Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 16:47   #1801
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny, ja po świętach zachwycałam się tym co BU zrobiło z moją kapryśną, tłustą, trądzikową cerą. Odkryłam również że jestem w ciąży i może to przez hormony a nie cuda z BU i jakoś z lenistwa tydzien temu odstawilam hydrolat oczarowy, serum azelo i olejek herbaciany i po tygodniu mam znow okropną, brzydką pełną krost cerę więc wracam na kolanach do BU i mam nadzieję że wrócę do poprzedniego stanu bo już wiem że to ewidetnie ich zasługa

A róże wspaniałe!!
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-02-14 o 17:15
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:03   #1802
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Pamiętam, Lorri też pisała, że nie może używać HA.
Mogę, tylko po pewnym czasie stosowania z olejami mam problemy ze zmianami zapalnymi. Nie winię samego żelu. Po prostu nie służy mi na dłuższą metę połączenie HA z olejami w wysokich stężeniach (niskie nie zapewniają właściwej okluzji).

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja tylko zauważyłam, że po kwasie (i to bez znaczenia czy używam czystej formy czy z dodatkami) pojawia się zaczerwienienie i skóra w dotyku staje się szorstka.
Stosujesz odpowiednią okluzję? Sam żel może szybko doprowadzić do przesuszenia. Jeśli chodzi o podrażnienie/uczulenie, stawiałabym na konserwanty. Próbowałaś żelu z ZSK? Teraz zresztą BU ma już żel z nowym układem konserwującym (Geogard 221).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-15 o 12:31
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 07:38   #1803
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Angry Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
To w sumie podobnie, bo wczoraj miałam całą twarz czerwoną (dzisiaj jest lepiej bo wzięłam lek na alergię) i w kilku miejscach mnie wysypało takimi chropowatymi krostkami. Skóra jest ściągnięta i strasznie swędzi

ja tez wlasnie przezywam cos takiego i szukam co to moze byc/od czego

biedna twarz i dekold czerwony i suchy

czy zel ha na prawde tak zle mogl zadzialac

myslalam ze to wspanialy nawilzacz

ach czyli co mi pozostanie do pielegnacji juz sama nie wiem chyba przestane sie smarowac skoro nawet naturalna pielegnacja szkodzi
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:21   #1804
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Moje mleczko jedwabne z keratyną oraz żel hialuronowy dzisiaj ponoć zostały wysłane. Nie mogę się doczekać
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam

Edytowane przez vyenna
Czas edycji: 2012-02-15 o 19:28
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:27   #1805
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć Dziewczyny,
Chciałabym się z Wami podzielić swoją opinią na temat niektórych produktów z biochemii urody. Stosuję je od listopada, więc uważam,że mogę się już podzielić opinią na ich temat. Zamawiałam produkty zarówno do twarzy, jak i włosów, jednak troszkę tego było, zatem na razie omówię produkty do twarzy.
Powiem jeszcze krótko na temat mojej cery- jest mieszana, z wiecznymi problemami, świecąca się jak każda mieszana w strefie T, czasami sucha na policzkach. Średnio 2 razy w tygodniu gościły u mnie pryszcze, krostki, zawsze miałam również straszny problem z zaskórnikami na nosie, zapchanymi porami. Skóra nie wyglądała nigdy dobrze-była szara, nie wyglądała zdrowo. Jak widać problemów ze swoją skórą miałam mnóstwo, dopóki nie odkryłam sklepu biochemia urody.
Nareszcie przechodzę do omawiania kosmetyków, które obecnie stosuję:

1.Krem AZELO-BHA. Stosuje go na noc (co 2 dzień na zmianę z serum Azelo-oliwkowym).Ten krem to cudo, wybawienie dla mojej cery.Zmniejszył mi przetluszczanie skóry, zdecydowanie duużo mniej pojawia się na mojej twarzy wyprysków (jeżeli już coś się pojawia to jedynie czasami coś przed okresem).Jednak bardzo szybko znikają wszelkie wypryski-gdyż krem nie pozwala im się rozwinąć, dojrzeć, zabija je, leczy. Dzięki niemu nie mam pozatykanych porów, poznikały prawie wszystkie zaskórniki.Buzia ma teraz zdrowy brzoskwiniowy wyrównany na całe twarze kolor. Krem ten pozostanie ze mną do końca życia.Wreszcie po tylu latach znalazłam swój ideał.

2 produkt to serum Azelo-Oliwkowe. Nie będę się powtarzać, jak dla mnie ma on takie samo działanie jak krem Azelo-BHA. Ciekawa jestem, jaki byłby efekt gdybym stosowała jedynie jeden z tych produktów.

