Perfumy, perfumy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-16, 11:30   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Perfumy, perfumy


Przeglądam sobie rubrykę Kosmetyk Wszechczasów i zauważam, że coraz więcej tam różnych pachnideł. Tak sobie właśnie pomyślałam, że to właściwie jest kosmetyk, bez którego żadna z nas już nie potrafi sobie życia wyobrazić. Ja na przykład jestem na ich punkcie zupełnie zwariowana, a u paru recenzentek też zauważyłam te symptomy [img]icons/icon40.gif[/img] Napiszcie, co na ten temat myślicie. Pozdrawiam - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-16, 11:30   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Perfumy, perfumy

Przeglądam sobie rubrykę Kosmetyk Wszechczasów i zauważam, że coraz więcej tam różnych pachnideł. Tak sobie właśnie pomyślałam, że to właściwie jest kosmetyk, bez którego żadna z nas już nie potrafi sobie życia wyobrazić. Ja na przykład jestem na ich punkcie zupełnie zwariowana, a u paru recenzentek też zauważyłam te symptomy [img]icons/icon40.gif[/img] Napiszcie, co na ten temat myślicie. Pozdrawiam - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-16, 12:01   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Perfumy, perfumy

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.
Jedne z nas używają tuszu do rzęs, inne szminki, jeszcze inne błyszczyku, pudru, różu, cieni, korektora, albo wszystkiego na raz (np. ja), ale chyba nie ma takiej, która nie używałaby pachnideł (w jakiejkolwiek postaci, w końcu cel jest jeden [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Jeżli się mylę to poproszę o ujawnienie się na forum [img]icons/icon7.gif[/img]

Tymczasem macham wszystkim łapką "uzbrojoną" z CK B [img]icons/icon7.gif[/img]
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-16, 12:01   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Perfumy, perfumy

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.
Jedne z nas używają tuszu do rzęs, inne szminki, jeszcze inne błyszczyku, pudru, różu, cieni, korektora, albo wszystkiego na raz (np. ja), ale chyba nie ma takiej, która nie używałaby pachnideł (w jakiejkolwiek postaci, w końcu cel jest jeden [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Jeżli się mylę to poproszę o ujawnienie się na forum [img]icons/icon7.gif[/img]

Tymczasem macham wszystkim łapką "uzbrojoną" z CK B [img]icons/icon7.gif[/img]
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:51   #5
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Re: Perfumy, perfumy

ONO NAJSTARSZY PERFUMOWY WATEK NA WIZAZU. Odswiezmy go.
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:42   #6
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Re: Perfumy, perfumy

Troszke sie w tym watku pokielbasilo, ale mysle, ze wart odswiezenia

no to zaczne: jestem od perfum calkowicie uzaleznione, nie wyobrazam sobie bez nich zycia. Moze to brzmi glupio, bo mowie o martwym przedmiocie, bez ktorego miliony ludzi sobie jakos radza, ale dla mnie swiat sklada sie glownie z zapachow Coprawda posiadam wiele (za wiele) roznych kosmetykow, typu blyszczyki, pomadki, eyelinery, tusze, cienie do powiek, pudry, rozswietlacze i tego typu wynalazki (oczywiscie nie wszystkie na raz, zwykle ograniczam sie do 2-3 kosmetykow), ale tak naprawde prawdziwa przyjemnosc mam jedynie z uzywania tego pachnacego eliksiru

Perfumy to taki maly luksus, na ktory moge sobie pozwolic w celu umilenia zycia wiadomo, ze nie poprawia naszej urody, jak inne kosmetyki, wiec wielu nie widzi sensu w takim "upiekszaniu" - to jest raczej kosmetyk dla naszej duszy ehem: wg mnie nic tak nie poprawia atrakcyjnosci kobiety (i mezczyzny oczywiscie takze), jak piekna won ciagnaca sie za posiadaczem.

