowalam twojej metody poniewaz wszystkie stosowane przeze mnie oleje zawsze byly takie stale a nie lejace. Wiec sila rozpedu i przyzwyczajenia zawsze wkladam do cieplej wody
Aha, rozumiem. W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak spróbować Twojej metody
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 22:17   #314
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kochane, poratujcie mnie i tym razem. Komponuję sobie właśnie małe zamówionko na iherb i szukam jakiegoś ciekawego peelingu do twarzy. Poleci ktoś coś?!

__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 23:18   #315
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Cześć, to znowu ja mam problem Używałam przez dwa tygodnie kremu AA Eco z rokitnikiem i dostałam potwornego wysypu... Czuję się jakbym wróciła do gimnazjum Czy was te oleje w składzie nie zapychają? Po OCM miałam to samo i odstawiłam. W ogóle odkąd odstawiłam drogeryjno-apteczne kosmetyki to moje policzki z suchych stały się tłuste Świecę się przez cały dzień - masakra! Jestem alergiczką, może mnie tez coś uczulać - np. hydrolat oczarowy.. Ogólnie ręce opadają. Zaczynam się łamać i mam ochotę wrócić do kremów LRP albo Biodermy

Obecnie używam:
mydło Alepia 40%
hydrolat oczarowy na zmianę z wodą termalną Uriage
krem AA Eco łagodzący
rano Dermosan (też beznadzieja, ale i tak lepiej niż po nocy z Eco)

od kilku dni zaczęłam znowu używać podkładu, a nie używałam przez rok! Oczywiście po zmyciu podkładu wieczorem, cera to istna masakra.
Ja mam obecnie podobny problem, ale z kremem nawilżającym z Alterry(zielonym). Zużyłam już połowę drugiego opakowania i do tej pory wszystko było ok, a kilka dni temu dostałam wysypu, rumienia i lekkiej opuchlizny wokół oczu. Kiedyś już miałam podobne reakcje z innymi kremami i teraz nie wiem, czy to od Alterry, czy coś innego się stało. Wszystkie inne produkty wykluczyłam. Nie maluję się wcale. Dodam, że od lat mam umiarkowany trądzik, który nie chce w żaden sposób przejść i objawia się pod postacią, ogromnej ilości krostek, zaskórników i zapchanych porów jednak bez ropnych gul i większych stanów zapalnych.

Kiedyś używałam kremu Z LRP Effaclar H, ale szczególnej rewelacji nie było, strasznie drogi i mało wydajny. Chciałam teraz przerzucić się na naturalną i delikatną pielęgnację.
Czy mogłybyście polecić mi nawilżający, niezapychający krem do cery problemowej i najlepiej niedrogi? Alterra chyba nie bardzo mi służy jednak.
Przydałby się jeszcze jakiś porządny filtr, ale przy mojej problemowej cerze to już chyba za duże wymaganie...

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2012-09-24 o 00:49
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 05:11   #316
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

nie dziekuje dam znać oczywiście

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja mam obecnie podobny problem, ale z kremem nawilżającym z Alterry(zielonym). Zużyłam już połowę drugiego opakowania i do tej pory wszystko było ok, a kilka dni temu dostałam wysypu, rumienia i lekkiej opuchlizny wokół oczu. Kiedyś już miałam podobne reakcje z innymi kremami i teraz nie wiem, czy to od Alterry, czy coś innego się stało. Wszystkie inne produkty wykluczyłam. Nie maluję się wcale. Dodam, że od lat mam umiarkowany trądzik, który nie chce w żaden sposób przejść i objawia się pod postacią, ogromnej ilości krostek, zaskórników i zapchanych porów jednak bez ropnych gul i większych stanów zapalnych.

Kiedyś używałam kremu Z LRP Effaclar H, ale szczególnej rewelacji nie było, strasznie drogi i mało wydajny. Chciałam teraz przerzucić się na naturalną i delikatną pielęgnację.
Czy mogłybyście polecić mi nawilżający, niezapychający krem do cery problemowej i najlepiej niedrogi? Alterra chyba nie bardzo mi służy jednak.
Przydałby się jeszcze jakiś porządny filtr, ale przy mojej problemowej cerze to już chyba za duże wymaganie...
mam podobny trądzik jak ty. używam na noc oleju z czarnuszki z kropelką oleju z pestek malin lub kremu oczyszczającego z alvy.
jako tonik uwielbiam hydrolat oczarowy a na dzień używam filtra z iwostinu do cery tłustej o którym tutaj nie powinnam mówić ale u mnie jak najbardziej sie sprawdza. ten z biodermy też mi pasował.
teraz jeszcze zamówiłam puder z filtrem funky fresh minerals. jestem go bardzo ciekawa

