Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 01:19   #181
Tarant
Przyczajenie
 
Avatar Tarant
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Chcialabym najbardziej na mat-geo-wos ale w IV niestety nie ma z tego co widzialam Jednak jezeli chodzi o sql to wlasnie IV najbardziej mnie kusi, nie wie ktos moze gdzie jest godny polecenia profil wlasnie mat-geo-wos? (inny niz VIII) ?
Tarant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 20:28   #182
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej! Mam ogromną prośbę. Mógłby mi ktoś napisać jaki jest próg punktowy w VIII i VII LO Kraków? Nigdzie nie mogłam doszukać się konkretnej i aktualnej odpowiedzi. Interesuje mnie profil biologiczno-chemiczny i niestety obawiam się że będę miała jedynie koło 140-50 punktów.
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 23:24   #183
Tarant
Przyczajenie
 
Avatar Tarant
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Pamietaj ze jest zmieniony przelicznik pkt Za pasek jest az 7, za wolontariat 3, i oceny sa inaczej : 6=18p, 5=17p, 4=14p. Przelicznik z egzaminow jest taki sam. Do zdobycia nie jest 200 pkt jak poprzednio tylko mniej z tego co mi swita. Z tymi rozporzadzeniami i reforma tak namieszali ze to az szkoda slow... zbyt szybko i chaotycznie jest wszystko. Poszukam gdzie jest ten dokument

Edytowane przez Tarant
Czas edycji: 2017-03-25 o 23:25 Powód: powielenie tekstu
Tarant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 13:23   #184
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Jak to przelicznik się zmienił? Z tego co widziałam w regulaminach to wciąż za pasek jest 5 a za wolontariat 2.
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 23:17   #185
Tarant
Przyczajenie
 
Avatar Tarant
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

No to jest zmienione na 99% (tak nam oficjalnie w sql podali) Tak jak napisalam ^^

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Oficjalne ze strony mojej sql : Schemat podziału maksymalnej liczby punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły ponadgimnazjalnej

Osiągnięcia wpisane na świadectwie ukończenia gimnazjum – maksymalnie 100 punktów, w tym:

aktywność na rzecz innych ludzi – 3 punkty
świadectwo ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem – 7 punktów
szczególne osiągnięcia – maksymalnie 18 punktów
wynik z języka polskiego – maksymalnie 18 punktów
wynik z matematyki – maksymalnie 18 punktów
wynik z I przedmiotu – maksymalnie 18 punktów
wynik z II przedmiotu – maksymalnie – 18 punktów
Wyniki egzaminu gimnazjalnego – maksymalnie 100 punktów, w tym:

wynik z języka polskiego – maksymalnie 20 punktów
wynik z historii i wiedzy o społeczeństwie – maksymalnie 20 punktów
wynik z matematyki – maksymalnie 20 punktów
wynik z biologu, chemii, fizyki i geografii – maksymalnie 20 punktów
wynik z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym – maksymalnie 20 punktów
Wyniki egzaminu wyrażone w skali procentowej przelicza się na punkty według zasady, że jednemu procentowi w każdym z zakresów odpowiada 0,2 punktu.
Tarant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 13:18   #186
ilerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Założyłam konto żeby Ci odpowiedzieć.

Prog do VII lo w tamtym roku to ok 150pkt w pierwszej rekrutacji, ja mam w klasie osoby z ok145. Na humana byl niższy.

Jak ktoś ma jakieś pytania do VII Lo to piszcie na e-maila ilerka@o2.pl
ilerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 14:21   #187
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

