Slimex 15 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 17:06   #1771
deneris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Też myślałam by od P. Izy zamówić długo już jest na "rynku" pisałąm nawet do niej przesłała mi cennik. Jednak przekonania nie mam. Że ten KZ zniknął no
deneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:39   #1772
Darkena
Raczkowanie
 
Avatar Darkena
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 47
Dot.: Slimex 15

Ja kupiłam od Pan N. ponad 2 tyg. temu i przesyłka przyszła błyskawicznie. Może wstrzymajcie się z oskarżeniami póki co... Może Pan N. ma kłopoty tak jak wcześniej Pan KZ, a może zwyczajnie jest na urlopie. Mnie interesuje natomiast kontakt mr.slim@hush.com. Czy ktoś może polecić? Mam na myśli osoby z większą ilością postów niż 4 na tym forum. Chciałabym zamówić Sibumax, bo dla mnie jest najlepszy. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę odsprzedać Sibuslim, który na mnie akurat nie działa. Więcej info na priv.
Darkena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:45   #1773
marzenkafiorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 183
Dot.: Slimex 15

Podczytuje was od dłuższego czasu i śmiech mnie zalewa , co robicie z tego forum Napiszcie do moderatora żeby z tego wątku zrobił tylko i wyłącznie stronę do REKLAMOWANIA się sprzedawców. !!! Dobrze crookass zauważyła
W regulaminie jest jasno zapisane do czego służy wątek:
cytat

Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
Niech moderator weźmie to pod uwagę.

ana69= mr.slim@hush.com dlaczego nie napiszesz , że to właśnie ty handlujesz sibumaxem , z tego co się orientuję jako jedyna - jedyny.

Wszystko wygląda dość podejrzanie , nawet byłabym skłonna pokusić się o jedno stwierdzenie , które wpadło mi go głowy, heh.....
jeden sprzedający znika i zaraz pojawia się ktoś całkiem nowy sprzedający jako jedyny sibumax

---------------------------------------------------------------------

A teraz witam wszystkie normalne osoby, które borykają się z kg
Ja również walczę jak mogę stosując róznego rodzaju metody lecz do tej pory czysto sportowe, ale szczerze mówiąc ciekawi mnie historia stosowania tabletek , którymi się wspomagacie. I zastanawiam się czy nie sięgnąć po ten "cud", z którego jesteście zadowolone. Możecie doradzić?

Pozdrawiam serdecznie normalne sympatyczne osoby
marzenkafiorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:41   #1774
basia19844
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

marzenkafiorka nigdy nie mialas do czynienia ale jak dobrze obeznana jestes kto co ma i jak szybko znika i to jest bardzo ciekawe a skoro kobiety sie pytaja czyli potrzebuja pomocy to dlaczego ktos ma sie nie podzielic informacja u kogo cos takiego mozna nabyc? malo tego chyba nie wiesz co to REKLAMA i nie witaj wszystkich normalnych osob bo z tego co widac sama niezbyt jestes normalna i kobiety uwazajcie na nia ....
pozdrawiam cala reszte
basia19844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:45   #1775
MilordBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Slimex 15

Ja na Pana N. nie mogę narzekać, super wysyłka i zero problemu ale teraz chciałem zamówić u tego co go reklamuje jedna osoba, ma też na necie ogłoszenia z numerem gg. Podkusiła mnie niska cena za Sib..x i czekam... Niby wysłane Pocztą Polską i zobaczymy...
MilordBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:41   #1776
gosik39
Przyczajenie
 
Avatar gosik39
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: Slimex 15

Witam wszystkich i pozdrawiam chyba ostatni raz ,niestety widzę że to forum nie bardzo przyjazne.Co jakiś czas ktoś kogoś obraża itp ,a nie po to forum powstało.Wszystkim życzę miłego popołudnia oraz powodzenia w zrzuceniu zbędnych kg
gosik39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:56   #1777
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ana69 Pokaż wiadomość







