Gamonie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 18:31   #121
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Mamw sobie cos z gamonia:
- ostatnio wrzuciłam moje ulubione skarpetki do kibla;
-poszłam do kiosku(w którym sprzedaje przystojny chłopak ) po baterie duracell i widocznie musiałam myśleć o czymś sprośnym bo poprosiłam o...baterie durex ,potem pan mi tłumaczył jakie są rodzaje baterii.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 19:06   #122
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Mamw sobie cos z gamonia:
- ostatnio wrzuciłam moje ulubione skarpetki do kibla;
Ja kiedyś chciałam koszulkę wrzucic do kosza na bieliznę, a automatyczne poszłam w stronę kuchni i wrzuciłam do kosza. W ogóle nie zastanawiałam sie co robię Jak już została zasypana górą śmieci dopiero mama mnie powiadomiła. I koszulka poszła na stracenie A taka fajna była...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:45   #123
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gamonie

Ale dałam plamę... Wyjeżdżam z parkingu przed blokiem, ale pod kołami ciapa i nie mogę ruszyć. Podbiegł sąsiad, zawołał jeszcze jakiegoś pana i pchają. Spod kół trysnęła na nich fontanna błota ze śniegiem, ale trudno... Męczą się i męczą, nagle sąsiad coś woła. Otworzyłam okno, a on: a nie ma pani zaciągniętego ręcznego hamulca??!
Spojrzałam w dół... Opsss...
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:35   #124
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gamonie

Po dzisiejszym poranku postanowiłam odnaleźć ten wątek, bo na inny nie zasługuję

Nakładałam pastę do zębów na szczoteczkę, ale trzymałam ją tak (tzn szczoteczkę), że bezwiednie przyciskałam palcem część włosia. Oczywiście robiłam wszystko bardzo szybko i gdy puściłam palec, włosie się wyprostowało i w ten sposób wstrzeliłam sobie część pasty prosto do oka...

Ale szczypało!
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:45   #125
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: Gamonie

moja przyjaciółka ma w sobie wiele z gamonia - a, że bardzo staram się wczuć
w jej charakter i ją zrozumieć - napiszę.

-ostatnio, w centrym handlowym spadła z samej góry schodów ruchomych wykonując taką konfigurację fikołków, której nie powstydziłby się najlepszy akrobata. legła na samym dole. zbiegł się tłum ludzi chętnych do ratownia jej,
a ona leżąc zaczęła się śmiać. po chwili wstała i zapytała mnie: - to idziemy ?
-kupiła sobie szpilki. poszłyśmy do kina. zapytałam czy jest pewna, że ujdzie daleko w tych butach. no i uszła. po filmie wylądowała pierwsza u podstawy schodów sali kinowej

i tak bez końca...

ale w jej rodzinie jest chyba coś na rzeczy, bo swego czasu jej brat złamał rękę zamykając lodówkę
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:07   #126
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka ma w sobie wiele z gamonia - a, że bardzo staram się wczuć
w jej charakter i ją zrozumieć - napiszę.

-ostatnio, w centrym handlowym spadła z samej góry schodów ruchomych wykonując taką konfigurację fikołków, której nie powstydziłby się najlepszy akrobata. legła na samym dole. zbiegł się tłum ludzi chętnych do ratownia jej,
a ona leżąc zaczęła się śmiać. po chwili wstała i zapytała mnie: - to idziemy ?
-kupiła sobie szpilki. poszłyśmy do kina. zapytałam czy jest pewna, że ujdzie daleko w tych butach. no i uszła. po filmie wylądowała pierwsza u podstawy schodów sali kinowej

i tak bez końca...

ale w jej rodzinie jest chyba coś na rzeczy, bo swego czasu jej brat złamał rękę zamykając lodówkę

przepraszam, ale powaliłaś mnie tym na podłogę..

