Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 00:04   #4681
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam się i ja z rana .
Wczoraj se kupiłam o taka kiece http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242006.html kobaltową, z kodem wyszła za 26 zł . I to tyle z moich zakupów, dziś czekam na kuriera ze szminą Guerlain i peelingiem do ust i tak to . Idę sprzątać .
Ho ho sexi laleczka będziesz w niej
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:07   #4682
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Wiecie co ponosiłam dziś tą szminę Guerlain i sama nie wiem... da się to zwrócić czy Sephora nie przyjmuje używanych? Ona na ustach zostawia takie jakby hmm ziarenka brokatu tzn. jak docisne usta to czuć, że nie jest gładko tylko takie coś jak piasek no po drugie primo szybko z ust złazi, ładny kolor ale no na dłuższą metę i za taką cene to ja pierdziele takie coś. Da się z tym coś zrobić?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:27   #4683
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiecie co ponosiłam dziś tą szminę Guerlain i sama nie wiem... da się to zwrócić czy Sephora nie przyjmuje używanych? Ona na ustach zostawia takie jakby hmm ziarenka brokatu tzn. jak docisne usta to czuć, że nie jest gładko tylko takie coś jak piasek no po drugie primo szybko z ust złazi, ładny kolor ale no na dłuższą metę i za taką cene to ja pierdziele takie coś. Da się z tym coś zrobić?
Mozesz sprobowac ja zwrocic, w formularzu zwrotu jest punkt 3. jestem rozczarowana produktami 4. nie odpowiada mi kolor.
mysle ze daje to furtke do zwrotu testowanego produktu.

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-01-28 o 00:29
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:28   #4684
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dobra chyba zmienię S na inną ulubioną, mimo, że jest malutka i ma okrojony asortyment to ma fajne kobitki ( to ta co jest też tam fajny facet u nich ) .

Po narzekaniu na moją cerę i mojej długiej historii co mi służy, a na co nie chcę w ogóle patrzeć Pani od razu zajarzyła z jakim "snobem" ma do czynienia No więc dużo nie musiała namawiać, bo wiedziałam po co idę, więc pokazała mi co miała pokazać, czyli krem i maskę Diora, którą mam Hydra Life, maskę nawilżającą Eisenberga, maskę nawilżającą Rexeline i maskę Strivectin bardzo silnie nawilżającą na noc, która też rozświetla, odwodniona skóra pije jak szalona. Roztarłam ją na dłoni i chyba muszę ją mieć, rozświetlenie widać od razu, konsystencja super i chwilę po rozsmarowaniu skóra na dłoni no cud miód ( Amyz mam nowe chciejstwo cena 279 zł ). Pani zrobiła mi próbkę i to taką od serca, stwierdziła, że musi mi starczyć przynajmniej na 3-4 razy Kupiłam za to krem Chanel Hydra Beauty i Micro Serum Chanel ( to już miałam więc w sumie tylko uzupełniłam zapasy ). Potem poszłyśmy na kolorówkę tu też wiedziałam co chcę. Tej pomady w tubie Diora jeszcze nie mieli ( może będzie na początku lutego ) więc wzięłam tylko ten kredko-cień w kolorze Iris, chciałam jeszcze Twiga bo cień ładny ale kredka brzydka więc nie wzięłam. Piękna jest też Hortensia ale mam podobne kolory z Estee Lauder. Potem jeszcze wzięłam te nowe maski na usta i na dłonie.

