Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-08, 16:58   #2311
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rilli Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym siê was spytaæ
czy powinny mi wyj¶æ pasemka blond na br±zowej farbie? mo¿e to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa¿ne dlatego siê pytam (mam nadzieje, ¿e to tak¿e odpowiedni temat)
Ale jaki jest dok³adnie problem? Dopiero chcesz je robiæ czy ju¿ je masz i chcesz przykryæ br±zow± farb±? Bo ja nie ³apiê... Napisz mi ³opatologicznie co masz, a cho chcesz mieæ.

(Zasadniczo co by¶ nie robi³a to idzie zrobiæ wszystko, ale jaki bêdzie po tym stan w³osów to ju¿ osobna historia.)

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja
Ha, to co ja mam powiedzieæ, jak w³osy mi lec± jak nigdy a badania krwi i tarczycy mam cacy? Ty przynajmniej wiesz, sk±d siê bierze problem i jako¶ mo¿e dasz rade zaradziæ z lekarzem, a ja nic nie wiem A ¿e z natury s± cienkie i ¶rednio gêste to od razu mi widaæ ich ubytek. Kucyk mi siê zmniejszy³ co najmniej o 1 cm w czasie ostatnich 2 miesiêcy...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 16:59
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:14   #2312
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
O rany, ale piêkny ten kolor
6.31 te¿ super!
Tylko czy po k±pieli nie skoñczê z pomarañczk±, której nie bêdê w stanie niczym przykryæ?
Chyba i tak bêdê musia³a zaryzykowaæ na w³asn± rêkê, no bo bez kitu... ¿eby 400 z³ p³aciæ u fryzjera za rozja¶nienie i pofarbowanie w³osów ? I jeszcze bez gwarancji, ¿e wszystko bêdzie tak jak sobie wymarzy³am...

Btw. Wy ogarniacie, wiêc mo¿e mnie o¶wiecicie na jakim poziomie mam teraz kolor w³osów?
Farba by³a oznaczona numerkiem 5.0, ale wg mnie wysz³a du¿o ciemniej, obstawiam co¶ na poziomie 4 ale nie wiem, bo siê nie znam xD
Ko³o 4 to one nawet nie s±. Jak dla mnie poziom 5 ³amany na 6 bo masz ciep³y kolor a on zawsze ja¶niejszy wychodzi. Ja poradzi³am ci k±piel ale tak± delikatn±. Aby w³a¶nie tylko o ton zej¶æ a nie wiêcej bo mo¿e potem byæ pomarañczowy kurczaczek. Ogólnie jak wtedy po rozja¶nianiu po³o¿y³aby¶ poziom 7,31 to powinno lekko och³odziæ bez zieleni. Nie polecam poziomu 6 bo zapewne wyjdzie na rozja¶nianych ciemniej. Siódemka bezpieczniejsza.
Ja jak ju¿ rozja¶ni³am i po³o¿y³am ja¶niejsz± farbê to za drugim razem farbowania t± sam± jasn± farb±, jeszcze bardziej mi rozja¶ni³o. I tak samo bêdê farbowaæ znowu i pewnie znowu bêdzie ja¶niej. I tak do upad³ego

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Kolorek jest piêkny. Owszem mo¿e i wygl±da na ciemny w pewnym o¶wietleniu ale do czerni mu daleko.


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja
Uwa¿aj bo mo¿e masz ¼le dobrane leki. Kiedy my¶la³am, ¿e mam tarczycê czyta³am nieco na ten temat i du¿o babek pisa³o o ¼le dobranych lekach, które to wiêcej szkodzi³y ni¿ dzia³a³y.

Cytat:
Napisane przez rilli Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym siê was spytaæ
czy powinny mi wyj¶æ pasemka blond na br±zowej farbie? mo¿e to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa¿ne dlatego siê pytam (mam nadzieje, ¿e to tak¿e odpowiedni temat)
To zale¿y czym bêdziesz robiæ. Jak rozja¶niaczem to musisz potrzymaæ nieco aby pomarañczowe nie by³y. Zapewne wyjdzie co¶ ala jasny z³oty blond. Sam± farb± nie zrobisz pasemek.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ha, to co ja mam powiedzieæ, jak w³osy mi lec± jak nigdy a badania krwi i tarczycy mam cacy? Ty przynajmniej wiesz, sk±d siê bierze problem i jako¶ mo¿e dasz rade zaradziæ z lekarzem, a ja nic nie wiem A ¿e z natury s± cienkie i ¶rednio gêste to od razu mi widaæ ich ubytek. Kucyk mi siê zmniejszy³ co najmniej o 1 cm w czasie ostatnich 2 miesiêcy...
Stres, leki, tego jest pe³no. Ja od leków i stresu mia³am i mam problemy. A mo¿e kochana co¶ w diecie zmieni³a¶?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:36   #2313
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Stres, leki, tego jest pe³no. Ja od leków i stresu mia³am i mam problemy. A mo¿e kochana co¶ w diecie zmieni³a¶?
Stresu nie mam du¿o wiêcej ni¿ kiedy¶. Leków nie ³ykam (a w±tpiê, ¿eby od smarowania twarzy retinoidem mi zaczê³y lecieæ - dodatkowo wypada³y ju¿ przed zaczêciem kuracji Atre).
Jedyne co mi siê w wakacje w diecie zmieni³o to wiêcej truskawek i innych owoców. Teraz zaczê³am je¶æ wiêcej wêdlin, bo mo¿e to to, chocia¿ ¿elazo mam piêknie w górnej granicy normy.

