Solar Expertise L'Oreal - do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 13:56   #1
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555

Solar Expertise L'Oreal - do twarzy


Drogie forumowiczki, zostawilam w domu kolejne nowe opakowanie Antheliosa FE, pojechalam na tydzien do Mamy (Lublin) i tu nigdzie Antka nie ma ani podobnej emulsji spf 60 Vichy, postanowilam sie wiec poswiecic dla nauki i zakupic jakis produkt L'Oreala (ma rozne Meroxyle, wiec bedzie chronic przed uva) ale DO TWARZY (do ciala znam i sa ok). Ktokolwiek uzywal, ktokolwiek wie? Ktory jest najlzejszy? Nie wypryszczaja? Na KWC nic nie ma (tzn. jest - jeden produkt do ciala)
Pozdrawiam i prosze o opinie, bo Mama ma na stanie tylko BiodermeFluide, po ktorej ja dostaje czerwonych krostek
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:56   #2
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Sylwia, króciutko ci odpowiem bo jestem na wylocie . Krem nie rózni się niczym od mleczka, taką teorię usłyszałam od zaprzyjaźnionej kosmetyczki, skład identyczny, filtry rówież. Poprostu chwyt marketingowy: musi być oddzielny produkt do ciała i do twarzy ( a my oczywiście się na te bajery nabieramy )
Ja używam mleczka do twarzy, jest lekkie, nie zapycha (ja mam baaaardzo duże skłonności), wchłania się średnio, zostawia błysk, no i pachnie, nie wszyscy za tym przepadają, mi nie przeszkadza. mam wersję spf 60, 150 ml. mega wydajne!!!
(wrażenia ze stosowania opisałam na biochemii... u Basi - joan1973 to ja )
teraz musze uciekać, będę wieczorem gdybys miała jakies pytania - odpowiem
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:47   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Wielkie dzieki Joan Tez jak tylko co napisalam swoj post musialam wychodzic juz z domu i postanowilam zaryzykowac - w lubelskiej GC (mialam po drodze) mieli tylko z tak wysoka ochrona ....mleczko IP 60 z L'Oreala i wlasnie je nabylam. Troche mnie martwi, ze ma duzo Titanium Dioxyde w skladzie, ktory moze potencjalnie zapychac ale Smoczyca pisala kiedys ze nie kazdego - moze i ja bede nalezec do tej grupy niezapychanych szczesliwcow Pacnelam sie teraz w domu po rece i moim zdaniem nie pachnie (bardzo) ale troche sie lepi. No nic, lepszy rydz niz nic, 150 ml jest ok, dalam 55 zl. Przy okazji kupilam tez ten Eliksir na krotkie noce Daxa, polecany przez Basie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:03   #4
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

ja także się bałam titanium ale nic złego się nie dzieje z tego co pamiętam ze składu nie ma innych zapychaczy, może titanium w połączeniu z czyms innym zatyka, a tu tego nie ma ?
poniewaz używam je od końca marca, zauwazyłam ze o wiele lepiej się wchłania gdy jest niższa temperatura, natomiast gdy były upały czekałam i czekałam...daje sie przypruszyć pudrem, i to mnie bardzo cieszy no i sprawdziło się podczas tych extremalnych temperatur ostatnio - 34 st, słońce grzeje a buźka i dekold blade
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 15:14   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Ja je nalozylam dzisiaj rano i jeszcze czegos podobnego nie widzialam - geba krolowej smalcu! Nawet skrobia zaczela puszczac kolo 14! Ale dobrze sie rozprowadza, tylko, ze nie wchlania wcale i troche lepi. Przejade na nim do wtorku, kiedy juz wroce do swojego Antka a latem zuzyje na cialo bedzie idealne na lodke! Ogolnie przypomina mi mleczko spf 60 Vichy, ale jest o tyle lepsze, ze nie zostawia tego bialego osadu. Szyja jeszcze mi sie klei dekolt zakrywa bluzka Zakretka moze i dobra na plaze ale ogolnie mam wrazenie ze niehigieniczna, blee...Zobacze jeszcze co z tym zatykaniem i za jakis czas ocenie na KWC. Joanno, ocen tez Ty - bo to mleczko nie ma zadnej opinii jeszcze a moze kogos nakierujemy - czy kupowac czy nie. Awaryjnie moze byc, bo ochrona obu Meroxyli - dobra a i pojemnosc w tej cenie nie do pogardzenia.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 17:24   #6
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