Uwaga, uwaga a z gratisów dostałam:
serum Guerlaina, krem Guerlaina na dzień, krem Guerlaina na noc, krem Chanel na dzień, krem Chanel na noc, krem Sisleya i próbkę maseczki tej właśnie Strivectin Normalnie mnie Pani dopieściła, że hej

Amyz teraz do Ciebie: Chanel wprowadza udoskonalone kremy te czarne Le Lift, wyprzedają teraz stare ( przecena z 329 na 311,90 i nie wchodzi żaden rabat ) a nowe są już po 519 zł i one są dzienno-nocne

Potem poszłam do SP i kupiłam farbę do włosów, micela z Lieraca ( miał ktoś, dobre to to ? ) i Pepsi ( ale tyko 0,5 L i to moja pierwsze od piątku )

No i na końcu Douglas, ale tu tylko wpadłam z bonem 40 zł i wzięłam Guerlaina kisskiss oczywiście i dostałam próbkę Diora nawet mój kolor i balsam do ciała Clarins

Poniżej zdjęcia i sorry za ten chlew na stole
Jesteś Miszczem
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:29   #4685
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Poważnie? A ja dzisiaj testowałam ten drugi kolor i jestem bardzo zadowolona Ostatnio mam kiepski czas i ciągle coś dołującego na mnie zapada, więc rozmyślam nad nią intensywnie w ramach pociechy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:32   #4686
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Mozesz sprobowac ja zwrocic, w formularzu zwrotu jest punkt 3. jestem rozczarowana produktami 4. nie odpowiada mi kolor.
mysle ze daje to furtke do zwrotu testowanego produktu.

Dziękuję, chyba tak zrobię .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:33   #4687
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

I takie pytanko mam jeszcze - czy jak się zwraca coś, to nabite na kartę punkty też się kasują?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 00:34   #4688
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Poważnie? A ja dzisiaj testowałam ten drugi kolor i jestem bardzo zadowolona Ostatnio mam kiepski czas i ciągle coś dołującego na mnie zapada, więc rozmyślam nad nią intensywnie w ramach pociechy
Ona mi strasznie przypomina jeśli chodzi o formułę YSL Sheer Volupte czy jakoś tak. Miałam tą YSL i też były takie jakby drobinki piasku. Jak ja nogi codziennie gole bo muszę mieć gładkie to usta to już w ogóle, nie zniese tego .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:45   #4689
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość



annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:46   #4690
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ona mi strasznie przypomina jeśli chodzi o formułę YSL Sheer Volupte czy jakoś tak. Miałam tą YSL i też były takie jakby drobinki piasku. Jak ja nogi codziennie gole bo muszę mieć gładkie to usta to już w ogóle, nie zniese tego .
Każdy ma inne upodobania
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 00:51   #4691
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie na dobry sen
Dobry

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

A ja w sobotę idę do kina na Dziewczynę z portretu
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 00:52   #4692
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Każdy ma inne upodobania
Toż tak . Ja ostatnio cały czas w matach chodzę, a ta ma jednak mniejsze krycie no i inne wykończenie, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Przemyślę to jeszcze, a tymczasem idę w kimono. Kutangowych snów .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 01:37   #4693
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiecie co ponosiłam dziś tą szminę Guerlain i sama nie wiem... da się to zwrócić czy Sephora nie przyjmuje używanych? Ona na ustach zostawia takie jakby hmm ziarenka brokatu tzn. jak docisne usta to czuć, że nie jest gładko tylko takie coś jak piasek no po drugie primo szybko z ust złazi, ładny kolor ale no na dłuższą metę i za taką cene to ja pierdziele takie coś. Da się z tym coś zrobić?
Daj znać jak Ci się uda - z tego co obserwuję nie przyjmują zwrotów nawet w przypadku alergii na produkt i tłumaczą to tak, że trzeba sobie wypróbować w stacjo, a nie zakupiony produkt, bo jak otwarty, to nie przyjmują. Trzymam kciuki - powinni w końcu się ogarnąć i zrobić z naszej S amerykańską

