Nasze blogi - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 12:53   #901
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ziajowych blokerach może?
Moja recenzja jest tutaj: http://refleksjepewnejwiedzmy.blogsp...era-ziaji.html

Poza tym zapraszam was wszystkich serdecznie do głosowanie w mojej ankiecie (w prawym górnym rogu) i wybrania paletki Sleek'a, która ma pojawić się niebawem w mym rozdaniu. Będę bardzo wdzięczna.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie to samo wkurza już mnie to powoli
Mnie też. Również mam z tym problem.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 13:05   #902
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie to samo wkurza już mnie to powoli
również mam ten problem

pozostaje mieć nadzieję, że za jakiś czas zniknie
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 13:40   #903
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Ciekawe czy któraś pobije mój rekord - notka widoczna stała się po 23 godzinach
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:01   #904
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ciekawe czy któraś pobije mój rekord - notka widoczna stała się po 23 godzinach
Ha, to prawie jak jakaś niechciana opcja z opóźnioną publikacją. Zacznę pisać recenzję na jutro, to może do południa się wyświetli.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:48   #905
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

A ja mam problem z tym, że dopiero po dłuższym czasie na liście czytelniczej wyświetla się info z moją notką... Wkurza mnie to trochę :/.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:12   #906
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja mam problem z tym, że dopiero po dłuższym czasie na liście czytelniczej wyświetla się info z moją notką... Wkurza mnie to trochę :/.
No właśnie o tym mowa. Tak jak pisałam u mnie opóźnienie doszło do 23h.
Notka na blogu jest widoczna ale nie ma jej na liście czytelniczej ani w blogrollach.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 16:24   #907
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
No właśnie o tym mowa. Tak jak pisałam u mnie opóźnienie doszło do 23h.
Notka na blogu jest widoczna ale nie ma jej na liście czytelniczej ani w blogrollach.
Aha! Bo ja zrozumiałam, że na blogu się tak późno pojawiła. Ale to dziwne w sumie bo jeszcze całkiem niedawno tuż po opublikowaniu pojawiało się info o notce. Pewnie to wina tego, że Blogger coś kombinuje z nową wersją.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 18:34   #908
ANNA DELLO RUSSO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nasze blogi

Na moim blogu można wygrac kosmetyki essence Zapraszam



Pierwsza z nich otrzyma cienie do powiek, odcień 01 i’m a marine girl.
Druga wylosowana osoba - pomadkę, odcień 01 back to the 50’s.
Trzecia wylosowana osoba otrzyma lakier do paznokci, odcień 05 you’re a heartbreaker.
ANNA DELLO RUSSO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:39   #909
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nasze blogi

Tak piszecie o tych opóźnieniach, że aż sprawdziłam co z moim blogiem. Odpukać, chyba jest w porządku Przy okazji zapraszam, ostatnio jestem na L4, więc codziennie pojawiała się nowa notatka - recenzja pilingu czekoladowego Dax Cosmetics, panterkowa maxi, przepis na jogofita, nowe makijaże i sesje zdjęciowe
http://eteleport.blogspot.com/
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:43   #910
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ANNA DELLO RUSSO Pokaż wiadomość
Na moim blogu można wygrac kosmetyki essence Zapraszam



Pierwsza z nich otrzyma cienie do powiek, odcień 01 i’m a marine girl.
Druga wylosowana osoba - pomadkę, odcień 01 back to the 50’s.
Trzecia wylosowana osoba otrzyma lakier do paznokci, odcień 05 you’re a heartbreaker.
Fajne rozdanie .

Tak apropo rozdań, to pragnęłabym zauważyć, że swojego czasu była wręcz fala takowych! Ja raczej rzadko biorę w nich udział, jedynie wtedy, gdy nie można zdobyć dodatkowych losów umieszczając na własnym blogu notki na temat rozdania... Jeden, jedyny raz wzięłam udział w giveawayu i napisałam o tym na swoim blogu...

Poza tym uważam, że lepsze od zwykłych rozdań są bardziej kreatywne konkursy - np. na makijaż, manicure czy też choćby wierszyk lub opowiadanie. Często jest tak, że ludzie wręcz hurtowo biorą udział w rozdaniach i tag z nazwą "rozdania" ma najwięcej notek...

A Wy jak się na to zapatrujecie? Moja wypowiedź nie miała na celu urażenia nikogo i nie mam nikogo konkretnego na myśli, to tylko takie rozważania.

