Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 10:28   #2641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Cori nie ma za co Fajnie że też jesteś zadowolona. Ja jestem zadowolona więc polecam ten gabinet.
Bo jak można z czystym sumieniem poleić, to czemu nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:03   #2642
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość
czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny?

Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

I jak czesto powinno wykonywac sie zabieg na bikini,bo mnie zapisano na za 4 tyg. Nie za krotko?
Moim zdaniem nie da się zrobić dokładnie depilacji głębokiego bikini dużą końcówką. Przecież duża końcówka ma małą moc i jest skuteczna dlatego, że 'zasysa' skórę. A jak ma dobrze zassać skórę np. na wargach, w pachwinach czy między pośladkami?

I ja i koleżanka miałyśmy po kilka zabiegów na bikini w różnych gabinetach i obie miałyśmy robione jedynie małą końcówką. Zgadzam się z Corii, że wzgórek (ale moim zdaniem pachwiny już nie) można zrobić dużą.

No i 4 tygodnie na bikini to całkowity przekręt. Co 4-6 tygodni wykonuje się jedynie twarz w niektórych gabinetach. A na bikini to powinno być ok. 10 tygodni (chociaż w różnych gabinetach czasem piszą 8-12).
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:23   #2643
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie da się zrobić dokładnie depilacji głębokiego bikini dużą końcówką. Przecież duża końcówka ma małą moc i jest skuteczna dlatego, że 'zasysa' skórę. A jak ma dobrze zassać skórę np. na wargach, w pachwinach czy między pośladkami?

I ja i koleżanka miałyśmy po kilka zabiegów na bikini w różnych gabinetach i obie miałyśmy robione jedynie małą końcówką. Zgadzam się z Corii, że wzgórek (ale moim zdaniem pachwiny już nie) można zrobić dużą.

No i 4 tygodnie na bikini to całkowity przekręt. Co 4-6 tygodni wykonuje się jedynie twarz w niektórych gabinetach. A na bikini to powinno być ok. 10 tygodni (chociaż w różnych gabinetach czasem piszą 8-12).
Wszędzie tma, gdzie jest w miarę duża powierzchnia i płasko - mozna użyć dużej końcówki, ale ścisłe okolice głebokiego bikini z wargami, już tylko mała - tak Pani tłumaczyła.

Przy twarzy odstepy sa również długie - minimum 8 tygodni. To tez usłyszałam w gabinetach i to 3 róznych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 17:16   #2644
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Chcialabym abyscie rozwialy badz potwierdzily moje watpliwosci. Zachecona opiniami w internecie oraz informacjami od znajomej(miala depilacje bikini light sheerem) zdecydowalam sie na gleboka depilacje wlasnego bikini. Ze strachu o bol poszlam na probe laserowa do innego salonu majacego light sheer duet- na malym skrawku skory pani przylozyla raz wieksza a raz mniejsza koncowke- mala bolala bardzo. Po powrocie do domu czulam delikatny swad-skory? Wloskow? Choc zostaly w tym miejscu zgolone. Mialam tez takie czerwone kropeczki na skorze, ktore troche zciemnialy. Zadnych innych objawow. Pani wykonujaca probe powiedziala ze depilujac bikini pracuje na obu koncowkach, bo mala stosuje w trudniej dostepnych miejscach. Na zabiegi wlasciwe zapisalam sie do innego gabinetu dysponujacego rowniez light sheerem ale bardziej dostepnym cenowo. Dzis mialam pierwszy zabieg-wykonany wylacznie duza koncowka- i tu moje watpliwosci czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny? Zabieg trwal kilka minut-moze 4 lub 5, bardzo krotko-czy to normalne? Prawie nie bolalo,podobnie jak na probie duzankoncowke odczulam tak samo. Nie mam zadnych podraznien,lekkie czerwone kropeczki,ale to moze od golenia. Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

