proszę o pomoc w sprawie fryzury :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 13:08   #1
Gosiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10

proszę o pomoc w sprawie fryzury :)


witam chcialabym uzyskac pomoc w sprawie doboru koloru i uczesania. zalaczam zdjecie sprzed 2 lat, na ktorym widac moj naturalny kolor wlosow. przez ten czas zafarbowalam wlosy na ciemny braz (za ciemny), pozniej kilka razy na ognisty rudy, miesiac temu znow na braz, mam problem z rudym polyskiem, ktory nie chce zejsc. moim marzeniem jest ciemny blond, taki jak u np. Alicji Bachledy-Curus. prosze, doradzcie mi jak uzyskac taki kolor, co zrobic, by pozbyc cie rudego polysku i czy bedzie on odpowiedni? czy kolor brwi i cera beda pasowaly? nie znam sie zbytnio, nie umiem sobie tego wyobrazic, dlatego prosze Was jaka dlugosc wlosow bedzie odpowiednia (w tym momencie sa do ramion)? mozecie zaproponowac fryzure? (wszystko oprocz grzywek, niedawno udalo mi sie zapuscic noszona przez kilka lat grzywke). chcialabym sie czesac z przedzialkiem na srodku, ale mam okragla buzie i wydaje mi sie, ze jeszcze bardziej tym sobie podkreslam ksztalt twarzy... z gory dziekuje Wam, Wizazanki za poswiecony czas i pomoc caluje i sciskam
Gosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:11   #2
karington1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: proszę o pomoc w sprawie fryzury :)

moim zdaniem powinienaś zacząć zapuszczać włosy , kolor zostawić taki jaki masz i zciąć włosy , tzn najbardziej grzywke , jakoś sensownie ją ułozyć , a włosy z tyłu pocieniować lub zapuszczać proste bez cieniowania ; )
karington1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.