Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 22:35   #4321
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam się i ja. Od niedawna dopiero mam twarde postanowienie, żeby powrócić do swojego koloru będzie to bardzo trudne, bo włosy mam do połowy pleców, a nie farbuję dopiero od 1,5 miesiąca. Ostatnio zafarbowałam na kolor zbliżony do moich naturalnych, ale wcześniej przez wiele lat rozjaśniałam więc kolor dość szybko się wypłukał i teraz mam całe włosy blond z ciemnym odrostem
Za tydzień idę na wesele i z racji tego zdecydowałam się, że nałożę tą samą farbę co ostatnio, oczywiście pomijając odrost, mam nadzieję, że tym razem nie wypłuka sie tak szybko.
Tak czy siak.. na pewno będę potrzebowała wsparcia , przypuszczam, że przez jakieś 3 najbliższe lata
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 22:44   #4322
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czesc. Pewnie malo ktora z Was mnie jeszcze pamieta. Nie zagladalam na Wizaz od miesiecy z braku czasu. Niedawno podcinalam wlosy. Od spodu mam juz cale swoje. Nie farbuje juz od ponad 19 miesiecy i jest mi z tym naprawde dobrze. Mysle, ze do przyszlego lata pozbede sie juz do konca "farby". Pozbywam sie takze grzywki. Dzielnie zapuscilam ja do brody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0237 - Copy.jpg (103,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0238 - Copy.jpg (110,0 KB, 109 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:34
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 08:26   #4323
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Czesc. Pewnie malo ktora z Was mnie jeszcze pamieta. Nie zagladalam na Wizaz od miesiecy z braku czasu. Niedawno podcinalam wlosy. Od spodu mam juz cale swoje. Nie farbuje juz od ponad 17 miesiecy i jest mi z tym naprawde dobrze. Mysle, ze do przyszlego lata pozbede sie juz do konca "farby". Pozbywam sie takze grzywki. Dzielnie zapuscilam ja do brody
zazdroszczę
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 10:39   #4324
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Czesc. Pewnie malo ktora z Was mnie jeszcze pamieta. Nie zagladalam na Wizaz od miesiecy z braku czasu. Niedawno podcinalam wlosy. Od spodu mam juz cale swoje. Nie farbuje juz od ponad 17 miesiecy i jest mi z tym naprawde dobrze. Mysle, ze do przyszlego lata pozbede sie juz do konca "farby". Pozbywam sie takze grzywki. Dzielnie zapuscilam ja do brody
Jakie ładne ombre.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 11:28   #4325
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
w paru miejscach odrost ma ponad 17 cm, a w innym miejscu np. tylko 12 cm :-/
To masz tempo przyrostu podobne do mnie. Przyspieszacze na mnie nie działają. Heh, moje marzenia legły w gruzach . Dam radę i półtora roku, malowanie mnie nie kusi , tylko ten spłukujący się na rudość odcień farbowańców mnie drażni...
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 20:17   #4326
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Czesc. Pewnie malo ktora z Was mnie jeszcze pamieta. Nie zagladalam na Wizaz od miesiecy z braku czasu. Niedawno podcinalam wlosy. Od spodu mam juz cale swoje. Nie farbuje juz od ponad 18 miesiecy i jest mi z tym naprawde dobrze. Mysle, ze do przyszlego lata pozbede sie juz do konca "farby". Pozbywam sie takze grzywki. Dzielnie zapuscilam ja do brody
Pięknaś I piękne masz włosy

Wypiłam dziś drugi kubek drożdży, może to coś pomoże... Włosy rosną bardzo powoli, ale już na przedziałku się przedzierają blondasy
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 20:25   #4327
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pilam kiedys drozdze. Troche pomogly na przyrost, ale jakim kosztem:/ moja twarz wygladala koszmarnie. Za to systematycznie pijam pokrzywe, miete i inne ziolka.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 22:59   #4328
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja piłam drożdże kiedy jeszcze farbowałam - 2 miesiące przed nawróceniem. Myślałam że u mnie nic nie zadziałały (oceniałam tylko na przyrost, a tego ani widu ani słychu), ale teraz patrzę, że akurat ok. 3cm przed odrostem mam bardzo gęste i już dość długie bb hair . Nietrudno się pomylić, na reszcie pasma nic mi krótszego tak żywo nie odstaje jak tam
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 14:02   #4329
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