I jak czesto powinno wykonywac sie zabieg na bikini,bo mnie zapisano na za 4 tyg. Nie za krotko?
U mnie po 6 tygodniach na bikini nie było ani jednego włoska. Nie pamiętam już dokładnie jaką miałam przerwę ale na pewno minimum 8 tygodni. Nie wiem dlaczego tak szybko Cię zapisali, moim zdaniem powinnaś przesunąć wizytę o kilka tygodni.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:38   #2645
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...\dokładnie, 4 tyg. to za krótka przerwa,zwłaszcza po kolejnych zabiega ulega ona wydłużeniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:45   #2646
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Te odpowiedzi,mimo ze jestem laikiem potwierdzaja moje przeczucie,że trafilam do gabinetu bez powolania gdzie liczy sie kasa i ilosc zabiegow a nie dbałość o dobro i zadowolenie klientki.
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:00   #2647
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Te odpowiedzi,mimo ze jestem laikiem potwierdzaja moje przeczucie,że trafilam do gabinetu bez powolania gdzie liczy sie kasa i ilosc zabiegow a nie dbałość o dobro i zadowolenie klientki.
...
troche mocno powiedziane gabinety kosmetyczne nie pracują charytatywnie dla naszej przyjemności ,tylko żeby zarabiać pieniążki...no nie łudźmy się powołanie jest miłe owszem,jako dodatek zwłaszcza,że nakłady na dobry sprzęt są bardzo wysokie...no ale jakby nie było 4 tyg.to troszkę mała przerwa
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 20:06   #2648
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, byc moze mocno powiedzien,ale za duzo watpliwosci ponakladalo sie naraz m.in. zabieg wykonany tylko duza koncowka, trwajacy doslownie 3-4 minuty,wazam ze koncowka nie dotarla do wszystkich miejsc, no i czas kolejnego zabiegu. To wszystko wzbudzilo moje watpliwosci. Co mi po tym, ze strace i kase i kilka miesiecy a np.czesc wlosow pozostanie z powodu niedokladnosci.... Jak zapisuje sie na oczyszczanie twarzy to licze, ze zostanie oczyszczona cala np.lacznie z okolicami nosa, ale nie,ze zostanie to pominiete "bo tak". A czy ktoras z Was korzystala z uslug salonu Laser DeLux w Warszawie? Jakies opinie?
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:40   #2649
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Marta gdzie tak Cie potraktowali? Ja poki co jestem miesiac po pierwszym Vectusie na lydki i jestem mega zadowolona. Teraz przymierzam sie do zabiegu na cale nogi. Poczekam jeszcze miesiac. Bylam w jakims salonie na Ursynowie bo byla promocja na lydki 200zl zamiast 400. W innym miejscu cale nogi mozna zrobic za 500 wiec pomimo dobrej jakosci uslugi, nie dam za same lydki takiej kasy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 08:09   #2650
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Napisałaś że na próbę byłaś w gabinecie gdzie stosują laser Light Sheer Duet, a właściwy zabieg miałaś laserem Light Sheer. Ten drugi laser ma tylko jedną końcówkę (przynajmniej tak zrozumiałam z informacji różnorakich) a Duet ma dwie- nic więc dziwnego że właściwego zabiegu nie miałaś wykonywanego dwiema końcówkami gdyż nie ma dwóch w tym laserze.

Ja na depilację LS Duet (broda) zapisywana jestem co miesiąc, teraz czeka mnie trzeci zabieg ale właściwie nie widzę pożądanych efektów oprócz zjaśnienia włosków, i zastanawiam się czy ten trzeci raz nie będzie ostatnim w tym gabinecie, możliwe że poszukam salony z laserem Light Sheer bo już sama nie wiem co robić:/ Myślałam że choć troszkę widać będzie zmiany żebym nie była taka zrezygnowana na temat zasadności tych zabiegów:/
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 08:13   #2651
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Napisałaś że na próbę byłaś w gabinecie gdzie stosują laser Light Sheer Duet, a właściwy zabieg miałaś laserem Light Sheer. Ten drugi laser ma tylko jedną końcówkę (przynajmniej tak zrozumiałam z informacji różnorakich) a Duet ma dwie- nic więc dziwnego że właściwego zabiegu nie miałaś wykonywanego dwiema końcówkami gdyż nie ma dwóch w tym laserze.

