Pocałunki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 21:13   #1
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282

Pocałunki


Patrzę na te zdjęcia i widzę Czerwonego Kapturka Sukienka - Bershka, marynarka - H&M, buty - Nine West, torebka - Valentini, bransoletki - By Dziubeka.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:18   #2
DOROTKAK82
Raczkowanie
 
Avatar DOROTKAK82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 169
Dot.: Pocałunki

TAK ZDECYDOWANIE COŚ POMIĘDZY CZERWONYM KAPTURKIEM A EURO 2012 a tak na poważnie to nie wiem jak to ująć ale za bardzo czerwono i za bardzo biało . Zmieniłabym choć bransoletkę ,żeby była w innym kolorze żeby to jakoś przełamać
DOROTKAK82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:21   #3
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Pocałunki

W kółko do znudzenia ten sam typ sukienek... i te same dodatki w różnych kolorach ;/ nuda i nic odkrywczego ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:27   #4
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Pocałunki

Sukienka była już tutaj przez Ciebie pokazywana (pamiętam to serduszko na plecach). Torebka także była, ale z niebieską sukienką...
Dodatkom typu bransoletka czy kolczyki się nie przyglądałam, ale wychodzi na to, że jedynymi NOWYMI rzeczami, na których można zawiesić oko są buty.

EDIT: Bransoletkę także już pokazywałaś na wizażowej szafie.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2012-09-03 o 21:30
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:35   #5
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Pocałunki

Tego zestawu kolorystycznego nigdy nie przetrawię. Flagowo. Innych skojarzeń brak. Jakbyś dodała gdzieś granat byłoby o niebo lepiej.
Jak już to zostało wspomniane ubierasz się w zasadzie cały czas tak samo. Ładnie ale już nieco nudno.

Buty fajne
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:39   #6
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Nie należę do osób, które ciągle pokazują nowe ubrania - wolę pokazywać te same, ale w różnych kombinacjach. Rozumiem jednak, że nie tego typu osoby was interesują i wezmę to następnym razem pod uwagę przed wrzuceniem tu czegokolwiek
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam



Edytowane przez Zioło
Czas edycji: 2012-09-03 o 21:43
Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:42   #7
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: Pocałunki

mnie się tam podoba
__________________
KLIKNIJ W MISKĘ NAKARM PIESKI ZE SCHRONISKA www.pustamiska.pl
Powstrzymaj zabijanie psów! podpisz petycję:
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 21:43   #8
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Pocałunki

A mnie się podoba Nie lubiłam flagowych kompletów, dopóki sama nie kupilam czerwonych rurek i okazało się, że najlepiej się czuję w białym ażurowym sweterku do nich No i teraz lubię
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:07   #9
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pocałunki

Ładna sukienka. Z ciekawości zapytam, jaki nosisz stanik pod tak wyciętą z tyłu sukienkę?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:11   #10
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
A mnie się podoba Nie lubiłam flagowych kompletów, dopóki sama nie kupilam czerwonych rurek i okazało się, że najlepiej się czuję w białym ażurowym sweterku do nich No i teraz lubię
Ja też kiedyś nie tolerowałam biało-czerwonych zestawów, bo miałam oczywiste skojarzenie z flagą... ale mi jakoś przeszło i jak sobie przypomnę to moje wcześniejsze uprzedzenie, to wydaje mi się dziecinne

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ładna sukienka. Z ciekawości zapytam, jaki nosisz stanik pod tak wyciętą z tyłu sukienkę?
Onlyher Latte plunge - ledwie się mieści, ale jakoś upycham Mam jednak zamiar kupić sobie takie silikonowe przyklejane miseczki zamiast stanika, do bardziej wyciętych z tyłu sukienek. Jestem ciekawa, jak będą się sprawować
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:16   #11
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Pocałunki

Ładna sukienka
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 23:26   #12
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Pocałunki

ja bym zmieniła żakiet na jakiś inny kolor- może coś w brązie? A to dlatego, że nie przepadam za 2-kolorowymi zestawami
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 05:59   #13
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Tego zestawu kolorystycznego nigdy nie przetrawię. Flagowo. Innych skojarzeń brak. Jakbyś dodała gdzieś granat byłoby o niebo lepiej.
Jak już to zostało wspomniane ubierasz się w zasadzie cały czas tak samo. Ładnie ale już nieco nudno.

