Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 12:04   #3241
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
dziękuję

HopeMAGDA a ja mam dziś deszczowo włoski ładne, chyba jesteś zadowolona?
tak jestem na maxa zadowolona i ciesze sie że wróciłam do blondu troszke to trwało ale jestem blondynka!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:19   #3242
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
tak jestem na maxa zadowolona i ciesze sie że wróciłam do blondu troszke to trwało ale jestem blondynka!
to najważniejsze
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:22   #3243
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Jestem po garnier 111
wyglądam okropnie
Najpierw zrobiłam odrosty, trzymałam pół godziny, a potem przeciagnęłam na całość na 5min. Miałam dość ciemny mysi odrost, gdzieniegdzie rozjaśniane pasemka, no i kurczakową resztę po farbie.
Efekt:
rudawy odrost, resztki po kurczaku nie rozjaśnione, a tam gdzie były pasemka - są teraz szaro-zielono-siwe pasma
i co mam teraz zrobic ????
ratunku, ratunku
mam jeszcze w domu
-SZAMPONETKĘ koloryzującą joanny multi effect perłowy blond
-szamponetkę Delia color tone blond 1
-garnier color&shine jasny blond 8 (farbę)

chce mi się wyć

lourose, przede wszystkim za krótko trzymałaś farbę!! Pamiętaj nigdy nie stosuj się bezwzględnie do instrukcji, jeśli chcesz porządnie rozjaśnić włosy to MUSISZ trzymać co najmniej 45 minut A jak się trzyma za krótko to właśnie takie "niespodzianki" typu rude, kurczakowe itp., wyjdą na sto procent...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:24   #3244
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Jestem po garnier 111
wyglądam okropnie
Najpierw zrobiłam odrosty, trzymałam pół godziny, a potem przeciagnęłam na całość na 5min. Miałam dość ciemny mysi odrost, gdzieniegdzie rozjaśniane pasemka, no i kurczakową resztę po farbie.
Efekt:
rudawy odrost, resztki po kurczaku nie rozjaśnione, a tam gdzie były pasemka - są teraz szaro-zielono-siwe pasma
i co mam teraz zrobic ????
ratunku, ratunku
mam jeszcze w domu
-SZAMPONETKĘ koloryzującą joanny multi effect perłowy blond
-szamponetkę Delia color tone blond 1
-garnier color&shine jasny blond 8 (farbę)