A do VIII LO jaki próg?
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 14:25   #188
gimnazjalista1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Ktoś się orientuje jaki jest próg do klasy mat-fiz-inf w V LO w Krakowie?
gimnazjalista1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 15:56   #189
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Mam jeszcze jedno pytanie.
Zastanawiam się między VIII LO a VII LO, które jest lepsze patrząc na atmosferę, nauczycieli, przygotowanie do matur.
Biol-chem.
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 18:00   #190
kovunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 7
Lightbulb Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hejka,
Za chwilę egzamin, a ja ciągle nie wiem do jakiej szkoły się udać :/ Poszukuję profilu humanistycznego, rozszerzony polski, wos i historia (ewentualnie j. angielski ale średnio mnie on przekonuje). Uczę się tak dosyć, pasek raczej będzie. Jak na razie byłam na dniu otwartym w XX i XV. Co sądzicie o tych szkołach? XX poziom ma średni, ale ma klasę, która najbardziej mi odpowiada. Zaś XV ma świetny budynek, raptem 20 min. drogi ode mnie.. ale jest ten angielski :/ Rozważałam też X, ale mają tam tylko niemiecki i rosyjski, a bardzo nie chcę się uczyć tych języków. Co sądzicie o tych szkołach? Iść do X, przeżyć jakoś ten niemiecki czy na niższym poziom do XX?
kovunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 07:49   #191
ilerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Ogólnie w VII jest przyjemna atmosfera, pan od biologii który mnie uczy jest fajny, klasa z rozszerzeniem korzysta juz z innych książek niż podstawa, klasa biol chem ma dodatkowe zajęcia na których robią doświadczenia. Wczoraj był dzień otwarty- było wszystko pokazane
ilerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 19:05   #192
NiceFriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Zastanawiam się nad wyborem liceum , nie ukrywam chętnie poszłabym do V na biol-chem lub mat-chem , ale nie jestem pewna czy się tam dostanę dlatego myślę też o II ,I i VIII . Czy moglibyście mi coś powiedzieć o tych szkołach - jakich tam mają nauczyceli(szczególnie od chemii i matematyki), jak jest atmosfera?Szczególnie zależy mi na II choć wiele osób mi ją odradza, podobno panuję tam wszechobecny snobizm uczniów oraz bardzo różny poziom nauczycieli. Czy naprawdę tak jest?
NiceFriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 14:46   #193
alis223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NiceFriend Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad wyborem liceum , nie ukrywam chętnie poszłabym do V na biol-chem lub mat-chem , ale nie jestem pewna czy się tam dostanę dlatego myślę też o II ,I i VIII . Czy moglibyście mi coś powiedzieć o tych szkołach - jakich tam mają nauczyceli(szczególnie od chemii i matematyki), jak jest atmosfera?Szczególnie zależy mi na II choć wiele osób mi ją odradza, podobno panuję tam wszechobecny snobizm uczniów oraz bardzo różny poziom nauczycieli. Czy naprawdę tak jest?
Hej, jestem aktualnie w V LO na biol-chemie
Mieszkam w bursie, więc znam jednak też ludzi z innych krakowskich liceów, w tym z wszystkich wymienionych
Moja matematyczka ma ogromne wymagania, jedzie po nas równo, chemiczka podobnie (potrafi zrobić kilka działów z rozszerzenia na jednej lekcji), ale podobno wyniki z matur za to są u nich potem super ^^ -no ale wiadomo, nauczycieli jest mnóstwo, możesz trafić na innych.
Biolog jest b fajny, chociaż to dziwny człowiek
No i to chyba tyle, jak chodzi o nauczycieli od przedmiotów wiodących.
Atmosfera w piątce jest super, naprawdę jest fajnie (przynajmniej mi się podoba)
Z tym, że z dostaniem się do v lo bez laureata w tym roku może być ciężko, są tylko 2 biol-chemy, a podobno strasznie dużo chętnych laureatów.
Z pozostałych wymienionych polecam ósemkę i Nowodworek, ludzie, którzy tam chodzą, są zadowoleni. Odradzam za to II lo, ludzie, których znam z tamtej szkoły,to faktycznie straszne snoby-a tam podobno tacy ludzie to większość, więc stawiam, że atmosfera tam jest straszna. Co do nauczycieli w Sobieskim-naprawdę nie wiem, jak to z nimi jest
alis223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 23:05   #194
Licealistka2408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gimnazjalista1 Pokaż wiadomość
Ktoś się orientuje jaki jest próg do klasy mat-fiz-inf w V LO w Krakowie?
Zazwyczaj 185-190 ale w tym roku bedzie masakra bo jest 170 laureatow z biolsy chyba 90 z chemii i okolo 150 z majcy i fizyki wiec nie wiem jak V ich wszystkich pomiesci, to przez to ze do 90 pro w konkursie ma sie laureata, radze ci zlozyc do innej szkoly bo jesli sie tam nie dostaniesz system cie wyrzuci a miejsca w triche girszych typu 8, 6 beda zajete, 1 lo i 2 tez beda mialy wziecie wiec ja bym nie skladala do nich papierow bo moze sie skonczyc ze wyladujesz w jakims slabym tylko dlatego ze jest duzo laureatow,dyrektor w V nie wie co zrobic, bo tak duzo jest laureatow, sama chodze do V i nauczyciele nie sa rewelacyjni, wiekszosc uczniow spedza czas z korepetytorem, zeby miec srednia Uwaga! Okolo 2! Nie szanuja nas i naszego zdrowia i powiem ci szczerze ze lepiej zlozyc do 6 czy 8 bo tam progi sa ok 170-160 a miec pewnosc, poza tym one takze sa w K5 i jest tam mega zblizony poziom, przemysl to dobrze ci radze, ten rok jest masakryczny, mowie to szczerze bo nie chce jak inni pokazywac co to ja nie jestem ze jestem w V i teraz to w ogle ona jest najlepsza..Nie! Trzeba spojrzec prawdzie w oczy, w szkole wiecej sie wymaga niz uczy, pozdrawiam