Jestem teraz w po³owie opakowania Biotebalu 5mg, chyba powoli zaczyna dzia³aæ. Albo to moje pobo¿ne ¿yczenie...

Zastanawiam siê nad jak±¶ wcierk± bez alkoholu, ale Jantar ciê¿ki do dorwania na doz-ie. Mo¿e kupiê kozieradkê i bêdê w³asny p³yn robiæ. Tylko ten wyczuwalny zapach roso³u mnie hamuje lekko
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 18:38
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:42   #2314
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Stresu nie mam du¿o wiêcej ni¿ kiedy¶. Leków nie ³ykam (a w±tpiê, ¿eby od smarowania twarzy retinoidem mi zaczê³y lecieæ - dodatkowo wypada³y ju¿ przed zaczêciem kuracji Atre).
Jedyne co mi siê w wakacje w diecie zmieni³o to wiêcej truskawek i innych owoców. Teraz zaczê³am je¶æ wiêcej wêdlin, bo mo¿e to to, chocia¿ ¿elazo mam piêknie w górnej granicy normy.

Jestem teraz w po³owie opakowania Biotebalu 5mg, chyba powoli zaczyna dzia³aæ. Albo to moje pobo¿ne ¿yczenie...

Zastanawiam siê nad jak±¶ wcierk± bez alkoholu, ale Jantar ciê¿ki do dorwania na doz-ie. Mo¿e kupiê kozieradkê i bêdê w³asny p³yn robiæ. Tylko ten wyczuwalny zapach roso³u mnie hamuje lekko

Nie wiem jak ma siê ma¶æ do retinoidów do ³ykania ale przy stosowaniu tego czego¶ w ogóle nie powinno siê planowaæ wtedy dzieci, bo to wnika czy przez ma¶æ czy doustnie do p³odu i go uszkadza. Bardzo du¿o mo¿na wyczytaæ o skutkach ubocznych tej twojej ma¶ci i nie b±d¼ tak hop siup, ¿e to nie od tego. Jak popatrzy³am teraz jak to mo¿e mieæ wp³yw na organizm to ja bym chyba siê tym w ¿yciu nie smarowa³a... brrr.
Skoro to tak bardzo jest odradzane przysz³ym matkom to jednak ma jaki¶ negatywny wp³yw na organizm. Mo¿e nawet powodowaæ (jeden ze skutków ubocznych) ogólne os³abienie organizmu a np u mnie w³a¶nie to te¿ przyczyni³o siê do wypadania w³osów. Lekarz mi powiedzia³, ¿e jestem os³abiona i mam siê wzmacniaæ. Wyniki ró¿nych badañ by³y ok a w³osy lecia³y, a organizm os³abiony nawet nie mia³ jak utrzymywaæ ich na g³owie, tak sobie t³umaczê..,
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-08 o 19:43
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:54   #2315
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem jak ma siê ma¶æ do retinoidów do ³ykania ale przy stosowaniu tego czego¶ w ogóle nie powinno siê planowaæ wtedy dzieci, bo to wnika czy przez ma¶æ czy doustnie do p³odu i go uszkadza. Bardzo du¿o mo¿na wyczytaæ o skutkach ubocznych tej twojej ma¶ci i nie b±d¼ tak hop siup, ¿e to nie od tego. Jak popatrzy³am teraz jak to mo¿e mieæ wp³yw na organizm to ja bym chyba siê tym w ¿yciu nie smarowa³a... brrr.
Skoro to tak bardzo jest odradzane przysz³ym matkom to jednak ma jaki¶ negatywny wp³yw na organizm. Mo¿e nawet powodowaæ (jeden ze skutków ubocznych) ogólne os³abienie organizmu a np u mnie w³a¶nie to te¿ przyczyni³o siê do wypadania w³osów. Lekarz mi powiedzia³, ¿e jestem os³abiona i mam siê wzmacniaæ. Wyniki ró¿nych badañ by³y ok a w³osy lecia³y, a organizm os³abiony nawet nie mia³ jak utrzymywaæ ich na g³owie, tak sobie t³umaczê..,
Nie, ja nie mówiê, ze Atrederm nie ma wp³ywu na organizm. Mi chodzi o to, ¿e mi lecia³y ju¿ grubo przed smarowaniem siê nim i w czasie stosowania ta ilo¶æ siê nie zwiêkszy³a. I to jest p³yn, nie ma¶æ, wiêc du¿o nie mo¿na na³o¿yæ, chyba ¿e chcesz ca³kiem pozbyæ siê skóry.
A ja siê smarujê, bo wolê siê pomêczyæ ze skutkami ubocznymi ni¿ z tymi bardzo bolesnymi, uparcie siedz±cymi gulami na twarzy co miesi±c. I tak zaczê³am ³agodnie od zewnêtrznych, bo dermatolog od razu chcia³a Izotek dowaliæ. Ten to dopiero ma fajne skutki uboczne