chce mi się wyć
Kurde bo wiesz trochę za krótko trzymałaś może w sumie tą farbę... Powinnaś gdzieś z 45-50min na samym odroście i potem przeciągnąć na całość na 5-10min.. Zresztą naprawdę ciężko coś ocenić bez ani jednego zdjęcia A teraz to sama nie wiem co Ci doradzić.. Przyciemniać raczej nie ma sensu jeśli chcesz być blondi. Ta szarość z rozjaśnionych pasemek się wypłuczę, szoruj włoski szamponem przeciwłupieżowym. I może gdzieś za dwa dni połóż, np wellaton 12/1 ? Dziewczyny pisały, że też bardzo ładnie rozjaśnia i że rozjaśniane pasma nie łapie na fioletowo.. Nawet wstawiały fotki więc możesz ocenić. Będzie dobrze, niestety do blondu trzeba być cierpliwym
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:36   #3245
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kurde bo wiesz trochę za krótko trzymałaś może w sumie tą farbę... Powinnaś gdzieś z 45-50min na samym odroście i potem przeciągnąć na całość na 5-10min.. Zresztą naprawdę ciężko coś ocenić bez ani jednego zdjęcia A teraz to sama nie wiem co Ci doradzić.. Przyciemniać raczej nie ma sensu jeśli chcesz być blondi. Ta szarość z rozjaśnionych pasemek się wypłuczę, szoruj włoski szamponem przeciwłupieżowym. I może gdzieś za dwa dni połóż, np wellaton 12/1 ? Dziewczyny pisały, że też bardzo ładnie rozjaśnia i że rozjaśniane pasma nie łapie na fioletowo.. Nawet wstawiały fotki więc możesz ocenić. Będzie dobrze, niestety do blondu trzeba być cierpliwym
Już panika mi przeszła
Nałożyłam tę Joannę, prawie nic nie chwyciło ale ta zielona poświata już nie jest taka widoczna.
Kurcze, czytałam że dziewczyny trzymały farbę na głowie prawie godzinę, ale bałam się że mi sie włosy spalą. Teraz już jestem mądra.
Pocieszyłaś mnie że ten szary fiolet się zmyje bez tego nie bedzie tak źle. Szkoda że nie mam aparatu
Ale jestem dumna że sama nałożyłam sobie dokładnie farbę
dzięki za wsparcie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
lourose, przede wszystkim za krótko trzymałaś farbę!! Pamiętaj nigdy nie stosuj się bezwzględnie do instrukcji, jeśli chcesz porządnie rozjaśnić włosy to MUSISZ trzymać co najmniej 45 minut A jak się trzyma za krótko to właśnie takie "niespodzianki" typu rude, kurczakowe itp., wyjdą na sto procent...
Ech, następnym razem będzie lepiej
idę wyszorować łazienkę bo jest cała w fioletowych plamach
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:39   #3246
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Już panika mi przeszła
Nałożyłam tę Joannę, prawie nic nie chwyciło ale ta zielona poświata już nie jest taka widoczna.
Kurcze, czytałam że dziewczyny trzymały farbę na głowie prawie godzinę, ale bałam się że mi sie włosy spalą. Teraz już jestem mądra.
Pocieszyłaś mnie że ten szary fiolet się zmyje bez tego nie bedzie tak źle. Szkoda że nie mam aparatu
Ale jestem dumna że sama nałożyłam sobie dokładnie farbę
dzięki za wsparcie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------



Ech, następnym razem będzie lepiej
idę wyszorować łazienkę bo jest cała w fioletowych plamach
dopóki masz ten fiolet to myj często właśnie tym przeciwłupieżowym a potem przed kolejnym farbowaniem (nie wiem za ile zamierzasz coś znowu położyć ) zrób sobie może srebrną płukankę lub użyj szamponu joanny eliminującego żółć i ochładzającego, może troszkę ten kurczak zostanie stonowany
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:29   #3247
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
ten mój alabasterek był położony na pomarańczowe włoski i wyszedł kurczakowo-zielonkawy.
jeśli będzie farbowany na czystym blond to wyjdzie tak jak na pudełku, może ciut ciemniej (one tak maja)
wklejam fotki-przed(pół roku szamponu koloryzującego jasny brąz) i efekt po(poniedziałkowa akcja..) nieco ciemniej wyszedł mój kurczak niż jest na żywo
własnie przeglądam farby prosalonu,podobno dore. kusi mnie 10/0 i 10/1 zamieszać albo 1000/2
Prosalon specjalne blondy czyli numery 1000/... to farby mocno rozjaśniające więc nie mieszałabym ich z innymi. Ja użyłam 1000/2 i na rozjaśnionych włosach była piękna perła ale rudych nie wzięło. Dodam ze źle rozmieszałam ten specjalny blond bo jego trzeba wg ulotki na opakowaniu robić 1:2 (porcja farby i dwie oxydantu) Mam jeszcze jedną tubkę ale ta czeka jak już uzyskam ładny blond

Apropo moich kłaków to dziś w świetle miałam taki ładny kolorek że byłam z siebie dumna! Taki ładny blond nie biały taki ciepły podobny do blondu na opakowaniu. Ale rude gdzieniegdzie źle pokryłam bo też widziałam już niektóre kosmyki z tyłu głowy bardziej rudawe.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 14:16   #3248
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
mi bardzo podobny kolor wyszedł po loreal excellence 03, ale nie wiem, czy Tobie też taki wyjdzie, bo nie wiem jakie masz teraz włosy. Masz jakieś zdjęcie? Wklejam swoje, na zdjęciu może nie widać, ale na żywo był podobny.
czy to po loreal excellence 03
A jak z odrostem ?

