Pomadkomaniaczki - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 21:44   #1891
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A macałaś te z colour play? Bo to moje jedyne z Inglota i jestem z nich zadowolona. I teraz nie wiem czy zwracać uwagę na inne czy sobie odpuścić.
Lele, trochę niepomadkowo, ale chciałam Cię zapytać o zapachy z YC (widziałam na Twoim blogu, że masz sporo wosków od nich) - czy mają oni w ofercie wosk (najlepiej by było) o zapachu cytronelli (trawa cytrynowa/palczatka cytrynowa/lemongrass) lub geranium? Chodzi o czysty zapach, nie o mieszankę - te zapachy odstraszają komary (naprawdę działają, sprawdzone latem na Mazurach), a niedawno wypróbowałam wosk YC i fantastycznie roznoszą zapachy, właśnie czegoś tak intensywnie pachnącego, rozprzestrzeniającego zapach po pomieszczeniu poszukuję w walce z komarami. Znasz coś takiego?

A jeśli chodzi o pomadki to przyczajam się na Sweet Plum z Hean
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 22:29   #1892
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Czystej nie znam. W stanach mają tea lighty przeciw komarom i gdybyś chciała mogłabym zobaczyć czy dałoby radę je ściągnąć. W serii spa jest świeca i olejek z lawendą, ylang ylang i geranium i to jest dostępne w Polsce. Na ebayu można upolować trawę cytrynową z pomarańczą. Ale od siebie polecę Ci zakup tych olejków nie yc- ja kupuję w zsk i wlanie kilku kropel do wypalonego już wosku. A sposób znam. Przypadkowo dodałam do kremu te olejki i krem zabrałam za sobą na wyjazd. Na miejscu wszystkich pogryzły owady (pluskwy), a mnie nie ruszyły, więc dobrze działają.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:03   #1893
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Czystej nie znam. W stanach mają tea lighty przeciw komarom i gdybyś chciała mogłabym zobaczyć czy dałoby radę je ściągnąć. W serii spa jest świeca i olejek z lawendą, ylang ylang i geranium i to jest dostępne w Polsce. Na ebayu można upolować trawę cytrynową z pomarańczą. Ale od siebie polecę Ci zakup tych olejków nie yc- ja kupuję w zsk i wlanie kilku kropel do wypalonego już wosku. A sposób znam. Przypadkowo dodałam do kremu te olejki i krem zabrałam za sobą na wyjazd. Na miejscu wszystkich pogryzły owady (pluskwy), a mnie nie ruszyły, więc dobrze działają.
Świetny pomysł z wkraplaniem olejków do wypalonego wosku - wypróbuję Z kremem też nie głupie, tylko potrzebny jakiś bezzapachowy Teraz nic mi nie przychodzi do głowy, muszę się trochę zastanowić... Co to za skrót "zsk"?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:29   #1894
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Zrób sobie krem- sklep z półproduktami m.in. do kręcenia kremów. Jakbyś miała jakieś pytania może odezwij się na maila lub pw W ramach możliwości pomogę i podpowiem
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:35   #1895
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zrób sobie krem- sklep z półproduktami m.in. do kręcenia kremów. Jakbyś miała jakieś pytania może odezwij się na maila lub pw W ramach możliwości pomogę i podpowiem
No tak, rzeczywiście PW Dziękuję
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:16   #1896
