Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 12:34   #2731
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja jednak nadal bede uwazac, ze mydelko baydream nie jest fajne. Chyba rozpiescilam moja skore przetluszczonymi naturalnymi mydlami.
Za to lubie jego mydlowo-pudrowy zapach.


A tak wogole to sie nie chwalilam , ale ostatnio dostalam od kolezanki dwa mydla naturalne wypordukowane w jakiejs manufakturze w Krefeld czyli niedaleko mnie. mydlo date waz. ma do 2009r. KOlezanka nie byla pewna czy wezme, pamietala cos, ze mowilam iz mydla mozna i lata po dacie uzywac i wzielam z pocalowaniem raczek. Kochana psiapsolka, wiedziala czym mnie ucieszy

Sama kupilam sobie z najnowszej limitowanki hauschki kajal taupe i jeszcze zamowilam w bio-naturel roz( mialam 8% znizki). Sa to produkty z poprzednich limitej. jako ze wtedy przefajfczylam sprawe, to teraz moglam sobie pozwolic

POza tym dzis przytargalam do domu puder jedwabny Hauschki. U mnie zaczyna sie wiosna, wiec niedlugo wracam do filtrow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 15:31   #2732
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Może się zbyt dosadnie wyraziłam, ale Sicilia masz rację , co do Babydream.
Mnie natomiast zainteresowała jeszcze seria BD Med . Muszę się przyjrzeć składom.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12783473_227862557564297_446303098_n.jpg (121,6 KB, 15 załadowań)
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-14 o 15:32
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:57   #2733
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja jednak nadal bede uwazac, ze mydelko baydream nie jest fajne. Chyba rozpiescilam moja skore przetluszczonymi naturalnymi mydlami.
Za to lubie jego mydlowo-pudrowy zapach.


A tak wogole to sie nie chwalilam , ale ostatnio dostalam od kolezanki dwa mydla naturalne wypordukowane w jakiejs manufakturze w Krefeld czyli niedaleko mnie. mydlo date waz. ma do 2009r. KOlezanka nie byla pewna czy wezme, pamietala cos, ze mowilam iz mydla mozna i lata po dacie uzywac i wzielam z pocalowaniem raczek. Kochana psiapsolka, wiedziala czym mnie ucieszy

Sama kupilam sobie z najnowszej limitowanki hauschki kajal taupe i jeszcze zamowilam w bio-naturel roz( mialam 8% znizki). Sa to produkty z poprzednich limitej. jako ze wtedy przefajfczylam sprawe, to teraz moglam sobie pozwolic

POza tym dzis przytargalam do domu puder jedwabny Hauschki. U mnie zaczyna sie wiosna, wiec niedlugo wracam do filtrow.
Monia ten? https://www.naturdrogerie.de/dekorat...r-2016/a-7314/
Mam go, zupełnie mi nie odpowida Trwałość fatalna.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 19:24   #2734
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Monia ten? https://www.naturdrogerie.de/dekorat...r-2016/a-7314/
Mam go, zupełnie mi nie odpowida Trwałość fatalna.
Tak, uwielbiam, swietnie sie trzyma ale ja uzywam na gorna powieke pomalowana cieniami.
Chcialabym zeby wprowadzili ja do stalej sprzedazy jak ta wersje podwojna, ktora tez mam w wersji bialy/antracyt


https://www.dr.hauschka.com/de_DE/pr...-eyeliner-duo/

to jest ta twardosc kredki, ktora uwielbiam. Wygodnie mi sie maluje, szybko, rysik nie zuzywa sie w zastraszajacym tempie i nie musze co chwile temperowac, a przy okazji kredka dobrze sie trzyma.

Pare lat temu jak dorwalam kredki zelowe to myslalam ze pana boga za nogi zlapalam, ale szybko mi zachwyt przeszedl jak musialam codziennie, albo co drugi dzien temperowac i kredka szybko sie zuzywala.

P.S. wlasnie widze ze wersje niebieska/czarna juz nie isteniej na ich stronce, czyzby wycofali? Oby tylko tej z biela nie wycofali...

