Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 08:53   #3991
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44560580]Wiem. Potrzebuje jednak swietnego lapka. Za 2 tysiace cudu nie znajde. Nie mowie naturalnie, ze sie nie da dobrego sprzetu kupic za te cene. Potrzebuje jednak czegos o wybitnych parametrach. Kocham swego laptopa, a jak nie kocham byle kogo (teraz ). Przy laptopie spedzam mnostwo czasu. Bez laptopa me zycie nie mialoby sensu. Z obecnym chodze na spacery, do biblioteki, jezdze na wycieczki. Nawet swoje imie ma . Ten, ktory zastapi obecnego musi byc wyjatkowy .[/QUOTE]

Jakież to imię mu nadałaś ? Z ciekawości pytam ;-)
Wiem, że za dwa tysie to sprzęt z gazetki co najwyżej :-D
Chociaż, jak patrzę na ten antyk co stoi na moim biurku, to nawet sprzęt z gazetki byłby przy nim mercedesem, haha!
Na szczęście w domu potrzebuję tylko dostępu do neta, a w tej roli tablet się sprawdza wyśmienicie


---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No ja za sówj 3 lata temu płąciłam dużo wiecej Z tym,z e ja muszę miec, ze tak powiem wypasiony, bo do gier wymagajacych uzywam również
Z drugiej strony za Zetke własnie płaciłam coś koło 2 tysiaków i nie żałuję tej kasy Co wiecej, chętnie bym ja zamieniła na nowszą sztukę A kiedyś mówiłam, ze tylko iPhone, alem głupia
A w co grasz ?


---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Dziewczyny, a która potrafi biodrem meble i sprzęty AGD (lodówka!) przestawiać, he ? To moja specjalność 😁

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 08:56   #3992
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Do niedawna mialam HTC z wysuwaną klawiaturą qwerty, ale bateria juz poszła, kupiłam przejsciówke, aby wytrzymac do marca, małą Nokię, bateria trzyma bardzo długo, laduje 1-2 w tygodniu pomimo wielogodzinnych codziennych rozmów, jednak jakosc rozmów fatalna, no i design nie za komfortowy na dzisiejsze czasy. Córka ma HTC One i jest bardzo zadowolona, wczesniej miala BB i planowala 5-tkę, jednak stanęło na one . A ja? Ja musze miec klawiature, juz mnie tablet/7/ wystarczajaco wkurza , a mniejszy smartfon? Wykończy mnie
Ja też skusiłam się teraz na HTC model desire500 biały i jestem super zadowolona. Poszłam po iphona 4 ale Pani w Play przekonała mnie do Htc a , że jestem podatna na sugestie posłuchałam jej. Do tej pory zawsze byłam wierna Nokii , narazie nie żałuję zakupu.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 08:58   #3993
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:08   #3994
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
Mi sie bardzo spodobał zapach marshmallow. Własnie taki słodki, ale nie mdlący
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:14   #3995
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
To i

A co do apple, kiedyś miałam androida w telefonie lg l7, telefon ładny, ale masakrycznie przycinał, aż w końcu nie dało się z niego dzwonić nawet bo się tak zawieszał. Pomyślałam po co mi smartfon jak nawet z niego zadzwonić nie mogę :/ przesiadłam się na starego iphona 3gs i mimo, że staruszek to dawał radę pięknie, aż byłam w szoku i zapragnęłam nowego modelu. Od 2 tygodni mam 5s i żałuje, że wcześniej nie chciałam appla, działa bez porównania. Choć wygląd nowego ios jest dla mnie zbyt kolorowy, ale to już kwestia gustu. Płatne są niektóre aplikacje na apple, tak samo mamy z androidem. Teraz rozmyślam nad ipadem, nie wiem tylko czy mini czy air. W życiu nie przesiadłabym się już na androida i nie jest to kwestia czy lubię czy nie lubię, po prostu miałam i tamten system się u mnie nie sprawdził.

