Staramy się o maluszka :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-26, 16:41   #31
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
No czasem podobno bez powodu się zdarza poronienie..
Mam nadzieje że "coś" wyszło


A no to rzeczywiście


Używa się go w celu stymulacji owulacji polski raczej nie jest bo wiem że jest stosowany za granicą. Ogólnie to jest lek na raka piersi, szyjki macicy Ale właśnie gdzieś za granicą został wpisany jako lek pomagający w leczeniu niepłodności. I u nas od paru lat się stosuje.
Tak, jest na receptę.
Ja się czułam po nim dobrze, normalnie. brałam w dniach 5-9dc i pęcherzyk mi urósł.

Hmm jeśli masz normalnie owulację i nasienie też ok to in vitro jest chyba ok pomysłem jeśli się nie udaje naturalnie
Naprawde wiele bym dała zeby sie udało naturalnie ale u mnie nie ma juz na to chyba szans . Dla mnie IVF to ostatnia deska ratunku. I ogromne obciążenie dla organizmu kobiety . Jesli to sie nie powiedzie to juz nie ma planu B .

A na ile cykli przepisał Ci to lekarz??? Jak długo sie starasz? Jesli pisałaś to przepraszam ale nie doczytałam.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 17:49   #32
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Naprawde wiele bym dała zeby sie udało naturalnie ale u mnie nie ma juz na to chyba szans . Dla mnie IVF to ostatnia deska ratunku. I ogromne obciążenie dla organizmu kobiety . Jesli to sie nie powiedzie to juz nie ma planu B .

A na ile cykli przepisał Ci to lekarz??? Jak długo sie starasz? Jesli pisałaś to przepraszam ale nie doczytałam.
Też w razie czego będziemy podchodzić najpierw do inseminacji, a potem in vitro. Niestety.

W maju minie 3 lata jak się staramy. Aromek mam na razie na 2 cykle, w których mamy normalnie współżyć. Jesli się nie uda to kolejny cykl też z Aromkiem ale już inseminacja.
Chodzę cały czas na monitoring do kliniki to przynajmniej widać że działa - mam w końcu owulację
Nie mam jakiegoś ograniczenia cykli raczej - na bieżąco podejmujemy z kliniką decyzję co dalej
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 19:10   #33
hope94
Przyczajenie
 
Avatar hope94
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Trochę się poprawiły dzięki mnie ,bo to pilnowalam teraz jak jestem w pracy dłużej to coraz częściej sięga po alkohol przerasta to już to wszystko A Twój mąż jak reagował na te wszystkie badania ?
hope94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 19:15   #34
nusia00
Raczkowanie
 
Avatar nusia00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Hej dołączę i ja, jeśli mogę . Jako tako jeszcze się nie staram o dzidzie. Mam syna 7 miesięcznego i myslimy z mężem o drugim, tylko nie wiemy kiedy. Mam nadzieję, że dzięki wam uda mi sie podjąć tę decyzję, bo mąż chciał by nawet już, tylko, że ja jestem praktycznie sama z dzieckiem a Tż pracuje za granica i nie wiem jaki wiek syna jest odpowiedni by pokazał się kolejny skarb w domu tak bym dałą sobie radę.
nusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 20:07   #35
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez nusia00 Pokaż wiadomość
Hej dołączę i ja, jeśli mogę . Jako tako jeszcze się nie staram o dzidzie. Mam syna 7 miesięcznego i myslimy z mężem o drugim, tylko nie wiemy kiedy. Mam nadzieję, że dzięki wam uda mi sie podjąć tę decyzję, bo mąż chciał by nawet już, tylko, że ja jestem praktycznie sama z dzieckiem a Tż pracuje za granica i nie wiem jaki wiek syna jest odpowiedni by pokazał się kolejny skarb w domu tak bym dałą sobie radę.
Witaj! Pewnie, że możesz
Decyzji za Was nie podejmę ale słyszałam, że im mniejsza różnica wieku między dziećmi tym dla mamy później łatwiej, bo dzieci będą się razem bawić bo będą na podobnym etapie Sama żałuję że zdecyduje się na drugie tak późno ale trzeba było troszkę popracować U nas jeśli się uda w tym roku to będzie różnica około 4,5 roku i myślę że tak szybko się szkraby nie dogadają ze sobą. Na początku pewnie będzie ciężko ale z czasem coraz fajniej
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 14:46   #36
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
Trochę się poprawiły dzięki mnie ,bo to pilnowalam teraz jak jestem w pracy dłużej to coraz częściej sięga po alkohol przerasta to już to wszystko A Twój mąż jak reagował na te wszystkie badania ?
Normalnie, sam chciał się zbadać, je leki i wszystko jest ok Zmienił dietę, ograniczył alkohol do minimum. Jest ok

