asystentka/sekretarka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 19:34   #1
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281

asystentka/sekretarka


Witam
Od miesiąca szukam pracy,ale poszukiwania idą niestety kiepsko.Znalazłam w internecie oferte pracy wkleje tutaj jej treść (nie będe wklejac linku bo dostane bana ):

Pracodawca:
Stabilna renomowana spółka konsultingowa
Branża:
Administracja biurowa
Typ stanowiska:
Sekretarka / Asystent
Region:
kujawsko-pomorskie
Miejsce:
Pełna dyspozycyjność (Warszawa + podróże służbowe)
Kraj:
Polska
Rodzaj pracy:
Stała
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis firmy:
Prezes renomowanej WARSZAWSKIEJ spółki konsultingowej poszukuje reprezentacyjnej i w pełni dyspozycyjnej Asystentki - bardzo atrakcyjnej (wzrost powyżej 165 cm), kulturalnej, niepalącej papierosów dziewczyny gotowej do bardzo częstych wyjazdów służbowych (konferencje, spotkania biznesowe). Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, ZAKWATEROWANIE oraz pokrywanie kosztów ewentualnej nauki (w trybie zaocznym). Kandydatki proszone są o przysłanie AKTUALNYCH ZDJĘĆ SYLWETKI ORAZ NUMERU TELEFONU KOMÓRKOWEGO mailem na adres: asystentka.modelka@gmail. com
Obowiązki:
Podróże służbowe (konferencje, spotkania biznesowe)
Kwalifikacje:
Bardzo wysoki poziom atrakcyjności (wzrost min. 165 cm)
Pełna dyspozycyjność (możliwość nauki w trybie zaocznym)
Oferujemy:
ZAKWATEROWANIE
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Czas na ewentualną naukę w trybie zaocznym
WYSOKIE PREMIE + AKTYWNY I INTERESUJĄCY TRYB ŻYCIA
Kandydatki proszone są o przysłanie AKTUALNYCH ZDJĘĆ SYLWETKI ORAZ NUMERU TELEFONU KOMÓRKOWEGO mailem na adres: asystentka.modelka@gmail. com

Co o tym sądzicie?coraz więcej takic ofert spotykam w internecie.Czy któraś z was pracuje może w taki sposób?

Edytowane przez taka Ona 20
Czas edycji: 2010-01-18 o 22:27
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:40   #2
platyna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 93
Dot.: asystentka/sekretarka

Jak dla mnie to jest dość podejrzana oferta, troche dziwnym językiem napisane no i ten adres mailowy
platyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:40   #3
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: asystentka/sekretarka

Ja bym sobie darowała. Firma-widmo, adres gmail i ta asystentka-modelka. A najbardziej podoba mi się to:
"Bardzo wysoki poziom atrakcyjności (wzrost min. 165 cm)"
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:29   #4
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: asystentka/sekretarka

no właśnie troche podejrzana ta oferta,o wykształceniu nie ma tutaj mowy .. heh
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:33   #5
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Ja bym sobie darowała. Firma-widmo, adres gmail i ta asystentka-modelka. A najbardziej podoba mi się to:
"Bardzo wysoki poziom atrakcyjności (wzrost min. 165 cm)"
Mnie też to się najbardziej "spodobało"
Ja bym sobie taką pracę odpuściła.
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:43   #6
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
Co o tym sądzicie?coraz więcej takic ofert spotykam w internecie.Czy któraś z was pracuje może w taki sposób?
Sądzę, że to autor tego ogłoszenia to jakiś zboczek, który chce dostać zdjęcia i nr tel. od atrakcyjnych, wysokich dziewczyn ;]

Oferta kusi.
Ale brzmi jak oferta pracy dla damy do towarzystwa dla tego prezesa... .

