Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 08:14   #2161
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja też mam ten pędzel
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:17   #2162
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Też mam pędzel 234 . Z tej kolekcji najbardziej lubię 128, potem 235, a najmniej 234 . Trochę zbyt giętkie ma włosie jak dla mnie, zdecydowanie bardziej w roli pędzla do rozcierania cieni wolę 217.


Jeśli chodzi o Sephorowe 30 % obniżki, to planuję nabyć 2 lakiery do paznokci Chanel (Lotus Rouge na pewno i Frenzy albo Suspicious) i jakiś podkład, pewnie EL DWL .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-12-19 o 09:20
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:20   #2163
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Marionnaud -23% przy założeniu klubowej karty. Info z fb.

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:52   #2164
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

I nie tylko.
dostałam sms, że 23% na całe zakupy od 19-24.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:12   #2165
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak to wygląda od strony prawnej? przecież twórca zawsze istnieje, nie może pozbyć się swoich praw. Wydaje mi się, że nie zgodne z prawem jest postępowanie, kiedy Instagram zawłaszcza do swojej bazy (Stock'a) zdjęcia ludzi mających tam konto przed zmianami. Na zdrowy rozum trzeba kliknąć jakąś zgodę na przejęcie własności

A powód? ... wiadomo - po co płacić twórcom za zdjęcia, skoro można je podstępnie ukraść i sprzedawać z dużym zyskiem?
Wszystko calkowicie legalne. W regulaminie bedzie haslo o prawach przenoszalnych i podlicencji.
Pomysl skrajnie glupi i bez szacunku do uzytkownikow. Kiedy Yahoo z Geocities probowalo cos podobnego zrobic. Po protestach wycofali sie tydzien pozniej.
Jakos nie wierze, aby FB otrzezwilo cokolwiek.

Poza tym "najlepszy" jest zapis, ze nawet jak zlikwidujesz konto po 16.01.2013 to do wszystkich zdjec i tak Instagram ma prawo .
-------------------------------------------------------------------------------------

Ja to chcialam sie pochwalic, ze ostatnio jak Benjamin Button jestem. Wynalazlam ostatnio samorobna maseczke do twarzy. Wygladza i napina skore. Dobrze dziala na zmarszczki.
Na poczatku troche stresa mialam bo wpadlam na to wykonanie, nie przemyslalam tego zbyt i walnelam se od razu cudaka na twarz. Nic mi sie, na szczescie, zlego nie stalo
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:53   #2166
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38206059]Wszystko calkowicie legalne. W regulaminie bedzie haslo o prawach przenoszalnych i podlicencji.
Pomysl skrajnie glupi i bez szacunku do uzytkownikow. Kiedy Yahoo z Geocities probowalo cos podobnego zrobic. Po protestach wycofali sie tydzien pozniej.
Jakos nie wierze, aby FB otrzezwilo cokolwiek.

Poza tym "najlepszy" jest zapis, ze nawet jak zlikwidujesz konto po 16.01.2013 to do wszystkich zdjec i tak Instagram ma prawo .
[/QUOTE]
Pogięło ich. Czyli skończy się era facebooka. Zaraz powstanie coś nowego