nie bawi mnie posiadanie jednego flakonika, ktorym psikam sie codziennie wpadlam w manie posiadania, one dwoja sie i troja, jest ich juz blisko 30 i kazdy nowy sprawia mi coraz wieksza przyjemnosc jesli jakims cudem zdazy mi sie zapomniec skropic, odczuwam straszny dyskomfort, czuje sie, jakbym stala naga przed tlumem ludzi

powiedzcie mi, czy ja jestem chora? prosze, niech ktos napisze, czy ma podobnie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:59   #7
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy, perfumy

Mimo że ja równiez posiadam dużo kosmetyków do upiększania długoterminowego(biale) jak i natychmiastowego (kolorowka) to uwazam, że perfumy są najcudowniejszą rzeczą. Faktycznie bardziej stworzone dla duszy niż dla ciała.
W każdym zapchu odkrywam coś dla siebie, nawet jesli jest okropny(np. fahrenheit) Kazdy zapach odbieram jako wiadomosc od perfumiarza do mnie. Jesli owa widomosc jest czytelna, to kupuje perfumy.
Niestety nie posiadam co prawda 30 zapchów. W tej chwili mam "tylko" 16, ale moja koleckcja rośnie o około jeden flakonik na dwa-trzy tygodnie.
Perfumy dodają pewności siebie, mogą denerwować wrogów i pomagać naszym przyjaciołom. Np. jesli jestem z zlym milczacym humorze, to uzywam Mexx Perspectiva, ktorego moi znajomi nie trawia.
Z kolei w jakis towarzyski wieczor zawsze towarzyszy mi Allure i czasem inny.

Jesli chce czegos seksownego na spotkanie z dziewczyną to używałem kiedys Blacak KC, teraz używam Gaiaca, a za jakis czas zamierzam Gucciego.

Jednakze dla osoby najblizszej memu sercu postanowilem wybrac Kenzo PH

Perfumy mogą szkodzić zdrowiu. Np. dostalem wadliwego Gucciego i z nerwów prawie nie dostałem zawału

Perfumy po prostu wyrażają mój stan duszy. Pomagają, szkodzą, ale nigdy nie są obojętne....
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 21:59   #8
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Perfumy, perfumy

No pewnie, że jesteś zdrowa! Nie martw się dużo ludzi tak ma, tylko czasmi boją się przyznać, bo uważają, że to coś złego. Też lubię pachnieć. I kocham moje buteleczki
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 23:21   #9
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Re: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez lalesia
Troszke sie w tym watku pokielbasilo, ale mysle, ze wart odswiezenia

nie bawi mnie posiadanie jednego flakonika, ktorym psikam sie codziennie wpadlam w manie posiadania, one dwoja sie i troja, jest ich juz blisko 30 i kazdy nowy sprawia mi coraz wieksza przyjemnosc jesli jakims cudem zdazy mi sie zapomniec skropic, odczuwam straszny dyskomfort, czuje sie, jakbym stala naga przed tlumem ludzi

powiedzcie mi, czy ja jestem chora? prosze, niech ktos napisze, czy ma podobnie
Tak , hehe.
Ja też , mimo odchudzania zapasów znów mam 20 flakoników, dzisiaj dokupiłam Sheer Stellę 2006.a jeszcze dwa licytuję

Generalnie powinnyśmy się leczyć odwykowo, ale po co, nasz nałóg szkodzi tylko naszej kieszeni, poza tym ma same zalety
Nawet zalety prozdrowotne: relaksuje i poprawia samopoczucie,
a jak trzeba to jeszcze zdyzenfekuje
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:33   #10
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Perfumy, perfumy

zgadzam sie, ze perfumy to bardziej przyjemnosc dla duszy niz dla ciala - ja sie w ogole nie maluje, ubieram sie prawie zawsze na sportowo, ale jak pachne czyms wyjatkowym to nawet w dzinsach i koszulce czuje sie wspaniale
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:54   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Re: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Tak , hehe.
Ja też , mimo odchudzania zapasów znów mam 20 flakoników, dzisiaj dokupiłam Sheer Stellę 2006.a jeszcze dwa licytuję

