Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 15:18   #1951
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

no wiem, nie raz słyszałam, że od stosowania leków zawierających nadtlenek benzoilu mogą puchnąć i podrażniać się powieki, mimo iż nie są one nim smarowane, nawet ktoś tu jakiś czas temu skarżył się na Epiduo że takie cuda robiło. Mi nic nigdy od Epiduo, Benzacne czy innego leku się złego nie działo, poza normalnymi objawami jak suchość czy złuszczanie.
Ja niestety mam wrażliwą skórę A jak jest choć lekko podrażniona, to 90% kosmetyków podrażnia ją jeszcze bardziej... Dlatego w mojej pielęgnacji w sumie jedynymi gotowymi kosmetykami są filtry właśnie (z konieczności) no i czasem płyn micelarny.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-06-22 o 15:20
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:25   #1952
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mi też od benzacne spuchły powieki, i do tego strasznie mnie piekły, więc odstawiłam.
Po skinorenie mnie strasznie piekła broda i żuchwa, ale posmarowałam się kremem nawilżającym i przeszło. Oby tak nie było cały czas


A czy czasem LRP nie ma takiego pół-żelowego filtra?
Oo, nie wiem, muszę to sprawdzić!
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
O kurcze dziewczyny, to ja w życiu nie miałam żadnych opuchnięć ...
Ja też nie, ale z drugiej strony leki typowo na trądzik (benzacne) stosuję tylko na brodę...
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:02   #1953
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Oo, nie wiem, muszę to sprawdzić!


Ja też nie, ale z drugiej strony leki typowo na trądzik (benzacne) stosuję tylko na brodę...
Jeszcze sprawdziłam, i mam nazwę:
LA ROCHE-POSAY Anthelios XL 50+ żel/krem do twarzy
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:18   #1954
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Donoszę,że zaczęłam stosować skinoren żel, zamiast maści.Po kilku uzyciach mogę powiedzieć, że zachowuje się jak galareta i nie matuje
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:34   #1955
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Donoszę,że zaczęłam stosować skinoren żel, zamiast maści.Po kilku uzyciach mogę powiedzieć, że zachowuje się jak galareta i nie matuje
masc czyli masz na mysli krem skonoren?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:39   #1956
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
masc czyli masz na mysli krem skonoren?
Ja mam żel skinoren 15%, który przypomina i tak krem
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:40   #1957
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam żel skinoren 15%, który przypomina i tak krem
aha

Po benzacne który zrobił mi masakrę na twarzy wracam do kwasu azelainowego, wiec chce kupic skinoren
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 19:50   #1958
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
aha

Po benzacne który zrobił mi masakrę na twarzy wracam do kwasu azelainowego, wiec chce kupic skinoren

Mi benzacne coś tam pomógł, po krzywdzie którą sobie wyrządziłam.
Ogólnie to piszą że skinoren jest bez recepty, na opakowaniu też tak pisze, derma dała mi go na recepcie z lekiem na receptę innym, idę do apteki, kupiłam ten lek, ale skinorenu nie było, zamówiłam na następny dzień, a ona mi zrobiła odpis recepty. Poprzednio jak coś nie było na receptę to brała ją, i produkt mogłam odebrać bez niczego na drugi dzień. Więc teraz już nie wiem o co chodzi
Przepraszam że taka zamotana historia
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:11   #1959
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mi benzacne coś tam pomógł, po krzywdzie którą sobie wyrządziłam.
Ogólnie to piszą że skinoren jest bez recepty, na opakowaniu też tak pisze, derma dała mi go na recepcie z lekiem na receptę innym, idę do apteki, kupiłam ten lek, ale skinorenu nie było, zamówiłam na następny dzień, a ona mi zrobiła odpis recepty. Poprzednio jak coś nie było na receptę to brała ją, i produkt mogłam odebrać bez niczego na drugi dzień. Więc teraz już nie wiem o co chodzi
Przepraszam że taka zamotana historia
Hmm... zobaczymy jak u mnie będzie... Dziwne, ze na recepte Benzacne bardzo wysuszyl mi skórę, mam niezla wylinke, a twarz wyglada jak przed acne derm'em (znowu wysyp w polaczeniu z podraznieniem i wysuszeniem...) wiec chce isc tropem tego kwasu i wiecej sie nie sparzyc
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:35   #1960
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
masc czyli masz na mysli krem skonoren?
tak chociaż przez te upały to nie wiadomo, czy to on nie matuje czy ja tak się pocę i świecę...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Hmm... zobaczymy jak u mnie będzie... Dziwne, ze na recepte Benzacne bardzo wysuszyl mi skórę, mam niezla wylinke, a twarz wyglada jak przed acne derm'em (znowu wysyp w polaczeniu z podraznieniem i wysuszeniem...) wiec chce isc tropem tego kwasu i wiecej sie nie sparzyc
Może z tą receptą chodzi o jakieś refundacje na skinoren? chociaż nie wiem czy coś takiego na skinoren może być, tak tylko rozważam

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam żel skinoren 15%, który przypomina i tak krem
no właśnie, jest jak krem z żelatyną
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:50   #1961
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
tak chociaż przez te upały to nie wiadomo, czy to on nie matuje czy ja tak się pocę i świecę...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