Wklejam smsa z Mario
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3003.jpg (31,8 KB, 43 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:57   #2167
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Przywracam całkowity honor balsamowi do dłoni HOME SPA PAT&RUB . Jednak poprawił kondycję skóry moich dłoni diametralnie. Wczoraj kilka razy smarowałam nim dlonie + na noc i dzisiaj jest już dużo lepiej. Ranki sie goją, skóra się zmiękczyła. Myślę, że za kilka dni "tarki" z kostek znikną
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 12:39   #2168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja się powiesze ... byłam znowu w galerii i znowu przepadłam, tyle pokus, po drodze dostałam od Mario sms o zniżce i wdepnęłam. Pani mnie namawiła na Mary Lou Manizer, a w życiu nie testowałam The Balmów zadnych. Nałożyłam Manizera na szczyty kości i to jest dobra emota, jaką zrobiłam mine chcę!! A cena śmiesznie niska wziawszy ową zniżkę
Poza tym potetsowała clinikowe balsamo - kredki i znów przepadłam, nosze od 2 godzin i mam komfort nawilżonych ust, coś mi sie zdaje ze ja kupię i tak
W Sephorze tetsowałam tusze - Helenkowy Celebration okazał się słabiutki, wydłuża,a le rzęsy biednie cienkie. Nie warto. Pani widząc moją zdegustowana minę poleciała po - jak zapowiedziała - rewelacyjny tusz i wróciła z They're Real Benefitu. Już zachwalało go parę osób, ale sceptyczna byłam, z wielkim sceptyzmem również spojrzałam na silikonową szczoteczkę, ale Pani tak piała z zachwytu, ze wziełam sie za malowanie i ... znów Wiem, ze jak bedzie poświateczna znizka, to nie wiem jakim cudem, alekupić ten tusz musze. Śmiem twierdzić, ze efekt lepszy niźli Armani. Wiem, że to bluźnierczo brzmi, ale co mam na to poradzić?

Oczywiście nie ominełam wizyty na stoisku Bobbi i przykleiłam się drugi raz do Brightening lip gloss, mąż widząc moją minę kupił mi go razem z kremem do rąk Phenome. Zobaczymy, czy na moich dłoniach się sprawdzi
Ale błyszczol wymiata, ktoś sie mnie już zdążył zapytac, czy poprawiałam usta
I nałożyłam podkład pod oczy BB w sztyfcie - faktycznie, jak tu ktoś już pisał, nadaje sie w te okolice idealnie. Lepiej niż macowy korektor
Robiłam równiez test linera żelowego Graphite Shimmer i wiem, ze po niego również wrócę

Mało tego, od 2 dni testuję próbkę żelu-kremu- bazy Collistara i moje zdumienie sięga zenitu - baza nie tylko nawilża, ale przede wszystkim matuje i ... -to nie m0żliwe niemalze, ale prawdziwe - zmniejsza widoczność porów!! Matuje to ja sama widze, porów już tez nie widzę. Okrycie roku! I nei trzeba już kremu, bo nawilżenie ma bardzo dobre.

To tyle wrazen, jeszcze nie ochłonełam tworzę wish listę

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przywracam całkowity honor balsamowi do dłoni HOME SPA PAT&RUB . Jednak poprawił kondycję skóry moich dłoni diametralnie. Wczoraj kilka razy smarowałam nim dlonie + na noc i dzisiaj jest już dużo lepiej. Ranki sie goją, skóra się zmiękczyła. Myślę, że za kilka dni "tarki" z kostek znikną
Mnie on nic nie daje
Dlatego na wymiankowy go wrzucam. Licze na Phenome
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:28   #2169
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mało tego, od 2 dni testuję próbkę żelu-kremu- bazy Collistara i moje zdumienie sięga zenitu - baza nie tylko nawilża, ale przede wszystkim matuje i ... -to nie m0żliwe niemalze, ale prawdziwe - zmniejsza widoczność porów!! Matuje to ja sama widze, porów już tez nie widzę. Okrycie roku! I nei trzeba już kremu, bo nawilżenie ma bardzo dobre.

