Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 15:44   #61
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Słyszałam i czytałam że Tołpa własnie bardzo dużo osób podrażnia i szczerze powiem że miałam wielkie obawy zanim kupiłam produkty tej firmy do skóry trądzikowej.
Na szczeście na mnie krem nawilzajaco matujacy dziala swietnie, zreszta żel normalizujacy do mycia twarzy także.
Za to biedronkowy płyn micelarny który produkuje Tołpa potwronie szczypie mnie w oczy i po demakijażu nim wyglądam jakbym płakała 2 dni
Ja używałam z Tołpy tylko maseczki, niestety są zbyt wysuszające. Chiałabym spróbować czegoś innego ale obawiam się tego samego efektu.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:45   #62
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Oj tak odnośnie ceny, 25 zł za tubkę kremu którego uzywamy codzien to troszke drogo, albo 20 zł na promocji za zel do mycia twarzy....
Plusem jest to że Tołpa produkuje kosmetyki dla Biedronki i np. niektóre moje znajome chwalą sobie żel micelarny z Biedronki ( około 5zł) i mówią że jest on rewelacyjny i spokojnie dorównuje temu za 20 zł.
Próbowałyście może tych miceli biedronkowych ?
ja nie stosowałam nigdy żeli micelarnych, ale tak tu sporo już o tych micelach mówiłyście, że chyba będę musiała się bardziej zagłębić w temat
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:51   #63
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Próbowałyście może tych miceli biedronkowych ?
Tak, to mój ulubieniec. Ale chyba ostatnio coś się zmieniło (???), bo po otwarciu nowego opakowania, zaczęły mnie szczypać oczy podczas demakijażu. Nie rozumiem dlaczego...
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:52   #64
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Oj tak odnośnie ceny, 25 zł za tubkę kremu którego uzywamy codzien to troszke drogo, albo 20 zł na promocji za zel do mycia twarzy....
Plusem jest to że Tołpa produkuje kosmetyki dla Biedronki i np. niektóre moje znajome chwalą sobie żel micelarny z Biedronki ( około 5zł) i mówią że jest on rewelacyjny i spokojnie dorównuje temu za 20 zł.
Próbowałyście może tych miceli biedronkowych ?
Stosowałam, ten żel zanim nie otrzymałam kosmetyków Eucerin. Jest delikatny, nie podrażnia i ładnie oczyszcza cerę, NA dodatek kosztuje tylko 5zł, wazie gdy nam nie podpasuje nawet nie jest szkoda go wyrzucić.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:00   #65
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Tak, to mój ulubieniec. Ale chyba ostatnio coś się zmieniło (???), bo po otwarciu nowego opakowania, zaczęły mnie szczypać oczy podczas demakijażu. Nie rozumiem dlaczego...
Też to słyszałam. Ale może po prostu do oka naleciało? Bo ja miałam z nimi od początku tak, że jeśli wacik był przesączony i podczas zmywania leciał płyn do oczu to piekło.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:07   #66
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

ja z regul nakladam tylko krem, puder mineralny i punktowo korektor w zupelnosci wystarcza a skora ma sie swietnie jak potrzebuje zmatowania to rozwalam sobie chusteczke na warstwy i uzywam jak bibulek matujacych
jedna z zasad ktore poznalam to zeby nie "smarowac" pedzlem z pudrem po calej twarzy tylko stemplowac wtedy nic sie nie sciera, jak mialo to wielokrotnie w moim przypadku
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:08   #67
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Stosowałam, ten żel zanim nie otrzymałam kosmetyków Eucerin. Jest delikatny, nie podrażnia i ładnie oczyszcza cerę, NA dodatek kosztuje tylko 5zł, wazie gdy nam nie podpasuje nawet nie jest szkoda go wyrzucić.
Ja też stosowałam żel z biedronki ale nie ten miceralny, tylko peelingujący - jak dla mnie był super i za super cene
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 16:15   #68
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nie uważacie że im mniej barwnego makijażu przy cerze trądzikowej tym lepiej?
Ja uważam że mniej znaczy w tym przypadku w sam raz
A Wy?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:19   #69
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Jeśli chodzi o makijaż to zależy on trochę od stanu mojej buzi.