(ale mi wyszedł elaborat )
To jeszcze ja się wypowiem, bo akurat rozmyślam nad zmianą telefonu i nie wiem co zrobić... mam staruszka Iphone 3gs i nie wiem czy brać kolejnego Iphone czy np. Samsunga. Jestem zadowolona z Apple ale mój TŻ ma Samsunga i nie widzę zbyt wielkiej różnicy między nimi, no ale cena tego drugiego zdecydowanie niższa u mnie ważny argument jest taki że telefon ktoś mi ukradnie, zgubię, gdzieś zostawię ( bo już mi się to zdarzyło ) tak wiec z tego powodu wolałabym tańszy model....eh te dylematy...
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:18   #3996
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

ale do każdego imienia można coś a la siara wynaleźć
za nasze porządne córeczki



Ale super prezencik, gratulacje


---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczinka Pokaż wiadomość
Cześć Widziałyście może , czy w Sephorze lub Douglasie jest Guerlain przeceniony? Chciałabym kupić podkład Parure Aqua. Dwa tygodnie temu zakupiłam Everlasting z Clarins'a i jestem strasznie niezadowolona. Któraś z Was może używałam Parure albo poleca inny , treściwy, dobry na zime?
No troszkę się spóźniłaś,pod koniec grudnia było -25 i -30% na całą kolorówkę

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44553418]200 zlotych to w sumie i tak niezle. Widzialam ceny po 350 zlotych . Ciekawy jaki najmocniejszy peeling da sie kupic u nas.[/QUOTE]
James,a próbowałaś Dr.Brandta mikrodermabrazję?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:23   #3997
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
Świetna wiadomość Trzymaj się dzielnie w trójpaku. Niech królewny zdrowo rosną w brzuszku.

Jeśli chodzi o YC moje dwa ulubione to Vanilla Lime i Soft Blanket
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 09:25   #3998
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

...., ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. ...



też mi się samsung s3 podobał bardzo, no ale wymienili mi aktualny tel. po awarii i na razie odpuszczam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:50   #3999
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
O rety ale tu sie technicznie zrobiło to ja jestem we frakcji " mam iPhone ale go nie kocham" , jest tu taka? iPada air mam od świat i chyba wszystkim juz sie pożaliłam że mnie wnerwia do czytania to może jest i ok, i do grania z dzieckiem w durne gierki, ale poza tym to ja stara i wygodna jestem, i muszę mieć klawiaturę i myszkę jak człowiek
Moja frakcja podobna "mam iPhona, nie kocham go, ale toleruję i pod niektórymi względami nawet lubię".

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej
Super . Wszystkiego najlepszego dla Was dziewczynki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:55   #4000
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
wspaniale! dziewczynki pięknie rosną!

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To jeszcze ja się wypowiem, bo akurat rozmyślam nad zmianą telefonu i nie wiem co zrobić... mam staruszka Iphone 3gs i nie wiem czy brać kolejnego Iphone czy np. Samsunga. Jestem zadowolona z Apple ale mój TŻ ma Samsunga i nie widzę zbyt wielkiej różnicy między nimi, no ale cena tego drugiego zdecydowanie niższa u mnie ważny argument jest taki że telefon ktoś mi ukradnie, zgubię, gdzieś zostawię ( bo już mi się to zdarzyło ) tak wiec z tego powodu wolałabym tańszy model....eh te dylematy...
Co do telefonów to iPhone ma stabilniejsza system. Tak samo jest w przypadku komputerów. Ja ma laptopa z 2007 r (system osx Mac Book Pro) i śmiga mi bardzo sprawnie, a mocno go eksploatuje. Pracując na windowsach średnio co dwa lata musiałam stawiać system od nowa.
Mam iPhone 4 trzy lata i cały czas dobrze pracuje.
TZ mimo, ze pracuje na osx już wiele lat to telefony woli testować rożne. Android jest dużo mniej stabilnym systemem, zapycha się. Jeśli jednak ktoś zmienia telefony co 2 lata i nie eksploatuje ich na maxa (technicznie czyli wygrywanie nowych aplikacji, synchronizację z Google itd) to będzie to bardzo dobry wybór.
Ja za rok (czyli po użytkowaniu iPhonea po 4 latach) zamierzam kupić kolejnego iPhonea bo odpowiada mi taka długa żywotność telefonu no i możliwość idealnej synchronizacji z programami z kompu.
Jeśli ktoś lubi robić zdjęcia to iPhoney maja bardzo dobre aparaty