Buty fajne

popieram.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 07:21   #14
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
Nie należę do osób, które ciągle pokazują nowe ubrania - wolę pokazywać te same, ale w różnych kombinacjach. Rozumiem jednak, że nie tego typu osoby was interesują i wezmę to następnym razem pod uwagę przed wrzuceniem tu czegokolwiek
Nie chodzi o to, że pokazujesz ciągle te same ubrania, problem tkwi w tym, że u Ciebie zawsze wyglądają tak samo i są pokazywane w bliźniaczych stylizacjach.
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 08:20   #15
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Pocałunki

Sukienka jest śliczna
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:49   #16
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: Pocałunki

Uff a już myślałam, że tylko ja widzę ciągle to samo w wieszakach autorki czytając same zachwyty pod jej adresem... Wieszak gdyby był pierwszym byłby ok, ale po Twoich poprzednich nic nowego, sukienka jako baza plus kolorowe dodatki, zawsze buty i torebka. Poza tym jak dla mnie Twoje wieszaki wszystkie razem są... hmmm "mdłe"
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:58   #17
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez fabiania Pokaż wiadomość
Uff a już myślałam, że tylko ja widzę ciągle to samo w wieszakach autorki czytając same zachwyty pod jej adresem... Wieszak gdyby był pierwszym byłby ok, ale po Twoich poprzednich nic nowego, sukienka jako baza plus kolorowe dodatki, zawsze buty i torebka. Poza tym jak dla mnie Twoje wieszaki wszystkie razem są... hmmm "mdłe"
Same zachwyty pod moim adresem? Ja jakoś zachwytów widzę najmniej pod swoimi wieszakami, za to pod wieszakami innych osób czasem strach napisać, że się coś nie podoba, bo zaraz pojawia się opinia obrońców, że zazdroszczę.
Zawsze buty i torebka, bo jak inaczej? Nie przywykłam do chodzenia bez butów i torebki. Mogłabym się tłumaczyć z tych sukienek, ale to chyba nie ma sensu...
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 10:04   #18
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
Same zachwyty pod moim adresem? Ja jakoś zachwytów widzę najmniej pod swoimi wieszakami, za to pod wieszakami innych osób czasem strach napisać, że się coś nie podoba, bo zaraz pojawia się opinia obrońców, że zazdroszczę.
Zawsze buty i torebka, bo jak inaczej? Nie przywykłam do chodzenia bez butów i torebki. Mogłabym się tłumaczyć z tych sukienek, ale to chyba nie ma sensu...
Chodziło mi o to, że zawsze buty i torebka są akcentem kolorystycznym, lub i to i to lub albo jedno albo drugie. Denerwują mnie te wieszaki bo nie ma w nich nic odkrywczego no. Klasyka od linijki i to bez polotu tak na prawdę... Lubię minimalizm, ale staram się czasami kombinować. Ty wstawiłaś bodajże jeden wieszak ze spodniami i sweterkiem dzierganym, reszta to to samo...
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 10:13   #19
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Pocałunki

no faktycznie troche przypomina czerwonego kapturka, mnie sie nie podoba.. w sumie nie moge sobie nawet wytlumaczyc dlaczego, chyba brakuje tu jeszcze jednego koloru, sama biel + czerwien zbyt bardzo kontrastuja, ale to tylko moja subiektywna ocena
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 11:00   #20
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez fabiania Pokaż wiadomość
Ty wstawiłaś bodajże jeden wieszak ze spodniami i sweterkiem dzierganym, reszta to to samo...
4 wieszaki ze spodniami, 1 z szortami, 1 ze spódnicą i 5 z sukienkami... dla mnie to nie jest to samo, ale kłócić się nie będę. Z sukienkami wieszaków najwięcej, bo wcześniej ich nigdy nie nosiłam, więc postanowiłam skorzystać z lata i spróbować. Nigdy też nie twierdziłam, że jestem odkrywcza. Dla mnie odkryciem pół roku temu był fakt, że mogę wyglądać kobieco i nosić coś poza spodniami i bluzką Ale oczywiście nie możecie tego wiedzieć i oceniacie tylko to, co widzicie.
Tylko nie rozumiem, jak moje wieszaki mogą kogoś denerwować...
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:06   #21
Sylwia139
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia139
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła, Poznań
Wiadomości: 1 872
GG do Sylwia139
Cool Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
4 wieszaki ze spodniami, 1 z szortami, 1 ze spódnicą i 5 z sukienkami... dla mnie to nie jest to samo, ale kłócić się nie będę. Z sukienkami wieszaków najwięcej, bo wcześniej ich nigdy nie nosiłam, więc postanowiłam skorzystać z lata i spróbować. Nigdy też nie twierdziłam, że jestem odkrywcza. Dla mnie odkryciem pół roku temu był fakt, że mogę wyglądać kobieco i nosić coś poza spodniami i bluzką Ale oczywiście nie możecie tego wiedzieć i oceniacie tylko to, co widzicie.
Tylko nie rozumiem, jak moje wieszaki mogą kogoś denerwować...
Mnie też denerwują tym że są takie anielskie i na jedno kopyto...
Sylwia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:13   #22
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
Mnie też denerwują tym że są takie anielskie i na jedno kopyto...
Widzę, że się niepotrzebnie strzępię i tłumaczę, bo i tak nikt tego uważnie nie czyta
Nie mogę się nadziwić, że taka bzdura jak zdjęcie ubrania może kogoś denerwować.
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:21   #23
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
Widzę, że się niepotrzebnie strzępię i tłumaczę, bo i tak nikt tego uważnie nie czyta
Nie mogę się nadziwić, że taka bzdura jak zdjęcie ubrania może kogoś denerwować.
Ale po co tłumaczysz? Każdy ma swoje zdanie i ile osób tyle opinii. Przejrzałam Twoje wieszaki i faktycznie były różne elementy, a mimo to wszystkie irytujące (lepsze słowo niż denerwujące?)
Oooo "anielskie" to dobre słowo, tak wychuchane i wyprasowane
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:32   #24
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Pocałunki

