Manicure hybrydowy ? - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 07:58   #1831
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
mam top z estetiq i nic takiego nie zauważyłam

Mój jest normalny, przezroczysty i nie zmienia odcienia koloru. Nigdy też nie zdarzyło mi się żeby pękał czy coś takiego. Może masz jakiś stary?

mam dwa i w obu taka sytuacja ;/ mam wrażenie że sie jakościowo pogorszyli. Na paznokciach zaczynają sie robić odpryski. Przerzucam sie na baze z Semilaca i nad topem jeszcze pomyśle, być moze wezme NeoNail bo lakiery sie sprawdzają u mnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:50   #1832
Anett_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
mimo wszystko uważam,że jest to brak techniki i doświadczenia przy nakładaniu hybrydy
Również tak uważam. Wiem, że każdy chce teraz zaoszczędzić, ale kosmetyczki i stylistki paznokci nie bez powodu inwestują i tu dużą kasę w szkoły, szkolenia i kursy oraz dobrej jakości produkty.
A potem opinia że paznokcie żelowe, tipsy czy hybrydy niszczą naturalne paznokcie lub nie warto robić, bo szybko odpadają. A prawda jest taka, że jak się profesjonalnie założy i ściągnie takie paznokcie to płytki nie zniszczymy. Tak samo jest w kwestii trwałości jak i estetyki wykonanych paznokci.
__________________
Salon Freestyle - profesjonalny fryzjer w Rybniku zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty nowoczesnych zabiegów oraz usług fryzjerskich wykonywanych na produktach renomowanych firm.
Anett_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:56   #1833
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zachęcona Waszymi opiniami, kupilam wczoraj 6 kolorow , baze i top z semilac, no i zobaczymy.... Do tej pory uzywalam gelish, mollona , estetiq i cz. i ostatnio cos nie chce trzymac jak nalezy mollon, gdzie wczesniej trzymal na beton... nie wiem, moze wina teraz upałow.... :/
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:08   #1834
khaleesi11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z hybrydami

2 dni to wyjątkowo krótko, aż dziwne. ja używam lakierów hybrydowych cnd shellac i trzymają mi się spokojnie 2 tygodnie. próbowałam innych tańszych zamienników (m.in. olivii) i wytrzymały zaledwie tydzień. wg mnie mogła to być również kwestia lakieru.
khaleesi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:08   #1835
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
zachęcona Waszymi opiniami, kupilam wczoraj 6 kolorow , baze i top z semilac, no i zobaczymy.... Do tej pory uzywalam gelish, mollona , estetiq i cz. i ostatnio cos nie chce trzymac jak nalezy mollon, gdzie wczesniej trzymal na beton... nie wiem, moze wina teraz upałow.... :/
możliwe że to od upałów bo moja baza z Estetiqa trzymała przyzwoicie, na primerze bez odprysków ponad 2 tygodnie, bez primera tydzień. Wczoraj zrobiłam mani bez primera i po dwóch godzinach miałam odprysk na kciuku ;/ też bede Semilaca zamawiać. Chyba że uda mi sie zebrać informacje na temat NeoNail bo ich mam stacjonarnie a półka cenowa ta co Semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:43   #1836
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja przy niektórych lakierach ostatnią warstwę koloru utwardzam 2 razy
Pomogło! dziękuję
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:46   #1837
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Czy moge nalozyc na hubryde zel zamiast nablyszczacza?

Wysłane z mojego GT-S5300
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:21   #1838
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Primer, używac czy nie? Już sama nie wiem. jeśli tak to jaki? Mam baze shellac, kolorowka rozna, top estetiq i czesto odpryskuje mi lakier z wolnego brzegu mimo, ze go zabezpieczam? Czemu?!
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:40   #1839
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wszystko juz bylo omawiane. Przeszukaj forum--> primer
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:19   #1840
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Łatwiej byłoby gdybyś napisała tak lub nie. Czytałam już różne wątki i nie znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:22   #1841
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedni uzywaja a drudzy nie i dlatego najlepiej przeczytac rozne opinie a nie isc na latwizne i zadawac kolejny raz to samo pytanie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 16:39   #1842
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Primer, używac czy nie? Już sama nie wiem. jeśli tak to jaki? Mam baze shellac, kolorowka rozna, top estetiq i czesto odpryskuje mi lakier z wolnego brzegu mimo, ze go zabezpieczam? Czemu?!
Użyj bezkwasowego, na same końcówki. Z primerem trochę lepiej trzyma, dużo gorzej schodzi.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:00   #1843
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość

Trufel - jak sie sprawuje baza Semilac? Łączysz ją z innymi kolorówkami? Myślałam nad nią i Twoje zdanie by mi bardzo pomogło
baze polecam, swietnie sie trzyma, lakiery tez sa fajne, ale slabo kryja... wracajac do topu - dzis robilam siostrze i trzymalam warstwy po 4 min, top - 6 min i jest lepiej, o wiele ladniej sie blyszcza, choc to jeszcze nie jest to. na koniec przetarlam oczywiscie cleanerem. nie wiem gdzie robie blad
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:01   #1844
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Manicure hybrydowy ?

z primerem w acetonie się odmoczy? zawsze mam problem ze zdjęciem hybryd. myślałam, że za krótko trzymam te waciki, ale chyba rozwiązałaś moją zagadkę.
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:27   #1845
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj dotarły hybrydy semilac, 2 kolory, baza i top. Top pięknie nabłyszcza i nigdzie nie jest matowy. Na koniec zamiast cleanerem przetarłam spirytusem salicylowym


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ten spirytus kupujesz w aptece?

Slyszalyscie o lakierach CLARO?
__________________


Edytowane przez Trufel
Czas edycji: 2014-07-30 o 20:39
Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:32   #1846
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
ten spirytus kupujesz w aptece?
..
od s.salicylowego schodzi skóra z palców

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
z primerem w acetonie się odmoczy? zawsze mam problem ze zdjęciem hybryd. myślałam, że za krótko trzymam te waciki, ale chyba rozwiązałaś moją zagadkę.
...
odmoczy się,primer tu nie ma nic do rzeczy...może poprostu za mało matowisz top? własciwie to najlepiej spiłowac go az do koloru
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:50   #1847
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez Anett_87 Pokaż wiadomość
Również tak uważam. Wiem, że każdy chce teraz zaoszczędzić, ale kosmetyczki i stylistki paznokci nie bez powodu inwestują i tu dużą kasę w szkoły, szkolenia i kursy oraz dobrej jakości produkty.
A potem opinia że paznokcie żelowe, tipsy czy hybrydy niszczą naturalne paznokcie lub nie warto robić, bo szybko odpadają. A prawda jest taka, że jak się profesjonalnie założy i ściągnie takie paznokcie to płytki nie zniszczymy. Tak samo jest w kwestii trwałości jak i estetyki wykonanych paznokci.
Zgoda, ale znalezienie stylistki z prawdziwego zdarzenia to prawdziwy wyczyn. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i zaangażowanie. Kilka tygodni temu byłam w salonie, gdzie dyplomowana stylistka zmasakrowała mi płytki, a manikiur hybrydowy zrobiła na poziomie gimnazjalistki dysponującej badziewnym zestawem z allegro. Sam fakt ukończenia kursu z nikogo nie zrobi dobrego rzemieślnika, o artyzmie nie wspominając

A wracając do głównego tematu - pierwszą hybrydę robiłam na zestawie Cosmetics Zone i trzymał się dwa tygodnie. Zdjęłam z powodu odrostu. Więc przyczyn szukałabym gdzie indziej. Może jeszcze raz warto udać się do sprawdzonej profesjonalistki i śledzić dokładnie krok po kroku wszystkie czynności ?
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 09:39   #1848
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z hybrydami