No niestety tutaj nie kupie sobie Palette a moze i jest ale nie wiem gdzie ja dorwac..Zastanawiam sie czy nie zawczesnie na farbowanie 13 lutego bylam na psaemkach rozjasniaczem ...Co o tym myslicie po jakim czasie polozyc jakas farbke? Nie wiem czy tak powinno byc, ale ta razdziawa robila mi pasemka nie od skory i teraz mam mega duzy odrost. Jak to jest z tymi pasemkami? Odrazu po pasemkach wygladalam jak juz bym miala odrosty
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:06   #3249
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
czy to po loreal excellence 03
A jak z odrostem ?

No niestety tutaj nie kupie sobie Palette a moze i jest ale nie wiem gdzie ja dorwac..Zastanawiam sie czy nie zawczesnie na farbowanie 13 lutego bylam na psaemkach rozjasniaczem ...Co o tym myslicie po jakim czasie polozyc jakas farbke? Nie wiem czy tak powinno byc, ale ta razdziawa robila mi pasemka nie od skory i teraz mam mega duzy odrost. Jak to jest z tymi pasemkami? Odrazu po pasemkach wygladalam jak juz bym miala odrosty
hmm nie powinno tak być tzn mi zawsze zostawiała troszeńke przy skórze ale to naprawdę z 1mm, niewidoczny. Chyba się nie postarała poprostu..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:42   #3250
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez SylwiaG Pokaż wiadomość
Wiecie co podziwiam Was za odwagę i determinację same kombinujecie i nieźle Wam to wychodzi...a czy są tu jakieś naturalne ciemne szatynki? długo byłam blondynką (choć nigdy do końca zadowoloną z rozjaśniania u fryzjera) ale zachciało mi się samej pomajstrować co w efekcie skończyło się znacznym cięciem i przyciemnieniem włosów na brąz..odrosły, odżyły i znów marzy mi się blond bo w ciemnych włosach źle się czuję i tak też wyglądam :/ narazie stopniowo pasemkami rozjaśnie u fryzjera a później się zobaczy...podpatrze, poczytam ...

kate12345 jaki jest Twój naturalny kolor wlosów?
Mój naturalny to taka średnia szatynka nazwałabym nawet że typowo myśi. Ale ja już długo kręcę się przy blondzie mniej więcej 6 lat ale prawie ciągle miałam pasemka,kiedy zdecydowałam się na blond całkiem to zrobiłam sobie tym rozjaśniaczem o którym wcześniej pisałam i wstawiłam zdjęcie na którym wyglądam jak idz i nie wracaj tym sposobem zniszczyłam włosy strasznie i zaczełam z pasemkami ale coraz więcej mi robiła,kiedy chciałam blond na całych wosach to zawsze mi odradzali.Pózniej robili mi tak że pasemka a na to coloryzator czy coś takiego ale nigdy to nie wygladało tak jak bym chciała. I teraz w końcu mi położyła farbę na głowę ale co do koloru to jak zwykle nie to co chciałam i czubek wyszedł rudy,złoty No i to farbowanie z tym lorealpreference 01 to sama już ale ten rudy mi nie do końca złapało.Ale się rozpisałam
Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Milka moje fotki po Stockholmie są na stronie 104 Ale nie radzę stosować na twoje włoski, wierz mi ta farbka jest zbyt słaba, nie poradzi sobie
Musisz zastosować jakąś "petardę" w stylu Palette XXL albo mocny rozjaśniacz żeby cokolwiek ruszyło...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------