ocenię, ocenię, jakoś ostatnio mam nie po drodze za dużo czasu na biochemi...
u mnie wchłania sie całkiem, całkiem, moze skórę mam bardziej suchą od twojej :/
fakt, ze musze poczekac jakies 15 minut, ale po nałozeniu pudru nic nie wyłazi, nawet początkowo draznił mnie ten mat, ja lubię się rozświetlać, lekki błysk tez (nie smalcowaty broń boże !), to mleczko przypomina Antheliosa spf 40 gel, tez dawał taki błysk.
Za to na ciele wchłania sie w ekspresowym tempie
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:06   #7
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Odszukalam Twoj watek na Biochemii o tym mleczku ale na KWC tez ocen, ja Ci pieknie prosze: pliiiiiizzzzz.
Wlasnie zmylam go z twarzy.
Jedyne co mnie ciut martwi (po przeczytaniu watku) to to, ze Basia napisala, ze ochrona ppd w przypadku tego mleczka to okolo ponad 15 ppd a taki Anthelios ma ppd 28!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 20:19   #8
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

no własnie, ppd średnie na jeża ale z autopsji widze, że chroni dobrze, fakt, że ok 13-14 nakładam jeszcze raz, ale każde filtry trzeba powtarzać aby działały.
no i ta objętośc jest kusząca, co tu dużo gadac...
zaraz to mleczko mi się skończy, kupię wtedy Vichy 60 to mleczko-żel, o którym chyba ty pisałaś na biochemii. w zasiadzie to przestawiam się na wieksze opakowania, bo bardziej ekonomiczne no i cenowo korzystniejsze, filtrów u mnie idzie naprawdę dużo. Mąz mi mówi, że zwiariowałam ale co tam, jak nie chce fortuny wydac na chirurga plastyka za parę lat to niech nie marudzi
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 21:53   #9
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Moj chlopiec nie marudzi, tylko czasem sie dziwnie patrzy jak rano biegam po mieszkaniu z geba jak latarnia, czekajac az sie filtr wchlonie, he he...albo kiedy mi sie skrobia zwalkuje na twarzy i powstaje taki chropawy, bialy rejon.Juz nie wspominajac o tym, ze mu sie ta skrobia osadza na koszulkach lub swetrach, kiedy sie przytule Ja mam troszke hopla na punkcie zwlaszcza UVA, wiec zuzyje to mleczko na szyje, dekolt i dlonie od wtorku wracam do Antheliosa !
To mleczko-zel Vichy spf 60 ma bardzo podobna konsystencje ale zostawia zdecydowanie wiecej bialego osadu. Skrobia mi sie na nim bardzo walkowala.
Zapytaj o probke, sa ulotki z saszetkami w srodku. Ja sie przymierzam do tej emulsji Vichy spf 60, ktora wyglada jak Anthelios. Kupie, naet po to, zeby sprawdzic, a co. Nikt jej nie uzywa? Na KWC jest jedna, samotna recenzja! A lato w pelni (raczej pod wzgledem promieniowania uv a nie temperatury )

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-06-09 o 21:56
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:32   #10
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
To mleczko-zel Vichy spf 60 ma bardzo podobna konsystencje ale zostawia zdecydowanie wiecej bialego osadu. Skrobia mi sie na nim bardzo walkowala.
Zapytaj o probke, sa ulotki z saszetkami w srodku. Ja sie przymierzam do tej emulsji Vichy spf 60, ktora wyglada jak Anthelios. Kupie, naet po to, zeby sprawdzic, a co. Nikt jej nie uzywa? Na KWC jest jedna, samotna recenzja! A lato w pelni (raczej pod wzgledem promieniowania uv a nie temperatury )
Sylwia, weź ty mnie nie denerwuj tym białym osadem Unikam jak ognia po niewypale z Biodermą max spf 100! to była super masakra i makabra, nie dośc, że wyglądałam jak gejsza to jeszcze złaziło toto ze mnie jak z jaszurki