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Koniecznie pokaż i napisz jak CI się nosi
Więcej inglota nie kupie 21 zł
pomadka jet tak twarda i sucha że mam bardzo duży problem z aplikacją,jak próbuję ją docisnąć do warg i uzyskać kolor to mam wrażenie że rozrywam sobie wargi a mam skłonność do pękania skóry na ustach,
na dodatek kolor jest zbyt ciemny, wahałam się między czerwienią 866 jednak konsultantka przekonała mnie że 412 będzie bardziej odpowiedni bo jest zgaszony , no i jest zgaszony ale co z tego skoro jest tak ciemny że wyglądam jakbym się węgla najadła mówiłam że nie chcę aby kolor był ciemny , nawet miałam podobną pomadkę i mówiłam że chcę taki kolor tylko mniej ciemny. Oświetlenie w Salonie Inglota katastrofalne 0na dłoni kolor nie wydawał się tak ciemny , no nic dalej będę szukać swojej czerwieni
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:19   #1897
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Czaję się na nie.
Polecasz jakiś konkretny kolor?
wiesz co zależy jakie kolorki lubisz. Mi się strasznie podoba make out red taka malinowa czerwień pink wink też jest fajny- to taki mocniejszy róż, ale nie fuksja fajnie będzie wyglądał na wiosnę i jesienią też no i oczywiście berry smooch bo to taki ciekawy kolor
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 19:20   #1898
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wiesz co zależy jakie kolorki lubisz. Mi się strasznie podoba make out red taka malinowa czerwień pink wink też jest fajny- to taki mocniejszy róż, ale nie fuksja fajnie będzie wyglądał na wiosnę i jesienią też no i oczywiście berry smooch bo to taki ciekawy kolor
Zamówiłam dziś na all próbkę wszystkich kolorów i będę próbować. W ogóle to sobie popróbuję więcej kolorów (też mocniejszych), bo zazwyczaj kupuję same nudziakii chciałabym to zmienić).
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:21   #1899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zamówiłam dziś na all próbkę wszystkich kolorów i będę próbować. W ogóle to sobie popróbuję więcej kolorów (też mocniejszych), bo zazwyczaj kupuję same nudziakii chciałabym to zmienić).
no to sprawdź sobie te mocne są piękne jasnych nie miałam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 22:27   #1900
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Więcej inglota nie kupie 21 zł
pomadka jet tak twarda i sucha że mam bardzo duży problem z aplikacją,jak próbuję ją docisnąć do warg i uzyskać kolor to mam wrażenie że rozrywam sobie wargi a mam skłonność do pękania skóry na ustach,
na dodatek kolor jest zbyt ciemny, wahałam się między czerwienią 866 jednak konsultantka przekonała mnie że 412 będzie bardziej odpowiedni bo jest zgaszony , no i jest zgaszony ale co z tego skoro jest tak ciemny że wyglądam jakbym się węgla najadła mówiłam że nie chcę aby kolor był ciemny , nawet miałam podobną pomadkę i mówiłam że chcę taki kolor tylko mniej ciemny. Oświetlenie w Salonie Inglota katastrofalne 0na dłoni kolor nie wydawał się tak ciemny , no nic dalej będę szukać swojej czerwieni
Dlatego ja ufam sobie, a nie obsłudze tego typu sklepów. Ogólnie z cieni Inglota tych, które mi doradzono też jestem średnio zadowolona, a z tych co całkowicie sama wybrałam, bardzo.