SŁUCHAM? dobrze sie czujesz dziewczyno? licz sie ze słowami bo chyba nie wiesz co to pomówienia. Poza tym nie korzystasz ale jestes bardzo dobrze obeznana i poinformowana kto znika a kto sie pojawia malo tego chyba nie wiesz co to reklama. Jestem tu nowa i te wszystkie wiadomosci ktore byly napisane na ogolnym, ktore sie powtorzyly kilka razy pod rzad tylko przez pomylke wskoczyky na glownym bo mialy byc dla poszczegolnych osob ktore o to pytaly. A ze w prawie co drugiej stronie powtarza sie pytanie i kobiety prosily o pomoc grzecznie odp. Wiec skoncz fantazjowac i lepiej zajmij sie zbijaniem wagi sposobami sportowymi panno normalna....
Reklamodawczyni! opanuj swoje emocje,o jakich pomówieniach piszesz???Dziewczyny na tym wątku są dobrze obeznane,bo są na bieżąco na różnych forach.Ja na Kafeterii czytałam o p.Z tam dziewczyny,które u niego kupowały dostały wezwania na policję i p.Z zniknął.A ty w bardzo bezczelny sposób reklamujesz swój towarek.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 14:47   #1778
kamileczka87
Przyczajenie
 
Avatar kamileczka87
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 13
Dot.: Slimex 15

to troche dziwne ze jak zniknął KZ to na tym wątku pojawiło śię dużo polecających nie wiadomo jakie namiary , niedziwię śię czemu nie które osoby tu nie piszą , moim zdaniem polecajcie sobie na priv namiary , a nie trujcie wątku bo go wam zamkną ... i co wtedy na następnym forum reklamy . W tym wątku pełno jest nowych kont , ludzie nie piszą jak śię czują po działaniu tabletek, nie doradzają , tylko jest gromada ludzi widzącza swój czubek nosa .
Po co te nerwy i złośliwosci wogóle
__________________
kamileczka
kamileczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:01   #1779
rudoczarna
Przyczajenie
 
Avatar rudoczarna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez MilordBoy Pokaż wiadomość
Ja na Pana N. nie mogę narzekać, super wysyłka i zero problemu ale teraz chciałem zamówić u tego co go reklamuje jedna osoba, ma też na necie ogłoszenia z numerem gg. Podkusiła mnie niska cena za Sib..x i czekam... Niby wysłane Pocztą Polską i zobaczymy...
hej! ja również nie moge narzekać na Pana N. szybka przesyłka, a w zasadzie kurier, zanim zapłaciłam, obejrzałam co biorę...tle, że nie ma Sib...xu a Sib..l na mnie nie działa :?
MilordBoy daj znać czy przesylka doszła i jaka była jej zawartość
rudoczarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:39   #1780
Anunia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Slimex 15

zgodnie z obietnicą dziewczyny
dzis dotarla przesyłka od pana N, co prawda zamiast 60 tylko 30 ale obiecal ze dosle, podobno wypadl mu pogrzeb wiec akurat to rozumiem tzn tą ciszę i brak kontaktu więc zeby nie bylo ze jestem golosłowna cieszę się niezmiernie a co do pani ktora tak nas skrytykowala po co zaglada na takie forum ktorym pogardza i ktore zupelnie jej nie interesuje?????????????
Anunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:17   #1781
marzenkafiorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 183
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ana69 Pokaż wiadomość







SŁUCHAM? dobrze sie czujesz dziewczyno? licz sie ze słowami bo chyba nie wiesz co to pomówienia. Poza tym nie korzystasz ale jestes bardzo dobrze obeznana i poinformowana kto znika a kto sie pojawia malo tego chyba nie wiesz co to reklama. Jestem tu nowa i te wszystkie wiadomosci ktore byly napisane na ogolnym, ktore sie powtorzyly kilka razy pod rzad tylko przez pomylke wskoczyky na glownym bo mialy byc dla poszczegolnych osob ktore o to pytaly. A ze w prawie co drugiej stronie powtarza sie pytanie i kobiety prosily o pomoc grzecznie odp. Wiec skoncz fantazjowac i lepiej zajmij sie zbijaniem wagi sposobami sportowymi panno normalna....