nie no będe musiała się zbankrutowac na fluid vichy, kurde 62 zł za 40 ml
Cięzkie jest życie filtromaniaczki
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:43   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Czolem filtromaniaczko - juz sie stesknilam
Najnowsze wiesci z pola bitwy sa niestety takie, ze to mleczko L'Oreala do buzi sie absolutnie nie nadaje! Wyglad gejszy gwarantowany, zwlaszcza po przysypaniu sie skrobia.
Dziwne uczucie, mleczko podczas aplikacji jakby "topi" mi sie na twarzy i klei niemilosiernie zostawiajac taki blask, jakiego jeszcze nigdy nie widzialam.
Bialy osad jest sam w sobie niewielki ale nalozenie mleczka gruba warstwa powoduje, ze moja twarz ma kolor gotowanego rybiego miesa! Puder nalozony na skrobie robi brzydkie plamy. Czyli nie dosc, ze jestem nienaturalnie blada, to jeszcze plamista!
Na dokladke - na czole pojawily mi sie malutkie pryszczyki, wypelnione biala materia!!!! Zaleczona gula na prawym pliczku - zaczyna niebezpiecznie rosnac pod skora!!!!
Jak wroce do Krakowa, sprobuje kupic te lekka emulsje Vichy albo barwionego Antheliosa spf 60 - ponoc jasniejszy od Biodermy barwionej spf 100 - oby na zolto. Z tym mleczkiem sie przemecze do wtorku a w calosci zuzyje je na lodce. Trudno
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 14:53   #12
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

tak, Anthelios 60 jest barwiony raczej na żółto, chociaż z tym barwieniem to gruba przesada, bo świecie sie niemiłosiernie, więc go posypałam mąką ziemniaczaną i juz się nie swieci, a razem z błyskiem zniknął i kolor, już wcześniej mizerny:-(a ja taka blada jestem i myślałam, ze mnie opali...święta naiwności!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:54   #13
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

o rany! współczuję
Spojrzałam teraz na twoj profil, cera mieszana, tak jak i moja a zupełnie rózne wrażenia ! matko jedyna co te filtry robią! U mnie ten Loreal się wchłania, nawet ładnie, musze odczekac jakieś 15 minut i dopiero używam pudru, w żadanym wypadku nie widze białego nalotu. jedyne co mnie martwi (od wczoraj - po wymianie wrażen z tobą ) to ppd 15, ale nic złego nie zauwazyłam, to pewnie już zakrawa na jakąs zchize
No i to mleczko Vichy mnie martwi, ten osad biały a byłam juz na 110% zdecydowana kupić. teraz się wacham...
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:11   #14
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Moze oni zmieniaja sklady???? Wydawalo mi sie, ze ktos o tym mleczku L'Oreal pisal, ze pachnie - moje nie pachnie wcale! Teraz ide na obiad ale jak wroce to porownam skald swojego z tym, co podane jest na KWC.
Co do mleczka Vichy - to nie jest bardzo tluste, ale ten osad! Po przypudrowaniu twarzy, moj chlopak mi w restauracji scieral ze szczeki biale klaki - troche bylo wstyd, ze wygladam jakbym miala jakas tajemnicza chorobe skory...
Pytanko do Joasiaka1 - czy ten kolorek barwionego Antheliosa to taki troche bezyk a la Bioderma Flush spf 50? Czy wypryszcza? Biodema barwiona spf 100 jest dla mnie duzo za ciemna Ach! I jeszcze jesli nie ocenialas go na KWC, to Cie pieknie prosze - cen!
Joanneo - owszem mam skore mieszana - ale bym powiedziala raczej, ze normalno-sucha! Musialam po 15 minutach czekania az sie wchlonie, "zblotowac" je chusteczka, zmniejszajac ochrone! Grrrrr!