Cytat:
Napisane przez nusia00 Pokaż wiadomość
Hej dołączę i ja, jeśli mogę . Jako tako jeszcze się nie staram o dzidzie. Mam syna 7 miesięcznego i myslimy z mężem o drugim, tylko nie wiemy kiedy. Mam nadzieję, że dzięki wam uda mi sie podjąć tę decyzję, bo mąż chciał by nawet już, tylko, że ja jestem praktycznie sama z dzieckiem a Tż pracuje za granica i nie wiem jaki wiek syna jest odpowiedni by pokazał się kolejny skarb w domu tak bym dałą sobie radę.
Jasne, zapraszamy
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 16:33   #37
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Hejka
Jak mija poniedziałek? U mnie na zasadzie "oby do piątku"
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 18:36   #38
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Ja byłam w pracy do 15, a potem obiadek, zwierzyna i wieczór

Oby do piątku !
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 08:45   #39
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Też w razie czego będziemy podchodzić najpierw do inseminacji, a potem in vitro. Niestety.

W maju minie 3 lata jak się staramy. Aromek mam na razie na 2 cykle, w których mamy normalnie współżyć. Jesli się nie uda to kolejny cykl też z Aromkiem ale już inseminacja.
Chodzę cały czas na monitoring do kliniki to przynajmniej widać że działa - mam w końcu owulację
Nie mam jakiegoś ograniczenia cykli raczej - na bieżąco podejmujemy z kliniką decyzję co dalej
3 lata to tez juz chwila . Mi nawet inseminacji nie proponowali .

Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
Trochę się poprawiły dzięki mnie ,bo to pilnowalam teraz jak jestem w pracy dłużej to coraz częściej sięga po alkohol przerasta to już to wszystko A Twój mąż jak reagował na te wszystkie badania ?

A jakie badania dokładnie miał? U nas nasienie wyszło bardzo dobre ale ja mysle ze to przez witaminy bo juz z mężem bierzemy od roku codziennie .

Cytat:
Napisane przez nusia00 Pokaż wiadomość
Hej dołączę i ja, jeśli mogę . Jako tako jeszcze się nie staram o dzidzie. Mam syna 7 miesięcznego i myslimy z mężem o drugim, tylko nie wiemy kiedy. Mam nadzieję, że dzięki wam uda mi sie podjąć tę decyzję, bo mąż chciał by nawet już, tylko, że ja jestem praktycznie sama z dzieckiem a Tż pracuje za granica i nie wiem jaki wiek syna jest odpowiedni by pokazał się kolejny skarb w domu tak bym dałą sobie radę.
Ja Ci nie odpowiem obiektywnie bo nie wiem ile jest pracy z jednym dzieckiem. Wiem tylko ze jesli kiedykolwiek sie uda z tym pierwszym to na pewno bede walczyła od razu o drugie.


Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Hejka
Jak mija poniedziałek? U mnie na zasadzie "oby do piątku"
Ehh miałam ciezki poniedziałek szkolenie z daleka od domu calutki dzien. Na szczescie dzis sie lenie w domu i odpoczywam. Wczoraj naprawde wycisnęli ze mnie ostatnie resztki sił . Chociaz miło było poznać mase nowych ludzi.

