nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 20:26   #1921
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez martynkie Pokaż wiadomość
do Dimiti a tak w ogóle to spotykam różne Twoje posty i wiesz co ? jakoś Cię tak cholernie lubię
dziekuje takiego komplementu jeszcze nigdy nie slyszalam i musze przyznac ze jest on na pewno najmilszy
bardzo mi milo
Ha i widzisz musze sie nauczyc na pamiec tego! no bo nijak nie moge przyswoic tego ze to ivory jest rozowy! ale chyba to nie jest taki mocny roz? przynajmniej tak nie wyglada chociaz zamawialam na all kiedys 250 do suchej i pozniej nastepna jak sie pierwsza konczyla i okazalo sie ze jedna 250 wpada w roz a druga jest czysto bezowa oczywiscie 250 jest czysta, a sprzedawca od pierwszego podkladu pisal ze ma go od innego dystrybutora niz ten ktory wysyla na PL przynajmniej mnie nie uczulilo


karolaaa wydaje mi sie ze jakby Cie uczulal to powinno byc ich wiecej...odpukac! a dlugo go uzywalas? teraz odstawic najlepiej a pozniej jak "nicpon" zejdzie znowu uzywac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-01-29 o 20:29
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:04   #1922
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


karolaaa wydaje mi sie ze jakby Cie uczulal to powinno byc ich wiecej...odpukac! a dlugo go uzywalas? teraz odstawic najlepiej a pozniej jak "nicpon" zejdzie znowu uzywac

no wlasnie po dluzszych przemysleniach tak zrobie . Uzywam go dopiero od ok 1,5 tygodnia ,a ze jeszcze nigdy nie mialam z nim stycznosci pomyslalam,ze to moze jego wina.. no nic odstawie i sie okaze....Mam nadzieje,ze ten podklad jeszcze mi posluzy,bo jest naprawde bardzo fajny!
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:00   #1923
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie po dluzszych przemysleniach tak zrobie . Uzywam go dopiero od ok 1,5 tygodnia ,a ze jeszcze nigdy nie mialam z nim stycznosci pomyslalam,ze to moze jego wina.. no nic odstawie i sie okaze....Mam nadzieje,ze ten podklad jeszcze mi posluzy,bo jest naprawde bardzo fajny!
no fajniutki jest poczekamy zobaczymy w sumie jakby mialo cos wyjsc po nim to moze wyszloby wczesniej? ale no wszystko zalezy od skory mam nadzieje ze to nie po nim jednak zawsze to mniej poszukiwan o podklad
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:09   #1924
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no fajniutki jest poczekamy zobaczymy w sumie jakby mialo cos wyjsc po nim to moze wyszloby wczesniej? ale no wszystko zalezy od skory mam nadzieje ze to nie po nim jednak zawsze to mniej poszukiwan o podklad

oj to prawda Myslalam jeszcze nad podkladem z korektorem z Make up factory albo o Pupa no transfer , ale moze testwanie ich bedzie narazie zbedne
Szkoda,ze tak ciezko o probki!
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:21   #1925
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
oj to prawda Myslalam jeszcze nad podkladem z korektorem z Make up factory albo o Pupa no transfer , ale moze testwanie ich bedzie narazie zbedne
Szkoda,ze tak ciezko o probki!
ja mam pelno probek od wspanialej madzi HD juz wiem ze nie dla mnie bo za szybko sie skora swieci, wysusza i wysyp mam po nic mam jeszcze inne ale sa ciut za ciemne wiec chyba musze czekac az troche sie przypale a to tego czasu to te probki moga zielenia obrosnac
podoba mi sie podklad jeszcze isadory taki z atomizerem ale wiesz jak zaczniemy spr te podklady to bedziemy jeszcze chcialy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:32   #1926
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam pelno probek od wspanialej madzi HD juz wiem ze nie dla mnie bo za szybko sie skora swieci, wysusza i wysyp mam po nic mam jeszcze inne ale sa ciut za ciemne wiec chyba musze czekac az troche sie przypale a to tego czasu to te probki moga zielenia obrosnac
podoba mi sie podklad jeszcze isadory taki z atomizerem ale wiesz jak zaczniemy spr te podklady to bedziemy jeszcze chcialy

