W poszukiwaniu imienia własnej kobiecości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta

Notka

Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta Wizażanki testujące produkt Shiseido Ultimune opisują co oznacza dla nich bycie świadomą kobietą. Poznaj ich opinię i przyłącz się do dyskusji!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 11:40   #1
angelika199074
Przyczajenie
 
Avatar angelika199074
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z Krakowa :)
Wiadomości: 3

W poszukiwaniu imienia własnej kobiecości


Drogie Wizażanki,

jeśli trafiłyście na moje forum, to oznacza, że mamy ze sobą wiele wspólnego.


Jesteśmy kobietami, jakże różnymi osobowościami.

Dla każdej z nas pojęcie świadomości własnego piękna może znaczyć zupełnie coś odmiennego.

Dla jednej będą to ulubione kosmetyki, perfum bądź ubrania, za sprawą których czuje się atrakcyjną oraz świadomą swojego piękna kobietą.

Dla drugiej z kolei mogą być to ukochane pasje, dzięki którym rozwija ona swoje skrzydła i unosi się ponad granicę wszelkich barier piękna.

Dla innej są to wartości rodzinne, drewniana chatka na skraju lasu, otulona aromatem tańczącej topoli oraz wtórującej jej dębom. Mąż, dzieci, najbliżsi.

A czym dla mnie jest świadome piękno? O tym już wkrótce.


Serdecznie zapraszam do wszelkiej aktywności oraz konwersacji


---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

W ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam możliwość przetestować innowacyjny produkt, o wdzięcznej nazwie Shiseido Ultimune. Wraz z szalenie biegnącą machiną czasu na mojej twarzy pojawiają się nowe oznaki starzenia. Codziennie wieczorem widziałam szarą i przemęczoną cerę, która niewiele w swym wyglądzie przypominała okres czasów świetności. Do tego dochodzą widoczne zmarszczki mimiczne, których najwięcej pojawia się w kącikach oczu oraz ust. Poranne sińce pod oczami i ciągła walka z korektorem, by zakryć wszelkie niedoskonałości. Tak było dotychczas, czy po zastosowaniu Shiseido Ultimune zmieniło się coś w owej materii? Nie jest to post sponsorowany, ale moja obiektywna opinia, choć pojęcie obiektywności w myśl badacza wcale nie istnieje. Po regularnym zastosowaniu testowanego produktu widoczne są zadowalające efekty. Moja cera nabrała promienności i zdrowego kolorytu, a zmarszczki zostały wygładzone i są mniej zauważalne. Sińce, moja największa zmora, zniknęła spod oczu skutecznie i chyba znalazła innego stwora. W moim odczuciu Shiseido Ultimune to taka magiczna kapsułka, która zatrzymuje naszą młodość w swoim sezamie na długie lata. Jednocześnie pozwala cieszyć się nieskazitelnie pięknym, młodzieńczym wyglądem. Czy u Was test również zakończył się pomyślnie?
angelika199074 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 11:40:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.