A kwestia ceny - każdy nowy, dobry sprzęt jest drogi (niezależnie od firmy) a potem szybko traci na wartości. Takie życie
Ja ostatnio kupiłam tablet iPada 4 z Retina (czyli nie najnowszy) 128 GB i zapłaciłam za niego o ponad tysiąc złotych mniej w stosunku do najnowszego Air. I to mi się opłacało osobiście 3 tysi bym na tablet nie wydała, bo wole kompy.
Przyznać jednak muszę, ze jest lekki i szybko się go uruchamia, wiec bez problemu mogę go wszędzie zabierać, przydał mi się tez już na jednym spotkaniu biznesowym
W domu używamy go na zmianę z TZtem, bo daje możliwość natychmiastowego dostępu do netu.
Dobrze mi się na nim czyta artykuły, książki i jest świetny do łóżka (jak dziewczyny wcześniej wspominały)

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2014-01-12 o 09:59
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 10:02   #4001
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To jeszcze ja się wypowiem, bo akurat rozmyślam nad zmianą telefonu i nie wiem co zrobić... mam staruszka Iphone 3gs i nie wiem czy brać kolejnego Iphone czy np. Samsunga. Jestem zadowolona z Apple ale mój TŻ ma Samsunga i nie widzę zbyt wielkiej różnicy między nimi, no ale cena tego drugiego zdecydowanie niższa u mnie ważny argument jest taki że telefon ktoś mi ukradnie, zgubię, gdzieś zostawię ( bo już mi się to zdarzyło ) tak wiec z tego powodu wolałabym tańszy model....eh te dylematy...
ja mam oba i samsunga nie cierpie a iphona kocham, ale to kwestia gustu

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
gratuluje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 10:07   #4002
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dobry

spisuje wszystkie tel, o których piszecie i będę sprawdzać opinie jeszcze w necie, bo początkiem mam urodziny, to może z tej okazji bym nowy telefon sobie sprawiła? chciałabym żeby dobry aparat był bo nieraz muszę zrobić zdjęcie czegoś w sklepie czy cennika czy papieru z uczelni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 10:27   #4003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja i mój maz mamy Xperie (on aktualnie Z1 a ja starszy model T) i o ile ja swoje telefony szanuje, to mój maz ma jak james. Pracuje na budowie, a w dodatku mu wszystko leci z rak, wiec telefon nie raz walnoł na beton, lub lezał gdzies pod siedzeniem w samochodzie. Ale nadal ma sie dobrze, a ze jest w ochronnym etui to nawet nie jest porysowany Kiedys chciałam iphona, ale teraz jestem zadwolona bardzo z Xperi, i jesli zmienie to tylko na wyzszy model. Jedyny telefon jakiego nie kupie to Nokia, miałam ze dwa lata temu jakąs lumie (z tych pierwszy zdaje sie) i totalna porażka. Nigdy wiecej Noki
No proszę, nie wiedziałam
Ja zaluje,ze nie kupiłam do telefonu ochranaicza, to teraz bym nie miała poobijanej dookoła oprawy A teraz juz mi sie nie opłaca kupować