Generalnie powinnyśmy się leczyć odwykowo, ale po co, nasz nałóg szkodzi tylko naszej kieszeni, poza tym ma same zalety
Nawet zalety prozdrowotne: relaksuje i poprawia samopoczucie,
a jak trzeba to jeszcze zdyzenfekuje
no to juz sie nie bede przejmowac, przekonalas mnie

tak apropos dezynfekowania - moj kolega kiedys zapsikiwal sobie zdarte kolano moimi perfumami nie wiem, czy to dobry pomysl
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 10:56   #12
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Perfumy, perfumy

Ja również tak mam, kiedyś miałam ochotę wrócić się do domu ponieważ wyszłam nie wyperfumowana, niestety śpieszyło mi się i źle się czułam do momentu okienka na zajęciach kiedy to wróciłam na chwilę do domu i wypsikłam się konkretnie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:14   #13
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Ja również tak mam, kiedyś miałam ochotę wrócić się do domu ponieważ wyszłam nie wyperfumowana, niestety śpieszyło mi się i źle się czułam do momentu okienka na zajęciach kiedy to wróciłam na chwilę do domu i wypsikłam się konkretnie
tez juz pare razy zawracalam autko, otwieralam od nowa drzwi do domu itd zeby wrocic po jakiegos psika
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:14   #14
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy, perfumy

Ja raz raz musialem spoznic sie na lekcje, poniewaz zapomnialem sie wypsikac.
Kiedys pamietam ze jak mialem probke Amouage Gold to sie nia wypsikalem na matem. babka bierze mnie do pytania, podchodze, a ona "Jednak nie mam humoru cie dzis pytac, siadaj"
Perfumy na serio pomagaja w zyciu....
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:57   #15
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez lalesia
tez juz pare razy zawracalam autko, otwieralam od nowa drzwi do domu itd zeby wrocic po jakiegos psika
Dlatego ja zawsze mam we wszystkich torebkach poupychane jakieś próbki.

[guote=twister_male]Kiedys pamietam ze jak mialem probke Amouage Gold to sie nia wypsikalem na matem. babka bierze mnie do pytania, podchodze, a ona "Jednak nie mam humoru cie dzis pytac, siadaj"[/quote]
Moze poprostu zrobiło jej się słabo od zapachu. Wytrawny zapach na nastolatku. Też by mi się odechciało pytac tak fyfiołkowanego dzieciaka.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:50   #16
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy, perfumy

UUF, tylko nie dzieciaka...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:07   #17
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Perfumy, perfumy

[quote=Eenax]Dlatego ja zawsze mam we wszystkich torebkach poupychane jakieś próbki.


Ja też mam próbki i jakąś małą buteleczkę ulubionych perfum w torebce . Jest to dla mnie tak samo ważne jak komórka czy portfel.

Bez pachnącej mgiełki na ciele czuję się jak naga i taka nijaka. Perfumy to część mojej osoby . I nic bardziej nie psuje mi humoru jak konieczność przebywania z kimś, kto używa zapachu którego nie znoszę.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:06   #18
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy, perfumy

Ja zawsze nosze butelke perfum w torbie albo w plecaku. Zawsze ją wkładam do koszulki(takiej na kartki) zeby mi sie butelka nie uszkodzila.

Poza tym zawsze mam w portfelu jedna probke Alamuta, tak na wszelki wypadek...

A wiecie może ile kosztuje pełnowymiarowy Alamut?? On jest od Lorenzo Villoresi Firenze??
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:57   #19
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfumy, perfumy

ja również bez perfum nie potrafię żyć, ale ostatnio staram się ograniczać zakup nowych flaszencji choć w niedalekiej przyszłości chcę kupić 3 nowe zapachy i na tym na razie zakończę ( Splendor, Surrender i Extraordinary ).
Bez perfum da się żyć, ale jest to trudna sztuka ja życia bez nich sobie nie wyobrażam...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 17:12   #20
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja również bez perfum nie potrafię żyć, ale ostatnio staram się ograniczać zakup nowych flaszencji choć w niedalekiej przyszłości chcę kupić 3 nowe zapachy i na tym na razie zakończę ( Splendor, Surrender i Extraordinary ).
Bez perfum da się żyć, ale jest to trudna sztuka ja życia bez nich sobie nie wyobrażam...
tak, baaaaardzo ciezka sztuka...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:25   #21
margaret.maggie
Przyczajenie
 
Avatar margaret.maggie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: Perfumy, perfumy

A co ja mam Kobiety powiedzieć?

