Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 12:59   #1051
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
świetnie! I jak nowe mieszkanko?
dla mnie mieszkanie w bloku to bedzie duże wyzwanie, bo ja całe zycie w domu mieszkam...... no ale czego się nie robi


Bardzo pasuje kupiony ostatnio na iherbie szampon andalou cytrynowy - mam po nim włosy świeże na dłużej odżywka do kompletu tez świetna
jest....inaczej
tak, inaczej to dobre określenie
jest dwa razy większe od poprzedniego i są 2 piętra (a właściwie 3) więc czuje się w nim prawie jak w domku tyle że nie mam ogrodu...

czyżby nowa sesa?
http://www.helfy.pl/spokoj-umyslu-sesa-master-mind

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-19 o 13:17
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:21   #1052
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jest....inaczej
tak, inaczej to dobre określenie
jest dwa razy większe od poprzedniego i są 2 piętra (a właściwie 3) więc czuje się w nim prawie jak w domku tyle że nie mam ogrodu...

czyżby nowa sesa?
http://www.helfy.pl/spokoj-umyslu-sesa-master-mind
napewno jest śliczne i będzie się Wam cudnie mieszkać
Ta sesa nowa nie jest, ale nie wiem czy ktos ją miał.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:00   #1053
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny polećcie mi proszę jakiś dobry filtr NIE ZAPYCHAJĄCY do cery tłustej, zaczynam używać toniku AHA/BHA i coś by wypadało nakładać na buzię, w bardziej słoneczne jesienne dni
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:11   #1054
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny - zbiorowe zakupowe gratulacje
cudowne porobiłyście zapasy - ja poza próbkami Lauressa i pędzlami do makijażu musiałam spasować (kaloryfery nowe do chałupy i ubezpieczenie samochodu mnie finansowo dobiło), ale planów mam, że hoho
zauważyłam tylko, że im mniej używam (na paszczę szczególnie), tym lepiej się skóra zachowuje, coś w tym jest
Na razie używam dosłownie 4 kosmetyków na zmianę (mydło Aleppo do mycia, woda termalna Iwostin zamiast toniku, ekoampułka oraz krem oczyszczający Alvy) - zrobiłam sobie raz maskę ze spiruliny czystej, a od przyszłego tyognia powoli i pojedynczo wprowadzam inne kosmetyki, żeby zobaczyć, czy te przyszczaki, które mnie ostatnio męczyły to stres/hormony/czy nieumiejętnie dobrane kosmetyczne dobroci...

Tym, które powstrzymały mnie przed nadużywaniem ekoampułki dziękuję - przy 'groszkowej' aplikacji rozumiemy się już bezproblemowo z tym kosmetykiem... (chociaż nadal mnie takie lekkie lepienie wkurza )

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
brzmi jak cos dla mnie
to ten
http://greenline-sklep.pl/p/58/323/z...ja-wlosow.html
?
a powiedz...pieni się dobrze przy drugim myciu czy słabiutko u niego z pienieniem? no i czy zauważasz zwiększenie objętości włosów? bo dla mnie to bardzo istotne
miałaś może do czynienia z ich szamponem zwiększającym objętość... o tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/507/s...ja-wlosow.html
lub tym
http://greenline-sklep.pl/p/53/505/s...ja-wlosow.html

obadam też sobie ten żelik z LN co mi polecałaś ale to dopiero jak wykończę to co obecnie posiadam

Anula miło Cię widzieć...pod Twoją nieobecność pusto tu się jakoś zrobiło
pochwal się co tak zawładneło Twoim czasem wolnym
ja też szukam opinii o tych zwiększających objętość, bo się na nie czaję już od dawna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie mi Was brakuje.....
za dwa lata Młoda idzie na studia, więc postanowilismy zgrac ten moment z przeprowadzka do wawy, bo obecnie mieszkamy pod warszawa. No i załatwiamy formalnosci z developerem, bankami - jak dobrze pójdzie to nasze mieszkanko bedzie gotowe w wakacje 2014.