Ha, to niby mam siê wzmacniaæ? Kurde... Ciekawe niby jak. Eh... Sza³u mo¿na z tym dostaæ. Mam nadziejê, ¿e Biotebal zacznie dzia³aæ, bo na razie to tylko pó³ miesi±ca biorê, wiêc za wcze¶nie na spektakularne wyniki.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 19:57
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:44   #2316
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, ja nie mówiê, ze Atrederm nie ma wp³ywu na organizm. Mi chodzi o to, ¿e mi lecia³y ju¿ grubo przed smarowaniem siê nim i w czasie stosowania ta ilo¶æ siê nie zwiêkszy³a. I to jest p³yn, nie ma¶æ, wiêc du¿o nie mo¿na na³o¿yæ, chyba ¿e chcesz ca³kiem pozbyæ siê skóry.
A ja siê smarujê, bo wolê siê pomêczyæ ze skutkami ubocznymi ni¿ z tymi bardzo bolesnymi, uparcie siedz±cymi gulami na twarzy co miesi±c. I tak zaczê³am ³agodnie od zewnêtrznych, bo dermatolog od razu chcia³a Izotek dowaliæ. Ten to dopiero ma fajne skutki uboczne

Ha, to niby mam siê wzmacniaæ? Kurde... Ciekawe niby jak. Eh... Sza³u mo¿na z tym dostaæ. Mam nadziejê, ¿e Biotebal zacznie dzia³aæ, bo na razie to tylko pó³ miesi±ca biorê, wiêc za wcze¶nie na spektakularne wyniki.
Mo¿e to g³upia rada ale u mnie sprawdzona w zesz³± jesieñ. Kup dobry tran i do tego pij albo jakie¶ actimele albo zwyk³y jogurt jedz. U mnie po samym tranie by³o lepiej. Teraz te¿ muszê kupiæ ale taki do picia aby dzieciarnia mog³a go za¿ywaæ.
A co do takich wcierek ,p³ynów i ma¶ci, mi kiedy¶ wisia³y skutki uboczne oby tylko co¶ pomog³o na to na co bra³am. Niestety skutki mog± wyj¶æ pó¼niej i to o wiele pó¼niej. Mi organizm teraz nie przyjmuje tego co kiedy¶ i reaguje do¶æ ostro. Ostry dy¿ur by³ ju¿ parê razy Uwa¿aj co stosujesz bo mo¿e jednak warto czasem z ma³± diod± pochodziæ na buzi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:17   #2317
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to g³upia rada ale u mnie sprawdzona w zesz³± jesieñ. Kup dobry tran i do tego pij albo jakie¶ actimele albo zwyk³y jogurt jedz. U mnie po samym tranie by³o lepiej. Teraz te¿ muszê kupiæ ale taki do picia aby dzieciarnia mog³a go za¿ywaæ.
A co do takich wcierek ,p³ynów i ma¶ci, mi kiedy¶ wisia³y skutki uboczne oby tylko co¶ pomog³o na to na co bra³am. Niestety skutki mog± wyj¶æ pó¼niej i to o wiele pó¼niej. Mi organizm teraz nie przyjmuje tego co kiedy¶ i reaguje do¶æ ostro. Ostry dy¿ur by³ ju¿ parê razy Uwa¿aj co stosujesz bo mo¿e jednak warto czasem z ma³± diod± pochodziæ na buzi
Wiesz, ma³a dioda to jeszcze ok i bym wytrzyma³a. Tylko mi siê robi± takie podskórne gule, siedz± tygodniami i nigdy do koñca nie "rozkwitaj±". Bol± strasznie jak siê dotknie, a ¿e robi± mi siê tylko na brodzie i ¿uchwie to mam przer±bane, bo mam nawyk podpierania brody i nie moge go zwalczyæ. No i niestety u mnie to hormonalne, a ¿e nie chce zaczynaæ z hormonami to zaczê³am czym¶ mocniejszym od aptecznych kremików z kwasami, ale nadal w miarê bezpiecznym.

Odno¶nie tego tranu, mo¿esz mi poleciæ jaki¶ konkretny? Bo jak pójdê do apteki to mi nie doradz±, albo doradz± ten najdro¿szy, bo cena = skuteczno¶æ dzia³ania przecie¿