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
I takie pytanko mam jeszcze - czy jak się zwraca coś, to nabite na kartę punkty też się kasują?
Tak Zawsze anulują pkt przy zwrocie - inaczej każdy by zrobił zakupy za 6 tysi i wszystko zwrócił
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 01:42   #4694
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci się uda - z tego co obserwuję nie przyjmują zwrotów nawet w przypadku alergii na produkt i tłumaczą to tak, że trzeba sobie wypróbować w stacjo, a nie zakupiony produkt, bo jak otwarty, to nie przyjmują. Trzymam kciuki - powinni w końcu się ogarnąć i zrobić z naszej S amerykańską
Z jednej strony pewnie rzeczywiście byłoby to w wielu wypadkach nadużywane (skoro ktoś zżera szminkę w sklepie, to nie miałby żadnych skrupułów, żeby zwracać ją kompletnie zużytą), z drugiej jednak bardzo przydałaby się taka opcja dla normalnych użytkowników. Najgorzej jest moim zdaniem z podkładami - nie zawsze po krótkim przetestowaniu da się stwierdzić, że na pewno wszystko będzie ok. Różnie się wygląda w różnych sytuacjach i czasem z odcieniem można się nieźle kopsnąć, a konsultantki - wiadomo - też nie zawsze dobrze doradzą. No i alergie również wychodzą czasami po dłuższym stosowaniu niż po jednym razie. Ale, niestety, nie wierzę w ten american dream w polskich S.

---------- Dopisano o 02:42 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Tak Zawsze anulują pkt przy zwrocie - inaczej każdy by zrobił zakupy za 6 tysi i wszystko zwrócił [/QUOTE]

No i widzisz, znowu - w ogóle bym tak nie pomyślała Ale na pewno znalazłyby się takie agentki. Ja to chyba jednak jestem naiwna
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 01:55   #4695
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Z jednej strony pewnie rzeczywiście byłoby to w wielu wypadkach nadużywane (skoro ktoś zżera szminkę w sklepie, to nie miałby żadnych skrupułów, żeby zwracać ją kompletnie zużytą), z drugiej jednak bardzo przydałaby się taka opcja dla normalnych użytkowników. Najgorzej jest moim zdaniem z podkładami - nie zawsze po krótkim przetestowaniu da się stwierdzić, że na pewno wszystko będzie ok. Różnie się wygląda w różnych sytuacjach i czasem z odcieniem można się nieźle kopsnąć, a konsultantki - wiadomo - też nie zawsze dobrze doradzą. No i alergie również wychodzą czasami po dłuższym stosowaniu niż po jednym razie. Ale, niestety, nie wierzę w ten american dream w polskich S.

---------- Dopisano o 02:42 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Tak Zawsze anulują pkt przy zwrocie - inaczej każdy by zrobił zakupy za 6 tysi i wszystko zwrócił
No i widzisz, znowu - w ogóle bym tak nie pomyślała Ale na pewno znalazłyby się takie agentki. Ja to chyba jednak jestem naiwna [/QUOTE]

O, ja bym tak chciała, żeby można było otwierać produkty - w sensie nawet nie użyć, tylko po prostu wyjąć z pudełka, żeby obejrzeć. Kolory na stronie nijak mają się do rzeczywistości - często jestem rozczarowana samym kolorem (bez użycia widzę, że mi nie pasuje i się znacząco różni od tego na zdjęciach na stronie S). Niestety jak się otworzy, czyli nie ma folii czy taśma naruszona, to zwrotu przyjąć nie chcą. Poza tym wtedy by też można by było np. zamówić 2 kolory między którymi się wahamy i zwrócić ten mniej pasujący (dalej tu mówię o samym oglądaniu)

Co do anulowania pkt przy zwrocie - ja jeszcze nigdy nic nie zwracałam (ale to potwierdzone info), ale myślę, że gdyby pkt nie anulowali to pewnie czasami bym kupiła coś do zastanowienia (w sensie jakiś chodliwy towar "bierz, bo zaraz nie będzie" - kiedy nie ma czasu iść do stacjo zmacać) A tak, to jak już punkciory na koncie, to nie chcę ich tracić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 05:05   #4696
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzień dobry !
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 05:46   #4697
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzień dobry

Jadę na zdjęcie szwów
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 05:59   #4698
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witam idę nadrabiać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:03   #4699
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w kawiarni a tam hasło dnia: "Środa czas na loda" i tak mi się skojarzyło z kutangiem i naszą Never
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 06:08   #4700
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dzisiaj będzie moje EL z niespodzianką mam jeszcze nadzieje, że dadzą coś innego dam znaka