Ja na depilację LS Duet (broda) zapisywana jestem co miesiąc, teraz czeka mnie trzeci zabieg ale właściwie nie widzę pożądanych efektów oprócz zjaśnienia włosków, i zastanawiam się czy ten trzeci raz nie będzie ostatnim w tym gabinecie, możliwe że poszukam salony z laserem Light Sheer bo już sama nie wiem co robić:/ Myślałam że choć troszkę widać będzie zmiany żebym nie była taka zrezygnowana na temat zasadności tych zabiegów:/
....
broda,twarz generalnie najlepiej zwykłym LS w w dłuzszych odstępach niż miesiąc zdecydowanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 18:58   #2652
Beatas140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeśli wykonywany jest w odpowiednich warunkach i odpowiednim urządzeniem to nie boli i nie powinien boleć. W salonach [NIEOPŁACONA REKLAMA] dostajesz zapewnienie, że dzięki najnowocześniejszemu urządzeniui do takiej depilacji – laserze diodowym i dużej głowicy zabieg trwa bardzo krótko, a zatem nie ma nawet czasu, aby odczuć dyskomfort. Poza tym, dzięki chłodzeniu skóry przed, w trakcie i po wykonaniu naświetlenia jest bardzo bezpieczny i naprawdę bezbolesny.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-01-07 o 21:29 Powód: reklama
Beatas140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:10   #2653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beatas140 Pokaż wiadomość
Jeśli wykonywany jest w odpowiednich warunkach i odpowiednim urządzeniem to nie boli i nie powinien boleć. W salonach [NIEOPŁACONA REKLAMA] dostajesz zapewnienie, że dzięki najnowocześniejszemu urządzeniui do takiej depilacji – laserze diodowym i dużej głowicy zabieg trwa bardzo krótko, a zatem nie ma nawet czasu, aby odczuć dyskomfort. Poza tym, dzięki chłodzeniu skóry przed, w trakcie i po wykonaniu naświetlenia jest bardzo bezpieczny i naprawdę bezbolesny.
Co za bzdury W gabinecie podczas podpisywania oświadczenia nawet stoi wołami, ze zabieg nie jest całkiem bezbolesny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-01-07 o 21:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:16   #2654
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Od razu widać że to reklama salonu.

