Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-19, 10:26   #4051
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę

Na lunę jeszcze czekam, ten douglas
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:28   #4052
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę

Na lunę jeszcze czekam, ten douglas
Mowa o tym serum http://www.aptekagemini.pl/liq-cg-serum-night-30ml.html ?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:45   #4053
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To, równiez je posiadam . Super mają te sera. Ja jednak jestem fanką tego z wit. C i tej maski na noc z wit. E, tego serum z kwasem glikolowym używam raz na jakiś czas(1-2 razy w tyg. zależnie od potrzeb). Ostatnio pisałam z twórcą i pisał, że planują wprowadzić jeszcze jedno, ostatnie serum do gamy. Już nie mogę się doczekać .
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:46   #4054
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

czy jak kupiłam podkład w douglasie online i okazał się za jasny zdecydowanie - użyłam go raz, mogę jeszcze zwrócić go? Skoro go użyłam, aby sprawdzić na skórze kolor?

btw, gdzie jest ten outlet w GDAŃSKU - bo wybieram sie niedługo

Edytowane przez ni_cola
Czas edycji: 2016-05-19 o 10:50
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:47   #4055
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

W ramach rozrywki- dostałam z D. pędzelek do linera w pudle o wymiarach 38*25 cm Niby jestem przyzwyczajona do ich pakowania, ale mimo wszystko

ni_cola mozesz , sprawdz sobie formularz zwrotu , przewidują taką opcję
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-05-19 o 10:48
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:53   #4056
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość




zgadzam się w 100%, z tym, że u mnie kolejność była taka: kwasy i całkowite odstawienie kremów potem dopiero luna; więc sama luna nie uczyniła żadnych spektakularnych efektów
jakich kwasów używałaś ? i ile trzeba zabiegów, aby zobaczyć efekt? Ja mam wrażenie, że te zaskórniki nie wyjdą same od kwasu.. i tak będą w skórze.. tylko manualne, chociaz zle - chociaż je oczyszcza.
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:59   #4057
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

tak

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
To, równiez je posiadam . Super mają te sera. Ja jednak jestem fanką tego z wit. C i tej maski na noc z wit. E, tego serum z kwasem glikolowym używam raz na jakiś czas(1-2 razy w tyg. zależnie od potrzeb). Ostatnio pisałam z twórcą i pisał, że planują wprowadzić jeszcze jedno, ostatnie serum do gamy. Już nie mogę się doczekać .
ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi, Citisime 24 H. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2016-05-19 o 11:03
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 11:03   #4058
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
tak



ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.
Ja miałam wszystkie poza tym light, kupiłam rich i jestem strasznie zadowolona, ale najbardziej chyba z tego z wit. E, bo mam cerę odwodnioną i w końcu jakiś kosmetyk jest w stanie to ogarnąć .

Ja poszukuję teraz kremu pod oczy, ale juz sama nie wiem. Nie chcę wydać fortuny, ale potrzebuję czegoś porządnego. Polecacie cos?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:07   #4059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
jakich kwasów używałaś ? i ile trzeba zabiegów, aby zobaczyć efekt? Ja mam wrażenie, że te zaskórniki nie wyjdą same od kwasu.. i tak będą w skórze.. tylko manualne, chociaz zle - chociaż je oczyszcza.
u mnie znaczna poprawa nastąpiła po jednym sezonie domowej kuracji kremem Avene (nie ma go już w ofercie) tam były kwasy Aha i retinol.
Ale to trzeba samemu przetestować, co najlepiej służy skórze. I nie chodzi chyba o to, by zaskórniki wyszły tylko żeby proces regeneracji skóry przyspieszyć, żeby się złuszczała szybciej, niż się zanieczyszcza.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:11   #4060
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie poza tym light, kupiłam rich i jestem strasznie zadowolona, ale najbardziej chyba z tego z wit. E, bo mam cerę odwodnioną i w końcu jakiś kosmetyk jest w stanie to ogarnąć .