Jak jest w miarę ok, to stosuję tylko krem BB (garnier skóra wrażliwa), mocny makijaż oczu i najlepiej ust

Jeśli coś jest na tej buzi za dużo, używam jeszcze podkładu Affiniton (chyba tak sie to pisze ) a reszta bez zmian
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:21   #70
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Nie uważacie że im mniej barwnego makijażu przy cerze trądzikowej tym lepiej?
Ja uważam że mniej znaczy w tym przypadku w sam raz
A Wy?
U mnie nie ma różnicy, z czego bardzo się cieszę, bo mogę maziać się podkładami bez niebezpieczeństwa zapchania porów
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:29   #71
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Nie uważacie że im mniej barwnego makijażu przy cerze trądzikowej tym lepiej?
Ja uważam że mniej znaczy w tym przypadku w sam raz
A Wy?
Mocniejszy makijaż stosuje tylko na wieczorne wyjścia
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 16:30   #72
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

U mnie BB wogóle się nie sprawdza .Jest za mało kryjący i świeci się .
Wyglądam po nim jak ruska lalka
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:32   #73
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Mocniejszy makijaż stosuje tylko na wieczorne wyjścia
Tak ja też ale na codzień lubię podreślić mocno oczy - mam wrażenie że to odwraca uwagę od moich niedoskonałości
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:36   #74
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ślypek musi być widoczny ale pryszcze niekoniecznie
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:39   #75
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Nie uważacie że im mniej barwnego makijażu przy cerze trądzikowej tym lepiej?
Ja uważam że mniej znaczy w tym przypadku w sam raz
A Wy?
U mnie nie ma różnicy. Grunt to dobry demakijaż
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:46   #76
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nie wiem czy dużo czy nie,ale mam wtedy świetną cerę.Nie szoruję jakoś bardzo-bardziej jak kremem-peeling antybakteryjny.
No właśnie o ten krem mi chodzi-dzięki za opinie
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:47   #77
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Nie uważacie że im mniej barwnego makijażu przy cerze trądzikowej tym lepiej?
Ja uważam że mniej znaczy w tym przypadku w sam raz
A Wy?
Tylko pod względem koloru zawartego w artykule.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:53   #78
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie można robić peelingu tak często, bo naskórek nie ma czasu się odbudować i naruszasz młodą warstwę skóry!
Ale to nie jest tak,że szoruję i podrażniam skórę.Peeling jest w formie kremu z niewielką ilością drobinek czy jak to tam się mówi.I smaruję twarz delikatnie.


O codziennym peelingu dziewczyny już się wypowiedziały.. Ja dodam tylko, że jeśli masz cerę szybko zanieczyszczającą się to mogę polecić Ci włączenie do codziennej pielegnacji kwasów w kremie do codziennego stosowania. Ryzyko podraznienia jest mniejsze niz przy codziennym szorowaniu peelingiem, a tak samo świetnie oczyszcza Ja gdy zaczełam uzywam kwasów mogłam wogóle zrezygnować z peelingów
Po uzyciu mydła pamietaj by przywrócić odpowiednie ph skórze (hydrolatem, tonikiem, naparem ziołowym czy wodą termalną).[/QUOTE]


Tonik też stosuje-antybakteryjny z avona-clear skin

Edytowane przez artosisss
Czas edycji: 2013-10-11 o 16:54
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 16:56   #79
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Ale to nie jest tak,że szoruję i podrażniam skórę.Peeling jest w formie kremu z niewielką ilością drobinek czy jak to tam się mówi.I smaruję twarz delikatnie.[COLOR=Silver]
Rozumiem że to taki do codziennego stosowania? Jesli Cię nie wysusza i nie podraznia (a to dosyć częste) to ok. Tylko wiedz, ze przy aktywnym tradziku zadne drobinki nie sa wskazane.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 17:04   #80
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Rozumiem że to taki do codziennego stosowania? Jesli Cię nie wysusza i nie podraznia (a to dosyć częste) to ok. Tylko wiedz, ze przy aktywnym tradziku zadne drobinki nie sa wskazane.
No takJakby szkodził to bym zrezygnowała a tak to jestem zadowolona
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:07   #81
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Ale to nie jest tak,że szoruję i podrażniam skórę.Peeling jest w formie kremu z niewielką ilością drobinek czy jak to tam się mówi.I smaruję twarz delikatnie.