Natomiast ja mam pytanie- w takim razie co wpływa na to, że Light Sheer jest polecany do okolic twarzy a Light Sheer Duet już jest w tym gorszy?
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:26   #2655
chika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeśli mówią Duet to chodzi o tą większą głowicę,a ona jest za duża do okolic twarzy.
chika8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 12:25   #2656
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Może to za wcześnie na pisanie o efektach po pierwszym zabiegu na wąsik na Vectusie, ale donoszę, ze po 2 tygodniach od zabiegu te ciemniejsze włoski na boku nad wargą na razie wszystkie wypadają. Jasniejsze w sumie też parę na razie odrosło, ale one niewidoczne. Ciekawe, jak będzie dalej i na ilu sesjach sie skończy. Bikini po 7 razie wydaje sie ok, znaczy widzę takie jasniejsze włoski, ale dosyc cienkie i tez bardzo jasne. Ciekawa jestem czy będzie sesja nr8 na ten obszar
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:37   #2657
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Może to za wcześnie na pisanie o efektach po pierwszym zabiegu na wąsik na Vectusie, ale donoszę, ze po 2 tygodniach od zabiegu te ciemniejsze włoski na boku nad wargą na razie wszystkie wypadają. Jasniejsze w sumie też parę na razie odrosło, ale one niewidoczne. Ciekawe, jak będzie dalej i na ilu sesjach sie skończy. Bikini po 7 razie wydaje sie ok, znaczy widzę takie jasniejsze włoski, ale dosyc cienkie i tez bardzo jasne. Ciekawa jestem czy będzie sesja nr8 na ten obszar
Corii powiem Ci, że trochę mnie przeraża te 7 zabiegów. Miałam nadzieję, że 5 to będzie max .
Miałam dopiero dwa i różnica jest na plus, nawet samo to, że włoski już nie wrastają świadczy, że było warto. Dlatego liczyłam, że tak standardowo na pięciu się najczęściej zamyka.
Wiem, wiem, u każdego jest inaczej, co zrobić?
Mam nadzieję, że ósma nie będzie Ci już potrzebna
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:01   #2658
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Corii powiem Ci, że trochę mnie przeraża te 7 zabiegów. Miałam nadzieję, że 5 to będzie max .
Miałam dopiero dwa i różnica jest na plus, nawet samo to, że włoski już nie wrastają świadczy, że było warto. Dlatego liczyłam, że tak standardowo na pięciu się najczęściej zamyka.
Wiem, wiem, u każdego jest inaczej, co zrobić?
Mam nadzieję, że ósma nie będzie Ci już potrzebna
Mnie też, ale Pani mówiła, ze w tym miejscu włosy są bardzo mocne i natrudniej je wyplenic. No moze nie u wszystkich tak, ale u mnie na tym obszarze tak akurat jest. Na razie patrze czy odrosna jakies ciemnie , jak nie to dam sobie spokój, jak odrąsna w przeciągu 3-4 miesiecy to ostatni raz im funduje laser tam
Ale jak wspominałam na nogi w sumie 3 mi sesje wystarczyły, wiec roznie to bywa
No i na laserach piszą zawsze ze 6 zabiegów to optymalnie, a czasami i wiecej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:45   #2659
chika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi się udało zakończyć bikini na 4 zabiegach.Mam nadzieję,że Wam też sprytnie pójdzie
chika8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 21:47   #2660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chika8 Pokaż wiadomość
Mi się udało zakończyć bikini na 4 zabiegach.Mam nadzieję,że Wam też sprytnie pójdzie
Co to znaczy "udało". Nie ma czegoś takiego, bo duzo zalezy indywidualnie, do koloru cery, włosów, pzaburzeń hormonalnych lub ich braku, etc.To ze komuś wystarczyło tyle zabiegów, nie znaczy ze innemu tak samo. To nie jest jakis wyścig, tylko normalne zabiegi usuniecia owłosienia, gdzie nalezy sie liczyć z róznymi wynikami.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-01-11 o 21:49
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:35   #2661
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co to znaczy "udało". Nie ma czegoś takiego, bo duzo zalezy indywidualnie, do koloru cery, włosów, pzaburzeń hormonalnych lub ich braku, etc.To ze komuś wystarczyło tyle zabiegów, nie znaczy ze innemu tak samo. To nie jest jakis wyścig, tylko normalne zabiegi usuniecia owłosienia, gdzie nalezy sie liczyć z róznymi wynikami.
To nie jest wyścig, ale fajnie jak "uda się" tak wczesnie, bo zaoszczędza się m.in. pieniądze.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:50   #2662
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co to znaczy "udało". Nie ma czegoś takiego, bo duzo zalezy indywidualnie, do koloru cery, włosów, pzaburzeń hormonalnych lub ich braku, etc.To ze komuś wystarczyło tyle zabiegów, nie znaczy ze innemu tak samo. To nie jest jakis wyścig, tylko normalne zabiegi usuniecia owłosienia, gdzie nalezy sie liczyć z róznymi wynikami.
Jak by tego nie nazwać, czy "udało się", czy ktoś miał powiedzmy "dobre warunki" aby wystarczyły 4 zabiegi... No nie ważne, wiadomo, każda musi się sama przekonać jak będzie.
Dobrze, że Ci się udało ( ) załatwić nogi tak szybko. A jak z wąsikiem, wyszły już wszystkie włoski?

