Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 14:00   #4501
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

mnie na wsponienia zebralo i zaczelam pierwsza czesc pamietnika ogladac!
I wiecie kogo tam spotkalam? Masimcie

Masimko na ktorej stronie jestes?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:08   #4502
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczka nudzi ci się A Masima dokształca się
Buczacza pamiętasz jak robiło się maseczkę aspirynową, znalazłam w apteczce aspirynę a za nic nie mogę sobie przypomnieć O oświeciło mnie jak zaczęłam pisać rozgniata się i w jogurcie rozpuszcza Starość nie radość im człowiek starszy tym w jednym jest coraz lepszy w zapominaniu
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:13   #4503
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczka nudzi ci się A Masima dokształca się
Buczacza pamiętasz jak robiło się maseczkę aspirynową, znalazłam w apteczce aspirynę a za nic nie mogę sobie przypomnieć O oświeciło mnie jak zaczęłam pisać rozgniata się i w jogurcie rozpuszcza Starość nie radość im człowiek starszy tym w jednym jest coraz lepszy w zapominaniu

bierzesz 3-4 aspirynki ,pare kropelek wody,rozgniatasz to.Dodajesz jogurcik i na buzke 20 minut
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:17   #4504
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagus a u mnie wlasnie przez "moje" niebo przeleciala setka dzikich gesi
Ale sie darly.Mowie Wam w fajnym miejscu mieszkam

a gdzie moj germanski domcio

Domcia moze malucha usypia,chociaz na to chyba za pozno.Moje diablatko spi,ale starszyzna zawraca.Nie dadza chwili spokoju.Buczus zazdroszcze takiego miejsca na ziemi,pod takim niebem


[quote=cassatta;9738871]
Saguś kupiłaś sobie w końcu cieplutką kurtkę/quote]


Kupilamzaden sexowny szal,ale bardzo ciepla.


Wiecie co mi tesc na dzien dobry,na lotnisku powiedzialCytuj e:O jeszcze nie zaleczylas twarzyMyslalam ,ze mnie cos trafiMam lekkiego buraczka i dwa podraznione,delikatnie miejsca na policzku.Czy to jest powod do takiego komentarzaPo tym jak mnie widzial,przez pierwsze dwa tygodnie od maski,to ja teraz wygladam prawie boskoNo ludzie
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:17   #4505
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
bierzesz 3-4 aspirynki ,pare kropelek wody,rozgniatasz to.Dodajesz jogurcik i na buzke 20 minut
a po co to ? Cóż to daje ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:21   #4506
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamilia to jest świetna maseczka oczyszczająca pory i (wygładzajaca chyba) ja po niej wyglądam i czuję się niesamowicie a zupełnie o niej zapomniałam
Saguś to właśnie faceci ale na święta jak cię zobaczy będzie w szoku
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:23   #4507
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
a po co to ? Cóż to daje ?
kochana!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Toz to cudo Ta maseczka robi wszystko.Rozjasnia ,wygladza,wysusza pryszczyki.Twarz po niej jest bajeczna.
Tylko nie nadaje sie na swiezo cosmelanska twarz.Cera musi byc zagojona,bez podraznien to wtedy mozna jej uzyc

acha..i aspiryna w tabletkach,nie ta musujaca.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-16 o 14:24
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 14:25   #4508
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

najlepiej ta bayerowska
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:28   #4509
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

cos sie tym gesiom pomylilo ,bo wracaja
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:29   #4510
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
najlepiej ta bayerowska

czyli polopiryna s sie nie nadaje ?
szkoda , że nie wiedziałam o niej - idę teraz z TZ tem do znajomych to mogłabym sie upiekszyć, ale juz za póxno. Uzyłam mojej maseczki z białej glinki. Też sie dobrze sprawdza na delikatnej, po cosmelanowej cerze.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:42   #4511
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