Szkoda, że ta pomadka jest taka kiepska. :/
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 06:59   #1901
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Pomadkomaniaczki

Hej dziewczyny. Myślę że to dobry temat aby zadać pytanie, odnośnie koloru, który bardzo pilnie poszukuję. Otóż może spotkałyście się gdzieś z takim odcieniem szminki jak na zdjęciu poniżej? Ciężko mi jest go nawet opisać, dlatego najlepiej jak wrzucę zdjęcie. Z góry dzięki za pomoc

b_2_31265.jpg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 15:10   #1902
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Pomadkomaniaczki

wyszperałam starą pomadkę z oriflame Lip Classic Mystic Pink, jest piękna, szkoda zę nie ma jej już chyba w katalogu? a może tylko pod inną nazwą? czy któraś z was zna może zamiennik?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15287_2.jpg (11,3 KB, 7 załadowań)
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:50   #1903
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Pomadkomaniaczki

Witam serdecznie wszystkie Pomadkomaniaczki
Ja również należę do grona uzależnionych od pomadek, ostatnio naliczyłam, że mam ich już ponad 20 czas się leczyć?
Chciałam Was prosić o pomoc dziewczyny, mianowicie zamarzyła mi się pomadka w kolorze fuksji. W moich zbiorach mam już Inglot 418, która jest bardzo ładna, ale strasznie wysusza.
Teraz szukam, czegoś w ładnym nie zbyt fioletowym odcieniu fuksji, kremowej, możliwie długo trwałej i nie wygórowana cena również byla by dużym plusem. Szukałam swatchy na internecie, ale co pomadka to na każdym zdjęciu ma inny odcień.
Marzy mnie się coś pomiędzy taką http://www.slubclick.com/blogs/styli...04/10-usta.jpg , a taką http://www.kissandmakeup.tv/Lil%20al...mb-440x725.jpg
czy mogłybyście coś polecić? Może znacie coś polskich firm jak Celia, Eveline, Wibo albo Pirre Rene, Golden Rose? Bardzo będę wdzięczna za każdą sugestię
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:03   #1904
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez laven Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie Pomadkomaniaczki
Ja również należę do grona uzależnionych od pomadek, ostatnio naliczyłam, że mam ich już ponad 20 czas się leczyć?
Chciałam Was prosić o pomoc dziewczyny, mianowicie zamarzyła mi się pomadka w kolorze fuksji. W moich zbiorach mam już Inglot 418, która jest bardzo ładna, ale strasznie wysusza.
Teraz szukam, czegoś w ładnym nie zbyt fioletowym odcieniu fuksji, kremowej, możliwie długo trwałej i nie wygórowana cena również byla by dużym plusem. Szukałam swatchy na internecie, ale co pomadka to na każdym zdjęciu ma inny odcień.
Marzy mnie się coś pomiędzy taką http://www.slubclick.com/blogs/styli...04/10-usta.jpg , a taką http://www.kissandmakeup.tv/Lil%20al...mb-440x725.jpg
czy mogłybyście coś polecić? Może znacie coś polskich firm jak Celia, Eveline, Wibo albo Pirre Rene, Golden Rose? Bardzo będę wdzięczna za każdą sugestię
20 to ja noszę w torebce.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:20   #1905
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
20 to ja noszę w torebce.
No to ładnie

U mnie w torebce gdzieś z 5 się znajdzie, ale w innych tez zawsze jakieś znajduję, czasami po pół roku czasu i na nowo się cieszę jakbym dopiero co kupiła.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:56   #1906
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dlatego ja ufam sobie, a nie obsłudze tego typu sklepów. Ogólnie z cieni Inglota tych, które mi doradzono też jestem średnio zadowolona, a z tych co całkowicie sama wybrałam, bardzo.

Szkoda, że ta pomadka jest taka kiepska. :/
Za to wczoraj nabyłam pomadkę Vipery nr 18 i to już prawie ta czerwień chyba

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Myślę że to dobry temat aby zadać pytanie, odnośnie koloru, który bardzo pilnie poszukuję. Otóż może spotkałyście się gdzieś z takim odcieniem szminki jak na zdjęciu poniżej? Ciężko mi jest go nawet opisać, dlatego najlepiej jak wrzucę zdjęcie. Z góry dzięki za pomoc

Załącznik 5199146
Szukam podobnego odcienia
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:47   #1907
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
20 to ja noszę w torebce.
oj, to jesteś dobrze zabezpieczona, ja nosze dwie kredki- pomadki, błyszczyk, balsam tisane, i dwie szminki!!!!

a kontynuując wątek, a u pozostałych pomadkomaniaczek jak jest?
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:45   #1908
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
20 to ja noszę w torebce.