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Tak piszecie o tych opóźnieniach, że aż sprawdziłam co z moim blogiem. Odpukać, chyba jest w porządku Przy okazji zapraszam, ostatnio jestem na L4, więc codziennie pojawiała się nowa notatka - recenzja pilingu czekoladowego Dax Cosmetics, panterkowa maxi, przepis na jogofita, nowe makijaże i sesje zdjęciowe
http://eteleport.blogspot.com/
Widzę Yennefer, że masz fajne zdjęcia na blogu. Uwielbiam blogi z przejrzystymi i dobrze technicznie wykonanymi zdjęciami! Wierzcie mi kochane, nie samym tekstem blogi żyją :P.

W ogóle to zastanawiałam się nad napisaniem notki o tym jak wykonywać dobre zdjęcia na bloga. Napiszcie czy chciałybyście poczytać o czymś takim u mnie na blogu .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-09-12 o 18:48
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:48   #911
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Fajne rozdanie .

Tak apropo rozdań, to pragnęłabym zauważyć, że swojego czasu była wręcz fala takowych! Ja raczej rzadko biorę w nich udział, jedynie wtedy, gdy nie można zdobyć dodatkowych losów umieszczając na własnym blogu notki na temat rozdania... Jeden, jedyny raz wzięłam udział w giveawayu i napisałam o tym na swoim blogu...

Poza tym uważam, że lepsze od zwykłych rozdań są bardziej kreatywne konkursy - np. na makijaż, manicure czy też choćby wierszyk lub opowiadanie. Często jest tak, że ludzie wręcz hurtowo biorą udział w rozdaniach i tag z nazwą "rozdania" ma najwięcej notek...

A Wy jak się na to zapatrujecie? Moja wypowiedź nie miała na celu urażenia nikogo i nie mam nikogo konkretnego na myśli, to tylko takie rozważania.
W dużej mierze celem takiego rozdania jest pozyskanie większej liczby obserwatorów. A im więcej osób zagląda na bloga, tym więcej można zyskać- czy to współpracę czy to zarabianie na tych reklamach.
Lubię rozdania, nic na razie nie wygrałam, ale biorę w nich udział. Pewnie też zorganizuję swój kiedyś tam.
No tak, konkursy są bardziej kreatywne, ale jak np. ma się krótki staż, to bardzo wątpliwe, że do konkursu makijażowego zgłoszą się dzikie tłumy. A do rozdania zazwyczaj te 30 osób się uzbiera.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 18:53   #912
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W dużej mierze celem takiego rozdania jest pozyskanie większej liczby obserwatorów. A im więcej osób zagląda na bloga, tym więcej można zyskać- czy to współpracę czy to zarabianie na tych reklamach.
Lubię rozdania, nic na razie nie wygrałam, ale biorę w nich udział. Pewnie też zorganizuję swój kiedyś tam.
No tak, konkursy są bardziej kreatywne, ale jak np. ma się krótki staż, to bardzo wątpliwe, że do konkursu makijażowego zgłoszą się dzikie tłumy. A do rozdania zazwyczaj te 30 osób się uzbiera.
Ja jakoś nigdy nie organizowałam żadnego rozdania a nie narzekam na brak zainteresowania moim blogiem i brak współpracy ze strony innych firm . To jednak nie wyklucza zorganizowania przeze mnie takiego giveawaya! Powiedziałam sobie, że jak łączna ilość moich obserwatorów przekroczy 500, to wtedy pomyślę o tym ;D.

Ale generalnie najważniejsze to po prostu przykładać się do pisania notek, robić ciekawe zdjęcia kosmetyków, które przyciągają uwagę i są przydatne dla innych oraz stworzyć blog ciekawy wizualnie. Wtedy nie trzeba "przekupywać" innych ;D.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:56   #913
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja jakoś nigdy nie organizowałam żadnego rozdania a nie narzekam na brak zainteresowania moim blogiem i brak współpracy ze strony innych firm . To jednak nie wyklucza zorganizowania przeze mnie takiego giveawaya! Powiedziałam sobie, że jak łączna ilość moich obserwatorów przekroczy 500, to wtedy pomyślę o tym ;D.

