Po prostu manicure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 19:25   #1
green-aria
Raczkowanie
 
Avatar green-aria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 126
Question

Po prostu manicure


Nie lubię akrylowych paznokci , lubię natomiast mieć zadbane ręce.Od pewnego czasu usiłuję znależć manikiurzystkę,która potrafi wykonać dobry manicure.Niestety , w większości salonów siedzą specjalistki od akrylu i żelu , które klientkę z naturalnymi paznokciami traktują jak zło konieczne.Efekty zawsze te same-pozacinane skórki ,paznokcie opiłowane byle jak i oczywiście propozycja założenia akrylu.Jestem z Łodzi , czy któraś z Was może polecić dobrą manikiurzystkę?
green-aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 19:58   #2
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Po prostu manicure

Cytat:
Napisane przez green-aria Pokaż wiadomość
Nie lubię akrylowych paznokci , lubię natomiast mieć zadbane ręce.Od pewnego czasu usiłuję znależć manikiurzystkę,która potrafi wykonać dobry manicure.Niestety , w większości salonów siedzą specjalistki od akrylu i żelu , które klientkę z naturalnymi paznokciami traktują jak zło konieczne.Efekty zawsze te same-pozacinane skórki ,paznokcie opiłowane byle jak i oczywiście propozycja założenia akrylu.Jestem z Łodzi , czy któraś z Was może polecić dobrą manikiurzystkę?
JEzeli o specjalistkach mowa, to nie ma prawa wykonac złego manicuru bo to jest podstawa... podkreslam jeszcze raz: Jezeli rozmawiamy o Specjalistce A nie pseudo.. Przepraszam, ale jakos nie do konca chce mi sie wierzyc, ze kazdy salon proponuje alrylki lub zele
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:45   #3
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Po prostu manicure

Cytat:
Napisane przez green-aria Pokaż wiadomość
Nie lubię akrylowych paznokci , lubię natomiast mieć zadbane ręce.Od pewnego czasu usiłuję znależć manikiurzystkę,która potrafi wykonać dobry manicure.Niestety , w większości salonów siedzą specjalistki od akrylu i żelu , które klientkę z naturalnymi paznokciami traktują jak zło konieczne.Efekty zawsze te same-pozacinane skórki ,paznokcie opiłowane byle jak i oczywiście propozycja założenia akrylu.Jestem z Łodzi , czy któraś z Was może polecić dobrą manikiurzystkę?
A ja jestem stylistka salonu nie mam i nie wciskam nikomu żelu (na akrylu jeszcze nie pracuję). Wolałabym od czasu do czasu manicure jakis trzasnąć
A do manicuru to chyba nie trzeba specjalistki. Samej sobie zrobić manicure biologiczny to uważam czysta przyjemność ....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 22:46   #4
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Po prostu manicure

Jeśli nadal szukasz Green-aria, to polecam Ci moja kosmetyczkę która robi cudowny manicure i pedicure. Gabinet ma na ul. Traktorowej 13 jeśli byłabyś zainteresowana to na PW podam Ci numer do niej.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 13:11   #5
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Po prostu manicure

Mona, a jak samemu taki zrobić?
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.