Zabieg kwasami-uzupełnienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-26, 09:43   #1
Harlan94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

Zabieg kwasami-uzupełnienie


Witam,

Jestem posiadaczem bardzo tłustej, wrażliwej i trądzikowej cery. Przez ostatni rok leczyłem się u dermatologa wyłacznie preparatem epiduoforte. Jednak efekty były niewielkie.Wiem, że to nie najlepszy czas na kwasy ze względu na pogodę,ale ostatecznie wybrałem się do kosmetyczki na zabieg kwasem azealinowym. Juz po pierwszym zabiegu widać pierwsze efekty, cera jest bardziej oczyszczona, kolejny zabieg będę miał ok połowy czerwca. Mam pytanie czy między zabiegami i bezpośrednio po nich mogę używać jakichś bezalkoholowych toników z kwasami i jeśli tak to konkretnie jakię będą najlepsze do cery tłustej, skłonnej do zaskórników oraz bardzo wrażliwej bez zbędnych składników? oraz czy można stosować nawet w wakacje po zabiegach skinoren dla podtrzymania efektu?

Mam jeszcze pytanie odnośnie kremu z filtrem i nawilżającego wydałem na nie sporo kasy, a mianowicie chodzi mi dokładnie o dermokosmetyki Homecare krem żel moisturizing hidratante oraz krem z filtrem photoprotection fotoproteccion 50 spf.Czy ktoś z Was używał tych kremów? Z góry bardzo dziękuję za odp
Harlan94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 08:46   #2
fiv85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg kwasami-uzupełnienie

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.
fiv85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 12:06   #3
elfismith
Przyczajenie
 
Avatar elfismith
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg kwasami-uzupełnienie

Teoretycznie często jako przygotowanie zaleca się kosmetyki z kwasami o niższym stężeniu niż w zabiegu, w praktyce to najlepiej byłoby się po prostu zapytać kosmetologa wykonującego zabieg.
Skinoren powinien być ok.
elfismith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:06:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.