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-14 o 19:28
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 20:12   #2735
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tak, uwielbiam, swietnie sie trzyma ale ja uzywam na gorna powieke pomalowana cieniami.
Chcialabym zeby wprowadzili ja do stalej sprzedazy jak ta wersje podwojna, ktora tez mam w wersji bialy/antracyt


https://www.dr.hauschka.com/de_DE/pr...-eyeliner-duo/

to jest ta twardosc kredki, ktora uwielbiam. Wygodnie mi sie maluje, szybko, rysik nie zuzywa sie w zastraszajacym tempie i nie musze co chwile temperowac, a przy okazji kredka dobrze sie trzyma.

Pare lat temu jak dorwalam kredki zelowe to myslalam ze pana boga za nogi zlapalam, ale szybko mi zachwyt przeszedl jak musialam codziennie, albo co drugi dzien temperowac i kredka szybko sie zuzywala.

P.S. wlasnie widze ze wersje niebieska/czarna juz nie isteniej na ich stronce, czyzby wycofali? Oby tylko tej z biela nie wycofali...
Monia, to mogę Ci podarować moja, jeszcze jej nawet nie temperowalam. Kiedy będziesz w Polsce?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 22:30   #2736
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
My też nic nie zmieniliśmy, ani w pielęgnacji (oprócz wprowadzenia babydream, wcześniej była Weleda), ani proszku do prania, ani w diecie. Wczoraj użyliśmy Lavery, dziś mała się jeszcze nie drapala może to to, oby. Chociaż rok, dwa lata temu używaliśmy okresowalo babydream i nic się nie działo.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U Twojego dzieciaczka może być jeszcze od czegoś innego, obserwuj, bo mogą to być np. początki alergii pokarmowej, np. skazy białkowej. Oby nie.
Na szczęście po odstawieniu BD skóra szybko wraca do siebie, suche placki prawie zniknęły.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;57284576]Hej! Witam niedzielnie i pokazuję moje nowe, doktorkowe nabytki [/QUOTE]

Daj znać jak się sprawują
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 22:43   #2737
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
annazzz - DrOrganic - super !
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Piękne Trawka rządzi
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawują
Dziękuję, dziękuję ano trawka, ale za to pozytywnie uzależniająca; bardzo zaciekawiła mnie ta nowa seria Na pewno dam znać jak poużywam jak się sprawują nowości
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 13:38   #2738
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Monia, to mogę Ci podarować moja, jeszcze jej nawet nie temperowalam. Kiedy będziesz w Polsce?
Powaga?

Na 15 maja jedziemy do Pl, ale tylko na to wochenende, bo moja chrzesnica ma komunie, a potem bedziemy przez pierwsze 3 tyg jak sie u nas wakacje zaczna, wiec jak ci pasuje to podam ci adres to tesciow i mozesz podeslac tak zeby na 13-15 maja juz byl.

Co bys chciala w zamian? Przywioze ci chetnie cos i wysle w Pl.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 15:23   #2739
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miod jest tez silnym alergenem Ma w sobie mase pylkow roznych roslin. Po takim zabiegu wygladalam uroczo przez kilka dni
Miodem zmywacie makijaz? Oczy tez?
Kusum troszkę się wbije, ale czytam was z doskoku i trafiłam na cześć o miodzie.
Moje ukochane kosmetyki są na miodzie i pomimo że mam lekka nietolerancje pokarmową na miód to na twarzy działa mi cuda.
Używałam kremu z Comvita, oni mają też maści z bardzo duża zawartością miodu na trudno gojace się rany, które są używane np w szpitalach w Irlandii (znajoma pielęgniarka mi powiedziała ja zobaczyła mój krem).
Wiem też że są specjalne bandaże nasączone miodem (wszystko sterylne) które stosuje się na rany które nie chcą się goic. Produkowane też w Polsce, często używane w dużo powierzchniowych poparzeniach i podobno działają świetnie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:10   #2740
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja nie pieję na temat babydream. Mam kilka sprawdzonych rzeczy (głównie olejek i balsam do ciała dla kobiet w ciąży). Reszta jest poprawna, przeciętna i nie ma się nad czym zachwycać. To są dobre kosmetyki na początek - żeby odstawić chemiczne i coś kupić na szybko. Zgadzam się, że zapachy są wysoko w składzie i nie ma złudzeń, że są naturalne. Babydream nie ma certyfikatów ekologicznych, więc to nie są super naturalne kosmetyki, tylko po prostu kosmetyki z niezłym składem.
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja jednak nadal bede uwazac, ze mydelko baydream nie jest fajne. Chyba rozpiescilam moja skore przetluszczonymi naturalnymi mydlami.
Za to lubie jego mydlowo-pudrowy zapach.
To fakt, nie można go porównywać do droższych mydeł, w dodatku ręcznie robionych

