Farbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 19:09   #1
iskiereczka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4

Farbowanie


Mam wlosy rozjasnione,chcialabym przeferbowac je na brazowo i do tego zrobic bardzo jasne pasemka blond ale bardzo cienitkie.Mam ciemne brwi i oczy o kolorze brazowym,chcialam sie dowiedziec czy mozna uzyskac taki efekt za pierwszym farbowaniem.
__________________
ISKIERECZKA54
iskiereczka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:53   #2
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Farbowanie

po co rozjasnione włosy farbowac na ciemno ,zeby znowu je rozjasniac? lepiej chyba bedzie jak zrobisz sobie pasemka w kolorze brązowym.. nie ma sensu tak włosów niszczyc..
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 11:59   #3
iskiereczka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie

Chodzi mi o to aby zmienic swoj kolor wlosow na brazowy bo po ciaglym rozjasnianiu wlosy sa naprawde zniszczone a do tego dodac gdzie niegdzie pasemka blond.Widzialam taki efekt w jednej z gazet i naprawde bylo super.Probowalam juz do blondu dodawac braz ale nie podobal mi sie efekt koncowy.
__________________
ISKIERECZKA54
iskiereczka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:00   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Farbowanie

ja rozumiem o co Ci chodzi... wiec jesli chcesz tylko gdzie niegdzie jasne pasemka to powybieraj je sobie i zakryj np folia a reszte włosów pofarbuj na blond...piszesz ,ze masz zniszczone włosy wiec naprawde nie widze sensu farbowania na ciemno a pozniej rozjasniania...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:16   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez ewelina121 Pokaż wiadomość
ja rozumiem o co Ci chodzi... wiec jesli chcesz tylko gdzie niegdzie jasne pasemka to powybieraj je sobie i zakryj np folia a reszte włosów pofarbuj na blond...piszesz ,ze masz zniszczone włosy wiec naprawde nie widze sensu farbowania na ciemno a pozniej rozjasniania...
Racja! A najlepiej odżałuj te 40-50 zł i idź do fryzjerki. Na pewno zrobi Ci coś fajnego z tego blondu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:21   #6
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Farbowanie

Jesli chcesz uzyskac efekt ciemnych włosów i na tym jasnych pasemek, domowym sposobem za jednym razem raczej na pewno może ci nie wyjsc - ale to tylko moje zdanie - lepiej wybrać sie do fryzjera.
Z drugiej strony piszesz że masz zniszczone włosy. Radziłabym najpierw je odżywić (maseczki - zwłaszcza z olejku rycynowego i żółtka - polecam) a dopiero poźniej zając się farbowaniem. Zniszczone włosy gorzej przyjmują farbę, kolor może wyjść nierównomierny i bardzo szybko sie zmyć. Zresztą takie farbowanie jeszcze bardziej zniszczy włosy. Zaczekaj z tym i najpierw je odzyw.
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:57   #7
iskiereczka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie

Bylam w salonie Toni&Guy poradzilam sie troche fryzjerce,od paru tygodni stosuje maseczki oddzywcze aby wlosy troszeczke doszly do siebie podcielam rowniez zniszczone koncowki.Efekt ktory chce uzyskac jest mozliwy widzialam juz zdjecia w salonie ale ja jescze musze troche poczekac na swoj nowy kolorek.
__________________
ISKIERECZKA54
iskiereczka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 18:26   #8
anka.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
GG do anka.p
Dot.: Farbowanie

hej! a może mi pomożecie bo ja mam czarne włosy, i chcę sobie zrobić czerwone pasemka, tylko nie wiem jaką farbe do pasemek wybrać? może doradzicie mi jakąś dobrą firmę?
__________________
anka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:47   #9
iskiereczka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie

Czesc anka.p moja znajoma robila sobie pasemka czerwone na ciemnych wlosach farba z Joanny ale efekt nie byl zaciekawy po paru myciach wlosy zrobily sie rudawe.Potem fryzjerka zrobila jej magma i kolor byl dosc ciekawy nie wiem jak wygladal pozniej po myciach bo juz sie nie widzialysmy.Pozdrawiam!
__________________
ISKIERECZKA54
iskiereczka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.