Widocznie ja też coś z Gamonia mam. Ostatnio byłam tak zaspana i zamiast pasty do zębów, na szczoteczkę wycisnęłam krem do twarzy
a herbatę posoliłam..
Co do czyszczenia mebli z 1 postu, polerowałam podłogę CIF'em (podobna butelka do środka do podłogi no)
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:16   #127
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym poranku postanowiłam odnaleźć ten wątek, bo na inny nie zasługuję

Nakładałam pastę do zębów na szczoteczkę, ale trzymałam ją tak (tzn szczoteczkę), że bezwiednie przyciskałam palcem część włosia. Oczywiście robiłam wszystko bardzo szybko i gdy puściłam palec, włosie się wyprostowało i w ten sposób wstrzeliłam sobie część pasty prosto do oka...

Ale szczypało!
No to się szybko obudziłaś

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka ma w sobie wiele z gamonia - a, że bardzo staram się wczuć
w jej charakter i ją zrozumieć - napiszę.

-ostatnio, w centrym handlowym spadła z samej góry schodów ruchomych wykonując taką konfigurację fikołków, której nie powstydziłby się najlepszy akrobata. legła na samym dole. zbiegł się tłum ludzi chętnych do ratownia jej,
a ona leżąc zaczęła się śmiać. po chwili wstała i zapytała mnie: - to idziemy ?
-kupiła sobie szpilki. poszłyśmy do kina. zapytałam czy jest pewna, że ujdzie daleko w tych butach. no i uszła. po filmie wylądowała pierwsza u podstawy schodów sali kinowej

i tak bez końca...

ale w jej rodzinie jest chyba coś na rzeczy, bo swego czasu jej brat złamał rękę zamykając lodówkę
No dość że gamoń, to jeszcze szczęściara, że jej się nic nie stało
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 13:53   #128
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez Safirka Pokaż wiadomość
A ja w przymierzalni nie poznałam sama siebie i zderzyłam się z lustrem sama nie mogę do tej pory w to uwierzyć pocieszam się że miałam wtedy z 14 lat ,a taki głupi wiek
Razu pewnego siedzę sobie w autobusie koło wejścia, wzdłuż wejścia są szyby... patrzę bez większego zainteresowania przez okno, kątem oka widzę, że po drugiej stronie wejścia, naprzeciw mnie, siedzi dziewczyna podobna do mnie. Patrzę jeszcze raz i okazuje się, że... to moje odbicie w szybie mnie gapowatość niestety nie przechodzi z wiekiem
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:04   #129
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Gamonie

kiedyś polewając włosy prysznicem [przed myciem] myślałam o nowym podkładzie do twarzy, wycisnęłam szampon na rękę i zaczęłam rozsmarowywać po twarzy
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:23   #130
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Gamonie

nie bójta się, ja tysz jestem życiowa niedorajda

człowiek się stara, mejkapuje, stroi, chce być tą seksi kocicą, a tu albo się poślizgnie, albo potknie, albo w krzaki wpadnie, albo coś jeszcze gorszego

w domu to się już nie staram zachowywać pozorów, obijam się równo, nogi to mam zawsze siniak na siniaku

z takich rzeczy co teraz pamiętam:

wrzuciłam sobie do białego prania czerwoną bluzkę, w rezultacie wszystkie 50 par skarpet z koloru białego przeszło na różowy

ilość pierogów które sobie rozgotowałam można by już liczyć w kilogramach, to samo z przypalaniem czegokolwiek na patelni

zazwyczaj jak muszę coś wynieść do kuchni i wyrzucić (w stylu kubeczek od jogurtu i łyżeczkę) to oczywiście wywalę łyżeczkę a kubek wrzucę do zlewu

zawsze jak coś jest gazowane to wyląduje na moim ubraniu
to samo tyczy się czekolady

nie umiem otwierać Tymbarka (tego z napisami pod nakrętką)

mam dziesiątki skarpet bez pary (nie wiem gdzie się podziewa ich druga połówka )

iiii taaaaaakkkkkkkkkk daaaaaaaaaleeeeeeeeejjjjj jjj
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:08   #131
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Gamonie

