Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 21:25   #3271
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, zamówiłam ale w piątek i jeszcze go nie mam-jak dobrze pójdzie będzie jeszcze w tym tygodniu. Od razu napiszę co i jak i na pewno go sfotografuję
My z Maggie czekamy na zmiane tego pending... Liczę na to, że skoro dziewczynom coś drgnęło w zamówieniach to nasze zamówienie też będzie lada moment w drodze...
Dzieki!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:07   #3272
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

napewno się doczekas tak jak my. ja tez jestem ciekawa bambusa. na maczki juz mi pieniedzy niestety nie starczyło...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:09   #3273
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
grunt to się nie poddawać



po obejrzeniu zdjęć dochodzę do wniosku że bardziej zależy mi jednak na Bare Bronze

Serce mnie boli od czasu do czasu bo mam wrodzoną wadę a ostatnio jakoś nie po drodze mi do kardiologa


Rozświetlacz EL jest świetny. Pierwsza warstwa daje subtelny lekki połysk, dość gładki. Dwie warstwy to juz lśniąca tafla wody
dzięś podkreśliłam szachownicą kości policzkowe a ich szczyty rozświetliłam właśnie EL. Miodzio
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (te co dostały bambusy) - napiszcie proszę jak macie wrażenia? czy już testy były?
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość




A która jeszcze dostała bambusa? Bo wczoraj zdaje się, że tylko Mariolka o tym pisała, ale coś Jej dzisiaj nie widzę. Oj... żeby chora nie była.

Moja pani kontrolerka sobie poszła, pochwaliła mnie za porządek w papierach. Uff... Pracuję od niecałego roku w urzędzie i jak ją dzisiaj zobaczyłam to nogi się pode mną ugięły.
Dzięki Dziewczyny za kciuki. Pomogły.
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Tru, masz całkowita rację, dla nich nasze e-Karty VISA są po prostu kartami kredytowymi, w samej płatności w sklepie internetowym nie ma różnicy, tylko dla użytkownika jest, bo najpierw musi kartę zasilić, żeby z niej skorzystać
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
My z Maggie czekamy na zmiane tego pending... Liczę na to, że skoro dziewczynom coś drgnęło w zamówieniach to nasze zamówienie też będzie lada moment w drodze...
Dzieki!
Odpowiadam wszystkim hurtem
Dziękuję Wam Kochane Dziewczyny za życzenia zdrówka, ale chyba jutro nie ominie mnie wizyta u lekarza i bez antybiotyków pewnie nie zwalczę bólu zatok.
Nie było mnie, bo dwa dni pod rząd jeździłam do Niemiec i dobiła mnie ta jazda. Ale już jestem i spieszę donieść jak wypadły moje poranne testy Musze przyznać na marginesie, że ładnych parę stronek zapisałyście dzisiaj Normalnie jeden dzień nieobecności i można wypaść z tematu
Maczek - almond, bardzo ładny. Super delikatny, ładnie się nakłada, bez smug. Nie jest super nabłyszczający, o świeceniu u mnie nie ma mowy - z czego się cieszę, bo mogę stosować na co dzień.