A jeszcze tak o kupnie farby. Jak ja siê cieszê, ze kupi³am i p³aci³am wczoraj. To mój bank jest winny k³opotom, bo zrobili weekendow± przerwê techniczn±. Dzi¶ ca³y dzieñ nie mogê siê dobiæ do ipko, ¿eby pobraæ dowód wp³aty dla sprzedawcy Dopiero jutro po 7 bêdzie dzia³aæ... Masakra, napisze raniutko to mo¿e jeszcze wy¶l± od razu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 21:18   #2318
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie ciemny blond z poziomu 6 zawsze wychodzil duzo ciemniej niz to wiec odpada w moim przypadku. Stawialabym na 7 poziom chyba...
ja mówiê co to jest za kolor z profesjonalnych farb, to, ze sklepowe zawsze wychodz± ciemniej ni¿ powinny to swoj± drog± nie zmienia to faktu, ze to jest ciemny blond, ¶redny blond jest ja¶niejszy chcesz to moge Ci nawet pokazac moj± fotkê jak mia³am ¶redni blond to zobaczysz, ze to 2 ró¿ne kolory
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:30   #2319
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja uzywam tylko profesjonalnych farb i po prostu napisalam jak na moich wlosach wychodza w zalaczniku jak u mnie wyszlo 6/0 z Vitalitys. Ale moze masz racje, tak wyszloby 6 ale nie z natury.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7671.jpg (35,1 KB, 21 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:35   #2320
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ma³a dioda to jeszcze ok i bym wytrzyma³a. Tylko mi siê robi± takie podskórne gule, siedz± tygodniami i nigdy do koñca nie "rozkwitaj±". Bol± strasznie jak siê dotknie, a ¿e robi± mi siê tylko na brodzie i ¿uchwie to mam przer±bane, bo mam nawyk podpierania brody i nie moge go zwalczyæ. No i niestety u mnie to hormonalne, a ¿e nie chce zaczynaæ z hormonami to zaczê³am czym¶ mocniejszym od aptecznych kremików z kwasami, ale nadal w miarê bezpiecznym.

Odno¶nie tego tranu, mo¿esz mi poleciæ jaki¶ konkretny? Bo jak pójdê do apteki to mi nie doradz±, albo doradz± ten najdro¿szy, bo cena = skuteczno¶æ dzia³ania przecie¿

A jeszcze tak o kupnie farby. Jak ja siê cieszê, ze kupi³am i p³aci³am wczoraj. To mój bank jest winny k³opotom, bo zrobili weekendow± przerwê techniczn±. Dzi¶ ca³y dzieñ nie mogê siê dobiæ do ipko, ¿eby pobraæ dowód wp³aty dla sprzedawcy Dopiero jutro po 7 bêdzie dzia³aæ... Masakra, napisze raniutko to mo¿e jeszcze wy¶l± od razu
No to chyba, ¿e tak.
Tran taki jad³am http://www.zdrowie.com.pl/wp-content...andynawski.jpg
A teraz do picia kupiê tej firmy: http://mmo.pl/2946-2103-thickbox/tra...er-s-250ml.jpg
Z tym do picia jest tak, ¿e cena potrafi nieco zdo³owaæ. Dla mnie 35z³ to sporo za tak± buteleczkê ale wiem z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e jak siê po aptekach pochodzi to i taniej trafisz. W mojej ulubionej aptece jest z 25,99z³ ale gdy kupisz przez DOZ i odbierzesz u nich to ju¿ za ok 35z³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:51   #2321
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja uzywam tylko profesjonalnych farb i po prostu napisalam jak na moich wlosach wychodza w zalaczniku jak u mnie wyszlo 6/0 z Vitalitys. Ale moze masz racje, tak wyszloby 6 ale nie z natury.
ciemne, rzeczywi¶cie
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 22:02   #2322
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to chyba, ¿e tak.
Tran taki jad³am http://www.zdrowie.com.pl/wp-content...andynawski.jpg
A teraz do picia kupiê tej firmy: http://mmo.pl/2946-2103-thickbox/tra...er-s-250ml.jpg
Z tym do picia jest tak, ¿e cena potrafi nieco zdo³owaæ. Dla mnie 35z³ to sporo za tak± buteleczkê ale wiem z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e jak siê po aptekach pochodzi to i taniej trafisz. W mojej ulubionej aptece jest z 25,99z³ ale gdy kupisz przez DOZ i odbierzesz u nich to ju¿ za ok 35z³.
Dziêki Kachula Na razie pobiorê Biotebal do koñca opakowania. 1 pa¼dziernika mam znowu wizytê u dermatolog, akurat mi siê wtedy skoñczy, to popytam jej co robiæ dalej.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:08   #2323
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula ty kiedy¶ farbowa³a¶ mamie w³osy Inebry±. Mo¿esz mi napisaæ jak siê ta farba sprawuje? Natknê³am siê na ni± w necie. Jest du¿o tañsza i ma 100ml, to mi by chyba starczy³a na 4 razy no i to jedyna farba z kolorkiem 5.11 wiêc jako¶ tak siê ni± zainteresowa³am. Jakie s± w³osy po niej? Czy nie wysusza za mocno?
Ja muszê w tym tygodniu ju¿ znowu zrobiæ moje odrosty i szukam farby. W ostateczno¶ci wezmê to co mam z Kolestona, ale nie chcê ju¿ rudo¶ci i chcê pog³êbionej popieli.


A jeszcze wklejê wam moje w³osy.
Na d³ugo¶ci nadal króluje 4.0 , które na koñcach powoli przybiera taki ciut wyblak³y odcieñ, ale to widaæ tylko w ³azienkowym ¶wietle. Bior±c pod uwagê, ¿e farbowa³am w³osy 4 m-ce temu, to i tak wygl±daj± ¶wietnie.
Co 2-3 tygodnie farbujê tylko odrosty. Pokazujê wam czubek mojej g³owy, gdzie widaæ moje odrosty. W s³oñcu widaæ ten paskudny rudy odcieñ po poziomie 5, którego tak bardzo chcê unikn±æ.
W cieniu tej rudo¶ci nie widaæ, tylko w s³oñcu lub ostrym ¶wietle, ale i tak mnie to dra¿ni.