Jeśli faktycznie, firma jest tak hojna, żeby pokryć koszty zamieszkania i nauki (co się zdarza, ale nie na takim stanowisku...), to ogłoszenie powinno być napisane oficjalnym, formalnym językiem, a nie "bardzo wysoki poziom atrakcyjności". Jeśli wygląd jest tak istotny dla firmy, to jest milion innych, bardziej eleganckich określeń.

Nie wiesz co to za firma, nie wiesz do kogo masz zaadresować maila... Adres e-mail jest żenujący jak na "stabilną, renomowaną firmę"... .

Wykształcenie -niewymagane.
Umiejętności -niewymagane.
Znajomość języków -niewymagane.
Umiejętność obsługi komputera-niewymagana.

Jedyne, czego wymagają to wysoki poziom atrakcyjności, gotowość na wszystko i dyspozycyjność ;].

Nie! Nie !! Nie !!!
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:56   #7
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: asystentka/sekretarka

Jak widze ogłoszenie , że asystentka musi koniecznie być bardzo atrakcyjna to od razu wiadomo , że raczej nie chodzi o normalną pracę asystentki w porządnym biurze/firmie. Poza tym brak wymagań intelektualnych , że tak powiem , na stanowisko asystentki jest czymś dziwnym .
Ostatnio też przeglądając sobie oferty znalazlam ogłoszenie na stanowisko asystentki . " Poszukuję bardzo atrakcyjnej asystentki , która chętnie połączy przyjemne z pozytecznym"

Ok , rozumiem , ze asystentka powinna prezentować się dobrze ale takie ogłoszenia to przegięcie.
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 23:02   #8
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: asystentka/sekretarka

Jest to propozycja pracy jako "asystentka" prezesa - osobista! Swego czasu szukajac pracy zadzwonil do mnie Pan, oferowal prace biurowa za 3 czy 4 tys zl na reke - plus mieszkanie firmowe, samochod, telefon i zafundowane studia. Oczywiscie nie chodzilo tylko o prace, ale nikt tego glosno nie powiedzial, otrzymalam tylko pytanie czy jestem gotowa na "pelna dyspozycyjnosc i oddanie dla prezesa" Szukali atrakcyjnej, mlodej, szczuplej. Podziekowalam i przestrzegam was dziewczyny, zeby nikt wam krzywdy nie zrobil!
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 23:03   #9
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: asystentka/sekretarka

Mnie najbardziej irytują dwa typy ogłoszeń:

A) "poszukujemy osoby na stanowisko zamiatacza chodnika przed firmą. wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość języków......(masa umiejętności)... . CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres ....@buziaczek. ... "

B) anonimowy pracodawca, praca bliżej nieokreślona -"bliższe informacje po przesłaniu CV i listu motywacyjnego" -Co do cholery mam napisać w takim liście? "Wprawdzie nie mam pojęcia o jakie stanowisko się ubiegam, ale muszę przyznać, że jest ono moim marzeniem!" ???! ;/
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:45   #10
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: asystentka/sekretarka

Nigdy bym nie odpowiedziała na takie ogłoszenie.
1) wzrost powyżej 165 - a niższa dziewczyna już nie, bo co?!
2) w kwalifikacjach " Bardzo wysoki poziom atrakcyjności " masakra...
3) zdjęcia sylwetki
4) adres meilowy...
Ogólnie całe ogłoszenie jest przerażające...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:29   #11
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytują dwa typy ogłoszeń:

A) "poszukujemy osoby na stanowisko zamiatacza chodnika przed firmą. wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość języków......(masa umiejętności)... . CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres ....@buziaczek. ... "

