40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 20:48   #3811
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Zużyłam 90% i mogę polecić z czystym sumieniem
Sprawdził się super. Pełno baby hair, włosy jakby uniesione u nasady, szybciej rosną. Robi robotę
a gdzie można w sklepie stacjonarnym zakupić ten specyfik ?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:59   #3812
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość

Samochodem i promem, kierunek Korsyka
Wsio na własną rękę załatwiane, nie przez żadne biuro, ani nic.
ekstra kierunek!
Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
ja dziś mierzyłam spodenki krótkie i w mi przybyło nogi chcę wyszczuplić, bo jednak cisnęły mnie
Ogólnie biorę się za siebie teraz już, bez ściem
no ja właśnie albo chuda i płaskodupie albo większ tyłek ale też odrobinę większy brzuch (choć bez tragedii)


Jejciu Natalkę tak męczy, że zamiast o 18 jak zawsze poszła spać i 21 w międzyczasie rozpłakała mi się bo nie mogła zasnąć i tak ją wyszarpało, że biedna zwymiotowała a teraz ledwo śpi, cały nos zawalony ech ciężka noc się zapowiada
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 21:57   #3813
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
My przyjechaliśmy normalnie, a kot sam w domu spasł się na maxa
No co miał robić, święta były to jadł i odpoczywał

Cytat:
Napisane przez madmax333 Pokaż wiadomość
Ta czarna kiecko-sukienka to spódnica no name z targowiska a na górze body z New Yorkera.
Aaa fajnie to wygląda

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ja to spuchłam nie tyle od ilości co od jakości jedzenia wystarczy, że zjem sałatkę warzywną i już kilka dni cierpię

ja byłam u pediatry. Dobrze czułam zum się zaczyna i gardło czerwone w bonusie
Ja robię bez groszku i kukurydzy, bo też mnie wydyma

Biedna, zdrówka u nas z kolei kaszel, gorączka była, obecnie to taki stan podgorączkowy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Melduje godzinkę ćwiczeń w tym siłowe


Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Jejciu Natalkę tak męczy, że zamiast o 18 jak zawsze poszła spać i 21 w międzyczasie rozpłakała mi się bo nie mogła zasnąć i tak ją wyszarpało, że biedna zwymiotowała a teraz ledwo śpi, cały nos zawalony ech ciężka noc się zapowiada
Moja poszła spać pół godziny temu, a po 5 min już się obudziła kaszel Ją wybudza i się dusi też cudowna noc się zapowiada... w dzień okej, ale w nocy chyba Jej spływa...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 06:01   #3814
madmax333
Rozeznanie
 
Avatar madmax333
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 802
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

Jejciu Natalkę tak męczy, że zamiast o 18 jak zawsze poszła spać i 21 w międzyczasie rozpłakała mi się bo nie mogła zasnąć i tak ją wyszarpało, że biedna zwymiotowała a teraz ledwo śpi, cały nos zawalony ech ciężka noc się zapowiada
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

u nas z kolei kaszel, gorączka była, obecnie to taki stan podgorączkowy

Moja poszła spać pół godziny temu, a po 5 min już się obudziła kaszel Ją wybudza i się dusi też cudowna noc się zapowiada... w dzień okej, ale w nocy chyba Jej spływa...
Dużo zdrówka dla obydwu dziewczynek . Oby szybko im przeszło.


Ja chyba przed @ jestem, bo wczoraj jak wróciliśmy z pracy to sie położyłam i usnęłam - spałam już do rana z przerwą na kąpiel. I do słodkiego przeokropnie mnie ciągnie. Wczoraj więc nie poćwiczyłam, ale u Charlean i tak wczoraj był rest day, więc wyszło ok.

---------- Dopisano o 05:01 ---------- Poprzedni post napisano o 04:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

Jutro promocja w rossmanie , polujecie na cos ?
Ja na duzo rzeczy, bo jadę na oparach a czekałam właśnie na tą promocję - tusz do rzęs - mój ulubiony to ten podwójny z Loreala, puder w kamieniu - max factor, jakiś podkład - ale nigdy nie używałam także będę w coś celować nie wiem w co, paletka cieni z meybeline i co jeszcze to sie okaże.
A jak sie pobierze aplikację na kom to rabat jest 55% - także warto.