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na szczęście po odstawieniu BD skóra szybko wraca do siebie, suche placki prawie zniknęły.
Dobrze, że wszystko wraca do normy. A ja mam jakieś potwierdzenie, że nie wydawało mi się, że skóra syna po żelach tej marki była sucha, bo już kiedyś o tym pisałam, ale jakoś wtedy bez odzewu.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kusum troszkę się wbije, ale czytam was z doskoku i trafiłam na cześć o miodzie.
Moje ukochane kosmetyki są na miodzie i pomimo że mam lekka nietolerancje pokarmową na miód to na twarzy działa mi cuda.
Używałam kremu z Comvita, oni mają też maści z bardzo duża zawartością miodu na trudno gojace się rany, które są używane np w szpitalach w Irlandii (znajoma pielęgniarka mi powiedziała ja zobaczyła mój krem).
Wiem też że są specjalne bandaże nasączone miodem (wszystko sterylne) które stosuje się na rany które nie chcą się goic. Produkowane też w Polsce, często używane w dużo powierzchniowych poparzeniach i podobno działają świetnie.
Zaraz sobie luknę na te opatrunki i Comvitę. Dobrze wiedzieć. A co do miodu, to cóż, dużo zależy od rodzaju miodu, moje dziecko też raz uczula raz nie. A mnie czasem po miodach boli gardło, swędzi, jak przy infekcji.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 17:57   #2741
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Zaraz sobie luknę na te opatrunki i Comvitę. Dobrze wiedzieć. A co do miodu, to cóż, dużo zależy od rodzaju miodu, moje dziecko też raz uczula raz nie. A mnie czasem po miodach boli gardło, swędzi, jak przy infekcji.
Tu pierwszy artykuł jaki znalazłam
http://biotechnologia.pl/archiwum/mi...bile_view=true

Ja używałam z Comvity Radiance Plus Lotion, ale już go nie ma, a zuzylam z 10 opakowań pewnie
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 18:18   #2742
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kiepściutko z tym Babydream.

A to moje 2 mini nabytki z Martina Gebhardt Baby krem nagietkowy i balsam nagietkowy po 15 ml. Fajne to by było dla dziecka. Jak na razie sama się posmaruje. Mam słabość do tej firmy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160314_011.jpg (122,9 KB, 6 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:23   #2743
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Uzyskałam swój cel - mam swój mimimalistyczny zbiór
Nigdy więcej zapasów w dużych ilościach.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 18:49   #2744
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Powaga?

Na 15 maja jedziemy do Pl, ale tylko na to wochenende, bo moja chrzesnica ma komunie, a potem bedziemy przez pierwsze 3 tyg jak sie u nas wakacje zaczna, wiec jak ci pasuje to podam ci adres to tesciow i mozesz podeslac tak zeby na 13-15 maja juz byl.

Co bys chciala w zamian? Przywioze ci chetnie cos i wysle w Pl.
Bardzo chętnie. Wstawię Ci tu jeszcze zdjęcie, kartonik niestety wyrzucilam, zawsze wyrzucam od razu kartoniki, co jest głupotą. W zamian coś co już masz, żebyś nie kupowała.



