Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-21, 10:38   #1
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10

Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(


Glupia sytuacja…



na imprezie wigilijnej kolega z pracy, z ktorym na codzien rzadko rozmawiam, zaczal mnie porzadnie podrywac. Obydwoje bylismy lekko pijani (ja bardziej niz on) i po jakims czasie podrywu go dosc konkretnie odrzucilam mowiac, ze nie chce sie z nim calowac (bo mnie o to spytal) a ostatecznie powiedzialam, ze przeciez mam chlopaka. Mowil mi, ze wiedzial o tym juz wczesniej. No ale nie wie, ze zle mi sie z nim uklada...i ze koniec tego zwiazku jest tylko kwestia czasu.



Odrzucalam go, bo nie chcialam zeby cos sie stalo po pijaku (wypilam 4 lampki wina, czulam sie troche pijana), ale wiem, ze zrobilam to zbyt ostro.



Teraz obydwoje jestesmy juz na swiatecznym urlopie i pewnie zobaczymy sie w biurze dopiero po nowym roku. Jestesmy na roznych pietrach i on rzadko kiedy jest sam; zazwyczaj idzie do kuchni z innymi kolegami/ kolezankami. Wiem tez ,ze pali, ale nie schodzi sam. Aha, a ja jestem niesmiala, rzadko rozmawiam z ludzmi z pracy, itp.



Na trzezwo wiem ze chcialabym go poznac. Niekonieczne na zwiazek, ale nie ukrywam, ze facet jest fajny i chcialabym miec z nim jakas przygode. Z moim chlopakiem oddawna rozmawiamy o rozstaniu sie i chcialabym troche poflirtowac z tym z pracy...mowil, ze zwraca na mnie uwage od lat, pamieta co nosilam X dnia itp...



Jak to rozwiazac majac na uwadze, ze



1) Do nowego roku pewnie wszystko sie rozmyje



2) Dosc konkretnie mu powiedzialam, ze nic z nim nie chce



3) I moim argumentem bylo posiadanie chlopaka, wiec kolega na pewno nic wiecej nie zrobi ze swojej strony, bo pewnie mysli ze sie wyglupil.



Mam jeden scenariusz rozpisany w glowie jesli bedzie chcial mnie np przeprosic, to powiedzialabym mu, ze „jesli mnie zaprosi na piwo bedziemy kwita”. No, ale jego przprosiny po kilku tygodniach sa BARDZO malo prawdopodobne.



Jesli on sam wroci do tematu tej nocy, ale bez przeprosin, to myslalam, zeby mu delikatnie podziekowac, ze ze mna zostal- bo byl naprawde gentlemenem, szukal dla mnie taksowki, nie chcial wrocic do domu mimo ze mowilam, zeby sobie poszedl, itp.



Aleniestety najprawdopodobniej NIC sie nie stanie w nowym roku i pewnie zobaczymy sie jakims wielkim przypadkiem przy maszynie z kawa i wsrod innych znajomych z pracy i trudno bedzie cokolwiek zrobic.



I jak to rozwiazac? Mysle ze w kontekscie tego odrzucenia, jakies zwykle troche bardziej powloczyste spojrzenie nie pomoze, musimy miec kontakt 1-1 i musze byc dosc konkretna zeby okazac moje zainteresowanie, bo przeciez drugi raz nie bedzie ryzykowal...



Poradzicie? Wychodze z 7 letniego zwiazku, nie wiem juz jak sie dyskretnie podrywa, jak sie wzbudza zainteresowanie, jak sie rozmawia z facetami...







jedyne co mnie "ratuje", to ze chyba wyszlam z tej sytuacji dobrze, w sensie, jesli komus jest wstyd to bardziej chyba jemu niz mnie, ale mimo wszystko...aha, no i wiadomo ze kolega nie jest ani zakochany ani nic takiego, ot po prostu przygoda i mam tego swiadomosc.
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:01   #2
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Ja bym postawiła sprawę jasno, tzn. powiedziała czego chcę, a nie bawiła się w jakieś gierki.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:05   #3
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Uff...może masz racje ...

Tez myślałam np zeby powiedzieć, ze te rozmowę powinnismy mieć przed ostatnim winem to by się inaczej sytuacja potoczyła...-w moim wydaniu to najbardziej otwarty tekst jaki mi przychodzi do głowy.



Ale wg mnie najprawdopodobnie nie wrócimy w ogóle do tego temu, bo co będzie facet ryzykował, wiec to ja muszę COŚ powiedzieć. No a wole zeby to było elokwentne a nie np prostackie. Ja po prostu zapomniałam już jak się to robi...