__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:20   #1909
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez laven Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie Pomadkomaniaczki
Ja również należę do grona uzależnionych od pomadek, ostatnio naliczyłam, że mam ich już ponad 20 czas się leczyć?
Chciałam Was prosić o pomoc dziewczyny, mianowicie zamarzyła mi się pomadka w kolorze fuksji. W moich zbiorach mam już Inglot 418, która jest bardzo ładna, ale strasznie wysusza.
Teraz szukam, czegoś w ładnym nie zbyt fioletowym odcieniu fuksji, kremowej, możliwie długo trwałej i nie wygórowana cena również byla by dużym plusem. Szukałam swatchy na internecie, ale co pomadka to na każdym zdjęciu ma inny odcień.
Marzy mnie się coś pomiędzy taką http://www.slubclick.com/blogs/styli...04/10-usta.jpg , a taką http://www.kissandmakeup.tv/Lil%20al...mb-440x725.jpg
czy mogłybyście coś polecić? Może znacie coś polskich firm jak Celia, Eveline, Wibo albo Pirre Rene, Golden Rose? Bardzo będę wdzięczna za każdą sugestię
Ja mam z pewnością ponad 20- ogólnie mój zbiór wszelkich mazideł do ust jest duży. Po 70 czy 80 przestałam liczyć... inglot play 96 lub 98 zmieszana z białym (w zależności od tego, którą chcesz). U mnie na blogu są swatche.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Za to wczoraj nabyłam pomadkę Vipery nr 18 i to już prawie ta czerwień chyba :
I super! Pokażesz nam?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 10:26   #1910
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Hej, dziewczyny!
Orientujecie się może która firma ma w ofercie taką pomadkę?
Ważne, żeby:
  • nie wysuszała ust,
  • była w miarę trwała,
  • nie kosztowała więcej niż 60 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 44144b306e76920483693a41316421f6.jpg (43,4 KB, 25 załadowań)
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:28   #1911
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
20 to ja noszę w torebce.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja mam z pewnością ponad 20- ogólnie mój zbiór wszelkich mazideł do ust jest duży. Po 70 czy 80 przestałam liczyć... inglot play 96 lub 98 zmieszana z białym (w zależności od tego, którą chcesz). U mnie na blogu są swatche.


I super! Pokażesz nam?

20? ja ze 4, bo potem mam za duży dylemat czego użyć

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, ostatecznie kupiłam Eveline Aqua Platinum w odcieniu numer 426. Może to nie jest dokładnie ten kolor którego szukałam, ale jest blisko i ogólnie powalił mnie stosunek jakości do ceny. Kupiłam ją za 10,99zł a od 11 do 19 wciąż była na ustach, wiecie już nie w takim stanie jak po nałożeniu, ale równomierny kolor była nadal mocno widoczny (i nie starła się nieestetycznie nierównomiernie) i wyglądała naprawdę fajnie Nie wysusza, trwała i ta cena Chyba wróce jeszcze po inne, bo z tego co widziałam to paleta barw jest nie zła, są drobinkowe i bez (moja jest bez). Polecam
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:51   #1912
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

I super! Pokażesz nam?
Mogę pokazać na dłoni , a na ustach wtedy kiedy zagoi mi się buzia po kwasach Zrobię porównanie
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:36   #1913
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez laven Pokaż wiadomość
20? ja ze 4, bo potem mam za duży dylemat czego użyć

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, ostatecznie kupiłam Eveline Aqua Platinum w odcieniu numer 426. Może to nie jest dokładnie ten kolor którego szukałam, ale jest blisko i ogólnie powalił mnie stosunek jakości do ceny. Kupiłam ją za 10,99zł a od 11 do 19 wciąż była na ustach, wiecie już nie w takim stanie jak po nałożeniu, ale równomierny kolor była nadal mocno widoczny (i nie starła się nieestetycznie nierównomiernie) i wyglądała naprawdę fajnie Nie wysusza, trwała i ta cena Chyba wróce jeszcze po inne, bo z tego co widziałam to paleta barw jest nie zła, są drobinkowe i bez (moja jest bez). Polecam
Miałam kiedyś tą pomadkę w tym samym kolorze. Bardzo mi odpowiadał.

