Wosk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-30, 12:49   #1
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78

Wosk


Mam takie male pytanie czy plastry z woskiem sa dobre do depilacji nog czy inne preparaty beda lepsze pytam sie poniewaz mam bardzo wrazliwa skore i niewiem co bedzie najlepsze aby jej nie podraznic
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 21:56   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wosk

Cytat:
Napisane przez simska
Mam takie male pytanie czy plastry z woskiem sa dobre do depilacji nog czy inne preparaty beda lepsze pytam sie poniewaz mam bardzo wrazliwa skore i niewiem co bedzie najlepsze aby jej nie podraznic
Osobiscie nie polecalabym plastrow z woskiem(takich gotowych), zwlaszcza z Joanny wyrwaly mi moze pare wloskow..hmm. Polecam zakup wosku do podgrzewania i plastrow. Sa dostepne na Allegro po ok.7zl. i sa tez juz razem z podgrzewaczami (jesli nie chce ci sie podgrzewac garnku z woda). Tutaj masz stronke jesli chcesz: http://allegro.pl/search.php?string=...1431&country=1
sa tam woski do skory wrazliwej, ale naturalnie trzeba umiec sie z tym obchodzic
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 01:19   #3
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wosk

Simsko, nie wiem, jak bardzo masz wrażliwą skórę. Dla mnie wosk odpada, bo niezależnie w jakim salonie bym nie robiła, wracałam z mocno podrażnioną skórą,która goiła się dość długo. No i przy naczynkowej cerze to już zdecydowanie odpada. On jednak jest dośc brutalny dla skóry.
Ja osobiście lubię chłodzące depilatorki (jak mam czas i zapędy masochistyczne włączone ) albo, tak na szybko, golarki. Może i efekt krótkotrwaly, ale z maszynką Venus i piankami też Gillete - zwłaszcza tą do skóry wrażliwej, tj. z aloesem i wit. E - nie grozi mi podrażnienie. W życiu mnie po tym duecie nic złego nie spotkało,a jak się jest alergikiem i wrażliwcem, to ważne
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 10:55   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wosk

O, albo mozesz sprobowac jeszcze pasty cukrowej zamiast wosku ona jest delikatniejsza, nie przykleja sie tak bardzo do skory jak wosk no i latwo ja zmyc woda. Jak pewnie wiesz przepis jest tutaj na Wizazu, albo mozna kupic tez gotowa paste.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:23   #5
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Wosk

Przenosze wątek na Kosmetyczkę
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:16   #6
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wosk

Ogolilam sobie nogi kremem sensual(do skory wrazliwej) i strasznie mnie swiedzialy nogi gdy ja nalozylam nie mam zadnej wysypki ale szpatulka podrapala mi nogi wczesniej uzywalam kremu podobnego tylko chyba vetta(takze do skory wrazliwej z aloesem) i tez szpatulka mi podrapala nogi ale po nim dostalam wysypki czyli to chyba oznacza ze nie moge uzywac tego typu kremow?
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 14:07   #7
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wosk

Simsko, a co to znaczy, ze szpatułka podrapała Ci nogi? Bo nie za bardzo rozumiem.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 09:15   #8
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wosk

mialam slady tak jakby mi kot podrapal nogi.O co w tym chodzi mam na to uczulenie bo mnie swedza nogi ?
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:54   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wosk

No to raczej masz uczulenie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:04   #10
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wosk

Cytat:
Napisane przez simska
mialam slady tak jakby mi kot podrapal nogi.O co w tym chodzi mam na to uczulenie bo mnie swedza nogi ?
To skoro szpatulka podrapala ci nogi, to moze kup krem ktory jest do splukiwania, bez szpatulki (taki ktory w kilka min. rozpuszcza wloski). Jest taki do skory wrazliwej (mozna uzywac nawet na okolice intymne) Eveline 9w1 (tak sie nazywa ), jesli chcesz jeszcze probowac tej metody, to polecam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:20   #11
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Wosk

Ja też miałam takią czerwoną wysypkę po stosowaniu veetu, ale po jakimś czasie zeszła, a ja dalej używałam kremu i było okej A ja nigdzie nie mogę dostać tego kremu Eveline, ani innych kosmetyków tej firmy Czy wiecie w jakich sklepach jest on dostępny? Bo u mnie w Rossmanie i Naturze nie ma. Na KWC jest tylko jeden krem do depilacji Eveline, to ten?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13152
Bo nie ma on dobrych opini, chociaz są tylko dwie. Poczekam na relację innych dziewczyn
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 10:33   #12
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wosk

Cytat:
Napisane przez Maripossa
To skoro szpatulka podrapala ci nogi, to moze kup krem ktory jest do splukiwania, bez szpatulki (taki ktory w kilka min. rozpuszcza wloski). Jest taki do skory wrazliwej (mozna uzywac nawet na okolice intymne) Eveline 9w1 (tak sie nazywa ), jesli chcesz jeszcze probowac tej metody, to polecam
A jakie polecacie kremy tego typu czy sa skuteczne.
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:20   #13
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wosk

Cytat:
Napisane przez rumiana
Ja też miałam takią czerwoną wysypkę po stosowaniu veetu, ale po jakimś czasie zeszła, a ja dalej używałam kremu i było okej A ja nigdzie nie mogę dostać tego kremu Eveline, ani innych kosmetyków tej firmy Czy wiecie w jakich sklepach jest on dostępny? Bo u mnie w Rossmanie i Naturze nie ma. Na KWC jest tylko jeden krem do depilacji Eveline, to ten?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13152
Bo nie ma on dobrych opini, chociaz są tylko dwie. Poczekam na relację innych dziewczyn
To nie ten...tamten sie nazywal 9w1, tutaj jest link do niego: http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:29   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wosk

Tak wracajac do tematu: robilam wczoraj depilacje woskiem rozanym, tym z Allegro i musze powiedziec, ze efekt SWIETNY! nie skonczylam jeszcze, bo dzis bede kontynuowac, ale wosk jest naprawde OK tylko trzeba miec naprawde troche zapuczone wloski, bo takich kilku milimetrowych to raczej nie wyrwie...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.