Chwalê siê te¿ ogólnym stanem moich w³osów. Na fotkach s± tylko po umyciu i wysuszeniu, bez prostownicy! A wiêc jestem zachwycona, bo s± miêkkie, piêknie b³yszcz± i siê nie pusz±.
Mo¿e pamiêtacie jak moje w³osy wygl±da³y jeszcze ze 4 m-ce temu....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0697.jpg (94,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0700.jpg (82,4 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-09-09 o 10:18
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:31   #2324
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ty kiedy¶ farbowa³a¶ mamie w³osy Inebry±. Mo¿esz mi napisaæ jak siê ta farba sprawuje? Natknê³am siê na ni± w necie. Jest du¿o tañsza i ma 100ml, to mi by chyba starczy³a na 4 razy no i to jedyna farba z kolorkiem 5.11 wiêc jako¶ tak siê ni± zainteresowa³am. Jakie s± w³osy po niej? Czy nie wysusza za mocno?
Ja muszê w tym tygodniu ju¿ znowu zrobiæ moje odrosty i szukam farby. W ostateczno¶ci wezmê to co mam z Kolestona, ale nie chcê ju¿ rudo¶ci i chcê pog³êbionej popieli.


A jeszcze wklejê wam moje w³osy.
Na d³ugo¶ci nadal króluje 4.0 , które na koñcach powoli przybiera taki ciut wyblak³y odcieñ, ale to widaæ tylko w ³azienkowym ¶wietle. Bior±c pod uwagê, ¿e farbowa³am w³osy 4 m-ce temu, to i tak wygl±daj± ¶wietnie.
Co 2-3 tygodnie farbujê tylko odrosty. Pokazujê wam czubek mojej g³owy, gdzie widaæ moje odrosty. W s³oñcu widaæ ten paskudny rudy odcieñ po poziomie 5, którego tak bardzo chcê unikn±æ.
W cieniu tej rudo¶ci nie widaæ, tylko w s³oñcu lub ostrym ¶wietle, ale i tak mnie to dra¿ni.

Chwalê siê te¿ ogólnym stanem moich w³osów. Na fotkach s± tylko po umyciu i wysuszeniu, bez prostownicy! A wiêc jestem zachwycona, bo s± miêkkie, piêknie b³yszcz± i siê nie pusz±.
Mo¿e pamiêtacie jak moje w³osy wygl±da³y jeszcze ze 4 m-ce temu....

Po farbie Inebrya w³osy sa przepiêkne. Farba ma bardzo dobry sk³ad i mojej mamu¶ce piêknie siê trzyma. W³osy nawet po 2 miesi±cach od farbowania b³yszcz± jak psu.... no wiesz. Poziom 5 ciemno ³apie dlatego zamiast podwójnej popieli polecam ci zwyk³e 5,1. Farba tak dobrze trzyma, ¿e farbujemy tylko odrosty. Potrafi szybko ³apaæ, wiêc musisz sprawdzaæ aby za ciemno nie wysz³o. Jest ca³kiem wydajna. Moja mama na ca³e w³osy zu¿ywa pó³ tubki jak chcemy idealnie pokryæ jej cieniutkie ale d³ugie do pasa w³osy. Jak dla mnie prawie nie ¶mierdzi amoniakiem (porównuj±c np Garniera). Ma tak± gêstaw± konsystencjê ale lepsze to niz co¶ lej±cego siê po ³epku. Potrafi przybrudziæ wiêc nasmaruj siê kremem na uszach i szyi oraz wokó³ twarzy. Ogólnie farba jest ¶wietna i jak zu¿yjê zapas Garniera chyba strzelê sobie blond z Inebryi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 10:59   #2325
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Poziom 5 ciemno ³apie dlatego zamiast podwójnej popieli polecam ci zwyk³e 5,1.
No to teraz mi namiesza³a¶ w g³owie
Nie wiem czy 5.1 Inebrya da inny efekt ni¿ Koleston 5.1, wiêc bojê siê ryzykowaæ.
Mi wszystkie pi±tki daj± rudo¶æ na moim blondzie. Dlatego wymy¶li³am t± pog³êbion± popiel i chyba siê skuszê. Ciemno mnie nie przera¿a, bo moje w³osy i tak s± prawie czarne, wiêc nie s±dzê, ¿e wyjdzie ciemniej ni¿ mam. Mi tylko chodzi o pokrycie mojego blondu nie na rudo tylko ch³odno.

5/1 mogê mieæ za 8 euro z przesy³k±, a 5/11 za 11,50 z przesy³k±, bo nie ma na Ebay, wiêc dro¿ej.
A wiêc 5/1 mia³abym najtaniej, ale bojê siê, ¿e jednak rudo¶æ wyjdzie na odro¶cie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:15   #2326
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to teraz mi namiesza³a¶ w g³owie
Nie wiem czy 5.1 Inebrya da inny efekt ni¿ Koleston 5.1, wiêc bojê siê ryzykowaæ.
Mi wszystkie pi±tki daj± rudo¶æ na moim blondzie. Dlatego wymy¶li³am t± pog³êbion± popiel i chyba siê skuszê. Ciemno mnie nie przera¿a, bo moje w³osy i tak s± prawie czarne, wiêc nie s±dzê, ¿e wyjdzie ciemniej ni¿ mam. Mi tylko chodzi o pokrycie mojego blondu nie na rudo tylko ch³odno.

