Pomadkomaniaczki - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-25, 08:20   #2941
fit_girl1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Thumbs up Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja uwielbiam pomadki Golden Rose!! Sa mega trwał i w świetnej cenie!!
fit_girl1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 17:31   #2942
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Mi się ta z bourjois kojarzy z wibo million dollar lips 01, ale to wnioskuje po swatchach widzianych w internecie, może na żywo wyglądać trochę inaczej
To są zupelnie odmienne kolory. 10 jest delikatnym różem, 01 z wibo to brudny róż. Maja odmienną jakość - 01 nie da się estetycznie nosić, masakruje usta i ma skandaliczną trwałość, 10 nie pachnie farbą jak chociażby 07 z tej samej linii i całkiem przyjemnie się ją używa
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 18:02   #2943
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
To są zupelnie odmienne kolory. 10 jest delikatnym różem, 01 z wibo to brudny róż. Maja odmienną jakość - 01 nie da się estetycznie nosić, masakruje usta i ma skandaliczną trwałość, 10 nie pachnie farbą jak chociażby 07 z tej samej linii i całkiem przyjemnie się ją używa
jak mówiłam, wnioskowałam po zdjęciach z internetu i u mnie trzyma się nieźle, ale to kwestia indywidualna zawsze
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 06:46   #2944
bombelkowajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Czy ktoś wie jaki to kolor szminki?

Witam,

Ostatnio w internecie natknęłam się na zdjęcie ust (zdjęcie w załączniku). Od razu zakochalam się w tym odcieniu. Szukałam w różnych sklepach ale nigdzie nie ma takiego koloru. Ktoś ma może pomysł jaka pomadka, kolor i z jakiej firmy może odpowiadać temu na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20170327-070913.jpg (107,6 KB, 58 załadowań)
bombelkowajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 07:27   #2945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Czy ktoś wie jaki to kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez bombelkowajola Pokaż wiadomość
Witam,

Ostatnio w internecie natknęłam się na zdjęcie ust (zdjęcie w załączniku). Od razu zakochalam się w tym odcieniu. Szukałam w różnych sklepach ale nigdzie nie ma takiego koloru. Ktoś ma może pomysł jaka pomadka, kolor i z jakiej firmy może odpowiadać temu na zdjęciu?
Mnie przypomina MAC-ową plynną Retro Matte w kolorze Flamingo Road.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-03-27 o 07:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 07:30   #2946
lidka_paseczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś wie jaki to kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez bombelkowajola Pokaż wiadomość
Witam,

Ostatnio w internecie natknęłam się na zdjęcie ust (zdjęcie w załączniku). Od razu zakochalam się w tym odcieniu. Szukałam w różnych sklepach ale nigdzie nie ma takiego koloru. Ktoś ma może pomysł jaka pomadka, kolor i z jakiej firmy może odpowiadać temu na zdjęciu?
Kolor jest genialny!
lidka_paseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:01   #2947
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Czy ktoś wie jaki to kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez bombelkowajola Pokaż wiadomość
Witam,

Ostatnio w internecie natknęłam się na zdjęcie ust (zdjęcie w załączniku). Od razu zakochalam się w tym odcieniu. Szukałam w różnych sklepach ale nigdzie nie ma takiego koloru. Ktoś ma może pomysł jaka pomadka, kolor i z jakiej firmy może odpowiadać temu na zdjęciu?

Może Dose of colors Berry me albo berry me 2.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 21:53   #2948
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Pomadkomaniaczki

Na moich ustach tak wygląda 05 Golden rose liquid matte
Na zdj.swatchach w internecie ten kolor często wychodzi na jaśniejszy.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 08:48   #2949
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72080161]Zgadzam się. Słynna Golden Rose 03 u tak wielu osób cudownie wygląda, a ja się w niej czuję jak baba na targu lub jakaś topielica, fioletowe oczoje... usta Wiem, że na zdjęciu jest duża różnica w temperaturze barw, ale i tak pomadka wychodzi u mnie bardzo fioletowo. Podobnie ze Sleek Matte me Birthday Suit, u wielu osób wygląda na piękny, bardzo brudny róż, a u mnie jest ceglasto-pomarańczowo-brązowy

