Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-22, 08:57   #91
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Witajcie !
Ja też dopiero zaczynam z minerałami i mam pytanie czy Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej Jadwiga Saipan bedzie się nadawal na primer ? i czy można go stosować jako wykończenie. Mam bardzo tłustą skórę a wyczytałam, że dobrze matuje.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:41   #92
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

podbiję wątek i przy okazji zapytam co polecacie jako primer pod minerały dla cery mieszanej,ale ze skłonnością do podsuszania ,także w strefie T?
zalezy mi nie tyle na zmatowieniu ,co na przedłużeniu trwałości podkładu.
zastanawiam sie nad frakcją sojową lub któryms z pudrów z bu.
paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:08   #93
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Witajcie !
Ja też dopiero zaczynam z minerałami i mam pytanie czy Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej Jadwiga Saipan bedzie się nadawal na primer ? i czy można go stosować jako wykończenie. Mam bardzo tłustą skórę a wyczytałam, że dobrze matuje.
Nadaje się i jako primer, i jako finisher Sama go tak używam

Nie wiem, czy poradzi sobie z bardzo tłustą skórą, ja mam mieszaną z tendencją do przetłuszczania się (czyt. świecenia) i w połączeniu z podkładami Blusche, Meow daje radę Czasami gdy się bardzo spieszę używam go też z Lirene Intensive Cover lub YR Teint Serum Repulpant - bez zastrzeżeń.
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:47   #94
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

O rany! Dostałam właśnie próbkę mikrosfer silikonowych. Postać? Drobniusieńki puder o tak jedwabistym dotyku, że aż się chce miziać twarz.
Użyłam do zmatowienia buzi z makijażem już po kilku godzinach. Mam cerę bardzo przetłuszczającą się i wszystko typu skrobie nieestetycznie się zbryla. Ten puder jednak zamiast zrobić masakrę po nałożeniu i lekkim rozmasowaniu na nieświeży już makijaż wygładził wszystko i makijaż jest prawie tak idealny jak zaraz po nałożeniu. Jestem tak zachwycona jego jedwabistością, że aż musiałam teraz to napisać. Jutro dopiero jednak będą prawdziwe testy jako primer pod minerały. Wydaje się również "kremowy" więc i suche cery powinny być zadowolone.
Mam nadzieję, że Kolorówka jednak wprowadzi ten półprodukt niedługo
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:50
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:32   #95
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Szukam przepisu na primera z żelu siliconowego. Czy ktos moze mi go podać? Wiem, ze dawało się olej. I co jeszcze i w jakich proporcjach?

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Szukam przepisu na primera z żelu siliconowego. Czy ktos moze mi go podać? Wiem, ze dawało się olej. I co jeszcze i w jakich proporcjach?
O, juz znalazłam wątek na ten temat, wiec i przepis tez znajdę.
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:39   #96
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
O rany! Dostałam właśnie próbkę mikrosfer silikonowych. Postać? Drobniusieńki puder o tak jedwabistym dotyku, że aż się chce miziać twarz.
Użyłam do zmatowienia buzi z makijażem już po kilku godzinach. Mam cerę bardzo przetłuszczającą się i wszystko typu skrobie nieestetycznie się zbryla. Ten puder jednak zamiast zrobić masakrę po nałożeniu i lekkim rozmasowaniu na nieświeży już makijaż wygładził wszystko i makijaż jest prawie tak idealny jak zaraz po nałożeniu. Jestem tak zachwycona jego jedwabistością, że aż musiałam teraz to napisać. Jutro dopiero jednak będą prawdziwe testy jako primer pod minerały. Wydaje się również "kremowy" więc i suche cery powinny być zadowolone.
Mam nadzieję, że Kolorówka jednak wprowadzi ten półprodukt niedługo
O matko, takie cudo odkryłaś . Też mam tłustą cerę i problem z matowieniem makijażu i buźki. Czy dobrze rozumiem, że ta próbka to z Kolorówki ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:19   #97
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
O rany! Dostałam właśnie próbkę mikrosfer silikonowych. Postać? Drobniusieńki puder o tak jedwabistym dotyku, że aż się chce miziać twarz.
Użyłam do zmatowienia buzi z makijażem już po kilku godzinach. Mam cerę bardzo przetłuszczającą się i wszystko typu skrobie nieestetycznie się zbryla. Ten puder jednak zamiast zrobić masakrę po nałożeniu i lekkim rozmasowaniu na nieświeży już makijaż wygładził wszystko i makijaż jest prawie tak idealny jak zaraz po nałożeniu. Jestem tak zachwycona jego jedwabistością, że aż musiałam teraz to napisać. Jutro dopiero jednak będą prawdziwe testy jako primer pod minerały. Wydaje się również "kremowy" więc i suche cery powinny być zadowolone.
Mam nadzieję, że Kolorówka jednak wprowadzi ten półprodukt niedługo
Mikrosfery silikonowe - super to brzmi.
A skąd go masz?
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:04   #98
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