żytnia i piwna brzmią odpowiednio do nadchodzącego weekendu
żele born to bio moim zdanim wszystkie pachną podobnie - napewno nie owocowo........ wszystkie mają jakis taki zapaszek, który nie do końca lubię ale działaja ok.
ooooooo, to już pajęczaków w bluszczu nie będziesz sie musiała obawiać
rozumiem, że będzie to pierwsza parapetówa, na którą w ramach prezentu będzie się przynosiło szampony i maski i toniki i inne cuda zamiast wazoników i durnostojek :P

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:15
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:18   #1055
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi proszę jakiś dobry filtr NIE ZAPYCHAJĄCY do cery tłustej, zaczynam używać toniku AHA/BHA i coś by wypadało nakładać na buzię, w bardziej słoneczne jesienne dni
Dziewczyny polecają ten z jmo, zapychanie jest sprawą indywidualną i póki nie spróbujesz nie dowiesz się jak na Ciebie działa
masz dużą skłonność do przebarwień? bo jeśli nie to może wystarczy np podkład lily lolo z tlenkami cynku i tytanu, które też ochronią przed słońcem
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:44   #1056
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

promolcia, też gratuluję nowego gniazdka

Bardzo mnie kusi weekend darmowej wysyłki, bo mam upatrzony tusz do rzęs i błyszczyk. Jeszcze nie miałam naturalnego błyszczyka ani tuszu. Będę debiutować

Kocham piątki. To jedyny dzień w tygodniu, kiedy mogę spokojnie bez pośpiechu po ciężkim dniu wracając, zrobić wycieczkę po sklepach i np. upatrzyć sobie jesienne buty
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:39   #1057
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
coś w tym jest

przez to wszystko ostatnio nie miałam nawet ochoty do rossa wejść..... a przydałoby się
minimalizuję zbiory, coby miec za 2 lata mniej do przewożenia
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

no, cwaniara chciała nam tu oczy mydlić
od razu zdemaskowalam wroga
Anula w razie czego ja tez chetnie dolacze i podniesiemy srednia wieku wsrod kolezanek mlodej

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie miałam czasu, by zajrzeć na wątek. Żyłam i żyję wciąż na maksymalnych obrotach

Dziewczęta zbiorowe dla Waszych zakupków, ja niestety na odwyku, z powodu bardzo niespodziewanych wydatków




Evitka, mam to mleczko, użyłam raz, więc jakiejś super opinii jeszcze nie mam, ale sprawdzę wieczorem i dam znać Mogę powiedzieć, że zapach mnie nie odtrącił, ale to sprawa indywidualna



Możesz coś powiedzieć o tej kulce z garniera? Ja chwilowo używam kulki z Alterry, ma ładny zapach, ale żaden z niej powstrzymywacz potu...



Effa ładne masz te włoski szkoda, że nie mam nigdzie zdjęć sprzed 1,5 roku, to bym Ci pokazała, co to są marne kudełki



Anula gratulacje!


Co do kosmetyków, muszę powiedzieć, że:
- kocham olej i tonik babuszki Agaffi no i oczywiście Sesę też!
- szampon Love2MIX też działa dalej pięknie i ubóstwiam jego zapach
- scrub do twarzy Organic Therapy jest bardzo przyjemny tak samo, jak scrub do ciała Love2MIX
- jestem chyba jakimś antytalenciem, jeśli chodzi o używanie minerałków... podkłady chwilowo używam jako puder, na podkłady w kremi. Głównie dlatego, że te minerałki z EDM są niezbyt kryjące jak dla mnie...
- przeprosiłam się z kremem do twarzy z Organic Therapy... jest lekki, szybko się wchłania i już nie mam wrażenia, że wysusza mi skórę
dziekuje za mile slowa jak ogladam zdjecia z kilku lat wstecz to az mi sie lezka w oku kreci niestety stres i problemy hormonalne robia swoje. Nie dosc ze mi zostala polowa wlosow to i loki sie ostatnio rozprostowaly no ale nic walcze dalej. Skoncze lykac witaminy zrobie ze 2 tyg przerwy i zaczne pic drozdze
A Ty jak pielegnowalas swoje wlosy? masz jakis sprawdzony sposob na zageszczenie wlosow??
Ja tez lubie toniki babuszki Agafii i szampon z chili
Probowalas plynnych podkladow naturalnych? ja uzywam na zmiane sypkich mineralow i podkladow Bio detox w razie czego sluze probkami jakbys miala ochote probowac.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


dziękuję jak dobrze pójdzie to za 2 lata parapetówa

Kulka garniera całkiem, całkiem - teraz, przy braku ekstremalnych upałów, napewno bedzie wystarczającą ochroną. Tylko pamietaj, że naturalny dezodorant nie powstrzymuje pocenia - on zapobiega przykremu zapachowi, nie ingeruje w kwestię potliwości.
Scrub do ciała love2mix? Lecę obejrzeć
To ja sie juz kulturalnie wpraszam na parapetowke:cmok :
moze zrobimy parapetowkowo kosmetyczne swap party
Ja nadal stosuje patent z crystall essence + kulka garniera i dziala u mnie jak normalny antyperspirant