5/1 mogê mieæ za 8 euro z przesy³k±, a 5/11 za 11,50 z przesy³k±, bo nie ma na Ebay, wiêc dro¿ej.
A wiêc 5/1 mia³abym najtaniej, ale bojê siê, ¿e jednak rudo¶æ wyjdzie na odro¶cie.
Ja ci tylko mówiê co zauwa¿y³am przy Inebryi. 5,11 mo¿e wyj¶æ szaro bo to jednak pog³êbiony popiel. 5 u mojej mamy ciemno ³apie, nie jestem w stanie powiedzieæ jak bêdzie u ciebie. Musisz sama zdecydowaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:21   #2327
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ci tylko mówiê co zauwa¿y³am przy Inebryi. 5,11 mo¿e wyj¶æ szaro bo to jednak pog³êbiony popiel. 5 u mojej mamy ciemno ³apie, nie jestem w stanie powiedzieæ jak bêdzie u ciebie. Musisz sama zdecydowaæ.
No wiem wiem

Mi 5.1 teoretycznie powinno wyj¶æ te¿ ch³odno, ale widaæ moje w³osy jakie¶ uparte s±, albo po prostu za jasne do tego koloru.
Jeszcze siê waham, ale jeszcze dzi¶ muszê zamówiæ, ¿eby mi w tym tygodniu przys³ali.

¯eby Koleston mia³ 5/11 to bym mia³a problem z g³owy...


No dobra, ju¿ kupi³am
Wziê³am 5/1. Jak wyjdzie ¼le, to ju¿ wiem gdzie kupiæ 5/11 wiêc nie bêdzie problemu.
Wg sprzedawcy farba ma byæ u mnie jutro lub pojutrze, wiêc jak pofarbujê, to dam znaæ jak moje wra¿enia Choæ w³asciwie bardziej interesuje mnie jak farba bêdzie siê sprawowaæ po paru myciach, bo dopiero wtedy wy³azi mi rudo¶æ na odro¶cie.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-09-09 o 11:27
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 13:01   #2328
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Czesc dziewczyny
Strasznie podoba mi sie kolor na tej fotce,jak± farb± taki uzyskac? To chyba jasny braz z jakims refleksem jak myslicie??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 054c.jpg (61,5 KB, 48 za³adowañ)
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 14:00   #2329
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny
Strasznie podoba mi sie kolor na tej fotce,jak± farb± taki uzyskac? To chyba jasny braz z jakims refleksem jak myslicie??
Jak dla mnie to odcieñ miedziany, a wiêc z 4 po przecinku.
Co do poziomu, to ¿eby taki uzyskaæ musia³aby¶ mieæ ju¿ jasny br±z naturalny. Wtedy wystarczy³by poziom 5 lub nawet 6. Celowa³abym w kolory: 5.43 5.4 5.45 albo 6.35 6.43 6.4 6.45 itd.
Je¶li z natury masz blond, to lepiej we¼ poziom 5. A je¶li masz ciemne w³osy, to we¼ poziom 6.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 14:32   #2330
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dzieki
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 15:23   #2331
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

OK, czas w koñcu kupiæ jak±¶ farbê . Powiedzcie proszê co to mo¿e byæ za kolor
Jestem kompletnie niedo¶wiadczona z profesjonalnymi farbami, obecnie rozwa¿am Inebryê. Poziom 7 czy 6? Natura?
No i jaki utleniacz wybraæ ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg keira-knightley-short-hairstyle.jpg (53,9 KB, 25 za³adowañ)
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 15:43   #2332
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Nie no, ludzie, có¿ to siê dzieje
Weronisia zdradza Kolestona z Inebry±. Kachula te¿ my¶li o Inebryi w przysz³o¶ci. Sza³ cia³ normalnie

Ja dzi¶ rano napisa³am do mojego sprzedawcy, ¿e za farby zap³acone jest zwyk³ym przelewem (bo bank mia³ wczoraj w weekend przerwê techniczn±) i do³±czy³am dowód wp³aty. Naprodukowa³am siê, co to ja nie kupi³am, ile i z jak± przesy³k±. Poprosi³am o najszybsz± jak to mo¿liwe wysy³kê.
Odpowied¼? "ok" No to jest lepsze od tego co mi z Welli nabazgrolili, ¿e "to kraj decyduje o kolorze farb"