A który to?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:29   #2170
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie on nic nie daje
Dlatego na wymiankowy go wrzucam. Licze na Phenome
Dla mnie krem Phenome migdałowy miał zbyt mało treściwą konsystencję, był taki wodnisty
Oprócz taniutkiego kremu Oriflame, świetny jest ten krem, tylko ma porażającą cenę. Za to pięknie pachnie i jest taki masełkowaty, ale nie pozostawia tłustej warstwy na łapkach. Nawet mojemu miłemu się podobał.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:39   #2171
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38197153]Potrzebowac to ja tez nic nie potrzebuje, ale kupie cos na pewno .
[/QUOTE]wykrakałaś kupiłam se w macu kolejną pomadkę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Oplułam monitor przy kontemplacji Inglota (akurat znam pana wojciecha inglota osobiscie i uwierzcie mi, nie ma na czym oka zawiesic)
Wojciecha Ingota??? To jest takie nazwisko drugi raz mi się to zdarza, za pierwszym - jak moja siostra miała praktyki w fabryce pana Ziaja... czy jak to tam się odmienia...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 13:44   #2172
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dla mnie krem Phenome migdałowy miał zbyt mało treściwą konsystencję, był taki wodnisty
Oprócz taniutkiego kremu Oriflame, świetny jest ten krem, tylko ma porażającą cenę. Za to pięknie pachnie i jest taki masełkowaty, ale nie pozostawia tłustej warstwy na łapkach. Nawet mojemu miłemu się podobał.
Hmm, wodnisty? Przeciez on ma konsystencję bardzo zbitą ... i jest treściwy. No, ale ile osób tyle opinii

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A który to?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-oil-free.html
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:46   #2173
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się powiesze ... byłam znowu w galerii i znowu przepadłam, tyle pokus, po drodze dostałam od Mario sms o zniżce i wdepnęłam. Pani mnie namawiła na Mary Lou Manizer, a w życiu nie testowałam The Balmów zadnych. Nałożyłam Manizera na szczyty kości i to jest dobra emota, jaką zrobiłam mine chcę!! A cena śmiesznie niska wziawszy ową zniżkę
Poza tym potetsowała clinikowe balsamo - kredki i znów przepadłam, nosze od 2 godzin i mam komfort nawilżonych ust, coś mi sie zdaje ze ja kupię i tak
W Sephorze tetsowałam tusze - Helenkowy Celebration okazał się słabiutki, wydłuża,a le rzęsy biednie cienkie. Nie warto. Pani widząc moją zdegustowana minę poleciała po - jak zapowiedziała - rewelacyjny tusz i wróciła z They're Real Benefitu. Już zachwalało go parę osób, ale sceptyczna byłam, z wielkim sceptyzmem również spojrzałam na silikonową szczoteczkę, ale Pani tak piała z zachwytu, ze wziełam sie za malowanie i ... znów Wiem, ze jak bedzie poświateczna znizka, to nie wiem jakim cudem, alekupić ten tusz musze. Śmiem twierdzić, ze efekt lepszy niźli Armani. Wiem, że to bluźnierczo brzmi, ale co mam na to poradzić?

Oczywiście nie ominełam wizyty na stoisku Bobbi i przykleiłam się drugi raz do Brightening lip gloss, mąż widząc moją minę kupił mi go razem z kremem do rąk Phenome. Zobaczymy, czy na moich dłoniach się sprawdzi
Ale błyszczol wymiata, ktoś sie mnie już zdążył zapytac, czy poprawiałam usta
I nałożyłam podkład pod oczy BB w sztyfcie - faktycznie, jak tu ktoś już pisał, nadaje sie w te okolice idealnie. Lepiej niż macowy korektor
Robiłam równiez test linera żelowego Graphite Shimmer i wiem, ze po niego również wrócę

Mało tego, od 2 dni testuję próbkę żelu-kremu- bazy Collistara i moje zdumienie sięga zenitu - baza nie tylko nawilża, ale przede wszystkim matuje i ... -to nie m0żliwe niemalze, ale prawdziwe - zmniejsza widoczność porów!! Matuje to ja sama widze, porów już tez nie widzę. Okrycie roku! I nei trzeba już kremu, bo nawilżenie ma bardzo dobre.