Zdjęcie "oczekiwania" GR pochodzi z: KLIK
Zdjęcie "oczekiwania" Sleek pochodzi z: KLIK[/QUOTE]

mam tę trójkę z GR i bardzo ją lubię, jednak bardziej na wyjścia niż na codzień, bo jednak jest chłodnym fioletem. Teraz przymierzam się do zakupu 13 lub 17
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 11:43   #2950
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pomadkomaniaczki

Co zrobic zeby te matowe tak nie wysuszaly ust? moge pod pamdke nalozyc krem? Jestem laikiem w temacie malowania ust.
p.s robie peelingi przed malowanieam a mimo to wysuszaja sie usta.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 11:53   #2951
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Co zrobic zeby te matowe tak nie wysuszaly ust? moge pod pamdke nalozyc krem? Jestem laikiem w temacie malowania ust.

p.s robie peelingi przed malowanieam a mimo to wysuszaja sie usta.

Krem nałożony pod pomadkę może zmniejszyć jej trwałoś, szczególnie zastygających pomadek w płynie. Najlepiej nawilżyć usta przed aplikacją pomadki. Ja zawsze na noc nakładam balsam do ust i rano jak robię makijaż twarzy również, przed pomalowaniem ust ścieram balsam i na gołe usta nakładam pomadkę. Nie mam problemów z przesuszeniem. I ogólnie pije dużo wody, suche usta mogą wynikać też z tego, że nie jesteś wystarczająco nawodniona. Lub po prostu masz skłonność do przesuszania ust i matowe pomadki nie dla Ciebie.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 12:11   #2952
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Krem nałożony pod pomadkę może zmniejszyć jej trwałoś, szczególnie zastygających pomadek w płynie. Najlepiej nawilżyć usta przed aplikacją pomadki. Ja zawsze na noc nakładam balsam do ust i rano jak robię makijaż twarzy również, przed pomalowaniem ust ścieram balsam i na gołe usta nakładam pomadkę. Nie mam problemów z przesuszeniem. I ogólnie pije dużo wody, suche usta mogą wynikać też z tego, że nie jesteś wystarczająco nawodniona. Lub po prostu masz skłonność do przesuszania ust i matowe pomadki nie dla Ciebie.
Robię dokładnie tak samo.
Pomadka zastygająca będzie na kremie/balsamie do usta mało trwała, a zwykła matowa w sztyfie może się rozmazywać.
Dużo też zależy od pomadki. Niektóre wysuszają mniej, inne bardziej. Czasem nawet między kolorami z tej samej serii może być odczuwalna różnica.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 02:23   #2953
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Co zrobic zeby te matowe tak nie wysuszaly ust? moge pod pamdke nalozyc krem? Jestem laikiem w temacie malowania ust.
p.s robie peelingi przed malowanieam a mimo to wysuszaja sie usta.
Ja zawsze nawilżam na noc wargi balsamem do ust (znajdź sobie jakiś odżywczy, gęsty, np. taki przeznaczony do ochrony ust przed mrozami). Kilka minut przed nałożeniem matowej pomadki, też powinnaś sobie zaaplikować trochę balsamu, resztki, które się nie wchłoną - delikatnie zetrzeć chusteczką. I w sumie tyle. To powinno pomóc.

Edytowane przez szminkinagodzinki
Czas edycji: 2017-04-20 o 02:24
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 11:42   #2954
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Co zrobic zeby te matowe tak nie wysuszaly ust? moge pod pamdke nalozyc krem? Jestem laikiem w temacie malowania ust.
p.s robie peelingi przed malowanieam a mimo to wysuszaja sie usta.
Używać pomadek ochronnych, nawet pod szminkę, polecam zwykłą Alterrę rumiankową, malinowa Neutrogena ciut gorsza bo trzeba jej sporo nałożyć i bardziej tępa ale tez daje radę.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 11:02   #2955
ewwcia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wasze ulubione szminki

Według mnie najlepsza pomadka to lovely. Jest super, zadowolona jestem strasznie. Potrafię być na imprezie, zjeść wypić a rano pomadka dalej jest na ustach. Jezeli znacie jakieś fajne matowe, dajcie znać
ewwcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 11:39   #2956
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez ewwcia11 Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsza pomadka to lovely. Jest super, zadowolona jestem strasznie. Potrafię być na imprezie, zjeść wypić a rano pomadka dalej jest na ustach. Jezeli znacie jakieś fajne matowe, dajcie znać
Dla mnie ta płynna z Lovely to porażka. Czuję się, jakbym miała całkiem mocny klej na ustach. Każde otworzenie ust wiąże się z niemal rozklejaniem ich...
Już lepsza jest ta z Golden Rose
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 13:46   #2957
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Wasze ulubione szminki