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2012-09-27 o 02:33
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:37   #317
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no niestety - na ten wątek to one się nie nadają... a ceny wyższe niż za JMO tak więc, kijanka, lepiej olać
musiałabyś mieć dostęp do living nature, bo oni z nowej zelandii, więc blisko w ogóle rozejrzyj się za jakimiś eko-marketami ze stoiskami kosmetycznymi albo i za większymi drogeriami
a to sorry i dzieki za info

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
o kurcze zapomniałam fotki
ale ze mnie gapa
oto i ona
super no i maja ładne opakowania


Zastanawiam się nad jakimiś szamponami. Lubię JMO, ale one są drogie i jak dziewczyny piszą sa ok, ale też nie jakieś nadzwyczajne.
Szukam czegoś w przystępniejszej cenie, ale nie oczyszczających tylko nawilżających (do włosów farbowanych, ciemnych, w miarę grubych).
Może któraś z Was ma swoich faworytów?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:51   #318
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
a to sorry i dzieki za info


super no i maja ładne opakowania


Zastanawiam się nad jakimiś szamponami. Lubię JMO, ale one są drogie i jak dziewczyny piszą sa ok, ale też nie jakieś nadzwyczajne.
Szukam czegoś w przystępniejszej cenie, ale nie oczyszczających tylko nawilżających (do włosów farbowanych, ciemnych, w miarę grubych).
Może któraś z Was ma swoich faworytów?
a próbowałaś szamponów natura siberica?chyba wszystkie jesteśmy z nich w mniejszym lub większym stopniu zadowolone
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:53   #319
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Fryne, to jak będzie okazja w świetle dziennym (pewnie dopiero w następny weekend), to pokrosuję dla ciebie i niech twój chłop już nie będzie taki krytyczny - na przykład cross-FX-rates się też tak nie-po-drodze liczy, a działa!
bomba
a chłopiszcze się śmiało raczej, niz krytykowało o cross-FX-rates nie pytam, bo czuję sie na samo hasło mega-dyletantką
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 10:06   #320
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

.

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2012-09-24 o 10:26
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:12   #321
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a próbowałaś szamponów natura siberica?chyba wszystkie jesteśmy z nich w mniejszym lub większym stopniu zadowolone
Dziękuje
Jeszcze nie próbowałam. W takim razie coś sobie zamówie z NR
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:58   #322
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A ja lubie ich szampon ten zielony i teraz go zamowilam
Sent from my iPhone using Tapatalk
ja tez zamowiłam ten szampon dla małża


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem nawet cena po 50% rabacie jest wygorowana. Krem zachowuje sie u mnie mniej wiecej tak samo jak ten z Alterry za 10 zl. Z ta roznica, ze P&R jest jakby ciezszy i troche rozswietla twarz a Alterra matuje. Jestem z siebie dumna, ze wczoraj nie uleglam pokusie co czesto mi sie nie zdarza prawie zawsze ulegam Czekam z niecierpliwoscia do czwartku na moje nowe ruskie nabytki
czuje ze będzie super a z iherbem to bajka

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
o kurcze zapomniałam fotki
ale ze mnie gapa
oto i ona
piekne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
olej łopianowy z jojobą i kiełkami pszenicy bardzo mi pasuje
chyba bardziej niż z tej serii co toniki do włosów są

Tylko nie lubie zmywac olejów szamponem NS, bo mam wrażnie, że ciągle są niedomyte bo szampon zostawia wrażenie takich własnie nawilżonych, mokrych włosów.
Anulka ja oleje zawsze zmywam YP oczyszczającym

a olejek łopianowy tez mi pasuje

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuje
Jeszcze nie próbowałam. W takim razie coś sobie zamówie z NR
Milko to czekam na Twoją opinie w spr szamponów NS
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:59   #323
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Heja, melduje się na nowym wątku Właśnie wróciłam z obozu zerowego, moja buzia po tygodniu codziennego picia nie wygląda za ciekawie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
po pierwszej nocy z kremem z LHA (ZSK) obudziłam się z hm... dużo ładniejszą buzią, może trochę rozświetloną? na pewno bardziej jednolity koloryt i gule się trochę wchłonęły. Cuda to to nie są, bo takie rzeczy to nie ze mną i moimi pryszczolami w jedną noc, ale zapowiada się fajnie
I jak dalsze wrażenia? Aaaach, nie mogę się doczekać mojego kremiku