Super wyszło!! Moim zdaniem jeszcze jedno - góra dwa farbowania tym samym odcieniem i będzie dobrze...
A ja właśnie wczoraj sobie kupiłam Loreal Recital Preference 01 i dziś lub jutro będę farbować z nadzieją że mi nieco ociepli Stockholm i rozjaśni sraczkowaty odrost Zobaczymy! Aha w Drogerii Natura kupiłam tę farbę za 23,99 mają teraz promocję!! Ale po jednym dniu farb Preference już było o połowę mniej, babki się rzuciły jak szalone i prawie wszystko wykupiły (zwłaszcza blondy) także jak ktoś chce kupić Recitala to niech pędzi jak najszybciej ...
Dziękuje. Dziś byłam na zakupach i oglądałam wszystkie farby jakie tu są i kupiłam tą sama i tak się zastanawiam czy może jeszcze dziś nałożyć tą farbę bo zauważyłam że zle musiała ją rozprowadzić ztyłu mam bardziej rozjaśnione.A sama farbowałam wydawało mi się że dobrze .Bardzo mi zniszczy włosy jeśli jeszcze dziś zafarbuję tą farbą???
Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
jesli włosy masz w dośc dobrej kondycji to spórbowałabym jeden z farb, o których tu dziewczyny pisały, najlepiej rozjasniającej mocniej, ja bym poleciła może palette permanent natural colors np. 100 skandynawski blond ona rozjaśnia od 4-6 tonów powinna sobie poradzić, lub itensive color creme e20 jest mocniejszy od c10 .. Ewntualnie przyciemnić włosy, kupić jakąs farbkę średni blond albo ciemny.

Dziewczyny oto fotki te pierwsze są wczoraj wieczorkiem robione w sztucznym świetle... całkiem inny kolor a reszta dziś...

Teraz to dopiero będę miała dylemat co zrobić z tym cieplejszym odrostem (efekt farbowania u fryzjerki dobrą farbą !, sama w domu miałam lepsze po palette)i moim mysim jak mi odrośnie, co polecacie??
Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mamy dziś piękną pogode wykorzystałam to i wstawiam fotki z dworu i kilka w domku jak dziś wyglądają moje włoski po jednym umyciu i użyłam płukanki srebnej...pozdrawiam
Monisia i HopeMagda włoski macie piękne ja też tak chcę
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:38   #3251
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate12345, fajny kolor wyszedł Ci po lorealu.
U mnie, niestety, w świetle dziennym, rudy przebija bardziej, niż przy sztucznym...
Wstawiam zdjęcie





Dziewczyny, tego rudego chyba nie zniosę. Jak myślicie, mogę położyć następną farbę już jutro, czy lepiej odczekać?
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 18:48   #3252
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość

Dziękuje. Dziś byłam na zakupach i oglądałam wszystkie farby jakie tu są i kupiłam tą sama i tak się zastanawiam czy może jeszcze dziś nałożyć tą farbę bo zauważyłam że zle musiała ją rozprowadzić ztyłu mam bardziej rozjaśnione.A sama farbowałam wydawało mi się że dobrze .Bardzo mi zniszczy włosy jeśli jeszcze dziś zafarbuję tą farbą???

Farby Loreala są delikatne, myślę że nic się nie stanie jeżeli zafarbujesz jeszcze raz
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:49   #3253
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: jaki to odcień blondu ,kochane kobietki

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
czy to po loreal excellence 03
A jak z odrostem ?

No niestety tutaj nie kupie sobie Palette a moze i jest ale nie wiem gdzie ja dorwac..Zastanawiam sie czy nie zawczesnie na farbowanie 13 lutego bylam na psaemkach rozjasniaczem ...Co o tym myslicie po jakim czasie polozyc jakas farbke? Nie wiem czy tak powinno byc, ale ta razdziawa robila mi pasemka nie od skory i teraz mam mega duzy odrost. Jak to jest z tymi pasemkami? Odrazu po pasemkach wygladalam jak juz bym miala odrosty
tak, to po loreal excellence 03 - odrost ciut się różnił, bardziej słomkowy był, ale aż tak nie raził.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:03   #3254
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Kate12345, fajny kolor wyszedł Ci po lorealu.
U mnie, niestety, w świetle dziennym, rudy przebija bardziej, niż przy sztucznym...
Wstawiam zdjęcie