O rany, nie widziałam, że odpisałyście. Tak, mam z kolorówki, udało mi się dzięki ich uprzejmości wypróbować mikrosfer. Dostałam niedawno wiadomość, że mikrosfery silikonowe będą w kolorówce dostępne więc nic tylko uzbroić się w cierpliwość. Sama już oszczędzam proszek, może jakim cudem starczy do wprowadzenia.
Podejrzewam, że ich mieszanka z krzemionką będzie boska, ale o tym napiszę jak dostanę krzemionkę.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:33   #99
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
O rany, nie widziałam, że odpisałyście. Tak, mam z kolorówki, udało mi się dzięki ich uprzejmości wypróbować mikrosfer. Dostałam niedawno wiadomość, że mikrosfery silikonowe będą w kolorówce dostępne więc nic tylko uzbroić się w cierpliwość. Sama już oszczędzam proszek, może jakim cudem starczy do wprowadzenia.
Podejrzewam, że ich mieszanka z krzemionką będzie boska, ale o tym napiszę jak dostanę krzemionkę.
Cierpliwie czekamy w takim razie .
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:54   #100
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
podbiję wątek i przy okazji zapytam co polecacie jako primer pod minerały dla cery mieszanej,ale ze skłonnością do podsuszania ,także w strefie T?
zalezy mi nie tyle na zmatowieniu ,co na przedłużeniu trwałości podkładu.
zastanawiam sie nad frakcją sojową lub któryms z pudrów z bu.
Stosowałam Jadwigę w w/w wersji jako primer ale minerały trzymały się około 2h , zamieniłam kolejność czyli bambus z jedwabiem z BU jako primer i Jadwiga jako wykończenie i teraz jest duuużo lepiej. Makijaż wygląda tak samo ale trwałość 3 krotnie wzrosła.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:16   #101
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Widzę, że na kolorówce pojawiły się mikrosfery silikonowe. Dziewczyny, jakie wrażenia ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 18:24   #102
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

kusicie tymi mikrosferami

poważnie zastanawiam się nad zakupem, myślicie, że można je zmieszać z pudrem jedwabnym 50:50?
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:30   #103
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
kusicie tymi mikrosferami

poważnie zastanawiam się nad zakupem, myślicie, że można je zmieszać z pudrem jedwabnym 50:50?
Nie wiem czy można, ale planuję tak zrobić. Czekam na wypłatę i zamawiam Mam nadzieję (oby słuszną!), że zmniejszy to wchodzenie podkładów w pory...
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:38   #104
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Widzę, że na kolorówce pojawiły się mikrosfery silikonowe. Dziewczyny, jakie wrażenia ?
moja milosc rewelacyjne sa
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:21   #105
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

No to do koszyka z tymi mikrosferami
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 16:16   #106
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
moja milosc rewelacyjne sa
czy te mikrosfery mogą zapchać?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:16   #107
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Zamówiłam ostatnio sunscreen powder od mad minerals, zobaczę, czy sprawdzi się jako primer.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 09:47   #108
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

mam ten primer http://www.kolorowka.com/397,zestaw-...atte-12-g.html razem ze składnikami opcjonalnymi - puder perłowy i ronasphere i powiem szczerze - różnicy nie zauważyłam, czy go używam czy nie , pod minerały czy na nie, to i tak za jakies 2 godziny się świecę ehhh
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:54   #109
biomagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Czym one się różnią?

Witam,
ostatnio przeczytałam gdzieś, że krzemionka b.dobrze matuje cerę tłustą. Dlatego też chciałabym kupić puder mający w składzie ową krzemionkę.
Na kolorówce znalazłam puder 100% krzemionka lub z dodatkiem pudru jedwabnego za ok 30 zł/10 g. Na BU sławny puder bambusowy z zawartością 90% krzemionki kosztuje ok. 15 zł/10g.
Stąd moje pytanie: z czego wynika różnica w cenie? Czy mogą to być różne rodzaje krzemionki? Która będzie odpowiedniejsza i czy w ogóle krzemionka to to, co WRESZCIE na długo zmatuje moją cerę?

Proszę o sugestie.

Edytowane przez biomagia
Czas edycji: 2013-03-18 o 18:58
biomagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 21:58   #110
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

dorzucę moje 3 grosze do tematu
odkąd przeczytałam o primerach, postanowiłam dać minerałkom drugą szansę (za pierwszy razem używałam solo i efekt był hmm... dość ciastowaty, pomarańczowy i po prostu tragiczny) i jest o niebo lepiej!
primera jako takiego nie posiadałam więc na początku spróbowałam użyć pudru Anti Shine z Kryolanu, który zbierał same super recenzje. niestety moja skóra bardzo się przetłuszcza, puder nie dał rady. skóra bardzo się przetłuszczała, użyłam więc bibułki, później już po godzinie musiałam użyć jej ponownie.
teraz testuję Dry Flo z mazideł. po dokładnie 3 godzinach przebijało się co nieco, ale to był raczej taki 'glow', zdrowy połysk, nie nachalne błyszczenie. po 5 godzinie pojawił się już okropny błysk. nakładam skrobię gąbeczką wciskając proszek w skórę. innym razem spróbuję innych sposobów aplikacji, może w tym jest sekret. jeśli wciąż nie będzie zadowalającego mnie matu zastanowię się nad zamówieniem z kolorówki.
Powoli zaczynam się poddawać... Produkty, które przez większość uznawane są za pudry superekstramatujące u mnie się nie sprawdzają.. Chyba potrzebuję cięższego kalibru.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 11:57   #111
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