oj to zazdroszzce tych probek u mnie rzadko kiedy chca cos dac ,a ja jednak wole najpierw wyprobowac a nie wydac ponad 100 i potem nie uzywac
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:41   #1927
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Dimiti, czy mogłabyś mi też doradzić ?Zauważyłam, że dobrze orientujesz się w kolorach revlona, a ja właśnie mam od jakiegoś czasu odcień sand beige, który teraz jest dla mnie za ciemny. Twarz bardzo mocno odznacza się od szyi, brzydko to wygląda. Pomyślałam, że może jakiś jaśniejszy odcień wyglądałby bardziej naturalnie, ale jak tak patrzę na stronie revlona,to w sumie wszystkie pozostałe kolory wydają mi się niewiele jaśniejsze od tego mojego. Dziękuję z góry za wskazówki
buff jest sporo jaśniejszy od sand beige. Sand beige jest dla mnie dużo za ciemny teraz a buff w sam raz To neutralny beż
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 14:22   #1928
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jutro przejdę się do drogerii i przetestuję oba - buff i ivory. Sand beige był dla mnie dobry, gdy latem załapałam troszkę słońca na wakacjach, wtedy był ok. A teraz strasznie kolor odcina się od szyi, dekoltu... No generalnie stanowczo za ciemny.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:49   #1929
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
oj to zazdroszzce tych probek u mnie rzadko kiedy chca cos dac ,a ja jednak wole najpierw wyprobowac a nie wydac ponad 100 i potem nie uzywac
nio tez wole sprawdzic pierw wiesz ja probki mam od jednej wizazanki ona je z sephory bierze bo u mnie w marrionaud to sie nawet nie pytam o probki bo by mnie chyba wygonily !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:55   #1930
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nio tez wole sprawdzic pierw wiesz ja probki mam od jednej wizazanki ona je z sephory bierze bo u mnie w marrionaud to sie nawet nie pytam o probki bo by mnie chyba wygonily !

no u mnie tez zazwyczaj mowia,ze albo nie ma albo sie skonczyly Pewnie same zostawiaja dla siebie,pazery jedne
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:58   #1931
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no u mnie tez zazwyczaj mowia,ze albo nie ma albo sie skonczyly Pewnie same zostawiaja dla siebie,pazery jedne
no a jak inaczej zreszta w marrionaud wogole sa malo chetne do pomocy a jezeli juz pomagaja to najczesciej sie okazuje ze pojecia o niczym nie maja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 18:47   #1932
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no a jak inaczej zreszta w marrionaud wogole sa malo chetne do pomocy a jezeli juz pomagaja to najczesciej sie okazuje ze pojecia o niczym nie maja
haha skad one sie wogole biora ? Ja kiedys tlumaczylam babce,ze szukam podkladu wpadajacego w bez a nie roz,a ona jak na zlosc wciskala mi rozowy ,bo dla niej to byl piekny bez
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:59   #1933
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
haha skad one sie wogole biora ? Ja kiedys tlumaczylam babce,ze szukam podkladu wpadajacego w bez a nie roz,a ona jak na zlosc wciskala mi rozowy ,bo dla niej to byl piekny bez
a to u nich to norma! ja sie kiedys pytam o nowa kolekcje lancoma a ona na mnie oczy i sie pyta czy ja ja wogole widzialam czy tylko o niej slyszalami ze ona widocznie jest tylko na wylacznosc sephory a 2 tyg pozniej byla i u nich heh....
no ale coz...dobrze ze jak cos kupuje to mniej wiecej sie orientuje w tym bo jakbym miala polegac na tych paniach to wole nie myslec jakbym wygladala rozowy podklad to jest to!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:04   #1934
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no a jak inaczej zreszta w marrionaud wogole sa malo chetne do pomocy a jezeli juz pomagaja to najczesciej sie okazuje ze pojecia o niczym nie maja
Tak poza glownym tematem: nie znosze marrionaud, ilektoc tam jestem trafiam n a stara, sfoszona babe, wodzaca za mna wzrokiem, czy przypadkiem czegos nie wynosze. Raz jeden spytalam sie o rade, nic konkretnego nie uslyszalam, poza tym ze moge sobie na opakowaniu przeczytac. Nigdy wiecej juz tam nie pojde.

Zeby nie byl calkowity offtop, mam colorstaya ivory, dobrze kryje, jest trwaly, nawet do braku pompki sie da przyzwyczaic, ale niestety jest rozowy. Mam wrazenie, ze po kilku godzinach na twarzy rozowieje jeszcze bardziej.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:08   #1935
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Tak poza glownym tematem: nie znosze marrionaud, ilektoc tam jestem trafiam n a stara, sfoszona babe, wodzaca za mna wzrokiem, czy przypadkiem czegos nie wynosze. Raz jeden spytalam sie o rade, nic konkretnego nie uslyszalam, poza tym ze moge sobie na opakowaniu przeczytac. Nigdy wiecej juz tam nie pojde.