O codziennym peelingu dziewczyny już się wypowiedziały.. Ja dodam tylko, że jeśli masz cerę szybko zanieczyszczającą się to mogę polecić Ci włączenie do codziennej pielegnacji kwasów w kremie do codziennego stosowania. Ryzyko podraznienia jest mniejsze niz przy codziennym szorowaniu peelingiem, a tak samo świetnie oczyszcza Ja gdy zaczełam uzywam kwasów mogłam wogóle zrezygnować z peelingów
Po uzyciu mydła pamietaj by przywrócić odpowiednie ph skórze (hydrolatem, tonikiem, naparem ziołowym czy wodą termalną).

Tonik też stosuje-antybakteryjny z avona-clear skin[/QUOTE]

Są takie peelingi do codziennego stosowania ja kiedyś przez pomyłkę zrobiłam normalny peeling dzień po dniu. Wyskoczyło mi pełno małych białych krosteczek. Miałam wrażenie jakbym zabardzo "poruszyła" zaskórniki i zmieniły się one w takie małe ropne zmiany...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:10   #82
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Są takie peelingi do codziennego stosowania ja kiedyś przez pomyłkę zrobiłam normalny peeling dzień po dniu. Wyskoczyło mi pełno małych białych krosteczek. Miałam wrażenie jakbym zabardzo "poruszyła" zaskórniki i zmieniły się one w takie małe ropne zmiany...
no właśnie, bo ogółem nie powinno się robić ich często. Muszę przyznać, że pierwsze słyszę o peelingach do codziennego stosowania, ale skoro mówicie, ze takie są to zapewne macie rację.
Mi teraz brakuje peelingów, ale nie mogę ich robić, bo tego zabrania kuracja lekiem axotret (lub izotek).
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:11   #83
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ostatnio czytałam na blogu Azjatycki Cukier, że w Azji poleca się codzienne stosowanie peelingów, ale że są one bardzo delikatne, dużo delikatniejsze niż te polskie.
Może rzeczywiście bardzo delikatny produkt by się sprawdził w codziennym użytkowaniu. Albo wersja domowa - masaż twarzy przy zmywaniu maseczki z kurkumą
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:15   #84
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Są takie peelingi do codziennego stosowania ja kiedyś przez pomyłkę zrobiłam normalny peeling dzień po dniu. Wyskoczyło mi pełno małych białych krosteczek. Miałam wrażenie jakbym zabardzo "poruszyła" zaskórniki i zmieniły się one w takie małe ropne zmiany...
Ja dawno temu jak zaczynałam z kosmetykami kupiłam żel złuszczający clean&clear przy aktywnym tradziku. Na opakowaniu napisano, ze jest do codziennego stosowania. Nie muszę mówić jaki był efekt Dlatego jestem przeczulona

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
no właśnie, bo ogółem nie powinno się robić ich często. Muszę przyznać, że pierwsze słyszę o peelingach do codziennego stosowania, ale skoro mówicie, ze takie są to zapewne macie rację.
Mi teraz brakuje peelingów, ale nie mogę ich robić, bo tego zabrania kuracja lekiem axotret (lub izotek).
Tu chodzi o żele myjące z mikrogranulkami u nas