U mnie 18 czerwca minęło 5 miesięcy bez farbowania i moje naturalki mają ok. 9 - 9,5 cm

W lipcu wracam do picia drożdży bo na mnie super działały, i jeszcze do Jantara.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:19   #4330
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nakusiłyśce mnie Dziewczyny tymi drożdżami! Zamówiłam na ☠☠☠☠☠☠☠ Humavit N, nie mam siły pić drożdży znowu. Przy tym będę pić susz z pokrzywy Flos. Żeby tego było mało, to zabieram się również za wcieranie Saponics - u mnie po sesji (nie znam jeszcze wyniku jednego egzaminu, ale jestem dobrej myśli; reszta wszystko zdane ), więc mam wreszcie czas zabrać się za swoje włochy .

Moje naturalki mają 9cm, za 6 dni wrzucę Wam aktualizację, bo stuknie mi pół roku . Faktycznie mi ten Jantar popędził w ciągu 2 tygodni używania go włoski o 2mm. Wykończę wszystkie swoje wcierki i wracam do niego - czyli długo mi zejdzie .
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 09:17   #4331
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Nakusiłyśce mnie Dziewczyny tymi drożdżami! Zamówiłam na ☠☠☠☠☠☠☠ Humavit N, nie mam siły pić drożdży znowu. Przy tym będę pić susz z pokrzywy Flos. Żeby tego było mało, to zabieram się również za wcieranie Saponics - u mnie po sesji (nie znam jeszcze wyniku jednego egzaminu, ale jestem dobrej myśli; reszta wszystko zdane ), więc mam wreszcie czas zabrać się za swoje włochy .

Moje naturalki mają 9cm, za 6 dni wrzucę Wam aktualizację, bo stuknie mi pół roku . Faktycznie mi ten Jantar popędził w ciągu 2 tygodni używania go włoski o 2mm. Wykończę wszystkie swoje wcierki i wracam do niego - czyli długo mi zejdzie .
Ja ostatnio uparcie polowałam na Humavit N w aptekach, ale niestety nie znalazłam chociaż jeszcze będę szukać bo została mi masa aptek w których jeszcze nie byłam, jakimś cudem moze zwiedze wszystkie w mieście aż znajdę Zamiast Humavitu powoli kończę już 2 opakowanie Lewitanu (w każdym po 200 tabletek), to tez drożdze piwne, ale niestety u mnie raczej nie ma po tym efektu przyspieszenia porostu włosów Ale Humavit z tego co czytałam ma jednak trochę lepszy skład, chyba nawet cynk, i inne dobre mikroelementy
I już odliczam dni do następnej niedzieli, kiedy to koniec skrzypokrzywowej abstynencji, wreszcie ten cudowny napar chyba najlepiej na mnie działa, i na szybszy porost, i na wysyp baby hair chociaż mam wrażenie że napar z siemienia lnianego i zjadanie jego ziarenek też dobrze mi robi
Jantara też mam zamiar poszukać, ale o specyfiku o nazwie Saponics jeszcze nie słyszałam, co to takiego?
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 09:51   #4332
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uparcie polowałam na Humavit N w aptekach, ale niestety nie znalazłam chociaż jeszcze będę szukać bo została mi masa aptek w których jeszcze nie byłam, jakimś cudem moze zwiedze wszystkie w mieście aż znajdę Zamiast Humavitu powoli kończę już 2 opakowanie Lewitanu (w każdym po 200 tabletek), to tez drożdze piwne, ale niestety u mnie raczej nie ma po tym efektu przyspieszenia porostu włosów Ale Humavit z tego co czytałam ma jednak trochę lepszy skład, chyba nawet cynk, i inne dobre mikroelementy
I już odliczam dni do następnej niedzieli, kiedy to koniec skrzypokrzywowej abstynencji, wreszcie ten cudowny napar chyba najlepiej na mnie działa, i na szybszy porost, i na wysyp baby hair chociaż mam wrażenie że napar z siemienia lnianego i zjadanie jego ziarenek też dobrze mi robi
Jantara też mam zamiar poszukać, ale o specyfiku o nazwie Saponics jeszcze nie słyszałam, co to takiego?
Porównywałam skład Lewiatanu i Humavit N, patrząc wg zalecanej dawki to wychodzą porównywalnie. Ale Humavit jest tańszy i 250tabl łyka się po 4 na dzień, a Lewiatan 200tabl po 12. Nawet inna jest wygoda przyjmowania - staram się nie łykać całego stosu tabletek, żeby się nie czuć jak lekomanka . Już wystarczy że mam jeszcze tran i olej dyniowy do picia. Humavit najtaniej wychodzi w naszej słynnej aptece internetowej .

