Nieudana koloryzacja. Proszę o rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-27, 18:06   #1
Gwenwyfar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Unhappy

Nieudana koloryzacja. Proszę o rady.


Cześć dziewczyny,
byłam wczoraj u fryzjera, miało być naturalnie wyglądające ombre, a efekt jest taki, że wstydzę się wychodzić z domu. Jak dla mnie kicz. Najciekawsze jest to, że poszłam przygotowana, pokazałam fryzjerce zdjęcia koloru i ciecia, jakie chcę mieć (kolor to efekt poprzedniej koloryzacji właśnie u tej samej fryzjerki pól roku temu, wtedy było ok, a foto cięcia było z internetu). Mój naturalny kolor to średni/ciemny blond.
Myślę nad reklamacją, ale chciałam popytać o opinie, żeby mieć argumenty w rozmowie z właścicielką salonu.
Pozdrawiam, Marzena
PS: postaram się załączyć zdjęcia mojego nieszczęsnego nowego koloru, pierwsze w mieszkaniu światło dzienne, drugie na zewnątrz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190327_161226.jpg (165,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190327_163113.jpg (182,9 KB, 39 załadowań)
Gwenwyfar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:50   #2
konstantynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieudana koloryzacja. Proszę o rady.

To zastanów się, jaka forma rekompensaty by Cię interesowała. Możliwe, że fryzjerka zaproponuje poprawki na ich koszt, chociaż na Twoim miejscu wolałabym już chyba pójśc gdzie indziej
konstantynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 16:42   #3
Gwenwyfar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudana koloryzacja. Proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez konstantynianka Pokaż wiadomość
To zastanów się, jaka forma rekompensaty by Cię interesowała. Możliwe, że fryzjerka zaproponuje poprawki na ich koszt, chociaż na Twoim miejscu wolałabym już chyba pójśc gdzie indziej

Dzięki za odpowiedź Zadzwoniłam do właścicielki i obiecała to poprawić. Poszłam, "dopigmentowała" mi włosy, jest lepiej, ale te wypłowiałe pasma na górze ciągle mają zimny szarawy odcień, a poza tym pigmenty będą się wypłukiwac i proponują przychodzić na kolejne "dopigmentowania".

Najlepsze, że w ramach tej wizyty reklamacyjnej chcieli mnie jeszcze skasować za czesanie - takie zwykłe wysuszenie na szczotce 50 zł.

Już sie tam nie pokażę.

Pozdrawiam
Gwenwyfar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 16:42:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.