Farby Color&Soin wróciły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-01, 13:08   #1
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151

Farby Color&Soin wróciły


Widziałam, że dwa lata temu zakończył się tutaj wątek na temat tych farb naturalny, bo chyba zostały wycofane (?) Ostatnio jak kupowałam hennę to zauważyłam, że stoją sobie jak gdyby nigdy nic w aptece. Powiem szczerze, że się zawahałam czy nie kupić ich platynowego blondu. Pani farmaceutka nie potrafiła powiedzieć czy nie wyjdą mi zielone włosy jak położę farbę po hennie.

Skład tych Color&soin jest niezły, ale nie wiem jak one wypadają w praktyce, szczególnie, że zaliczają come back. Może ktoś z was używał ich wcześniej?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 18:56   #2
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

zielone wychodzą tylko jeśli wcześniej używałaś do farbowania mieszanek z dodatkiem indygo
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 08:58   #3
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

No to zdecydowanie nie, używałam bezbarwnej henny. Marzą mi się blond włosy, ale boję się je zniszczyć farbowaniem, ciągle myślę o tych naturalnych farbach z utrwalaczem koloru.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 14:01   #4
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Używam tej farby już kolejny rok i nie zauważyłam, żeby ich nei było. Może dlatego, że najczęściej zamawiam je przez internet, a jak wiadomo - w internecie łatwiej o wiele produktów. Namówiłam też mamę żeby zmieniła swoją chemiczną farbę na Color&Soin. Farbujemy się wzajemnie juz od dłuższego czasu, kolor wychodzi intensywny (trzeba uważac, żeby nie wyszedł za ciemny, polecam wybierać jaśniejsze odcienie) pokrywa siwe włosy. Nie wiem czy możesz go położyc na hennę. Chyba, że nie użyłaś tej henny na rzecz farby?
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 14:50   #5
laurabell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Ostatnio kupiłam tę farbę przez przypadek, bo nie było w aptece tej ziołowej, którą używam zawsze. Ta też się sprawdziła, mogę wkleić zdjęcia jeśli chcecie
laurabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:26   #6
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Ja w sumie też zaraz pyknę i wkleję

Nie wiem jak wrzucić zdjęcie, więc daję link do mojego FB:

https://
bit.
ly/
2I3d1TS

Musicie sobie tylko skleić link

Edytowane przez kwesturaa
Czas edycji: 2018-03-26 o 16:44
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 08:38   #7
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Ja w sumie też zaraz pyknę i wkleję

Nie wiem jak wrzucić zdjęcie, więc daję link do mojego FB:

https://
bit.
ly/
2I3d1TS

Musicie sobie tylko skleić link
Wow, ale ładnie pokryte są! Jaki czas temu farbowałaś? Nie wypłukuje ci się szybciej kolor?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 10:07   #8
_Roxi_
Raczkowanie
 
Avatar _Roxi_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 38
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

WOW Ale tobie wyszedł ładny kolor ;-)
__________________
"Każdy ma prawo marzyć inaczej ..." Alchemik
_Roxi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 13:42   #9
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Też mi się podoba Można gdzieś przetestować te farby???
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 09:02   #10
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Wow, ale ładnie pokryte są! Jaki czas temu farbowałaś? Nie wypłukuje ci się szybciej kolor?
Farbowałam jakieś niecałe dwa tygodnie temu. Kolor jest trwały, nie widzę, żeby podczas mycia leciała czerwona woda czy coś. Włosy są fajnie pokryte, od odrostów aż po same końce. Zobaczę ile czasu będzie tak ładnie się trzymał

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Też mi się podoba Można gdzieś przetestować te farby???
Chyba jedyna okazja żeby przetestować tę farbę to musisz ją kupić Warto zrobić wcześniej taki standardowy test na uczulenie. Pofarbuj sobie jeden kosmyk gdzieś pod spodem, najlepiej delikatnie na skórze głowy też. Będziesz wiedziała czy farba ci pasuje.

Cena nie jest jakaś zaporowa, ja zapłaciłam 36zł, więc myślę,że można sobie pozwolić i nie będzie jakoś mega szkoda jeśli się nie sprawdzi.