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Wszystko mi się kończy muszę kupić jakiś podkład, puder, tusz do rzęs, do tego chce wziąć paletkę cieni, bo nie mam w ogóle cieni a czasem fajnie się umalować mocnej a no i liner czarny bo ostatni mi wysechł tylko nie wiem jak to teraz wygląda, kiedy na co jest promocja...
Ale w tym roku zamówię przez internet i odbiorę w sklepie nie mam ochoty na przepychanki, po za tym tak będę miała pewność ze nie biorę otwartego o zaschniętego tuszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam że przez internet można

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość


Melduje godzinkę ćwiczeń w tym siłowe
Możliwe, że mi się trochę przytyło choć w spodnie 34 dalej wchodzę. Pupa większa ale brzuch też odrobinkę większy. Teraz się zastanawiam co lepsze
jak dalej w jeansy wchodzisz to raczej jest ok., a ty i tak chudzinka jesteś

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj jakieś serum na cellulit, stwierdziłam że może jak się zacznę ruszać i do tego smarować to jakoś będę wyglądać zrobiłam pod prysznicem masaż rekawicą, posmarowałam się i jestem zaskoczona nie wiem dlaczego, ale byłam pewna że to serum będzie rozgrzewać a ono chłodzi i to strasznie zamarzają mi uda i tyłek, posmarowałam jeszcze brzuch, ale tu tylko lekki chłodek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podasz jakie? Też się nad czymś zastanawiam, ale nad czym w miarę w rozsądnej cenie
madmax333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:50   #3815
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Melduję że poświateczna nadwyżka zniknęła

Dzień dobry
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:52   #3816
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Hej
Zakupy w rossie zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:02   #3817
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Dzień dobry

Melduję wczorajsze cardio 45min na rozruszanie, ale ćwiczyło mi się źle, bo przy skakaniu cała skóra na nogach mnie bolała. Nadal mam bardzo dużo wody nagromadzonej
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 08:12   #3818
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Hej
Zakupy w rossie zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś stacjonarnie czy online?
Co pokupowałaś??

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Melduję wczorajsze cardio 45min na rozruszanie, ale ćwiczyło mi się źle, bo przy skakaniu cała skóra na nogach mnie bolała. Nadal mam bardzo dużo wody nagromadzonej
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:17   #3819
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

polecisz jakiś podkład?
Przez lata używałam revlona, chodziłam z taką maską na twarzy, że dziwne, że ludzie nie uciekali na mój widok. Potem przeniosłam się na Healty mix od burżua, był fajny, choć moja tłusta skóra szybko się świeciła. Ten osławiony catrice pięknie wygląda na skórze, ale skubany ciemnieje tak, że musiałabym się smarować nieźle samoopalaczem, żeby używać najjaśniejszego odcienia. Teraz używam minerałów od Annabelle Minerals i jest idealnie. Mają mój odcień, pięknie kryją, nawet dają radę z moim trądzikiem różowatym, trochę muszę przypudrować nos w trakcie dnia, ale wybaczam. Sprawdzałam też Neuty, ale nie był taki dobry. Zawsze możesz zamówić próbki, nie są drogie, a starczają na bardzo długo


U mnie bez aktywności wczoraj, pokonał mnie @ i sprzątanie balkonu. Choć właściwie mogę zaliczyć na upartego 3 rundy na trzecie piętro i z powrotem
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:31   #3820
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość

a mnie znowu coś wzięło w sumie to przed świętami jak mnie chwyciło to nie do końca przeszło i teraz od nowa gardło, katar, zatoki
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Póki co z widocznych objawów to tylko katar ale pediatra u nas nie szczepi przy katarze gdyby się miał przerzucić dalej. No i nad zumem myślę. Obudziła się o 11 w nocy z okropnym płaczem, strasznie swędziały ją miejsca intymne no i tak się zastanawiam czy to nie zaczątek zapalenia pęcherza. Teraz przy zmianie też mówi, że ją tam swędzi a ona ma ostatnio fazę na latanie w samym pampersie ;/ co ubiorę to ściągnie i lata na bosaka a płytki chłodne