Dziekuje dziewczyny za rady bede nawilzac i modlic sie, aby cos to dalo, bo mat na ustach jest obledny
Cytat:
Napisane przez ewwcia11 Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsza pomadka to lovely. Jest super, zadowolona jestem strasznie. Potrafię być na imprezie, zjeść wypić a rano pomadka dalej jest na ustach. Jezeli znacie jakieś fajne matowe, dajcie znać
Mi ta z lovely nie podeszla i wcale nie jest trwala, po 3 godzinach juz mi sie moje usta nie podobaly. Dostalam od siostry pomadke z Loreal, taka z balsamem utrwalajacym po drugiej stronie i ona mi 16 godzin siedziala na ustach!!
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 17:16   #2958
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny, pomóżcie

Potrzebuję pomadki satynowej/lekko błyszczącej, w miarę kryjącej. Takiej typowo lekkiej, wiosennej, odstawiam maty. Zależy mi przede wszystkim na jednym - żeby była nawilżająca. Wiem, że przecież mogę nałożyć pod spód balsam, ale zależy mi na produkcie, który nie będzie tego wymagał, a sam da odpowiednie nawilżenie. Miło by mi było, gdyby była w miarę trwała - nie musi przetrwać jedzenia, byle wytrzymała picie i mówienie. Niestety, albo ja nic nie mogę znaleźć, albo na rynku taki problem z pomadkami, które są kolorowe i nawilżą usta.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 00:21   #2959
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Potrzebuję pomadki satynowej/lekko błyszczącej, w miarę kryjącej. Takiej typowo lekkiej, wiosennej, odstawiam maty. Zależy mi przede wszystkim na jednym - żeby była nawilżająca. Wiem, że przecież mogę nałożyć pod spód balsam, ale zależy mi na produkcie, który nie będzie tego wymagał, a sam da odpowiednie nawilżenie. Miło by mi było, gdyby była w miarę trwała - nie musi przetrwać jedzenia, byle wytrzymała picie i mówienie. Niestety, albo ja nic nie mogę znaleźć, albo na rynku taki problem z pomadkami, które są kolorowe i nawilżą usta.
Z takich, co mają przede wszystkim nawilżać usta, a przy okazji mają fajny kolorek, to polecam Inglota AMC lip paint.
https://inglot.pl/pomadki/69-pomadka...-amc-lip-paint
Ja wręcz używam tego bardziej, aby sobie nawilżyć usta, niż się pomalować. Minus taki, że to produkt w słoiczku, więc utrudniona aplikacja, a dwa, że kolor mało trwały. Co jakiś czas trzeba poprawić. Ale sama pigmentacja bardzo dobra, no i nawilżenie super.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 12:00   #2960
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Potrzebuję pomadki satynowej/lekko błyszczącej, w miarę kryjącej. Takiej typowo lekkiej, wiosennej, odstawiam maty. Zależy mi przede wszystkim na jednym - żeby była nawilżająca. Wiem, że przecież mogę nałożyć pod spód balsam, ale zależy mi na produkcie, który nie będzie tego wymagał, a sam da odpowiednie nawilżenie. Miło by mi było, gdyby była w miarę trwała - nie musi przetrwać jedzenia, byle wytrzymała picie i mówienie. Niestety, albo ja nic nie mogę znaleźć, albo na rynku taki problem z pomadkami, które są kolorowe i nawilżą usta.
Błyszczyk w szmince FM ale ma tylko 2 kolory i krycie średnie. Resztę wymagań spełnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 16:27   #2961
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Potrzebuję pomadki satynowej/lekko błyszczącej, w miarę kryjącej. Takiej typowo lekkiej, wiosennej, odstawiam maty. Zależy mi przede wszystkim na jednym - żeby była nawilżająca. Wiem, że przecież mogę nałożyć pod spód balsam, ale zależy mi na produkcie, który nie będzie tego wymagał, a sam da odpowiednie nawilżenie. Miło by mi było, gdyby była w miarę trwała - nie musi przetrwać jedzenia, byle wytrzymała picie i mówienie. Niestety, albo ja nic nie mogę znaleźć, albo na rynku taki problem z pomadkami, które są kolorowe i nawilżą usta.
polecam Bell z Biedronki, delikatna, nawilżająca, kolorek 02 w sam raz na wiosnę, kupiłam 5 sztuk, żeby mieć jedną w każdej torebce
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 18:25   #2962
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Z takich, co mają przede wszystkim nawilżać usta, a przy okazji mają fajny kolorek, to polecam Inglota AMC lip paint.
https://inglot.pl/pomadki/69-pomadka...-amc-lip-paint
Ja wręcz używam tego bardziej, aby sobie nawilżyć usta, niż się pomalować. Minus taki, że to produkt w słoiczku, więc utrudniona aplikacja, a dwa, że kolor mało trwały. Co jakiś czas trzeba poprawić. Ale sama pigmentacja bardzo dobra, no i nawilżenie super.
Czytałam o nich, ale ciapkanie palcem jest dla mnie problemowe, zwłaszcza że to ma być kosmetyk typowo torebkowy.