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluje
ja właśnie po przeprowadzce, wszedzie jeszcze panuje dosyć spory bałagan, ale wszystkie graty już przerzucone i czekają na swoje miejsce na półkach

Evitka dziękuje za opinię o toniku

Effa masz śliczne włoski, od początku mi się podobały, widać, że bardzo o nie dbasz

Cloche prędzej czy później skuszę się na szampony i+m bo moja lista szamponowych chciejstw jest bardzo krótka ( mam "wymagania" żeby szamon zwiększał objętść objętość włosów/unosił u nasady i jednocześnie miał łagodniutkie detergenty)
gratuluje nowego mieszkania
dziekuje za mile slowa dbac dbam o wlosy i to bardzo, tylko dziady zagescic sie nie chca I tak mam kompleksy wlosowe przy pieknych dlugich wlosach naszych watkowych kolezanek


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
promolcia, też gratuluję nowego gniazdka

Bardzo mnie kusi weekend darmowej wysyłki, bo mam upatrzony tusz do rzęs i błyszczyk. Jeszcze nie miałam naturalnego błyszczyka ani tuszu. Będę debiutować

Kocham piątki. To jedyny dzień w tygodniu, kiedy mogę spokojnie bez pośpiechu po ciężkim dniu wracając, zrobić wycieczkę po sklepach i np. upatrzyć sobie jesienne buty
co gdzie kiedy bo chyba cos mi umknelo?? bo musze podklad kupic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 16:43   #1058
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość



co gdzie kiedy bo chyba cos mi umknelo?? bo musze podklad kupic
sobota i niedziela
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:00   #1059
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

oooooo, to już pajęczaków w bluszczu nie będziesz sie musiała obawiać
rozumiem, że będzie to pierwsza parapetówa, na którą w ramach prezentu będzie się przynosiło szampony i maski i toniki i inne cuda zamiast wazoników i durnostojek :P
no mam nadzieje, że pająki nie spakują się razem ze mną......
to ja zrobię listę prezentów parapetówkowych
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
od razu zdemaskowalam wroga
Anula w razie czego ja tez chetnie dolacze i podniesiemy srednia wieku wsrod kolezanek mlodej

To ja sie juz kulturalnie wpraszam na parapetowke:cmok :
moze zrobimy parapetowkowo kosmetyczne swap party


spoko - dam znać jak bedzie impreza studencka Młoda się załamie jak jej opowiem jakie mamy plany w związku z jej studiami
Ależ zapraszam serdecznie na parapetówę pod koniec 2014
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:31   #1060
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

no tak...
pochwaliłam się, że się przeprowadziłam a zaproszenia na parapetówę nie było
więc...
zapraszam
ale tak na serio!
już dawno Wam pisałam, że marzy mi się takie "wątkowe" spotkano - testowanko a teraz jest okzaja
jak ustalicie jakiś termin to wszystko pozostałe zorganizuję


jestem po pierwszym razie z rokitnikowym olejem baikal herbals i jak na obecny stan moich włosów jest cudnie... są mega puszyste, dokładnie tak jak lubię...ciekawe czy po kolejnych razach zachwyty się utrzymają

Effa też mi okrutnie lecą teraz włosy ....normalnie boję się, że niedługo zostanę łysa, ściełam włosy o ponad 20 cm i dalej lecą jak szalone, ciekawe czy Margloci udało się opanować ten problem
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:42   #1061
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

promolcia, no żebyś bliżej mieszkała, no!!!
a z tymi wypadającymi włosami to teraz plaga - wszystkim lecą tylko nie mi nie wiem, czy to przez hormony ciążowe... chociaż jeszcze przed ciążą też całkiem ładnie zapanowałam nad tym i ciągle nowe antenki widzę, stare antenki coraz dłuższe...
no w każdym razie teraz u was to chyba taka popularna zmiana futra na zimę. sprawdzaj kochana tylko, czy rosną nowe (przedziałek, włosy przygłaskać z obu stron, i patrzeć czy coś wystaje ), dalej olejuj, ziółka wcierki itp - no i jedz same dobrocie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 19:51   #1062
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dzieki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no mam nadzieje, że pająki nie spakują się razem ze mną......
to ja zrobię listę prezentów parapetówkowych


spoko - dam znać jak bedzie impreza studencka Młoda się załamie jak jej opowiem jakie mamy plany w związku z jej studiami
Ależ zapraszam serdecznie na parapetówę pod koniec 2014
hehe nic jej nie mow to bedzie taka niespodzianka mamy jeszcze czas zeby sie zakonserwowacnawe t w 2014 bede jeszcze przed 30 takze jeszcze na wiecznego studenta moge sie zalapac