No to mogę wam życzyć udanego niedzielnego wieczoru, jadę do Kołobrzegu za chwileczkę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 14:44   #4512
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

kamilko slyszalam,ze dziwczyny polipiryne tez uzywaja
Ja tez jade na kontrole do moich przybranych dzieci.Wieczorem wpadne do Was
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:51   #4513
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczka to ty masz przybrane czy przebrane dzieci wow
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:52   #4514
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

się naprodukowałam a się zamknęło - 10 lat temu robiłam ziołowy peeling polski jadwigi (mniej wiecej) kosmetyczka robila - czerwonym się jest ale jeden dwa dni potem się łuszczy człek, jakiś tydzień jak po ..cosmelanie, skóra jest potem gładsza - teraz robiłam w domu i 1 dzień czerwona - dziś zaczyna się robić taka "obca" i swędzi - dam znać jak zacznie się łuszczyć. nie wiem co w tym tak parzy podam skład mieszanki po polsku szybciej: nagietek,babka, rumianek, szałwia, kozieradka owoce jałowca, perz, to jest towar z którego są zrobione suszki do nich dolewa się płyn który ma w składzie glikol propylenowy, cytrynian sodu, alk. benz. troche allantoiny i naprawde nie wiem czemu to tak pali!!!
A propos maseczki z aspiryny znalazłam na necie takiego fascynata różański ma na nazwisko i na jego stronach jest kopalnia wiedzy o składnikach kosmetycznych szkodliwych o maseczkach z kwasami domowej roboty (aspiryna wit C itd) o trądziku...
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:08   #4515
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
się naprodukowałam a się zamknęło - 10 lat temu robiłam ziołowy peeling polski jadwigi (mniej wiecej) kosmetyczka robila - czerwonym się jest ale jeden dwa dni potem się łuszczy człek, jakiś tydzień jak po ..cosmelanie, skóra jest potem gładsza - teraz robiłam w domu i 1 dzień czerwona - dziś zaczyna się robić taka "obca" i swędzi - dam znać jak zacznie się łuszczyć. nie wiem co w tym tak parzy podam skład mieszanki po polsku szybciej: nagietek,babka, rumianek, szałwia, kozieradka owoce jałowca, perz, to jest towar z którego są zrobione suszki do nich dolewa się płyn który ma w składzie glikol propylenowy, cytrynian sodu, alk. benz. troche allantoiny i naprawde nie wiem czemu to tak pali!!!
A propos maseczki z aspiryny znalazłam na necie takiego fascynata różański ma na nazwisko i na jego stronach jest kopalnia wiedzy o składnikach kosmetycznych szkodliwych o maseczkach z kwasami domowej roboty (aspiryna wit C itd) o trądziku...
A możesz dać linka - please
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:09   #4516
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

WITAM

skoro dzisiaj tyle szczęścia to ja dodam swoje.JEST LEPIEJ,ja już ledwo widzę te brodawki.MASI właśnie teraz stosuje Aldare.Wczoraj jeszcze wyglądałam tak okropnie,że chciałamjąwyrzucić do kosza.Nawet lekarz powiedział,że mi nie pomoże,Dopiero po wiadomości od Ciebie stał się cud,czyli włączyło mi się pozytywne myślenie,DZIĘKI: roza:

MIŁEGO DNIA
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:28   #4517
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

link do tego gościa to http://luskiewnik.strefa.pl/index/index/p6.htm -tu jest cały wybór jego artykułów medycznych w tym tradzik, szkodliwe składniki kosmetyków http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm , gdzieś w tym też jest strona o domowych maseczkach z aspiryny itp
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:01   #4518
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
link do tego gościa to http://luskiewnik.strefa.pl/index/index/p6.htm -tu jest cały wybór jego artykułów medycznych w tym tradzik, szkodliwe składniki kosmetyków http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm , gdzieś w tym też jest strona o domowych maseczkach z aspiryny itp
Dzieki poczytam...bo to zawsze cos nowego
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:19   #4519
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol ja stosuje cosmelan dwa - trzy razy w tygodniu na noc. Nie używam żadnego fluidu bo się ich naużywałam dosyć już, zeby ukryć plamy. Zresztą, jak użyję większej ilosći filtra zmatowie go pudrem i odrobinkę brązera zastosuje to nie wydaje mi się zeby fluid był jeszcze konieczny. Nie ma u mnie dla niego miejsca.

