1 tabletka anty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 22:41   #1
malamixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15

1 tabletka anty


Witam,
chciałabym się zapytać bardziej doświadczonych dziewczyn, przepraszam jeśli to się powtarza ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Od jakiegoś czasu miałam problemy z niskim progesteronem i różne nastroje przed okresem itd. Bardzo panikowałam że zajdę w ciążę więc postanowiłam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Lekarka zaleciła mi brać je od 1 dnia cyklu z tym że właśnie dzisiaj rano dostałam okresu i postanowiłam wieczorem wziąć tabletkę z tym że na początku miałam lekkie plamienie które nie wzmocniło się jakoś bardzo do wieczora, trochę krwi jest ale też jest zabarwiona trochę na brązowo, ciąże raczej mogę wykluczyć bo z powodu moich obaw ograniczyliśmy się tylko do pettingu. I teraz zastanawiam się czy powinnam wziąć tą tabletkę? Wzięłam ją ale niepokoi mnie, że ten okres jest taki skąpy... może to wynikać z problemów hormonalnych?
malamixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:45   #2
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: 1 tabletka anty

moim zdaniem dobrze wzielas ta tabletke. ja tez tak mialam. wzielam normalnie 1 pigulke z 1 opakowania i było ok.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:46   #3
malamixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: 1 tabletka anty

ech bo zazwyczaj miałam obfite i bolesne miesiączki a teraz jakoś słabo, no ale nie uśmiechałoby mi się czekać kolejny miesiąc na rozpoczęcie brania tabletek
malamixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 05:55   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: 1 tabletka anty

Czasem jest tak, że okres zatrzymuje się po 1 tabletce antykoncepcyjnej. Ja tak miałam dwa razy w życiu, kochałam się od pierwszej tabletki, w ciążę nie zaszłam. Dobrze zrobiłaś i niczym się nie przejmuj.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 06:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.