Mam 2 tygodnie na przygotowanie się
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:10   #4
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
Glupia sytuacja…
To fakt.
Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
aha, no i wiadomo ze kolega nie jest ani zakochany ani nic takiego, ot po prostu przygoda i mam tego swiadomosc.
Powiem krótko: Szanuj się.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:18   #5
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Nie chciałam zrobić nic będąc lekko pijana, to chyba wystarczający objaw szacunku do samej siebie .



Gdzie brak szacunku w tym, ze chce mieć przygodę z fajnym chłopakiem, po długim i dość traumatycznym związku?
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:26   #6
herbata_to_zycie
Raczkowanie
 
Avatar herbata_to_zycie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 138
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
To fakt.


Powiem krótko: Szanuj się.
Aha, to dziewczyna nie ma prawa chcieć przygody bez zakochania, bo wtedy się "nie szanuje"? Przecież autorka nigdzie nie napisała, że szuka czegoś poważnego - ja zrozumiałam, że ma podobne intencje, jakie odczuwa od tego faceta. Co za grzesznica, co nie?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A co do głównego problemu - macie w biurze jakiś komunikator - czat? Może właśnie tą drogą możesz do niego napisać, zapytać jak minęły święta, sylwester, i nawiązać do tej imprezy. Albo "umówić się" na kawę do kuchni.
herbata_to_zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:26   #7
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
To fakt.


Powiem krótko: Szanuj się.


Nie szanuje się kobieta, która wie czego chce, a jeśli czegoś nie jest pewna to nie na problemu, aby odmówić? Paradne.



Nie szanowałaby się gdyby robiła coś wbrew sobie.

Edytowane przez 201701121406
Czas edycji: 2016-12-21 o 11:28
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 11:40   #8
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

W sumie tak, mamy czat. Dzięki. Chociaż ja wcześniej nidy z nim nie rozmawiałam, ani na czacie ani ot tak, o świętach. Wcześniej siedział naprzeciwko mnie, wiec czasem sobie żartowaliśmy, albo widzieliśmy się w kuchni ale nic poza tym.

Chyba wstydziłabym sid coś napisać...

Wiem tez, ze na moim pietrze ma spotkania w kontretny dzień i naprzeciwko kuchni...myślałam,zeby być s kuchni akurat jak kończy spotkanie, ale jeśli nie przyjdzie do kuchni (bo nie chce, albo mnie i od zauważył) to ja mogę poczuć się odrzucona



Uf, czuje się jak dziecko, nikt mnie nie podrywał przez tle lat (zaborczy chklopak), ze zapomniałam jak to się robi.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

M. Dzięki, jaśniej niż ty chyba nie można tego opisać. Śmieszą mnie takie oskarżenia, zwłaszcza w kontekście tej mojej sytuacji.
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:40   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

aha - czyli jeszcze jesteś w związku z obecnym partnerem ale pomyślałaś sobie, że fajnie będzie jak w tak zwanym międzyczasie wplączesz się w romans z facetem, który chciał Cię przelecieć po pijaku? uhym, sensowne

podejrzewam, że jak ten kolega miał takie zapędy i nie specjalnie robi mu różnicę czy jesteś w związku czy nie (a to znaczy, że on związku nie chce tylko chce zaliczyć) to nad czym się tu zastanawiasz? facet bez owijania w bawełnę próbował Cię zaliczyć a Ty się zamierzasz dwa tygodnie zastanawiać jak go tu z finezją i polotem poderwać? pewnie jak do niego podejdziesz i rzucić hasłem "seks, dzisiaj wieczorem w hotelu" to dostaniesz to czego szukasz a zaoszczędzisz czasu i sobie i jemu

no nic, pozostaje życzyć powodzenia bo jak wiadomo takie pomysły z udziałem współpracowników zawsze kończą się dobrze
pomysłu z używaniem wewnętrznych firmowych narzędzi do komunikacji do takich rzeczy to aż żal komentować - o ile nie działa to zasadzie "niech każdy pracownik sobie zainstaluje skype'a i krzysta z prywantego konta do celów komunikacji zawodowej" tylko "tutaj macie firmową licencję z wygraną bazą danych pracowników" to radzę wziąć pod uwagę, że takie aktywności mogą być monitorowane
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-12-21 o 11:43
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:41   #10
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
No ale nie wie, ze zle mi sie z nim uklada...i ze koniec tego zwiazku jest tylko kwestia czasu.
To jeżeli jest to kwestia czasu, to dlaczego nie zerwiesz tego zanim zaczniesz się spotykać z innym facetem? Nie chcesz puszczać gałęzi, zanim nie złapiesz następnej?