Moja już 8miesięcy nie śpi w dzień

TZ chyba jedzie znów na wyjazd integracyjny do W-wy więc powiedziałam, że w takim razie ja skorzystam i pójdę na spotkanie klasowe bo mamy 10 lecie matury aż jestem ciekawa jak to młoda zniesie bo ona u TZ'a nie zaśnie
Biedna Mała Zdrówka dla Niej
Super, że macie takie 10-lecie po maturze! U nas nikt nie zrobił i żałuję, bo fajnie by było się spotkać po latach
Cytat:
Napisane przez madmax333 Pokaż wiadomość
Ja to w sumie wolałam jak mi dzieci w dzień nie spały bo wcześniej wieczorem padały i miałam trochę czasu dla siebie
Masz dużo racji, bo faktycznie, przychodzi 19:00 i dziecka nie ma
Wcześniej mi zasypiała koło 21:00, a ostatnio nawet i później, a tak wieczór znacznie się wydłużył Poza tym mogę dużo planować wyjazdów w ciągu dnia, bez powrotu na pauzę na drzemkę do domu
Mimo wszystko jednak mi trochę szkoda, że się skończyły
Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Mój 3,5 latek jeszcze ma drzemki i chyba długo będzie miał. Wczoraj dziadki zapomniały go położyć to poszedł sam. Jak nie ma drzemki to ok 17 robi się nie do wytrzymania, a na drzemkę za późno, na sen nocny za wcześnie. Za to rano wcześnie wstaje bo 6.30-7. Kiedyś to spał godzinę dłużej

Matko, to ja mam jakieś dzieci śpioch. Mała po Przedszkolu to jeszcze dobrze głowy nie położy a już śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też na to właśnie liczę, że jak od września Mała pójdzie do przedszkola, to wróci jeszcze do drzemania, bo będzie wykończona od absorbujących zajęć
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Tyle, że moja dużo śpi tylko nie w dzień. Chodzi spać o 18 wstaje najwcześniej o 7. Dziś wstałyśmy jakoś o 8:20
Tzn pomijam, że ja pól z tego nie spałam bo przecież jak ją swędziało/bolało to musiała się przytulać cały czas
To super masz Moja jak teraz nie zasypia w dzień, to w nocy spi gdzieś od 19:00 do 6:30-6:45
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:40   #3821
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość

Stwierdzilismy, że rezygnujemy z tego pokoju w Kołobrzegu i wzielismy pokoj w Sianożętach (kilkanaście km za Kołobrzegiem) na 3 noce. Pojedziemy sobie już w piątek, plażing, smażing a w niedziele pojdziemy na sunrise i wrócimy autem. Tż stwierdzil ze pić nie będzie, zresztą ja też jakos parcia na alko nie mam wiec mam nadzieje ze bedzie okej
Moim zdaniem dobra decyzja skoro będziecie mieć samochód, to pewnie, że tak lepiej a w Sianożętach byłam kiedyś na koloniach jak byłam mała
Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

Coś się do czuje dzisiaj
dzisiaj lepiej?
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Widzę, i czytam że popuchłyście po świętach...
U mnie, musze przyznać że całkiem okej Jadłam w sumie wszystko, ale w nie dużych ilościach.
Obiadki mama i teściowa zrobiły wypasne,
ale dałam radę tylko rosół i pół porcji drugiego
Alko się polało- jak to zwykle bywa i piwko i winko i kolorowe nalewki, tak że kcal tu zdecydowanie mi się podobiła haha
Dziś na wadze wzrost o 1kg plus 1cm w talii,
w pępku stoi, także na szczęście dużej krzywdy sobie
nie wyrządziłam

Dzisiaj mam w planach głodóweczkę,
tj dzień przed świętami, z czerwoną herbatą w tle-
mam nadzieję że jelitka się oczyszczą i ew nadmiar wody zejdzie


Ja wzięłam buty do biegania do PL, ale nie było czasu... TŻ się wybrał, ale ja w tym czasie u swoich rodziców byłam, także A miałam ciche plany żeby coś zameldować poświątecznie, cóz, nie wyszło