Ale generalnie najważniejsze to po prostu przykładać się do pisania notek, robić ciekawe zdjęcia kosmetyków, które przyciągają uwagę i są przydatne dla innych oraz stworzyć blog ciekawy wizualnie. Wtedy nie trzeba "przekupywać" innych ;D.
Jestem dokładnie tego samego zdania. Co prawda wychodzi mi to z różnym skutkiem, ale się staram . Jeżeli zorganizuję rozdanie to będzie to z jakiejś specjalnej okazji, a nie tak o.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:58   #914
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jestem dokładnie tego samego zdania. Co prawda wychodzi mi to z różnym skutkiem, ale się staram . Jeżeli zorganizuję rozdanie to będzie to z jakiejś specjalnej okazji, a nie tak o.
Twoje zdjęcia są ostre i niepoprześwietlane, a to najważnie! Jak czasami widzę zdjęcia w niektórych notkach, to mam ochotę przeżegnać się stopą ;P. Nieostre i niewyraźne zdjęcia zwykle niczego nie wnoszą.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:01   #915
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja jakoś nigdy nie organizowałam żadnego rozdania a nie narzekam na brak zainteresowania moim blogiem i brak współpracy ze strony innych firm . To jednak nie wyklucza zorganizowania przeze mnie takiego giveawaya! Powiedziałam sobie, że jak łączna ilość moich obserwatorów przekroczy 500, to wtedy pomyślę o tym ;D.

Ale generalnie najważniejsze to po prostu przykładać się do pisania notek, robić ciekawe zdjęcia kosmetyków, które przyciągają uwagę i są przydatne dla innych oraz stworzyć blog ciekawy wizualnie. Wtedy nie trzeba "przekupywać" innych ;D.
Dokładnie tak
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:01   #916
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Twoje zdjęcia są ostre i niepoprześwietlane, a to najważnie! Jak czasami widzę zdjęcia w niektórych notkach, to mam ochotę przeżegnać się stopą ;P. Nieostre i niewyraźne zdjęcia zwykle niczego nie wnoszą.

Biorąc pod uwagę, że pracuję na siedmioletnim emerycie nie jest najgorzej. Już ci o tym pisałam, ale twoje zdjęcia podobają mi się bardzo bardzo- no ale w końcu zajmujesz się fotografią
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:04   #917
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

zoila, dziękuję za uznanie, bardzo mi miło .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:06   #918
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
zoila, dziękuję za uznanie, bardzo mi miło .
O tak, masz piękne zdjęcia na blogu Kochana Zawsze!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:10   #919
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O tak, masz piękne zdjęcia na blogu Kochana Zawsze!
Dziękuję!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 19:12   #920
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ha ha ha
Fajnie by było jakby każda napisała jakieś śmieszne wyszukiwania. U mnie szukają w 99% po moim nicku. A drugi w kolejności to fioletowe oczy. Nic śmiesznego nie mam.
Ale kiedyś czytałam na jakimś blogu że ktoś trafił tam po wpisaniu mój stary to najeźdźca z kosmosu czy coś w ten deseń
sposoby na wybawienie plamy ze rdzy z lodówki .... ....

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Oni chyba na konto przelewają, bo musiałam swoje zweryfikować, do tego na pocztę taką nie-cyfrową (:P) przysyłają specjalny list z numerem PIN... I w Polsce właśnie w euro liczą kliknięcia na reklamy .

A co do tych śmiesznych haseł, to niestety i u mnie takowych nie ma .
a właśnie, jak to jest z tym? jak oni wypłacają kasę, bo takiej informacji nigdzie nie znalazłam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:12   #921
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Fajne rozdanie .

Tak apropo rozdań, to pragnęłabym zauważyć, że swojego czasu była wręcz fala takowych! Ja raczej rzadko biorę w nich udział, jedynie wtedy, gdy nie można zdobyć dodatkowych losów umieszczając na własnym blogu notki na temat rozdania... Jeden, jedyny raz wzięłam udział w giveawayu i napisałam o tym na swoim blogu...

Poza tym uważam, że lepsze od zwykłych rozdań są bardziej kreatywne konkursy - np. na makijaż, manicure czy też choćby wierszyk lub opowiadanie. Często jest tak, że ludzie wręcz hurtowo biorą udział w rozdaniach i tag z nazwą "rozdania" ma najwięcej notek...