Bo ja nie wiem ile mam flakonów, jakiś czas temu było około 160, ale trudno mi się zebrać i policzyć, tym bardziej, że wciąż ich przybywa.

Straciłam nad sobą kontrolę... Ratunku!!!!
margaret.maggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:13   #22
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Perfumy, perfumy

Cytat:
Napisane przez margaret.maggie Pokaż wiadomość
A co ja mam Kobiety powiedzieć?

Bo ja nie wiem ile mam flakonów, jakiś czas temu było około 160, ale trudno mi się zebrać i policzyć, tym bardziej, że wciąż ich przybywa.

Straciłam nad sobą kontrolę... Ratunku!!!!
moze wkleisz swoja kolekcje? chetnie obejrzymy
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:24   #23
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy, perfumy

o właśnie, wklej
Powiem Ci, że ja mam podobną ilość do Ciebie i nie chcę pomocy...., no może tylko finansową
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:24   #24
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Perfumy, perfumy

Wielce to pocieszające, drogie dziewczyny, że nie tylko ja mam tak obłędną ilość pachnideł - albowiem jakiś rok temu dołowałam się że to może choroba psychiczna

Sposób na ten nałóg jest tylko jeden: brak kasy. Doświadczam tego ostatnio i twardo się trzymam, kontemplując czy rzeczywiście kolejne cudo jest mi potrzebne. Na ogół NIE, bo jeśli unikat - może być zleżały a jeśli hit - wciąż będzie do kupienia więc nie ma co się śpieszyć - promocja goni promocję... Anyway, cieszę się z drugiego w życiu J`adore jubileuszowego bo jest i pamiątkowy wisior.

Każde perfumy były warte swej ceny (poza tymi, co przysłano mi omyłkowo ze sklepów internetowych i nie chciało mi się wymieniać - 4 sztuki jak dotąd) gdyż żaden psychoanalityk tak skutecznie i natychmiastowo nie poprawiłby mi nastroju

Nieraz piszecie komuś "wklej kolekcję!" - to nie takie proste!!! W moim np. przypadku awykonalne - musiałabym przytargać perfumy z pracowniczej szafy, w której się ukrywają w głębi, wytrzepać dwie wielkie szafy w domu, gdzie zapomniane flaszki tkwią nieraz między ubraniami, bielizną, także szafkę w łazience gdzie na tyłach kryją się przed mężowskim okiem, a nawet w głębi kuchennej szafy, gdzie upchane są z zapasami dezodorantów i innych specyfików... Mam wielkie mieszkanie, fakt Pazerność i chomikowanie, oto moja bolączka a w wieku 40 lat zmienić się trudno Potem musiałabym z pudełek uczynić wielki stos i zrobić zdjęcie - komu by się chciało to potem na powrót układać

Perfumy budzą zazdrość nieżyczliwych kobiet a naśladownictwo przychylnych, w mężczyznach zaś budzą zachwyt lub prowokują do komplementów. To piękny nałóg jak by nie było.

Czasem niepozorny facet budzi nasze zainteresowanie, gdy ciągnie się za nim wytworna smuga. W ten sposób w pracy nawiązałam miłą rozmowę z ciekawą osobą. Znajomość trwa do dziś

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-03-27 o 17:29
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:03   #25
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Perfumy, perfumy

Obłędnej ilości perfum nie mam, jeszcze, ale uzależniona czuję się bardzo. Moje myśli cały czas krążą koło tego tematu, jestem szczęliwa jak dorwę bratnią duszę i gadamy, gadamy o nich, a najczęściej, siedzę tu, na forum i czytam o tych cudach. Z domu pewnie wolałabym wyjść bez butów, niż bez skropienia jakimś zapachem.
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.