Nie denerwuj sie autorko
dziewczyny nie mowia,ze zle czy brzydko sie ubierasz
chodzi o to,ze wszystkie Twoje wieszaki sa takie same,tak samo slodkie,delikatne czy tez kobiece
nie roznia sie niczym,nie ma w nich pazura,czegos co bedzie je rozroznialo,te same slodkie buty czy tez slodkie sukienki
do szortow mozna ubrac slodka koszulke ale przelamac zestaw ciezszymi butami np workerami lub chociaz fajna mocna torebka a`la rockowa ,do tej slodkiej kiecki i torebki mozesz dobrac skorzana kurteczke czy tez a`la skorzana i juz bedzie mocniejszy akcent,nie bedzie mdlo a dalej bedzie mega kobieco
czasem maly element a nadaje zupelnie inny wyraz zestawowi.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:31   #25
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Pocałunki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nie denerwuj sie autorko
dziewczyny nie mowia,ze zle czy brzydko sie ubierasz
chodzi o to,ze wszystkie Twoje wieszaki sa takie same,tak samo slodkie,delikatne czy tez kobiece
nie roznia sie niczym,nie ma w nich pazura,czegos co bedzie je rozroznialo,te same slodkie buty czy tez slodkie sukienki
do szortow mozna ubrac slodka koszulke ale przelamac zestaw ciezszymi butami np workerami lub chociaz fajna mocna torebka a`la rockowa ,do tej slodkiej kiecki i torebki mozesz dobrac skorzana kurteczke czy tez a`la skorzana i juz bedzie mocniejszy akcent,nie bedzie mdlo a dalej bedzie mega kobieco
czasem maly element a nadaje zupelnie inny wyraz zestawowi.
Dziękuję za wytłumaczenie, teraz przynajmniej wiem, z czym wszyscy mają problem Tylko że ja nie lubię mocnych, a'la rockowych elementów, więc tego problemu nikomu nie rozwiążę. Skórzane kurtki, płaszcze - jasne, jak najbardziej, ale było lato i upały i nijak jesienne okrycia się z tym nie komponowały. Podobnie jeansy i ciemne elementy ubrania.
Mnie się takie "wychuchane i wyprasowane" bardzo podoba, a jeśli to kogoś irytuje, no to najwyraźniej ma ze sobą problem, bo ja sobie osobiście nie wyobrażam, by mnie czyjeś ubranie, styl czy sposób ubierania irytował. Może mi się co najwyżej nie podobać, nic więcej.

No i przy okazji wyszło, że to nie powtarzalność się wam nie podoba (denerwuje/irytuje), tylko ten "wychuchany i wyprasowany" styl Już rozumiem, dlaczego identycznych zestawów w cudzych szafach nikt się nie czepia - one są po prostu bardziej rockowe/codzienne/w stylu każdego.
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam



Edytowane przez Zioło
Czas edycji: 2012-09-04 o 13:57
Zioło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:52   #26
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Pocałunki

Mnie się bardzo,bardzo podoba
soffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:55   #27
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Pocałunki

No to niestety musisz sie liczyc z niezbyt pochlebnymi opiniami poniewaz Twoje stroje sie nie odrozniaja i momo,ze ubierasz inne rzeczy to wszystko wyglada tak samo,jesli nie lubisz ciezszych rzeczy to wiesz...szorty plus oversize lub tank,jakies fajne kobiece sandalki i juz nie jest nudno a dalej kobieco
dziewczyny maja pewnie na mysli to,ze moda trzeba sie bawic i jak chce sie komus juz cos pokazywac to zeby to bylo inne,ciekawe a nie ciagle wszystko w jednej tonacjii czyli a`la grzeczna dziewczynka
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:05   #28
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Pocałunki

mnie się podoba
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:22   #29
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Pocałunki

Fajnie. Tak...bajkowo

Ale nie wiem na jaką okazję JA mogłabym się tak ubrać

Bransoletka świetna.
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:02   #30
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Pocałunki

Gdybym zobaczyla tak ubrana kobiete na ulicy pewnie zwrocilabym na nia uwage. Moim zdaniem wygladasz pieknie i kobieco. Nie rozumiem jak stroj moze kogos denerwowac, jak i nie pojmuje faktu, ze ktos mowi Ci, bys ubrala na siebie jakies rockowe dodatki lub cos, co nie jest w Twoim typie i o dziwo! co nosi praktycznie kazdy na ulicy. Nie trzeba wygladac jak kazdy, by wygladac ladnie, taka moja opinia Ja z przyjemnoscia bede patrzec na Twoje kolejne wieszaki, mimo ze sama bym takiego kompletu nie zalozyla lub lekko zmodyfikowala
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.