Rekrutacja na ASP Gdańsk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-24, 23:10   #1
gvbs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Post

Rekrutacja na ASP Gdańsk


Witam!
Jestem w liceum i chciałabym wybrać się na studia na ASP w Gdańsku, na kierunek Grafika.
Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć mi coś o rekrutacji? Wydaje mi się, że na stronie jest powiedziane, że egzaminu nie ma - trzeba tylko przynieść teczkę i przejść przez rozmowę kwalifikacyjną, ale chcę się upewnić.
Czy na tym kierunku trzeba przechodzić przez egzaminy? Jeśli tak, jak wyglądają?
gvbs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 12:02   #2
Astrald
Raczkowanie
 
Avatar Astrald
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 69
Dot.: Rekrutacja na ASP Gdańsk

Hej! Sama nie byłam na egzaminach na grafikę w Gda (a na wzornictwie), ale moja koleżanka zdawała rok temu na grafikę na tej właśnie uczelni.

Wydaje mi się, że najpierw zdaje się egzaminy, a później dopiero przynosi teczkę - na tej konkretnej uczelni grafika to chyba najbardziej oblegany kierunek, wobec czego mocno odsiewają podczas egzaminów. Może coś się zmieni, z tego co widzę na stronie nie ma żadnych informacji o naborze na przyszły rok.


W każdym razie rok temu egzamin wyglądał tak, że były 4 godziny malarstwa (martwa natura), 4 godziny rysunku (modelka), i później dwa czterogodzinne zadania projektowe - przedstawienie graficzne słów hurt i detal, oraz czarno-biały znak graficzny na temat: koniec świata. Jeśli uzyskasz jakąś wymagają liczbę punktów (na wzornictwie to było 50% punktów, nie jestem pewna jak wyglada sprawa na grafice), przechodzisz do drugiego etapu i pokazujesz teczkę z pracami, na stronie będziesz miała podane określone wymiary i ilość prac, wydaje mi się że ostatnio to było 10 prac rysunkowych i 5 malarskich na kartce formatu 100x70 cm

Wszystko wyjaśni się dokładniej z czasem, na razie uczelnia ogarnia drugi nabór (chociaż wolne miejsca można zliczyć na palcach jednej ręki), pewnie jakoś na jesieni zaczną się pojawiać pierwsze konkretne informacje o tym, jak będzie wyglądała rekrutacja.
__________________
● mornings are for coffee and contemplation ●

Czy wspominałam już, że jestem studentką prawa?
pochłaniacz książek
tumblr
Astrald jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-30 13:02:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.