liczyć to ja umiem , sama na siebie
1 Poza tym nie korzystasz ale jestes bardzo dobrze obeznana i poinformowana kto znika a kto sie pojawia ....-Odp. w poście..cytat- Podczytuje was od dłuższego czasu...
2...... chyba nie wiesz co to reklama ..... odp w poście cytat
-Napiszcie do moderatora żeby z tego wątku zrobił tylko i wyłącznie stronę do REKLAMOWANIA się sprzedawców
3Wiec skoncz fantazjowac............ -jeden sprzedający znika i zaraz pojawia się ktoś całkiem nowy sprzedający to nie fantazja , tylko prawda, którą wszyscy widzą. Nie trzeba być alfą i omegą żeby to zauważyć
Hmmmm, dość szybka reakcja co niektórych osób , również i pana widzę

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Anunia17 Pokaż wiadomość
a co do pani ktora tak nas skrytykowala po co zaglada na takie forum ktorym pogardza i ktore zupelnie jej nie interesuje?????????????
czy ja gdzies napisałam że pogardzam? i że mnie nie interesuje?
czyżbym nie wiedziała co piszę i nie znała znaczeń tych słów? skąd taki pomysł ehhh

Edytowane przez marzenkafiorka
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:14
marzenkafiorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 07:22   #1782
Anunia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Slimex 15

hej dziewczyny dzis startuje z 1 tab mam nadzieje ze zniknie ogromna chec na slodycze i zrzuce te cięzary których nie chcę pozdrawiam serdecznie i życzę milego dnia

Edytowane przez Anunia17
Czas edycji: 2012-08-16 o 08:43
Anunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 09:36   #1783
MilordBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Slimex 15

Nie ufajcie "mr.slim@hush.com" oraz nr gg "7986139" to jest jedna i ta sama osoba, nie wiem jaki ma w tym cel ale nie wysyła paczek i nie odpowiada na wiadomości. Płatność przy odbiorze ale nie wiem jaki jest sens ukrywania się i nie wysyłania niczego. NIE POLECAM!!!!

Edytowane przez MilordBoy
Czas edycji: 2012-08-16 o 13:17
MilordBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 10:34   #1784
oblio84
Przyczajenie
 
Avatar oblio84
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Slimex 15

Jezu ile tu jadu miedzy wamy... az sie wymiotowac chce...


patrze i patrze i az mi sie nie chce nic pisac...

i po co to wszystko???? tak wyladujecie swoja flustracje???



co do mnie... ubylo 12kg na dwoch opakowaniach... potem przestalam juz od 3 tyg nic..ale przybylo 2 kg czekam na nowe zamowienie.. i znao bede walyczyc.. w sumie zostalo mi jakies 25kg..
tylko odkad przestalam brac tamte zaczelam brac tebletki antykoncepcyjne... i nie wiem czy te 2 tyg do to nie ich wina... zostalo mi jeszcze jedno opakowanie do konca, wylecze sie i zaloze spiralke i bedzie po klopocie
oblio84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:16   #1785
rudoczarna
Przyczajenie
 
Avatar rudoczarna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Nemezis0810 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie mam podobny problem. Muszę już zamówić, a Pan N. nie ma Sib..x, który przynajmniej na mnie działa. Wcześniej brałam Sib..m i nic - zero działania. Nie wiem teraz co zamówić - chciałam spróbować Red..e, ale widząc Twoją wypowiedź może powinnam jednak wybrać Sib...l??

eh...na mnie Sibutril nie działa, więc niestety musze szukać źródła z Sub...xem...