A ja mimo ponad 30-stu szminek na stanie w torebce noszę tylko balsam do ust i czasami jedną szminkę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 00:19   #1914
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mój jest matowy - mam odcień berry smooth. Swoją drogą jest piękny.

Bierz Berry Smooth .
W końcu kupiłam też coś z fioletu, ale nie Berry Smooth, a Sweet Plum z Hean Słodka śliwka jest pięknaaaa.... I do tego jestem pod wrażeniem jakości tej pomadki Bardzo na plus Kremowa, ale nie miękka typu maślano-rozpływającego. Daje piękny, szlachetny półmat, ale nie wysusza. W dodatku dość długo się utrzymuje, to moje wrażenia po 3-dniowych testach.

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!
Orientujecie się może która firma ma w ofercie taką pomadkę?
Ważne, żeby:
  • nie wysuszała ust,
  • była w miarę trwała,
  • nie kosztowała więcej niż 60 zł.
Ja mogę polecić pomadki z Hean City Fashion Long Wear - z tej serii mam słodką śliwkę, z której jestem bardzo zadowolona. A jest dostępnych kilka odcieni różu, na pewno coś dopasujesz do koloru z załącznika Nie pamiętam nazwy ale coś ze Sweet Kiss czy Pink Kiss Albo Sexy pink
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:31   #1915
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić pomadki z Hean City Fashion Long Wear - z tej serii mam słodką śliwkę, z której jestem bardzo zadowolona. A jest dostępnych kilka odcieni różu, na pewno coś dopasujesz do koloru z załącznika Nie pamiętam nazwy ale coś ze Sweet Kiss czy Pink Kiss Albo Sexy pink
Sweet kiss. Śliczny kolorek, ale jednak nie ten, którego szukam. W sumie napaliłam się na ten róż, a nawet nie wiem czy będzie mi pasować. Nie mam doświadczenia w takich kolorach.

Jeszcze mam pytanie odnośnie tego Berry Smooch AVON - czy on czasem nie jest podobny do Rimmelowskiego Heartbreaker?
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59

Edytowane przez il_Madrina
Czas edycji: 2013-04-11 o 08:34
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:36   #1916
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

dla zainteresowanych- na blogu wczoraj pokazywałam szminkę idealny pocałunek z Avonu w kolorze smitten red. Niby zwykła czerwień w opakowaniu, a na ustach jednak widać w niej trochę różu i wygląda genialnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:46   #1917
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych- na blogu wczoraj pokazywałam szminkę idealny pocałunek z Avonu w kolorze smitten red. Niby zwykła czerwień w opakowaniu, a na ustach jednak widać w niej trochę różu i wygląda genialnie!
Też mam Smitten Red i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi pasuje ten kolorek.
A co do Yes, I wood Catrice - też poszukuję, przez wzgląd na podobieństwo z Chanel D'ombre Emerveille
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:58   #1918
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Też mam Smitten Red i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi pasuje ten kolorek.
A co do Yes, I wood Catrice - też poszukuję, przez wzgląd na podobieństwo z Chanel D'ombre Emerveille
to nie wiedziałam, że podobne ja go lubię jako taki cień, który ma trochę rozświetlić, ale nie rzucać się w oczy i kolor ma pod tym względem idealny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:03   #1919
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to nie wiedziałam, że podobne ja go lubię jako taki cień, który ma trochę rozświetlić, ale nie rzucać się w oczy i kolor ma pod tym względem idealny
Nie wiem czasem czy Bell cień w musie, nr 150 nie jest podobny. Niestety nie mam możliwości sprawdzić, jedynie na zdj. w sieci.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:26   #1920
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Nie wiem czasem czy Bell cień w musie, nr 150 nie jest podobny. Niestety nie mam możliwości sprawdzić, jedynie na zdj. w sieci.
hym u mnie też ciężko z bell, ale mam jedną szafę w Naturze to sprawdzę może nawet dzisiaj się uda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.