Saponics to brat Jantaru, ta sama firma. Ponoć skład ten sam co osławione ampułki Radical, a cena 3x tańsza - dałam 11zł. Bez alkoholu i ładnie pachnie, a tego jestem stęskniona we wcierkach . Co ważne nie powoduje przyklapu. Liczę że on równie ruszy moje włoski do działania, 2mm więcej przez tyle miesięcy dbania to jednak lichy wynik... Ale i z tego jestem zadowolona .
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 10:30   #4333
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Porównywałam skład Lewiatanu i Humavit N, patrząc wg zalecanej dawki to wychodzą porównywalnie. Ale Humavit jest tańszy i 250tabl łyka się po 4 na dzień, a Lewiatan 200tabl po 12. Nawet inna jest wygoda przyjmowania - staram się nie łykać całego stosu tabletek, żeby się nie czuć jak lekomanka . Już wystarczy że mam jeszcze tran i olej dyniowy do picia. Humavit najtaniej wychodzi w naszej słynnej aptece internetowej .

Saponics to brat Jantaru, ta sama firma. Ponoć skład ten sam co osławione ampułki Radical, a cena 3x tańsza - dałam 11zł. Bez alkoholu i ładnie pachnie, a tego jestem stęskniona we wcierkach . Co ważne nie powoduje przyklapu. Liczę że on równie ruszy moje włoski do działania, 2mm więcej przez tyle miesięcy dbania to jednak lichy wynik... Ale i z tego jestem zadowolona .
Tak, to też duzy plus że Humavit jest tańszy, a jesli łyka sie go mniej niż Lewitan to tym lepiej Ja Lewitan biorę w tej najmniejszej dawce, czyli 6 tabletek na dzień, więc tez moze nie ma takiego mocnego efektu jaki dałaby ta maksymalna. W takim razie zamawiam Humavit
A Saponics też jest do kupienia w naszej słynnej aptece internetowej? Bo brzmi zachęcająco
I tak, jak się ma z natury wolny przyrost to każdy mm cieszy, wiem coś o tym bardzo się cieszę ze miesiac bez skrzypokrzywy tak szybko mi miną, chyba przez sesję własnie bo nie było właściwie na nic czasu poza nauką (niestety to jeszcze nie koniec), bo nic tak dobrze na mój porost nie działa jak te ziółka a w dodatku strasznie tęsknie za tym smakiem
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 12:41   #4334
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Tak, to też duzy plus że Humavit jest tańszy, a jesli łyka sie go mniej niż Lewitan to tym lepiej Ja Lewitan biorę w tej najmniejszej dawce, czyli 6 tabletek na dzień, więc tez moze nie ma takiego mocnego efektu jaki dałaby ta maksymalna. W takim razie zamawiam Humavit
A Saponics też jest do kupienia w naszej słynnej aptece internetowej? Bo brzmi zachęcająco
I tak, jak się ma z natury wolny przyrost to każdy mm cieszy, wiem coś o tym bardzo się cieszę ze miesiac bez skrzypokrzywy tak szybko mi miną, chyba przez sesję własnie bo nie było właściwie na nic czasu poza nauką (niestety to jeszcze nie koniec), bo nic tak dobrze na mój porost nie działa jak te ziółka a w dodatku strasznie tęsknie za tym smakiem
Jest tam, jest Saponics . Droższy dokładnie o 1zł niż ja dałam
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:52   #4335
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pochwalę się - po siemieniu mój meszek na zakolach zciemniał, będę miała wspaniałe i gęste naturalsy <3. Za 2 dni wrzucam półroczną aktualizację!
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 19:23   #4336
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Pochwalę się - po siemieniu mój meszek na zakolach zciemniał, będę miała wspaniałe i gęste naturalsy <3. Za 2 dni wrzucam półroczną aktualizację!
A pijesz siemię czy używasz go jako maski odżywczej? ja pije od ponad dwóch tygodni, i też moje zakola coraz bardziej zarastają (chcociaz cały czas zmagam sie z nadmiernym wypadaniem, na szczęście na brak bejbików nie narzekam ) ale u mnie te zarastające zakola to raczej efekt kozieradki, bo siemię pije dopiero od 2,5 tygodnia
I czekamy na aktualizacje
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:59   #4337
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wiecie co,już mi odrosty nie przeszkadzają,15 miesiąc i prawie nic nie widać w kitce Rozpuszczone też nie tak źle,takie ombre. Już nigdy nie zafarbuję włosów
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 23:42   #4338
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
A pijesz siemię czy używasz go jako maski odżywczej? ja pije od ponad dwóch tygodni, i też moje zakola coraz bardziej zarastają (chcociaz cały czas zmagam sie z nadmiernym wypadaniem, na szczęście na brak bejbików nie narzekam ) ale u mnie te zarastające zakola to raczej efekt kozieradki, bo siemię pije dopiero od 2,5 tygodnia
I czekamy na aktualizacje
Siemię piłam ponad 1,5miesiąca, przestałam w połowie czerwca - zbyt monotonne to było . I tak długo wytrzymałam, zważywszy że miesiąc spożywałam je z olejem w koktajlach . Po miesiącu były efekty zadowalające, z pewnością kiedyś do niego wrócę. Póki co chcę przetestować obecny Humavit N i napar z pokrzywy, potem Merz Spezial, Spirulinę i jeszcze inne cuda-wianki .