Drogę powrotną mieliśmy z przebojami... Policja nas zatrzymała, sprawdzała dokumenty i samochód, bo..... jechaliśmy bez świateł a już ciemno było
TŻ zawsze ma automat właczony, a samochód w serwisie był i musieli coś przestawić, a On nie sprawdził tego
Mało tego świeciły się diody w przednim zderzaku i był taki ruch, że nie było wgl widać że światła nie świecą tj powinny
Nie miły policjant najpierw z takim ryjem wyjechał na nas, że myślałam ze TŻ zaraz się z Nim pokłóci, ale po sprawdzeniu dokumentów itd Zdecydowanie zmienił już ton, wytłumaczył jak się światła włącza Pożyczył szerokiej drogi i powiedział że teraz jest pierwsze upomnienie, następnym razem juz mandat- tak że chociaż tyle spoko
Za to pod koniec drogi fotoradar nam zrobił pamiątkowe zdjecie z wakacji Chociaż TŻ tylko o 12km/h przekroczył prędkość Ciekawe czy mandacik przyjdzie...


Monte, Wszystko pasuje w tym Twoim stroju Ślicznie wyglądasz
Jak Ci zazdroszczę, że tak ładnie się trzymałaś w święta ja popłynęłam po całości chyba muszę też sobie dzisiaj zrobić taki dzień głodówki na ogarnięcie się- mówisz, że sama woda i nic więcej przez cały dzień? Nie wiem, czy dam radę
To mieliście podróż wesołą TŻ w moim samochodzie ustawił jakoś, że czy mam włączone włącznikiem światła, czy nie to i tak świecą, bo wie że też często zapominam to o tym pisałaś, że Wam zmienili ustawienie? Fakt, jest to mega wygodne
Dziękuję
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 08:47   #3822
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobra decyzja skoro będziecie mieć samochód, to pewnie, że tak lepiej a w Sianożętach byłam kiedyś na koloniach jak byłam mała
Ja w Sianożętach spędziłam najpiękniejsze wakacje, swojego życia, co prawda na pracy, ale i tak. Wspaniałe wspomnienia
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:51   #3823
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Świetnie wyglądałaś faceci się nie znają
Ławeczka też super

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ćwiczycie w czasie @? Kilka dni przerwy niespecjalnie mi się uśmiecha, ale brzuch boli cholernie i inne niewygody też robią swoje
Zależy jak z samopoczuciem, czasem da się normalnie ćwiczyć, a czasem kocyk i książka
Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
melduję siłówkę

a teraz zioła na gardło, oby pomogły

Kuruj się tam
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
to super ja nigdy z nikim z blabla nie jechałam jeszcze
Moja siostra często korzysta i zawsze była bardzo zadowolona, ale teraz przed świętami trafiła na gościa, który na autostradzie zasuwał 200km/h i się porządnie wystraszyła
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Śmiej się śmiej Nasz kocur został sam...
Źle sobie pierwotnie dni policzyliśmy i z 4 planowych, zrobiło się.... prawie 6 A nie było jak Go wziąć, z powodu braku miejsca.
Ja już byłam chora... Żarcia mu daliśmy: 4 paszteciki, miska mokrej karmy, dwie miski suchej, woda w 4, dwie kuwety itd
Całe święta myślałam i martwiłam się jak sobie radzi (że z głodu nie padnie to się domyślałam, ale brak towarzystwa itd ).
Jak przyjechaliśmy to z przerażeniem w oczach leciałam, czy nie unosi się smród padliny z mieszkania Otwieramy drzwi, a tu wychodzi.... Upasiony jak mały miś
Żarcia połowę suchego zostało i 1 pasztecik, ale tak sobie dozował, że brzuch ma jak piłka, aż mu się łebek "zmniejszył"
On kiedyś był grubszy, później chorował i schudł i mu taka skóra trochę wisząca została na brzuchu.... no to już nie jest wisząca, już wypełnił ją... Masakra po prostu, tego to się nie spodziewałam
My przyjechaliśmy normalnie, a kot sam w domu spasł się na maxa
Podejrzewam że musiał przespać cały czas i tylko do michy się ruszać, bo to nie możliwe po prostu
Zadbał sam o siebie
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:58   #3824
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
TŻ się smieje, że jak pojedziemy na Chorwację i znów sam zostanie na ten czas, to będzie wyglądał tak:



Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ech
ja byłam u pediatry. Dobrze czułam zum się zaczyna i gardło czerwone w bonusie
antybiotyk dostała?
Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Kurde używałam miksera i nagle bach - wyłączył się. Myślę spoko, może mi korki wywaliło - i rzeczywiście jeden był wyłączony. Włączyłam go z powrotem i nadal prądu brak nie wiem czy tylko u mnie w mieszkaniu nie ma czy w ogóle i nie wiem co mam robić, sama jestem a tż dopiero za 2h wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rety te urządzenia kuchenne Cię prześladują
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

Melduje godzinkę ćwiczeń w tym siłowe
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 09:40   #3825
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Melduję wczorajsze cardio 45min na rozruszanie, ale ćwiczyło mi się źle, bo przy skakaniu cała skóra na nogach mnie bolała. Nadal mam bardzo dużo wody nagromadzonej

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Byłaś stacjonarnie czy online?
Co pokupowałaś??



Online
Kupiłam podkład true match z loreala, tusz dwustronny z loreala , baze pod makijaż bielendy , rozświetlacz z Wibo i dwa lakiery
Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobra decyzja skoro będziecie mieć samochód, to pewnie, że tak lepiej a w Sianożętach byłam kiedyś na koloniach jak byłam mała

dzisiaj lepiej?

Jak Ci zazdroszczę, że tak ładnie się trzymałaś w święta ja popłynęłam po całości chyba muszę też sobie dzisiaj zrobić taki dzień głodówki na ogarnięcie się- mówisz, że sama woda i nic więcej przez cały dzień? Nie wiem, czy dam radę
To mieliście podróż wesołą TŻ w moim samochodzie ustawił jakoś, że czy mam włączone włącznikiem światła, czy nie to i tak świecą, bo wie że też często zapominam to o tym pisałaś, że Wam zmienili ustawienie? Fakt, jest to mega wygodne
Dziękuję
Dziekuje
Średnio, bo mnie brzuch dalej boli @ , ale jakos przezyje , oby do 17
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 09:48   #3826
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Dzień dobry
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 09:52   #3827
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Dzień dobry

Jako, że czuje się w miarę dobrze pokręciłam wczoraj na rowerku 40 min. Nie piszę na kolorowo bo z tel nie umiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:12   #3828
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
[Scarlett- masakra z tymi badaniami boję się, że mnie czeka teraz wizyta u kilku specjalistów
a Ty do jakich lekarzy się wybierasz?

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Ja 6 kieliszków a Tz to nie wiem. Dołączył do nas menadżer hotelu i negicjowalam z nim podwyżkę dla barmana za to ze dobrze dobrał wódkę
to nie tak dużo

Cytat:
Napisane przez madmax333 Pokaż wiadomość
W końcu zacznie działać normalnie - trochę czasu, cierpliwosci i wizyt u doktorków i będzie ok
zobaczymy

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Stwierdzilismy, że rezygnujemy z tego pokoju w Kołobrzegu i wzielismy pokoj w Sianożętach (kilkanaście km za Kołobrzegiem) na 3 noce. Pojedziemy sobie już w piątek, plażing, smażing a w niedziele pojdziemy na sunrise i wrócimy autem. Tż stwierdzil ze pić nie będzie, zresztą ja też jakos parcia na alko nie mam wiec mam nadzieje ze bedzie okej
to super pewnie będziecie się super bawić

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
No właśnie poprzednio czułam się bardzo dobrze i później dzień po tak lekko, dla tego stwierdziłam że teraz też sobie taki 1 dzień strzelę, bo mimo że wagowo-wymiarowo jest ok, to tak generalnie nie czuję się z byt lekko- ale to też może trochę wina tych godzin w samochodzie, bo w sumie zwykle tak miewam, że ten dzień po przyjeździe jest taki troszkę "dziwny" dla mnie

Noooo jak słyszałam ten ton, jeszcze w tym języku to już miałam wizję że zaczną nam bagaże przeczesywać No ale być może chciał goźnie wypaść i trochę nas nastraszyć
W PL jednak pewnie bez mandatu by się nie obeszło
wytrwałaś w tej głodówce?

przygody mieliście, dobrze że bez mandatu i że dojechaliście bezpiecznie to raczej słabo jechać na autostradzie bez świateł