[QUOTE=Margarita;47525314]Zgoda, ale znalezienie stylistki z prawdziwego zdarzenia to prawdziwy wyczyn. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i zaangażowanie. Kilka tygodni temu byłam w salonie, gdzie dyplomowana stylistka zmasakrowała mi płytki, a manikiur hybrydowy zrobiła na poziomie gimnazjalistki dysponującej badziewnym zestawem z allegro. Sam fakt ukończenia kursu z nikogo nie zrobi dobrego rzemieślnika, o artyzmie nie wspominając
...
w Warszawie jest baaardzo dużo Dziewczyn świetnie wykonujących swoją prace,jest też baardzo dużo niezłych salonów..tu nie mozna aż tak narzekać.....to na marginesie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:04   #1849
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
w Warszawie jest baaardzo dużo Dziewczyn świetnie wykonujących swoją prace,jest też baardzo dużo niezłych salonów..tu nie mozna aż tak narzekać.....to na marginesie.
Oczywiście, ale trzeba poszukać, poczytać opinie, oglądać prace (jeśli ktoś zamieszcza). Wejście do przypadkowego salonu prosto z ulicy, czy wybór oferty z ogłoszenia/gruponu nie gwarantuje dobrze wykonanej usługi (mimo, że na ścianach wiszą eleganckie dyplomy ukończenia różnorakich kursów).
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 10:07   #1850
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale trzeba poszukać, poczytać opinie, oglądać prace (jeśli ktoś zamieszcza). Wejście do przypadkowego salonu prosto z ulicy, czy wybór oferty z ogłoszenia/gruponu nie gwarantuje dobrze wykonanej usługi (mimo, że na ścianach wiszą eleganckie dyplomy ukończenia różnorakich kursów).
....
zwłaszcza z gruponu nie gwarantuje ale to tak jak ze wszystkim ,jak chce isc do dentysty to też szukam tego dobrego,a nie pierwszego lepszego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 13:22   #1851
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ktos tu pytal o art lak. Najgorsze smieci. Absolutnie nie radze kupowac;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 09:30   #1852
Anett_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Zgoda, ale znalezienie stylistki z prawdziwego zdarzenia to prawdziwy wyczyn. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i zaangażowanie. Kilka tygodni temu byłam w salonie, gdzie dyplomowana stylistka zmasakrowała mi płytki, a manikiur hybrydowy zrobiła na poziomie gimnazjalistki dysponującej badziewnym zestawem z allegro. Sam fakt ukończenia kursu z nikogo nie zrobi dobrego rzemieślnika, o artyzmie nie wspominając

A wracając do głównego tematu - pierwszą hybrydę robiłam na zestawie Cosmetics Zone i trzymał się dwa tygodnie. Zdjęłam z powodu odrostu. Więc przyczyn szukałabym gdzie indziej. Może jeszcze raz warto udać się do sprawdzonej profesjonalistki i śledzić dokładnie krok po kroku wszystkie czynności ?
Oczywiście, zgadzam się z Tobą, że niestety poziom profesjonalizmu większości salonów jest opłakany! Pewnie dlatego, że właściciele nie dbają o dokształcanie swoich pracowników, najczęściej biorą do pracy osoby uczące się lub świeżo po szkole (mam nadzieje, że są po jakiejkolwiek szkole) i rzucają od razu na głęboką wodę - czyli do wykonywaniu usług, a raczej uczeniu się na normalnych klientkach.
Ponadto, cały czas zostaje zaniżony poziom cenowy, w związku z tym używają gorszych produktów. Bolesne, ale prawdziwe...

Drugą stroną medalu jest to, że większość szkół tego typu to również poziom masakryczny i ciężko wynieść z nich jakąkolwiek merytoryczną wiedzę. To samo dotyczy kursów i szkoleń, np. właśnie stylizacji paznokci.