To i ja

- przepraszam wszelkie meble z którymi się zderzę
- idąc w lokalach do wc zapominam czy dla mnie jest kółko czy trójkąt
- po włączeniu pralki wpadam w panikę że nie zamknęłam bębna (bo mam otwieraną od góry i muszę zamknąc bęben i dopiero klape.
- rozmawiam z kwiatami (w gorszych przypadkach nawet do solniczki potrafię pogadać)
- w sklepach przepraszam osoby w które włażę albo zbyt blisko mijam (tymi osobami jest moje odbicie w lustrze).
- potrafię się wystraszyć własnego odbicia w lustrze (bo mi jakoś tak szybko z nienacka wyskakuje)
- wylałam kilka wiader wody na balkonie bo chciałam zrobić tęczę
- zjadłam dwie kromki chleba po czym kończąc drugą zauważyłam że ma dziwny zielonkawo - czarno - biały meszek).
- w obcej miejscowości (udając się do domu) wsiadłam do pociągu który jechał w przeciwnym kierunku i uparcie prosiłam konduktora o bilet do mojego miasta.
- za czasów szkoły - wyszłam z domu bez plecaka
- wiele lat temu za dzieciaka na ulicy wypadały mi ze spodni skarpetki z dnia poprzedniego (wieczorem na raz zdejmowałam skarpetki wraz ze spodniami i zdarzało mi się zapomnieć wrzucić skarpetki do kosza na pranie) - raz pół dnia chodziłam tak z rajstopami w nogawkach.
- kilka razy wykąpałam się w płynie do płukania
- w autobusie - u mnie to normalne ze sie zamyslam i zawieszam wzrok byle gdzie. Niestety osoba stojąca naprzeciw mnie (jak ja siedze) nie jest zadowolona ze wlepiam gały w .. ekhm. A ja nawet nie wiem na co patrze bo w sumie to nie patrze tylko myśle
- potrafie wyprać pieniądze i chusteczki w kieszeniach
- w domu odbierając telefon zapominam że nie jestem już w pracy i mówię nazwę firmy oraz "słucham"
- co jakiś czas boli mnie czoło ( w nocy muszę widocznie przywalać głową w ścianę)

Jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę. A na bank dopiszę bo ciągle mam gamoniowate zachowania.

_________________________ ____

Przypomniało mi się.

Na studniówce przytrzasnęłam sobie sukienkę nogą od krzesła a następnie zaczęłam wstawać od stolika. Efekt natychmiastowy - jak długa wywaliłam sie na podłodze

Na dyskotece. Dbając o czystość stolika przy którym siedziałam ze znajomymi podsunęlam do siebie popielniczkę i z całej siły dmuchnęłam. Założenie było takie by zdmuchnąć popiół ze stołu. Efekt: pełno popiołu na stole i na znajomych siedzących naprzeciw mnie oraz moja twarz w popiole (przynajmniej zakrył buraka).

Kilka razy wlazłam ludziom pod samochód bo się zamyśliłam i wlazłam na ulicę (raz miałam z tego powodu bardzo bliskie spotkanie mojej twarzy z lusterkiem Nyski (lub jakiegos podobnego samochodu) Poczty Polskiej.