Za kozieradkę zabieram się, gdy skończę swój 2tyg cykl z Saponics . Wcierasz sam wywar czy zakonserwowałaś go alkoholem? A może ktoś ma porównanie działania - sam wywar vs. z alkoholem?

BTW., strasznie zaczęły mi lecieć włosy . Niby normalka przy początkach kuracji, ale jednak wyciągać garść kłaków ze spływu nie jest przyjemnie.

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2013-06-26 o 23:45
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:27   #4339
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wiecie co,już mi odrosty nie przeszkadzają,15 miesiąc i prawie nic nie widać w kitce Rozpuszczone też nie tak źle,takie ombre. Już nigdy nie zafarbuję włosów
Ale zazdroszczę! Ja musiałam w tym tygodniu zafarbować, starałam się odrost zostawić, ale przy tak małym odroście ciężko było to oddzielić. Mam nadzieję, że teraz farba nie spłynie i nie będę musiała za 2 miesiące znowu kłaść farby
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 11:35   #4340
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej hej można się dołączyć?
Też zapuszczam włosy naturalne, chociaż bardzo nie lubię swojego koloru może później przerzucę się na hennę rudą ale nieważne. Z białych włosów do zapięcia stanika ścięłam się do króciutkich, przefarbowałam się na kolor zbliżony do naturalnego (strasznie się wypłukuje ), wcieram jantar, piję skrzypokrzywę, mam zamiar znów pić siemię. myję włosy odżywką, nie katuję lakierami, gumami, żelami, nie robię z nimi nic. A przyrostu tudzież bejbików brak podoba mi się krótka fryzurka, więc będę ścinać aż odrosną naturalne, ale najgorzej będzie z grzywką - ona ma 10 cm, a muszę ją zapuścić, więc ni będę jej ścinać.. na razie. bo teraz ani za ucho się jej nie założy, ani nic, i tylko mi przeszkadza. ale resztę włosów regularnie będę ciąć, żeby odzyskać swoje naturalki trzymajcie za mnie kciuki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:49   #4341
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pewnie,że trzymamy Ja miałam chyba trochę lżej,włosy miały dziwny kolor,ale spod spodu takie były jakby naturalne,a na zewnątrz nie,bo psikałam sprayem z joanny.. No i raz tylko jakby rozjaśniłam lorealem castingiem-chyba satynowy blond,no ale to ledwo co załapało,odrosty jednak były.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 12:23   #4342
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wiecie co,już mi odrosty nie przeszkadzają,15 miesiąc i prawie nic nie widać w kitce Rozpuszczone też nie tak źle,takie ombre. Już nigdy nie zafarbuję włosów
Ja powzięłam identyczne postanowienie - nigdy wiecej nie farbuję a na pewno nie do momentu kiedy zacznę siwieć bo wtedy może być różnie
Też teraz lubie swoje włosy, odrosty kompletnie mi nie przeszkadzają, wreszcie dotarłam to takiego etapu akceptacji