3. Podwójny żel hialuronowy-Zarówno krem AZELO-BHA, jak i serm Azelo-oliwkowe nawilżają bardzo delikatnie, w związku z tym postanowiłam zakupić ten o to żel, aby zwiększyć nawilżenie skóry. Żel stosuję co 2 dzień na noc, mieszam go razem z serum Azelo-oliwkowym. Używam go najkrócej, ponieważ dopiero od 2 tygodni, aczkolwiek już widzę, że mam skórę na policzkach bardziej nawilżoną. Myślę, że on bardzo przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za tłustymi kremami. Żel ten momentalnie zasycha na twarzy.

4.Masło jojoba-używałam je przez kilka tygodni na dzień jako krem pod makijaż. I muszę przyznać, że się bardzo dobrze sprawdził w tej roli. Jednak po nałożeniu tego kremu należy odczekać ze 20minut i dopiero później można aplikować na niego makijaż. Ja byłam z niego bardzo zadowolona, nawilżał, nie zapychał, nie przetłuszczał skóry, wręcz odwrotnie, uważam, że regulował wydzielanie sebum. Na pewno kupię go jeszcze nie raz, na razie zamierzam dla odmiany kupić do stosowania na noc masło shea. Zobaczymy jak ono się sprawdzi.

5. Hdyrolat oczarowy-stosuję go codziennie od paru miesięcy na noc. Dzięki niemu nie świeci mi się cera w strefie T. Jednak po dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że skóra jest naciągnięta, chyba będę stosować go teraz co 2 dzień.I może dla odmiany kupię jakiś bardziej nawilżający hydrolat-może różany.

6. Maseczka wulkaniczna z limonką-jestem z niej strasznie zadowolona, używam raz w tygodniu. Bardzo dobrze oczyszczam mojej skóry nie wysusza, buzia ładnie po niej wygląda. Jest promienna i dobrze oczyszczona. Napewno zakupię ponownie.

7.Peeling drobnoziarnisty-oczyszcza pory, moim zdaniem również nawilża, buźka jest bardzo gładka po nim, jest delikatny, jego też na pewno kupię ponownie.

8.Olejki myjące-miałam już wszystkie 3, wszystkie jak dla mnie są rewelacyjne, bardzo dobrze oczyszczają każdy makijaż. Używam do jako olejek do demakijażu i po prostu do przemywania nim buzi.Używam go również do oczu-ale trzeba bardzo porządnie spłukać go z oczu, bo inaczej szczypie, jeżeli szczypie, to znaczy, że nie dokładnie zmyty. Jest bardzo wydajnym, wystarczy niewielka ilość i trochę wody, aby zmyć całe zanieczyszczenia z dnia.

9.Olejek tamanu-stosuję go punktowo na pryszcze-bardzo szybko dzięki niemu giną. Oprócz tego dodaję to maseczki raz w tygodniu.
Po skończeniu serum zamierzam stosować go razem z żelem hialuronowym na noc. Świetny jest do cery mieszanej.

Nigdy w swoim całym życiu nie miałam takiej ładnej i zdrowej cery. Dla mnie te produkty są najwyższej klasy.I do tego naprawdę tanie. Żałuję, że wcześniej nie znalazłam tego sklepu.

Pozdrawiam
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:42   #1806
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja po świętach zachwycałam się tym co BU zrobiło z moją kapryśną, tłustą, trądzikową cerą. Odkryłam również że jestem w ciąży i może to przez hormony a nie cuda z BU i jakoś z lenistwa tydzien temu odstawilam hydrolat oczarowy, serum azelo i olejek herbaciany i po tygodniu mam znow okropną, brzydką pełną krost cerę więc wracam na kolanach do BU i mam nadzieję że wrócę do poprzedniego stanu bo już wiem że to ewidetnie ich zasługa

A róże wspaniałe!!
gratuluję
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:07   #1807
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Próbowałam już kilku kwasów, ostatnio po toniku z migdała nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie wpływał pozytywnie na moją cerę. Zamówiłam jakiś czas temu tonik z kwasem BHA 2%. Jak stosuje za często to mnie wysusza, więc używam co kilka dni...no i sama nie wiem.
Liczyłam, że oczyści mi pory, możliwe że powinnam dać mu więcej czasu.

Często mam problem z linia żuchwy, szyja...no więc tam częściej aplikuje tonik, no i zauważyłam pogorszenie wyskakuje jeszcze więcej niż zwykle
Mam do was pytanie, czy zdarzyło się komuś, że skóra początkowo reagowała wysypem? Możliwe, że to oczyszczanie?