Jak będę wiedzieć o jakichś akcjach testowania to wam napiszę
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 08:31   #11
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Dobrze się zapowiada ta farba. Waham się czy nie iść dziś do apteki, tylko muszę wybrać kolor, czytałam w opiniach na KWC że niektóre odcienie wychodzą ciemniejsze, to prawda?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 09:14   #12
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Dobrze się zapowiada ta farba. Waham się czy nie iść dziś do apteki, tylko muszę wybrać kolor, czytałam w opiniach na KWC że niektóre odcienie wychodzą ciemniejsze, to prawda?
Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale pochłonęły mnie święta, a później praca

Kolor rzeczywiście wychodzi nieco ciemniejszy, napisałam o tym w swojej recenzji na KWC. Możesz tam zajrzeć i doczytać.
A i jeszcze jedna ważna rzecz! Musisz bardzo ostrożnie nakładać farbę, bo bardzo brudzi skórę i może zostawiać ślady. W sumie każda farba tak może robić, ale ta jakoś u mnie zostawiła więcej koloru na skórze.
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 11:36   #13
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale pochłonęły mnie święta, a później praca

Kolor rzeczywiście wychodzi nieco ciemniejszy, napisałam o tym w swojej recenzji na KWC. Możesz tam zajrzeć i doczytać.
A i jeszcze jedna ważna rzecz! Musisz bardzo ostrożnie nakładać farbę, bo bardzo brudzi skórę i może zostawiać ślady. W sumie każda farba tak może robić, ale ta jakoś u mnie zostawiła więcej koloru na skórze.
Jestem już po farbowaniu i kolor wyszedł bardzo ładny. Zapachu praktycznie nie ma (trzeba przystawić nos do włosów), krycie jest 100%, włosy są miękkie, a jestem 5 dni po farbowaniu, nie zanosi się żeby miały być suche i łamliwe jak po farbie chemicznej.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 12:55   #14
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu i kolor wyszedł bardzo ładny. Zapachu praktycznie nie ma (trzeba przystawić nos do włosów), krycie jest 100%, włosy są miękkie, a jestem 5 dni po farbowaniu, nie zanosi się żeby miały być suche i łamliwe jak po farbie chemicznej.
Wstawisz zdjęcia? Jestem ciekawa jak u Ciebie wyszedł kolor. Sama przymierzam się niedługo do rozjaśnienia włosów (u fryzjera), a później będę szaleć z blondem
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:23   #15
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

I jak dziewczyny trzyma Wam się kolor? U mnie już mija miesiąc i widzę, że muszę niedługo powtórzyć koloryzację, ale mam kupione drugie opakowanie farby. Oczywiście nie chcę chodzić nawet z 1cm odrostem, ale co kto lubi
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 11:14   #16
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
I jak dziewczyny trzyma Wam się kolor? U mnie już mija miesiąc i widzę, że muszę niedługo powtórzyć koloryzację, ale mam kupione drugie opakowanie farby. Oczywiście nie chcę chodzić nawet z 1cm odrostem, ale co kto lubi
Ja już nawet jestem po kolejnym farbowaniu, bo na blondzie bardzo widać odrosty. Mam czarny odrost i mimo, że takie połączenie jest modne to mi się nie podoba. Uważam, że włosy wyglądają na zaniedbane.
Byłam ostatnio też u fryzjera i proponował mi koloryzację, ale odmówiłam. Stwierdził, że mam ładne, lśniące włosy i jak na farbowanie w domu to nie widzi minusów
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 11:18   #17
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Wstawisz zdjęcia? Jestem ciekawa jak u Ciebie wyszedł kolor. Sama przymierzam się niedługo do rozjaśnienia włosów (u fryzjera), a później będę szaleć z blondem

Tak włosy wyglądały po wizycie u fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_87337.jpg (149,6 KB, 39 załadowań)
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 10:43   #18
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Tak włosy wyglądały po wizycie u fryzjera
Cudowny kolor

Ja też już jestem po koloryzacji. Tak jak pisałam - najpierw musiałam zejść u fryzjera do naturalnego blondu, chwilę odczekałam i farbowałam. Włosy są w super stanie, kolor wyszedł ciut ciemniejszy, ale ładnie w nim wyglądam. Spełniło się moje marzenie o blondzie i teraz już będę na pewno malować włosy w domu. Jak mam do wyboru farbę chociaż ciut bardziej naturalną od tych drogeryjny to wybieram oczywiście tę pierwszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 01299_fw4kEz3KVufabwEjnbG5Pe2z.jpeg (98,5 KB, 21 załadowań)
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 14:26   #19
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Cudowny kolor