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja byłam w pracy do 15, a potem obiadek, zwierzyna i wieczór

Oby do piątku !
Co masz za zwierzęta???

Oby do piątku . U mnie Tz w delegacji. Wiec sama do czwartku jestem.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 11:07   #40
hope94
Przyczajenie
 
Avatar hope94
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Wszystkie badania związane z posiewem i nasieniem. Chodzi o to ,że to to przerasta ale wiem,ze da radę jakie witaminki bierzecie od roku ? Ktoś wam je polecił ?
hope94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 11:35   #41
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
Wszystkie badania związane z posiewem i nasieniem. Chodzi o to ,że to to przerasta ale wiem,ze da radę jakie witaminki bierzecie od roku ? Ktoś wam je polecił ?
Niestety nie sa To polskie leki wiec pewnie nazwa nic Ci nie da . Sa dosyc drogie i jak powiedziałam lekarce w klinice ze juz je bierzemy od 3 miesiecy to powiedziała ze miała mi je wlasnie polecać. Także prawie pewna jestem ze to dzieki nimi wyniki meza wyszły bardzo dobre. Trzeba minimum 3 miesiecy zeby witaminy zaczela jakos działać .

A myślicie o inseminacji??? Przy słabych parametrach nasienia sie ja zaleca.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 11:38   #42
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Staramy się o maluszka :)

hejka ja w pracy siedzę
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 16:05   #43
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
3 lata to tez juz chwila . Mi nawet inseminacji nie proponowali .

Co masz za zwierzęta???
Trochę za długa chwila

Bydło
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 16:45   #44
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;71385191]hejka ja w pracy siedzę[/QUOTE]

Trzymaj sie dzielnie . Ja jutro to samo. Mam o tyle dobrze ze poki co pracuje jedynie 3 dni w tygodniu. Pon, sr, pt. Modlę sie tylko zeby nie prosili o cały etat bo na to na pewno sie nie zgodzę .

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Trochę za długa chwila

Bydło
Macie farmę . O rety to jest dla mnie bardzo interesujące. Miałam koleżankę ktorej maz miał 90 krów dojnych . Uwielbiałam słuchać o organizacji pracy . Zreszta całkiem niedawno dowiedziałam sie ze krowy sa rasowe i posiadają rowniez certyfikat tak jak psy .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 17:38   #45
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Macie farmę . O rety to jest dla mnie bardzo interesujące. Miałam koleżankę ktorej maz miał 90 krów dojnych . Uwielbiałam słuchać o organizacji pracy . Zreszta całkiem niedawno dowiedziałam sie ze krowy sa rasowe i posiadają rowniez certyfikat tak jak psy .
My dopiero zaczynamy
Rodzice Męża mają krowy mleczne A my z Tż zaczynamy z mięsnymi - konkretnie z tą rasą Charolaise
https://www.google.pl/search?q=charo...zlAa0Q_AUIBigB
Na razie mamy 3 krowy, byka i 2 cielaczki urodzone w lutym, parkę mamy bo najpierw urodził się byczek a 3 dni po nim dziewucha
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 09:14   #46
hope94
Przyczajenie
 
Avatar hope94
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Niestety nie sa To polskie leki wiec pewnie nazwa nic Ci nie da . Sa dosyc drogie i jak powiedziałam lekarce w klinice ze juz je bierzemy od 3 miesiecy to powiedziała ze miała mi je wlasnie polecać. Także prawie pewna jestem ze to dzieki nimi wyniki meza wyszły bardzo dobre. Trzeba minimum 3 miesiecy zeby witaminy zaczela jakos działać .

A myślicie o inseminacji??? Przy słabych parametrach nasienia sie ja zaleca.