Nie wiem czy dalej używać i przeczekać, czy dać sobie spokój...
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 17:17   #1808
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Klara1985, skutecznie mnie zachęciłaś do kupna kremu azelo

makki, ja miałam pogorszenie cery przez pierwszy miesiąc używania serum migdałowego. Teraz od kilku dni widzę, że wyskakuje mi coraz mniej niespodzianek. Nie wiem ile czasu używasz kwasów ale jeśli krótko to ja dałabym mu trochę więcej czasu.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 15:30   #1809
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Próbowałam już kilku kwasów, ostatnio po toniku z migdała nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie wpływał pozytywnie na moją cerę. Zamówiłam jakiś czas temu tonik z kwasem BHA 2%. Jak stosuje za często to mnie wysusza, więc używam co kilka dni...no i sama nie wiem.
Liczyłam, że oczyści mi pory, możliwe że powinnam dać mu więcej czasu.

Często mam problem z linia żuchwy, szyja...no więc tam częściej aplikuje tonik, no i zauważyłam pogorszenie wyskakuje jeszcze więcej niż zwykle
Mam do was pytanie, czy zdarzyło się komuś, że skóra początkowo reagowała wysypem? Możliwe, że to oczyszczanie?

Nie wiem czy dalej używać i przeczekać, czy dać sobie spokój...
O kwasach akurat w tej czesci watku bylo już MNOSTWO napisane. Czasami wystarczy przeszukac watek, a nie wciaz powielac pytania...

W przypadku kwasow wysyp to normalna reakcja o ile nie utrzymuje sie dluzszy czas tj jakies dwa miesiace. Jak krosty znika to mozna uznac,ze proces oczyszczania i pierwszych reakcjii masz za soba.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 08:20   #1810
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam. od jakiegoś czasu interesują mnie kosmetyki naturalne i chciałabym złożyć swoje pierwsze zamówienie w BU. wątek znalazłam dzisiaj część przeczytałam ale jest obszerny. widzę że wy macie już doświadczenie w stosowaniu tych kosmetyków dlatego prosze o poc w doborze dla mnie kosmetyków z BU.
W lipcu urodziłam dziecko więc największy problem mam z rozstępami na udach, pośladkch, na piersiach, które są zwiodczale. to mnie krępuje. wypadają mi włosy a cera jest szara i się łuszczy.
proszę o poradę. już nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc.
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:41   #1811
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dodam jeszcze że moja skóra na twarzy się łuszczy, w strefie T nic się nie błyszczy ale jest trochę zaskornikow, robią mi się codziennie takie pęcherzyki wypełnione taka białą ropką. na policzkach mam niedoskonałości jakieś grudki białe drobne kaszaki. Piegi. proszę o pomoc. no i brzydki niezdrowy kolor bez blasku
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 11:36   #1812
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze że moja skóra na twarzy się łuszczy, w strefie T nic się nie błyszczy ale jest trochę zaskornikow, robią mi się codziennie takie pęcherzyki wypełnione taka białą ropką. na policzkach mam niedoskonałości jakieś grudki białe drobne kaszaki. Piegi. proszę o pomoc. no i brzydki niezdrowy kolor bez blasku
Ja bym postawiła na kwasy i coś z witaminą c
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:56   #1813
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja bym postawiła na kwasy i coś z witaminą c
które kwasy np? dodam że mam 29 lat
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 17:31   #1814
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
które kwasy np? dodam że mam 29 lat
Może migdał? Jest w miarę delikatny jak na początek przygody z kwasami.
Nie jestem ekspertką bo dopiero od jakiegoś czasu zaczęłam przygodę z BU, jednakże napiszę Ci czego używam i widzę efekty. To pierwszy zestaw w moim życiu, który wygładził mi buzię, zmniejszył pory i mam nadzieję że zlikwiduje przebarwienia potrądzikowe. Też mam trzydziestkę na karku, więc profilaktyka przeciwzmarszkowa jest (flavo c), do tego cera mieszana, trochę przesuszona, zanieczyszczona.
- co drugi dzień serum migdałowe na noc
- na dzień serum flavo c + Bioderma photoderm mat
- do nawilżania olej z pestek malin
- do mycia olejek myjący + zamiennie żel babydream

ps. co do rozstępów to tutaj niestety jest poważniejsza sprawa, bo nie wiem czy jakieś kosmetyki zdołają je usunąć. Też mam małego szkraba, który urodził się w maju

