Sklep iHerb.com (USA) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 18:46   #1321
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie to samo, wszystko ładnie zabezpieczone i niepogniecione, wylało się tylko trochę, a wszystko brudne jakby co najmniej pół butelki poszło



Wybrałam albę, bo jest tańsza i ma wyższy filtr, mam nadzieję, że się sprawdzi, chociaż na kiss my face chyba też się skuszę

Które odżywki Giovanni kupiłaś?

Malinowe cudo to odżywka do włosów Desert Essence, miała być kokosowa, ale wyczytałam dużo opinii, że ma chemiczny zapach, niech więc będzie malinka :P :
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...z-237-ml/12686

odżywkę :
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...oz-250-ml/6403

szampon:
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...oz-250-ml/6419

Jak się sprawdzi zamówię jeszcze:
http://www.iherb.com/Giovanni-Nutraf...oz-200-ml/6420
bo sporo osób na blogach poleca.


Co do konta, do tej pory zamawiałam na stary adres (małopolska) i od lat wszystkie paczki bez problemu dochodziły (z iherba i ebaya nie zginęła ani jedna). Dzwoniłam do rodziców - zamówienie sprzed miesiąca z iherba z czarnym mydłem, żelem aloesowym i kremem do rąk doszło

Schody zaczynają się teraz....
Dopiero tydzień temu uaktualniłam w banku dane osobowe i adres (więcej niż rok po ślubie ), tym samym założyłam nowe konto na iherbie (zmieniło się prawie wszystkie dane).
Iherb ma opcje rozpoznawania karty bankowej, bo chciałam zamówić z rabatem dla nowych ale system odrzucał za każdym razem, ale płatność przyjęto bez problemu (bez weryfikacji danych) i paczkę wysłano.

I jest problem - zamówiłam ponad miesiąc kilka rzeczy na ebayu na nowy adres - nic nie doszło tyle dobrze że ebay bez problemu zwraca kasę jeżeli płaci się palpayem.

Teraz boję się że ta paczka z iherba nie dojdzie do mnie i siedzę jak na szpilkach... Tym samym wyjdzie że w podkarpackim kradną przesyłki.
A w tej paczce mam :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zamówieni iherb.jpg (44,7 KB, 42 załadowań)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:55   #1322
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
to już czytałam i kontaktowałam się z dziewczyną , ale jej udało się zamówić ponownie i nie dostała pytania o weryfikację, a ja już zamawiam 3 raz... poprzednie dwa zamówienia anulowałam myśląc że coś to pomoże, jednak dalej ten sam problem :/
Kurcze, to nieciekawa sprawa Nie wiem, co by można jeszcze zrobić poza założeniem nowego konta, albo zakupieniem karty prepaid w banku. Może skrobnęłabyś wiadomość do iHerba, na ich stronie, albo szybciej - przez facebooka?


Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
odżywkę :
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...oz-250-ml/6403
(...)
Jak się sprawdzi zamówię jeszcze:
http://www.iherb.com/Giovanni-Nutraf...oz-200-ml/6420
bo sporo osób na blogach poleca.
Ta pierwsza to już chyba stały hit z iHerbu Byłam ciekawa, czy zamawiałaś może jakąś inną

Co do przesyłki, ja kiedyś czekałam 1,5 miesiąca, ale to było w czasie kiedy paczki generalnie szły dłużej niż teraz, może gdzieś się zawieruszyła i jeszcze dojdzie?