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez chika8 Pokaż wiadomość
Mi się udało zakończyć bikini na 4 zabiegach.Mam nadzieję,że Wam też sprytnie pójdzie
O właśnie miałam pisać,że to dobrze usłyszeć
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:57   #2663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak by tego nie nazwać, czy "udało się", czy ktoś miał powiedzmy "dobre warunki" aby wystarczyły 4 zabiegi... No nie ważne, wiadomo, każda musi się sama przekonać jak będzie.
Dobrze, że Ci się udało ( ) załatwić nogi tak szybko. A jak z wąsikiem, wyszły już wszystkie włoski?
Nic mi sie nie udało Bo na nogi jeszcze ide, pisałam przecież, no i nie wiadomo, czy za rok - 2 nie tzreba bedzie czegos poprawić, tak czy siak wydatki sa zawsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:34   #2664
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja moge smialo powiedziec ze po 1 zabiegu vectusem na lydki udalo mi sie calkiem sporo wyeliminować Smialo moge stwierdzic ze nogi sa prawie gladkie, raz na tydzien przelece maszynka.
W lutym pojde na cale nogi, zobaczymy jak inne partie zareaguja.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:48   #2665
eumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie dziewczyny

Chciałabym się podzielić z Wami moimi wrażeniami po kilku depilacjach. W listopadzie miałam pierwszy zabieg na pachy przeprowadzony na Vectusie. Tak jak już pisałam na tym forum zabieg był bezbolesny, czułam tylko malutkie ukłucia. Po zabiegu przez 2 tygodnie o dziwo włoski nie rosły wcale, a potem zaczęły odrastać, ale było ich widocznie mniej. Umówiłam się na kolejną wizytę na styczeń, ale jako że mąż mi wykupił groupona na 3 depilacje laserowe pach na laserze Light Sheer w innym miejscu, to postanowiłam umówioną wizytę wykorzystać na podejście do depilacji bikini w wersji głębokiej, ale niecałkowitej i na wąsika. Wąsik nie jest jakiś bardzo widoczny, ale mam wrażenie, że jak nałożę podkład, to staje się dosyć widoczny. Z nim poszło szybko, wiadomo mała powierzchnia. Nawet nie pamiętam czy coś czułam w trakcie. Natomiast depilacja bikini już była odczuwalna, trochę bolało, ale kosmetyczka dłużej przytrzymywała głowicę chłodzącą przed strzałem i było całkiem znośnie. Zdecydowanie Vectus to fajny wynalazek.

Ostatnio byłam też na pierwszej z trzech depilacji laserowych LS pach z groupona. Zabieg został wykonany w pewnym centrum na pewnej łódzkiej uczelni technicznej. Teraz wiem, o co chodzi dziewczynom jak piszą, że depilacja na LS może boleć. Bolało bardzo, po Vectusie nie byłam przygotowana na taki ból. Pani obsługująca laser spytała tylko czy jestem w ciąży i czy miałam już kiedyś depilację laserową. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nie i tak miałam na Vectusie. Pani do najmilszych nie należała i z jej słów wywnioskowałam, że według niej Vectus to nie laser, bo depilacja laserowa musi boleć. No cóż... Gdy w trakcie zabiegu spytałam się, czy nie powinna mi zdezynfekować pach, skomentowała, że samemu to trzeba zrobić w wc przed zabiegiem. Ot i cała historia. Gdyby nie Vectus, to po LS bym się permanentnie zraziła do depilacji laserowej. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić depilacji bikini na nim. To dopiero musi być ból.

PS. Ten Groupon jest ciągle jeszcze dostępny, ale chyba nie zrobiłam im specjalnej reklamy co?