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Uzyskałam swój cel - mam swój mimimalistyczny zbiór
Nigdy więcej zapasów w dużych ilościach.
Opiszesz go? Pożera mnie ciekawosc.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 19:18   #2745
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie. Wstawię Ci tu jeszcze zdjęcie, kartonik niestety wyrzucilam, zawsze wyrzucam od razu kartoniki, co jest głupotą. W zamian coś co już masz, żebyś nie kupowała.
ja tez zadko zatrzymuje. Byl czas ze zaczelam to robic i mialam kartonikow, a kartonikow... i wywalam.

tylko ze ja sie niczego pozbyc nie chce, wiec jest problem moze bys chciala cos z kolorowki altera albo alverde? alverde teraz w marcu wprowadza pare nowych rzeczy. zajrzyj do nich na stronke i fb, moze ci cos wpadnie w oko. alterra ma od jakiegos czasu calkiem mile dla oka paletki w brazach i szarosciach. Moze by ci wpadly w oko, albo cos innego z ich kolorowki?

najlepiej przeniesmy sie na PW. jak bys chciala to ci jutro podesle pare linkow do ich produkow, moze cos ci wpadnie w oczeta
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 23:50   #2746
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kusum troszkę się wbije, ale czytam was z doskoku i trafiłam na cześć o miodzie.
Moje ukochane kosmetyki są na miodzie i pomimo że mam lekka nietolerancje pokarmową na miód to na twarzy działa mi cuda.
Używałam kremu z Comvita, oni mają też maści z bardzo duża zawartością miodu na trudno gojace się rany, które są używane np w szpitalach w Irlandii (znajoma pielęgniarka mi powiedziała ja zobaczyła mój krem).
Wiem też że są specjalne bandaże nasączone miodem (wszystko sterylne) które stosuje się na rany które nie chcą się goic. Produkowane też w Polsce, często używane w dużo powierzchniowych poparzeniach i podobno działają świetnie.
Nakladanie miodu na twarz, a kosmetyk z miodem to zupelnie co innego. W kosmetyku masz oczyszczony ekstrakt w niewielkim procencie.
U mnie niestety wiekszosc miodow wywoluje reakcje. Nie probowalam jeszcze manuka.



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Uzyskałam swój cel - mam swój mimimalistyczny zbiór
Nigdy więcej zapasów w dużych ilościach.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:17   #2747
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kiedyś mój lekarz rodzinny mi powiedział , że miód może bardzo uczulać, był na wizycie domowej u pacjentki, co sobie własnie twarz miodem wysmarowała i dostała straszne uczulenie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 18:21   #2748
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Kiedyś mój lekarz rodzinny mi powiedział , że miód może bardzo uczulać, był na wizycie domowej u pacjentki, co sobie własnie twarz miodem wysmarowała i dostała straszne uczulenie.
Też znam wiele osób uczulonych na miód - szkoda, bo to fajna rzecz.
A stosowany na twarz powoduje nie tylko reakcje uczuleniowe - ja uczulona nie jestem (jem w dużych ilościach) a zastosowany w czystej postaci na skórę mi szkodzi, strasznie zapycha, rozpulchnia skórę, po paru użyciach bardzo źle wyglądam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 18:53   #2749
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Tu pierwszy artykuł jaki znalazłam
http://biotechnologia.pl/archiwum/mi...bile_view=true

Ja używałam z Comvity Radiance Plus Lotion, ale już go nie ma, a zuzylam z 10 opakowań pewnie

Cześć Dziewczyny, tez lubię pielęgnacje naturalna, choć sie jedynie do niej nie ograniczam.