Dziewczyny, często zamawiacie z różnych kont, żeby uzyskać rabat?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 06:34   #1323
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Kurcze, to nieciekawa sprawa Nie wiem, co by można jeszcze zrobić poza założeniem nowego konta, albo zakupieniem karty prepaid w banku. Może skrobnęłabyś wiadomość do iHerba, na ich stronie, albo szybciej - przez facebooka?
napisałam do nich na facebooku i odpisali mi wczoraj. ale wcześniej przejrzałam ich tablicę i ktoś jeszcze miał z tym problem i odpisali mu że ci co zajmują się weryfikacją sami decydują czy weryfikacja jest potrzebna kiedy chciałam zapłacić kartą mamy (bo moja wtedy nie działała) to faktycznie musieli mieć potwierdzenie czy jej czasem z torby karty nie zabrałam i sobie nie zamawiam pędzelki . ale po tym jak wczoraj pani w banku usprawniła moją kartę o tą opcje regulowania limitów zapłaciłam swoją i dziś nie mam kolejnego maila o weryfikację tylko że przesyłka jest 'ready to pick' więc sądzę że się udało . mam nadzieję że w przyszłości więcej rzeczy zamówię i że to ostatni raz mam taką przygodę . także sprawa skończyła się chyba pomyślnie. zobaczymy czy dostanę przesyłkę i kiedy
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, często zamawiacie z różnych kont, żeby uzyskać rabat?
wczoraj przypomniało mi się że miałam konto na iherb które zakładałam chyba ponad rok temu, więc chciałam z niego zamówić bo myślałam że tam nie będzie problemów z weryfikacją i właśnie gdzieś tam było napisane że jakieś duplikaty kont jeśli zostaną odkryte przez stronę będą usuwane jeśli klienci będą nadużywać rabatu
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi




Edytowane przez em_ka90
Czas edycji: 2013-11-05 o 06:36
em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 07:41   #1324
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że nie zamawiałam szklanego zaparzacza do herbaty, bo pewnie zostałyby z niego tylko kawałki
A ja mam ten zaparzacz. Jestem nim zachwycona. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś się wylało lub zgniotło. Ostatnio jestem też zachwycona prędkością dochodzenia paczek - nawet 10 dni
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 10:08   #1325
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A ja mam ten zaparzacz. Jestem nim zachwycona. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś się wylało lub zgniotło. Ostatnio jestem też zachwycona prędkością dochodzenia paczek - nawet 10 dni
Dlaczego mi to robisz? A tak się wczoraj cieszyłam, że jednak dobrze zrobiłam wrzucając kolejne kosmetyki zamiast zdrowotnej herbatki i zaparzacza

A tak na poważnie, jak się sprawuje to cudo? Zrobione jest z cienkiego czy grubszego szkła (jak kubki)? No i czy jest różnica w zaparzaniu między nim a np. sitkiem do herbaty?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 10:52   #1326
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

tak teraz przekopuję ten wątek co kupujecie, kupowałyście i co polecacie żeby mieć jakieś pojęcie co kupić jeśli będę zadowolona .

a teraz dopiero odkryłam gratisy... oh well. przy następnym zamówieniu coś dobiorę .

zamawiałyście może jakieś produkty, kremu itp dla cery dojrzałej ? bo chyba powoli zacznę przymierzać się do kupowania prezentu pod choinkę dla mamy
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi




Edytowane przez em_ka90
Czas edycji: 2013-11-05 o 10:54
em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:23   #1327
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
tak teraz przekopuję ten wątek co kupujecie, kupowałyście i co polecacie żeby mieć jakieś pojęcie co kupić jeśli będę zadowolona .

zamawiałyście może jakieś produkty, kremu itp dla cery dojrzałej ? bo chyba powoli zacznę przymierzać się do kupowania prezentu pod choinkę dla mamy
Myślałam kiedyś, żeby zrobić listę najchętniej wybieranych przez wizażanki produktów, ale po kilku stronach mój zapał się skończył hehe

Dużo osób kupuje kremy i sera Avalon z witaminą C, może nie są stricte do cery dojrzałej, ale witaminka C wskazana jest w każdym wieku
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 11:26   #1328
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Myślałam kiedyś, żeby zrobić listę najchętniej wybieranych przez wizażanki produktów, ale po kilku stronach mój zapał się skończył hehe