My dopiero bedziemy mieć drugą wizyte u androloga pojedziemy z badaniami ,które nam kazał zrobić dzisiaj przyszły badania nasienia i nasienie jest juz dobre ale coś z głowką jest nie tak i ich ruchliwością... ciekawe co nam powie lekarz JESTEM dobrej myśli patrząc na kochanego pierwsze wyniki teraz jest juz o wiele lepiej

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ktoś mi pomoże .. nigdzie nie moge norm znależć badan DNA ..

USZKODZENIA DLA PLEMNIKOW (test SCSA)
%- plemnikow z nieprawidłową strukturą chromatyny 14,11%
%-plemników z chromatyną niedojrzałą 17,04%

dobrze czy źle ?

lakarza dopiero mam w połowie marca bo takie kolejki do niego są, a juz sie martwie..
zawsze coś
hope94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 09:19   #47
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Trzymaj sie dzielnie . Ja jutro to samo. Mam o tyle dobrze ze poki co pracuje jedynie 3 dni w tygodniu. Pon, sr, pt. Modlę sie tylko zeby nie prosili o cały etat bo na to na pewno sie nie zgodzę .
ja pracuje normalnie po 10 h cały etat

hejka
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 09:22   #48
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Hope ja nie mam pojęcia jakie są normy i co to oznacza :/

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 16:21   #49
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Witam się po pracy
Ja pracuję po 8 godzin od poniedziałku do piątku, czasem w soboty też
Na szczęście już bliżej piątunia, przeżyję jakoś te dwa dni
Dziś pierwszy marca czyli teoretycznie być może za miesiąc zaczynam starania W przyszłym tygodniu idę skontrolować tsh i jeśli wszystko będzie ok to ruszamy!
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 16:52   #50
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Witam się po pracy
Ja pracuję po 8 godzin od poniedziałku do piątku, czasem w soboty też
Na szczęście już bliżej piątunia, przeżyję jakoś te dwa dni
Dziś pierwszy marca czyli teoretycznie być może za miesiąc zaczynam starania W przyszłym tygodniu idę skontrolować tsh i jeśli wszystko będzie ok to ruszamy!
Ja pracuję poniedziałek - sobota po 7h W zeszłym roku co 2-3 niedziela, ale od stycznia nam zamknęli niedzielę
Wolne soboty mam na uczelnie

Ja jutro idę na betę.
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 19:01   #51
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
My dopiero zaczynamy
Rodzice Męża mają krowy mleczne A my z Tż zaczynamy z mięsnymi - konkretnie z tą rasą Charolaise
https://www.google.pl/search?q=charo...zlAa0Q_AUIBigB
Na razie mamy 3 krowy, byka i 2 cielaczki urodzone w lutym, parkę mamy bo najpierw urodził się byczek a 3 dni po nim dziewucha
Myslalam ze wczoraj wyslalam posta ale wyglada na to ze wcale sie on nie pojawil.

Czyli macie jakies pola tez?
A powiedz mi czy byki sie kastruje? Chodzi mi o te krowy/byki ktore nia maja ani wymion (tak to sie pisze ) ani moszny. Takie co nie sa jakos specjalnie agresywne a chowane jedynie na mieso wlasnie.

U mnie za domem mam pola/park dla psow . Od kwietnia do listopada mamy krowy na tych polach krowy . Psy o ile umieją sie ładnie zachowac moga spokojnie sobie z nimi biegać. Ale te krowy na początku sezonu sa dosyc agresywne do ludzi i zwuerzat. Zwykle po kilku tygodniach sie przyzwyczajają i juz mozna spokojnie sobie z nimi po polach chodzić. I wlasnie sie zastanawiam czy te krowy to sa byki wykastrowane? Sa na pewno mięsne i nie maja ani wymion ani moszny.
Pytam naprawde z czystej ciekawości bo nikt mi tutaj nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie . A mieszkam tu dopiero od roku.


Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
My dopiero bedziemy mieć drugą wizyte u androloga pojedziemy z badaniami ,które nam kazał zrobić dzisiaj przyszły badania nasienia i nasienie jest juz dobre ale coś z głowką jest nie tak i ich ruchliwością... ciekawe co nam powie lekarz JESTEM dobrej myśli patrząc na kochanego pierwsze wyniki teraz jest juz o wiele lepiej

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ktoś mi pomoże .. nigdzie nie moge norm znależć badan DNA ..

USZKODZENIA DLA PLEMNIKOW (test SCSA)
%- plemnikow z nieprawidłową strukturą chromatyny 14,11%
%-plemników z chromatyną niedojrzałą 17,04%

dobrze czy źle ?

lakarza dopiero mam w połowie marca bo takie kolejki do niego są, a juz sie martwie..
zawsze coś

Super ze wyniki sa lepsze! Współczuje tez musisz sporo czekac. I tomprywatnie???

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;71416031]ja pracuje normalnie po 10 h cały etat

hejka [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Witam się po pracy
Ja pracuję po 8 godzin od poniedziałku do piątku, czasem w soboty też
Na szczęście już bliżej piątunia, przeżyję jakoś te dwa dni
Dziś pierwszy marca czyli teoretycznie być może za miesiąc zaczynam starania W przyszłym tygodniu idę skontrolować tsh i jeśli wszystko będzie ok to ruszamy!

Mi razem z dojazdami to zabiera 12 h dziennie . Musze dojechać do stacji, zaparkować, wziąc pociag i dojechać do innego miasta (korki sa takie ze nie ma sensu jechać autem bo jak sie juz dostanę na miejsce to miejsce do parkowania mozna ze świeca szukac). A pozniej dojśc 10 minut do biura . Dlatego sie ciesze ze to tylko trzy dni. Ale juz wspominali o 5 dniach wiec jestem zdecydowana ze nie podejmę sie 5 dni nie dam rady, tym bardziej ze Tz pracuje po 15 h a bardzo czesto jest w delegacji a ja mam dwa psy i cały dom na głowie. Zreszta u nas starania o dziecko to ostatni dzwonek bo ja mam juz 35 lat a Tz kilka lat starszy .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 19:22   #52
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Myslalam ze wczoraj wyslalam posta ale wyglada na to ze wcale sie on nie pojawil.

Czyli macie jakies pola tez?
A powiedz mi czy byki sie kastruje? Chodzi mi o te krowy/byki ktore nia maja ani wymion (tak to sie pisze ) ani moszny. Takie co nie sa jakos specjalnie agresywne a chowane jedynie na mieso wlasnie.

U mnie za domem mam pola/park dla psow . Od kwietnia do listopada mamy krowy na tych polach krowy . Psy o ile umieją sie ładnie zachowac moga spokojnie sobie z nimi biegać. Ale te krowy na początku sezonu sa dosyc agresywne do ludzi i zwuerzat. Zwykle po kilku tygodniach sie przyzwyczajają i juz mozna spokojnie sobie z nimi po polach chodzić. I wlasnie sie zastanawiam czy te krowy to sa byki wykastrowane? Sa na pewno mięsne i nie maja ani wymion ani moszny.
Pytam naprawde z czystej ciekawości bo nikt mi tutaj nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie . A mieszkam tu dopiero od roku.
Mamy i pola.

Byków się nie kastruje, bo to nie ma sensu Byk to też rozpłodnik więc wykastrowanie go mijałoby się z celem (bo po co płacić za inseminację, a tu byk stoi), nigdy się z czymś takim nie spotkałam ani ja (mieszkam tu 2,5 roku) ani Tż (mieszka tu 27lat)

U krów mięsnych do ok 24 miesiąca życia nie widać wymion. Takie młode, nie zacielone, albo we wczesnej ciąży to nic nie widać.
U naszych tak naprawdę do 9 miesiąca ciąży nie było wymion, dopiero ze 2 tyg przed porodem się pokazały i zrobiły duże
Więc możesz po prostu ich nie widzieć u mięsnych bydlaczków