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wiem, że zaraz mnie tu obrońcy mydła skrzyczą, ale mydło, nawet Alepp, z uwagi na zasadowe pH nie jest dobre dla cery tłustej. Wysokie pH sprzyja namnażaniu się bakterii.
Myj twarz Babydreamem lub Ziaja Ulga .
Nawet jeśli zaraz po umyciu spryskam twarz hydrolatem/tonikiem? :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 13:26   #324
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
I jak dalsze wrażenia? Aaaach, nie mogę się doczekać mojego kremiku
to dopiero kilka dni używania, ale u mnie się sprawdza. okres przeszła moja buzia całkiem nieźle. Gule, które zdążyły się wykluć szybciej się goją, a te które zaczynały wychodzić w pierwszym dniu użycia kremu, wchłonęły się całkowicie. Ogólnie normalnie miałabym masakrę na twarzy i kilka opornych na gojenie niespodzianek, a z tym kremem zostałam z kilkoma przebarwieniami po pryszczach, które wyszły jeszcze przed jego użyciem. I trochę schodzi mi skóra z nosa i czoła.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 13:38   #325
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, ale kusicie tym kremem. Ja jestem ciekawa jaki krem będziemy robić na warsztatach
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 14:25   #326
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
piekne
dzięks
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 15:53   #327
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mam podobny trądzik jak ty. używam na noc oleju z czarnuszki z kropelką oleju z pestek malin lub kremu oczyszczającego z alvy.
jako tonik uwielbiam hydrolat oczarowy a na dzień używam filtra z iwostinu do cery tłustej o którym tutaj nie powinnam mówić ale u mnie jak najbardziej sie sprawdza. ten z biodermy też mi pasował.
teraz jeszcze zamówiłam puder z filtrem funky fresh minerals. jestem go bardzo ciekawa
Ja czytałam kiedyś na wizażu, że ten krem z Iwostinu zawiera jakieś składnik (chyba parafinę), który nie jest odpowiedni dla cer trądzikowych. A ten krem oczyszczający z Alvy to co to jest? Na KWC o Alvie różnie dziewczyny piszą, ale ogólnie bez zachwytu.

Co do ph mydła Alepp to nie wszystkie są złe dla cer tłustych. Jedna dziewczyna kiedyś podawała te z odpowiednim ph dla problemowych cer bo nie wszystkie są takie same.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:58   #328
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuje
Jeszcze nie próbowałam. W takim razie coś sobie zamówie z NR
Ja mam wielki szampon NS dla tłustych włosów, to jak chcesz spróbować to Ci dam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:21   #329
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pochwal sie co zamowilas?? pisalam, ze udalo mi sie zdobyc kilka woreczkow strunowych nadal jestes chetna na lumiere??
A ja bylam dzis na zakupach (2 pary nowych skorzanych butow na poprawe humoru ) oraz kremikW tkmaxxx pojawila sie u mnie nowa eko firma http://www.biomania.pl/46_equavie
kupilam sobie na poczatek http://www.biomania.pl/kosmetyki-do-...jacy-50ml.html ale nie wiem czy nie wrocic jeszcze po krem na noc Ma ktos doswiadczenia a ta firma???

no to sobie nieźle humor poprawiłaś butami, skoro z tej radosci krem kupiłaś
ja nie znam tych kremów.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które macie ruski olej odżywczy ( ten ), zmywacie tak jak zaleca producent po 60 minutach czy można z nim spać? Pewnie można i nic się nie stanie, tylko ciekawa jestem dlaczego producent zaleca tylko 60 minut
ja mam regenerujący - uzywam jak wszystkie inne, nawet nie przeczytałam zaleceń producenta
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak zawsze podgrzewam oleje do wlosow wkladajac je do bardzo cieplej wody podobno wtedy lepiej "penetruje" jak to brzmi i glebiej dociera do cebulek wlosowych
ło matko..... nastepnym razem sobie podgrzeje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:24   #330
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam wielki szampon NS dla tłustych włosów, to jak chcesz spróbować to Ci dam
dziękuję za propozycję, bardzo przyjemną , ale ja potrzebuje jakiś nawilżający
Zamówię sobie za kilka dni (na razie wykańczam to co mam) ze dwa na spróbowanie - do farbowanych i jeszcze jakiś. Oczyszczającego YR (do tłustych) używam do zmywania oleju i tylko wtedy. Inaczej mam szopę na głowie. Ja muszę trochę swoje włosy obciążać. Nie działa na mnie zachęcająco opis - uniesione od nasady
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.