Edytowane przez Licealistka2408
Czas edycji: 2017-04-13 o 23:20
Licealistka2408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 09:17   #195
guledi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Które lo w Krakowie wybrać?

Będę miał łącznie około 120-130 punktów, i nie wiem gdzie mam szanse się dostać. Interesują mnie bardziej klasy humanistyczne. Za jakieś propozycje i opinie na temat lo , z góry dziękuję.
guledi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 23:16   #196
Tarant
Przyczajenie
 
Avatar Tarant
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

mysle ze nie ma sie co pytac o progi z prostego powodu - zmienia sie przelicznik pkt i beda zdecydowanie wyzsze gdyz oceny za iceny 5 i 4 dostaniemy zdecydowanie wiecej pkt niz w latach poprzednich
Tarant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 19:37   #197
minka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 16
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Co do zmiany punktacji za oceny to nie koniecznie dużo więcej bo za piątkę tylko 1 więcej , czwórkę 2 więcej, ale za to szóstka 2 mniej.
Z tym, że bardziej sprawiedliwie bo w niektórych szkołach łatwiej dostają szóstki.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Dodam przykład mój :
w 2016 za 6-20 pkt, 6-20, 5-16, 5-16, świadectwo +5, wolontariat+2, razem 79 , a 2017 6-18, 6-18, 5-17, 5-17, świadectwo+7, wolontariat+3, razem 80
minka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 15:31   #198
roxq14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć,
Jestem w 3 gimnazjum. Niestety egzaminy nie poszły mi za dobrze . Średnia z egzaminów to ok 70/75 . Interesuje mnie LO VII Profil -mat-ang-geo. Z moich przeliczeń wychodzi ze bede miec ok 135/145 pkt. Jaki jest próg? Czy to wystarczy? Jeśli nie, polecie mi jakieś LO z tym profilem do którego się dostane.
roxq14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 19:46   #199
uczen123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Ktos sie orientuje czy do V LO w Krakowie warto isc z 160-170 pkt. Szkola bierze pod uwage jakies osiagniecia sportowe, srednia albo zachowanie? Bardzo chialbym tam isc ale nw czy wystarczy mi pkt.
uczen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 19:55   #200
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej! Bo w 8 liceum będą 4 klasy biologiczno-chemiczne. Czy są one podzielone ze względu na wybór 2 języka czy są pomieszane? Bardzo istotna dla mnie informacja!
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 15:14   #201
Aleks1357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uczen123 Pokaż wiadomość
Ktos sie orientuje czy do V LO w Krakowie warto isc z 160-170 pkt. Szkola bierze pod uwage jakies osiagniecia sportowe, srednia albo zachowanie? Bardzo chialbym tam isc ale nw czy wystarczy mi pkt.
niestety bardzo ciezko sie dostac do V bez laureata(pisałam ci w odpowiedzi ale cos mi sie komp zacina) najnizszy prog w zeszlym roku to cos ponad 170 na humana, reszta klas 180 w gore , w tym roku progi sie podniosa, bardzo ciezko bedzie sie dostac, polecam ci szkole z nizszym progiem typu VIII, VII sa to bardzo dobre szkoly a prog do nich tez sie podniesie bo w tym roku w klasie moze byc najwiecej 28 uczniow, ja sama jakbym miala wybierac jeszcze raz wybralabym VII nie V, mam tam wielu znajomych i mowia ze nie zaluja tej decyzji, atmosfera jest swietna, w przeciwienstwie do V moim zdaniem gdzie nauczyciele oceniaja przez pryzmat konkursow, tam szukaja laureatow taka prawda, jak chodzi o sport to wazne sa tylko konkursy miedzynarodowe typu parafiada czy cos ale to tez malo daje, srednia sie nie liczy tylko pasek, ogolnie chca laureatow ktorzy sa dobrzy z jednej dziedziny a nie tzw dobrych uczniow, potrzebuja laureatow, dlatego ta szkola jest dobra, nie dlatego ze dobrze ucza czy cos... pozdro
Aleks1357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 15:54   #202
ilerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Chodzę do VII na mat geo ang, ogólnie próg do naszej klasy wyniósł w tamtym roku 148,4pkt, ale później w kolejnej rekrutacji dostały się osoby z ok.140. Bardzo polecam, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to pisać na email ilerka@o2.pl O innych profilach też dużo mogę powiedziec i ogólnie o siódemce
ilerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 17:07   #203
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Czy z 160 punktów dostanę się spokojnie do 8 liceum? Na profil biologiczno-chemiczny. Są 4 klasy po 27 uczniów.
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 18:17   #204
pokasowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Hej, mam bardzo WAŻNE pytanie odnośnie VIII LO. W jaki sposób mogę zdobyć podanie do wypełnienia. Bo nie ma na stronie szkoły.
pokasowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 16:35   #205
ToughSuhar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