A na początku sezonu każde bydło jest zbzikowane po postoju kilkumiesięcznym (u nas np od listopada stoją a wyjdą pewnie w kwietniu) w oborach, jak wyjdą na dwór i zobaczą trawę to jak psychopatki
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 20:33   #53
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja pracuję poniedziałek - sobota po 7h W zeszłym roku co 2-3 niedziela, ale od stycznia nam zamknęli niedzielę
Wolne soboty mam na uczelnie

Ja jutro idę na betę.
No to kciuki! Przecieraj szlaki

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-03-01 o 20:34
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 07:38   #54
hope94
Przyczajenie
 
Avatar hope94
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Hope ja nie mam pojęcia jakie są normy i co to oznacza :/

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
Już znalazłam normy jakie powinny być ... trochę ma za dużo tych niedojrzałych plemników zobaczymy co nam lekarz powie może ma jakieś lekarstwo na to

Ps: Moja siostra dowiedziała się ,że bedą mieć dzidziusia <3
będę mieć siostrzeńca albo siostrzenice
hope94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 08:16   #55
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
Już znalazłam normy jakie powinny być ... trochę ma za dużo tych niedojrzałych plemników zobaczymy co nam lekarz powie może ma jakieś lekarstwo na to

Ps: Moja siostra dowiedziała się ,że bedą mieć dzidziusia <3
będę mieć siostrzeńca albo siostrzenice
Gratulacje dla siostry .

A jak Ty przyjęłaś wiadomości?

Moze uda Wam sie polepszyć jakość jakimiś witaminami? Kiedy obgadujcie to z lekarzem?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:04   #56
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
No to kciuki! Przecieraj szlaki
Jutro z rana wynik będzie; )
Cytat:
Napisane przez hope94 Pokaż wiadomość
Już znalazłam normy jakie powinny być ... trochę ma za dużo tych niedojrzałych plemników zobaczymy co nam lekarz powie może ma jakieś lekarstwo na to

Ps: Moja siostra dowiedziała się ,że bedą mieć dzidziusia <3
będę mieć siostrzeńca albo siostrzenice
Na pewno są lekarstwa

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:32   #57
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Mamy i pola.

Byków się nie kastruje, bo to nie ma sensu Byk to też rozpłodnik więc wykastrowanie go mijałoby się z celem (bo po co płacić za inseminację, a tu byk stoi), nigdy się z czymś takim nie spotkałam ani ja (mieszkam tu 2,5 roku) ani Tż (mieszka tu 27lat)

U krów mięsnych do ok 24 miesiąca życia nie widać wymion. Takie młode, nie zacielone, albo we wczesnej ciąży to nic nie widać.
U naszych tak naprawdę do 9 miesiąca ciąży nie było wymion, dopiero ze 2 tyg przed porodem się pokazały i zrobiły duże
Więc możesz po prostu ich nie widzieć u mięsnych bydlaczków

A na początku sezonu każde bydło jest zbzikowane po postoju kilkumiesięcznym (u nas np od listopada stoją a wyjdą pewnie w kwietniu) w oborach, jak wyjdą na dwór i zobaczą trawę to jak psychopatki
No to własne pewnie jest tak jak piszesz .
Dziekuje za wytłumaczenie, ciekawe to co piszesz. Zawsze chciałam mieszkać gdzie na odludziu na wsi w ciszy.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:43   #58
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No to własne pewnie jest tak jak piszesz .
Dziekuje za wytłumaczenie, ciekawe to co piszesz. Zawsze chciałam mieszkać gdzie na odludziu na wsi w ciszy.
Moja wieś nie jest na odludziu

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:57   #59
201708211003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Czesc, moge i ja dolaczyc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201708211003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 13:07   #60
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez ania000999 Pokaż wiadomość
Czesc, moge i ja dolaczyc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne, opowiadaj jak długo sie staracie .

Słuchajcie a kto niedługo testuje???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-12 12:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.