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Siemię piłam ponad 1,5miesiąca, przestałam w połowie czerwca - zbyt monotonne to było . I tak długo wytrzymałam, zważywszy że miesiąc spożywałam je z olejem w koktajlach . Po miesiącu były efekty zadowalające, z pewnością kiedyś do niego wrócę. Póki co chcę przetestować obecny Humavit N i napar z pokrzywy, potem Merz Spezial, Spirulinę i jeszcze inne cuda-wianki .

Za kozieradkę zabieram się, gdy skończę swój 2tyg cykl z Saponics . Wcierasz sam wywar czy zakonserwowałaś go alkoholem? A może ktoś ma porównanie działania - sam wywar vs. z alkoholem?

BTW., strasznie zaczęły mi lecieć włosy . Niby normalka przy początkach kuracji, ale jednak wyciągać garść kłaków ze spływu nie jest przyjemnie.
Ja też zamierzam pic siemię jeszcze przez kilka tygodni, a od dzisiaj znowu (miało być od niedzieli, ale nie wytrzymam ) skrzypokrzywa którą uwielbiam własnie odebrałam zamowienie z dozu i też wkrótce start z Humavitem N
Kozieradki nie konserwowałam niczym, na mój skalp alkohol nie ma najlepszego wpływu, ale zeby się napar za szybko nie zestarzał przechowuje go w lodówce, i nie było problemu Ja kozieradke już skończyłam, wtarłam ją dokładnie 38 razy i na razie dość, bo podczas wcierania tracę właśnie za dużo włosów (wiem ze one i tak wypadną, ale niech to się rozłoży w czasie). Jeśli chodzi o wypadanie to chciałabym móc służyć jakąś skuteczną radą ale niestety, sama od 6 lat walcze z nawracającym intensywnym wypadaniem, teraz też nie jest najlepiej I niestety jeszcze nic tak naprawdę na długo mi nie pomogło, poczynając od specyfików przepisanych od dermatologów na naturalnych metodach kończąc..

_Tinkerbell, witamy
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:21   #4343
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mnie nic tak nie zmotywowało do zapuszczenia naturalnych, jak obcięcie się na chłopaka (co prawda teraz sporo odrosły, ale nadal to nie to z czego byłabym zadowolona).
Szkoda, że niszczyłam poprzednie odrosty, teraz pewnie bym miała całe swoje jak by te próby pozbierać do kupy...
Ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo to bez sensu ;]
Cieszę się tym co mam, zapuszczam naturalki jak i długość po obcięciu od ok 18 marca.
Pod spodem z tyłu nie dałam rady zrobić, ale tam odrosły najbardziej, grzywka też jakoś dziwnie od spodu ma większy odrost niż na wierzchu, najsłabiej odrost widać na czubku... Dziwny ten ich sposób rośnięcia, ale ważne, że rosną i teraz właśnie myślę nad nową wcierką czy ampułkami.
Polecacie jakieś gotowe coś na porost?