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
W ogóle jaka droga była: od 4 do -1 stopni, śniegiem waliło, a my na letnich
te letnie opony to najgorsze ja żałuję, że wymieniłam
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:21   #3829
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Śmiej się śmiej Nasz kocur został sam...
Źle sobie pierwotnie dni policzyliśmy i z 4 planowych, zrobiło się.... prawie 6 A nie było jak Go wziąć, z powodu braku miejsca.
Ja już byłam chora... Żarcia mu daliśmy: 4 paszteciki, miska mokrej karmy, dwie miski suchej, woda w 4, dwie kuwety itd
Całe święta myślałam i martwiłam się jak sobie radzi (że z głodu nie padnie to się domyślałam, ale brak towarzystwa itd ).
Jak przyjechaliśmy to z przerażeniem w oczach leciałam, czy nie unosi się smród padliny z mieszkania Otwieramy drzwi, a tu wychodzi.... Upasiony jak mały miś
Żarcia połowę suchego zostało i 1 pasztecik, ale tak sobie dozował, że brzuch ma jak piłka, aż mu się łebek "zmniejszył"
On kiedyś był grubszy, później chorował i schudł i mu taka skóra trochę wisząca została na brzuchu.... no to już nie jest wisząca, już wypełnił ją... Masakra po prostu, tego to się nie spodziewałam
My przyjechaliśmy normalnie, a kot sam w domu spasł się na maxa
Podejrzewam że musiał przespać cały czas i tylko do michy się ruszać, bo to nie możliwe po prostu
no co miał robić, jak nie miał towarzystwa w ciemnicy siedział to spał, jadł i do kuwety chodził

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Mnie jedyne po czym wzdyma to wigilijny groch jasiek- też kocham, uwielbiam i jem na potęgę (nawet taki zimny później ) i brzuszek wyskakuje taki że hoho Rok w rok to samo
spożywcza ciąża ale jak smakuje to czemu sobie odmawiać za 2-3 dni i tak taki brzuszek zniknie i wróci do formy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Melduję że poświateczna nadwyżka zniknęła

Dzień dobry
super

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
TŻ w moim samochodzie ustawił jakoś, że czy mam włączone włącznikiem światła, czy nie to i tak świecą, bo wie że też często zapominam to o tym pisałaś, że Wam zmienili ustawienie? Fakt, jest to mega wygodne
Dziękuję
też mam włącznik światła ale latem jak jest bardzo gorąco to potrafi nie zadziałać, chyba przewody "się topią" ale to rzadko się zdarza i latem to tak nie widać

dzień dobry
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 10:48   #3830
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Moja poszła spać pół godziny temu, a po 5 min już się obudziła kaszel Ją wybudza i się dusi też cudowna noc się zapowiada... w dzień okej, ale w nocy chyba Jej spływa...
jak noc? u nas koszmarna...
Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Melduję wczorajsze cardio 45min na rozruszanie, ale ćwiczyło mi się źle, bo przy skakaniu cała skóra na nogach mnie bolała. Nadal mam bardzo dużo wody nagromadzonej


Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Przez lata używałam revlona, chodziłam z taką maską na twarzy, że dziwne, że ludzie nie uciekali na mój widok. Potem przeniosłam się na Healty mix od burżua, był fajny, choć moja tłusta skóra szybko się świeciła. Ten osławiony catrice pięknie wygląda na skórze, ale skubany ciemnieje tak, że musiałabym się smarować nieźle samoopalaczem, żeby używać najjaśniejszego odcienia. Teraz używam minerałów od Annabelle Minerals i jest idealnie. Mają mój odcień, pięknie kryją, nawet dają radę z moim trądzikiem różowatym, trochę muszę przypudrować nos w trakcie dnia, ale wybaczam. Sprawdzałam też Neuty, ale nie był taki dobry. Zawsze możesz zamówić próbki, nie są drogie, a starczają na bardzo długo
dziękuje zerknę na Annabelle
Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Super, że macie takie 10-lecie po maturze! U nas nikt nie zrobił i żałuję, bo fajnie by było się spotkać po latach
Ale to tylko kilka osób, nieformalnie. Miało być więcej ale chyba nikomu się nie chciało zorganizować bo chętnych ogólnie niewiele. Kiedyś po kilku latach zebrało się ok 20 osób + wychowawca. W szoku byłam, że tyle przyszło
Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
antybiotyk dostała?
póki co nie ale dałam mocz do badania więc zobaczymy czy coś wyjdzie...