Dziewczyny, tego rudego chyba nie zniosę. Jak myślicie, mogę położyć następną farbę już jutro, czy lepiej odczekać?
Dziękuje ale Twoje dużo lepiej wyglądają przynajmiej na zdjęciu jak moje.Co do ponownego zafarbowania to sie nie wypowiadam bo sama o to właśnie pytałam.Nie wiem jaką farbowłaś Lorel to chyba tak.Koleżanka Chocolate pisze że są delikatne.Ja też tak myślę bo przy farbowniu nawet mnie nic nie szczypało.
Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Farby Loreala są delikatne, myślę że nic się nie stanie jeżeli zafarbujesz jeszcze raz
To super Może nie dziś ale jutro to chyba zrobię sobie
Tak w sumie to bardziej u fryzjera szczypała mnie farba a ta wcale

mika a gdzie mieszkasz ???że palett nie ma ??? Bo jeśli w UK to dziś kilka widziałam tylko opakowanie inne niż w Polsce chyba że zmienili .Ale sama byłam zdziwona że są tylko mały wybór bo blond to widziałam tylko jeden a reszta to ciemne.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-27 o 19:08 Powód: &&&&
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:10   #3255
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziękuje ale Twoje dużo lepiej wyglądają przynajmiej na zdjęciu jak moje.Co do ponownego zafarbowania to sie nie wypowiadam bo sama o to właśnie pytałam.Nie wiem jaką farbowłaś Lorel to chyba tak.Koleżanka Chocolate pisze że są delikatne.Ja też tak myślę bo przy farbowniu nawet mnie nic nie szczypało.

To super Może nie dziś ale jutro to chyba zrobię sobie
Tak w sumie to bardziej u fryzjera szczypała mnie farba a ta wcale
ja lorealem farbowalam 3 dni pod rzad wiem, ze nie powinnam, ale mi sie nic nie stalo, tylko ciut przesuszylo, ale odzywki dalam i bylo dobrze
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:15   #3256
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja lorealem farbowalam 3 dni pod rzad wiem, ze nie powinnam, ale mi sie nic nie stalo, tylko ciut przesuszylo, ale odzywki dalam i bylo dobrze
O to rzeczywiście dałaś czadu woskom.Ja jutro na pewno zafarbuję bo i tak bym nie wytrzymała.Dzisiaj w nocy to mi się nawet śniło że znów farbuję włosy
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:18   #3257
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wielkie dzięki dziewczyny. To jutro lecę po farbę
Zatanawiam się, co będzie lepsze: Loreal preference b.jasny blond 01, czy stockholm?
Mam piwno - zielonkawe oczy, ale nie pasują mi ciepłe odcienie...dobrze wyglądam jedynie w zimnych Uzyskam efekt zimnego blondu?
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:29   #3258
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny dajecie czadu z tymi farbami

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Canario zapomniałam spytać czy Ci po c10 wychodziły włoski i czy szczypało? W ogóle jak stan włosów po tym palette?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:32   #3259
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki dziewczyny. To jutro lecę po farbę
Zatanawiam się, co będzie lepsze: Loreal preference b.jasny blond 01, czy stockholm?
Mam piwno - zielonkawe oczy, ale nie pasują mi ciepłe odcienie...dobrze wyglądam jedynie w zimnych Uzyskam efekt zimnego blondu?

Loreal preference 01 jest odcieniem naturalnym, a Stockholm - bardzo zimnym, znaczy opisywany jest jako "opalizujący" ale wychodzi naprawdę zimno (na zdjęciach robionych na dworze, w dziennym świetle on mi się wydaje wręcz taki jakiś przezroczysto - szarawo - biały ). Ja też mam zielone oczy a do tego bladą cerę i w ogóle jestem typem chłodnym, ale zauważyłam że w takich mega - chłodnych blondach wyglądam okropnie, jakoś tak... jakbym była chora albo coś, więc chyba wolę odcienie naturalne
A tak w ogóle to jeśli chcesz zimny ale jasny blond to może Loreal preference 03 (b.b. jasny popielaty blond)??? on przynajmniej porządnie rozjaśnia odrosty...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 19:42   #3260
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
jesli włosy masz w dośc dobrej kondycji to spórbowałabym jeden z farb, o których tu dziewczyny pisały, najlepiej rozjasniającej mocniej, ja bym poleciła może palette permanent natural colors np. 100 skandynawski blond ona rozjaśnia od 4-6 tonów powinna sobie poradzić, lub itensive color creme e20 jest mocniejszy od c10 .. Ewntualnie przyciemnić włosy, kupić jakąs farbkę średni blond albo ciemny.