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2012-02-19 o 17:32
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:37   #1815
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. muszę kupić coś bo przecież wiosna idzie no a te rozstępy to naprawdę kiepska sprawa. brzydko to wygląda. a do nawilźenia ciała co używsz?
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:08   #1816
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź. muszę kupić coś bo przecież wiosna idzie no a te rozstępy to naprawdę kiepska sprawa. brzydko to wygląda. a do nawilźenia ciała co używsz?
wiesz co, tak szczególnie to nic specjalnego nie używam Generalnie peeling i jakiś balsam nawilżający/ujędrniający. Na szczęście jeśli chodzi o rozstępy to los mnie oszczędził zostało tylko kilka małych po bokach brzucha.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:58   #1817
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A comyślicie o serum na blizny? działa choć trochę na blizny i rozstępy?
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 13:33   #1818
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny ja także przymierzam się do zakupów na BU. Chciałabym żeby któraś mi doradziła coś do mojej skóry. Czytałam niektóre wpisy, ale moja cera jest jakaś dziwna chyba.
Otóż, na nosie mam pełno zaskórników, na policzkach, czole i brodzie także. Od wągrów po te białe kropki (prosaki czy inne licho), ale równocześnie mam tam przesuszone płatki skóry. Kremu nigdy nie miałam dobrze dobranego, tłusty brałam, żeby nie było suchych płatków - to więcej krost się robiło, brałam coś z cynkiem na osuszenie, znów problem. Ponadto mam problemy z cieniami pod oczy - też różne cuda stosowałam, albo oczy mi od tego łzawiły albo konsystencja kremu była jakaś tragiczna i się rolował Bardzo Was proszę, doradźcie coś do takiej głupiej skóry. Nie wiem za jaki hydrolat się zabrać i czy peeling mogę stosować przy tym suchym problemie. Z góry dzięki

Dodam że mam 22 lata
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”

Edytowane przez xkejti
Czas edycji: 2012-02-20 o 13:34
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 15:10   #1819
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja także przymierzam się do zakupów na BU. Chciałabym żeby któraś mi doradziła coś do mojej skóry. Czytałam niektóre wpisy, ale moja cera jest jakaś dziwna chyba.
Otóż, na nosie mam pełno zaskórników, na policzkach, czole i brodzie także. Od wągrów po te białe kropki (prosaki czy inne licho), ale równocześnie mam tam przesuszone płatki skóry. Kremu nigdy nie miałam dobrze dobranego, tłusty brałam, żeby nie było suchych płatków - to więcej krost się robiło, brałam coś z cynkiem na osuszenie, znów problem. Ponadto mam problemy z cieniami pod oczy - też różne cuda stosowałam, albo oczy mi od tego łzawiły albo konsystencja kremu była jakaś tragiczna i się rolował Bardzo Was proszę, doradźcie coś do takiej głupiej skóry. Nie wiem za jaki hydrolat się zabrać i czy peeling mogę stosować przy tym suchym problemie. Z góry dzięki

Dodam że mam 22 lata
Serum lemon. Peeling enzymatyczny. Olejek myjący z drzewem herbacianym. I żeli hialuronowym - nadaje się do wszystkiego. I krem jakiś,a el żadnego jeszcze nie próbowałam, więc nie pomogę.- może Krem łagodzący z lukrecją?

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2012-02-20 o 15:15
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 16:03   #1820
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś miała hydrolat z neroli? Mam chęć zakupić coś dla odskoczni od oczarowego. Jak z jego zapachem?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Mam jeszcze pytanko dotyczące pudru. Najlepszy jest ten tradycyjny - bambusowy? Czy może używałyście i polecacie inny np. z jedwabiem..
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:12   #1821
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Czy któraś miała hydrolat z neroli? Mam chęć zakupić coś dla odskoczni od oczarowego. Jak z jego zapachem?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Mam jeszcze pytanko dotyczące pudru. Najlepszy jest ten tradycyjny - bambusowy? Czy może używałyście i polecacie inny np. z jedwabiem..
Polecam z jedwabiem i perłowy
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:12   #1822
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny proszę o porade Przymierzam się do składania nowego zamówienia i chciałabym zamówić zel hiarulonowy, tylko nie wiem jaki wybrac 1% czy podwójny Mam cere tłustą i nigdy nie używałam takiego zelu
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:15   #1823
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o porade Przymierzam się do składania nowego zamówienia i chciałabym zamówić zel hiarulonowy, tylko nie wiem jaki wybrac 1% czy podwójny Mam cere tłustą i nigdy nie używałam takiego zelu
Ja zamówiłam z alatoniną i B5 i jest świetny, wielofunkcyjny. Dodaję do kremów, olejów, serum. W dodatku działa jak odżywka do rzęs Cera mieszana.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:34   #1824
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja także przymierzam się do zakupów na BU. Chciałabym żeby któraś mi doradziła coś do mojej skóry. Czytałam niektóre wpisy, ale moja cera jest jakaś dziwna chyba.
Otóż, na nosie mam pełno zaskórników, na policzkach, czole i brodzie także. Od wągrów po te białe kropki (prosaki czy inne licho), ale równocześnie mam tam przesuszone płatki skóry. Kremu nigdy nie miałam dobrze dobranego, tłusty brałam, żeby nie było suchych płatków - to więcej krost się robiło, brałam coś z cynkiem na osuszenie, znów problem. Ponadto mam problemy z cieniami pod oczy - też różne cuda stosowałam, albo oczy mi od tego łzawiły albo konsystencja kremu była jakaś tragiczna i się rolował Bardzo Was proszę, doradźcie coś do takiej głupiej skóry. Nie wiem za jaki hydrolat się zabrać i czy peeling mogę stosować przy tym suchym problemie. Z góry dzięki

