plamienia przed miesiączką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta marki URO-GINEintima

Notka

Forum eksperta marki URO-GINEintima Kłopoty intymne? Masz pytania związane ze zdrowiem i higieną intymną? Zasięgnij porady eksperta dr Katarzyny Muzyka-Placzyńskiej – ginekolog-położnik, która przez trzy miesiące będzie odpowiadała na Wasze pytania. https://wizaz.pl/akcje/intima/urogine/index.php

 
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 14:12   #1
storczykomanka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27

plamienia przed miesiączką


Witam!
Mam 23 lata. Od 2 miesięcy przed miesiączką mam delikatne plamienia. Za pierwszym razem 2 dni wcześniej, teraz ostatnio 3 dni wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałam takich plamień, zawsze miesiączki miałam regularnie, teraz przez te plamienia opóźniają się 3-4 dni. Czy jest to normalne zjawisko czy może powód do niepokoju? Dodam, że towarzyszy temu złe samopoczucie, bóle brzucha jak w czasie miesiączki.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
__________________

storczykomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 11:37   #2
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: plamienia przed miesiączką

Plamienia takie mogą być jednym z objawów endometriozy. Jest to choroba polegająca na przemieszczeniu się fragmentów błony śluzowej z jamy macicy w inne miejsca. Najczęściej pojawiają się plamienia lub nawet krwawienia międzymiesiączkowe oraz bolesne miesiączki, a czasami także bolesne współżycie. Dość charakterystyczne są kilkudniowe plamienia przed spodziewaną miesiączką, niekiedy również kilkudniowe plamienia po zakończeniu właściwego krwawienia menstruacyjnego. Warto zgłosić się na wizytę do lekarza a by potwierdzić diagnozę.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta marki URO-GINEintima


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 11:37:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.