Może z tą receptą chodzi o jakieś refundacje na skinoren? chociaż nie wiem czy coś takiego na skinoren może być, tak tylko rozważam

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



no właśnie, jest jak krem z żelatyną
Dziwne wg mnie jakby skinoren mial byc refundowany Mi swiecenie nie przszkadza. Od dawna chcę wypróbować puder bambusowy, wiec bym miala pretekst do kupna
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 21:03   #1962
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Dziwne wg mnie jakby skinoren mial byc refundowany Mi swiecenie nie przszkadza. Od dawna chcę wypróbować puder bambusowy, wiec bym miala pretekst do kupna
Ja mam dodatkowo tłustą cerę, więc po kilku godzinach z moim filtrem to wyglądałam jakbym nasmarowała się tłustym olejem..
O ile mi to nie przeszkadza, to wyglądam strasznie i ludzie dziwnie się na mnie patrzą.
Puder bambusowy bardzo polecam, ja mam wersję z jedwabiem. Od kiedy go mam, nie używam żadnego innego.
Może tej farmaceutce coś się pokiełbasiło, i myślała że na receptę jest. Bo z tego co wiem, kiedyś był.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:12   #1963
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam dodatkowo tłustą cerę, więc po kilku godzinach z moim filtrem to wyglądałam jakbym nasmarowała się tłustym olejem..
O ile mi to nie przeszkadza, to wyglądam strasznie i ludzie dziwnie się na mnie patrzą.
Puder bambusowy bardzo polecam, ja mam wersję z jedwabiem. Od kiedy go mam, nie używam żadnego innego.
Może tej farmaceutce coś się pokiełbasiło, i myślała że na receptę jest. Bo z tego co wiem, kiedyś był.
Własnie obawiam się trochę wysuszenia po czystym bambuoswym, bo słyszalam takie opinie, wiec zwrocę uwagę na jakies mieszane
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:20   #1964
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Własnie obawiam się trochę wysuszenia po czystym bambuoswym, bo słyszalam takie opinie, wiec zwrocę uwagę na jakies mieszane
Ja mam wersję uv, że tak powiem d.. nie urywa, na początku byłam zachwycona a teraz wolę pochodzić z samym filtrem.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:22   #1965
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja mam wersję uv, że tak powiem d.. nie urywa, na początku byłam zachwycona a teraz wolę pochodzić z samym filtrem.
Ale nie swieci Ci się bardzo skóra, rozumiem z samym filtrem? Ja bym jednak wolała cos na strefęT
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:29   #1966
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ale nie swieci Ci się bardzo skóra, rozumiem z samym filtrem? Ja bym jednak wolała cos na strefęT

Aktualnie najbardziej poci mi się nos i jestem zmuszona reaplikować filtr dosłownie co godzinę (zwłaszcza od 12-16), broda i czoło się uspokoiło ale to dzięki Zorackowi, bo smaruję się tam codziennie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:04   #1967
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Własnie obawiam się trochę wysuszenia po czystym bambuoswym, bo słyszalam takie opinie, wiec zwrocę uwagę na jakies mieszane
no mnie na przykład nie wysuszył, i nawet jakiegoś urywającego d*py matu nie uświadczyłam, dużo lepszy mat (no ale nie tak ładne wykończenie) daje mi skrobia Dry Flo, ale ona podobno też wysuszać może.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 07:00   #1968
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no mnie na przykład nie wysuszył, i nawet jakiegoś urywającego d*py matu nie uświadczyłam, dużo lepszy mat (no ale nie tak ładne wykończenie) daje mi skrobia Dry Flo, ale ona podobno też wysuszać może.
Mi dawał ładne satynowe wykończenie, i mat nawet długo się trzyma. Jeszcze mam go sporo, więc kupna na razie nie planuję ale ja lubię podkłady w wersji pudru, i na jesień ma zamiar kupić shiseido albo ten nowy z Revlon nearly naked. Ale ładna dziś pogoda u mnie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 08:42   #1969
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

też lubię podkłady pudrowe - mineralne ale moja skóra na inne reaguje wypryskami, więc w sumie nie mam wyboru, muszę je lubić
A u mnie rano była burza i jakoś chłodno tu :/ brrr. Wolę te upały
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 09:20   #1970
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
też lubię podkłady pudrowe - mineralne ale moja skóra na inne reaguje wypryskami, więc w sumie nie mam wyboru, muszę je lubić
A u mnie rano była burza i jakoś chłodno tu :/ brrr. Wolę te upały