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jadę na zdjęcie szwów
Powodzonka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:12   #4701
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Po krotce odpiszę- na remont czekam od momentu zakupu mieszkania, gdyz spółdzielnia w koncu połączyła ciepła wodę miejską. będziemy mogli wyrzucic piecyk wanne zmieniam na prysznic. Chcę duże kafle. Mają trochę przypominać kamień. Ogółem chcę aby lazienka przypominala jaskinie ale może się okazać, że panowie od remontu mi ten pomysl z glowy wybija. Łazienka jest mała i z każdej strony słyszę, że najlepiej zdecydowac się na jasne barwy, aby optycznie ją powiększyć.
nie przejmuj się opiniami innych - chcesz ciemne kafle to je bierz i nie zgadzam się że pomniejszają łazienkę - ja mam małą łazienkę (ok 3,7 m2), mam na ścianach i podłodze ciemno-szare płytki i wcale nie jest źle ale mam duże lusto (na całą ścianę) więc fajnie to wygląda. Zrób tak jak Ci sie podoba - a panom od remontu zawsze podoba się najbardziej to nad czym nie muszą się w ogóle napracować. Ja sobie wymyśliłam, żeby wanna (jest półokrągla) nie była obudowana takim firmowym panelem od producenta tylko płytkami takimi jak na ścianie. O rany - ile było narzekania, że to po obrysie koła, to się nie da, bo to ciąć płytki trzeba, a się trzymać nie będzie bla bla. Uparłam się - okazało się że się da. Ehhh
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:17   #4702
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Używałyście już podkładu z too faced z boxa?
Ja używam od wczoraj i jestem zadowolona- mam kolor light beige.
Bronzerek too faced też fajniutki

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie przejmuj się opiniami innych - chcesz ciemne kafle to je bierz i nie zgadzam się że pomniejszają łazienkę - ja mam małą łazienkę (ok 3,7 m2), mam na ścianach i podłodze ciemno-szare płytki i wcale nie jest źle ale mam duże lusto (na całą ścianę) więc fajnie to wygląda. Zrób tak jak Ci sie podoba - a panom od remontu zawsze podoba się najbardziej to nad czym nie muszą się w ogóle napracować. Ja sobie wymyśliłam, żeby wanna (jest półokrągla) nie była obudowana takim firmowym panelem od producenta tylko płytkami takimi jak na ścianie. O rany - ile było narzekania, że to po obrysie koła, to się nie da, bo to ciąć płytki trzeba, a się trzymać nie będzie bla bla. Uparłam się - okazało się że się da. Ehhh
podpisuje się pod tym! Ja akurat mam łazienkę w szarościach- ale jak zrobisz ciemną, to pamietaj o dobrym oswietleniu i o lustrach- żeby ładnie odbijały światło i będzie CACUŚ za to żeby wyszło tak jak chcesz nie koniecznie słuchaj ekipy. Ciepła woda prosto z kranu - bajka wiem bo mam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:26   #4703
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

nadrobiłam
witam się z rana
rotkohl - powodzenia u lekarza

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


podpisuje się pod tym! Ja akurat mam łazienkę w szarościach- ale jak zrobisz ciemną, to pamietaj o dobrym oswietleniu i o lustrach- żeby ładnie odbijały światło i będzie CACUŚ za to żeby wyszło tak jak chcesz nie koniecznie słuchaj ekipy. Ciepła woda prosto z kranu - bajka wiem bo mam
otóż to też mam ciepłą wodę prosto z kranu i super sprawa żadnych piecyków, gazu i takich tam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:40   #4704
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Powodzonka



dziś to się już nie mam czego bać


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Używałyście już podkładu z too faced z boxa?
Ja używam od wczoraj i jestem zadowolona- mam kolor light beige.
Bronzerek too faced też fajniutki

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------




Mówisz może o Born this way? Opowiedz o nim więcej bo ja się na niego czaje


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nadrobiłam
witam się z rana
rotkohl - powodzenia u lekarza