A Wy jak się na to zapatrujecie? Moja wypowiedź nie miała na celu urażenia nikogo i nie mam nikogo konkretnego na myśli, to tylko takie rozważania.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W dużej mierze celem takiego rozdania jest pozyskanie większej liczby obserwatorów. A im więcej osób zagląda na bloga, tym więcej można zyskać- czy to współpracę czy to zarabianie na tych reklamach.
Lubię rozdania, nic na razie nie wygrałam, ale biorę w nich udział. Pewnie też zorganizuję swój kiedyś tam.
No tak, konkursy są bardziej kreatywne, ale jak np. ma się krótki staż, to bardzo wątpliwe, że do konkursu makijażowego zgłoszą się dzikie tłumy. A do rozdania zazwyczaj te 30 osób się uzbiera.
Mnie rozdania nie rażą, nawet lubię brać w nich udział Zdarzało mi sie nawet kilka razy pisać o nich na blogu, wiem, ze reklamuję w ten sposób blog rozdającego, ale w sumie nie przeszkadza mi to. Czasami zdarzało się też, że odwiedzający dziękowali za info o konkursie/rozdaniu, w którym mogli coś wygrać Konkursy też są fajne i rozwijające, ale przez nawał pracy nie mam czasu brać w nich udziału. Muszę w końcu znaleźć chwilę i się poudzielać w tych makijażowych, chociażby z racji zawodu

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Widzę Yennefer, że masz fajne zdjęcia na blogu. Uwielbiam blogi z przejrzystymi i dobrze technicznie wykonanymi zdjęciami! Wierzcie mi kochane, nie samym tekstem blogi żyją :P.

W ogóle to zastanawiałam się nad napisaniem notki o tym jak wykonywać dobre zdjęcia na bloga. Napiszcie czy chciałybyście poczytać o czymś takim u mnie na blogu .
Dziękuję , przez udział w sesjach zdjęciowych złapałam bakcyla fotografii i bardzo zwracam uwagę na jakość zdjęć. Na innych blogach też - tak jak Ty lubię dobre zdjęcia, i najlepiej jeszcze, żeby blog był przejrzysty i "czysty", nie lubię zbyt pstrokatego tła na przykład. Wg mnie oprawa wizualna jest równie ważna jak treść, tekst A notatka na blogu o robieniu zdjeć jak najbardziej, zwłaszcza, jak się na tym znasz
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2011-09-12 o 19:14
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:19   #922
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi
a właśnie, jak to jest z tym? jak oni wypłacają kasę, bo takiej informacji nigdzie nie znalazłam
Gdy osiągasz określony przez Google Adsense próg weryfikacyjny (czy jakoś tak), który wynosi chyba ok. 6€, to wyświetla Ci się informacja, że Twoje płatności zostały wstrzymane. Klikasz w linka pod tym tekstem i tam postępujesz zgodnie z tym, co podpowiada strona i wpisujesz nr konta bankowego, dane, itp. Potem czekasz kilka dni, a oni w tym czasie przelewają Ci jakąś kwotę (której oczywiście nie musisz oddawać, haha ) i gdy Ci przeleją wpisujesz ją w odpowiednią rubrykę i w ten sposób Twoje konto bankowe jest zweryfikowane (czyli wiadomo, że Ty to Ty). Do tego wysyłają jeszcze jakiś list (pocztą) z numerem PIN. Po tym wszystkim wnioskuję, że po osiągnięciu 70€ w jakimśtam okresie przelewają Ci tę kasę na konto bankowe po prostu.

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Dziękuję , przez udział w sesjach zdjęciowych złapałam bakcyla fotografii i bardzo zwracam uwagę na jakość zdjęć. Na innych blogach też - tak jak Ty lubię dobre zdjęcia, i najlepiej jeszcze, żeby blog był przejrzysty i "czysty", nie lubię zbyt pstrokatego tła na przykład. Wg mnie oprawa wizualna jest równie ważna jak treść, tekst
Tak, minimalizm ponad wszystko! Też nie lubię pstrokatych, przesadzonych designów. Nawet nie na blogach, tylko wszędzie .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:21   #923
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
W ogóle to zastanawiałam się nad napisaniem notki o tym jak wykonywać dobre zdjęcia na bloga. Napiszcie czy chciałybyście poczytać o czymś takim u mnie na blogu .
z chęcią bym przeczytała taki post

sama mam stary, już prawie 10-letni aparat, ale mimo to staram się, żeby zdjęcia wyglądały w miarę estetycznie. wiadomo, że nie osiągnę takiego efektu jak dziewczyny z dobrymi lustrzankami, znające się na fotografii, ale mam nadzieję, że da się na nie patrzeć
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:24   #924
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Twoje zdjęcia są ostre i niepoprześwietlane, a to najważnie! Jak czasami widzę zdjęcia w niektórych notkach, to mam ochotę przeżegnać się stopą ;P. Nieostre i niewyraźne zdjęcia zwykle niczego nie wnoszą.
Jezu, mam nadzieję, że to nie o mnie, bo się aż zestresowałam
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:29   #925
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Vilandre
z chęcią bym przeczytała taki post

sama mam stary, już prawie 10-letni aparat, ale mimo to staram się, żeby zdjęcia wyglądały w miarę estetycznie. wiadomo, że nie osiągnę takiego efektu jak dziewczyny z dobrymi lustrzankami, znające się na fotografii, ale mam nadzieję, że da się na nie patrzeć
Wbrew pozorom kompaktem o wiele łatwiej zrobić dobre zdjęcie produktowe niż lustrzanką!