Ja poszukuję teraz kremu pod oczy, ale juz sama nie wiem. Nie chcę wydać fortuny, ale potrzebuję czegoś porządnego. Polecacie cos?
Moje ulubione kremy pod oczy to MArtina Gebhardt, krem z awokado (jeśli lubisz tłuścielce na podobieństwo słynnego kremu Kiehls, jest tańszy i lepszy), Norel z serii multiwitaminowej (nie taki tłusty, ale też bardzo dobry, na pewno do niego wrócę), z w miarę łatwo dostępnych (TK Maxx) jest tez krem z Organic Surge. Nie zostałam fanką kremow pod oczy Origins, kupiłam energetyzujący, dostałam tez parę próbek innych, miłości brak. Nie pokochałam tez bardzo lubianego w tym wątku Eternal Gold z Organique, jest ok, przyjemny, ale bez szału.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:14   #4061
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

a wiecie, że ja w ogóle nie używam osobnych kremów pod oczy?
ewentualnie czasem żelu przeciwobrzękowego zimnego z lodówy jako pierwszej warstwy pielęgnacji (pod olej na noc lub pod krem ochronny na dzień
a tak to lecę po całości
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 11:20   #4062
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie znaczna poprawa nastąpiła po jednym sezonie domowej kuracji kremem Avene (nie ma go już w ofercie) tam były kwasy Aha i retinol.
Ale to trzeba samemu przetestować, co najlepiej służy skórze. I nie chodzi chyba o to, by zaskórniki wyszły tylko żeby proces regeneracji skóry przyspieszyć, żeby się złuszczała szybciej, niż się zanieczyszcza.
tak.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:25   #4063
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Moje ulubione kremy pod oczy to MArtina Gebhardt, krem z awokado (jeśli lubisz tłuścielce na podobieństwo słynnego kremu Kiehls, jest tańszy i lepszy), Norel z serii multiwitaminowej (nie taki tłusty, ale też bardzo dobry, na pewno do niego wrócę), z w miarę łatwo dostępnych (TK Maxx) jest tez krem z Organic Surge. Nie zostałam fanką kremow pod oczy Origins, kupiłam energetyzujący, dostałam tez parę próbek innych, miłości brak. Nie pokochałam tez bardzo lubianego w tym wątku Eternal Gold z Organique, jest ok, przyjemny, ale bez szału.
Mam ten pierwszy . Też sobie bardzo chwalę, ale wolę go używać na noc. Myślałam tez o tym z Norel, dzięki za rekomendacje
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:45   #4064
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
W ramach rozrywki- dostałam z D. pędzelek do linera w pudle o wymiarach 38*25 cm Niby jestem przyzwyczajona do ich pakowania, ale mimo wszystko

ni_cola mozesz , sprawdz sobie formularz zwrotu , przewidują taką opcję
Ja dostałam moje z Sephory. Zupełnie inne rzeczy niż zamawiałam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:45   #4065
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Co do kremów pod oczy to muszę przyznać, że po dłuższym stosowaniu rozczarował mnie Eternal Gold z Organique. Może jakoś wybitnie zły nie jest, ale na mojej skórze nie robi nic .
Na razie jedynie Strivectin w miarę zaspokoił moje oczekiwania, ale już dawno go nie stosowałam i nie wiem, czy jak ewentualnie do niego wrócę (po wykończeniu aktualnych zapasów, głównie gratisowych miniatur EL ), to będę jeszcze z niego zadowolona .
No i EL Revitalizing Supreme okazał się też niezły.
Kiehl's z Avocado dość fajny, ale na dzień, pod makijaż, dla mnie za treściwy jednak.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:50   #4066
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a wiecie, że ja w ogóle nie używam osobnych kremów pod oczy?
ewentualnie czasem żelu przeciwobrzękowego zimnego z lodówy jako pierwszej warstwy pielęgnacji (pod olej na noc lub pod krem ochronny na dzień
a tak to lecę po całości

Widocznie nie masz problemów z tą okolicą zazdroszczę
Co to za żel?