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
OK, czas w koñcu kupiæ jak±¶ farbê . Powiedzcie proszê co to mo¿e byæ za kolor
Jestem kompletnie niedo¶wiadczona z profesjonalnymi farbami, obecnie rozwa¿am Inebryê. Poziom 7 czy 6? Natura?
No i jaki utleniacz wybraæ ?
Jak dla mnie to poziom 7. Odcieñ (wed³ug mojego komputera) bym obstawia³a albo naturalny, be¿owy albo ,31 (z³oty popielaty).
Ale niech siê reszta wypowie, bo ja siê pewnie mylê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:20   #2333
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cze¶æ dziewczyny Po kilku miesi±cach z blondem (poziom 8 miejscami 9) zdecydowa³am siê wróciæ do naturalnego koloru i wczoraj pofarbowa³am w³osy na br±z - wysz³o ca³kiem ³adnie, kolor jest równomierny, ch³odny taki jak chcia³am ale trochê za ciemny (naturalnie oscylujê w granicach 6 a ten okre¶li³abym jako 5 lub nawet 4). Macie jakie¶ sposoby poza myciem szamponem przeciw³upie¿owym aby troszkê spraæ kolor?
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:28   #2334
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No wiem wiem

Mi 5.1 teoretycznie powinno wyj¶æ te¿ ch³odno, ale widaæ moje w³osy jakie¶ uparte s±, albo po prostu za jasne do tego koloru.
Jeszcze siê waham, ale jeszcze dzi¶ muszê zamówiæ, ¿eby mi w tym tygodniu przys³ali.

¯eby Koleston mia³ 5/11 to bym mia³a problem z g³owy...


No dobra, ju¿ kupi³am
Wziê³am 5/1. Jak wyjdzie ¼le, to ju¿ wiem gdzie kupiæ 5/11 wiêc nie bêdzie problemu.
Wg sprzedawcy farba ma byæ u mnie jutro lub pojutrze, wiêc jak pofarbujê, to dam znaæ jak moje wra¿enia Choæ w³asciwie bardziej interesuje mnie jak farba bêdzie siê sprawowaæ po paru myciach, bo dopiero wtedy wy³azi mi rudo¶æ na odro¶cie.
To ja na fotki czekam bo kiedy¶ my¶la³am o 5,1 z tej firmy. Czekam

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny
Strasznie podoba mi sie kolor na tej fotce,jak± farb± taki uzyskac? To chyba jasny braz z jakims refleksem jak myslicie??
Poziom 6 ³amany na 5 (mo¿e k³adziony na ju¿ ciemne w³osy, ale ³amany ch³odny. Ja widzê po¶wiatê srebrn± jak przy ch³odnym br±zie ale i wygl±da na ciep³y. Mo¿e to 6,13 albo 6.31. Ale nie ciemniej. W³a¶nie takie z³oto z popielem zmieszane.

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
OK, czas w koñcu kupiæ jak±¶ farbê . Powiedzcie proszê co to mo¿e byæ za kolor
Jestem kompletnie niedo¶wiadczona z profesjonalnymi farbami, obecnie rozwa¿am Inebryê. Poziom 7 czy 6? Natura?
No i jaki utleniacz wybraæ ?
poziom 6,1 (sama na niego chorowa³am)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, ludzie, có¿ to siê dzieje
Weronisia zdradza Kolestona z Inebry±. Kachula te¿ my¶li o Inebryi w przysz³o¶ci. Sza³ cia³ normalnie

Ja dzi¶ rano napisa³am do mojego sprzedawcy, ¿e za farby zap³acone jest zwyk³ym przelewem (bo bank mia³ wczoraj w weekend przerwê techniczn±) i do³±czy³am dowód wp³aty. Naprodukowa³am siê, co to ja nie kupi³am, ile i z jak± przesy³k±. Poprosi³am o najszybsz± jak to mo¿liwe wysy³kê.
Odpowied¼? "ok" No to jest lepsze od tego co mi z Welli nabazgrolili, ¿e "to kraj decyduje o kolorze farb"

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------



Jak dla mnie to poziom 7. Odcieñ (wed³ug mojego komputera) bym obstawia³a albo naturalny, be¿owy albo ,31 (z³oty popielaty).
Ale niech siê reszta wypowie, bo ja siê pewnie mylê
No ja siê wstrzymam z Inebrya bo dzi¶ od mê¿a dosta³am takiego "niusa", ¿e normalnie md³o¶ci dosta³am wiec na chwilê obecn± muszê wykorzystaæ Garniera 111 z zapasu a potem to ju¿ nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Po kilku miesi±cach z blondem (poziom 8 miejscami 9) zdecydowa³am siê wróciæ do naturalnego koloru i wczoraj pofarbowa³am w³osy na br±z - wysz³o ca³kiem ³adnie, kolor jest równomierny, ch³odny taki jak chcia³am ale trochê za ciemny (naturalnie oscylujê w granicach 6 a ten okre¶li³abym jako 5 lub nawet 4). Macie jakie¶ sposoby poza myciem szamponem przeciw³upie¿owym aby troszkê spraæ kolor?
Myj szamponem i czekaj na kompletne wymycie siê koloru nawet do 2 miesiêcy. Potem wal spokojnie poziom 6. Jak lubisz ch³odny to 6,1. Bêdzie ok. Ale musisz wymyæ t± obecn± farbê maksymalnie. Ja tak robi³am i poziom 6,1 wychodzi³ idealnie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:36   #2335
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja siê wstrzymam z Inebrya bo dzi¶ od mê¿a dosta³am takiego "niusa", ¿e normalnie md³o¶ci dosta³am wiec na chwilê obecn± muszê wykorzystaæ Garniera 111 z zapasu a potem to ju¿ nic nie wiem
Uuuu... Trzymaj siê tam dziewczyno Jak mus to mus i nie ma co kombinowaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:08   #2336
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... Trzymaj siê tam dziewczyno Jak mus to mus i nie ma co kombinowaæ.
Ano muszê jako¶ siê trzymaæ. Tylko czemu kiedy ju¿ mi wypadanie w³osów siê stabilizuje, to znowu co¶ musi siê dziaæ w moim ¿yciu, ¿e bêdê je traciæ z podwójn± si³±...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:17   #2337
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ano muszê jako¶ siê trzymaæ. Tylko czemu kiedy ju¿ mi wypadanie w³osów siê stabilizuje, to znowu co¶ musi siê dziaæ w moim ¿yciu, ¿e bêdê je traciæ z podwójn± si³±...
Bo by¶my za dobrze mia³y, gdyby by³o za spokojnie i w³osy nie wypada³y
Ty masz "niusa", a ja wkurzaj±c± mamê, która twierdzi, ¿e mi w³osy zaczê³y wypadaæ, bo siê paækam olejami, maskami i innymi "bzdurami". I nie dociera do niej, ¿e ja tego na skórê g³owy nie nak³adam, tylko na same w³osy (no dobra, olej raz na 2-3 tygodnie na skórê na³o¿ê). Dodatkowo paækam siê tym od ponad roku, a w³osy lec± "dopiero" trochê ponad 2 miesi±ce.