B) anonimowy pracodawca, praca bliżej nieokreślona -"bliższe informacje po przesłaniu CV i listu motywacyjnego" -Co do cholery mam napisać w takim liście? "Wprawdzie nie mam pojęcia o jakie stanowisko się ubiegam, ale muszę przyznać, że jest ono moim marzeniem!" ???! ;/
Dla mnie ogólnie listy motywacyjne są jakimś nieporozumieniem . Oczywiście na stanowiska w jakiś firmach , bankach , na sensowne stanowiska to rozumiem . Ale nawet cv do sklepu na stanowisko sprzedawcy . Praca zarobkowa 900zł . I co mam w takim liscie pisac , że to praca moich marzen , ze zawsze chciałam pracować w takim sklepie i zarabiac grosze? Ze marzy mi się praca po 12 h /dobę . .. No litosci .. niech wymagania takze te formalne będą adekwatne do stanowiska .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 14:19   #12
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Jest to propozycja pracy jako "asystentka" prezesa - osobista! Swego czasu szukajac pracy zadzwonil do mnie Pan, oferowal prace biurowa za 3 czy 4 tys zl na reke - plus mieszkanie firmowe, samochod, telefon i zafundowane studia. Oczywiscie nie chodzilo tylko o prace, ale nikt tego glosno nie powiedzial, otrzymalam tylko pytanie czy jestem gotowa na "pelna dyspozycyjnosc i oddanie dla prezesa" Szukali atrakcyjnej, mlodej, szczuplej. Podziekowalam i przestrzegam was dziewczyny, zeby nikt wam krzywdy nie zrobil!

Tez miałam taką propozycję, a jak odmówiłam to Pan sie spytał czy nie mam może jakiejś chętnej koleżanki....
Powiedziałam mu że nie mam takich koleżanek
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:27   #13
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: asystentka/sekretarka

Dla mnie taka oferta to przegięcie, widać że prezes szuka sobie "damy" do towarzystwa...rozumiem że ważna jest prezencja ale bez przesady, i jeszcze to powyżej 165 cm a że niby niższe dziewczyny to gorsze?? i ten adres mailowy: modelki.. to jakaś żenada. nie wysyłajcie dziewczyny zgłoszeń na takie oferty bo to zwykłe anonse matrymonialne
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:57   #14
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: asystentka/sekretarka

dziewczyny,czy praca w zakładach mięsnych na produkcji jest ciężka?bo mam porpozycje takiej pracy,tylko temp.jest tam niższa niż 10 stopni?cięzkow takich warunkach się pracuje?
pracowałam już na produkcji nie raz ale nigdy w temp.poniżej 10 stopni na plusie.
Moim marzeniem zawsze była praca w wojsku czy myslicie,że po średnim mam szanse się dostać?

Edytowane przez taka Ona 20
Czas edycji: 2010-01-19 o 18:13
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:36   #15
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dziewczyny,czy praca w zakładach mięsnych na produkcji jest ciężka?bo mam porpozycje takiej pracy,tylko temp.jest tam niższa niż 10 stopni?cięzkow takich warunkach się pracuje?
pracowałam już na produkcji nie raz ale nigdy w temp.poniżej 10 stopni na plusie.
Moim marzeniem zawsze była praca w wojsku czy myslicie,że po średnim mam szanse się dostać?
Nigdy nie pracowałam w takim miejscu.... ale myślę, że jest ciężka... już nawet warunki klimatyczne są ciężkie... . Poza tym, na pewno nie jest to praca przyjemna.. .

Po jakim średnim? O co chodzi?
Dlaczego nie poszukasz jakiejś szkoły wojskowej? Studia? Policealna?... Jeśli możesz, to rozejrzyj się za czymś bliższym wojsku... .
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:57   #16
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dziewczyny,czy praca w zakładach mięsnych na produkcji jest ciężka?bo mam porpozycje takiej pracy,tylko temp.jest tam niższa niż 10 stopni?cięzkow takich warunkach się pracuje?
pracowałam już na produkcji nie raz ale nigdy w temp.poniżej 10 stopni na plusie.
Moim marzeniem zawsze była praca w wojsku czy myslicie,że po średnim mam szanse się dostać?

Ja bym za żadne pieniądze nie chciała tak pracować.