Jyyli widzę, że podcczytujemy tego samego bloga Ja nie jestem jakoś przekonana do co niektórych porad znajdujacych się tam, bo azjatki mają inną skórę, inne jest tam powietrze i inne kosmetyki jak piszesz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:18   #85
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jyyli widzę, że podcczytujemy tego samego bloga Ja nie jestem jakoś przekonana do co niektórych porad znajdujacych się tam, bo azjatki mają inną skórę, inne jest tam powietrze i inne kosmetyki jak piszesz
Też nie mogę się przekonać do wszystkiego, ale parę pomysłów podkradłam z dobrym skutkiem Np. maseczkę z kurkumy - modyfikuję ją na różne sposoby, ale u mnie bardzo dobrze się sprawdza
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:21   #86
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też nie mogę się przekonać do wszystkiego, ale parę pomysłów podkradłam z dobrym skutkiem Np. maseczkę z kurkumy - modyfikuję ją na różne sposoby, ale u mnie bardzo dobrze się sprawdza
O maseczce z kurkumy tez czytalam u niej... Może kiedys... Na razie nie chcę dodatkowych ewent. podrażnien
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:22   #87
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Peeling mozna wykonać samemu .Np z zmielonych orzeszków i balsamu.A do peelingu do ciala balsam lus kawa ziarnista .Rewelka na celullit
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:28   #88
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Peeling mozna wykonać samemu .Np z zmielonych orzeszków i balsamu.A do peelingu do ciala balsam lus kawa ziarnista .Rewelka na celullit
Ooo tak!Peeling kawowy na celullit jest genialny!Skóra gładziutka no i ogółem rewelacja,ale trzeba się przy tym troszkę uciapać:/
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:29   #89
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja również Nie maluję się codziennie, raczej rzadko Jeśli już, to na dzień podkład mineralny+ róż+ tusz+ ewent. cien. Jak najdelikatniej Czasem minerały zastępuję tradycyjnym podkładem, ale tylko wtedy gdy chcę czuć że mam makijaż (minerały nie są wogóle wyczuwalne, co nie zawsze jest komfortowe.

Jak długo max. mineralne podkłady utrzymują się Wam/ Tobie na skórze? Mi max. 4 godz.... jestem ciekawa czy są lepsze produkty?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



Kiedy muszę coś ukryć pojedynczego...Nakładam na pojedynczą zmianę korektor/ ewentualnie podkład potem podkład mineralny, na końcu znowu cienką warstwę korektora/ podkładu w płynie. To mój najlepszy i zarazem najtrwalszy sposób, jesli chodzi o ukrycie zmian Ważne tylko by warstwy kosmetyków były jak najciensze.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



Jakiej firmy to Twoje ulubione?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



O codziennym peelingu dziewczyny już się wypowiedziały.. Ja dodam tylko, że jeśli masz cerę szybko zanieczyszczającą się to mogę polecić Ci włączenie do codziennej pielegnacji kwasów w kremie do codziennego stosowania. Ryzyko podraznienia jest mniejsze niz przy codziennym szorowaniu peelingiem, a tak samo świetnie oczyszcza Ja gdy zaczełam uzywam kwasów mogłam wogóle zrezygnować z peelingów
Po uzyciu mydła pamietaj by przywrócić odpowiednie ph skórze (hydrolatem, tonikiem, naparem ziołowym czy wodą termalną).
Po przypudrowaniu po 8h nadal sa na swoim miejscu. Pozniej troche sie scieraja ale jak czasami wracam do domu dopiero o 21 (a o 7 wychodze) to nadal mam go na sobie tylko traci na kryciu. Tyle ze ja nie mam problemow z nadprodukcja sebum.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 17:48   #90
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez MaryEli Pokaż wiadomość
Ja dawniej używałam tylko korektora i pudru sypkiego dla zmatowienia, teraz używam podkładu Rimmel Mach Perfection. U mnie się sprawdza. Po pierwsze wreszcie znalazłam właściwy odcień -jestem bardzo blada i zawsze mam z tym problem. Po drugie dla mojej skóry jest wystarczający. Nie jest jakoś wybitnie kryjący, ale z pomocą korektora daje radę. Nie zapycha mi skóry. No i nie jest drogi.
A ten podkład drogi czy cena jest w miarę rozsądna?Bo też jestem blada jak ściana więc może rozglądnęłabym się za czymś takim
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.