Co do Bambusa to muszę Wam przyznać, że przeraziły mnie te złote drobinki na górze i myślałam _ o Matko, to chyba tylko na karnawał będzie nadawał się ten puder Nic bardziej mylnego. "Zatopiłam" pędzel i pod tą kołderką złota nie ma już drobinek Na buzi jest śliczny, daje ładny efekt pocałunku słońca, którego intensywność można dowoli stopniować Kto go kupi nie będzie na pewno żałować A samo trzymanie go w rękach to szczyt luksusu
A-ha muszę Wam jeszcze powiedzieć, że wczoraj przetestowałam Shiseido Enriched-sypki, a dzisiaj Lucidity 01 sypki - z nowej wersji.
Shiseido jest bardzo fajnym pudrem. Leciutki, bardzo dobrze zmielonym, puszystym. Kolor w zasadzie nie nadaje koloru, ale np. porównując go do Clarinsa, to Clarins położony w większej ilości bieli, a Shiseido nie. Ma leciutki odcień żółtego, ale minimalny. Zapach praktycznie niewyczuwalny Trzyma się ładnie buzi, nie zauważyłam, żeby ciemniał. Ma poręczne, zgrabne, opakowanie
Lucidity - ogromniaste opakowanie nieco tylko mniejsze od Bambusa Super lekkie - jakby puste Przepiękny olbrzymi puszek.Puder przecudowny. Aksamitny, leciutki zapach "luksusu" Tak mi się ten zapach skojarzył, z luksusem. Wyobraźcie sobie, że jest tak delikatny, że do nakładania go użułam tego samego co zwykle pędzla Sephory do pudru sypkiego i zadziwiło mnie, że pędzel nie drapie po buzi Ten puder to niemal aksamitny woal przenosi się z pędzla na buźkę. Cudo, cudo, cudo. Nie zmienia koloru na twarzy, nie ciemnieje, nie znika.

Podsumowując, wszystkie 3 ostatnio zakupione pudry Clarins, Shiseido Enriched i Lucidity 01 są bardzo, bardzo dobre. Gdybym jednak mogła zatrzymać tylko jeden z nich, a dwa z nich oddać, to bez zastanowienia zatrzymałabym Lucidity

*******
Teraz słowo nt. płatności truskawkowych, bo widzę, że macie dalej problemy, to powiem, że ja nie mam najmniejszych problemów. Przede wszystkim przestałam płacić paypalem. Ostatnimi razy, kiedy go jeszcze używałam i nie odmawiał mi płatności, za każdym razem musiałam truskawce wysyłam COPY płatności, bo nie mogli znaleźć za co jest zapłata itd. Dlatego już profilaktycznie płacąc paypalem od razu po otrzymaniu Order Confirmation puszczałam jako odpowiedź do tej wiadomości maila z COPY z płatności i na następny dzień miałam już Shipment status.

Teraz powiedziałam adieu paypalowi, bo mnie zawiódł zupełnie z niemożliwością dokonania zapłaty. Płacę tylko e-kartą z mBanku. Nie dostaję (odpukać, żadnych dziwnych maili dotyczących tych zamówień), a Shipment Status otrzymuję w ciągu kilku godzin. Truskawka tę kartę widzi jako kredytowa. Dla nas różni się ona tylko tym, że trzeba ją załadować i nie można zapłacić nią nigdzie indziej poza internetem.
Wczoraj ok 24.00 zamówiłam odżywkę Fekkai, a za 3 godziny miałam shipment status.
Uff, mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam Jutro postaram się wkleić zdjęcia moich nowych nabytków
Ależ mi Was WSZYSTKICH brakowało przez te 2 dni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:17   #3274
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Lucidity - ogromniaste opakowanie nieco tylko mniejsze od Bambusa Super lekkie - jakby puste Przepiękny olbrzymi puszek.Puder przecudowny. Aksamitny, leciutki zapach "luksusu" Tak mi się ten zapach skojarzył, z luksusem. Wyobraźcie sobie, że jest tak delikatny, że do nakładania go użułam tego samego co zwykle pędzla Sephory do pudru sypkiego i zadziwiło mnie, że pędzel nie drapie po buzi Ten puder to niemal aksamitny woal przenosi się z pędzla na buźkę. Cudo, cudo, cudo. Nie zmienia koloru na twarzy, nie ciemnieje, nie znika.

Podsumowując, wszystkie 3 ostatnio zakupione pudry Clarins, Shiseido Enriched i Lucidity 01 są bardzo, bardzo dobre. Gdybym jednak mogła zatrzymać tylko jeden z nich, a dwa z nich oddać, to bez zastanowienia zatrzymałabym Lucidity
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:30   #3275
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Też muszę przyznać, ze nie mam problemy z płatnościami. W ten poniedz. kupowałam bambusa, od razu ze strony truskawki zapłaciłam paypalem i za jakiś czas miałam potwierdzenie zapłaty i schipment status. Bambus wyleciał z HK wczoraj.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:31   #3276
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja też zwariuje ja chcę maczka, lucidy i tusz ten w cetki....ale karta mówi DOSYĆ. .........
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:35   #3277
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolko - nam też Ciebie brakowało, martwiłyśmy się Twoim stanem zdrowia. Przede wszystkim, idź do lekarza i kuruj się, bo nie ma żartów.
Dziękuję za wyczerpujące opisy Twoich nowych nabytków kosmetycznych.
Dużo zdrówka.