Zeby nie byl calkowity offtop, mam colorstaya ivory, dobrze kryje, jest trwaly, nawet do braku pompki sie da przyzwyczaic, ale niestety jest rozowy. Mam wrazenie, ze po kilku godzinach na twarzy rozowieje jeszcze bardziej.
no wlasnie nie wiem dlaczego tylko w marrionaud sa kobiety ktore sa strasznie niemile a do tego wogole sie nie znaja na tym co robia za mna tez tak zawsze patrza stana dwie po bokach i gapia sie ale zadna nie podejdzie do tego im sie wydaje ze ja pracuja w takim sklepie to sa PAnie

a ja mam revlona do suchej sand beige
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:51   #1936
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Powiedzcie proszę jaka jest róznica w kolorze między nr 150 i 180?
Mam dośc jasną karnację, jasne oczy, ciemne brwi i rzęsy oraz naturalnie ciemnobrązowe włosy. Zastanawiam się który kolor byłby dla mnie najlepszy
Te kolory na zdjęciu wydają się wszytskie takie same...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:26   #1937
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę jaka jest róznica w kolorze między nr 150 i 180?
Mam dośc jasną karnację, jasne oczy, ciemne brwi i rzęsy oraz naturalnie ciemnobrązowe włosy. Zastanawiam się który kolor byłby dla mnie najlepszy
Te kolory na zdjęciu wydają się wszytskie takie same...
a zdjęciu poniżej widać różnicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0753 kopia.jpg (37,0 KB, 397 załadowań)
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:58   #1938
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a zdjęciu poniżej widać różnicę

dzięki
widać róznice, chyba zdecyduje się na ten jasniejszy 150
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:24   #1939
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem dlaczego tylko w marrionaud sa kobiety ktore sa strasznie niemile a do tego wogole sie nie znaja na tym co robia za mna tez tak zawsze patrza stana dwie po bokach i gapia sie ale zadna nie podejdzie do tego im sie wydaje ze ja pracuja w takim sklepie to sa PAnie

a ja mam revlona do suchej sand beige
jak ja nie cierpię takich bab w sklepach często to się zdarza w sklepach z kosmetykami, aż odechciewa się zakupów.
A dzisiaj zakupiłam revlona buff, bo okazał się lepszy od ivory. Pomaziałam się troszkę po brodzie, wyszłam na dwór, obejrzałam w lusterku w świetle dziennym i stwierdziłam, że jest ok.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 17:37   #1940
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
jak ja nie cierpię takich bab w sklepach często to się zdarza w sklepach z kosmetykami, aż odechciewa się zakupów.
A dzisiaj zakupiłam revlona buff, bo okazał się lepszy od ivory. Pomaziałam się troszkę po brodzie, wyszłam na dwór, obejrzałam w lusterku w świetle dziennym i stwierdziłam, że jest ok.
dobry motyw
ja zamowilam wczoraj zestaw probek mineralow EDM i zobaczymy jak mi posluza na revlona absolutnie nie narzekam! wogole go nie widac ale jednak te moje rozszerzone pory mnie dobijaja i moze mineraly cos zaradza?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:24   #1941
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy ktoś kupował może od tego sprzedawcy? http://allegro.pl/item537991248_revl...ha_kolory.html

ci polecani na wątku nie mają niestety teraz colorstaya...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:20   #1942
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Doszedł do mnie mój revlon Colorstay z Softflexem odcień fresh beige, ale hmm...jest napewno lżejszy niż bez SF, ale chyba ciut mniej kryje, albo mi się wydaje. Jutro się umaluję jeszcze raz i się zobaczy Ale zauwazyłam, że jak stoję blisko [przy lustrze, w dobrym świetle to widze ten podkład na buzi, w okolicach buzi, takie kropeczki. Wiecie jak się pozbyt? Bo rozszerzone pory to raczej tylko na policzkach prawda? na brodzie to już coś innego?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:02   #1943
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kochane, jeśli ta informacja już była to przepraszam. Dzisiaj chodząc po Kupieckich Domach Towarowych (KDT) w Warszawie, weszłam do jakiejś pseudo drogerii, wybaczcie ale nie pamiętam numeru stoiska i się bbaaardzo ale to bardzo zdziwiłam. Na półce w kącie wszystkie odcienie revlona, duże stoisko Gosha plus MaxFactora, perełki. Na cene nie patrzyłam.