Favianna, próbowałaś coś marki Melvita? Maja naprawdę dobre kremy i balsamy z miodem. Chyba iperfumy maja ta markę.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 22:19   #2750
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Co sądzicie o mydlelkach Deja Vu? Warto wyciągać z kartonika?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:29   #2751
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Za jakiś czas będę mogła wydać opinie o mydle DeJa Vu, bo akurat wpadło w moje łapki, wersja z pokrzywą i olejem rycynowym.
Oprócz tego z nowości jeszcze mam żel do higieny intymnej Coslys i Krem regenerujący na noc Madara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160316_002.jpg (185,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160314_001.jpg (146,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160314_002.jpg (155,3 KB, 6 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:08   #2752
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Uzyskałam swój cel - mam swój mimimalistyczny zbiór
Nigdy więcej zapasów w dużych ilościach.
A ile masz mydeł?

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Co sądzicie o mydlelkach Deja Vu? Warto wyciągać z kartonika?
Ja mam z kawą i miętą ale czeka w kolejce....

Cytat:
Napisane przez sarcixxs Pokaż wiadomość
co do naturalnych kosmetyków.. oriflame chyba też jest firmą wytwarzającą takie? dodatkowo nie są testowane na zwierzętach przez co w moim oczach mają już duży plus
W końcu ropa naftowa występuje naturalnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:38   #2753
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Opiszesz go? Pożera mnie ciekawosc.
jak tylko znajdę więcej czasdu to opiszę Jednak naprawdę odkryłam tak wiele perełek, że czas przestać być króliczkiem doświadczalnym

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

dziękuję

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ile masz mydeł?
coraz mniej, osatatnio poszło mi z 15 mydeł. Coraz więcej osób z bliskich zaraziła się miłością do mydeł naturalnych, więc chętnie im podrzucam conieco
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:59   #2754
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Za jakiś czas będę mogła wydać opinie o mydle DeJa Vu, bo akurat wpadło w moje łapki, wersja z pokrzywą i olejem rycynowym.
Oprócz tego z nowości jeszcze mam żel do higieny intymnej Coslys i Krem regenerujący na noc Madara.
Czyżbyś została wylosowana? Też mam z pokrzywa i żel Ciekawa jestem. Mam nawet nie napoczete w ogóle nie kończące się Dodu osun. Ale myślę że może jak się wprowadza do nowego mieszkania to ja otworzę
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:24   #2755
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jednak naprawdę odkryłam tak wiele perełek, że czas przestać być króliczkiem doświadczalnym

coraz mniej, osatatnio poszło mi z 15 mydeł. Coraz więcej osób z bliskich zaraziła się miłością do mydeł naturalnych, więc chętnie im podrzucam conieco
Też bym chciała poprzestać na tym co mi pasuje a nie szukać ciągle nie wiadomo czego.

Szkoda że ja nikogo nie zaraziłam. Mam swoje ulubione mydła i części z chęcią bym się pozbyła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 21:23   #2756
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny hej
Ostatnio piałam o tym, że moja 3,5 letnia córa drapie się- po ramionkach, udach, pupie, jej skóra jest podrażniona, wysuszona, pojawiły się malutkie czerwone krostki. Podejrzewałam zel Baby dream, ale po odstawieniu i powrocie do Weledy i Lavery (to już tydzien bez Babydream), nic się nie zmienia Skóra nadal sucha, drapanie nie ustało
Co robić? Mała nigdy dotąd nie przejawiała żadnych symptomów alergii, w żadnej postaci. Ma prawie 4 lata. Od czego zacząć? Proszek do prania? Zmienię. Co jeszcze?