Ja też już jestem po koloryzacji. Tak jak pisałam - najpierw musiałam zejść u fryzjera do naturalnego blondu, chwilę odczekałam i farbowałam. Włosy są w super stanie, kolor wyszedł ciut ciemniejszy, ale ładnie w nim wyglądam. Spełniło się moje marzenie o blondzie i teraz już będę na pewno malować włosy w domu. Jak mam do wyboru farbę chociaż ciut bardziej naturalną od tych drogeryjny to wybieram oczywiście tę pierwszą
Możesz wstawić zdjęcie, jak u Ciebie wyszło to farbowanie? Jestem ciekawa To zdjęcie to opakowanie C&S z odcieniem, który wybrałaś?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 22:14   #20
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Chciałam pofarbować Color & soin na popielaty blond. Mam włosy w kolorze jasny brąz i sporo siwych. Kolor wyjdzie bez rozjaśniania?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 10:08   #21
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chciałam pofarbować Color & soin na popielaty blond. Mam włosy w kolorze jasny brąz i sporo siwych. Kolor wyjdzie bez rozjaśniania?
Ja do blondu rozjaśniałam włosy. Myślę, że Ty też powinnaś pod popielaty C&S. Taki jasny kolor nawet na jasnym brązie raczej nie wyjdzie. Możliwe, że po prostu rozjaśnią Ci się troszkę włosy. A jasny brąz to Twój naturalny kolor?
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 13:59   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
ja do blondu rozjaśniałam włosy. Myślę, że ty też powinnaś pod popielaty c&s. Taki jasny kolor nawet na jasnym brązie raczej nie wyjdzie. Możliwe, że po prostu rozjaśnią ci się troszkę włosy. A jasny brąz to twój naturalny kolor?
Taki jest mniej więcej mój naturalny kolor, z tym że mam też sporo siwych.
ashy-beige.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 08:53   #23
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Taki jest mniej więcej mój naturalny kolor, z tym że mam też sporo siwych.
Załącznik 7560086
Wydaje mi się, że platynowy blond Ci na nich nie wyjdzie. Na jasnym blondzie trudno jest otrzymać taki odcień, idealnie zimny, a na brązie niestety mam duże wątpliwości co do tego.

Zawsze możesz jeszcze napisać do Color&Soin czy są jakieś szanse, czy lepiej od zrobić dekoloryzację i dopiero nałożyć wymarzony popiel Myślę, że dadzą Ci wskazówki, takie na 100%, bo ja nie jestem pewna...
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 09:22   #24
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

A czy ta farba dobrze pokrywa odrosty? Mam naturalnie ciemne włosy i farbuję na rudy, teraz mam spory odrost i dodatkowo sporo siwków chciałabym zamienić chemię na coś bardziej zdrowego, ale wiem, że nie wszystkie naturalne farby dobrze kryją... Będę musiała rozjaśniać odrost czy pokryje mi równo, jak sądzicie?
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 09:39   #25
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
A czy ta farba dobrze pokrywa odrosty? Mam naturalnie ciemne włosy i farbuję na rudy, teraz mam spory odrost i dodatkowo sporo siwków chciałabym zamienić chemię na coś bardziej zdrowego, ale wiem, że nie wszystkie naturalne farby dobrze kryją... Będę musiała rozjaśniać odrost czy pokryje mi równo, jak sądzicie?

Farba świetnie kryje, więc myślę, że jak farbowałaś wcześniej i się udało to Color&Soin też dobrze Ci pokryje odrost. Ja wybrałabym odcień miedziany blond. Co do siwych włosów - tutaj nie musisz się martwić, siwe łapie świetnie
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 10:50   #26
Szeloba
Przyczajenie
 
Avatar Szeloba
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Hej, słuchajcie, mam problem... Jako że już nie mogłam dłużej udawać, że problem siwych włosów mnie nie dotyczy, postanowiłam pofarbować włosy. Wybrałam Color & Soin 4a, chłodny brąz. Moje naturalne to ciemny brąz z lekkimi rudymi połyskami, rozjaśnia się do rudości. To była moja pierwsza samodzielna koloryzacja w życiu.