To tyle wrazen, jeszcze nie ochłonełam tworzę wish listę

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Mnie on nic nie daje
Dlatego na wymiankowy go wrzucam. Licze na Phenome
Mam ten rozswietlacz the Balm i bardzo go sobie chwalę Będziesz zadowolona. Co do tuszu Benefit - hmm co osoba to opinia.. Ja go tak szczerze nie znosilam ze po 2 tygodniach wylądowal na wymiankowie
Straszliwie ciezko mi sie zmywal i robil dodatowo owadzie nózki. Nie wspomne ze strasznie mi sklejal rzęsy, a ta maczuga na koncu, zamiast pomagac-przeszkadza. Mam nadzieje ze dla Ciebie bedzie lepsiejszy Chociaz, na pewno lepszy niz Armani nie bedzie

Daj linka do tego Collistaru

Edit: juz widze linka Ale w kwc pisza ze to krem a nie baza .. Musze popróbowac. Jak bede w Dougim to pobiore próbaska
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-19 o 13:47
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:55   #2174
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmm, wodnisty? Przeciez on ma konsystencję bardzo zbitą ... i jest treściwy. No, ale ile osób tyle opinii
Miałam ten w opakowaniu z pompką i był wodnisty, może w tubce jest treściwszy
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:57   #2175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mam ten rozswietlacz the Balm i bardzo go sobie chwalę Będziesz zadowolona. Co do tuszu Benefit - hmm co osoba to opinia.. Ja go tak szczerze nie znosilam ze po 2 tygodniach wylądowal na wymiankowie
Straszliwie ciezko mi sie zmywal i robil dodatowo owadzie nózki. Nie wspomne ze strasznie mi sklejal rzęsy, a ta maczuga na koncu, zamiast pomagac-przeszkadza. Mam nadzieje ze dla Ciebie bedzie lepsiejszy Chociaz, na pewno lepszy niz Armani nie bedzie

Daj linka do tego Collistaru

Edit: juz widze linka Ale w kwc pisza ze to krem a nie baza .. Musze popróbowac. Jak bede w Dougim to pobiore próbaska
Ale nie wiem, czy Manizera nabędę, bo mam za duzo rozświetlaczy ogólnie

Ja do Benefitowego tuszu bylam wielce sceptyczna, ale w trakcie malowania zaczełam zmieniac zdanie, a po umalowaniu, widząc jaki efekt daje na oku to już w ogóle. DOdam, ze tester już był mocno schodzony, ale jednak umalowałam bez grudek i nóżek. Ale fakt, nie wszystkim może podejść.
Na kwc dużo pierdól jest w nzawie kometyków, o czym sie przekonałam nieraz. Oni maja sztywne ramy klasyfikacji i jak cos jest jak ten Collistar baza/kremem jednocześnie to nie umia ujac w odpowiedni dział.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Miałam ten w opakowaniu z pompką i był wodnisty, może w tubce jest treściwszy
Ja mam w tubce, nie wiem czy one sie róznia. W kazdym razie mój jest mocno zbity i tresciwy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:05   #2176
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38206059]
Ja to chcialam sie pochwalic, ze ostatnio jak Benjamin Button jestem. Wynalazlam ostatnio samorobna maseczke do twarzy. Wygladza i napina skore. Dobrze dziala na zmarszczki.
Na poczatku troche stresa mialam bo wpadlam na to wykonanie, nie przemyslalam tego zbyt i walnelam se od razu cudaka na twarz. Nic mi sie, na szczescie, zlego nie stalo [/QUOTE]