ps. gratis moja maleńka kiteczka którą mogę już zrobić (w końcu) jedynie 1-2 kosmyki przy karku jeszcze wychodzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC18840.jpg (45,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18856.jpg (91,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18860.jpg (122,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18869.jpg (125,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18884.jpg (24,3 KB, 56 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 08:04   #4344
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A mi dwóch kolegów, którzy uważali mnie za ładną powiedziało, że się oszpeciłam, i źle wyglądam z krótkimi, jak chłopak... Ja wiem, że może tapety mi się na co dzień nosić nie chce, mam ładną cerę więc jej nie papram fluidem, na większe wyjścia jedynie. A jak idę na zakupy czy do znajomych, to maluję tylko kreski na oczach. I wczoraj wyszłam absolutnie bez makijażu do nich, a oni stwierdzili, że jak chłopak -.-

A taka byłam zadowolona ze swoich włosów, wiecie? Z krótkiej fryzurki, nawet kolor nie jest taki okropny, (trochę się wypłukał i ma taki chłodny błysk), z tego że układać ich nie muszę, bo same się idealnie układają, że kłują mnie w palce bejbiki, a teraz cała moja samoocena legła w gruzach, "bo jak chłopak". Pf ;/

A dziewczyny, mam pytanie - moim włosom nie pasuje maska z żółtka, olejku rycynowego i odrobiny oleju kokosowego, na sam olej kokosowy reagują puchem, ale na maskę z awokado (mama dostała kosz z owocami na zakończenie roku, i było awokado więc rozpapciałam, dodałam trochę miodu i oleju winogronowego) reagują wygładzeniem, błyskiem, są milutkie... Ktoś mi poleci jakieś domowe maski, które dadzą taki efekt? Czy maska z siemienia lnianego spowoduje puch?

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2013-06-30 o 08:15
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:37   #4345
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A mi dwóch kolegów, którzy uważali mnie za ładną powiedziało, że się oszpeciłam, i źle wyglądam z krótkimi, jak chłopak... Ja wiem, że może tapety mi się na co dzień nosić nie chce, mam ładną cerę więc jej nie papram fluidem, na większe wyjścia jedynie. A jak idę na zakupy czy do znajomych, to maluję tylko kreski na oczach. I wczoraj wyszłam absolutnie bez makijażu do nich, a oni stwierdzili, że jak chłopak -.-

A taka byłam zadowolona ze swoich włosów, wiecie? Z krótkiej fryzurki, nawet kolor nie jest taki okropny, (trochę się wypłukał i ma taki chłodny błysk), z tego że układać ich nie muszę, bo same się idealnie układają, że kłują mnie w palce bejbiki, a teraz cała moja samoocena legła w gruzach, "bo jak chłopak". Pf ;/

A dziewczyny, mam pytanie - moim włosom nie pasuje maska z żółtka, olejku rycynowego i odrobiny oleju kokosowego, na sam olej kokosowy reagują puchem, ale na maskę z awokado (mama dostała kosz z owocami na zakończenie roku, i było awokado więc rozpapciałam, dodałam trochę miodu i oleju winogronowego) reagują wygładzeniem, błyskiem, są milutkie... Ktoś mi poleci jakieś domowe maski, które dadzą taki efekt? Czy maska z siemienia lnianego spowoduje puch?
Bardzo mili koledzy już by się mogli zamknąć i zachować dla siebie takie uwagi.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:50   #4346
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jak to niektórzy chłopacy,mój brat też taki jest,wcześniej mi dogadywał,ze mam odrost.Trzeba to przetrwać,za jakiś czas będziesz mieć długie,lśniące,naturalne włosy
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:03   #4347
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=158913

Moje włosy po roku bez farbowania. Niestety zdjęcie jest odwrócone na bok, więc będzie trzeba przechylić głowę by obejrzeć
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 11:05   #4348
Silverstein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=158913

Moje włosy po roku bez farbowania. Niestety zdjęcie jest odwrócone na bok, więc będzie trzeba przechylić głowę by obejrzeć
ile cm urosły?
Silverstein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 01:51   #4349
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ehh... miałam 5 dni temu wrzucić wam aktualizację, ale chyba dobiję 200ki dni prędzej. Deprecha, nie wiem jakim cudem, ale miałam ostatnio 9,2cm. Dziś w 2 miejscach zmierzyłam włosy - 8,7 jak byk! Teoretycznie na ten moment powinnam mieć 9,5, a tu nagle takie rozczarowanie.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:42   #4350
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Silverstein Pokaż wiadomość
ile cm urosły?
16
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.