A ja czekam na burze (akurat dziś jest idealna pogoda - chłodnawy wiaterek i normalna temperatura), nie cierpię takich skrajności pogodowych - mam strasznie niskie ciśnienie i wyjście na dwór kończy się omdleniem..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 10:41   #1971
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Użyłam już dwa razy podkładu z kolorówki z filtrem UV. Na początku wyszedł mi za ciemny (choć uważałam, żeby tak nie było, ale niestety niedokładnie wymieszałam tlenek brzoskwiniowy i w rezultacie wyszedł pomarańczowy kolor a la solara). Po rozjaśnieniu i ochłodzeniu wyszedł całkiem ładny zdrowy kolorek, może ciut za ciemny, ale i tak niedługo jadę do ciepłych krajów, gdzie się opalę mocno na reszcie ciała, więc będzie w sam raz.
Puder fajnie się sprawuje, chyba lepszy od EDM, twarz ładnie wygląda , jest wygładzona, fajnie się go aplikuje. Krycie może nie jest rewelacyjne (ale w opisie nie było takiej obietnicy), ale dla mnie wystarczające. No i cena - 29zł, a starczy na baaardzo długo. No i ma filtr. Oczywiście i tak smaruję sie kremem z filtrem pod spód, ale dodatkowa ochrona nie zaszkodzi.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 10:56   #1972
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja natomiast kupilam na kolorowce UV Protection Base, po zmieszaniu z żółtą glinką, skrobią i czymś jeszcze (mam to zapisane) wyszedł mi elegancki puder, który się całkiem fajnie sprawuje w sumie niewiele gorzej matuje niż skrobia, a ma dużo ładniejsze wykończenie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 11:20   #1973
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

[QUOTE=fiasco;41441729]no wiem, nie raz słyszałam, że od stosowania leków zawierających nadtlenek benzoilu mogą puchnąć i podrażniać się powieki, mimo iż nie są one nim smarowane, nawet ktoś tu jakiś czas temu skarżył się na Epiduo że takie cuda robiło. Mi nic nigdy od Epiduo, Benzacne czy innego leku się złego nie działo, poza normalnymi objawami jak suchość czy złuszczanie.


Ja mam podpuchniętę powieki i podraznione oraz okolice pod oczkami smaruje je na noc b-panthen maśc, a poza tym, kazdy inny krem nawet cethapil czy physiogel mnie szczypią, smaruje EPIDUO tylko czolo, zuchwe brode, a oczka i tak cierpią... czy powinnam isc do dermatologa? odstawic? zamienic na cos innego? czy dalej stosowac...?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 11:31   #1974
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

dzaga, mysle, ze powinnas o tym powiedziec dermatologowi albo chociaz farmaceucie, bo to moze byc wlasnie uczulenie na nadtlenek benzoilu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 12:53   #1975
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 15:16   #1976
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Mi nie służy ta pogoda i "wakacyjne" jedzenie... mam 5(!) gul na twarzy
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 17:43   #1977
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jeszcze sprawdziłam, i mam nazwę:
LA ROCHE-POSAY Anthelios XL 50+ żel/krem do twarzy
Dziękuję! Ciekawe ile wspólnego ma konsystencja ze swoją nazwą, ale kiedyś to sprawdzę!
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 18:44   #1978
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Dziękuję! Ciekawe ile wspólnego ma konsystencja ze swoją nazwą, ale kiedyś to sprawdzę!
Też jestem ciekawa bardzo jak go dostaniesz w swoje łapki to się pochwal wiem że teraz w aptekach jest razem z małą wodą termalną za jakieś 50 zł. Ja przez was jestem nieco filtromaniaczką, mam filtr SVR 50, z Ziaji ten nowy matujący 50, i Iwostin matujący 25 (który mnie zaskoczył)
Ależ nie ma za co

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Mi nie służy ta pogoda i "wakacyjne" jedzenie... mam 5(!) gul na twarzy
Mi tylko wyszło uczulenie na żuchwie z obydwu stron od pylenia roślin ;/
A tak poza tym to nic, czy ja jestem dziwna?
Dziewczyny, orientujecie się czy może zaistnieć coś takiego:
Mam zaskórniki otwarte i zamknięte. I one tak jakby kiedy mam okres (tylko wtedy, chyba że coś mnie zapcha wtedy mam wysyp) zamieniają się w ropne (nie bolące) wypryski? Tak jakby pęcznieją?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 18:53   #1979
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

O to musisz mi powiedzieć jak ta ziaja się sprawuje. A w składzie maja Tinosorby , jeśli tak to chyba pokuszę się o kupno

A co do zaskórników to mi ropniaki się robiły - raz jak schodziła skóra,a dwa jak przy nich majstrowałam.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 19:00   #1980
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
O to musisz mi powiedzieć jak ta ziaja się sprawuje. A w składzie maja Tinosorby , jeśli tak to chyba pokuszę się o kupno

A co do zaskórników to mi ropniaki się robiły - raz jak schodziła skóra,a dwa jak przy nich majstrowałam.
Na razie codziennie smarowałam się gruba warstwą SVR, i fakt że skóra się świeciła niemiłosiernie, ale dobrze mnie chronił i dlatego podejrzewam mam mało wyprysków. Smaruję całą twarz, szyję i dekolt. Niedługo pewnie otworzę Ziaję, bo ten pewnie szybko zużyję.
A co do Ziaji jeszcze, to kupiłam ją w internetowej aptece za 17,90 tylko że wybrałam opcję z próbkami kosmetyków, bez próbek była za 15,90, więc myślę że bardzo przystępna cena. Na zimę chętnie bym wypróbowała wersję barwioną.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.