A propo do dyskusji o stabilnosci systemu Milki. Mam od 3 lat laptop którego męcze na maxa co dzien bez przerwy do roznorakich czynności i inistalujac i odinstalowywując pierdyliard rzeczy i nie potrzeba mu preinstalacji systemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:04   #4004
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi Tez unikam kontaktu z obcymi, nie laze nigdy srodkiem, po prostu czasem o cos/kogos zahacze, co mnie zawsze zawstydza i denerwuje, bo nie lubie w ten sposob zwracac uwagi.
Na mnie i TZ-ta ostatnio pan wpadl, ale to rzadkosc, racja. A poniewaz bylo to tak nagle i zaskakujace, to zasugerowalam Markowi by sprawdzil czy portfel ma
A to slusznie pomyslalas.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja i mój maz mamy Xperie (on aktualnie Z1 a ja starszy model T) i o ile ja swoje telefony szanuje, to mój maz ma jak james. Pracuje na budowie, a w dodatku mu wszystko leci z rak, wiec telefon nie raz walnoł na beton, lub lezał gdzies pod siedzeniem w samochodzie. Ale nadal ma sie dobrze, a ze jest w ochronnym etui to nawet nie jest porysowany Kiedys chciałam iphona, ale teraz jestem zadwolona bardzo z Xperi, i jesli zmienie to tylko na wyzszy model. Jedyny telefon jakiego nie kupie to Nokia, miałam ze dwa lata temu jakąs lumie (z tych pierwszy zdaje sie) i totalna porażka. Nigdy wiecej Noki
Lumia to na Windowsie jest. Rzeczywiscie, Winde trzeba pokochac i zrozumiec. Mnie na poczatku szlag trafial. Teraz bardzo lubie.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jakież to imię mu nadałaś ? Z ciekawości pytam ;-)
Wiem, że za dwa tysie to sprzęt z gazetki co najwyżej :-D
Chociaż, jak patrzę na ten antyk co stoi na moim biurku, to nawet sprzęt z gazetki byłby przy nim mercedesem, haha!
Na szczęście w domu potrzebuję tylko dostępu do neta, a w tej roli tablet się sprawdza wyśmienicie
Wstydze sie .



Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej
Super!!

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc
Waniliowa babeczka, Snowflake Cookie, Spiced Orange.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James,a próbowałaś Dr.Brandta mikrodermabrazję?
Pewnie .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Co do telefonów to iPhone ma stabilniejsza system. Tak samo jest w przypadku komputerów. Ja ma laptopa z 2007 r (system osx Mac Book Pro) i śmiga mi bardzo sprawnie, a mocno go eksploatuje. Pracując na windowsach średnio co dwa lata musiałam stawiać system od nowa.
Tylko, ze tego, co piszesz nie da sie odniesc do dzisiejszej rzeczywistosci. O ile XP byl problematyczny to obecna 7-ka (8-ki nie mialam) chodzi jak zloto.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
spisuje wszystkie tel, o których piszecie i będę sprawdzać opinie jeszcze w necie, bo początkiem mam urodziny, to może z tej okazji bym nowy telefon sobie sprawiła? chciałabym żeby dobry aparat był bo nieraz muszę zrobić zdjęcie czegoś w sklepie czy cennika czy papieru z uczelni
Samsung .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No proszę, nie wiedziałam
Ja zaluje,ze nie kupiłam do telefonu ochranaicza, to teraz bym nie miała poobijanej dookoła oprawy A teraz juz mi sie nie opłaca kupować
Na moj ochronnego plastiku nie ma. Mam etui skorzane (recznie robione nawet), ale chowac mi sie nie chce. Zawsze jak gdzies laze to muzyki slucham, co chwile skacze miedzy piosenkami i nie chce mi sie co trzy minuty z etui wyjmowac.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-12 o 12:15
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:15   #4005
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44564455]


Samsung .