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-03-17 o 21:25
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 21:51   #2757
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny hej
Ostatnio piałam o tym, że moja 3,5 letnia córa drapie się- po ramionkach, udach, pupie, jej skóra jest podrażniona, wysuszona, pojawiły się malutkie czerwone krostki. Podejrzewałam zel Baby dream, ale po odstawieniu i powrocie do Weledy i Lavery (to już tydzien bez Babydream), nic się nie zmienia Skóra nadal sucha, drapanie nie ustało
Co robić? Mała nigdy dotąd nie przejawiała żadnych symptomów alergii, w żadnej postaci. Ma prawie 4 lata. Od czego zacząć? Proszek do prania? Zmienię. Co jeszcze?
A moze była jakaś infekcja , leków ostatnio nie brała ? Jeżeli chodzi do przedszkola to mogła zarazić się np: owsikami ( symptomy to swędzenie w okolicach odbytu , wzdęty brzuszek -często bolący , zgrzytanie zębami w nocy) . Jeżeli pojawiają sie grzybki lub pasożyty wtedy często są wykwity skórne.
Ma większe łaknienie na słodycze ?
U mnie pojawia się swędzenie skóry i wysypka jak zjem pryskane owoce i warzywa , czyli niemal po wszystkim mnie wysypuje
Czekam z utęsknieniem na lato i zbiory ze swojego warzywnika
Życzę powodzenia
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 05:14   #2758
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A moze była jakaś infekcja , leków ostatnio nie brała ? Jeżeli chodzi do przedszkola to mogła zarazić się np: owsikami ( symptomy to swędzenie w okolicach odbytu , wzdęty brzuszek -często bolący , zgrzytanie zębami w nocy) . Jeżeli pojawiają sie grzybki lub pasożyty wtedy często są wykwity skórne.
Ma większe łaknienie na słodycze ?
U mnie pojawia się swędzenie skóry i wysypka jak zjem pryskane owoce i warzywa , czyli niemal po wszystkim mnie wysypuje
Czekam z utęsknieniem na lato i zbiory ze swojego warzywnika
Życzę powodzenia
Dzięki. Leków nie brała, właściwie nigdy, bo nie choruje. Poza drobnymi przeziebieniami nie chorowała dotąd (do przedszkola nie chodzi).
Okolice odbytu, pupa w tym sensie noe swędzi. Swedza głównie uda, ramiona, przedramiona. Skóra jest sucha, a gdzieniegdzie ma drobne czerwona kroski, przy czym nie wiem czy one nie są skutkiem drapania właśnie. Dzięki za wypowiedź, będę szukać przyczyny.. Zacznę od porządnego nawilżania.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 06:56   #2759
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

PHENOME szykuje wielkie zmiany.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Za jakiś czas będę mogła wydać opinie o mydle DeJa Vu, bo akurat wpadło w moje łapki, wersja z pokrzywą i olejem rycynowym.
Oprócz tego z nowości jeszcze mam żel do higieny intymnej Coslys i Krem regenerujący na noc Madara.


Cytat:
Napisane przez sarcixxs Pokaż wiadomość
co do naturalnych kosmetyków.. oriflame chyba też jest firmą wytwarzającą takie? dodatkowo nie są testowane na zwierzętach przez co w moim oczach mają już duży plus
Niestety, nie jest i daleko jej do tego. Wiem że mieli jakąś naturalną serię, ale nie wiem czy jeszcze jest dostępna, m.in. perfumy takie zielone.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny hej
Ostatnio piałam o tym, że moja 3,5 letnia córa drapie się- po ramionkach, udach, pupie, jej skóra jest podrażniona, wysuszona, pojawiły się malutkie czerwone krostki. Podejrzewałam zel Baby dream, ale po odstawieniu i powrocie do Weledy i Lavery (to już tydzien bez Babydream), nic się nie zmienia Skóra nadal sucha, drapanie nie ustało
Co robić? Mała nigdy dotąd nie przejawiała żadnych symptomów alergii, w żadnej postaci. Ma prawie 4 lata. Od czego zacząć? Proszek do prania? Zmienię. Co jeszcze?
Może być od proszku, ale może być dosłownie wszystko. Mój ma wysypkę po "mentosach", bo zawierają syf w składzie, najpewniej od barwników. Ostatnio zjadł kilka, kolega częstował i na następny dzień wysypka prawie na całym ciele i to nie pierwszy raz się zdarzyło.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 08:29   #2760
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sarcixxs Pokaż wiadomość
co do naturalnych kosmetyków.. oriflame chyba też jest firmą wytwarzającą takie? dodatkowo nie są testowane na zwierzętach przez co w moim oczach mają już duży plus
Oriflame testuje na zwierzętach
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.