Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 17:49   #1
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598

Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne


Witam

Mam pytania jak w temacie watku: co lepiej zrobic zeby pozbyc sie pierwszych zmarszczek mimicznych i uchronic przed pojawieniem sie nastepnych?
Mam dosc bogata mimike twarzy wiec zastanawiam sie nad botox'em ale z drugiej strony czy wygladzi on te zmarszczki zaraz pod okiem???
Wlasnie tam mam ich najwiecej i chce zeby zniknely!!!
Chce tez zapobiegac powstawaniu nowych zmarszczek, powzielam juz pewne kroki i staram sie hamowac i powstrzymywac mimike twarzy - mozna sie przeciez ladnie usmiechac bez marszczenia calej twarzy!!!

Prosze o profesjonalna porade: ktory zabieg na te zmarszczki pod oczami?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:10   #2
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne

A więc tak wszystko zależy od lekarza, ja byłam w sumie u trzech i dopiero trzeci zrobił mi to co chciałam, czyli podał pod oczy botox i kwas hialuronowy (większość lekarzy boi się w to miejsce robić botox czy kwas i wmawiają że pod oczami tylko mezoterapia igłowa, bzdura sama się o tym przekonałam).

Ja mam botox na całe czoło i lwią zmarszczkę ponieważ zmarszczki mimiczne są a wolę zapobiegać, po za tym botox mam też na kurze łapki i jak już wspomniałam od miesiąca mam też podany pod oczy. Jednak sam botox tych zmarszczek nie wygładzi, powoduje że skóra się tak nie marszczy, ale dopiero kwas je wypełni i nawilży skórę w tym miejscu.

Wiele lekarzy twierdzi, że kwasu w to miejsce się nie podaje bo spowoduje to worki, ja od środy mam podany kwas i nie ma skutków ubocznych, worki się nie robią, za to pozbyłam się cieni pod oczami a skóra jest gładka i się nie marszczy.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:51   #3
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne

Wiesz, to nie o to chodzi, że zawsze występują efekty uboczne, tylko że znacząco rośnie ich ryzyko. Dlatego większość lekarzy tego się nie podejmuje - szczególnie, że oficjalne rekomendacje leków nie obejmują takich zabiegów.

Osobiście na początek zrobiłabym mezoterapie - nawet jak nie zlikwiduje zmarszczek, to odżywi skórę i poprawi jej wygląd.
Botox można spróbować, jak mezoterapia nie da większych efektów.
Więcej o mezoterapii tutaj.
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:37   #4
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne

Zmarszczki w okolicach dolnej powieki są naprawdę wyzwaniem. Tej tematyce poświęca się wiele wykładów podczas kongresów i organizuje wielogodzinne szkolenia. Skóra w tym miejscu zagina się głównie z powodu unoszenia się policzka, a nie napięcia mięśnia okrężnego oka (w przypadku tzw. kurzych łapek bocznie od oka jest odwrotnie). Dlatego zrelaksowanie tej okolicy może być mało skuteczne - policzek unosząc się i tak skórę zagnie. Podanie w tym miejscu botoksu bywa skuteczne u osób młodych, gdy skóra nie jest jeszcze nazbyt zwiotczała. W przypadku, gdy pod okiem tworzy się zagłębienie, można często skutecznie je wypełnić, co powoduje napięcie skóry w tym miejscu. Każdy przypadek rozpatruje się bardzo indywidualnie.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:30   #5
Estemaniac
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne

Powiem z własnego doświadczenia:
Mam 30stke na karku, trochę zmarszczek i (jak dotąd) awersję do wszelkich inwazyjnych zabiegów... Zmieniłam zdanie, kiedy zobaczyłam buzię mojej kuzynki z USA - nadal jak 20stka, prawie zero zmarszczek, jędrna i promienna cera... Ale to jest fanka botoxu i medycyny estetycznej. No i doszłam do wniosku, że czas zadbać o siebie i zmienić nastawienie... Zapisałam się na konsultacje w Medycynie Urody.
Koleżanka mi poleciła to miejsce. Czy ktoś może słyszał jakieś opinie o nich?
Bardzo proszę o odpowiedzi :
Estemaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:48   #6
Naturalna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Botox czy mezoterapia na pierwsze zmarszczki mimiczne

Robilam sobie u nich serie mezoterapii i polecam tak zabieg jaki miejsce samo...
Bardzo ladne wnetrza maja... i lekarzy tez milych i doswiadczonych. Cenowo tez nienajgorzej....
Niestety wyprowadzilam sie do Poznania i teraz nie bardzo wiem gdzie chodzic
Moze ktos z nas dobra klinike w Poznaniu?
Naturalna123 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.