Fryzurki na studniówkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-18, 11:08   #1
słonko153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 11

Fryzurki na studniówkę


Cześć!
W listopadzie mam studniówkę. Już teraz myślę nad fryzurą. Mam długie,proste włosy. Na codzień noszę rozpuszczone. Chciałabym mieć na zabawie włosy rozpuszczone, jednak pospinane jakimiś fajnymi spineczkami. Czy mogłybyście mi coś doradzić?? czekam na zdjęcia i propozycje.
słonko153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 11:57   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Fryzurki na studniówkę

Jak długie, to może pokręcić? Ja nie wiem jeszcze co będzie na jesień i zime modne (jest lato i na razie nie chce mysleć o nowym sezonie ), a pewnie jakies nowe inspiracje powstaną.
Ja też będe mieć stódniówke, niestety długich włosów nie mam tylko do ramiom i to ledwo
Tak przy okazji-co zrobić żeby nie wyglądać tak typowo? Już sobie wyobrażam wszytskie panienki w ciemnych połyskujących sukniach... łeeee-miał ktos jakies orginalne ubrania?

***
a może coś w tym stylu, tyle że bez kwiatka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (17,9 KB, 7 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 12:13   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Fryzurki na studniówkę

Eeee... ale jak to studniowka w listopadzie? To teraz jest jakos inaczej?
Ja mialam w tym roku, ale w styczniu... rowno 100 dni przed matura

A co do fryzury... Ta mi sie podoba

Natomiast co do sukienki . Moja byla zlozona z gorsetu (czerwony ze zlotymi nitkami) i z czarnej spodnicy... Nie znam sie na materialach wiec nie wiem jak ten sie nazywal... Ale byl taki polyskujacy. I spodnica miala podszycia. Niestety na studniowce byla jedna dziewczyna w takiej samej . Za to gorset byl niepowtarzalny
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 13:09   #4
słonko153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 11
Re: Fryzurki na studniówkę

ma mam studniówkę w listopadzie ponieważ bedę pisać nową maturę, która zaczyna się już w marcu. Dlatego studniówka jest wcześniej
słonko153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 13:13   #5
słonko153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 11
Re: Fryzurki na studniówkę

ja na pewno nie bedę kupować czarnej sukienki. W styczniu podobały mi się sukienki z białym gorsetem i czarną spódnicą, jednak teraz wolę albo złote sukienki albo bordowe. Ale jak znam siebie to mój gust jeszcze się pewnie zmieni. Jednak już teraz myślę o tym jak bedę wyglądać, ponieważ to jest bardzo ważna uroczystość, na której każdy chce wyglądać wyjątkowo. Dlatego cczekam na propozycje.
słonko153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 13:39   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Fryzurki na studniówkę

No własnie, matura jest wcześniej . Ja tez myślę o jakiejś złotej sukience-raczej w jaśniejszym odcieniu. Ale boję się, że moje oczekiwania sa zbyt ogromne jak na możliwości sklepów Moja siostra sukienkę miała od krawcowej, na wzór sukienki Kayah z jakiegos tam Sopotu czy czegoś takiego, jak występowała z Bregoviciem i ta sukienka była dosyć orginalna. Zastanawiam się czy tez nie wybrać się do krawcowej, bo jak zaglądam czasem do sklepów z TAKIMI sukienkami, to widze tylko kreacje na studniówkę ale dla nauczycielek A może znacie jakies dobre sklepy w Krakowie lub okolicach?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 13:47   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Fryzurki na studniówkę

Nie wiedzialam ze tak jest... Skonczylam szkole i stalam sie totalna ignorantka w tym temacie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.