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no tak...
pochwaliłam się, że się przeprowadziłam a zaproszenia na parapetówę nie było
więc...
zapraszam
ale tak na serio!
już dawno Wam pisałam, że marzy mi się takie "wątkowe" spotkano - testowanko a teraz jest okzaja
jak ustalicie jakiś termin to wszystko pozostałe zorganizuję


jestem po pierwszym razie z rokitnikowym olejem baikal herbals i jak na obecny stan moich włosów jest cudnie... są mega puszyste, dokładnie tak jak lubię...ciekawe czy po kolejnych razach zachwyty się utrzymają

Effa też mi okrutnie lecą teraz włosy ....normalnie boję się, że niedługo zostanę łysa, ściełam włosy o ponad 20 cm i dalej lecą jak szalone, ciekawe czy Margloci udało się opanować ten problem
hehe mowisz masz podaj tylko adres i rozkrecimy imprezke
Popieram promolcie tez chcetnie bym sie z wami wszystkimi spotkala co wy na to??
A bierzesz jakies suplementy? mi juz tak mocno nie wypadaja mysle, ze w granicach normy. Natomiast nie widze zeby mi nowe wlosy rosly kiedys mialam duzo baby hair a teraz wogole zobaczymy czy po akcji picia drozdzy cos ruszy w tym temacie
20 cm do sciecia??? OMG to ja bym lysa byla nawet nie wiem czy moje wlosy tyle maja znajac siebie to ja bym po takiej "stracie" siedziala i beczala jak bobr nad tymi wlosami zawsze sie rozczulam nawet na 2 cm
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:41   #1063
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no tak...
pochwaliłam się, że się przeprowadziłam a zaproszenia na parapetówę nie było
więc...
zapraszam
ale tak na serio!
już dawno Wam pisałam, że marzy mi się takie "wątkowe" spotkano - testowanko a teraz jest okzaja
jak ustalicie jakiś termin to wszystko pozostałe zorganizuję


jestem po pierwszym razie z rokitnikowym olejem baikal herbals i jak na obecny stan moich włosów jest cudnie... są mega puszyste, dokładnie tak jak lubię...ciekawe czy po kolejnych razach zachwyty się utrzymają

Effa też mi okrutnie lecą teraz włosy ....normalnie boję się, że niedługo zostanę łysa, ściełam włosy o ponad 20 cm i dalej lecą jak szalone, ciekawe czy Margloci udało się opanować ten problem
Utrzymają się Trzeba myśleć optymistycznie.
Mi też lecą. Zauważyłam, że mój skalp nie przepada za olejowaniem i zawsze po mam więcej tzn. mniej na głowie
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:04   #1064
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja się poważnie zastanawiam nad kuracja drożdżową i kupnem jakiegoś suplementu (googluję właśnie Vitapil)
a tak nie a' propos - straszliwie mi się podoba TEN makijaż

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-19 o 21:22
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:32   #1065
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Ja się poważnie zastanawiam nad kuracja drożdżową i kupnem jakiegoś suplementu (googluję właśnie Vitapil)
a tak nie a' propos - straszliwie mi się podoba TEN makijaż
pij ze mna drozdze pij w kupie zawsze razniej
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:56   #1066
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pij ze mna drozdze pij w kupie zawsze razniej
Effa, a Ty od kiedy pijesz? (grupa anonimowych drożdżoholików )
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 06:38   #1067
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
promolcia, no żebyś bliżej mieszkała, no!!!
a z tymi wypadającymi włosami to teraz plaga - wszystkim lecą tylko nie mi nie wiem, czy to przez hormony ciążowe... chociaż jeszcze przed ciążą też całkiem ładnie zapanowałam nad tym i ciągle nowe antenki widzę, stare antenki coraz dłuższe...
no w każdym razie teraz u was to chyba taka popularna zmiana futra na zimę. sprawdzaj kochana tylko, czy rosną nowe (przedziałek, włosy przygłaskać z obu stron, i patrzeć czy coś wystaje ), dalej olejuj, ziółka wcierki itp - no i jedz same dobrocie
Bo to taka pora roku... na jesień zawsze włosy lecą
A Tobie polecą dopiero kilka miesięcy po porodzie; nie, żebym Cię chciała straszyć, czy coś i nie, żebym Ci tego życzyła, bo wiesz, że Ci nie życzę (tzn. życzę Ci, ale samych dobrych rzeczy
Ale taka fizjologia jest, niestety. To hormony.