Edytowane przez Brookit
Czas edycji: 2008-05-14 o 16:32
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 17:08   #132
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Gamonie

Koledze nie chciał odpalić samochód, więc on z kumplem wysiedli, a ja siadłam za kierownicę...wrzuciłam bieg i czekam aż odpali, a chłopaki dzielnie pchają...kilka sekund później zobaczyłam ich wymachujących rękami i biegnących jakieś dobre 50 metrów za mną. Zamyśliłam się i nie zauważyłam,że samochód dawno już odpalił Ale oni się wtedy spietrali,że im odjadę hihihi.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:22   #133
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Razu pewnego siedzę sobie w autobusie koło wejścia, wzdłuż wejścia są szyby... patrzę bez większego zainteresowania przez okno, kątem oka widzę, że po drugiej stronie wejścia, naprzeciw mnie, siedzi dziewczyna podobna do mnie. Patrzę jeszcze raz i okazuje się, że... to moje odbicie w szybie mnie gapowatość niestety nie przechodzi z wiekiem
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:24   #134
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Gamonie

moja 'najlepsza' gamoniowata historia? hm... jak usmażyłam mrożone pierogi z truskawkami z moją przyjaciółką . I jakoś tak nam dziwnie smakowały...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:25   #135
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: Gamonie

Czasem...Zdarza mi się mieć wolnego "skapa". Konkretniej? Koleżanka przysłała mi zdjęcie jej chłopaka i napisała coś w stylu "5 od prawej STOI", a ja za chwilę pytam "ten na górze, czy na dole?". Kiedy zwróciła mi uwagę zrobiło mi się strasznie głupio. Po prostu często nie czytam dokładnie tego, co ludzie do mnie piszą, nie słucham ich uważnie. Potrafię w ciągu dnia 5 razy pytać się koleżankę o to samo. Nie wiem czy to wynika z roztrzepania czy...może lepiej nie wnikać
looska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:56   #136
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość

- w sklepach przepraszam osoby w które włażę albo zbyt blisko mijam (tymi osobami jest moje odbicie w lustrze).
- potrafię się wystraszyć własnego odbicia w lustrze (bo mi jakoś tak szybko z nienacka wyskakuje)
z tym lustrem to coś naprawdę jest...

ja dzisiaj prowadząc samochód spojrzałam w lewe lusterko i przeraziłam się, że jakieś auto jest tak strrrrrasznie blisko... a to był tył mojego samochodu, niech to... (a nie jeżdżę bynajmniej długą limuzyną!)
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:35   #137
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Gamonie

Wśród moich znajomych wyrobiłam sobie opinie podrywaczki "na zegarek" W klubach, dyskotekach zawsze zaczepiam jakiś facetów i pytam się o godzine albo zapominając o zegarku na rece, albo nie mogąc doczytać sie godziny A pozniej mi jest wstyd z mojego gamonstwa
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:35   #138
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Gamonie

O jaaa, gamoni jest wiecej
Ostatnio ochrzcil mnie tak moj TŻ
Ale w sumie to ma powody...
Ogolnie to potrafie jesc tak ze wszystko jest na ziemi zamiast w moich ustach, czego sie nie tkne to popsuje. ( raz nawet podczas smarowania chleba zlamalam noz i tata powiedzial ze pozostaja po mnie brud, smrod i zgliszcza...), nie dociera czesto do mnie to co sie do mnie mowi i takie tam
A wlasnie, TŻ mnie tak ochrzil bo najbardziej przeszkadza mu to ze jak jem to jedzenie laduje na jego czystym ubranku
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:37   #139
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Gamonie

Ja kiedyś rozbiłam jajko na jajecznicę, ale trochę mi się rozlało i te gluty były na szparze między kuchenką a meblami. Wszystko tam spłynęło. Masakra. A jak się bałam, że będzie śmierdzieć
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 15:10   #140
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gamonie

Zginął mi pewien ważny dokument medyczny, już jakiś miesiąc temu. Przetrząsnęłam kilkarotnie cały dom, wszystkie papiery, dokumenty, torebki... Brakło mi już pomysłu.
A dzisiaj przypadkowo go znalazłam, szukając czegoś innego - wypadł z książki, którą wzięłam do ręki. Okazało się, że zrobiłam z niego zakładkę do książki Superpamięć...
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 19:02   #141
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Gamonie

hmmmm chyba musze sie tu zapisac

dziewczyny jestescie niezłe:

zwłaszcza golf załozony górą do dołu
i złamanie ręki z powodu wbiegania z rozpostartymi ramionami

wanda: proponuję Ci napisanie ksiązki Twoje posty są najlepsze na wszystkich wątkach zobaczysz będzie bestseller