Niestety w efekcie otrzymałam bardzo, bardzo ciepły ciemny brąz. W słońcu wygląda prawie jak rudy, tak bardzo silne są te ciemnorude refleksy. Generalnie nie wygląda to źle, ale jestem załamana bo zależało mi na chłodnym odcieniu. Czy mogłam coś zrobić źle podczas koloryzacji? Dlaczego ZIMNY brąz wyszedł tak koszmarnie ocieplony?
Szeloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 15:16   #27
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez Szeloba Pokaż wiadomość
Hej, słuchajcie, mam problem... Jako że już nie mogłam dłużej udawać, że problem siwych włosów mnie nie dotyczy, postanowiłam pofarbować włosy. Wybrałam Color & Soin 4a, chłodny brąz. Moje naturalne to ciemny brąz z lekkimi rudymi połyskami, rozjaśnia się do rudości. To była moja pierwsza samodzielna koloryzacja w życiu.

Niestety w efekcie otrzymałam bardzo, bardzo ciepły ciemny brąz. W słońcu wygląda prawie jak rudy, tak bardzo silne są te ciemnorude refleksy. Generalnie nie wygląda to źle, ale jestem załamana bo zależało mi na chłodnym odcieniu. Czy mogłam coś zrobić źle podczas koloryzacji? Dlaczego ZIMNY brąz wyszedł tak koszmarnie ocieplony?
HEJ!

Nie mam pewności, ale możliwe, że wszystko zależało od tego jaki masz już położony kolor. Niestety czasem kolor w Color&Soin wychodzi minimalnie ciemniejszy niż na opakowaniu i wtedy trzeba poczekać aż trochę się zmyje.

Może masz taki ocieplony kolor przez te swoje rude refleksy?
Ja bym zrobiła tak - napisałabym do nich np. na FB jaki kolor wybrać żeby wyszedł zimny brąz, no i zaczekałabym miesiąc i pofarbowała jeszcze raz odcieniem który mi wskażą. Oczywiście opisałabym swój problem żeby było wiadomo o co chodzi

Na ich stornie widzę, że ten odcień ma delikatne rude pasemka, nie wiem jak to wygląda na opakowaniu farby, może wstawisz zdjęcie jak jeszcze masz?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 18:10   #28
Szeloba
Przyczajenie
 
Avatar Szeloba
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Na opakowaniu wygląda w sumie podobnie, też ma takie ciepłe odcienie, ale czytałam żeby się tymi zdjęciami za bardzo nie sugerować. Postanowiłam spróbować :P Ale to może faktycznie kwestia tego odcienia. Głębia koloru mi pasuje, bardzo dobrze się czuję w minimalnie ciemniejszych włosach, niż miałam dotychczas. Tylko te rudości przebijające...

Farbowałam na naturalne włosy, więc nie była to kwestia wcześniejszej koloryzacji.

Ten pomysł z napisaniem do nich wydaje się być dobry, spróbuję. A tymczasem pozostanie mi ochładzać kolor innymi środkami do czasu następnej koloryzacji.

Edytowane przez Szeloba
Czas edycji: 2018-06-18 o 18:15
Szeloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 11:11   #29
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez Szeloba Pokaż wiadomość
Na opakowaniu wygląda w sumie podobnie, też ma takie ciepłe odcienie, ale czytałam żeby się tymi zdjęciami za bardzo nie sugerować. Postanowiłam spróbować :P Ale to może faktycznie kwestia tego odcienia. Głębia koloru mi pasuje, bardzo dobrze się czuję w minimalnie ciemniejszych włosach, niż miałam dotychczas. Tylko te rudości przebijające...

Farbowałam na naturalne włosy, więc nie była to kwestia wcześniejszej koloryzacji.

Ten pomysł z napisaniem do nich wydaje się być dobry, spróbuję. A tymczasem pozostanie mi ochładzać kolor innymi środkami do czasu następnej koloryzacji.
Może kolor trochę się zmyje z czasem i będzie lepiej. Trzymam kciuki! Daj znać też za jakiś czas czy kolor się zmienił i co Ci napisali z c&s
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 13:50   #30
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Farba świetnie kryje, więc myślę, że jak farbowałaś wcześniej i się udało to Color&Soin też dobrze Ci pokryje odrost. Ja wybrałabym odcień miedziany blond. Co do siwych włosów - tutaj nie musisz się martwić, siwe łapie świetnie
Super, dzięki wielkie będę próbować!
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-31 19:09:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.