jakie zmarszczki???
Lepiej od razu napisz, co to za maseczka ja na moich zmarszczkach potestuję
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:33   #2177
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się powiesze ... byłam znowu w galerii i znowu przepadłam, tyle pokus, po drodze dostałam od Mario sms o zniżce i wdepnęłam. Pani mnie namawiła na Mary Lou Manizer, a w życiu nie testowałam The Balmów zadnych. Nałożyłam Manizera na szczyty kości i to jest dobra emota, jaką zrobiłam mine chcę!! A cena śmiesznie niska wziawszy ową zniżkę
Poza tym potetsowała clinikowe balsamo - kredki i znów przepadłam, nosze od 2 godzin i mam komfort nawilżonych ust, coś mi sie zdaje ze ja kupię i tak
W Sephorze tetsowałam tusze - Helenkowy Celebration okazał się słabiutki, wydłuża,a le rzęsy biednie cienkie. Nie warto. Pani widząc moją zdegustowana minę poleciała po - jak zapowiedziała - rewelacyjny tusz i wróciła z They're Real Benefitu. Już zachwalało go parę osób, ale sceptyczna byłam, z wielkim sceptyzmem również spojrzałam na silikonową szczoteczkę, ale Pani tak piała z zachwytu, ze wziełam sie za malowanie i ... znów Wiem, ze jak bedzie poświateczna znizka, to nie wiem jakim cudem, alekupić ten tusz musze. Śmiem twierdzić, ze efekt lepszy niźli Armani. Wiem, że to bluźnierczo brzmi, ale co mam na to poradzić?

Oczywiście nie ominełam wizyty na stoisku Bobbi i przykleiłam się drugi raz do Brightening lip gloss, mąż widząc moją minę kupił mi go razem z kremem do rąk Phenome. Zobaczymy, czy na moich dłoniach się sprawdzi
Ale błyszczol wymiata, ktoś sie mnie już zdążył zapytac, czy poprawiałam usta
I nałożyłam podkład pod oczy BB w sztyfcie - faktycznie, jak tu ktoś już pisał, nadaje sie w te okolice idealnie. Lepiej niż macowy korektor
Robiłam równiez test linera żelowego Graphite Shimmer i wiem, ze po niego również wrócę

Mało tego, od 2 dni testuję próbkę żelu-kremu- bazy Collistara i moje zdumienie sięga zenitu - baza nie tylko nawilża, ale przede wszystkim matuje i ... -to nie m0żliwe niemalze, ale prawdziwe - zmniejsza widoczność porów!! Matuje to ja sama widze, porów już tez nie widzę. Okrycie roku! I nei trzeba już kremu, bo nawilżenie ma bardzo dobre.

To tyle wrazen, jeszcze nie ochłonełam tworzę wish listę

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Mnie on nic nie daje
Dlatego na wymiankowy go wrzucam. Licze na Phenome
No to miałaś emocjonujący kosmetycznie dzień. Ile dobroci. Nie znam tej bazy Collistar , muszę o niej poszukać informacji.

Jamestown no właśnie, co za cudowną maskę ukręciłaś??? moje zmarszczki proszą o recepturę.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:41   #2178
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cori ,They're Real Benefitu to od jakiegoś roku(może ciut dłużej)to najlepszy tusz dla moich rzęs.Mam długie rzęsy,ale ostatnio zmarniała ich objętość tusz radzi sobie świetnie z podkręceniem,właśnie tą "maczugą"Efekt objętości daje również zwłaszcza po drugim pociągnięciu.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:05   #2179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Cori ,They're Real Benefitu to od jakiegoś roku(może ciut dłużej)to najlepszy tusz dla moich rzęs.Mam długie rzęsy,ale ostatnio zmarniała ich objętość tusz radzi sobie świetnie z podkręceniem,właśnie tą "maczugą"Efekt objętości daje również zwłaszcza po drugim pociągnięciu.
No, efekt objętości jest widoczny, ale drugie oko umalowane Celebration HR jednak pokazuje, ze Helenka rewelacyjnie wydłuza i podkręca, przy beneficie nie mam takiego podkręcenia i wydłuzenia, za to jest zagęszczenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 15:10   #2180
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Diabli,a gdzieś ty była, jak ciebie nie było?! Już dawno tutaj nie bywalas i nuz myślałam ze o nas zapomnialas
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:22   #2181
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Laski powiedzcie, ze manizera nie warto kupowąc, no proszę tak ładnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:25   #2182
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Diabli,a gdzieś ty była, jak ciebie nie było?! Już dawno tutaj nie bywalas i nuz myślałam ze o nas zapomnialas
Podczytywałam Was,więc po cichu bywałam,no i regularnie na Twoim blogu też bywałam