Nie wiem jakie wykształcenie jest potrzebne do pracy w wojsku ale w Policji czy Straży Granicznej średnie wystarczy.

Poza tym temat wątku to asystentka/sekretarka, może zadaj pytanie w wątkach które bardziej pasują do tego takiego zawodu.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:58
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:12   #17
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: asystentka/sekretarka

Ja niestety nie mam wyjścia,mieszkam z rodzicami a oni chcą odemnie pieniądze co miesiąc nawet gdy pracy nie mam,w zakładach pracuje moja mama,i chce mi tam prace załatwić.A nie wiecie może czy są szkoły policealne darmowe?bo ja wszędzie tylko płatne znajduje
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:33   #18
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: asystentka/sekretarka

Najświeższa oferta


Poszukuje zadbana, inteligentna, mloda kobiete na stanowisko Asystentki Prezesa. Do glownych zadna nalezec bedzie prowadzenie biura, umawianie i czynny udzial w spotkaniach. Rowniez licze, ze po pracy mozemy sobie nawzajem umilac czas poki jestesmy mlodzi i atrakcyjni. Jestem zadbanym, przystojnym mezczyzna. Czekam na CV koneicznie ze zdjeciem.
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:56   #19
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
Najświeższa oferta


Poszukuje zadbana, inteligentna, mloda kobiete na stanowisko Asystentki Prezesa. Do glownych zadna nalezec bedzie prowadzenie biura, umawianie i czynny udzial w spotkaniach. Rowniez licze, ze po pracy mozemy sobie nawzajem umilac czas poki jestesmy mlodzi i atrakcyjni. Jestem zadbanym, przystojnym mezczyzna. Czekam na CV koneicznie ze zdjeciem.
to już wygląda jak ogłoszenie matrymonialne
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 16:01   #20
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: asystentka/sekretarka

Matrymonialne? Co najwyżej towarzyskie, a to i tak eufemistycznie mówiąc Przecież facet wyraźnie pisze o umilaniu czasu i na dodatek tylko dopóki młodość trwa. Zresztą myślę, że wiele dziewczyn chętnie na taki układ pójdzie.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:05   #21
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: asystentka/sekretarka

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
Najświeższa oferta


Poszukuje zadbana, inteligentna, mloda kobiete na stanowisko Asystentki Prezesa. Do glownych zadna nalezec bedzie prowadzenie biura, umawianie i czynny udzial w spotkaniach. Rowniez licze, ze po pracy mozemy sobie nawzajem umilac czas poki jestesmy mlodzi i atrakcyjni. Jestem zadbanym, przystojnym mezczyzna. Czekam na CV koneicznie ze zdjeciem.
No ale fajnie, że facet napisał wprost, niewulgarnie o co mu chodzi!
Na pewno są dziewczyny zainteresowane takim stanowiskiem pracy, więc się zgłoszą. A te, które szukają innej pracy po prostu nie odpowiedzą na nie.
Dzięki jasno postawionej sprawie facet oszczędza sobie i dziewczynom nieprzyjemnych nieporozumień.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:14   #22
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: asystentka/sekretarka

Te ogłoszenie jest już w internecie od kilkunastu miesięcy. Dziwne, że teraz podał województwo kujawsko-pomorskie, jak wcześniej było cały czas w mazowieckie Aczkolwiek teraz ciągle na takich się natrafia. Takich, którzy szukają asystentki, która oprócz tego, że umili mu czas pracy w zakładzie, to umili mu także poza nią. Niestety takich laleczek jest dużo chętnych, a samych pracodawców nie brakuje.
Przykład? Na samym początku mojego pobytu w stolicy, kiedy szukałam pracy, zamieściłam ogłoszenie w gazecie Oferta, po czym co chwilę otrzymywałam sms'y , telefony w sprawie pracy jako "bardzo osobista asystentka" Sponsorów też było dużo.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.