[/QUOTE]

właśnie chyba najbardziej by mi pasił kiedyś miałam dwa samsungi i jakoś mam sentyment a jaki masz model?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:17   #4006
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No proszę, nie wiedziałam
Ja zaluje,ze nie kupiłam do telefonu ochranaicza, to teraz bym nie miała poobijanej dookoła oprawy A teraz juz mi sie nie opłaca kupować




A propo do dyskusji o stabilnosci systemu Milki. Mam od 3 lat laptop którego męcze na maxa co dzien bez przerwy do roznorakich czynności i inistalujac i odinstalowywując pierdyliard rzeczy i nie potrzeba mu preinstalacji systemu.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44564455]A to slusznie pomyslalas.



Lumia to na Windowsie jest. Rzeczywiscie, Winde trzeba pokochac i zrozumiec. Mnie na poczatku szlag trafial. Teraz bardzo lubie.



Wstydze sie .





Super!!



Waniliowa babeczka, Snowflake Cookie, Spiced Orange.



Pewnie .



Tylko, ze tego, co piszesz nie da sie odniesc to dzisiejszej rzeczywistosci. O ile XP byl problematyczny to obecna 7-ka (8-ki nie mialam) chodzi jak zloto.



Samsung .



Na moj ochronnego plastiku nie ma. Mam etui skorzane (recznie robione nawet), ale chowac mi sie nie chce. Zawsze jak gdzies laze to muzyki slucham, co chwile skacze miedzy piosenkami i nie chce mi sie co trzy minuty z etui wyjmowac.[/QUOTE]
Pogrubione: Masz racje, ja niesty jestem osoba ktorej brak cierpliwosci. Mam laptopa z win8 i normalnie szlag mnie trafia. Czasami mam ochote walnac nim o sciane. Za miesiac konczy mi sie gwarancja na niego i przeinstaluje na win7 bo nie moge sie przyzwyczaic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:23   #4007
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
właśnie chyba najbardziej by mi pasił kiedyś miałam dwa samsungi i jakoś mam sentyment a jaki masz model?
Obecnie zadnego, bo w reklamacji jest. Mialam jeden z nowszych, ale na Windzie. Windowsa nie kazdy lubi. Najlepszy na rynku ogolnodostepny jest Galaxy S4. Nic lepszego nie znajdziesz. Air Gesture to dzielo sztuki doslownie.
Note unikaj, bo jest bardzo niewygodny, zreszta tablet juz masz.
Jesli szukasz prostego telefonu z dobrym aparatem bez pierdyliona wgranych aplikacji to moze Ace 2 lub Omnia M?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość



Pogrubione: Masz racje, ja niesty jestem osoba ktorej brak cierpliwosci. Mam laptopa z win8 i normalnie szlag mnie trafia. Czasami mam ochote walnac nim o sciane. Za miesiac konczy mi sie gwarancja na niego i przeinstaluje na win7 bo nie moge sie przyzwyczaic
Na poczatku na pewno jest ciezko. Mnie z XP ciezko bylo sie na 7-ke przerzucic. Wszystko bylo nie tam, gdzie powinno. Teraz 7-ke kocham. Moze 8-ka tez podobije Twoje serce?
Zanim przeinstalujesz na 7-ke to sprawdz czy mozesz to w ogole zrobic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 12:11   #4008
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44564455]
Tylko, ze tego, co piszesz nie da sie odniesc to dzisiejszej rzeczywistosci. O ile XP byl problematyczny to obecna 7-ka chodzi jak zloto.


Na poczatku na pewno jest ciezko. Mnie z XP ciezko bylo sie na 7-ke przerzucic. Wszystko bylo nie tam, gdzie powinno. Teraz 7-ke kocham. Moze 8-ka tez podobije Twoje serce?
Zanim przeinstalujesz na 7-ke to sprawdz czy mozesz to w ogole zrobic .[/QUOTE]

Całkiem się z tym zgadzam

Ja nie miałam problemu z przejsciem z XP na wyższy. Z tym ze zaliczyłam tez Vistę, wielce nieudany system, ale jakos dałam rade przez rok go uzytkować. Potem miałąm 7 i od razu bardzo polubiłam. Na 8 pracowałam i nie ma mowy - do nosa jest. Gdybym miala teraz kupowac lapa z 8, to wgrałabym mu 7, albo jednak poczekałabym z kupnem na nowy system
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 12:27   #4009
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Całkiem się z tym zgadzam