Ponoć - wiem to od kilu osób, w tym od mojego lekarza - że tzn. mini pigułka (cokolwiek by to nie było) może ten problem rozwiązać... ale osobiście nie testowałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 08:24   #1068
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Fryne jak chcesz to ja mam vitapil, raczej niewiele zuzyłam. Chętnie Ci oddam, to zobaczysz czy warto kupowac.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 08:26   #1069
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Effa, a Ty od kiedy pijesz? (grupa anonimowych drożdżoholików )
ja skoncze w tym tyg brac tabletki zrobie z tydzien przerwy i zaczne pic drozdze takze jesli chcesz sie przylaczyc to masz 2 tyg na oswojenie sie z ta mysla fajnie by bylo moglybsymy porownac efekty wiec jak wchodzisz w to??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 08:30   #1070
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Effa, a Ty od kiedy pijesz? (grupa anonimowych drożdżoholików )
dziś piekę ciasto drożdżowe ze śliwkami, więc też się zapisuję do grupy

siedzę już na zdrowe kosmetyki i dumam, co by tu jeszcze przygarnąć

kto jeszcze będzie korzystał z tej okazji - darmowego weekendu wysyłki?
i co zamawiacie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 09:00   #1071
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-10-20 o 09:07
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 09:02   #1072
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, a czy te drożdże nie pogrubiają, nie wzmacniają i nie powodują szybszego wzrostu włosów na ciele? Ja naprawdę sobie na to bym pozwolić nie mogła, bo już jestem facetem. Ciągle mnie to nurtuje i dlatego nigdy tej kuracji nie zaczęłam. Może lepiej skrzyp brać czy coś.
A tak w ogóle udało mi się i mojej grupie wsparcia załatwić za free lokum na zimę na nasze spotkania.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:29   #1073
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dziś piekę ciasto drożdżowe ze śliwkami, więc też się zapisuję do grupy

siedzę już na zdrowe kosmetyki i dumam, co by tu jeszcze przygarnąć

kto jeszcze będzie korzystał z tej okazji - darmowego weekendu wysyłki?
i co zamawiacie?
gdyby drozdze w takiej formie byly rownie skuteczne jak same drozdze to nie tylko mialabym bujna czupryne ale i cialko zapewne tez

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dzieki za info przypomnialo mi sie, ze kiedys jako malolata probowalam lykac te tabletki ale mialam odruch ktory do dzis pamietam i do tej pory nie moge sie przemoc jesli chodzi o lykanie tych tabletek. Z tego co pamietam to lyka sie je kilka razy dziennie prawda?? Ja chyba wole raz wypic miksture i miec swiety spokoj

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te drożdże nie pogrubiają, nie wzmacniają i nie powodują szybszego wzrostu włosów na ciele? Ja naprawdę sobie na to bym pozwolić nie mogła, bo już jestem facetem. Ciągle mnie to nurtuje i dlatego nigdy tej kuracji nie zaczęłam. Może lepiej skrzyp brać czy coś.
A tak w ogóle udało mi się i mojej grupie wsparcia załatwić za free lokum na zimę na nasze spotkania.
ja nie zauwazylam wzmozonego porostu wlosow na ciele. Bujnego owlosienia jako blondynka nigdy nie posiadalam a teraz jestem po laserze
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:50   #1074
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A Tobie polecą dopiero kilka miesięcy po porodzie; nie, żebym Cię chciała straszyć, czy coś i nie, żebym Ci tego życzyła, bo wiesz, że Ci nie życzę (tzn. życzę Ci, ale samych dobrych rzeczy
Ale taka fizjologia jest, niestety. To hormony.
mi nie leciały, ale też nie wzmocniły się jakoś wyjątkowo w trakcie ciąży, to może dlatego...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fryne jak chcesz to ja mam vitapil, raczej niewiele zuzyłam. Chętnie Ci oddam, to zobaczysz czy warto kupowac.
pewnie, że chcę a kiedy się widzimy?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja skoncze w tym tyg brac tabletki zrobie z tydzien przerwy i zaczne pic drozdze takze jesli chcesz sie przylaczyc to masz 2 tyg na oswojenie sie z ta mysla fajnie by bylo moglybsymy porownac efekty wiec jak wchodzisz w to??
super