Edytowane przez eumo
Czas edycji: 2015-01-12 o 21:50
eumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 14:59   #2666
Liliana_444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
Pracuje na laserze Light Sheer ponad 6 lat. Zabieg nie jest bezbolesny ale oczywiście dużo zależy od progu bólu danej osoby. Najbardziej bolą pachy i bikini (ze względu na występowanie w tych miejscach węzłów chłonnych.) Light Sheer z małą końcówką jest o wiele dokładniejszy od Light Sheer Duet. Jest to laser skuteczny ale nie jesteśmy w stanie określić dokładnej ilości zabiegów. Każdy z nas jest inny, ma inną gospodarkę hormonalną, a to przede wszystkim od hormonów zależy jaki mamy typ owłosienia i jak szybko rośnie. Tak więc każdy powinien być traktowany indywidualnie. Po tylu latach pracy sprawdzają się dwie podstawowe zasady
- im ciemniejszy, grubszy włos tym szybszy efekt
- pierwsze trzy zabiegi należy robić co 4-5 tygodni a kolejne jak będzie potrzeba po 8- 10 tygodniach.
Likwidujemy 90% owłosienia 10% to włoski jasne/meszek.
Ilość zabiegów zależy od tego jakich efektów oczekujemy tzn. sa panie, którym kilka włosków (np 5 pod pachą) nie przeszkadza a są panie, które będą przychodzić na laser aż zlikwidujemy wszystkie.
Chętnie służę pomocą i doradzę

[reklama]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-01-13 o 23:53 Powód: reklama
Liliana_444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 19:18   #2667
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam zabieg depilacji laserowej 9 stycznia (linia majtek okolice bikini), nastepny 6 lutego. Uczucie jakby ktoś przystawił gorącą prostownicę do ciała i wbijał igiełki - więc dla bardzo wrażliwych na ból nie polecam aczkolwiek tragedii nie ma i dotrwam do końca serii. Zdam relacje z efektow w maju
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:19   #2668
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć
Chciałam wykonać depilację laserową nóg i okolic bikini.
Czy polecacie jakiś gabinet w Krakowie (przejrzałam wątek i znalazłam tylko coś na temat gabinetu przy Sławkowskiej)?
Czy warto może jechać do tego gabinetu w Dąbrowie Górniczej?
Zależy mi na tym, żeby zabieg był wykonany starannie.
Odnośnie tego gabinetu w Dąbrowie - czy to jest Vanilla Laser (do tego się dokopałam przeszukując wątek)?
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:52   #2669
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, jestem MEGA DZIWNA oO
Od roku noszę się z zamiarem zrobienia tych nieszczęsnych łydek (na początek) i już 3 razy się rozmyślałam i nadal wracałam do pomysłu...
Tylko patrząc na moją cerę, n nogi... To one nie są jakieś blade, własnie mam taką ciemniejszą cerę raczej i boję się, że może nie do końca na mnie to zadziałać, ale włoski mam doooosyć ciemne. Chyba jednak zaryzykuję, ale nie do końca znalazłam rady co do MIEJSC gdzie mogę to zrobić.. (RZESZÓW) Znam jeden, polecany przez koleżankę Laser Salon Cosmetics... Sama nie wiem. Może jest kto, kto poleci coś..?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 21:33   #2670
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałam wykonać depilację laserową nóg i okolic bikini.
Czy polecacie jakiś gabinet w Krakowie (przejrzałam wątek i znalazłam tylko coś na temat gabinetu przy Sławkowskiej)?
Czy warto może jechać do tego gabinetu w Dąbrowie Górniczej?
Zależy mi na tym, żeby zabieg był wykonany starannie.
Odnośnie tego gabinetu w Dąbrowie - czy to jest Vanilla Laser (do tego się dokopałam przeszukując wątek)?
ja robiłam w Active Women i było wszystko w jak najlepszym porządku

jestem po 3 zabiegach na łydki i mam rewelacyjny efekt, myślę, że 5 zabiegów to będzie na nie aż nadto ale za to po 4 zabiegach na bikini mam usunięte około 65% powiedzmy. Z tym, że przed rozpoczęciem zabiegu miałam grube wrastające włosy a teraz są słabe i cieniutkie. Został mi jeszcze jeden zabieg na bikini z pakietu, który kupiłam ale myślę, że trzeba będzie zrobić szósty

ale mimo wszystko uważam, że warto i polecam!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.