Ja nie miałam problemu z przejsciem z XP na wyższy. Z tym ze zaliczyłam tez Vistę, wielce nieudany system, ale jakos dałam rade przez rok go uzytkować. Potem miałąm 7 i od razu bardzo polubiłam. Na 8 pracowałam i nie ma mowy - do nosa jest. Gdybym miala teraz kupowac lapa z 8, to wgrałabym mu 7, albo jednak poczekałabym z kupnem na nowy system
Tylko, ze szanse, ze sie tak da sa naprawde niewielke. Jest to wlasnie polityka Windowsa. Jesli wgrali na laptopa 8-ke to male szanse, ze 7-ka pojdzie. Nie chodzi tu naturalnie o wymagania systemowe, ale o sterowniki. W nowszych laptopach z 8-ka jest sprzet, do ktorego moga nie istniec sterowniki pod 7-ke.
Ja mialam w pierwszych dniach uzytkowania 7-ki kryzys i chcialam wrocic do XP. Okazalo sie, ze nie istnieje sterownik na XP do mojej kamery i karty dzwiekowej. Dalej juz nie sprawdzalam, bo laptop bez dzwieku srednio mnie kreci .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 12:54   #4010
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Niekoniecznie ostatnio na asusa dalo sie wgrac 7 a wczesniej byla 8 - od nowosci


Wysłane przez Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 13:02   #4011
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44565755]Tylko, ze szanse, ze sie tak da sa naprawde niewielke. Jest to wlasnie polityka Windowsa. Jesli wgrali na laptopa 8-ke to male szanse, ze 7-ka pojdzie. Nie chodzi tu naturalnie o wymagania systemowe, ale o sterowniki. W nowszych laptopach z 8-ka jest sprzet, do ktorego moga nie istniec sterowniki pod 7-ke.
Ja mialam w pierwszych dniach uzytkowania 7-ki kryzys i chcialam wrocic do XP. Okazalo sie, ze nie istnieje sterownik na XP do mojej kamery i karty dzwiekowej. Dalej juz nie sprawdzalam, bo laptop bez dzwieku srednio mnie kreci .[/QUOTE]

My nie mielismy nigdy problemów z downgradowaniem nowszych lapów do starych systemów, a tz już tego torche porobił
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 13:05   #4012
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44564720]Obecnie zadnego, bo w reklamacji jest. Mialam jeden z nowszych, ale na Windzie. Windowsa nie kazdy lubi. Najlepszy na rynku ogolnodostepny jest Galaxy S4. Nic lepszego nie znajdziesz. Air Gesture to dzielo sztuki doslownie.
Note unikaj, bo jest bardzo niewygodny, zreszta tablet juz masz.
Jesli szukasz prostego telefonu z dobrym aparatem bez pierdyliona wgranych aplikacji to moze Ace 2 lub Omnia M?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



Na poczatku na pewno jest ciezko. Mnie z XP ciezko bylo sie na 7-ke przerzucic. Wszystko bylo nie tam, gdzie powinno. Teraz 7-ke kocham. Moze 8-ka tez podobije Twoje serce?
Zanim przeinstalujesz na 7-ke to sprawdz czy mozesz to w ogole zrobic .[/QUOTE]
Od marca tamtego roku mam tego laptopa, i nadal mnie wnerwia, czekam do konca gwarancji. Podobno moge przeinstalowac, szwagier informatyk sie tym zajmnie bo ja bym pewnie cos popsuła. Zreszta teraz to da sie wszystko zrobic, mojemu koledze przeinstalowali chromebooka (ktorego podobno sie nie da) na windowsa. Dla mnie to czarna magia, dobrze ze mam mojego ukochanego szwagra
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 13:19   #4013
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Oj Dziewczynki, ja nie dosyc ze sie obijam o wszystko to jeszcze sie przezwracam i zlatuje ze schodow jestem krolowa niezdar