Dobranoc Truskaweczki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 22:35   #3278
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!
Dziekuję Ale już taka moja uroda-zła wentylacja zatok-krzywa przegroda nosowa (dobrze, że nos mam prosty), więc noszenie czapek do ciepłej wiosny murowanyEch, ale mało kto teraz jest zdrowy

Kupuj, kupuj Lucidity, jest świetny Zastanawiam się czy ta stara wersja w tym granatowym pudełeczku jest taka sama ?

AsikS
No i jak tu nie czuć się jak w domu Same kochane duszyczki:cmo k:
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:38   #3279
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziekuję Ale już taka moja uroda-zła wentylacja zatok-krzywa przegroda nosowa (dobrze, że nos mam prosty), więc noszenie czapek do ciepłej wiosny murowanyEch, ale mało kto teraz jest zdrowy


AsikS
No i jak tu nie czuć się jak w domu Same kochane duszyczki:cmo k:

Też mam krzywą przegrodę (nos też na szczęście prosty ) dlatego dobrze znam ten ból. Mariolka, dbaj o siebie.

Pewnie, że w domku najlepiej.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:39   #3280
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziekuję Ale już taka moja uroda-zła wentylacja zatok-krzywa przegroda nosowa (dobrze, że nos mam prosty), więc noszenie czapek do ciepłej wiosny murowanyEch, ale mało kto teraz jest zdrowy

Kupuj, kupuj Lucidity, jest świetny Zastanawiam się czy ta stara wersja w tym granatowym pudełeczku jest taka sama ?

AsikS
No i jak tu nie czuć się jak w domu Same kochane duszyczki:cmo k:
Wracaj szybko do zdrowia!
Dzięki za wyczerpujący opis nowości!!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 23:07   #3281
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
no mnie niestety nie jest do śmiechu
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam The sales order is processing. huuuurrarararararar
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
i ja też
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
My z Maggie czekamy na zmiane tego pending... Liczę na to, że skoro dziewczynom coś drgnęło w zamówieniach to nasze zamówienie też będzie lada moment w drodze...
Dzieki!
no a ja niestety nadal mam "Payment confirmation is pending", chyba to za to żartowanie...
Gratuluję tym , którym poszło do przodu...
Nosku sorki,tak mi sie napisalo,mi tez nie jest do smiechu, tym brdziej, ze tam jest i bambusik dla Kasioli
tak sobie zapytałam o tę ikonkę, bo nie wiem jak się je wkleja...
ale martwię się tak samo, to juz pełne 3 dni ;-(
Marioluś super,dokładny opis, dzięki...ja przekonana nad wyższością Clarinsa nad Lucidity (dla mojej przetłuszczającej się buzi)...już wymęczam swojego Blended a teraz namieszałaś...i już nie wiem, czy nie chcę Lu....
eh,tak jak Agabil nawet nie chcę liczyć ile wydałam od 24.01 kiedy to wystartowałam z tru

ide spac dziewczyny,bo mnie to pending denerwuje, dobranoc, a o której naszego czasu tam zaczynają pracę...


edit:
sprawdzilam,z konta mi wlasnie zeszlo dla tru wiec czekam, teraz juz nie mam wyjscia,moze napisze maila,ze zaplacone juz to zamowienie i zeby sprawdzili status...i zmienili....
nie wiedzialam,ze tak znienawidze slowo "pending"...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 23:18   #3282
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola - dwa tygodnie temu miałam zapalenie zatok trwające ....2 tygodnie...zanim dotarłam do lekarza używałam "teraflu zatoki", to mi pozwalało trochę widzieć i słyszeć....niestety- antybiotyki i leżenie zostało mi zaordynowane ....


dziewczyny - ja mam kartę Radość życia mbanku - zero kłopotów....status mi sie zmienia po ok. 2 godzinach

róznica czasu wynosi 7 godzin - u nich jest wiec juz jutro - godz 6:21
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 23:20   #3283
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!


Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no a ja niestety nadal mam "Payment confirmation is pending", chyba to za to żartowanie...
Gratuluję tym , którym poszło do przodu...
Nosku sorki,tak mi sie napisalo,mi tez nie jest do smiechu, tym brdziej, ze tam jest i bambusik dla Kasioli
tak sobie zapytałam o tę ikonkę, bo nie wiem jak się je wkleja...
ale martwię się tak samo, to juz pełne 3 dni ;-(
Marioluś super,dokładny opis, dzięki...ja przekonana nad wyższością Clarinsa nad Lucidity (dla mojej przetłuszczającej się buzi)...już wymęczam swojego Blended a teraz namieszałaś...i już nie wiem, czy nie chcę Lu....
eh,tak jak Agabil nawet nie chcę liczyć ile wydałam od 24.01 kiedy to wystartowałam z tru

ide spac dziewczyny,bo mnie to pending denerwuje, dobranoc, a o której naszego czasu tam zaczynają pracę...


jazmine
A widzisz, Ty też masz w mBanku i tak samo szybko ci się status zmienia jak u mnie ja mam e-kartę i też bez problemów

p.s. też się ratuję theraflu i ibupromem zatoki zanim dojdę do lekarza Doraźnie jakoś trochę ulgę przynoszą

Dziewczyny chciałabym wypróbować podkład Guerlain Diviniora. Znów pojawił się na tru. Warto ? na KWC sprzeczne opinie....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 23:38   #3284
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

cześć Mariola, dobrze, że wróciłaś, bo smutno było bez Ciebie
z podkładami Guerlain jest tak pół na pół, jednym pasuje zdecydowanie, innym zdecydowanie - nie. Ja nie wiem, bo nie używam, ale miałam kiedyś jeden taki matujący i był niezły, ale nie na tyle, żeby powtórzyć zakup. Poza tym, wg mojego oka, one wszystkie wpadają jakby w róż, czy tylko mi się tak wydaje? Może wzięłabyś jednak kompakcik Helenki, którego odcienia nie sprawdziłam, bo też jestem chora? i się podzielisz opinią a swoją drogą, zamiast kolejnego podkładziku, to lepiej weź sobie idealista Elki, bo jest bomba! Ja też sobie wezmę o! dobrze, że sobie przypomniałam niestety, jak przeglądam Tru, to wiele mi się przypomina
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 23:55   #3285
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
niestety, jak przeglądam Tru, to wiele mi się przypomina
dlatego ja się staram nie przeglądać
i z forum też chyba powinnam skończyć
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 00:49   #3286
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
cześć Mariola, dobrze, że wróciłaś, bo smutno było bez Ciebie
z podkładami Guerlain jest tak pół na pół, jednym pasuje zdecydowanie, innym zdecydowanie - nie. Ja nie wiem, bo nie używam, ale miałam kiedyś jeden taki matujący i był niezły, ale nie na tyle, żeby powtórzyć zakup. Poza tym, wg mojego oka, one wszystkie wpadają jakby w róż, czy tylko mi się tak wydaje? Może wzięłabyś jednak kompakcik Helenki, którego odcienia nie sprawdziłam, bo też jestem chora? i się podzielisz opinią a swoją drogą, zamiast kolejnego podkładziku, to lepiej weź sobie idealista Elki, bo jest bomba! Ja też sobie wezmę o! dobrze, że sobie przypomniałam niestety, jak przeglądam Tru, to wiele mi się przypomina
Cieszę się, że tęskniłaś
Na kompakt Helenki się czaję i wzięłabym od ręki, ale nie chcę przepłacać za opakowanie Czekam aż kolor 23 pojawi się w refill, ale jakoś się nie pojawia A zerknęłaś może na te podkłady w perfumerii ?
Jakiego Idealista masz na myśli ? Nie podkład ?