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-06-10 o 15:18
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:25   #15
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

trudno mi powiedzieć, czy ten beżyk Antheliosa jest podobny do Biodermy Flush, bo ciągle się na nią zamierzam i jakoś nie mogę kupić, bo boję się tego wałkowania:-(w każdym razie jest totalnie przejrzysty i dobrze roztarty transparentny. inna sprawa, czy filtry powinno się dokładnie rozcierać i kłaść tak, zeby nie było maski.na mojej mieszano-przetłuszczającej buzi on się swieci, natomiast na mojej mamie, która od jakiegos czasu uswiadamiam co do ważności stosowania flitrów na jej naczynka, on się wchłania do matu!...aż byłam w szoku.ps też mam ochotę na ten tonujący Biodermy 100, ale on ponoć ciemny, a ja na pewno blada...słyszałam,że dzieczyny mieszaja go z bezbarwnymi filtrami i wtedy on jaśnieje, ale pewnie z kolei nie matuje
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:29   #16
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10744
tutaj jest sklad mleczka L'Oreala spf 60. Mam dokladnie ten sam produkt (data waznosci do 12.06). Moze mnie zapycha cos, co nie zapycha Ciebie Joanno.
Informacje ze strony www. biochemiaurody.com Basi Kwiatkowskiej odnosnie wysokosci ppd w tym mleczku:
"• Boots Star Rating System - ta metoda stosowana jest na przykład w Anglii. Na produktach ochronnych oprócz faktora SPF istnieje jeszcze oznaczenie gwiazdkowe, ilość gwiazdek wskazuje na stopień ochrony przed UVA, im więcej gwiazdek tym skutecznijsza ochrona.

nie sa idealne. Metoda "gwiazdkowa" to metoda in vitro:
"Drugi typ to metody tzw. " in vitro" czyli oparte na testach przprowadzanych w warunkach laboratoryjnych, nie bezpośrednio na skórze ludzkiej. W metodach tych mierzy się za pomocą specjalnych urządzeń stopień pochłaniania i blokowania promieni UVA przez dany filtr anty-UVA.

• Australijska norma AS/NZS 2604.1993
• Boots Star Rating System - ta metoda stosowana jest na przykład w Anglii. Na produktach ochronnych oprócz faktora SPF istnieje jeszcze oznaczenie gwiazdkowe, ilość gwiazdek wskazuje na stopień ochrony przed UVA, im więcej gwiazdek tym skutecznijsza ochrona.
• Broad Spectrum Rating
• Metoda APP- UV-A Protection Percentage
Metody "in vitro" mają jednak charakter orientacyjny i zwykle stanowią uzupełnienie metod przeprowadzanych bezpośrednio na ludzkiej skórze. "
http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/UV1.htm

Szkoda, ze firma nie podaje stezenia % filtrow, wtedy moznaby wiecej powiedziec, ogolnie patrzac na sklad i porownujac go do innych produktow z filtrami firm nalezacych do koncernu L'Oreal mysle, ze mleczko to posiada PPD w granicach 15-20 czyli ogolnie nie tak zle."
Basia wspomina tez o silnym zapachu produktu.
Moj nie pachnie wcale a "perfum" nie ma wskladzie.
Podaje za strona Basi (angileskojezyczna):
"- Milk for body and face SPF 8, 15, 25, 40, 60 - 150ml bottle, highly perfumed

Active ingredients:
- Octocrylene 10%
- Mexoryl XL (Drometrizole trisiloxane)
- Mexoryl SX (Terephthalylidene dicamphor sulfonic acid)
- Avobenzone, Parsol 1789 (Butyl methoxydibenzoylmethane)
- Titanium dioxide