Dzień dobry,
Chciałam do rossa jechać ale nie mam jak bo nie będę Natalki chorej ciągnąć a sama nie dojadę bo nie mam czym
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:17   #3831
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

Jejciu Natalkę tak męczy, że zamiast o 18 jak zawsze poszła spać i 21 w międzyczasie rozpłakała mi się bo nie mogła zasnąć i tak ją wyszarpało, że biedna zwymiotowała a teraz ledwo śpi, cały nos zawalony ech ciężka noc się zapowiada
Biedulka
Jak nocka?
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Biedna, zdrówka u nas z kolei kaszel, gorączka była, obecnie to taki stan podgorączkowy

Moja poszła spać pół godziny temu, a po 5 min już się obudziła kaszel Ją wybudza i się dusi też cudowna noc się zapowiada... w dzień okej, ale w nocy chyba Jej spływa...
U Was też Zdrówka dla Wiki
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Melduję że poświateczna nadwyżka zniknęła

Dzień dobry
Zazdro!
Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Przez lata używałam revlona, chodziłam z taką maską na twarzy, że dziwne, że ludzie nie uciekali na mój widok. Potem przeniosłam się na Healty mix od burżua, był fajny, choć moja tłusta skóra szybko się świeciła. Ten osławiony catrice pięknie wygląda na skórze, ale skubany ciemnieje tak, że musiałabym się smarować nieźle samoopalaczem, żeby używać najjaśniejszego odcienia. Teraz używam minerałów od Annabelle Minerals i jest idealnie. Mają mój odcień, pięknie kryją, nawet dają radę z moim trądzikiem różowatym, trochę muszę przypudrować nos w trakcie dnia, ale wybaczam. Sprawdzałam też Neuty, ale nie był taki dobry. Zawsze możesz zamówić próbki, nie są drogie, a starczają na bardzo długo
Też mam Annabelle i potwierdzam, że są super
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:24   #3832
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
a gdzie można w sklepie stacjonarnym zakupić ten specyfik ?
Ja kupiłam w aptece

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Hej
Zakupy w rossie zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zakupy z rana jak śmietana

Hej Kochane

Dopiero udało mi się Was nadrobić. U mnie wczoraj tylko 15 minut hula, ponieważ okres zwyciężył

Co macie dzis na obiad?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:27   #3833
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

Online
Kupiłam podkład true match z loreala, tusz dwustronny z loreala , baze pod makijaż bielendy , rozświetlacz z Wibo i dwa lakiery

Dziekuje
Średnio, bo mnie brzuch dalej boli @ , ale jakos przezyje , oby do 17

to fajne zakupki zrobiłaś. Też się czaiłam na tą promo, bo mam do kupienia puder w kompakcie Max Factor Facefinity (normalnie kosztuje 70zł ), ze 2 szminki i tusz do rzęs. Właśnie się zastanawiam, czy wziąć sobie ten co zawsze Loreal Million Lashes, czy pójść tym razem w Burżuja
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;73028926]
Jako, że czuje się w miarę dobrze pokręciłam wczoraj na rowerku 40 min. Nie piszę na kolorowo bo z tel nie umiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ale to tylko kilka osób, nieformalnie. Miało być więcej ale chyba nikomu się nie chciało zorganizować bo chętnych ogólnie niewiele. Kiedyś po kilku latach zebrało się ok 20 osób + wychowawca. W szoku byłam, że tyle przyszło

póki co nie ale dałam mocz do badania więc zobaczymy czy coś wyjdzie...

Dzień dobry,
Chciałam do rossa jechać ale nie mam jak bo nie będę Natalki chorej ciągnąć a sama nie dojadę bo nie mam czym
Aaa to myślałam, że taka duża imprezka się szykuje, no ale nawet w kilka osób fajnie się spotkać
Jeśli konkretnie wiesz co chcesz kupić, to może online?
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:27   #3834
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Jak nocka?

Też mam Annabelle i potwierdzam, że są super
Dziewczyny a Annabelle mogę gdzieś w sklepach dostać? bo nie wiem jak z kolorem...