Dziewczyny oto fotki te pierwsze są wczoraj wieczorkiem robione w sztucznym świetle... całkiem inny kolor a reszta dziś...

Teraz to dopiero będę miała dylemat co zrobić z tym cieplejszym odrostem (efekt farbowania u fryzjerki dobrą farbą !, sama w domu miałam lepsze po palette)i moim mysim jak mi odrośnie, co polecacie??
Super włoski

Ja dzisiaj kupiłam Wellaton 12/1 ( w makro za 9,02zl jakby co ) i jutro będę farbować trochę się boje co to wyjdzie, ale ryzyk fizyk i oczywiście od razu postaram się wstawić fotki trzymajcie kciuki
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:51   #3261
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja zaraz bede farbowac Garnierem 111.

dziewczyny czy te nowe blondy Palette bardzo niszcza wlosy?
dzisiaj widzialam jakies nowe Palette bez amoniaku i jest tez tak ladny platynowy blond, probowal ktos?jakos wierzyc mi sie nie chce ze rozjasnia..
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:04   #3262
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajecie czadu z tymi farbami

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Canario zapomniałam spytać czy Ci po c10 wychodziły włoski i czy szczypało? W ogóle jak stan włosów po tym palette?
Kachula82, szczypało delikatnie, farbę trzymałam ok. 50 min. Po farbowaniu nałożyłam maskę na włosy. Nie łamią się i nie są przesuszone, ale nie wiem, czy to zaleta farby, czy maski - loreal.
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:06   #3263
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=mika a gdzie mieszkasz ???że palett nie ma ??? Bo jeśli w UK to dziś kilka widziałam tylko opakowanie inne niż w Polsce chyba że zmienili .Ale sama byłam zdziwona że są tylko mały wybór bo blond to widziałam tylko jeden a reszta to ciemne.[/QUOTE]


Tak mieszkam w UK nie dawno mi sie przypomnialo, ze chyba widzialam w jednym sklepie Palette XXL ale tam mieli tylko jeden odcien bladu taki bialy.

A powiedzcie mi czy to nie za krutki odstemp czasu po pasemkach rozjasniaczem, zeby polozyc Palette

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-02-27 o 20:10
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:08   #3264
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Loreal preference 01 jest odcieniem naturalnym, a Stockholm - bardzo zimnym, znaczy opisywany jest jako "opalizujący" ale wychodzi naprawdę zimno (na zdjęciach robionych na dworze, w dziennym świetle on mi się wydaje wręcz taki jakiś przezroczysto - szarawo - biały ). Ja też mam zielone oczy a do tego bladą cerę i w ogóle jestem typem chłodnym, ale zauważyłam że w takich mega - chłodnych blondach wyglądam okropnie, jakoś tak... jakbym była chora albo coś, więc chyba wolę odcienie naturalne
A tak w ogóle to jeśli chcesz zimny ale jasny blond to może Loreal preference 03 (b.b. jasny popielaty blond)??? on przynajmniej porządnie rozjaśnia odrosty...
Chocolate77, dziękuję. Zależy mi raczej na naturalnym efekcie, więc po tym, co napisałaś, zdecyduję się raczej na Loreal preference 01.

Tyle tylko, że zadzwoniłam dzisiaj do mojej przyjaciółki, żeby mi tę farbę położyła i wyraziła ostry sprzeciw... Mówi, że moje włosy powinny odpocząć od tych wszystkich szaleństw... I chyba ma rację
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:11   #3265
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tak mieszkam w UK nie dawno mi sie przypomnialo, ze chyba widzialam w jednym sklepie Palette XXL ale tam mieli tylko jeden odcien bladu taki bialy.

A powiedzcie mi czy to nie za krutki odstemp czasu po pasemkach rozjasniaczem, zeby polozyc Palette
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:16   #3266
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Chocolate77, dziękuję. Zależy mi raczej na naturalnym efekcie, więc po tym, co napisałaś, zdecyduję się raczej na Loreal preference 01.