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------



otóż to też mam ciepłą wodę prosto z kranu i super sprawa żadnych piecyków, gazu i takich tam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:42   #4705
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie na dobry sen
Wow, to dzis bedę o nim snic bo wczoraj już się wylogowalam
Witam się z rana, dziś mam zabiegany dzień, więc nie natrzaskajcie miliona postów, bo nie nadrobie. Miłego dnia dziewczynki
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 06:56   #4706
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mówisz może o Born this way? Opowiedz o nim więcej bo ja się na niego czaje
co ja Ci mogę powiedzieć- fajnie się trzyma cały dzień, kolor light beige jest wg mnie dość ciemny (zawsze używam natural, więc bałam się że on będzie zbyt jasny, ale kolor jest idealny), wydaje mi się że cera po nim jest taka jak by wypoczęta (albo tak działają sera EL ).
Ja po 2 dniach stosowania jestem na tak. Ostatnio miałam problem z doborem podkładu, a z tego jestem zadowolona.
Jeszcze jedno, na pewno jest wydajny - bo nie dużo go trzeba żeby się wysmarować
Najlepiej weź sobie próbkę w S.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Wow, to dzis bedę o nim snic bo wczoraj już się wylogowalam
Witam się z rana, dziś mam zabiegany dzień, więc nie natrzaskajcie miliona postów, bo nie nadrobie. Miłego dnia dziewczynki
wzajemnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 07:04   #4707
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witajcie w ten ponury i deszczowy dzień

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jadę na zdjęcie szwów
Oo jak szybciutko powodzonka
Radzisz iść na NFZ czy lepiej zapłacić?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 07:06   #4708
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co ja Ci mogę powiedzieć- fajnie się trzyma cały dzień, kolor light beige jest wg mnie dość ciemny (zawsze używam natural, więc bałam się że on będzie zbyt jasny, ale kolor jest idealny), wydaje mi się że cera po nim jest taka jak by wypoczęta (albo tak działają sera EL ).
Ja po 2 dniach stosowania jestem na tak. Ostatnio miałam problem z doborem podkładu, a z tego jestem zadowolona.
Jeszcze jedno, na pewno jest wydajny - bo nie dużo go trzeba żeby się wysmarować
Najlepiej weź sobie próbkę w S.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------


wzajemnie
Ja jestem lewa jeśli chodzi o próbki - wstydzę się brać Jak będzie w ZT to postaram się odważyc i spróbować celuje w kolor vanila, same zachwyty nad tym podkładem ba YT ale tak wiadomo trzeba trochę to przesiac czekam aż Hania przetestuje bo ma bardzo podobne wymagania do moich i jak jej się podkład sprawdza to mi też
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 07:22   #4709
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja jestem lewa jeśli chodzi o próbki - wstydzę się brać Jak będzie w ZT to postaram się odważyc i spróbować celuje w kolor vanila, same zachwyty nad tym podkładem ba YT ale tak wiadomo trzeba trochę to przesiac czekam aż Hania przetestuje bo ma bardzo podobne wymagania do moich i jak jej się podkład sprawdza to mi też
Idz, nie wstydź się
Ja nie czytałam wcześniej o tym podkładzie- przyznam szczerze, że nawet chciałam go puścić w świat, ale jednak dobrze że został ze mna
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 07:29   #4710
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
I takie pytanko mam jeszcze - czy jak się zwraca coś, to nabite na kartę punkty też się kasują?
Nie, bo przecież nie oddają Ci kasy, tylko kartę podarunkową, czyli naliczają punkty za zakup karty tak jakby. Ja ostatnio robiłam zwrot na 900 zł, wtedy, co niby na Beauty Blender i BB Shiseido nie wchodził rabat jak na makijaż i mi naliczyły w stacjo 10 %. Wkurzyłam się, bo na drugi dzień zamówiłam wszystko z rabatem dla Goldów, zaoszczędziłam 100 zł, a tamto poszło do zwrotu. Nic mi z konta punktowego nie ubyło
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.