Dużo osób kupuje kremy i sera Avalon z witaminą C, może nie są stricte do cery dojrzałej, ale witaminka C wskazana jest w każdym wieku
jakbym miała stworzyć taką listę to bym musiała chyba bank obrabować zaraz sobie popatrzę co tam mają tej firmy
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 06:49   #1329
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość

A tak na poważnie, jak się sprawuje to cudo? Zrobione jest z cienkiego czy grubszego szkła (jak kubki)? No i czy jest różnica w zaparzaniu między nim a np. sitkiem do herbaty?
Szklanka jest z bardzo cienkiego szkła, ale dobrze zahartowanego. Bardzo fajnie wyglądają w niej ziółka i dobrze się odcedza.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 08:07   #1330
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

dziewczyny czy to serum moze używać osoba w wieku 25 lat? pytam konkretnie o skład kosmetyku, ja się kompletnie na tym nie znam, jestem ciekawa, czy młoda skóra ucierpi, bo kosmetyk jest przenzaczony dla cery dojrzałej
http://www.iherb.com/Now-Foods-Solut...-oz-30-ml/7429

skład: De-ionized water, aloe vera (aloe barbadensis) leaf gel*, vegetable glycerine, xanthan gum, soy lecithin, CoQ10 (co-enzyme Q10, natural all-trans form), wheat germ oil, GABA, avocado oil, benzyl alcohol, phenoxyethanol, sweet almond oil, sodium hyaluronate (hyaluronic acid), l-carnosine, cedar bark extract and green tea extract.
*Certified Organic
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 00:25   #1331
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
odżywkę :
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...oz-250-ml/6403

szampon:
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...oz-250-ml/6419

Jak się sprawdzi zamówię jeszcze:
http://www.iherb.com/Giovanni-Nutraf...oz-200-ml/6420
bo sporo osób na blogach poleca.


Co do konta, do tej pory zamawiałam na stary adres (małopolska) i od lat wszystkie paczki bez problemu dochodziły (z iherba i ebaya nie zginęła ani jedna). Dzwoniłam do rodziców - zamówienie sprzed miesiąca z iherba z czarnym mydłem, żelem aloesowym i kremem do rąk doszło

Schody zaczynają się teraz....
Dopiero tydzień temu uaktualniłam w banku dane osobowe i adres (więcej niż rok po ślubie ), tym samym założyłam nowe konto na iherbie (zmieniło się prawie wszystkie dane).
Iherb ma opcje rozpoznawania karty bankowej, bo chciałam zamówić z rabatem dla nowych ale system odrzucał za każdym razem, ale płatność przyjęto bez problemu (bez weryfikacji danych) i paczkę wysłano.

I jest problem - zamówiłam ponad miesiąc kilka rzeczy na ebayu na nowy adres - nic nie doszło tyle dobrze że ebay bez problemu zwraca kasę jeżeli płaci się palpayem.

Teraz boję się że ta paczka z iherba nie dojdzie do mnie i siedzę jak na szpilkach... Tym samym wyjdzie że w podkarpackim kradną przesyłki.
A w tej paczce mam :
Będę czekała na recenzje tej odżywki z Giovanni też ją planuję kupić, wiele razy miałam ją w koszyku, ale cóż... zbyt dużo waży, a chciałam przesyłkę zwykłym postem do 1,8kg
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 13:53   #1332
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to serum moze używać osoba w wieku 25 lat? pytam konkretnie o skład kosmetyku, ja się kompletnie na tym nie znam, jestem ciekawa, czy młoda skóra ucierpi, bo kosmetyk jest przenzaczony dla cery dojrzałej
http://www.iherb.com/Now-Foods-Solut...-oz-30-ml/7429