lili,
Niech Ci nawet do głowy nie przychodzą takie rzeczy, żeby opóścić nasze truskawkowe szeregi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 01:13   #3287
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Właśnie wchodze w posiadanie dwoch pomadek CK (dzieki Ann) eh te nałogi
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:54   #3288
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, zwariuję ciągle nic z moimi zamówieniami nie drgnęło, ciągle PENDING

Działa Wam w ogóle strona Truskawki?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:58   #3289
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Nie dziala! Dostalam wlasnie zwrot podatku wiec chcialam sie skusic na Meteoryty.......a tu nic........
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 09:04   #3290
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Boże, co tam się u nich dzieje
A najgorsze jest to, że to nie tylko moje zamówienia, ale też zamówienia dla innych Wizażanek..
Tak mi teraz głupio.............

tak sobie myślę, że płacąc przez PayPal może dałoby się ominąć to podawanie kodu?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:07   #3291
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

O żesz w mordę jeża !!! Tru faktycznie nie działa !!! A Mad mi wczoraj złożyła dwa zamówienia Mam nadzieję, że to przejściowe problemy, ale najwyraźniej coś im się sypało od paru dni. Chyba przegrzałyśmy kabelki
A jak to atak hakerów ? Pamiętacie co się działo, jak wizaż tego doświadczył...Jak im pójdzie baza danych to nasze zamówienia polecą gdzieś w ponure rewiry Azji...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:10   #3292
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

działa!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:11   #3293
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
działa!
A mi nie... Pojawia się informacja o nieprawidłowym przekierowaniu (cokolwiek to znaczy).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:13   #3294
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, ja wczoraj składałam zamówienie i wszystko było w porządku. Płaciłam kartą, nie chcieli żadnego kodu, od razu miałam potw. zamowienia a po godzinie Shipment Status. Strona też działa mi normalnie...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:14   #3295
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

To dziwne, bo u mnie wszystko w najlepszym porządku z Truskawą.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:17   #3296
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wczoraj składałam zamówienie i wszystko było w porządku. Płaciłam kartą, nie chcieli żadnego kodu, od razu miałam potw. zamowienia a po godzinie Shipment Status. Strona też działa mi normalnie...
No tak, wczoraj jeszcze było OK...
Mad wczoraj złożyła dla mnie dwa zamówienia, przesłała mi potwierdzenia i sobie monitorowałam jak tam akcja przebiega - też już był Shipment Status przy obu. Chciałam więc dzisiaj luknąć co tam słychać, a tu kicha...strona nie działa...
Ale myślę, że to chwilowe kłopoty. Oby !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:18   #3297
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Nie dziala! Dostalam wlasnie zwrot podatku wiec chcialam sie skusic na Meteoryty.......a tu nic........
A mnie wszystko działa
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:20   #3298
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny po jakim czasie od zapłacenia przez PayPal z reguły Truskawka wysyła Shipment Status?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:25   #3299
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Zawsze dostaję shipment status ok 2-3 nad ranem, jeśli poprzedniego dnia robiłam zamówienie.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:27   #3300
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No tak, wczoraj jeszcze było OK...
Mad wczoraj złożyła dla mnie dwa zamówienia, przesłała mi potwierdzenia i sobie monitorowałam jak tam akcja przebiega - też już był Shipment Status przy obu. Chciałam więc dzisiaj luknąć co tam słychać, a tu kicha...strona nie działa...
Ale myślę, że to chwilowe kłopoty. Oby !
Ale już wczoraj dziewczyny pisały o problemach z płatnościami kartą i o podejrzanych mailach z prośbą o kod - u mnie wszystko było ok.
Strona dziś też działa mi od samego rana w porządku. Sprawdzałam też Shipment Status.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.