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez oblio84 Pokaż wiadomość

co do mnie... ubylo 12kg na dwoch opakowaniach... potem przestalam juz od 3 tyg nic..ale przybylo 2 kg czekam na nowe zamowienie.. i znao bede walyczyc.. w sumie zostalo mi jakies 25kg..
na czym jesteś?
rudoczarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:16   #1786
karolciaaa2012
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

Ja od pana z numerem gg zamawiam regularnie od ok 3 mcy i nigdy nie mialam problemow z oczekiwaniem na zamowienie ( zazwyczaj paczuszka byla na drugi dzien i zawsze za pobraniem wiec niew iem w czym problem skoro nie zaplaciles??? moze poprostu byles nie wiarygodny skoro tak sie aferujesz??? ) malo tego w 3mce schudlam ponad 18kg na Maxie ...
karolciaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:16   #1787
MilordBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez rudoczarna Pokaż wiadomość
eh...na mnie Sibutril nie działa, więc niestety musze szukać źródła z Sub...xem...
Nie polecam Ci źródła z ogłoszeń w internecie za niską cenę! Uważaj na oszustów!
MilordBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:21   #1788
karolciaaa2012
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

Skoro ktos wysyła z opcja sprawdzenia przy odbiorze to jak moze byc oszustem? nie zawsze wszystko co tanie zle troche wiecej optymizmu ludzie i mniej zlosci od tego napewno nie zrzucicie kg hehe ja przez 3mce na S..maxie schudlam ok 18kg
Małooooo tegooo od pana z numerem gg w ogł zamawiam od 3 mcy maxa i nigdy nie mialam problemow z czasem oczekiwania na przesylke, zazwyczaj paczka byla u mnie na drugi dzien, nawet teraz gdy jest okres wakacyjny wiec bez przesady kazdy ma czas na odpoczynek
pozdrawiam all

Edytowane przez karolciaaa2012
Czas edycji: 2012-08-16 o 13:55
karolciaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:28   #1789
MilordBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez karolciaaa2012 Pokaż wiadomość
Skoro ktos wysyła z opcja sprawdzenia przy odbiorze to jak moze byc oszustem? nie zawsze wszystko co tanie zle troche wiecej optymizmu ludzie i mniej zlosci od tego napewno nie zrzucicie kg hehe ja przez 3mce na S..maxie schudlam ok 18kg
Małooooo tegooo od pana z numerem gg7986139 w ogł zamawiam od 3 mcy maxa i nigdy nie mialam problemow z czasem oczekiwania na przesylke, zazwyczaj paczka byla u mnie na drugi dzien, nawet teraz gdy jest okres wakacyjny wiec bez przesady kazdy ma czas na odpoczynek
pozdrawiam all
Pisze to osoba zarejestrowana przed chwilą Kolejne konto zbuntowanego sprzedawcy, który nie przyjmuje krytyki? Ech dziewczyny czas uciekać i gdzie indziej zacząć na nowo pisać najlepiej jak do tej pory prywatnie z Wizażaninami
MilordBoy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 13:41   #1790
karolciaaa2012
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

Ty jestes tu od miesiaca i po co jestes? bo sam sprzedajesz i psujesz komus opinie? czy poprostu nic Ci nie pomaga i skoro Ty jestes gruby to inni tez niech beda co? haha zenada
i wcale sie nie dziwie ze ktos nie wyslal Tobie paczki bo z tego co widac jestes mega natrętem...