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
siedzę już na zdrowe kosmetyki i dumam, co by tu jeszcze przygarnąć

kto jeszcze będzie korzystał z tej okazji - darmowego weekendu wysyłki?
i co zamawiacie?
kto mi zgarnął Coslys płyn do demakijażu oczu ???
wzięłam wodę micelarną Coslys, antykoncepcyjny spray Alvy, dezodorant Madary, malutki krem do rąk Alvy do torebki i kredkę Benecos do oczu

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te drożdże nie pogrubiają, nie wzmacniają i nie powodują szybszego wzrostu włosów na ciele? Ja naprawdę sobie na to bym pozwolić nie mogła, bo już jestem facetem. Ciągle mnie to nurtuje i dlatego nigdy tej kuracji nie zaczęłam. Może lepiej skrzyp brać czy coś.
mój M zadał mi wczoraj to samo pytanie... no ale albo rybki, albo akwarium
ja się na zimę / wczesną wiosnę szykuję na laser, bo już nie daje rady z włosiskami tam, gdzie ich nie chcę (nota bene na głowie mam delikatniusie, a na reszcie ciała jak baobaby )
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:26   #1075
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ojej Dziewczyny piszę zaraz do was PW w tej sprawie, bo mam kilka pytań!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:38   #1076
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

kto mi zgarnął Coslys płyn do demakijażu oczu ???
wzięłam wodę micelarną Coslys, antykoncepcyjny spray Alvy, dezodorant Madary, malutki krem do rąk Alvy do torebki i kredkę Benecos do oczu
nie zdziw się, ten mini krem jest naprawdę maleńki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:18   #1077
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie zdziw się, ten mini krem jest naprawdę maleńki
mam ten drugi, śmierdziuch herbaciano-olejkowy, więc wiem, czego mogę się spodziewać
pasuje mi bardzo ta maleńkość, bo i tak w moim worze dźwigam już tony przeróżnych przydasiów
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:30   #1078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


pewnie, że chcę a kiedy się widzimy?
mówisz - masz
przyszły tydzień rysuje mi się w niezbyt pozytywnych kolorach w kwestii mojego czasu, ale następny juz powinien byc ok. Możemy sie spotkać tuz przed 1 listopada?

Ja zamówiłam dezodorant madary, glinke rhassoul sefae i glinkę brązowa w tubie logony.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-10-20 o 12:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 13:05   #1079
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
mi nie leciały, ale też nie wzmocniły się jakoś wyjątkowo w trakcie ciąży, to może dlatego...



pewnie, że chcę a kiedy się widzimy?



super



kto mi zgarnął Coslys płyn do demakijażu oczu ???
wzięłam wodę micelarną Coslys, antykoncepcyjny spray Alvy, dezodorant Madary, malutki krem do rąk Alvy do torebki i kredkę Benecos do oczu



mój M zadał mi wczoraj to samo pytanie... no ale albo rybki, albo akwarium
ja się na zimę / wczesną wiosnę szykuję na laser, bo już nie daje rady z włosiskami tam, gdzie ich nie chcę (nota bene na głowie mam delikatniusie, a na reszcie ciała jak baobaby )
to co pijemy napoj drozdzakowy czy lykamy tabsy ??
mozesz wybierac
jesli chodzi o laser to polecam light sheer jestem po 6 zabiegach i od ponad 10 mcy mam swiety spokoj

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mówisz - masz
przyszły tydzień rysuje mi się w niezbyt pozytywnych kolorach w kwestii mojego czasu, ale następny juz powinien byc ok. Możemy sie spotkać tuz przed 1 listopada?

Ja zamówiłam dezodorant madary, glinke rhassoul sefae i glinkę brązowa w tubie logony.
przegladajac oferte sklepu i widzac ta glinkie wiedzialam, ze sie na nia skusisz jakos tak od razu o tobie pomyslalam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 13:51   #1080
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

przegladajac oferte sklepu i widzac ta glinkie wiedzialam, ze sie na nia skusisz jakos tak od razu o tobie pomyslalam

czuję się przy Tobie taka....... naga za dużo o mnie wiesz
strasznie lubie rhassoul mam nadzieje, że ta będzie własnie taka jak lubię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.