To prawda, że LO I w II rekrutacji przyjmują osoby, które złożyły papiery wczesniej?
ToughSuhar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 19:18   #206
3gimnazjalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 18
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ToughSuhar Pokaż wiadomość
To prawda, że LO I w II rekrutacji przyjmują osoby, które złożyły papiery wczesniej?
Nie rozumiem o co ci chodzi .-. Ale myślę że to nie ma znaczenia, a w sumie może im wcześniej tym lepiej.
3gimnazjalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 11:40   #207
NiceFriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Jakie liceum na profil humanistyczny polecacie przy ok 130 punktach? Co uważacie o IV, VII, IX?
NiceFriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 22:36   #208
gosc2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
VI LO w Krakowie

No właśnie, co sądzicie o VI LO w Krakowie? Ktoś może był/jest absolwentem tego liceum?

Jeżeli odradzacie to jakie inne licea polecacie z klasami o rozszerzonym angielskim, historią, wosem/geografią.
gosc2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 19:54   #209
prawie_licealistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Które LO Kraków?

Hejka, przede mną trudny wybór szkoły ponadgimnazjalnej i tutaj liczę na waszą pomoc. Będę miała około 150/160 punktów, poszukuję dobrego liceum (żeby maturkę zdać bez większych problemów), jednak wyścig szczurów w szkołach typu 5/1 nie interesuje mnie. Myślałam nad 2,8,3,7,10. Macie jakieś opinie co do tych szkół, jak nauczyciele, uczniowie, jaki poziom, progi punktowe zeszłoroczne itp? Z góry bardzo dziękuję za pomoc <3
prawie_licealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:21   #210
DreamingGirl270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 26
Dot.: Licea w Krakowie - które wybrać? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć! Jestem bardzo zainteresowana Nowodworkiem (I LO). Moim wymarzonym profilem jest biol-chem-mat. Z tego co liczyłam wyjdzie mi około 180 punktów, i nie wiem czy to pozwoli mi się dostać. Innych szkół w ogóle nie biorę pod uwagę (mam stypendium do I LO). Wie ktoś może jakie były progi w zeszłych latach? Jeśli ktoś się tam uczy(ł) bardzo proszę o kontakt

Edytowane przez DreamingGirl270
Czas edycji: 2017-05-12 o 18:22
DreamingGirl270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-15 11:47:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.