Dlatego naprawdę warto czasami włożyć większy angaż w szukanie salonów, które są pewne. Popytać znajomych, poszukać w necie (oczywiście tam często komentarze są niestety pisane przez konkurencję) no i spróbować - jeżeli nie będziemy zadowolone, szukać dalej, a nie od razu krytykować, że np. przedłużanie paznokci jest bee bo niszczy paznokcie. Pozdrawiam!
__________________
Salon Freestyle - profesjonalny fryzjer w Rybniku zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty nowoczesnych zabiegów oraz usług fryzjerskich wykonywanych na produktach renomowanych firm.
Anett_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 22:41   #1853
Ilona81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny, mam problem. Nie tak dawno pisałam, że po nałożeniu topu , utwardzeniu i przemyciu robił się matowy ale nie każdy pazurek. Zmieniłam top na nowy i nic. Jedna z Was(dobrze, że jesteście) poradziła aby rozcieńczać cleaner- ale to też nic nie dało. Kupiłam nawet nowe żarówki ( 36W) ale mam wrażenie, że ona nie utwardzają do końca bo jak maluje topem to na pędzelku zostaje kolor, dodam, że każdą warstwę utwardzam 3 min. Nie wiem co robić bo ostatnio kupiłam nawet nową lampę i też nic, matowieją wyrywkowo. Czy macie pojęcie od czego się tak dzieję, używam ich już 2 lata i dopiero teraz jest coś nie tak, gdzie szukać przyczyny? Nowa: baza, lampa, top, przemywam skinseptem lub cleanerem. Wszystko robię jak poprzednio a jednak efekt jest niezadawalający. Dziś kupiłam top z innej firmy i też się robią wyrywkowo matowe( Pomóżcie proszę co może być nie tak.
Ilona81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 22:45   #1854
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Ilona81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Nie tak dawno pisałam, że po nałożeniu topu , utwardzeniu i przemyciu robił się matowy ale nie każdy pazurek. Zmieniłam top na nowy i nic. Jedna z Was(dobrze, że jesteście) poradziła aby rozcieńczać cleaner- ale to też nic nie dało. Kupiłam nawet nowe żarówki ( 36W) ale mam wrażenie, że ona nie utwardzają do końca bo jak maluje topem to na pędzelku zostaje kolor, dodam, że każdą warstwę utwardzam 3 min. Nie wiem co robić bo ostatnio kupiłam nawet nową lampę i też nic, matowieją wyrywkowo. Czy macie pojęcie od czego się tak dzieję, używam ich już 2 lata i dopiero teraz jest coś nie tak, gdzie szukać przyczyny? Nowa: baza, lampa, top, przemywam skinseptem lub cleanerem. Wszystko robię jak poprzednio a jednak efekt jest niezadawalający. Dziś kupiłam top z innej firmy i też się robią wyrywkowo matowe( Pomóżcie proszę co może być nie tak.
...
jakiej firmy masz kolorówke?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:24   #1855
Ilona81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jakiej firmy masz kolorówke?
Ar style z Częstochowy i większość firm na tym terenie z niej korzysta i jest ok.
Ilona81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:46   #1856
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

to nie jest dobra hybryda (jesli mozemy ten produkt nazwac hybryda). Ja bym nie poszla do salonu na mani zrobione takimi produktami. To marka wlasna rozlewana w Chinach (tak samo jak elarto).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:13   #1857
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

...
dokładnie....to,że salony pracują na tym świadczy tylko o tym,że chcą mocno przyoszczędzić na produktach...ja podobnie mysle o Neonail<nie tylko hybrydach>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 20:29   #1858
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny, zrobiłam manicure. Położyłam 2 warstwy hybrydy i top. W świetle dziennym widzę, że są lekkie prześwity. I stąd moje pytanie. Czy mogę dołożyć kolejną warstwę koloru na już gotowy manicure i jeszcze raz pokryć topem? Pytanie może głupie, ale nie chcę zepsuć pracy.
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 21:03   #1859
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobiłam manicure. Położyłam 2 warstwy hybrydy i top. W świetle dziennym widzę, że są lekkie prześwity. I stąd moje pytanie. Czy mogę dołożyć kolejną warstwę koloru na już gotowy manicure i jeszcze raz pokryć topem? Pytanie może głupie, ale nie chcę zepsuć pracy.
Wydaje mi się że tak, tylko spiluj top bloczkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 21:46   #1860
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dokładnie....to,że salony pracują na tym świadczy tylko o tym,że chcą mocno przyoszczędzić na produktach...ja podobnie mysle o Neonail<nie tylko hybrydach>
myśle że do domowego użytku Neonail zły nie jest. Ja mam 5 kolorów, nakładają się dobrze, odmaczają dużo lepiej niż Estetiq i mani trzyma bez odprysków. Ale gdybym miała salon to raczej inwestowałabym w coś z wyższej półki
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.