A co do faceta - piłka jest po Twojej stronie. Zaproś go na kawę albo spacer i porozmawiajcie. Jeżeli była chemia po obu stronach, to szkoda tracić czasu na jakieś dziwne podchody.
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:55   #11
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

No w sumie zrobiło trochę różnice, bo jak ostatecznie powiedziałam o tym chłopaku, i ze nie chciałabym zeby on mi robił coś takiego, to zaczął mi mówić, ze Ok, spoko, nie martw się, nic się nie dzieje.

I argument o chłopaku był decydujący.

A ze związku wychodzę, facet szuka mieszkania.

Masz racje, romanse w pracy rzadko kiedy wychodzą na dobra, chociaż koleżanka z biurka n przeciwko wyszła za mąż tego lata za faceta z biura, który ja wyrwał na wigilijnej...ale wiem o co ci chodzi, to zawsze ryzykowne.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Zrywamy. Mój facet szuka mieszkania. Ja nie chce związku. Chce mieć przygodę, poczuć się ładna, pożądana i mieć fajny seks, bo od dawna tego nie miałam i się tak nie czułam.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Bez przesady, przecież nie sugerowano mi cyber seksu na firmowym czacie, tylko pytanie się o święta.



Tak cyz inaczej nie zrobię tego, nigdy do siebie nie pisaliśmy... chyba tylko face to face wchodzi s grę
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 12:24   #12
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Jeśli nie wewnętrzny firmowy komunikator, to może napisz do niego na fb?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 12:30   #13
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

O No właśnie. Nie mamy siebie na fb, ale mamy wspólna koleżankę. Nie jestem pewna czy chciałabym go dodać do fb zwłaszcza ze z firmy mam ledwo kilka osób na fb...

Liczyłam, ze on go zrobi, No ale to takim odrzuceniu to chyba nie ma co w ogóle o tym myśleć...ale wielkie dzięki...
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:14   #14
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

1. zerwij z obecnym facetem
2. powiedz temu z pracy dlaczego tak się zachowałaś i czego oczekujesz od waszej znajomości.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:23   #15
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

To chyba jest najbardziej sensowne.czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Powiedzieć prawdę, czyli ze nie lubię jak takie rzeczy dzieją się po alkoholu.

Inna sprawa to znaleźć moment kiedy to powiedzieć))



Dzięki
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:28   #16
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
No ale nie wie, ze zle mi sie z nim uklada...i ze koniec tego zwiazku jest tylko kwestia czasu.

Mam jeden scenariusz rozpisany w glowie jesli bedzie chcial mnie np przeprosic, to powiedzialabym mu, ze „jesli mnie zaprosi na piwo bedziemy kwita”. No, ale jego przprosiny po kilku tygodniach sa BARDZO malo prawdopodobne.

Wychodze z 7 letniego zwiazku, nie wiem juz jak sie dyskretnie podrywa, jak sie wzbudza zainteresowanie, jak sie rozmawia z facetami...
Po pierwsze to wyjdź z obecnego związku, a nie łap dwie sroki za ogon. Masz faceta, a chcesz flirtować z kolegą z pracy? Chciałabyś żeby Twój partner tak robił?

Po drugie za co ten kolega ma Cię przepraszać? Nie zrobił nic złego, więc nie rozumiem skąd u Ciebie taki scenariusz.

Po trzecie jak rozstaniesz się z obecnym chłopakiem to zwyczajnie napisz do tamtego, że wtedy nic nie chciałaś, bo byłaś zajęta, ale teraz sytuacja już jest czyta. Zaproponuj jakieś spotkanie i tyle.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:33   #17
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

No, był namolny i upierdliwy a ja ostro reagowałam wiec w sumie to mógłby uznać ze przesadził i mnie uraził.



Mój facet mnie zdradził jakieś 6 mnc temu (stąd to rozstanie), wiec nie mam wyrzutów sumienia.

Dzięki wielkie za rady!
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 16:46   #18
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

To w końcu zerwałaś ze swoim obecnym, czy nie? Jak zerwałaś i sytuację masz jasną, to po prostu napisz do kolegi, że wtedy jeszcze nie chciałaś nic robić bo chłopak, ale obecnie już eks, więc chętnie zmieniłabyś zdanie i może jednak "coś". Uśmiechnij się, pomrugaj oczami i może załapie, żeby Cię gdzieś zaprosić.