Moj chlop ma s3, mnie sie bardzo podoba, tez bym mogla miec
Jedynie co uwazam za skandaliczne to jakosc obudowy - taki kiepski plastik w tak drogim telefonie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 14:03   #4014
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Niekoniecznie ostatnio na asusa dalo sie wgrac 7 a wczesniej byla 8 - od nowosci
Pisalam o najnowszych modelach i o malych szansach. Nie o zerowych szansach .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
My nie mielismy nigdy problemów z downgradowaniem nowszych lapów do starych systemów, a tz już tego torche porobił
Jasne, wszystko zalezy do sprzetu. Mowie tylko, ze przy najnowszych modelach taka polityka jest. Zreszta 2 lata temu Microsoft zajal sie wytrzebieniem z rynku XP, wiec sterownikow zadnych nie bylo.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Widzialyscie watek o kosmetykach Charlotte Tilbury? Pieknie sa te kosmetyki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 14:20   #4015
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44567477]Pisalam o najnowszych modelach i o malych szansach. Nie o zerowych szansach .



Jasne, wszystko zalezy do sprzetu. Mowie tylko, ze przy najnowszych modelach taka polityka jest. Zreszta 2 lata temu Microsoft zajal sie wytrzebieniem z rynku XP, wiec sterownikow zadnych nie bylo.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Widzialyscie watek o kosmetykach Charlotte Tilbury? Pieknie sa te kosmetyki.[/QUOTE]

Nie widziałam, to nowosc? Widze ze ceny podane w funtach, moze niedługo z gazetami angielskimi pojawia sie jakies miniaturki, tak jak np. benefit lub jemma kidd
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:18   #4016
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Orientuje sie ktoras z Was w Allegro? Zmienilam wczoraj dzien wyplaty srodkow w PayU. Obecnie mam taka informacje: "Trwa weryfikacja Twoich danych. Poczekaj na e-mail z informacją o ich akceptacji lub odrzuceniu.". Ktos cos u mnie przed chwila kliknal, przyszla wiadomosc, ze "Kupujący X wybrał sposób zapłaty i dostawy dla zakupów w Twojej ofercie." Srodkow na Allegro w zakladce PayU jednak nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:25   #4017
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44568637]Orientuje sie ktoras z Was w Allegro? Zmienilam wczoraj dzien wyplaty srodkow w PayU. Obecnie mam taka informacje: "Trwa weryfikacja Twoich danych. Poczekaj na e-mail z informacją o ich akceptacji lub odrzuceniu.". Ktos cos u mnie przed chwila kliknal, przyszla wiadomosc, ze "Kupujący X wybrał sposób zapłaty i dostawy dla zakupów w Twojej ofercie." Srodkow na Allegro w zakladce PayU jednak nie ma.[/QUOTE]
Kupujący jeszcze nie zapłacił, wybranie sposobu zapłaty nie jest równe z uiszczeniem wpłaty.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:33   #4018
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Kupujący jeszcze nie zapłacił, wybranie sposobu zapłaty nie jest równe z uiszczeniem wpłaty.
A to jak, oprocz logowania na PayU zorientowac sie czy ktos wplacil srodki?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-12 o 15:34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:34   #4019
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44568872]A to jak, oprocz logowania na PayU zorientowac sie czy ktos wplacil srodki?[/QUOTE]

Dostaniesz maila z informacja o wplacie.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:35   #4020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44568872]A to jak, oprocz logowania na PayU zorientowac sie czy ktos wplacic srodki?[/QUOTE]

Jak ktoś zrobi to prze PayU to przyjdzie Ci mail, ze dokonana została wpłata
Jesli ktoś wybrał spośób zapłaty zwykły przelew, to sama muisz sprawdzac swoje konto.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.