Ja dostałam od dermatolog Locacid, ze wskazaniem rozpoczęcia kuracji we wrześniu. Receptę wykupiłam, grzecznie czeka do jesieni.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:52   #4067
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do kremów pod oczy to muszę przyznać, że po dłuższym stosowaniu rozczarował mnie Eternal Gold z Organique. Może jakoś wybitnie zły nie jest, ale na mojej skórze nie robi nic .
Na razie jedynie Strivectin w miarę zaspokoił moje oczekiwania, ale już dawno go nie stosowałam i nie wiem, czy jak ewentualnie do niego wrócę (po wykończeniu aktualnych zapasów, głównie gratisowych miniatur EL ), to będę jeszcze z niego zadowolona .
No i EL Revitalizing Supreme okazał się też niezły.
Kiehl's z Avocado dość fajny, ale na dzień, pod makijaż, dla mnie za treściwy jednak.
No właśnie, wszystko niby fajnie fajnie, ale nie urywa . U mnie to samo. Aaaa olewam to, będę dalej ładować te sera LIQ pod oczy i te kremy, które jeszcze mam, bo i tak to przynosi najbardziej zadowalający efekt.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 11:56   #4068
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widocznie nie masz problemów z tą okolicą zazdroszczę
Co to za żel?
różne żele, byle z efektem przeciwobrzękowym, np. z kofeiną (teraz mam końcówkę Andalou z Iherba i phenome cooling w zapasie)
Mam sporo zmarszczek mimicznych w okolicy oczu (przypominam, że mam 47 lat ale na innych częściach twarzy nie jest lepiej więc wszędzie ładuję te same p/zmarszczkowe i ujędrniające substancje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 12:04   #4069
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
różne żele, byle z efektem przeciwobrzękowym, np. z kofeiną (teraz mam końcówkę Andalou z Iherba i phenome cooling w zapasie)
Mam sporo zmarszczek mimicznych w okolicy oczu (przypominam, że mam 47 lat ale na innych częściach twarzy nie jest lepiej więc wszędzie ładuję te same p/zmarszczkowe i ujędrniające substancje

Ja mam sińce. Żeby je zakryć musze położyć dobry, odżywczy krem, na którym nie zważy się korektor.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 12:04   #4070
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny używające serum LIQ - jak go używacie - w sensie samo, pod/na krem? Jak często? Jeżeli z kremem to z jakim?
Ja się tak napaliłam na to serum z wit. C (to mocniejsze) i po kilku tygodniach miałam przesusz na twarzy: (
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 12:13   #4071
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające serum LIQ - jak go używacie - w sensie samo, pod/na krem? Jak często? Jeżeli z kremem to z jakim?
Ja się tak napaliłam na to serum z wit. C (to mocniejsze) i po kilku tygodniach miałam przesusz na twarzy: (
Ja mam cerę odwodnioną więc użycie samego serum(pomimo tego, że to wersja rich) byłoby masakrą . Od razu czuję, że moja twarz jest spięta. Na serum nakładam krem lub kremy nawilżające, w zależności od potrzeb mojej skóry danego dnia. Obecnie używam kremów z Maca, tego studio moisture oraz oil control lotion(na strefę T), ale czasami dołożę też krem od Martiny Gebhardt, na to ląduje krem z filtrem i jest spoko.

aha- serum z wit C używam codziennie . Serum z wit. E ląduje na twarzy wieczorem wraz z okolicą pod oczami + na to krem pod oczy, czasami coś jeszcze nałożę, ale najczęściej na tym się kończy pielęgnacja wieczorna.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-05-19 o 12:31
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:05   #4072
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
czy jak kupiłam podkład w douglasie online i okazał się za jasny zdecydowanie - użyłam go raz, mogę jeszcze zwrócić go? Skoro go użyłam, aby sprawdzić na skórze kolor?

btw, gdzie jest ten outlet w GDAŃSKU - bo wybieram sie niedługo
Nieważne w jakim celu, ale użyłaś - nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:11   #4073
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nieważne w jakim celu, ale użyłaś - nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków.
ja doczytałam na stronie, że można... jak wcześniej wizanka pisała.. to już sama nie wiem

PKT 4 regulamin ze strony D:
Cytat:
. W razie skutecznego wykonania prawa odstąpienia umowę uważa się za niezawartą, a Kupujący jest wolny od wszelkich zobowiązań. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zakupionego towaru będące wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
Tylko raz, kiedyś miałam taką sytuację w Sephorze, ze kupiłam tusz pewnej marki selektywnej, który miał trochę jakby rozdwojoną szczoteczkę i ogólnie był do d.. i przyniosłam go i Pani sephoranka oddała mi pieniądze od ręki.

Edytowane przez ni_cola
Czas edycji: 2016-05-19 o 13:15
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:15   #4074
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nieważne w jakim celu, ale użyłaś - nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków.
Przyjmują.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:16   #4075
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie w końcu podkład Kat von D
daj znać jak się sprawuje
bo ja po obejrzeniu filmików na You Tube jaka to szpachla dałam sobie spokój...