PS. Jak się wchodzi od Świętokrzyskiej, to w połowie od strony PKiN.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:11   #1944
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja jeszcze raz potruję troche ale prooosze odpowiedzcie...
Byłam dzisiaj w drogerii, żeby sprawdzić kolory naocznie.
No i tak: czy nr 150 do cery suchej będzie odpowiadał kolorem nr 180 dla cery mieszanej?

Jeśli mam skóre mieszaną raczej, tzn nie święce się pod warunkiem, że się nie umaluję. Ale jak mam makijaż to po kilku godzinach się błyszczę na czole. Czy w takim razie lepiej kupić revlon do suchej skóry czy do mieszanej?

Sprawdzałam 150 i 180 w obu rodzajach, no i 180 dla suchej było trochę za ciemne.

__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:57   #1945
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie mój revlon Colorstay z Softflexem odcień fresh beige, ale hmm...jest napewno lżejszy niż bez SF, ale chyba ciut mniej kryje, albo mi się wydaje. Jutro się umaluję jeszcze raz i się zobaczy Ale zauwazyłam, że jak stoję blisko [przy lustrze, w dobrym świetle to widze ten podkład na buzi, w okolicach buzi, takie kropeczki. Wiecie jak się pozbyt? Bo rozszerzone pory to raczej tylko na policzkach prawda? na brodzie to już coś innego?
takie dziurki mozna miec na policzkach, kolo nosa, brodzie i czole ja wlasnie mam kolo nosa i na czole raczej z tym sie nie da za wiele zrobic
Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze raz potruję troche ale prooosze odpowiedzcie...
Byłam dzisiaj w drogerii, żeby sprawdzić kolory naocznie.
No i tak: czy nr 150 do cery suchej będzie odpowiadał kolorem nr 180 dla cery mieszanej?

Jeśli mam skóre mieszaną raczej, tzn nie święce się pod warunkiem, że się nie umaluję. Ale jak mam makijaż to po kilku godzinach się błyszczę na czole. Czy w takim razie lepiej kupić revlon do suchej skóry czy do mieszanej?

Sprawdzałam 150 i 180 w obu rodzajach, no i 180 dla suchej było trochę za ciemne.

kochana w taka strone to nie idzie 150 do suchej a 180 do mieszanej do dwa rozne podklady, roznica miedzy nimi nadal jest wieksza niz np w przypadku 150 do suchej i 150 do mieszanej, podklady do suchej jak wiadomo sa ciemniejsze niz te do mieszanej ale nie tyle az zeby trzeba bylo brac inny nr
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:44   #1946
iza1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Smile Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Bardzo prosze o pomoc jesli ktos sie orientuje w kolorach ColorStay.
Ktory kolor jest o ton jasniejszy od 320 True Beige i zalezy mi zeby nie mial rozowego pigmentu? czy :
180 Sand Beige
220 Natural Beige
250 Fresh Beige


Za porade z gory bardzo dziekuje.
iza1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:04   #1947
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iza1603 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o pomoc jesli ktos sie orientuje w kolorach ColorStay.
Ktory kolor jest o ton jasniejszy od 320 True Beige i zalezy mi zeby nie mial rozowego pigmentu? czy :
180 Sand Beige
220 Natural Beige
250 Fresh Beige


Za porade z gory bardzo dziekuje.
rozowego pigmenty nie ma na pewno 250 i 180 z tym ze 180 jest o ton jasniejsza od 250 wiec wydaje mi sie ze 250 bedzie o ton jasniejsza od 320
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:32   #1948
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mozecie polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce na all ? przeszukalam wczoraj allegro w poszukiwaniu odcienia 180 dla N/S i nic jakis deficyt chyba maja
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:03   #1949
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
mozecie polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce na all ? przeszukalam wczoraj allegro w poszukiwaniu odcienia 180 dla N/S i nic jakis deficyt chyba maja
hym ja moge napisac zebys nie kupowala od Bogdan25-
sprzedawczyni od ktorej kupilam swojego revlona niestety juz nie ma 180 bo dolar wysoki i sie juz jej nie oplaca sprzedawac (czy jakos tak)
musisz poszukac i posprawdzac komentarze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:28   #1950
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja moge napisac zebys nie kupowala od Bogdan25-
sprzedawczyni od ktorej kupilam swojego revlona niestety juz nie ma 180 bo dolar wysoki i sie juz jej nie oplaca sprzedawac (czy jakos tak)
musisz poszukac i posprawdzac komentarze

no wkoncu wczoraj znalazlam 180 ,ale po dlugich poszukiwaniach .. Bo albo same wysokie,albo bez softflexu , albo odcienie dla murzynek Ciekawa jestem czy takich ciemnych ktos wogole w Polsce uzywa
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.