Water, octocrylene , C12 - 15 alkyl benzoate, glycerine, propylene glycol, titanium dioxide , cyclopentasiloxane, Butyl methoxydibenzoylmethane, drometrizole trisiloxane ,isohexadecane, stearic acid, potasssium cetyl phosphate, vp/eicosene copolymer, triethanolamine, phenoxyethanol, PEG-100 stearate, glyceral stearate, aluminum hydroxide, dimethicone, terephthalylidene dicamphor sulfonic acid, methylparaben, ethylhexyloxyglycerin, acrylates/C10 - 30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum, glycine soja, tocopherol, disodium EDTA, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, vitreoscilla ferment, CI 15985, c1 16035, parfum".
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:43   #17
Hokus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

przepraszam, że się wtrącę, ale ja używam biodermy 100 i ona mi się ok wchłania(wiadomo trzeba swoje odczekac, bo cudów nie ma) no i mi ona porów nie zatyka - a czytałam że niektórym powoduje ciekawostki na twarzy- więc filtry u różnych osob bardzo różnie się sprawują
aha - moja cera też jest mieszana, z przebarwieniami problemów nie mam, łzs który wmawiała mi kosmetyczka sam zniknął przy mojej delikatnej pomocy i ...nawet bioderma nie jest w stanie go przywołać z powrotem
Hokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:50   #18
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Cytat:
Napisane przez joasiak1
mam ochotę na ten tonujący Biodermy 100, ale on ponoć ciemny, a ja na pewno blada...słyszałam,że dzieczyny mieszaja go z bezbarwnymi filtrami i wtedy on jaśnieje, ale pewnie z kolei nie matuje
Nie matuje.
Pamietaj tylko, zeby mieszac ten krem z filtrem tej samej firmy - czyli tez z Bioderma Ja robilam tak (az okazalo sie, ze Bioderma Fluide spf 100 mnie wypryszcza) , ze najpierw grubo nakladalam Bioderme Fluide spf 100, czekalam az sie wchlonie. Na to delikatnie muskajac, odrobinke Biodermy Tonujacej spf 100 - fluid byl za jasny, Bioderma barwiona za ciemna - nalozone razem: ocien mojej skory gdyby nie te wypryski...
Oczywiscie oba kremy mozesz zmieszac tez w zaglebieniu dloni i potem nakladac na twarz.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:51   #19
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Cytat:
Napisane przez Hokus
przepraszam, że się wtrącę, ale ja używam biodermy 100 i ona mi się ok wchłania(wiadomo trzeba swoje odczekac, bo cudów nie ma) no i mi ona porów nie zatyka - a czytałam że niektórym powoduje ciekawostki na twarzy- więc filtry u różnych osob bardzo różnie się sprawują
Jakie tam wtracanie sie ? Bardzo sluszna uwaga - co szkodzi jednej Wizazance, drugiej moze sluzyc. Trzeba testowac i tyle.
Bioderma barwiona mnie (chyba) nie zatykala, tylko ten fluid! I sama w sobie jest dosc nieblyszczaca, ale nigdy nie moglam jej nalozyc we wlasciewj = ofitej ilosci, bo wygladalam jak Murzyn z kreskowki!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 16:05   #20
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

chciałam napisać "tonuje", ale chłopak stał mi nad głową i palił się do kompa...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:38   #21
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Sylwia, czy aby napewno kupiłaś tą wersję normalną czy może "for kids"? Bo z tego co piszesz, tzn twoje wrażenia - to dla dzieci daje efekt "gejszowaty". moja Zuza używała rok temu i faktycznie bieliło to mleczko jak wapno i bylo tłuste jak smalec.
Sprawdź skład, w tej wersji dla dzieci jest inna propocja filtrów mineralnych ------> tzn chemicznych jest mniej. I to dla dzieci prawie nie pachnie tzn bardzo minimalnie, to które ja używam ma zapach dość intensywny...

Kurde trzeba się w Sherloków bawić żeby być piekną i ni epomarszczoną na starość
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:21   #22
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solar Expertise L'Oreal - do twarzy

Nie nie, na pewno nie dla "kids" bo sie balam tego efektu mlynarza wlasnie.
Dokladnie to samo, ktore jest nowozgloszone na KWC.
Biala sie po nim robie az niezdrowo. A juz blada jestem naturalnie to tez wybielanie sie dodatkowe = to juz sie robi chory wyglad!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.