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

choc to nie jest do konca tak, ze nic nie kupuje ograniczam w zasadzie kolorowke, bo mam tego tyle, ze spokojnie moge jechac na zapasach obecnie moje oszczędzanie wiąże się z tym, że mega sporo kasy pakuję w tym roku w różne kursy i szkolenia, a robię to w jedyny działający na mnie sposób - zaraz po wypłacie większość kasy przelewam sobie na różne konta oszczędnościowe i udaję, że jej nie ma i nie było bardzo pomaga tez to, ze obecnie w sieciowkach nie ma NIC co by mi sie podobalo [choc z 2 strony przez to kupuje mniej ale drozsze, mam np rzymskie wakacje z riska w 2 kolorach, bo uznalam, ze to sukienka idealna dla mnie ] kocham ogolnie ostatnio polskie ciuchy i dodatki, obecnie jestem zakochana w worku zofii chylak wiec po prostu kupuje, ale bardziej przemyslane mam te zakupy




douglas tak robi, jeśli np w zamowieniu wybralyscie pakowanie na prezent wtedy wysyla paczke bez paragonu, a paragon osobno [na wypadek jakbyscie zamawialy prezent bezposrednio do osoby obdarowywanej]
[ja zawsze zaznaczam pakowanie na prezent wtedy sie czuje jakbym dostala prezent od siebie samej, a nie wydala kupe kasy ]
idę obejrzeć te sukienki ale kurcze drogie...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Tez mam sporo obarczone lubię Riska, ajakość świetna, tylko rozmiarówka bardzo duża
a jak wypada w porównaniu do bynamesakke? znasz może?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę

Na lunę jeszcze czekam, ten douglas
zapisałam to serum uwielbiam Was
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:16   #4076
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające serum LIQ - jak go używacie - w sensie samo, pod/na krem? Jak często? Jeżeli z kremem to z jakim?
Ja się tak napaliłam na to serum z wit. C (to mocniejsze) i po kilku tygodniach miałam przesusz na twarzy: (
serum z wit. C używałam średnio 2-3 razy w tygodniu, inaczej tez miałam przesusz.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:26   #4077
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam sińce. Żeby je zakryć musze położyć dobry, odżywczy krem, na którym nie zważy się korektor.
ano rozumiem
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
serum z wit. C używałam średnio 2-3 razy w tygodniu, inaczej tez miałam przesusz.
jeśli chodzi o witC to ona się kumuluje więc w ogóle nie zaleca się używania jej non-stop tylko z przerwami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:27   #4078
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę odwodnioną więc użycie samego serum(pomimo tego, że to wersja rich) byłoby masakrą . Od razu czuję, że moja twarz jest spięta. Na serum nakładam krem lub kremy nawilżające, w zależności od potrzeb mojej skóry danego dnia. Obecnie używam kremów z Maca, tego studio moisture oraz oil control lotion(na strefę T), ale czasami dołożę też krem od Martiny Gebhardt, na to ląduje krem z filtrem i jest spoko.

aha- serum z wit C używam codziennie . Serum z wit. E ląduje na twarzy wieczorem wraz z okolicą pod oczami + na to krem pod oczy, czasami coś jeszcze nałożę, ale najczęściej na tym się kończy pielęgnacja wieczorna.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
serum z wit. C używałam średnio 2-3 razy w tygodniu, inaczej tez miałam przesusz.
Dzięki dziewczyny
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:28   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
daj znać jak się sprawuje
bo ja po obejrzeniu filmików na You Tube jaka to szpachla dałam sobie spokój...
Sprawował sie super, mega trwały,super krycie, nei tepy mat. Dlatego kupiłam, jak sie pokazał kolor. Tylko wziełam bardziej zólty niz testowałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:31   #4080
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Przyjmują.
Od lutego nie przyjmują

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
ja doczytałam na stronie, że można... jak wcześniej wizanka pisała.. to już sama nie wiem

PKT 4 regulamin ze strony D:

Tylko raz, kiedyś miałam taką sytuację w Sephorze, ze kupiłam tusz pewnej marki selektywnej, który miał trochę jakby rozdwojoną szczoteczkę i ogólnie był do d.. i przyniosłam go i Pani sephoranka oddała mi pieniądze od ręki.
No, to próbuj. Never chciała zwrócić, to powiedzieli jej, że już nie przyjmują zwrotów otwartych kosmetyków, ale mogą odesłać do producenta, żeby stwierdził, że produkt jest wadliwy.... Raczej na 99% nie przyjmą, bo co to za wada by tu była?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.