Noc straszna...zamiast o 18 usnęła o 21 z ogromnym płaczem. Późnej się obudziła o północy z płaczem i tak do 2. Pamiętam, że o 2 czytałam bajki i śpiewałam piosenki...
dałam jej paracetamol bo już nie wiedziałam co zrobić i później już jak zasnęła to lepiej było
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:28   #3835
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Dopiero udało mi się Was nadrobić. U mnie wczoraj tylko 15 minut hula, ponieważ okres zwyciężył

Co macie dzis na obiad?
15 min to też aktywność
Ja mam na obiad to samo co wczoraj
Powiedz lepiej, co tam z domkiem słychać?
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:30   #3836
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Jeśli konkretnie wiesz co chcesz kupić, to może online?
a to ta promocja też online jest?
Właśnie nie wiem niestety
pojadę do rossmana na zadupie w weekend i będę liczyć na farta, że coś zostanie
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:34   #3837
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Annabelle mogę gdzieś w sklepach dostać? bo nie wiem jak z kolorem...

Noc straszna...zamiast o 18 usnęła o 21 z ogromnym płaczem. Późnej się obudziła o północy z płaczem i tak do 2. Pamiętam, że o 2 czytałam bajki i śpiewałam piosenki...
dałam jej paracetamol bo już nie wiedziałam co zrobić i później już jak zasnęła to lepiej było
O rety to ciężko miałaś
Wiesz co, Annabelle ma swoją siedzibę bodajże w Białymstoku, wysyłka jest online, ale możesz sobie zamówić pakiet próbek. Rewelacyjne są te podkłady, ja sobie jeszcze pędzel od nich dokupiłam i róż do policzków. Z podkładu jestem super zadowolona (mam matujący), a cena jest naprawdę przystępna
Rosebrd a jaki Ty masz? cienie do powiek też zamawiałaś?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
a to ta promocja też online jest?
Właśnie nie wiem niestety
pojadę do rossmana na zadupie w weekend i będę liczyć na farta, że coś zostanie
No jest, Aguniaaaa tak z rana właśnie zamówiła
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:35   #3838
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w aptece



Zakupy z rana jak śmietana

Hej Kochane

Dopiero udało mi się Was nadrobić. U mnie wczoraj tylko 15 minut hula, ponieważ okres zwyciężył

Co macie dzis na obiad?
Ja dzisiaj ryż basmati i sosem słodko kwaśnym i chińskimi warzywami a Ty ?
Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość

to fajne zakupki zrobiłaś. Też się czaiłam na tą promo, bo mam do kupienia puder w kompakcie Max Factor Facefinity (normalnie kosztuje 70zł ), ze 2 szminki i tusz do rzęs. Właśnie się zastanawiam, czy wziąć sobie ten co zawsze Loreal Million Lashes, czy pójść tym razem w Burżuja



Aaa to myślałam, że taka duża imprezka się szykuje, no ale nawet w kilka osób fajnie się spotkać
Jeśli konkretnie wiesz co chcesz kupić, to może online?
Ja właśnie dlatego, ze jest ta promocja to uznałam , ze wypróbuje inny tusz


Teraz to ciężko online, strona się sypie , apka tez :mur;
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:39   #3839
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
O rety to ciężko miałaś
Wiesz co, Annabelle ma swoją siedzibę bodajże w Białymstoku, wysyłka jest online, ale możesz sobie zamówić pakiet próbek. Rewelacyjne są te podkłady, ja sobie jeszcze pędzel od nich dokupiłam i róż do policzków. Z podkładu jestem super zadowolona (mam matujący), a cena jest naprawdę przystępna
Rosebrd a jaki Ty masz? cienie do powiek też zamawiałaś?
No to muszę zamówić. Mówisz, że dobrze matuje? ja właśnie nie wiem czy matujący czy kryjący wziąć...
Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Teraz to ciężko online, strona się sypie , apka tez :mur;
w sumie do przewidzenia. Koleżanka mówiła, że u niej w kolejce to z 80 osób z rana było...
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:41   #3840
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
No to muszę zamówić. Mówisz, że dobrze matuje? ja właśnie nie wiem czy matujący czy kryjący wziąć...

w sumie do przewidzenia. Koleżanka mówiła, że u niej w kolejce to z 80 osób z rana było...
Ja po 5 rano zamówienia składałam jak wstałam do pracy ciekawe czy wszystko będzie i kiedy odbiór
rzuciły się babska jak wściekłe
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 14:24:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.