Ona wie lepiej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:22   #2338
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Bo by¶my za dobrze mia³y, gdyby by³o za spokojnie i w³osy nie wypada³y
Ty masz "niusa", a ja wkurzaj±c± mamê, która twierdzi, ¿e mi w³osy zaczê³y wypadaæ, bo siê paækam olejami, maskami i innymi "bzdurami". I nie dociera do niej, ¿e ja tego na skórê g³owy nie nak³adam, tylko na same w³osy (no dobra, olej raz na 2-3 tygodnie na skórê na³o¿ê). Dodatkowo paækam siê tym od ponad roku, a w³osy lec± "dopiero" trochê ponad 2 miesi±ce.

Ona wie lepiej
mamy wiedz± zawsze lepiej

Ja akurat w³osy mam teraz g³êboko gdzie¶...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:33   #2339
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
mamy wiedz± zawsze lepiej

Ja akurat w³osy mam teraz g³êboko gdzie¶...
No ja rozumiem, ze mog± wiedzieæ lepiej. Czasami. Ale na pewno dermatolog siê zna troszkê bardziej ni¿ moja matula Z reszt± ona mi nigdy nie chce wierzyæ (to po co pyta?), ale jak kto¶ inny jej powie dok³adnie to samo co ja, to uwierzy...

A tak wracaj±c do farb, to ja jestem ciekawa kiedy mi moj± paczkê nadadz±. Niby wys³a³am im maila z potwierdzeniem wp³aty i pro¶ba o szybk± wysy³kê, ale ta ich mega wyczerpuj±ca odpowied¼ ("ok") to taka niejednoznaczna lekko jest
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:59   #2340
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance no odpowied¼ dosta³a¶ wyczerpuj±c± ty mo¿e ju¿ wiêcej nigdzie nie pisz, bo a¿ strach pomy¶leæ co tym razem ci napisz±

Kachula ³epek do góry. ¯ycie to nie bajka niestety i co rusz co¶ nas do³uje. Ja mia³am takich kilka lat, ¿e do dzis siê zastanawiam jak da³am radê to wszystko znie¶æ, bo wydaje mi siê, ¿e to nie mo¿liwe, ¿eby sobie z tym wszystkim poradziæ. Ale jednak powoli zaczyna siê wszystko uk³adaæ i ¿yjê nadziej±, ¿e bêdzie lepiej. Choæ nie wiem o co chodzi, to ¿ycze ci, ¿eby twoje problemy szybko siê rozwi±za³y, coby¶ nam nie o³ysia³a

Co do ilo¶ci w³osów, to jak widaæ na fotkach mam bardzo cieniutkie w³osy i mam ich ma³o. Wypadaj± mi strasznie. Na dodatek nieca³y rok temu wykryto u mnie pewn± chorobê, której skutkiem jest nadmierne wypadanie w³osów, a¿ do ³ysienia, wiêc przysz³o¶æ mnie przera¿a dos³ownie. No ale có¿.. robiê co siê da. £ykam witaminki, smarujê w³osy olejami, stosuje maseczki i inne cuda. A wszystko w nadziei, ¿e powstrzymam nieuniknione. Póki co zachwycam siê po³yskiem moich w³osów... chocia¿ tyle mi zosta³o

A co do zdrady Kolestona.. no có¿, przykro mi z tego powodu, bo jako¶ciowo jest niesamowit± farb±. Ale brakuje mi ch³odnej pi±tki i tylko dlatego go zdradzam, choæ nie wiem czy to tylko nie jest chwilowe
A sprzedawca Inebrya ju¿ zaznaczy³, ¿e wys³a³ mi paczkê, wiêc mo¿liwe, ¿e ju¿ jutro j± dostanê

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-09-09 o 19:04
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.