Tyle tylko, że zadzwoniłam dzisiaj do mojej przyjaciółki, żeby mi tę farbę położyła i wyraziła ostry sprzeciw... Mówi, że moje włosy powinny odpocząć od tych wszystkich szaleństw... I chyba ma rację
Mój rekord to 4 farby w ciągu jednego dnia Zrobiłam tak daaaaaawno temu, kiedy przez moją głupotę wylądowałam z ciemno - zielonymi włosami i schodziłam do blondu poprzez zieleń, marchewkę i kurczakową żółć...
A apropo's tego Loreala 01, to wlasnie go dziś kupiłam i jutro będę farbować ciekawa jestem jak wyjdzie...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:29   #3267
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate 4 farby w ciągu jednego dnia to nie zle włoski maiły torturę
milka te tutaj LIVA to chyba pallete bo firma szwarckopf ale nie wim czy tam gdzie Ty jesteś jest sklep Savers czy jakoś tak ja w nim widziałam z nazwą pallete na stronie ebay może też być
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:33   #3268
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Mój rekord to 4 farby w ciągu jednego dnia Zrobiłam tak daaaaaawno temu, kiedy przez moją głupotę wylądowałam z ciemno - zielonymi włosami i schodziłam do blondu poprzez zieleń, marchewkę i kurczakową żółć...
A apropo's tego Loreala 01, to wlasnie go dziś kupiłam i jutro będę farbować ciekawa jestem jak wyjdzie...
To zaszalałaś
Wstawiaj fotki Ciekawa jestem jaki będzie efekt. Trzymam kciuki
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:48   #3269
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EwCiAooo jak tam twoje farbowanie ????Wstaw zdjęcia jak wyszło no i czy Jesteś zadowolona???
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:09   #3270
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Jestem już po farbowaniu
Farbowałam farbą Loreal preference b.bardzo jasny blond 01
Wstawiam zdjęcia 2 przed i reszta po farbowaniu
Cóż kolor widzicie na zdjęciach w różnym świetle i koncie
Ja spodziewałam się jaśniejszych włosów.Niestety nie wyszło tak jak chciałam do końca jeszcze ten rudawy się mieni ale jest trochę lepiej niż było.Kondycja włosów dobra są miękkie i miłe w dotyku.To tyle co mogę na razie stwierdzić.
erolek widziałam na zdjęciach to ładnie Ci ten blond wychodził.
Ja nie mogę się pozbyć tego rudawego.
Zastanawiam się czy dać tej farbie jeszcze jedną szanse czy radzicie inną???
Chętnie wysłucham waszych rad i sugesti .
mówiłam nie słuchacie i nie czytacie...nie jest źle ale w jeszcze jaśniejszych bym cie widziała.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
jesli włosy masz w dośc dobrej kondycji to spórbowałabym jeden z farb, o których tu dziewczyny pisały, najlepiej rozjasniającej mocniej, ja bym poleciła może palette permanent natural colors np. 100 skandynawski blond ona rozjaśnia od 4-6 tonów powinna sobie poradzić, lub itensive color creme e20 jest mocniejszy od c10 .. Ewntualnie przyciemnić włosy, kupić jakąs farbkę średni blond albo ciemny.

Dziewczyny oto fotki te pierwsze są wczoraj wieczorkiem robione w sztucznym świetle... całkiem inny kolor a reszta dziś...

Teraz to dopiero będę miała dylemat co zrobić z tym cieplejszym odrostem (efekt farbowania u fryzjerki dobrą farbą !, sama w domu miałam lepsze po palette)i moim mysim jak mi odrośnie, co polecacie??
uzyskałaś piękny efekt

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mamy dziś piękną pogode wykorzystałam to i wstawiam fotki z dworu i kilka w domku jak dziś wyglądają moje włoski po jednym umyciu i użyłam płukanki srebnej...pozdrawiam
ty już nic nie kombinuj i daj im wytchnąć masz bardzo ładny wielotonowy odcień...podoba mi się
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.