z tego co wiem to krzemionka na dłuższą metę może bardzo przesuszyć
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 07:48   #112
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

hej dziewczyny.
napiszcie proszę coś więcej o tych mikrosferach.
Stosuję teraz na minerałki dry flo ale mnie tak zapycha że całe czoło mam w pryszczach a powiem że nigdy nie miałam większego problemu z cerą
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 17:14   #113
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Wklejam swój post w wątku o kremach, bo pytam też i piszę o primerach, może tutaj (o ile ktoś tu jeszcze zagląda) ktoś będzie mógł coś poradzić
Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek o primerach, teraz zaglądam tutaj. 43 stron jednak nie dam rady przeczytac , wybaczcie.
Szukam rozwiązania, które pozwoliłoby mi w pełni cieszyć się makijażem mineralnym.
Filtry chyba porzucę, ponieważ makijaż na nich wygląda tragicznie, waży się i spływa. Tym bardziej, że jak wyżej napisano nie wiadomo do końca ile ten filtr działa, a użyć go trzeba sporo. Fajnie spisuje się parafinowy krem, który tworzy delikatną, "suchą", matową powłoczkę- minerały świetnie się po nim ślizgają, ponadto mam wrażenie, że chroni przed warunkami zewnętrznymi. Mimo tak "oczywistej" parafiny nie zapchał mnie, ale nie nawilża i nie odżywia tak, jak bym chciała. Po paru godzinach zaczynami podkład trochę spływać z polików koło nosa.
Tłusty krem na dzień używam zimą, gdy się nie maluję, lub nie maluję się rano. Nie nadaje się bezpośrednio pod makijaż, robią się plamy, spływa, świecę się, no ale wiadomo, nie od tego ten krem.
Na "suchą" twarz nie nałożę podkładu, bo ciężko go wpracować, podkreśla suche skórki i przesusza.
Najlepiej sprawdzają się u mnie lekkie kremo żele. Takie szybko wchłaniające się, czy to nawilżające, czy matujące. "Niestety", bo zwyczajnie lubię nakładać na siebie "budyniowe" kremy, jest to dla mnie przyjemne i mam wrażenie, że taki krem będzie lepszy.
Cerę mam zwykłą. Normalna mieszana. Tych matujących wersji trochę boję się ze względu na potencjalne przesuszenie. Ale działają, bo to przez sebum w okolicy nosa podkład się waży i zaczynam się świecić. Dodam, że z płynnymi podkładami tak nie miałam.
W kolejce czekają na mnie: ziaja 50 matująca - podobno lekka, i polecany lekki brzozowy sylveco.
Na razie nie używam primerów mineralnych. Zwyczajnie nie mam. Podkład bez znaczenia, z każdym dzieje się podobnie. No może poza Pixie, który natychmiast się ważył i nie wiążę tego z kremami.
Trochę nie jestem przekonana do tych mineralnych primerów. Planuję kupić, ale na razie nie mam. (Póki co mogę eksperymentować z Kryolanem Anti shine.)
Jedni piszą, że wreszcie podkład wytrzymuje na twarzy cały dzień, inni że nie widzą różnicy. W wątku o primerach piszą, by opudrować nimi twarz pedzlem kabuki. Ale czy wmasować je jak podkład? Czego podkład będzie się trzymał, jak nałożymy go na przypudrowaną twarz? Mam też jakiś wewnętrzny opór przed nakładaniem kolejnych warstw na twarz i trochę lubię jak mi się podkład połączy ze skórą na którą wcześniej nałożyłam krem.
Macie jakieś pomysły, co u Was się sprawdziło? Cera z minerałami wygląda pięknie, ale jak zaczyna się robić ciasto, to mam ochotę wrócić do dobrego fluidu.

Jeszcze co do kremów- od jakiegoś czasu, zamiast jak robiłam dotąd walić na noc treściwe kremy daję skórze odsapnąć. Efekt- skórka wygładzona, dalej miękka, ale nawet jakby lepsza. M0że w ogóle olać kremy na noc i dawać tylko jako ochronę na dzień? Tylko te lekkie kremy wydają mi się nie dość pielęgnacyjne no i ciężko byłoby mi odmówić sobie przyjemności, jaką sprawia mi nakładanie kremu na noc

Jeszcze wspomnę, że im lepiej się na początku podkład stopi ze skórą, tym lepiej się trzyma. Nie wszystkie stapiają się w równym stopniu, niektóre mimo wpracowania, dalej stanowią osobną strukturę.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 11:04   #114
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Odkopuję wątek

Szukam primera np. z kolorówki, ale nie tylko, możecie coś polecić ?

do zmatowienia i zakrycia rozszerzonych porów

__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 22:26   #115
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

Z tego co wiem to benefit ma fajną bazę Ale jest droga:/ kiedyś używałam też z l'oreal tylko trudno mi ja teraz odnaleźć; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-09 23:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.