Edytowane przez karolciaaa2012
Czas edycji: 2012-08-16 o 13:46
karolciaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:46   #1791
MilordBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez karolciaaa2012 Pokaż wiadomość
Ty jestes tu od miesiaca i po co jestes? bo sam sprzedajesz i psujesz komus opinie? czy poprostu nic Ci nie pomaga i skoro Ty jestes gruby to inni tez niech beda co? haha zenada
Ale jadu w twojej wypowiedzi chłopie. Tylko po co jako dziewczyna się przedstawiasz? Dalej, dalej wyrzuć z siebie ten cały jad i co chwilę zakładaj nowe konta i temat zamkną admini i nie będziesz miał nowych klientów A opinie tutaj są bardzo ważne pamiętaj o tym
MilordBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:15   #1792
nenkaEr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Z bliska i daleka
Wiadomości: 113
Dot.: Slimex 15

Żałosne co tu się wyprawiaGdzie się podziały dziewczyny,które wspierały się wzajemnie??To forum przestało już być potrzebne..Chyba najwyższy czas zamknąć ten wątek bo ten schodzi zupełnie na psy.Osoby które przychodzą tu szukać rad muszą oglądać Wasze ujadanie..Aż takie desperatki z Was że powodujecie taki tutaj chaosOgarnijcie się w końcu,to nie jest miejsce na słowne potyczki,idźcie lepiej wyżyć się na siłownie a przynajmniej zrzucicie trochę kilogramów i zbędne nerwy!
__________________
Czasem lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

nenkaEr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:30   #1793
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez karolciaaa2012 Pokaż wiadomość
Ty jestes tu od miesiaca i po co jestes? bo sam sprzedajesz i psujesz komus opinie? czy poprostu nic Ci nie pomaga i skoro Ty jestes gruby to inni tez niech beda co? haha zenada
i wcale sie nie dziwie ze ktos nie wyslal Tobie paczki bo z tego co widac jestes mega natrętem...
trolla żegnamy...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:02   #1794
marzenkafiorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 183
Dot.: Slimex 15

To co odstawiacie teraz na wątku, jest to jedna wielka walka handlujących nielegalnymi lekami . Zachowujecie się jak hieny które za każdą złotówkę by rozszarpały. Nowe nicki powstały za otoczką których ukrywają się handlarze - narobiliście rabanu, wprowadziliście chaos , chamstwo , kryptoreklamę i myślicie że nikt się nie domyśli.
To forum służy do czego innego, idźcie sprzedawać gdzie idziej , dajcie oferty płatne na bilbordach, w gazetach na czołach naklejcie sobie SIBUTRAMINA - U MNIE ORYGINAŁ .

Wygoniliście stąd ludzi potrzebujących wsparcia a zrobiliście bajzel , że nikt normalny nie chce tu zajrzeć i poprosić o rady.Zresztą nie mi jednej - ten wątek już zamarł. Zrobił się targowiskiem handlujących przekupek. Wcześniej chciało się czytać wypowiedzi póki handlarze nie zaczęli mącić.
Nowe nicki - wiadomo do kogo należą ,pół jednego handlarza i pół drugiego .( jak nie wiecej !) W sumie może ze 2 -3nicki znajdą się realistyczne. Nie ma takiego drugiego forum , gdzie się ludzie tak chamsko zachowują i rzucają jadem .(Dobrze kilka osób to skwitowało.)

Odkąd walka się zaczęła cały czas są aktywne 2 -3 nicki , jeden ucichł to nowy sie dziś pojawił , i tak na przemian . Łącznie z tymi co od miesiąca są nówki sztuki! Falowo przechodzi wszystko - jak w wojsku albo nad morzem, fala za falą

Niech moderator zamknie to w cholere , bo szkoda czasu i nerwów normalnych ludzi na handlarzy i do tego nie mających ogłady ani kultury. Jaką opinie wystawiacie największemu i najlepszemu forum w Polsce !

Proszę bardzo , jesli administratorzy uważają moją wypowiedź za nie odpowiednią , prosze dać mi bana. Zrozumiem , ale wiem że to co napisałam jest nie tylko moim zdaniem
marzenkafiorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:26   #1795
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Slimex 15

przychylam się do opinii @marzenkafiorka i zamykam temat.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.