skład: De-ionized water, aloe vera (aloe barbadensis) leaf gel*, vegetable glycerine, xanthan gum, soy lecithin, CoQ10 (co-enzyme Q10, natural all-trans form), wheat germ oil, GABA, avocado oil, benzyl alcohol, phenoxyethanol, sweet almond oil, sodium hyaluronate (hyaluronic acid), l-carnosine, cedar bark extract and green tea extract.
*Certified Organic
nie powinna ucierpieć
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 15:01   #1333
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nie powinna ucierpieć
polecicie mi jakiś krem albo serum z iherb działające podobnie do kremu brzozowo-nagietkowego z sylveco? był to jedyny krem, który mnie nie zapychał i redukował zaczerwienienia, niestety nie jestem w stanie go zamówić tu gdzie jestem.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 19:19   #1334
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Chciałam powiedzieć, że dziś przyszło moje zamówienie wysłane 27.10 Przeszło jak zwykle przez UC Warszawa.
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 19:38   #1335
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, że dziś przyszło moje zamówienie wysłane 27.10 Przeszło jak zwykle przez UC Warszawa.
liczymy na relację zdjęciową w oczekiwaniu na moją paczkę z 01.11 chętnie zobaczę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 20:37   #1336
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, że dziś przyszło moje zamówienie wysłane 27.10 Przeszło jak zwykle przez UC Warszawa.

Fajnie. U mnie też przechodzą przez UC Warszawa, mimo że ja z małopolski a obecna paka ma przyjść na podkarpacie.

Przed chwilą listonosz przyniósł pakę (wysłana 30.10) Dotarła błyskawicznie.
Pierwsze foto dzisiejsza paczka, drugie - mini paczka z października.

Na razie używam i mogę polecić czarne mydełko - nie wysusza, jest bardzo kremowe, dokładnie oczyszcza bez uczucia ściągnięcia. Ładny zapach - jak dla mnie lekko pomarańczowy.

Co do szamponu i odżywki sprawdziłam tylko zapach - przyjemny, cytrusowy.

Paczka dobrze zabezpieczona - każdy produkt oblepiony taśmą i dodatkowo włożony do woreczka strunowego. Nic się nie wylało ani uszkodziło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00303.jpg (84,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00307.jpg (61,5 KB, 57 załadowań)
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2013-11-13 o 10:17
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:31   #1337
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Fajnie. U mnie też przechodzą przez UC Warszawa, mimo że ja z małopolski a obecna paka ma przyjść na podkarpacie.

Przed chwilą listonosz przyniósł pakę (wysłana 30.10) Dotarła błyskawicznie.
Pierwsze foto dzisiejsza paczka, drugie - mini paczka z października.

Na razie używam i mogę polecić czarne mydełko - nie wysusza, jest bardzo kremowe, dokładnie oczyszcza bez uczucia ściągnięcia. Ładny zapach - jak dla mnie lekko pomarańczowy.

Co do szamponu i odżywki sprawdziłam tylko zapach - przyjemny, cytrusowy.

Paczka dobrze zabezpieczona - każdy produkt oblepiony taśmą i dodatkowo włożony do woreczka strunowego. Nic się nie wylało ani uszkodziło.
widziałam też teraz dodają ten kremik do rąk za 2$, zastanawiałam się czy nie skusić się na kolejne zamówienie pędzelki też ładnie się prezentują . może by coś pod choinkę kupić sobie
czy iherb robi jakieś promocje, czy coś takiego z okazji świąt? jeśli tak to kiedy?
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:54   #1338
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
widziałam też teraz dodają ten kremik do rąk za 2$, zastanawiałam się czy nie skusić się na kolejne zamówienie pędzelki też ładnie się prezentują . może by coś pod choinkę kupić sobie
czy iherb robi jakieś promocje, czy coś takiego z okazji świąt? jeśli tak to kiedy?
Z tego co pamiętam w tamtym roku były jakieś promocje i zniżki , sporo zamówień przed świętami się sypnęło (istna lawina) , tylko jeden minus - paczki dochodziły nawet do 2mc od złożenia zamówienia. Część paczek też niestety zaginęła. Coś za coś...
ja tam wolę zamówić bez rabatów ale mam wtedy pewność że paczka dojdzie cała i szybko (standardowo ostatnio góra do 2 tyg.) .