Ale trochę krzywa ta sytuacja biorąc pod uwagę, że mówisz, że "zrywamy". W sensie co, to trwa jakoś tygodniami? Myślałam, że się ustala "to koniec" i już, nieważne kto gdzie mieszka. Ja rozstałam się z eksem i mieszkałam u niego jeszcze 1,5 miesiąca chyba, ale wiadome było, że już nie jesteśmy razem i oboje się umawialiśmy z innymi ludźmi.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 18:52   #19
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Na czasie wyslij mu emotke kawy lub wina usmiech i znak zapytania najprosciej bez sliw odpisze lub nie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 09:38   #20
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Moja ostateczna (na razie!) decyzja jest taka, ze jemu na pewno jest bardziej wstyd niż mnie. Potem mi się przypomniało, ze pod koniec mówił: "chyba się wygłupiłem" itp wiec najlepsze co mogę zrobić to po prostu się do mego uśmiechnąć i zachowywać się jakby się nic nie stało, ewentualnie zażartować..sprawić zeby nie uciekał przede mną ze wstydu.

Jeśli zaprosi na jakieś spotkanie to zaprosi i będziemy inaczej śpiewać, a jeśli nie to ozn ze był to tylko pijacki wybryk.



Cieszę sie, ze byłam bardzo twarda i konsekwentna po pijaku, bo bym się bardzo złe czuła, gdybym po alkoholu przespała się z kolega z pracy, tylko dlatego ze przez kilka godzin mi słodził. Wole jednak kogoś trochę lepiej poznać...a nie ze wchodzę konus do łóżka bo był dla mnie miły.
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 09:57   #21
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
Moja ostateczna (na razie!) decyzja jest taka, ze jemu na pewno jest bardziej wstyd niż mnie.
Wtf?

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
Jeśli zaprosi na jakieś spotkanie to zaprosi i będziemy inaczej śpiewać, a jeśli nie to ozn ze był to tylko pijacki wybryk.
Jesteś bardzo łaskawa. Dlaczego sama nie przejmiesz inicjatywy?

Cytat:
Napisane przez Gazzzeta85 Pokaż wiadomość
Cieszę sie, ze byłam bardzo twarda i konsekwentna po pijaku, bo bym się bardzo złe czuła, gdybym po alkoholu przespała się z kolega z pracy, tylko dlatego ze przez kilka godzin mi słodził. Wole jednak kogoś trochę lepiej poznać...a nie ze wchodzę konus do łóżka bo był dla mnie miły.
Prawdziwa z Ciebie bohaterka; raczej z tych dziewczyn, które zawsze potrafią zracjonalizować swoje zachowanie. Gdybyś wyplątała się z relacji przed powyższym, to rozumowanie byłoby ok, a tak to "będąc w związku, flirtowałam z kimś, ale byłam twarda i nie poszłam z nim do łóżka, bo wolę go nieco lepiej poznać".
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 10:08   #22
Gazzzeta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poderwać kolegę, którego wcześniej odrzuciłam?:(

Ej No sorry. Koleś był namolny, ja cały czas mówiłam mu zeby przestał, pod koniec sam zaczął mówić, ze "chyba się wygłupił", No to chyba trochę wstyd? Pomijając fakt, którego wcześniej nie wymieniłam- ja jestem menadzerem, a on jest nie. Mnie byłoby wstyd, gdybym sie rzucała na jakiegoś kolege na poziomie mojego szefa po pijaku.



Pisałam- mnie nie chodziło o związek. To był mój ostateczny argument zeby koleś dał mi spokój. Nie chciałam nic robić z kimś z pracy (!) będąc pijana i to jest fakt.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Ps. Napisałam w wyjściowym poście, ze jedynym powodem dla którego nic się nie stało, by fakt ze nie chciałam robić takich rzeczy pod wpływem alkoholu.

Argument o chłopaku był jedynym który jakoś zastopował kolegę, ale nie jest to argument dla mnie ważny. Dla niego najwyraźniej był.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Ps, mój związek się kończy (facet mnie zdradził, kulka miesięcy walczyliśmy, teraz ustaliliśmy ze po świętach się wyprowadzi, ale oczywiście wciąż jest trochę toksycznie).



Tak czy inaczej, jestem po 7 letnim związku i nie czuje się na siłach mieć seksu kimś "obcym" po chlansku. Czy to takie straszne, ze wole kogoś bliżej poznać wcześniej ? Przecież ja o tym kolesiu nic nie wiem, oprócz tego ze pracuje w mojej firmie, lubi kawę i pali fajki. Poznałam go dopiero na tej imprezie. Naprawdę wole jeśli seks jest na trzeźwo albo na lekkim rauszu, a ja czułam się pijana.
Gazzzeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.