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Błyszczyk w szmince FM ale ma tylko 2 kolory i krycie średnie. Resztę wymagań spełnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, przyjrzę się temu. Dostanę produkty FM gdzieś poza konsultantami?

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
polecam Bell z Biedronki, delikatna, nawilżająca, kolorek 02 w sam raz na wiosnę, kupiłam 5 sztuk, żeby mieć jedną w każdej torebce
Które konkretnie? Wydają się ciekawe
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 19:23   #2963
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Które konkretnie? Wydają się ciekawe
na opakowaniu jest napisane Mrs Perfect nude lipstick
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 21:00   #2964
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
O, przyjrzę się temu. Dostanę produkty FM gdzieś poza konsultantami?
Ja zamawiam u koleżanki, ale wiem że w internecie też można dostać ich produkty, na allegro widziałam wiele razy. Ja mam kolor candy pink, w załączniku fotka to jak na razie jedyna szminka, którą mogę nałożyć na "gołe" usta, bez smarowania wcześniej balsamem1492977612159.jpg



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 12:59   #2965
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pomadkomaniaczki

Mój znajomy kiedyś zajmował się rozprowadzaniem tych kosmetyków, ale nie mam pojęcia jak z ich trwałością. Miałam tylko perfumy z feromonami, ale tez szybko je wypsikałam;-)
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 09:22   #2966
grapcia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Gdzie znaleźć taką szminkę?

Hej dziewczyny! Poszukuję szminkę, która kolorem jest zbliżona do tej na zdjęciu. Czy L'oreal ma coś takiego w swojej ofercie? Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d81838549ac59c1818ec05534fa6ab03.jpg (37,3 KB, 49 załadowań)
grapcia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 16:41   #2967
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomadkomaniaczki

Bardzo ładny kolor, spróbowałabym poszukać w golden rose.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 16:50   #2968
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Wasze ulubione szminki

Spodobały mi się nowe szminki z maybelline super stay matte ink (zwłaszcza kolory lover i heroine) - na razie tylko w usa chyba są dostępne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 11:30   #2969
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Potrzebuję pomadki satynowej/lekko błyszczącej, w miarę kryjącej. Takiej typowo lekkiej, wiosennej, odstawiam maty. Zależy mi przede wszystkim na jednym - żeby była nawilżająca. Wiem, że przecież mogę nałożyć pod spód balsam, ale zależy mi na produkcie, który nie będzie tego wymagał, a sam da odpowiednie nawilżenie. Miło by mi było, gdyby była w miarę trwała - nie musi przetrwać jedzenia, byle wytrzymała picie i mówienie. Niestety, albo ja nic nie mogę znaleźć, albo na rynku taki problem z pomadkami, które są kolorowe i nawilżą usta.
Od razu mi do glowy przyszla sheer shine z GR, ja sama jej uzywam na zmiane z matowymi, bo te wlasnie mi przesuszaly, wiec nawilzam zeby odpoczely Zerknij na stonie, jest duzy wybor kolorow. Nie rozmazuje sie i nie migruje na zeby No, ale wlasnie jedzenia nie wytrzyma...
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 14:20   #2970
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Spodobały mi się nowe szminki z maybelline super stay matte ink (zwłaszcza kolory lover i heroine) - na razie tylko w usa chyba są dostępne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie się spodobały szczególnie kolory: Loyalist, Dreamer i Lover,
Czekam, aż będą dostępne u nas
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.