Kamilia hej
Ja robię odwrotnie na 50+ nie używam pudru ani brązera tylko delikatnego fluidu.Takego co by mi kedyś nie zakrył plam

A cos użuwam na noc co 2 dzień.W dni bez cos nakładam jakiś krem odżywczo nawilżający.
Ale mamy fajnie coo!!Tylko żeby tak na długoooooo.....
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 16:32   #4520
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dziewczynki Kochanecosmelanie się 7my dzień 3 razy, łuszczę się, ale nie ma tragedii, wszystko, co niechciane pięknie złaziNie byłam u dermy, sama kupiłam zestaw na ebayu.
15 dnia cosmelanienia wracam do aktywności, muszę zacząć wychodzić, nie wiem, kiedy przechodzić na 2x dziennie i czy jakiś lekki makeupik po tym czasie?
Skórę mam tłustą, więc jakoś łagodnie przechodzę,nie nawilżam, jestem lekki burak, po zmyciu, ale szał jest, wszystkie plamy bledziuchne, a widziałyscie na fotkach, że były dość konkretne, bo 10cioletnie.
Podpowiedzcie mi proszę, jako bardzo doświadczone i dobroduszne jaką strategię dla mnie przewidujecie
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:47   #4521
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Maselko bardzo interesujaca linki podalas,zaczynam czytac

Castrolek to nie sa moje dzieci.Mowie na nie przybrane,bo czasami sie nimi opiekuje

dennus patrz! cos dla Ciebie
http://www.rozanski.henryk.gower.pl/psoriasis.html

Maselko toz to skarbnica wiedzy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-16 o 16:58
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:25   #4522
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam co do filtrów roca to nie chcą do Polanda z Francji wysłać.Spróbuję w innej aptece.Jakby któraś zamawiała z UK to ja się też piszę można kupić więcej sztuk a zapłacić jeden transport.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:38   #4523
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
mnie na wsponienia zebralo i zaczelam pierwsza czesc pamietnika ogladac!
I wiecie kogo tam spotkalam? Masimcie

Masimko na ktorej stronie jestes?
Buczuś niemożliwe, nie byłam na pierwszej ani drugiej części pamietnika dzisiaj. Strasznie mnie to zaskoczyło.

Chociaż po namyśle wiem chyba czemu tak ci sie wydawało, wchodziłam na swój post/link znajdujacy się w moim podpisie - liste filtrów z SPF i PPD. A on pewnie jest w pierwszej części i tam mnie przerzuciło

Casi ja z cosmelanu chyba nie muszę się już dokształcać.

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
WITAM

skoro dzisiaj tyle szczęścia to ja dodam swoje.JEST LEPIEJ,ja już ledwo widzę te brodawki.MASI właśnie teraz stosuje Aldare.Wczoraj jeszcze wyglądałam tak okropnie,że chciałamjąwyrzucić do kosza.Nawet lekarz powiedział,że mi nie pomoże,Dopiero po wiadomości od Ciebie stał się cud,czyli włączyło mi się pozytywne myślenie,DZIĘKI: roza:

MIŁEGO DNIA
Natalio czyli trafiłam. Nie martw się swoją reakcją na ten specyfik, to własnie tak ma być. Bądź konekwentna w stosowaniu. To bardzo mocny środek ale najskuteczniejszy z wszystkich. I nie przybieraj sobie do głowy że coś może nie zadziałać. Szkoda że nie widziałaś moich zdjeć z pierwszego tygodnia terapii cosmelanem, mam wrażliwą skórę, przechodziłam to tak jak teraz Anturium. Spuchnięta, bardzo czerwona i napięta skóra, swędzenie, łuszczenie i ranki na twarzy. Mimo to nie odstawiłam go i wytrwałam do końca, bo to była już jedyna rzecz jaka mogła mi pomóc. Po cosmelanie nie było już nic. Dlatego wytrwaj.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ja robię odwrotnie na 50+ nie używam pudru ani brązera tylko delikatnego fluidu.Takego co by mi kedyś nie zakrył plam

A cos użuwam na noc co 2 dzień.W dni bez cos nakładam jakiś krem odżywczo nawilżający.
Ale mamy fajnie coo!!Tylko żeby tak na długoooooo.....
Castrol jak przeżyję pierwszą wiosnę i słoneczne lato bez plam to wtedy będzie naprawde ok.


Mylda nie widziałam twoich plam z przed, ani stanu po, ale jeśli plamiska ci już zeszły to możesz w drugim tygodniu przejsć na stosowanie cosmelanu dwa razy dziennie. Rano i po 12 godzinach ponownie. W trzecim tygodniu jak wrócisz do pracy to już raz dziennie, do wyboru albo na dzień albo na noc.