W wakacje dostałam rabat - 10 $ zamówiłam pędzel rt do pudru i ulubione 2 pomadki ochronne - całość paczki kosztowała mnie wtedy 16 zł.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:58   #1339
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
czy iherb robi jakieś promocje, czy coś takiego z okazji świąt? jeśli tak to kiedy?
Ja bym obstawiała koniec listopada, w USA obchodzą wtedy święto dziękczynienia, a dzień później jest słynny Black Friday - dzień największych wyprzedaży w ciągu roku
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 21:58   #1340
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Jejku, dziewczyny, za cholerę nie mogę się zdecydować , który z tych kremów kupić, tak bardzo pragnę obu
Co byście wybrały? Chodzi mi głównie o działanie oczyszczające, pozbycie się zaskórników:

http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...oz-50-ml/29793

vs

http://www.iherb.com/Reviva-Labs-10-...5-oz-42-g/5033

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-11-14 o 21:59
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 23:37   #1341
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ja bym chyba obstawiała ten z kwasem glikolowym, chociaż za taką cenę wolałabym coś sama ukrecić
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 14:34   #1342
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

.

Edytowane przez metaxa357
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:28
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 15:45   #1343
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

metaxa, usuń z podpisu kod promocyjny z iHerb, zanim dostaniesz ostrzeżenie, obecnie jest to na wizażu zabronione jeśli nie masz wykupionej reklamy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:09   #1344
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Witajcie, czy ktoś może używał BB Physican's Formula?
http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-35-ml/47765
Albo podkładów prasowanych dostępnych na iherb jak Emani, Larenim, Mineral Fusion albo Earth Lab?

Jak można płacić w tym sklepie?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-17 o 11:04
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:01   #1345
gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Witam, od dawna Was podczytuję chciałabym się do Was dołączyć. W tamtym tygodniu zrobiłam pierwsze małe zakupy na iHerb.com. Oczywiście z moim szczęściem musiałam przejść weryfikację.Posiadam kartę debetową z możliwością płacenia karta online, drugi sposób z kodem nie wchodził w rachubę ale pobrali mi z konta małą opłatę. Musiałam do nich napisać bo na stronie nie chciało mi zweryfikować tej kwoty ale wszystko się udało i moja przesyłka jest już z pakowana . Teraz pozostaję tylko czekać aż dojdzie. Trochę się bałam bo to były moje pierwsze zakupy z zagranicy ale wszystko przebiegło pomyślnie.
gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:10   #1346
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez gwiazda;
Witam, od dawna Was podczytuję chciałabym się do Was dołączyć. W tamtym tygodniu zrobiłam pierwsze małe zakupy na iHerb.com. Oczywiście z moim szczęściem musiałam przejść weryfikację.Posiadam kartę debetową z możliwością płacenia karta online, drugi sposób z kodem nie wchodził w rachubę ale pobrali mi z konta małą opłatę. Musiałam do nich napisać bo na stronie nie chciało mi zweryfikować tej kwoty ale wszystko się udało i moja przesyłka jest już z pakowana . Teraz pozostaję tylko czekać aż dojdzie. Trochę się bałam bo to były moje pierwsze zakupy z zagranicy ale wszystko przebiegło pomyślnie.
Ostrzegam - zakupy na iHerb wciągają. bardzo. za bardzo
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:44   #1347
gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Już zostałam wciągnięta bo planuję następne
gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 12:22   #1348
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Planować można w zasadzie bez końca
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:17   #1349
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

jakiś krem pod oczy któś próbował z iherb?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:41   #1350
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

5.11. wysłali mi zamówienie i ciągle nie mam :< może jutro dojdzie, bo już się doczekać nie mogę na mój pędzelek
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.