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

jeśli chodzi o podkręcenie,uwazam,że Helenka wypada gorzej na moich rzęsach.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:35   #2183
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
[/COLOR]jeśli chodzi o podkręcenie,uwazam,że Helenka wypada gorzej na moich rzęsach.
Ale mówisz o HE Celebration, bo akurat o niej pisałam Patrze na oko i wyraznie widze -lepiej mam podkecone rzesy po Celebration niz pod Real
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:39   #2184
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laski powiedzcie, ze manizera nie warto kupowąc, no proszę tak ładnie
Na lato będzie niezastąpiony
Teraz, podczas zimy zdecydowanie wolę high beam.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:51   #2185
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale mówisz o HE Celebration, bo akurat o niej pisałam Patrze na oko i wyraznie widze -lepiej mam podkecone rzesy po Celebration niz pod Real
o,nie przepraszam miałam na myśli Lash Queeny ,bo te używałam i były bdb,jednak Benefit ze względu na podkręcenie(ono jest u mnie b.ważne mam opadająca powiekę) i cena jest kusząca

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

co do listy chciejst na -30% w S.,o której pisała James to już mam odłożony od niedzieli LP puderek nr2,chcę jeszcze jakąś fajną paletkę i kredkę czarna do oczu,chyba,że cos mi się jeszcze przypomni.W pielęgnację się zaopatrzyłam i powiem Wam,że EL Global krem jak dla mnie rewelacja,używam od jakiś 10-12dni.Buźka taka aksamitna,używam tylko na noc i zauważyłam jakby rano buzia była taka jasna,zmarszczki jakby mniej widoczne.to ten
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:54   #2186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
Na lato będzie niezastąpiony
Teraz, podczas zimy zdecydowanie wolę high beam.
Ufff, czyli mozna odpuścic na razie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
.W pielęgnację się zaopatrzyłam i powiem Wam,że EL Global krem jak dla mnie rewelacja,używam od jakiś 10-12dni.Buźka taka aksamitna,używam tylko na noc i zauważyłam jakby rano buzia była taka jasna,zmarszczki jakby mniej widoczne.to ten
Testowałam go parę dni i też bardzo pozytywnie na mnie zadziałał.
Myslałam nawet o kupieniu opakowania, ale póki co uzywam anr na noc i nie ma sensu 2 silnych specyfików na raz.
Ten krem to kupie, jak anr mi sie skończy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:00   #2187
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość




Testowałam go parę dni i też bardzo pozytywnie na mnie zadziałał.
Myslałam nawet o kupieniu opakowania, ale póki co uzywam anr na noc i nie ma sensu 2 silnych specyfików na raz.
Ten krem to kupie, jak anr mi sie skończy
ja kupiłam w M. 365zł -20% zestaw Global 50ml,ANR 15ml , pod oczy ANR 5ml oraz pianka do mycia buziaka skóra normalna,mieszana 50ml i używam z ANR własnie na noc tylko
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:08   #2188
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ufff, czyli mozna odpuścic na razie
nie odpuszczaj nie odpuszczaj i jeszcze ja się do Ciebie mocno szczerzę żebyś mi go kupiła...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:13   #2189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie odpuszczaj nie odpuszczaj i jeszcze ja się do Ciebie mocno szczerzę żebyś mi go kupiła...
Monia, nie ma sprawy, jutro albo w piatek podjadę, moze coś jeszcze się ostało na tym minus 23%
jutro dam znać

A w ogóle kto wie po ile te manizerki sa, bo kurcze, nie spojrzałam na cene znaczy wiem ze coś koło 60, ale nie wiem ile dokładnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-19 o 16:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:15   #2190
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Monia, nie ma sprawy, jutro albo w piatek podjadę, moze coś jeszcze się ostało na tym minus 23%
jutro dam znać
dzięki
dawno sobie nic nie kupiłam, rozumiesz
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.