Ane ja tez bym się na tego Roc-a pisała, jeśli jest taka mozłiwosć.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-16 o 17:44 Powód: dopisek dla Myldy
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:57   #4524
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochanecosmelanie się 7my dzień 3 razy, łuszczę się, ale nie ma tragedii, wszystko, co niechciane pięknie złaziNie byłam u dermy, sama kupiłam zestaw na ebayu.
15 dnia cosmelanienia wracam do aktywności, muszę zacząć wychodzić, nie wiem, kiedy przechodzić na 2x dziennie i czy jakiś lekki makeupik po tym czasie?
Skórę mam tłustą, więc jakoś łagodnie przechodzę,nie nawilżam, jestem lekki burak, po zmyciu, ale szał jest, wszystkie plamy bledziuchne, a widziałyscie na fotkach, że były dość konkretne, bo 10cioletnie.
Podpowiedzcie mi proszę, jako bardzo doświadczone i dobroduszne jaką strategię dla mnie przewidujecie
cześć
ja tez planuje taki zabieg sama dziel się swoimi spostrzeżeniami....ja poza tłusta skórą mam jeszcze blizny potrądzikowe, myslisz ze to tez zejdzie?
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:11   #4525
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masi napiszę jeszcze do innej apteki jak odpowiedza że mogą wysłać to zbiorę zamówienia.Mam jeszcze pytanie do Natalki- czy myślisz że teraz jest jeszcze odpowiednia pora na kwas hialuranowy?Czy lepiej np.dopiero w marcu?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:12   #4526
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
cześć
ja tez planuje taki zabieg sama dziel się swoimi spostrzeżeniami....ja poza tłusta skórą mam jeszcze blizny potrądzikowe, myslisz ze to tez zejdzie?
Cześć Katerinko!
Kiedy zaczynasz się cosmelanić?
Ja blizn nie mam, nie wiem czy cosmelan je usunie, może dziewczyny bardziej wtajemniczone sie wypowiedzą, margarynka teraz robi ziołowy peeling w celu usunięcia blizn.
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:13   #4527
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
cześć
ja tez planuje taki zabieg sama dziel się swoimi spostrzeżeniami....ja poza tłusta skórą mam jeszcze blizny potrądzikowe, myslisz ze to tez zejdzie?
troche zejdzie.Nié wszystko,ale i tak bedziesz szczesliwa.Nie trzymaj maski za krotko

domcio co to ma znaczyc? Przerwe z nami robisz? Czy masz frustracje spowodowana brakiem seksu od ponad 5 tygodni?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:24   #4528
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Masi napiszę jeszcze do innej apteki jak odpowiedza że mogą wysłać to zbiorę zamówienia.Mam jeszcze pytanie do Natalki- czy myślisz że teraz jest jeszcze odpowiednia pora na kwas hialuranowy?Czy lepiej np.dopiero w marcu?
Przez dwa tygodnie po nie powinno się chodzić na dworz e, gdy są ujemne temp. Tylko z domu do samochodu, i oczywiście zakaz solarium,saunna.
A co byś chciała wypełnić?
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:24   #4529
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Masi napiszę jeszcze do innej apteki jak odpowiedza że mogą wysłać to zbiorę zamówienia.Mam jeszcze pytanie do Natalki- czy myślisz że teraz jest jeszcze odpowiednia pora na kwas hialuranowy?Czy lepiej np.dopiero w marcu?
Oni wysylaja do PL
http://www.leguidesante.co.uk/15D/C/...ection/?MID=40

tylko koszt przesylki dochodzi wiec chyba lepiej podzielic na kilka osob

ewentualnie warto na ebayu polowac

Gdybyscie robily jakies zbiorowe zamowienie to chetnie dolacze bo jestem uzalezniona od filtrow Roc'a sa naprawde swietne
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:26   #4530
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Oni wysylaja do PL
http://www.leguidesante.co.uk/15D/C/...ection/?MID=40

tylko koszt przesylki dochodzi wiec chyba lepiej podzielic na kilka osob

ewentualnie warto na ebayu polowac

Gdybyscie robily jakies zbiorowe zamowienie to chetnie dolacze bo jestem uzalezniona od filtrow Roc'a sa naprawde swietne
o tak .Nie bieli,troche nawet nawilza,u mnie sie troche swieci,ale to drobnostka,bo i tak pudruje
A nie mozecie w PL w aptece zamowic? Tu tak robia i mi sprowadzaja od producenta,bo normalnie u okupanta na polkach tego filtra tez nie ma
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-16 o 18:32 Powód: ROC
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.