Cytat:
Napisane przez gohs
Jezu, mam nadzieję, że to nie o mnie, bo się aż zestresowałam
Hahaha, nie! Nie miałam właściwie nikogo konkretnego na myśli .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:35   #926
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Gdy osiągasz określony przez Google Adsense próg weryfikacyjny (czy jakoś tak), który wynosi chyba ok. 6€, to wyświetla Ci się informacja, że Twoje płatności zostały wstrzymane. Klikasz w linka pod tym tekstem i tam postępujesz zgodnie z tym, co podpowiada strona i wpisujesz nr konta bankowego, dane, itp. Potem czekasz kilka dni, a oni w tym czasie przelewają Ci jakąś kwotę (której oczywiście nie musisz oddawać, haha ) i gdy Ci przeleją wpisujesz ją w odpowiednią rubrykę i w ten sposób Twoje konto bankowe jest zweryfikowane (czyli wiadomo, że Ty to Ty). Do tego wysyłają jeszcze jakiś list (pocztą) z numerem PIN. Po tym wszystkim wnioskuję, że po osiągnięciu 70€ w jakimśtam okresie przelewają Ci tę kasę na konto bankowe po prostu.
dzięki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:41   #927
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

zzzielona ja również chętnie przeczytam taki wpis, uwielbiam Twoje zdjęcia!
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:48   #928
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi

Jak tak piszecie o wyglądzie bloga i zdjęciach to mam pytanie czy mój jako tako wygląda, i co byście zmieniły?
Będę wdzięczna za wszystkie rady

zzielona chętnie przeczytałabym post o tym jak robić dobre zdjęcia
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:55   #929
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom kompaktem o wiele łatwiej zrobić dobre zdjęcie produktowe niż lustrzanką!


Hahaha, nie! Nie miałam właściwie nikogo konkretnego na myśli .
Ufff Co do robienia zdjęć to faktycznie, kompakt lepiej sprawdza się przy zbliżeniach Ja tylko mam zawsze problem z odwzorowaniem kolorów, no ale od czego jest Photoshop

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Jak tak piszecie o wyglądzie bloga i zdjęciach to mam pytanie czy mój jako tako wygląda, i co byście zmieniły?
Będę wdzięczna za wszystkie rady

zzielona chętnie przeczytałabym post o tym jak robić dobre zdjęcia
Wg mnie jest ładnie, przejrzyście i czytelnie No i te kocie łapki
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:55   #930
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Tak apropo rozdań, to pragnęłabym zauważyć, że swojego czasu była wręcz fala takowych! Ja raczej rzadko biorę w nich udział, jedynie wtedy, gdy nie można zdobyć dodatkowych losów umieszczając na własnym blogu notki na temat rozdania... Jeden, jedyny raz wzięłam udział w giveawayu i napisałam o tym na swoim blogu...

W ogóle to zastanawiałam się nad napisaniem notki o tym jak wykonywać dobre zdjęcia na bloga. Napiszcie czy chciałybyście poczytać o czymś takim u mnie na blogu .
Mnie rozdania w ogóle nie rażą, za to rażą mnie notki o rozdaniach na innych blogach. No, może rażą to za dużo powiedziane, zwyczajnie irytuje mnie to, że muszę się przez nie przekopywać do wartościowych postów.
Sama zorganizowałam już trzy konkursy - wszystkie spontanicznie. Najzwyczajniej w świecie nie potrafię się opanować przed kupieniem czegoś dla czytelników mojego bloga podczas polowań na limitowanki lub nowości Essence. Są to zwykle drobiazgi, a nie jakieś ogromne nagrody, ale wydaje mi się, że są dobrze przyjmowane, co ogromnie mnie cieszy.

Bardzo chętnie przeczytałabym taką notkę! Ja wciąż nie wiem co robić, żeby mieć dobre zdjęcia. Najbardziej wkurza mnie przekłamywanie kolorów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-09-12 o 19:56
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.