Dodam że mam 22 lata
Najwidocznie masz odwodniona cere. Tutaj pomocny moze byc zel hialuronowy polaczony z jakims olejem. Z zelu hialurnowego pod wzgledem nawilzania najlepsze sa "podwojne",ale odradzalabym Ci "czysty" podwojny. Zawsze te zele jakos tak dziwnie sciagaly mi cere. Natomiast peptydowy czy kwiatowy spisza sie idealnie ( ale sa tez drozsze). Jako najbezpieczniejszy olej pod wzgledem niezapychania i nawilzania moge Ci polecic olej z rozy rdzawej, olej z pestek malin.

Cienie pod oczami... marne sa szanse aby zniknely. Moga jedynie stac sie jasniejsze. POlecam Ci kremy z Flos Leku pod oczy. Sa cudowne w dzialaniu. Recenzje poczytaj na KWC.

Hydrolat z rozy rdzawej swietnie dziala,ale ja bym sobie go odpuscila.

Na zaskorniki najlepsze sa podukty z kwasami BHA - na stronie BU masz do wyboru tonik BA 2 % i krem Azelo BHa. Sugeruje rozpoczac od kremu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:40   #1825
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Czy któraś miała hydrolat z neroli? Mam chęć zakupić coś dla odskoczni od oczarowego. Jak z jego zapachem?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Mam jeszcze pytanko dotyczące pudru. Najlepszy jest ten tradycyjny - bambusowy? Czy może używałyście i polecacie inny np. z jedwabiem..
używałam bambusowy, teraz mam perłowy i jest zdecydowanie lepszy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:14   #1826
megg123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o porade Przymierzam się do składania nowego zamówienia i chciałabym zamówić zel hiarulonowy, tylko nie wiem jaki wybrac 1% czy podwójny Mam cere tłustą i nigdy nie używałam takiego zelu
Ja również mam tłustą cerę i używałam żelu: podwójnego, peptydowego oraz odżywczego. Najbardziej zadowolona byłam z dwóch pierwszych. U mnie spisywały się rewelacyjnie
megg123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:20   #1827
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A na mnie krem azelo/bha chyba nie działa, po serum widziałam większe efekty. Krem używam codziennie rano od początku grudnia i nie zauważyłam żeby robił z moją skórą coś pozytywnego, negatywnego właściwie też nic nie robi, jest neutralny. Kupiłam go głównie ze względu na zaskórniki na policzkach i wągry na nosie oraz brodzie ale nic z nimi nie robi. Tyle ile było tyle nadal jest. Tonik z kwasem BHA 2% też jakoś tak ich nie likwiduje. Jedyne co zauważyłam to wysyp przy zbyt częstym stosowaniu. Chyba moja skóra jest odporna na kwasy bo żadnego podrażnienia, zaczerwienienia czy łuszczenie też nie ma.
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 12:48   #1828
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wielkie dzięki za porady, na pewno wypróbuję te, które mi poleciłyście i dam znać jak działa to na moją odwodnioną cerę Pozdrawiam
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:09   #1829
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość

[/COLOR]Mam jeszcze pytanko dotyczące pudru. Najlepszy jest ten tradycyjny - bambusowy? Czy może używałyście i polecacie inny np. z jedwabiem..
Od siebie zdecydowanie mogę polecić puder perłowy - rewelacyjnie matuje, nie zapycha i wygładza buzię
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:48   #1830
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowałam się w końcu na puder z jedwabiem, bałam się że perłowy nie do końca poradzi sobie z żarówką w strefie T
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.