- ja : często wchodzę do męskich ubikacji, bo w ogóle nie patrzę na znaczki na drzwiach - dopiero widok pisuaru mnie dziwi
- majtki: na lewo i tyl do przodu jednoczesnie norma
- potrafie usłyszeć najcichszy szept, ale jak ktos zwraca się bezpośrednio do mnie, musi czasem kilka razy powtórzyc
itp itd

a ostatnio moje roztargnienie jakoś bardziej sie nasililo
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj

Edytowane przez ania z wzgórza marzeń
Czas edycji: 2008-09-13 o 19:04 Powód: gamoństwo :D
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 09:37   #142
DoniaMadian
Raczkowanie
 
Avatar DoniaMadian
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Słupno pod Warszawą
Wiadomości: 44
GG do DoniaMadian
Dot.: Gamonie

Nie dobrnęłam do konca ale musze napisac cos od siebie bo zaraz zaponę.
  • Będąc na koloni pobudka była wczenise rano no wiec ja zaspna siedam na łozku, zaczynam sie ubierac. Już całkowicie ubrana zobaczylam ze nie mam skarpet na nogach wiec zdjęłam spodnie nałożyłam skarpety i znow spodnie xD
    Potem sie ze mnie wszyscy śmiali
  • Mam kolege na którego wszyscy mówią Światło. No i pewnego razu podwiózł moją kolezanke do mnie wiec zaprosiłam go do srodka. Nagle wyskakuje mama i krzyczy "światło światło trzeba zapalic światło" Było mi wstyd chociaż on sie śmiał. A jak potem to powiedziałąm mamie to nie mogła uwierzyc ze taga gafe palneła
  • jak byłam małą brat bawił sie ze mną w chowanego. Jak mu sie nie chciało szukac to wołał: Adziaaaaa gdzie jestes!? A ja odrazu: Tutaaaj! i dziwiłam sie dlaczego zawsze mnie znajduje
  • Pamiętaj jak dowiedzialam sie ze św. Mikołaj nie istnieje to pobiłam moja kolezanke ktora mi to powiedziała.
DoniaMadian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:42   #143
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Gamonie


to ja dzis wyciagnelam z kieszeni drobne i jakies stare paragony, drobne wyrzucilam do kosza a paragony na stol
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 07:42   #144
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez DoniaMadian Pokaż wiadomość
[*]jak byłam małą brat bawił sie ze mną w chowanego. Jak mu sie nie chciało szukac to wołał: Adziaaaaa gdzie jestes!? A ja odrazu: Tutaaaj! i dziwiłam sie dlaczego zawsze mnie znajduje[/LIST]
Hehehehe to samo robiłam, gdy byłam mała
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:52   #145
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Gamonie

Ostatnio w tym samym dniu:

- zrobiłam zakupy w Rossmanie, zapłaciłam i odchodzę zadowolona od kasy, a pani krzyczy: zakupy, Pani zakupy!!!!!

no tak zapłacić i wyjść bez zakupów, to trzeba byc mną

i w tym samym dniu siadłam na zamkniętej klapie od ubikacji dobrze, że chociaż to zauważyłam, nim załatwiłam swe potrzeby
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:51   #146
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Gamonie

ja jestem gamoniem aale tez czarna owca w mojej rodzinie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:00   #147
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Gamonie

dzis chodzilam ze sweterkiem przewieszonym przez torebkę, wiec zwracalm uwagę, by go nie zgubic. Robie to nagminnie. Za jakis czas nalozylam go na siebie. NAgle patrzę na torebkę i nie ma sweterka, Wiec wracam się rozgladajac czy go nie ma gdzies. Dopiero za chwilę zalapałam , ze mam go na sobie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.